Perfekcyjna żona

Autor:

J P Delaney

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
442
Rok wydania
2019
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Chwilowo niedostępny

Thriller, który może dać Ci porządnie do myślenia. Obserwuj i odkrywaj kolejne tajemnice.

Czy “Perfekcyjna żona” istnieje naprawdę?

“Perfekcyjna żona” to powieść, która stopniowo wprowadza czytelnika w niejasną przeszłość głównej bohaterki. Abbie budzi się pewnego dnia w szpitalu i zupełnie nie potrafi zrozumieć, co w nim robi. Okazuje się, że kilka lat temu umarła w dosyć niejasnych okolicznościach, a dzięki nowej technologii udało się przywrócić ją do życia - nigdy nie będzie już do końca taka jak dawniej. Pewien mężczyzna przedstawiający się jako Tim Scott twierdzi, że jest jej mężem, a przy tym niezwykle wpływowym człowiekiem, miliarderem, który założył przynoszącą ogromne zyski firmę Scott Robotics w Dolinie Krzemowej. Opowiada mocno zdezorientowanej Abbie o ich synu cierpiącym na autyzm oraz idealnym życiu, jakie razem wiedli.

Wraz z upływem czasu w głowie kobiety pojawia się coraz więcej wątpliwości. Miewa bowiem przebłyski z wcześniejszych wydarzeń: kłótni z mężem, przykrych sytuacji, jakie spotykały innych ludzi z jego winy. To wszystko świadczy o tym, że Tim wcale nie powiedział jej całej prawy, a ich związek nie był tak perfekcyjny, jak go przedstawił. Powoli też nabiera przekonania, że sama miała przed mężem tajemnice, których nigdy nie powinien odkryć. Co jeszcze zostało przemilczane?


Opinie o książce

Genialny trening dla umysłu! Pożarłem ten thriller.

C.J. Tudor, autor "Kredziarza"

Niezwykle nowoczesny thriller, takiego wcześniej nie czytaliście.

Mary Kubica, autorka "Grzecznej dziewczynki"


Opinie o autorze

JP Delaney jest:

Olśniewający

Lee Child

Uzależniający

"Daily Express"

Genialny

"New York Times"

Oryginalny

"The Times"

Godnym konkurentem dla Pauli Hawkins

"Sunday Times"


O autorze

“JP Delaney” to w rzeczywistości pseudonim brytyjskiego pisarza, Tony’ego Stronga, który publikował swoje powieści także jako “Anthony Capella”. Przyszedł na świat w 1962 roku w Ugandzie, a wychowywał się w Wielkiej Brytanii. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy copywritera w agencji reklamowej Ogilvy AND Mather. Udało mu się wówczas stworzyć kilkadziesiąt reklam telewizyjnych i nagradzanych kampanii reklamowych. Strong zajmował się także dziennikarstwem kulinarnym. Jako pisarz stworzył kilka powieści obyczajowych, a następnie rozpoczął pracę nad thrillerami psychologicznymi. To właśnie dzięki nim osiągnął największy sukces na polu międzynarodowym.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie można zmienić przyszłości, nie zmieniając zasad."

  Moja znajomość z twórczością JP Delaneya przebiega w różnych barwach. Pierwsza książka zatytułowana "Lokatorka" okazała się fascynującą rozrywką, jej następczyni "W żywe oczy" nie wciągnęła mnie już tak mocno, zabrakło wyczekiwanego napięcia. Natomiast "Perfekcyjna żona" dostarczyła mnóstwo intrygujących przeżyć i podsunęła bogaty materiał do frapujących przemyśleń. Jako ludzkość zbliżamy się do przełomowego momentu uczynienia sztucznej inteligencji ogólnodostępnym projektem. Coś, co kiedyś zajmowało jedynie naukowców, dziś coraz chętniej wkracza do świata popkultury. Trzydzieści lat temu, studiując informatykę zajmowałam się sieciami neuronowymi, zainteresowaniom towarzyszył aspekt nowości i filozoficznego podejścia. Obecnie takie struktury matematyczne są w powszechnym użytkowaniu. Ale perspektywa stworzenia sztucznej inteligencji na wzór człowieka, a konkretnie cyfrowo wygenerowanej kopii nas samych, a nawet lepszej wersji, bo wyidealizowanej i bez wad, bazującej na sferze emocjonalnej, budzi poruszenie i fascynację. Natychmiast zastanawiamy się, czy kiedy maszyny przetworzą, przyswoją i rozwiną uczuciowe aspekty człowieczeństwa, gatunek ludzki nie będzie stał przed zagrożeniem przejęcia i eliminacji. Wyborna tematyka dla twórców filmów science fiction, entuzjastów fantastyki i thrillerów.

  W "Perfekcyjnej żonie" zwłaszcza psychologiczną nić atrakcyjnie wpleciono w scenariusz zdarzeń, a czytelnicy z dużym pokładem empatii mają nie lada gratkę do nieskrępowanego poszybowania emocji. Przyjemnie dajemy się ponieść wyobraźni, dotykamy pierwotnych lęków, wstrzymujemy oddech w kulminacyjnych momentach, co ciekawe, bardziej kibicujemy sztucznemu tworowi z rozwijającą się jaźnią niż w pełni biologicznemu organizmowi. Fabuła przekonuje, pomaga dynamiczna akcja i dwie perspektywy narracji. Stopniowo odkrywamy teraźniejszość i doprowadzającą do niej przeszłość. Niczego nie jesteśmy pewni, nic nie okazuje się tylko czarno i białe, żadnego bohatera nie obdarzamy w pełni zaufaniem. Obserwujemy jak akcja szybuje w zaskakującym kierunku, jak zapętlają się poszczególne elementy, odwraca się perspektywa postrzegania, i choć w części spodziewamy się zaproponowanego zakończenia, to jednak potrafi dać do myślenia. Od początku coś złowrogiego przyczaja się w naszej intuicji, ale nie spodziewamy się, że obrót spraw może się aż tak diametralnie zmienić. I to zaliczam na plus powieści, jednocześnie odnotowuję, że momentami powstawało wrażenie przekombinowania, choć niewątpliwie dla wielu osób może to mieć urok, zwłaszcza dla miłośników tego gatunku. Dokąd zmierzamy jako ludzkość, która już tak biegle posługuje się nową technologią, ma skłonność do ucieczek od moralnych dylematów i gorące pragnienie nieśmiertelności?

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Polecam, zaskakująca, nie można się oderwać od czytania dopóki się nie skończy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość czy zauroczenie ?

  "(…) zauroczenie pozornie przypomina prawdziwą miłość. Jest z nim tak jak z solą : odpowiednia ilość dodaje mięsu smaku , a jej nadmiar może je zepsuć. Podobnie z miłością i zauroczeniem „

  JP Denaley wzbudza w czytelnikach skrajne emocje, opinie na temat jego książek są mocno podzielone. Od zachwytów, aż po bardzo słone słowa krytyki, ale jest w nich coś, co powoduje, że mimo wszystko czytelnicy nieodmiennie sięgają po jego kolejne książki.

  Przyznam szczerze, że do książek Denaleya podchodzę z rezerwą, ale mimo tej rezerwy,jednak mnie do nich ciągnie. „ Lokatorka” podobała mi się średnio, „ W żywe oczy „ pokonało mnie nadmiarem absurdu, natomiast w przypadku „ Perfekcyjnej żony”, udało się autorowi mnie zaskoczyć. Lakoniczny opis wydawcy pozwalał mi sądzić, że to kolejny thriller, jakich w tej chwili na rynku setki i autorom coraz trudniej wymyślić coś nowatorskiego, co będzie miało powiew świeżości, a Denaleowi się to udało. Przede wszystkim co zdobyło moje uznanie, to dobry pomysł na fabułę. Początkowo wydawało mi się, że powieść nie przypadnie mi go gustu i przyznaję, że nie od razu wciągnęłam się w historię, ale w ogólnym rozrachunku wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Zapewne stało się tak za przyczyną nietypowego pomysłu autora, który do thrillera psychologicznego wprowadził wątek scine-fiction, który okazał się świetnym zagraniem nadającym książce oryginalności.

  Może nie każdemu przypadnie ON do gustu, ale mnie akurat taki wątek bardzo się podobał. Abbie budzi się w szpitalu nie wie, kim jest, a siedzący obok mężczyzna twierdzi, że jest jej mężem. Tajemnice się mnożą, bo prawdziwa Abbie zaginęła pięć lat temu i nigdy jej nie odnaleziono, kim zatem jest kobieta, która przebywa w szpitalu? Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów, bo prawdziwą historię Abbie każdy czytelnik musi odkryć sam wraz z bohaterką w miarę jak wraca jej pamięć i okazuje się, że nie jest człowiekiem. Rodzi się wiele pytań, że chwilami trudno nadążyć, a historię Abbie poznawałam z perspektywy kogoś trzeciego, który cały czas przygląda się jej poczynaniom, ale do samego końca nie wiedziałam, kto to jest.

  „ Perfekcyjną żonę „ należy czytać uważnie, bo historia jest nieźle zagmatwana i niejednokrotnie potrafi namieszać w głowie. Nie brakuje tutaj tajemnic, dziwnych zbiegów okoliczności, zwrotów akcji, czyli jednym słowem wszystkiego, co cechuje dobry thriller psychologiczny. Ogólnie akcja ma niezłe tempo, chociaż chwilami bardzo mocno zwalnia, żeby w następnym momencie gwałtownie przyspieszyć.

  Fabuła powieści jest mocno rozbudowana, bo oprócz motywu sztucznej inteligencji, autor dodatkowo wplótł wątki chorującego na autyzm synka głównych bohaterów, Abebie i Tima. Fakt ten tym bardziej mnie poruszył, gdy okazało się, że autor czerpał informacje z własnych doświadczeń. W posłowiu wspomina, że jego syn choruje na autyzm.

  „ Perfekcyjna żona „ może nie jest doskonałą książką, ale zwraca uwagę i skłania do przemyśleń. Wizja autora przeraża i pokazuje jak cienka jest granica moralności. Czy wolno stworzyć robota na wzór człowieka, który myśli i czuje, by zastąpił nam kogoś bliskiego?

  Każda kolejna książka JP Denaleya intryguje mnie coraz bardziej, więc jeżeli napisze coś nowego na pewno, to przeczytam.

  Polecam nie tylko fanom fantastyki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytałam wcześniejsze powieści autora i nie ukrywam, że nie jestem ich wielką fanką. Niemniej "Perfekcyjna żona" wybija się nieco na ich tle, gdyż jest pierwszą spośród powieści JP, która zdołała mnie aż tak zaciekawić swoją fabułą. Nie oznacza to jednak, że jednakowo zdołała utrzymać moje zainteresowanie podczas czytania. Niestety, mniej więcej w połowie powieści mój czytelniczy entuzjazm osłabł i dokończyłam lekturę już bez większych emocji.

  "Perfekcyjna żona" miała być z założenia thrillerem psychologicznym z "niezwykłym elementem spekulatywnym" - o czym możemy przeczytać w podziękowaniach. Jednak w moim odczuciu mało w niej samego thrillera i choć autor poskąpił nam technologicznego żargonu, to przecież tematyka sztucznej inteligencji - zwłaszcza takiej, która jest zdolna do odczuwania emocji - jest przecież niczym innym jak rasowym komponentem si-fi. A dlaczego mało w niej thrillera? Może dlatego, że brakuje w niej większego elementu zaskoczenia. Tim niemalże od pierwszych rozdziałów kreowany był na głównego antagonistę i było tylko kwestią czasu, by fasada zbudowana z jego uładzonych kłamstw runęła z hukiem. Nie wiedzieliśmy tylko do jakiego stopnia będzie w stanie posunąć się nasz wizjoner z Doliny Krzemowej, aby nagiąć rzeczywistość do swoich absurdalnych - wręcz niezdrowych - oczekiwań. Bo to zły mężczyzna był - że tak sparafrazuję - a człowiek jeszcze gorszy.

  Niewątpliwym atutem "Perfekcyjnej żony" jest dość nietypowy sposób prowadzenia narracji toczącej się dwutorowo. Ciekawie było również obserwować postępującą przemianę Abbie. Nasz cud nauki przeszedł długą drogę od cobota zakochanego w Timie i wierzącego w każde jego słowo po Abbie, która zaczęła ukrywać przed nim pewne fakty, a wreszcie Abbie snującą plany na własną rękę. Zaś najciekawsze było to, jak Abbie postrzegała samą siebie oraz, że wierzyła w to, iż ma duszę. Myślę też, że niejedno czytelnicze serce skruszy jej stosunek do autystycznego Danny'ego. A tematyka wykorzystania osobowości oraz wspomnień osoby, która jeszcze stosunkowo niedawno żyła, z pewnością może sprowokować refleksje natury czysto etycznej.

  Podsumowując: "Perfekcyjna żona" nie jest powieścią idealną. Przynajmniej dla mnie. W moim osobistym rankingu powieści autorstwa JP plasuje się mniej więcej na poziomie "Lokatorki" (no, może ciut wyżej), za to zdecydowanie bije na głowę przekombinowaną "W żywe oczy".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Delaney po raz kolejny namieszał mi w głowie, ale ogromnie mnie to cieszy. Lubię książki, które tak mocno mnie angażują, które dają mi możliwość analizowania każdego aspektu opowiadanych w nich historii. Świetna fabuła, genialne dopracowanie wszystkich wątków, ładne igranie z czytelnikiem. Wydaje mi się nawet, że moja opinia jest nieco chaotyczna, ale to dlatego, że ta książka naprawdę mocno do mnie trafiła, niejednokrotnie czułam się zbita z pantałyku – co samo w sobie świadczy o tym, że naprawdę można się mocno wczuć w twórczość Delaneya.

  Cała recenzja: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: J P Delaney
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 442
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788375155839
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The perfect wife
 • Tłumacz: Anna Dobrzańska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788375155839
 • EAN: 9788375155839
 • Wymiary: 135x205
Warto zwrócić uwagę na...
Perfekcyjna rodzina 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna rodzina

Jej córeczka miała pierwszy raz w życiu nocować u koleżanki. Dziecięca zabawa zmieniła się jednak w tragedię… Lucia Blix po szkole poszła się pobawić z nową przyjaciółką Josie. Wieczorem mama Lucii, Elisa, przywiozła do Josie piżamkę i wypiła kieliszek wina z jej mamą. Pocałowała córeczkę na...
Perfekcyjna dziewczyna 4/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna dziewczyna

Autorka bestsellera New York Timesa! Każdy, kto zna Zoe Maisey ? cudowne dziecko, talent muzyczny uważa ją za ideał. A jednak przed kilku laty Zoe spowodowała śmierć trzech nastolatków. Poniosła karę i jest wolna. "Perfekcyjna dziewczyna" to wnikliwa analiza psychiki nastolatki dźwigającej brzemię...
Perfekcyjna śmierć 0/5 Nasza cena:
41,22 zł 44,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjna śmierć

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni… Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?Nowy kryminał z inspektorem Callanachem i nadinspektor Avą Turner, bohaterami brytyjskich bestsellerów "Perfekcjonista" i "Dobrzy ludzie muszą umrzeć".Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna....
Perfekcyjne małżeństwo 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjne małżeństwo

Wszyscy mamy swoje pracy, a to, co widzi świat, to tylko historie. Sarah Morgan to odnosząca sukcesy i wpływowa prawniczka. Jest główną wspólniczką w firmie, a jej życie wygląda dokładnie tak, jak to sobie zaplanowała. Nie wie, że jej mąż Adam w zacisznym domu nad jeziorem, otoczonym lasami, wdaje...
Perfekcyjne kłamstwo 3/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perfekcyjne kłamstwo

Psychologiczny thriller z niepokojącym zakończeniem autorki „Idealnego życia”. Zaginięcie pewnej kobiety odsłania sieć tajemnic w pozornie spokojnym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko. Meredith Price wiedzie niemal idealne życie. Jej mąż – Andrew – to niezwykle przystojny i...
Lokatorka 5/5 Nasza cena:
27,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lokatorka

Jane przeżyła osobistą tragedię i chce zacząć wszystko od nowa. Poszukując mieszkania, trafia na niepowtarzalną okazję. Choć dom jest nietypowy, Jane czuje, że tu będzie jej dobrze. Wkrótce dowiaduje się, że poprzednia lokatorka Emma miała tragiczny wypadek. Ktoś upamiętnia jej śmierć, zostawiając...
W błogiej nieświadomości 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W błogiej nieświadomości

"Gdy żyjesz w błogiej nieświadomości, rzeczywistość może cię dopaść." Pewnego dnia Pete Riley otwiera drzwi nieznanemu człowiekowi. Ten przedstawia się jako Miles Lambert i oznajmia, że dwuletni Theo - syn Pete'a i jego partnerki Maddie - nie jest ich dzieckiem. Pete i Maddie oddaliby wszystko,...
Lokatorka. Audiobook CD 0/5 Nasza cena:
35,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lokatorka. Audiobook CD

Intrygujący thriller psychologiczny. Lektura obowiązkowa dla fanów Dziewczyny z pociągu. Jane trafia na świetną ofertę wynajmu mieszkania – ma szansę zamieszkać w pięknym, minimalistycznym domu zaprojektowanym przez zagadkowego  architekta. Musi jednak  podporządkować się długiej liście reguł…  Po...
Audiobook Lokatorka mp3 0/5 Nasza cena:
26,81 zł 29,79 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Lokatorka mp3

Intrygujący thriller psychologiczny. Lektura obowiązkowa dla fanów Dziewczyny z pociągu. Jane trafia na świetną ofertę wynajmu mieszkania - ma szansę zamieszkać w pięknym, minimalistycznym domu zaprojektowanym przez zagadkowego architekta. Musi jednak podporządkować się długiej liście reguł... Po...
Była/żona 5/5 Nasza cena:
29,72 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Była/żona

Nie miałam pojęcia, w co się pakuję. Druga żona. Ta następna. Naiwnie liczyłam na coś lepszego. Wystarczy jednak, że Louise strzeli palcami i ON do niej biegnie. Równie dobrze mogłoby mnie nie być. Kiedyś wierzyłam, że jeśli poczekam, Louise zajmie się swoim życiem i Andrew będzie tylko mój. Nie...
Coraz większy mrok 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coraz większy mrok

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony. Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd...
Odejdziesz ze mną? 5/5 Nasza cena:
29,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Wybrane bestsellery
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 5/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
29,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

„Związana z mafią” to czwarty tom serii Bracia Vedetti Ady Tulińskiej. Miłość czy nienawiść? Co zwycięży tym razem? Marcello to wzgardzony syn bossa z Sycylii, Enrica. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz blizna na twarzy i szyi budzą powszechny strach. Niektórzy mówią na niego Conciatore –...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula