Pan Strach

Książka
34,99 zł
Outlet
17,79 zł
eBook
32,33 zł
Audiobook
24,69 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: WasPos
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 300
Opis

Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć?

W Trenton mieszka Amelia ? pewna siebie i czasami bezczelna copywriterka. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które pewnego wieczora rejestrują coś bardzo niepokojącego.

Dziewczyna zostaje uprowadzona, a wkrótce wszystkie podejrzenia padają właśnie na Antona. Czy słusznie?

Czy w przeszłości Amelii zdarzyło się coś, co może jej zagrażać?

Młoda kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.

Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii thriller

Szczegóły
  • Autor: Alex Sand
  • Wydawnictwo WasPos
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 300
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382900651
  • Język: polski
  • ISBN: 9788382900651
  • EAN: 9788382900651
  • Wymiary: 14.3x20.5x2.2 cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo WasPos, ul. Rembielińska 8a/120, 03-343 Warszawa, Polska, kontakt@waspos.pl
Recenzje książki Pan Strach (18)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Aleksandra E. w dniu 2022-05-25
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

    Książka wyzwalająca we mnie cały wachlarz emocji, od litości po wściekłość. Jednocześnie nie męcząca, przyjemna z ciekawymi zwrotami akcji i co najważniejsze całkowicie nieprzewidywalna. Posiadająca w sobie elementy erotyki i sensacja, czyli to co najbardziej lubię.

    Nic więcej nie napiszę, żeby nie spojlerować. Polecam z czystym sumieniem.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Wanda M. w dniu 2022-08-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

    Strasznie wkurzająca, nerwowa i nie dająca spać ksiażka!

    Dobrze, że kawy nie piłam bo i tak chodziłam nabuzowana jak moje nowe żelazko.

    Warto przeczytać!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Elżbieta S. w dniu 2022-06-28
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Długo po przeczytaniu zastanawiałam się jak dokładnie powinnam napisać tą recenzje nie potrafiłam znaleźć odpowiednich słów żeby wyrazić swoje odczucia po tej historii ale gdy ochłonęłam wreszcie wiedziałam co tu powinnam napisać a jest sporo do pisania 😁

    Na starcie powiem Wam że ta książka nie jest dla każdego. Zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach które lubią czuć dreszczyk emocji 😜 więc jeśli lubisz słodkie romanse i książki przesłodzona nie sięgaj po tego Pana może to się źle dla ciebie skończyć🤣🙈

    Amelia to dziewczyna która lubi męskie towarzystwo jednak bez jakichkolwiek uczuć, jest też bardzo pewną siebie osobą i czasem nieco bezczelną, która ma sąsiada (taka niespodzianka) 😁

    Anton to bardzo miły chłopak który podkochuje sie w Amelii i nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie fakt ze podgląda on swoja sąsiadkę.

    Gdy dziewczyna znika podejrzenia padają właśnie na sąsiada. Ale czy słusznie? Czy może za tym stać Anton? Dlaczego Amelia została porwana? Kto za tym stoi? Co grozi dziewczynie?

    Aj co to była za książka... kocham takie klimaty 🖤 mroczne, straszne, przerażające trzymające w napięciu książki to zdecydowanie coś co uwielbiam...

    Styl pisania autorki jest super! I to z jaką łatwością wciaga Nas w ta przerażająca historie która powoduje że ciało przeszywa strach, pan strach?🤔 chyba nie chciałabym sie z nim spotkać nocą sam na sam 😅

    Jak juz wiecie uwielbiam w książkach emocje które wywołują u mnie mase odczuć tu nam tego nie zabraknie. I to tych najbardziej przerażających.

    Fabuła książki jest mistrzowska i przeprowadzona tak płynnie że aż chce się czytać. Podoba mi się to że autorka daje nam tu kilku podejrzanych a my możemy się domyślać, obstawiać kto może stać za jej porwaniem i tymi okrucieństwami. No bo przecież porzucony kochanek to chyba dobry motyw do takich rzeczy co nie?

    A jeśli chodzi o zakończenie to mam rozumieć że będzie kolejna Książka i poznamy dalsze losy bohaterów?

    Ja chce więcej takich historii 🤪😈

    Bohaterowie są idealnie wykreowani i nie wiem jak Wy ale ja jakoś nie potrafiłam polubic Amelii może dlatego że za krótko cieszyła się wolnością, ale bardzo było mi jej żal autorka nie oszczędziła jej ani troszeczkę a wręcz wrzuciła ja wprost pod "rynnę".

    Podoba mi się ze mamy tu opisy tortur dzięki temu możemy sobie bez problemu wyobrazić piekło jakie tam się działo.

    Ta książka jest świetna jeśli lubicie takie mroczne i przerażające thriller które mrożą krew w zylach lub takie przy których możecie poobgryzać pazurki to POLECAM z całego Serca ja jestem nią zachwycona napewno długo ta historia nie zniknie z mojej głowy a autorka sprawiła że żadna książka z tego gatunku nie będzie już tak dobra jak wcześniej wysoko podniosłaś poprzeczkę 🤭👏

    Ostrzeżenie!

    Uważajcie kochani żeby nie podpaść autorce bo możecie skończyć w jednej z jej książek w podobnych okolicznościach jak Amelia 🤣🤪

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Marta M. w dniu 2022-10-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    "Pan Strach" autorstwa Alex Sand wzbudził we mnie bardzo dużo emocji: złość, zniecierpliwienie, a zaraz potem zainteresowanie, ciekawość...

    W pewnym momencie książka do tego stopnia mnie zaczęła wciągać, że mimo późnej pory w nocy, ciężko mi było w stanie ją zamknąć i odłożyć na półkę.

    "Pan Strach" to nie jest typowy thriller, ponieważ ma w sobie również elementy erotyki, a także kryminału. Nasza główna bohaterka Amelia jest niesamowicie piękna, pracuje jako copywriterka w firmie, gdzie nawet sam szef jest nią zainteresowany. Dziewczyna jest sąsiadką Antona, który skrycie się w niej podkochuje. Mężczyzna nawet w tajemnicy montuje kamery w jej mieszkaniu. Podczas jego nieobecności w mieszkaniu kamery zarejestrowały tragiczne porwanie dziewczyny.

    Życie dziewczyny zamienia się w piekło, pełne bólu. Kim był porywacz i czy uda się dziewczynie uwolnić od tego psychopaty?

    Żeby się tego dowiedzieć koniecznie przeczytajcie tą powieść 🙂

    Główne podejrzenia spadły na Antona, lecz to nie on nim jest. Mężczyzna na własną rękę próbuje odnaleźć Amelię. Czy mu się uda? A może sam wpadnie w sidła porywacza? Czy wyjdą z tego bezpiecznie?

    Koniecznie tu zajrzyjcie, bo zakończenie jest nieprzewidywalne, co jeszcze bardziej mnie zachęca do sięgnięcia po drugą część, która już niebawem 🙂

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja O. w dniu 2022-07-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Po pierwszej książce Autorki już wiedziałam, że każdą jej kolejną przeczytam z wielką przyjemnością. Jak tylko dowiedziałam się o tym, że niedługo ma zostać wydany "Pan Strach", moje zainteresowanie nią wzrosło tak, że nie mogłam się doczekać, aż wpadnie w moje ręce. Czułam, że to będzie niezapomniana historia z nutką dreszczyku. Taka, która wciągnie mnie w swój zwariowany świat i cały czas będzie zajmować moje myśli. I faktycznie tak było. Zabrałam ją ze sobą na wyjazd, by w podróży rozkoszować się tym, co stworzyła Autorka.

    Pierwsza z mocniejszych scen szczerze mną wstrząsnęła, przy czym moja wyobraźnia działała na najwyższych obrotach. Sceny z udziałem Pana Stracha, tego, gdy torturował swoją ofiarę, przemykały mi przed oczami, klatka po klatce. Czułam się tak, jakbym oglądała film, bądź sama uczestniczyła w tym chorym przedstawieniu. Odruchowo zamykałam oczy, ale zaraz uświadamiałam sobie, że to nic mi nie da. To wyszło samo z siebie, gdyż ja bardzo przeżywam czytane książki. Nie ważne jest to, po jaki gatunek aktualnie sięgnę, emocje są zawsze prawdziwe. A ta książka wywołała ich sporo.

    To była prawdziwa przeprawa przez umysł psychopaty, któremu nie wiadomo, co za chwilę strzeli do głowy. Z każdym kolejnym zadanym ciosem przez niego, obawiałam się najgorszego. Tego, że będzie chciał dokończyć swoje dzieło i nikt nie zdoła mu przeszkodzić. Bo przecież on tu rozdawał karty, cała fabuła opierała się na nim. Wszyscy tańczyli tak, jak on im zagrał. Byli niczym marionetki, robiąc dokładnie to, czego zażądał. Pociągał za sznurki i czerpał z tego chorą satysfakcję...

    Podczas czytania niejednokrotnie przeszedł mnie dreszcz, dosłownie czułam ciarki na całym ciele. To było tak fascynujące uczucie, że chciałam więcej. Jednocześnie było mi szkoda ofiary Pana Stracha, ale z drugiej strony, przecież to dla niego wzięłam książkę do ręki. Dla tych emocji, które Autorka tak umiejętnie dawkowała. Wodziła mnie za nos, przez większą jej część, specjalnie wprowadzając w błąd, gdy próbowałam się domyślić, kim jest nasz psychopata.

    Akcja w powieści gnała na złamanie karku, dzięki czemu nie było tu miejsca na nudę. Książka wzbudziła we mnie przeróżne emocje, ale to strach grał tutaj najważniejszą z ról. Ja chciałam się bać, wręcz pragnęłam tego, gdyż ostatnie "mocniejsze" książki, które czytałam, rozczarowały mnie pod tym względem. Tutaj Autorka pięknie wszystko poprowadziła, za co jestem jej ogromnie wdzięczna! Te zwroty akcji na samym końcu -rewelacja! Gdy już myślisz, że wiesz, jak zakończy się cała fabuła, a tu niespodziewanie dzieje się coś, przez co naprawdę idzie zwątpić! Spodziewałam się efektu wow i tak też było! No nie powiem, kochana, postawiłaś poprzeczkę wysoko, więc przy kolejnej Twojej książce mam nadzieję, że jeszcze niejednym mnie zaskoczysz!

    Dziękuję przepięknie Autorce oraz wydawnictwu, za tą cudowną i mroczną podróż, w którą z wielką przyjemnością wyruszę jeszcze raz! Czekam z niecierpliwością na kolejny tom!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula