Operator 594

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 32,73 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Jeśli interesują Cię opowieści pełne adrenaliny, to "Operator 594" zapewni Ci wrażeń z nadwyżką. To książka opowiadająca o walce i determinacji w dążeniu człowieka do celu, który sam przed sobą postawił.

Wielu ludzi zastanawia się, jakie są możliwości ludzkiego organizmu oraz skąd czerpie on siły do wykonywania zadań, które są z pozoru niemożliwe do wykonania. "Operator 594" to opowieść o niezwykle zdeterminowanym człowieku, który dąży do osiągnięcia wymarzonego celu. Cechuje go ogromna pasja, siła, wytrwałość oraz silne pragnienie przeżycia przygody. Książka ta jest zbiorem prawdziwych historii i przeżyć autora, które miały miejsce w jego życiu od czasów wczesnej młodości, aż po jego służbę w wojskach specjalnych.

Książka "Operator 594" opisuje akcje bojowe polegające na ratowaniu zakładników czy też eliminowaniu terrorystów, często z narażeniem własnego życia. Na własnej skórze poczujesz, jak wygląda świat elitarnych jednostek specjalnych, do których dostają się wyłącznie najlepsi z najlepszych.

Prezentowany tytuł stanowi pewnego rodzaju przewodnik po istotnych ludzkich wartościach, takich jak honor, braterstwo, wierność swoim ideałom i zasadom czy też determinacja w dążeniu do osiągnięcia celu - nawet takiego, który z pozoru jest niemożliwy do osiągnięcia.

Autor i jednocześnie główny bohater tej książki, Krzysztof Puwalski to były żołnierz elitarnej jednostki specjalnej GROM. Pokazuje, że pomimo wielu trudów, życiowych wyzwań oraz niebezpieczeństw, można nadal być optymistą. Udowadnia, że niepokorność i samodzielne myślenie to istotne cechy żołnierza służb specjalnych, ale również zwykłego człowieka, który musi stawić czoła wielu wyzwaniom na drodze do spełnienia swoich celów oraz marzeń.
Recenzje (7)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Każdy kto przeczyta książkę zrozumie jak trudną drogę mają jednostki specjalne, jak wielki szacunek im się należy za ich bardzo trudną pracę. Jak wiele wyrzeczeń i poświęcenia muszą Ci komandosi ponieść, aby osiągnąć swoje marzenia. Główny bohater jest dla każdego przykładem, że wszystko w życiu jest możliwe i zależy tylko od nas. Daje nam motywacje i przykład, że wszystko w życiu jest możliwe ale musimy sami o to zawalczyć.

  Książka jest wskazówką w jaki sposób należy dążyć do osiągnięcia życiowego celu czy marzenia...

  Takie historie lubię. Prawdziwe, nieprzerysowane, przedstawiające człowieka dążącego do obranego przez siebie celu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Już na samym początku muszę powiedzieć, że nie czytam dużo takich książek, raczej sięgam po nie kiedy tata stanie nade mną z uśmiechem mówiąc "Przeczytaj, nie zawiedziesz się" lub kiedy pod wpływem impulsu zamówię na portalu CzytamPierwszy. Tutaj mamy styczność z punktem drugim, kiedy z jednej strony miałam ochotę przeczytać coś innego, a z drugiej portal kusił nową książką. Reasumując, moja opinia raczej będzie pochodzić od świeżaka fascynującego się wszystkim co nieznane, a nie weterana znającego się na każdym rodzaju broni.

  Pierwsze co muszę napisać, to gratulacje dla autora, podziwiam, że dał rade zrobić wszystko co opisał w książce, jestem pod olbrzymim wrażeniem i życzę kolejny sukcesów oraz spełnionych marzeń!

  Jeśli chodzi o samą książkę, muszę szczerze ją polecić, zwłaszcza jeśli ktoś tak mało siedzi w temacie jak ja. Zdjęcia. Tak, to głównie one ułatwiły mi sprawę. Bronie, amunicje... o tym raczej za dużo nie wiem, niektóre z ciekawości googlowałam, ale to i tak mi za dużo nie pomogło. Za to zdjęcie pomogły trochę mojej wyobraźni, pozwoliły mi zobaczyć co miał na myśli autor opisując niektóre sytuacje. Dodatkowo pod każdy widnieje krótki odpis, czy to o bohaterach, których już z nami nie ma, czy wydarzeń.

  Wspominają o stylu autora, było krótko. Wszystko jest napisane bez długich opisów i zagłębiania się w poszczególne momenty, raczej tutaj spotkamy się z minimalizmem. Czy książkę szybko się czyta? Tak, zwłaszcza, że co druga strona jest zdjęcie zajmujące pół strony i puste kartki oddzielające rozdziały. Szykując się do czytana, nie spodziewajmy się długiej i mocno wciągającej historii, zwłaszcza, że szybko przeskakujemy w etapach życia autora, co dla nie raz było męczące.

  Reasumując, książkę polecam osobą, które rozpoczynają przygodę z tą tematyką, podejrzewam, że weterani nie będą zachwyceni lekturą, raczej nie spotka ich nic nowego co mogło by zaskoczyć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor zabiera nas w swój świat, w którym poznamy, jaka droga czeka żołnierza pragnącego dołączyć do GROM-u. A trzeba przyznać, że nie jest łatwo. Ciągłe treningi, wyrzeczenia, poświęcenie to dopiero początek długiej drogi,  na której końcu czeka nasz cel.

  Od pierwszych stron widać, że żołnierskie życie to prawdziwa pasja Puwalskiego. Naprawdę kocha to, co robi i pewnie chciałby, by każdy odnalazł taką drogę w swoim życiu. Jeśli chodzi o samą fabułę, to nie powinniśmy spodziewać się tutaj historii samej organizacji. Nie, ta książka to po prostu biografia, w której autor opowiada o swojej ścieżce, jaką musiał pokonać, by dostać się w końcu do GROM-u. Jednak nie sprawia to, że historia jest mniej godna poznania.

  Co do wad, to jest ich kilka. Czasami można się już znudzić opisami treningów i selekcji, które wyglądają niemal identycznie. Do tego opis i określenie gatunku jako literatura faktu moim zdaniem wprowadza niepotrzebny zamęt. Biorąc się za lekturę, spodziewałam się innej historii, niż otrzymałam. I jeszcze kilka niedokończonych opowieści dotyczących akcji w terenie. Rozumiem, że autor musiał pewne sprawy zachować w sekrecie, ale zamiast pozostawiać otwarte zakończenie, mógł po prostu o danej sytuacji nie wspominać.

  Jednak sądzę, że warto sięgnąć po tę książkę i poznać historię człowieka, który pomimo różnych trudności potrafił wytrwale dążyć do obranego celu. Mógł poddać się na każdym etapie, a jednak szedł coraz dalej i dalej, by spełnić swoje marzenie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Operator 584” to jedna z ciekawszych autobiografii, jaką w ostatnim czasie przeczytałam.

  Napisana przez żołnierza zawodowego, który przez lata uparcie dążył do celu i nie poddawał się pomimo ogromnych trudności, jakie napotkał na swojej drodze. Bardzo motywująca historia ukazująca, że możemy osiągnąć wszystko, co tylko sobie zaplanujemy czy wymarzymy, jeżeli uparci będziemy do tego dążyć.

  „Postawiony cel motywuje nas do działania. Gdy wierzysz w to, co robisz, wiesz, że musisz wygrać.”

  Autor może w niektórych osobach wywołać odczucie, iż jest zbyt pewny siebie, momentami można by nawet nazwać go pyszałkowatym, ale nie ma czemu się dziwić, ponieważ jeżeli tylko przeczytamy książkę do końca zrozumiemy, że ma ON większe prawo niż inni by cechować się ogromną pewnością. To ta pewność co do własnych umiejętności pozwoliła mu osiągnąć to, co udaje się niewielu. Dotarł na sam szczyt możliwości przedzierając się przez własne lęki i łamiąc bariery, jakie stawiał mu własny umysł czy ciało. Puwal udowadnia nam, że jedynym, co przeszkadza nam w osiągnięciu celu jesteśmy my sami i wymówki, jakie ciągle dla siebie wynajdujemy.

  „Jeśli chcesz przewodzić ludziom, musisz dać przykład. Musisz na własnej skórze odczuć wszystkie trudy i niedogodności, aby w końcu stać się wiarygodnym – i dotyczy to również tego, co mówisz, ale przede wszystkim tego, co robisz.”

  Prawdziwa służba w wojsku nie polega jedynie na bezmyślnym wykonywaniu rozkazów, jak powszechnie przyjęło się uznawać. Wymaga ona niejednokrotnie pokonania własnych lęków i szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach obarczonych ogromnym stresem, bo jak inaczej nazwać te, w których od decyzji jednego człowieka uzależnione jest życie jego kompanów? Wojsko to nie sama musztra, ale wzajemne zaufanie do tego stopnia, że bez wahania powierzamy swoje życie innym, a życie kompanów i zakładników jest stawiane na pierwszym miejscu, przed życiem żołnierza wykonującego misję. Jest to oddanie swojej kompanii i bezwarunkowa wiara w wyznawane ideały.

  Ta książka otwiera oczy w wielu kwestiach. Pozwala czytelnikowi lepiej zrozumieć wojsko i jego prawa, ale także daje motywację do dążenia po własne marzenia. Natomiast autor jest osobą godną podziwu między innymi za swoje podejście do życia.

  „Wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Zastanów się, kim chcesz być, co chcesz robić. Nieważne, co to będzie – to ty wiesz najlepiej. Masz tylko jedno życie – nie poddawaj się, kreuj je, nie porzucaj swoich marzeń. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania.”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Operator 594” Krzysztofa Puwalskiego czyta się jak wyrywki z pamiętnika. Najpierw młody mężczyzna dąży do swoich wymarzonych celów, będąc jeszcze w szkole średniej. Wie, że chce być zawsze najlepszy. Czasami to tylko tak mu się wydaje, ale w swoich opisach to zawsze ON wygrywa. Rozpoczynając czytanie tej lektury, myślałam, że będzie pełna strasznych przeżyć żołnierza z GROM-u, a tu natknęłam się na opisy od selekcji do selekcji. Od bycia lepszym od innych, ale przecież takich jak nasz bohater jest wielu. Wiem, że żołnierze z jednostki GROM są bardzo dobrze wyszkoleni i są najlepszymi wśród żołnierzy, mają też odpowiednie warunki do ćwiczeń i sprzęt, który w ich pracy jest niezbędny. Pan Krzysztof w swoim wyrywkowym pamiętniku, bo inaczej nie da się tego nazwać, wie, że chce być takim żołnierzem. Robi wszystko, żeby nim zostać. Nie podoba mi się, jak opisuje swoich kolegów, którym się coś nie powiodło i wtedy wszyscy przez jakiś czas się z nich wyśmiewali. A przecież pan Krzysztof miał być podobno taki cudowny, pomocny innym. Opisy różnych przygód z wojskiem są takie bardzo pobieżne, wiem, że nie zdradza się tajemnic wojskowych, ale tytuł książki do czegoś zobowiązuje. Zastanawiam się jak człowiek, który osiąga już to, co chciał, tak szybko z tego rezygnuje i odchodzi do cywila, czy bojąc się, że młodsi mogą być lepsi. Brakuje mi w tych opowiastkach więcej tego jak już pan Krzysztof był tym wymarzonym operatorem GROM-u. Książkę czyta się bardzo szybko i lekko, pomimo tego, że wiem ile trudu, wylanego potu, kontuzji skrywają te wyznania. Czytałam wiele książek o tematyce najlepszych żołnierzy wojsk specjalnych z różnych krajów i szczerze ta akurat niewiele mi wniosła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Operator 594 mobi epub 0/5 Nasza cena:
32,73 zł 38,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Operator 594 mobi epub

Krzysztof Puwalski – PUWAL – 22 lata w Siłach Specjalnych w tym 12 lat w GROM-ie. Ten czas to spełnienie jego marzeń. Historia Operatora /594/ to niezwykła przygoda człowieka z determinacją dążącego do upragnionego życiowego celu. W książce znajdziesz przykłady ludzkiej wytrwałości, siły, pasji,...
Limanowa 1914 0/5 Nasza cena:
21,43 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Limanowa 1914

Pozycja ukazuje się w 100 rocznicę wybuchu I wojny światowej, dotyczy jednej z najważniejszych bitew stoczonych na froncie wschodnim w 1914 r. w okresie ofensywy wojsk rosyjskich w Galicji. Przeciwnikiem Rosjan były wojska austro-węgierskie. Bitwa miała krwawy i przewlekły charakter.
Przetrwać belize 4/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetrwać belize

NAVAL – służył w GROM-ie przez czternaście lat jako operator w zespole bojowym. Połowę tego czasu spędził na licznych misjach zagranicznych. Za swoją służbę był wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe poza granicami kraju...
Cambrai 1917 0/5 Nasza cena:
21,43 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cambrai 1917

Jedna z najbardziej znanych bitew stoczonych na froncie zachodnim w 1917 roku, w czasie I wojny światowej, między armiami francuską i angielską z jednej a niemiecką z drugiej strony. W historiografii znana jest jako bitwa czołgów. Obie strony straciły po ok. 40 000 ludzi, w tym po 10 000 czołgów....
Ostatnich gryzą psy 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnich gryzą psy

Prawdziwe wspomnienia GROM-owca o szczęściu, jakie trzeba w życiu mieć, bo nie zawsze chęci i umiejętności pozwalają, by osiągnąć obrany cel. Ale to też obraz determinacji i ciężkiej pracy, dzięki której, początkowe niepowodzenie przekuwa się w sukces. Na stronach tej książki znajdziecie fizyczny...
Ciechanów 1920 0/5 Nasza cena:
22,39 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciechanów 1920

Obchodzimy stulecie zwycięstwa w bitwie Warszawskiej 1920 r. Walki z bolszewikami toczone na północ od Warszawy, choć mniej znane niż te na wschodnim przedpolu stolicy - pod Radzyminem i Ossowem, miały ogromny wpływ ostateczny sukces strony polskiej. W starciach w rejonie Ciechanowa, które...
Historia wojen gdańskich 0/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historia wojen gdańskich

Książka opisuje przyczyny, przebiegi i skutki wojen o Gdańsk na przestrzeni 10 wieków. Pomimo że treść oparta jest na wieloletnich studiach pisemnych źródeł historycznych oraz licznych opracowaniach wybitnych badaczy historii, niniejsza praca jest publikacją popularnonaukową, przeznaczoną dla osób...
Kontakt polskie specsłużby w afganistanie 5/5 Nasza cena:
32,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kontakt polskie specsłużby w afganistanie

Wygrane medialne bitwy. Przegrana po cichu wojna. Procedury przygotowane przez amatorów zza biurek i żółtodzioby na misji. Brak helikopterów, tłumaczy języka, toalety z których nie da się korzystać. Nieznajomość realiów Afganistanu - ludzi, zwyczajów, warunków terenowych. Mit o opanowanym kraju i...
Amiens 1918 0/5 Nasza cena:
21,62 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amiens 1918

Wielka Wojna trwała już cztery lata i zdawała się nie mieć końca. Zginęły miliony żołnierzy, wystrzelono dziesiątki milionów pocisków artyleryjskich i niezliczoną ilość amunicji karabinowej, wypuszczono tony gazów trujących, a końca wojny nie było widać. Kolejne bitwy przesuwały front o kilka,...
Nasielsk 1920 0/5 Nasza cena:
21,47 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasielsk 1920

Bitwa o Nasielsk to najważniejsze wydarzenie w bitwie na przedpolach Warszawy powstrzymujące marsz ku Wiśle wojsk rosyjskiego Frontu Zachodniego. Bitwa ta stworzyła podstawy do uruchomienia manewru znad Wieprza, który doprowadził do diametralnego odwrócenia losów generalnej bitwy i zmusiła...
Kamienie też czasem płaczą 0/5 Nasza cena:
22,33 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kamienie też czasem płaczą

Wspomnienia stanowią ważny element historii. Dzięki nim suche fakty i daty zmieniają się we wzruszające historie, a czytelnik może przeżywać emocje świadków ważnych wydarzeń. Do takiej podróży w czasie zaprasza nas Bogumił Żórawski w swojej książce. Przenosi nas ona w pierwszą połowę XX wieku: czas...
Na szlaku SKM. Kolorowy portret miasta 0/5 Nasza cena:
11,42 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na szlaku SKM. Kolorowy portret miasta

Na szlaku SKM to nowoczesna książeczka o kolei ? dla najmłodszych. Jak powstaje pociąg? Ile waży? Jak szybko jedzie po torach? Na te pytania znajdziecie odpowiedź właśnie w naszej książce. W wierszu Juliana Tuwima stała na peronie ciężka, ogromna Lokomotywa. Poczciwa ciuchcia syczała, dyszała i...
Wybrane bestsellery
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie wielu aktualnych zagadnień dotyczących naszego kraju. Ułatwia...
Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
21,62 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Pozwala łatwo zapamiętać i zrozumieć ważne procesy dzięki czytelnemu i uporządkowanemu ich przedstawieniu, m.in. w postaci infografik. Odwołuje się do życia codziennego i wykorzystywania wiedzy w praktyce poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia. Przyspiesza naukę...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” jest przeznaczony dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Kształci nawyki ratownicze dzięki praktycznym wskazówkom, czytelnym zdjęciom i przejrzystym instrukcjom postępowania. Oswaja z sytuacjami kryzysowymi poprzez ich szczegółowe...
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
40,72 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Życie Pi 0/5 Nasza cena:
29,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie Pi

Powieść zdobywcy Nagrody Bookera. Ponad 17 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kultowa adaptacja filmowa w reżyserii Anga Lee. Szesnastoletni Hindus Piscine Molitor, nazywany Pi – który jest jednocześnie wyznawcą hinduizmu, chrześcijaninem i muzułmaninem – po szczęśliwym dzieciństwie spędzonym w...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula