Od ucha do ucha

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
232
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. twarda
za 16,45 zł
eBook, mobi, epub
za 16,07 zł
Nasza cena: 23,09 zł 29,90 zł Taniej o: 23%

Chłopcy i dziewczynki, którzy przeczytali książkę "Licencja na zakochanie", dobrze znają jej bohatera, Gucia. Ten sympatyczny chłopak i jego przyjaciele powracają w kolejnej powieści "Od ucha do ucha". Zapowiada się prawdziwa jazda bez trzymanki, ponieważ młodzi ludzie wybierają się w drogę!

W poprzedniej książce Gucio przeszedł prawdziwą metamorfozę. Zapragnąwszy zdobyć serce swojej przyjaciółki Lutki, zmienił fryzurę, schudł i dokonał jeszcze kilku innych usprawnień. Teraz nadszedł czas na prawdziwie wybuchową mieszankę. Jej sprawcami jest kilkoro nastolatków, którzy właśnie mają wakacje. A co najczęściej robi się w tym okresie? Wyjeżdża. I taki plan mają młodzi przyjaciele.

Ta wyprawa przyniesie im wiele wrażeń i niezapomnianych przygód. Spokojnie nie będzie. Nie ma co na to liczyć. Wątki romantyczne przeplatają się z kryminalnymi, a niesamowite zbiegi okoliczności wydają się pojawiać w odpowiednim czasie niczym z zegarkiem w ręku. Wszystko to wywróci do góry nogami wakacje grupy nastolatków. To, co ujrzą i czego doświadczą, już na zawsze pozostanie im w pamięci. Tak samo jak młodym osobom czytającym tę książkę. Sięgając po nią, macie pewność, że uśmiech nie zejdzie wam z twarzy!


O autorze:

"Od ucha do ucha" napisał Marcin Pałasz - pisarz popularnych książek dla dzieci i młodzieży oraz autor słuchowisk. Jego bogata bibliografia obejmuje kilkadziesiąt publikacji, takich jak: "Heca nie z tej ziemi", "Elf Wszechmogący", "Marcelka i czterolistna koniczynka" czy trylogia "Alliance & Earth". Autorowi przyznano wyróżnienia, a także nominowano go w różnych konkursach, takich jak Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego czy Książka Roku 2004 polskiej sekcji IBBY.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Na myśl o napisaniu recenzji tej książki buzia sama mi się śmieje. To niesłychana przyjemność po raz kolejny wrócić myślami do tej przezabawnej, trzymającej w napięciu, pełnej niespodzianek i emocjonalnych (i nie tylko!) wybuchów lekturze. Moja dziewięciolatka szczerze się popłakała z żałości, kiedy przeczytałyśmy ostatnią stronę, więc publicznie oznajmiamy, że bardzo, ale to bardzo istnieje potrzeba części kolejnej. Jednocześnie czekamy na pierwszą część, bo prezentowana dzisiaj „Od ucha do ucha” to kontynuacja przygód bohaterów „Licencji na zakochanie”, której (o zgrozo) jeszcze nie czytałyśmy. A tutaj same plusy: uwielbiana przez nas seria „To lubię” Wydawnictwa Literatura

  , przygody współczesnej młodzieży, ich relacje z rówieśnikami i większe lub mniejsze problemy, świetna kreacja bohaterów zarówno dziecięcych jak i dorosłych oraz przedstawione zwykłe, codzienne, prawdziwe życie. Lektura w sam raz dla nastolatków, tych młodszych i tych starszych.

  Tym razem na plan pierwszy wysuwa się postać Szkodnika. To osoba, której po prostu nie można nie lubić. Ferdynand jest chłopcem dobrym, mądrym i empatycznym, a jednocześnie ma tak gigantycznego życiowego pecha, że czegokolwiek dotknie – przemienia się w jedną wielką katastrofę. Która pociąga za sobą kolejną. Od pierwszej strony wywołuje w czytelniku moc emocji i konkretnych zachowań – od litościwego kiwania głową do rozszerzonych zdumieniem oczu. Szkodnik ma prawie jedenaście lat i właśnie rozpoczynają się wakacje. Razem z rodzicami i starszym bratem czeka w kolejce do odprawy i lot do Tunezji. Jednak nie byłby sobą, gdyby aż nadto nie przygotował się do tego lotu. Jego lotniskowa przygoda kończy się tym, że rodzina leci, natomiast chłopiec zostaje pod opieką dziadka. A potem dołącza do swojego przyjaciela Gucia, który spędza tydzień u kolegi i jego babci w urokliwej miejscowości pod Kudową. Chłopcy świetnie spędzają ostatnie chwile wakacji i wszystko wydaje się być w najlepszym porządku do chwili, kiedy po wsi zaczyna krążyć informacja o złodziejach rabujących domy starszych ludzi. Tu już Gucio, Bąbel i Szkodnik po prostu muszą wkroczyć i odnaleźć złodziejaszka. Mają już nawet kogoś na oku…mają też plan. I chociaż babcia Halinka drży z obawy – nasi bohaterowie zrobią wszystko, by starszym ludziom zapewnić bezpieczeństwo. Skoro policja tego nie potrafi…

  Świetna, zabawna, emanująca ciepłem i miłością interesująca książka o współczesnej młodzieży, w której akcja toczy się na łeb, na szyję i nie sposób się znudzić. Te dorastające dzieciaki przeżywają mnóstwo większych lub mniejszych katastrof, dorośli mają z nimi prawdziwe urwanie głowy, a wszyscy (kiedy emocje opadną) świetnie się ze sobą bawią. Pierwsze zauroczenia, fascynacja płcią przeciwną, nieśmiałe spojrzenia i słodkie esemesy. Codzienność wakacyjna na wsi, wycieczki, przemili sąsiedzi i nowe możliwości za każdym rogiem przypominają moje własne, sielskie dzieciństwo upływające w otoczeniu przyrody i ukochanych dziadków. Wzruszają także czułość i wyrozumiałość oraz szacunek, którymi młodzi bohaterowie obdarzają starsze pokolenie, a których to uczuć dzisiaj jakby z każdym dniem mniej. Kolejny przykład na to, że młodzi ludzie też są wspaniali, dobrzy i wrażliwi i chętni do pomocy, tylko dorośli czasem potrzebują sobie o tym przypomnieć. Wspaniała, relaksująca lektura dla młodszych i starszych!

  Piękne wydanie, twarda, kolorowa okładka. Książka z tych grubszych, ale należy podkreślić, iż akcja toczy się wartko a samą fabułę urozmaicają zabawne dialogi, więc objętością w ogóle nie należy się przejmować. Już na pierwszej stronie ilustrowane przedstawienie postaci, co okazało się świetnym pomysłem, gdyż wracałyśmy do tych rysunków kilkakrotnie podczas czytania. W środku mnóstwo tekstu drukowanego standardową czcionką, podzielonego na rozdziały, z których każdy posiada tytuł zapowiadający, co znajdziemy w środku. Książka pełna optymizmu i wiary w to, że nawet najwięksi pechowcy mogą znaleźć szczęście. Polecamy bardzo, bardzo!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasami jest tak, że chcemy dobrze, a wychodzi katastrofa. Takie rzeczy zdarzają się chyba każdemu i trzeba po prostu to zaakceptować. No, chyba że każda niemal aktywność kończy się w ten sposób, a nieszablonowe myślenie w konsekwencji okazuje się być dość problematyczne. I to nie tylko dla danej osoby, ale i dla otoczenia.

  Aż dziw bierze, że mama Ferdynanda, zwanego Szkodnikiem, jeszcze nie osiwiała. Dziesięciolatek, który jest mistrzem ciętej riposty, a swoją spostrzegawczością zadziwiłby niejednego agenta specjalnego, może być dla rodzicielki prawdziwym utrapieniem. Szczególnie, jeśli jest obdarzony niebywałą fantazją, w obliczu której od razu rusza do działania. Tak jest właśnie i tym razem. Rodzinne wakacje w Turcji miały być ich wspólnym czasem, ale nikt – poza Szkodnikiem – nie pomyślał o zagrożeniu czającym się na pokładzie samolotu w postaci terrorystów. Dlatego też chłopiec postanowić obronić przed nimi rodzinę, planując wnieść na pokład cały arsenał broni gotowej do użycia. Rewizja osobista w obecności kapitana samolotu kończy się stanowczą odmową wpuszczenia Szkodnika na pokład samolotu. W rezultacie na wakacje lecą jego rodzice oraz brat, zaś Szkodnik wraca do domu wraz z dziadkiem Kornelem.

  Całe szczęście, że przyjaciółka dziadka, a babcia najlepszego przyjaciela Gucia wpada na wspaniały pomysł, inaczej ostatni tydzień wakacji chłopiec spędziłby zamknięty w czterech ścianach. A tak ma szanse jechać wraz z Guciem do babci jego kolegi Bąbla i spędzić te kilka dni w radosnej atmosferze. Na dodatek babcia Halinka jest naprawdę fajną starszą panią, z dystansem podchodzącą do życia, a już na pewno do dziwnych zachowań Pani Bożenki z którą mieszka. Chłopcy i ich wybryki wydają się wcale jej nie przeszkadzać. Nawet wówczas, kiedy Szkodnik chcąc wyłączyć radio go rozbija, zaś Gucio prawi wątpliwej jakości komplementy.

  O niezwykłych wakacjach chłopców, o wielce oryginalnym sposobie postrzegania rzeczywistości, o depresyjnej Kamili, pierwszych miłościach, czy też o niezwykłym wynalazcy, któremu się nic nie udaje, przeczytamy w niezwykle porywającej książce dla młodych czytelników, pt. „Od ucha do ucha”. Niezwykle zabawna i ciepła opowieść autorstwa Marcina Pałasza, to kolejna już część przygód przyjaciół, choć jeśli jeszcze ich nie znamy, nie musimy się martwić. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Literatura powieść, ze znakomitymi ilustracjami Katarzyny Kołodziej, sprawia iż bardzo szybko nawiążemy z chłopcami nić porozumienia. Zawsze też możemy sięgnąć po pierwszy tom cyklu po zakończeniu tej pozycji i jestem przekonana, że tak właśnie się stanie.

  Szczególnie, że na chłopców (a właściwie na Szkodnika) czekają nie tylko pierwsze miłości, ale i kryminalne zagadki. Ktoś bowiem w Bończowie okrada stare domy i wszystko wskazuje na doskonale zorganizowaną akcję. A skoro zagrożone jest również bezpieczeństwo babci Halinki, chłopcy czują się w obowiązku wziąć sprawy w swoje ręce. Jak zakończy się tym razem ich przygoda? Czy uda im się schwytać odpowiedzialnych za kradzieże? Jedno jest pewne – ani chłopcy, ani my, nie będziemy się nudzić! Co najwyżej po lekturze mogą nas rozboleć brzuchy… ze śmiechu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Marcin Pałasz powraca. Patrząc na moje dziecko stwierdzam, że chyba jest to jeden z jej ulubionych autorów, ponieważ ma już kilka jego książek w swojej biblioteczce. Teraz dołączyła do kolekcji "Od ucha do ucha". Pozwoliłem sobie zapytać córkę o ocenę i według jej słów jest bardzo fajnie. Postanowiłem sam zajrzeć i z tego co zdążyłem zauważyć, to faktycznie jest dobrze. Taka wciągająca opowieść, gdzie dużo się dzieje i jest przy okazji bardzo zabawnie. Już kiedyś to zauważyłem, że pan Pałasz ma naprawdę dobry talent, jeżeli chodzi o gusta literackie takich dzieci, jakie ja mam chociażby w domu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Od ucha do ucha, czyli o uśmiechu i radości 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od ucha do ucha, czyli o uśmiechu i radości

Jak namówić smutasa do tego, aby się uśmiechnął? Dlaczego uszy i policzki są świętsze od nogi? Czy do niemiłych ludzi też trzeba się uśmiechać? Na te i inne pytania - bardzo poważne i arcyważne - odpowiada ksiądz Jan Twardowski. Każde dziecko i każdy dorosły, gdy przeczyta tę książkę, będzie już...
Podróż do wnętrza ucha 0/5 Nasza cena:
28,80 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podróż do wnętrza ucha

Pchełka Lusia pragnie znaleźć bratnią duszę dla ślimaka Joachima. Wraz z bratem wyrusza więc w ekscytującą podróż, pełną przygód i niebezpieczeństw. Czy uda im się dotrzeć do celu? Czy Joachim nareszcie będzie szczęśliwy? I co ma z tym wszystkim wspólnego ucho gajowego? Nie dowiecie się, jeśli nie...
Moje ciało od stóp do głów 0/5 Nasza cena:
10,27 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje ciało od stóp do głów

Kartonowa, ładnie zilustrowana książeczka dla najmłodszych. Zawiera wiele ważnych i napisanych odpowiednim dla dzieci językiem wiadomości o tym, kim jesteśmy, jak przychodzimy na świat i jak się rozwijamy. Jak odbieramy otoczenie, jak zbudowane jest nasze ciało, w jaki sposób działa i jak należy o...
Od słowa do słowa Epee 0/5 Nasza cena:
77,84 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od słowa do słowa Epee

Gra, która bawi i pobudza szare komórki do myślenia! Wymyśl słowo. Zakryj literę, na jaką się zaczyna. Uruchom timer i bezzwłocznie przekaż kostkę kolejnej osobie. Następny gracz ma 10 sekund na podanie skojarzenia do Twojego wyrazu. Skojarzenie musi rozpoczynać się na jedną z dostępnych liter....
Dinozaury od A do Z 5/5 Nasza cena:
30,67 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dinozaury od A do Z

PONAD 300 DINOZAURÓW! Przeczytajcie, kiedy i gdzie żyły dinozaury, jak wyglądały, co jadły, jakie osiągały rozmiary i wiele więcej! Informacje zebrane w książce pochodzą od najlepszych specjalistów z Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. W tej obszernej i bogato ilustrowanej przez Dietera Brauna...
Bubu uczy się mówić. A kuku! Interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 6. miesiąca do 3. roku życia 5/5 Nasza cena:
14,95 zł 25,98 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bubu uczy się mówić. A kuku! Interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 6. miesiąca do 3. roku życia

Bubu uczy się mówić. A kuku! to pierwsza na rynku interaktywna książeczka do stymulacji językowej, przeznaczona do oglądania, czytania z dzieckiem i zabawy. Bubu zachęca maluchy do aktywności, pokazuje swoją rodzinę, otoczenie, wykonuje proste, codzienne czynności. Bawiąc się razem z nim dziecko...
Od złości do radości jak rozpoznawać i okazywać uczucia 0/5 Nasza cena:
13,12 zł 16,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od złości do radości jak rozpoznawać i okazywać uczucia

Poznanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi to wielka sztuka, której uczymy się przez całe życie, ale zacząć powinniśmy już w dzieciństwie. Nie ma dobrych i złych emocji, ale mały człowiek musi wiedzieć, że nie w każdej sytuacji może skakać z radości i śmiać się do rozpuku, podobnie jak nie...
Od ziarna do miecza. Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 2 5/5 Nasza cena:
17,78 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od ziarna do miecza. Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 2

Kontynuacja przygód Runta, wieśniaka, który został wojownikiem. Oswojony szlam. Uważona mikstura. Upiorny las, którego istnienia nie sposób wyjaśnić. Co zamierza zrobić dwunastolatek szkolony na wojownika? Kiedy Runt i jego przyjaciele przygotowują się do bitwy, stają przed największym wyzwaniem...
Od koła do formuły 1. Historia motoryzacji 0/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Od koła do formuły 1. Historia motoryzacji

Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie życie bez samochodu? Byłoby dziwnie, prawda? Z tej książki dowiecie się między innymi dlaczego Ford T to najważniejszy samochód XX wieku, jak na rozwój motoryzacji wpłynął Arnold Schwarzenegger oraz w jaki sposób Rolls z Royce’em stworzyli najbardziej luksusowe auto...
Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów 5/5 Nasza cena:
16,47 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów

Trochę rymów, dużo śmiechu - i po chwili znamy się już od stóp do głów! W przewrotnych wierszykach Ulf Stark z przymrużeniem oka filozofuje na temat części ludzkiego ciała. Ile się zmieści w naszych głowach? Gdzie mieszka język? Co by to było, gdybyśmy nie mieli pupy? I jakie rozrywki lubi rodzina...
Szkoła na szóstkę. Liczenie od 1 do 100 0/5 Nasza cena:
6,71 zł 7,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkoła na szóstkę. Liczenie od 1 do 100

Seria dla tych, którzy chcą, aby matematyka nie miała przed nimi tajemnic Książki z serii Szkoła na szóstkę to kompendium wiedzy o właściwym liczeniu, opracowane z myślą o dzieciach. Dlatego każda z książek porusza zupełnie inne zagadnienie, wspólne jest zaś to, że ma dynamiczną formę, ułatwiającą...
Szkoła na szóstkę. Liczenie od 1 do 100 0/5 Nasza cena:
6,71 zł 11,49 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkoła na szóstkę. Liczenie od 1 do 100

"Szkoła na szóstkę" to seria dla tych, którzy chcą, aby matematyka nie miała przed nimi tajemnic. Kompendium wiedzy o właściwym liczeniu, opracowane z myślą o dzieciach. Dlatego każda z książek porusza zupełnie inne zagadnienie, wspólne jest zaś to, że ma dynamiczną formę, ułatwiającą...
Wybrane bestsellery
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,44 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
16,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula