NOS4A2

Autor:

Joe Hill

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 2
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
14.0x20.5cm
Rok wydania
2014
Wydawnictwo
Ilość stron
752
Inne wersje (3)
Książka, op. twarda
za 34,29 zł
eBook, mobi, epub
od 36,20 zł
Nasza cena: 29,23 zł 40,90 zł Taniej o: 29%

Produkt niedostępny

Kiedy Victoria odkrywa sposób na podróżowanie w przestrzeni, postanawia wykorzystać go do pomagania ludziom. Jednak ten dar posiadają także inne, niekoniecznie dobre osoby. Jedną z nich jest Charles, który przemieszcza się charakterystycznym autem i porywa dzieci. Przed Wami historia, której nie powstydziłby się sam Stephen King!

"NOS4A2" to powieść z pogranicza urban fantasy i horroru, która po raz pierwszy wydana została w 2013 roku.

Kiedy na swoje ósme urodziny Victoria McQueen otrzymuje rower, od razu staje się ON jej ulubionym przedmiotem. Dziewczynka praktycznie się z nim nie rozstaje, a ponadto odkrywa, że dzięki niemu może przekraczać tajemniczy most, który wiedzie ją w różne miejsca. Może np. pomagać innym i odnajdywać dla nich zagubione przedmioty. Wszystko jednak ma swoją cenę - dziewczyna coraz częściej kłamie, bo przecież nikt nie uwierzyłby jej w historyjkę o podróżach w przestrzeni.

Każda wycieczka obarczona jest też ryzykiem, gdyż Victoria nie jest jedyną posiadaczką takiego talentu. Przenosić potrafi się również Charles Manx, który nigdy nie robi tego w dobrych celach. Jeździ samochodem z rejestracją NOS4A2, porywa dzieci, a następnie umieszcza je w krainie, w której nieustannie trwa Gwiazdka. Czy taki świat może być koszmarem? Okazuje się, że tak...

Można powiedzieć, że Joe Hill pisanie ma we krwi, bo jego ojcem jest niezwykle popularny Stephen King, uznawany przez wielu za mistrza grozy. Joseph Hillström King postanowił jednak pisać pod pseudonimem, by nie odcinać kuponów od cudzej sławy. Swoją twórczością udowodnił już, że jest w stanie sam zapracować na renomę. Powieść "NOS4A2" spotkała się nie tylko z uznaniem czytelników, ale i producentów filmowych, czego rezultatem jest serial z Ashleigh Cummings oraz Zacharym Quinto. Joe Hill jest także autorem scenariusza do ciepło przyjętego komiksu "Locke & Key", którego adaptacja w 2020 roku zadebiutowała na platformie Netflix.
Recenzje (2)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  Joe Hill jest synem Stephena Kinga. Dla wielu czytelników jest to wystarczający powód, żeby sięgnąć po książkę. Ja na szczęście nie miałam pojęcia o jakichkolwiek rodzinnych powiązaniach tych dwóch panów. Dlaczego "na szczęście"? Ponieważ "NOS4A2" broni się sama. Po pierwsze - genialny sposób zapisania tytułów, który rozszyfrowałam o chwilę za późno, żeby nie uznać tego za wstydliwe. Po drugie - genialna okładka, która poniekąd wiąże się z tytułem. Po trzecie i najważniejsze - opis, który naprawdę intryguje. "NOS4A2" nie potrzebuje niczego więcej, żeby zainteresować potencjalnego czytelnika! Jeśli jednak z uwagi na nazwisko Kinga po książkę sięgnie więcej osób to nawet lepiej - z pewnością nie będą tego żałować.

  Zanim przejdę do opisu fabuły, muszę zwrócić uwagę na sposób wydania. Książka to naprawdę opasłe tomisko - ma ponad 750 stron. Dzieli się na kilka części (?), które dzielą się na rozdziały, które z kolei dzielą się na podrozdziały. Co ciekawe, znajdziemy tutaj również ilustracje. Nie byle zdjęcia, ale prawdziwie klimatyczne rysunki, które oddzielają poszczególne części. Oprócz tego, podrozdziały kończą się drobnymi rycinami (coś w stylu gwiazdek, które rozdzielają podrozdziały niektórych powieści). Ciekawym elementem są również ulotki, które znajdują się w powieści nie w postaci suchego tekstu, a łącznie z ilustracjami. Całość wypada naprawdę nieźle, szczególnie biorą pod uwagę cenę - książkę możemy kupić praktycznie za tę samą kwotę, co większość pozycji na rynku, z tym, że jest ona dwa razy grubsza + ciekawie wydana.

  Wróćmy jednak do fabuły... "NOS4A2" to historia bardzo rozbudowana, którą wyjątkowo ciężko jest streścić w kilku zdaniach. Opowieść zaczyna się kiedy kilkuletnia Vic dostaje niezwykły rower. Za każdym razem kiedy ginie jakiś przedmiot, dziewczynka wsiada na swój (odrobinę za duży) pojazd i jedzie na (również niezwykły) most. Po drugiej stronie czeka na nią coraz to nowe miejsce, w którym odnajduje zgubę. Nie ważne, czy chodzi o rodzinną pamiątkę, czy choćby portfel taty. Podróże stają się jednak coraz bardziej niebezpieczne - wszystko ma swoją cenę.

  Victoria nie jest jedyną osobą, która posiada magiczny pojazd. Charlie Manx to właściciel samochodu, który tak jak rower dziewczynki, pozwala mu przemieszczać się w bardzo odległe miejsca. Z tą różnicą, że Manx nie zamierza używać go, aby komukolwiek pomóc. Może za wyjątkiem samego siebie...

  Historia nie toczy się według typowego schematu - początek, rozwinięcie, zakończenie. Tutaj przeskakujemy między wydarzeniami, a spora część fabuły toczy się jedynie wokół jednego z bohaterów. Do konfrontacji faktycznie dochodzi, jednak nie dopiero w zakończeniu, a dużo szybciej. I wcale nie oznacza ona szczęśliwego zakończenia, a jedynie początek prawdziwej akcji. Dokładnie tak jakbyśmy zestawili wydarzenia z kilku tomów jednej powieści w całość. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie dalej, ani czy koniec naprawdę jest końcem.

  Joe Hill pisze w sposób niezwykły. Sprawia, że nawet najbardziej błahe opisy czyta się z wypiekami na twarzy. Kiedy jednak przechodzi do prawdziwie mrożących krew w żyłach wydarzeń, robi to naprawdę w wielkim stylu! Do tej pory przechodzą mnie ciarki po plecach - Hill nie oszczędził nam brutalnych scen, szczególnie tych, lekko napisanych, jak gdyby bohaterowie wspominali pogodę zeszłorocznych wakacji. Klimat jest niezwykle niepokojący, a otoczenie całości świątecznymi akcentami jedynie go potęguje.

  "NOS4A2" to naprawdę genialna historia. 750 stron świetnie napisanej powieści. Autor udowadnia, że nie zamierza spocząć na laurach, a nazwisko ojca niczego nie zmienia. Książka broni się sama w sobie, a ja bardzo gorąco Wam ją polecam, niezależnie czy jesteście fanami gatunku, czy nie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  NOST4LG1CZNE ROZL1CZEN1E

  „NOS4A2”
  to powieść, o której można by napisać książkę. Na pozór stanowi kolejne, wybijające się co prawda na tle innych tytułów wyjątkową jakością, ale jednak, dzieło z pogranicza urban fantasy i horroru. W rzeczywistości jednak mamy do czynienia z utworem, który w fascynujący sposób koresponduje z twórczością ojca Joe Hilla, Stephena Kinga, rozlicza się z traumami, jakie ten zgotował swojemu potomstwu, a jednocześnie urzeka własnym, niepowtarzalnym charakterem.

  Grudzień 2008 roku. Pracująca w skrzydle szpitalnym zakładu karnego Englewood Ellen zajmuje się pacjentami w stanie katatonii. Nie myśląc o ich zbrodniach, stara się po prostu wykonywać swoją pracę, ale nagle dzieje się coś, co wywraca jej życie do góry nogami. Jeden z pacjentów, seryjny morderca dzieci, budzi się. Epizod trwa tylko chwile, ale burzy spokój Ellen – zabójca powtarza imię jej syna, a to, co pada z jego ust potem, przeraża ją jeszcze bardziej.

  Akcja cofa się w czasie. Jest rok 1986. Ośmioletnia Victoria zwana Szkrabem dostała na urodziny rower, który kocha jak żadną inną rzecz. Może nieco dla niej za duży, może nietypowy, ale jakże wspaniały. Cudowny, można rzec, o czym dziewczynka przekonuje się pewnego dnia, kiedy chce odnaleźć zgubioną bransoletkę mamy. Szybka jazda przez most, którego nie powinna przekraczać, z zamkniętymi oczami i głową pełną marzeń, sprawia, że przenosi się w odległe miejsce, gdzie znajduje się zguba. Podobne skoki w przestrzeni powtarza jeszcze kilkukrotnie, wymazuje jednak ze świadomości prawdę o tym, co się dzieje. Czas mija, Victoria dorasta, ale zmienia się coś jeszcze. Pojawia się zagrożenie, z którym dziewczynka nie przestanie się mierzyć nawet, kiedy stanie się dorosłą kobietą…

  Nie ma co ukrywać, że „NOS4A2” to taka Hillowska wariacja na temat napisanej przez jego ojca powieści „To”. Między innymi oczywiście. Tam mieliśmy grupkę dzieci zmagającą się ze złem przybierającym postać klowna, tutaj zło, niczym w miejskiej legendzie sprzed kilkunastu lat, gdzie czarnym bmw jeździł Szatan, główny antagonista porusza się samochodem z rejestracją NOS4A2 (tak zresztą nazywał się jeden z przeciwników Buzza Astrala z filmu „Toy Story”). Mierzy się z nim jedna dziewczynka, ale w obu przypadkach konieczna jest ponowna konfrontacja w dorosłym życiu. Podobnych zbieżności jest więcej, Hill jednocześnie zostawia w swoim dziele mnóstwo tropów prowadzących do innych utworów Kinga – nie tylko podobieństwa, ale nazwy i nazwiska (Shawshank, Derry, Pennywise – czyli klaun z „To”), odniesienia do „Mrocznej Wieży”, „Doktora Sen” itd. Wymieniać można by długo. Jednocześnie, wzorem ojca, zostawia wiele smaczków dla tych, którzy czytali jego poprzednie powieści, a na tym przecież nie koniec. Jest bowiem coś, co bardziej rzuca się w oczy – wątki osobiste.

  Oczywiście „NOS4A2” nie jest książką autobiograficzną, ale jak wspominałem na początku, stanowi rozliczenie z traumami dzieciństwa. Są tu oczywiście wspomnienia, ale wspomnienia wspólne dla wszystkich dzieciaków – podróże w wyobraźni, samotne jazdy rowerem, zapuszczanie się na zakazane tereny etc. Ale pomiędzy nimi, niczym słońce przez liście, przebija wyraźnie pewna skarga, będąca też iskrą zapalną. Stephen King nie był zbyt dobrym ojcem, ale który alkoholik nim jest? Bestsellerowy pisarz nie wylewał za kołnierz, nie stronił także od mocniejszych używek. Hill swoją opowieść buduje na traumatycznych relacjach rodzinnych. Matka Victorii pije, ojciec jest impulsywny, potrafi uderzyć żonę. Dziewczynka ucieka przed tym w świat wyobraźni, ale ten staje się realny – trudno nie dostrzec tu analogii z ucieczką do krainy wymyślonych opowieści, zmierzając ku pisarskiej karierze. Ale nie każdego czeka taka droga. Wiele dzieci w książce dotyka gorszy los. Jeden z bohaterów dowiaduje się o Gwizdkowej Krainie, gdzie najmłodsi nigdy nie dorastają, nigdy nie spotyka ich zło, a przede wszystkim wolni są od swoich patologicznych rodzin. Tylko czy ten świat, w którym Gwiazdka trwa okrągły rok jest rajem czy piekłem? Lepsza jest ucieczka czy znalezienie własnego miejsca w realnym świecie?

  Oczywiście Hill podlewa to wszystko solidną dawką fantastyki wysokiej próby. Takiej charakterystycznej dla urban fantasy połączonej z baśniowym horrorem. Jest mrocznie, jest krwawo, kwestie seksu też się pojawiają, bo to nie miejsce z opowieści na dobranoc. To prawdziwy świat, w którym dzieje się coś dziwacznego. Świat brudny, choć jednocześnie ciepły od ognia trzaskającego w kominku, jasny za sprawą choinkowych lampek i pachnący korzennymi ciasteczkami i gorącym kakao. Niewinność koegzystuje tu z grzechem, ale dorosły czytelnik znajdzie tutaj mnóstwo sentymentu, który poruszy jego serce. Hill nie zapomina o serwowaniu nam popisów swojej wyobraźni, wizji fascynujących i przerażających. Pięknych i odpychających, ale zapadających w pamięć. A wszystko to podaje stylem tak lekkim, tak wspaniałym, jak z najlepszych prac jego ojca. Nadmiar porównań ze Stephenem Kingiem? Żaden z synów autora nie ustrzeganie się przed tym, a w tym wypadku jest to absolutnie uzasadnione.

  Po wszystkim, co napisałem powyżej, nie muszę chyba nikogo przekonywać, że „NOS4A2” to rewelacyjna powieść. Książka doskonała dla miłośników twórczości Kinga i ambitnych horrorów. Pełna emocji, wspaniale napisana, wciąga na wiele długich godzin. Idealna lektura na zbliżające się Święta dla miłośników grozy! Warto po nią sięgnąć, warto też wręczyć komuś takiemu jako prezent pod choinkę – satysfakcja gwarantowana.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Joe Hill
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 752
 • Format: 14.0x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378859345
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: NOS4A2
 • Tłumacz: Frąc Maria
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788378859345
 • EAN: 9788378859345
 • Wymiary: 12.5x19.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
NOS4A2 5/5 Nasza cena:
34,29 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

NOS4A2

Genialny mix oldschoolu i nowoczesności. Gratka dla fanów horrorów w najlepszym stylu. Na swoje ósme urodziny Victoria McQueen dostaje od rodziców rower pozwalający jej dotrzeć w miejsca, w których znajduje zagubione przedmioty. Wystarczy, że wjedzie na zniszczony stary most, i trafia tam, gdzie...
Dziwna pogoda 4/5 Nasza cena:
32,08 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziwna pogoda

Zbiór czterech mrożących krew w żyłach opowiadań, perełek grozy, autorstwa pisarza nr 1 na liście bestsellerów New York Timesa. Nominacja do Goodreads Choice Award 2017 w kategorii horror. Joe Hill, jeden z najlepszych amerykańskich autorów horrorów, stawiany jest na równi z takimi pisarzami, jak...
Dziwna pogoda 5/5 Nasza cena:
31,30 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziwna pogoda

Joe Hill jeszcze raz udowadnia, że jego wyobraźnia nie zna granic… nie raz – cztery razy! Literacki alchemik daje w tym kwartecie historii wnikliwy wgląd w niekończącą się wojnę dobra ze złem. ZDJĘCIE Młody nerd z Doliny Krzemowej musi znaleźć sposób na pokonanie przeciwnika uzbrojonego w aparat,...
Korona cieni. Locke & Key. Tom 3 0/5 Nasza cena:
47,78 zł 67,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Korona cieni. Locke & Key. Tom 3

Uznany autor bestsellerowych powieści suspensu Joe Hill (Pudełko w kształcie serca, Rogi) przedstawia historie mroku, fantasy i cudów: Locke & Key. Napisany przez Hilla i ilustrowany przez Gabriela Rodrigueza, Locke & Key opowiada o Keyhouse, niezwykłej posiadłości w Nowej Anglii, zawierającej...
eBook NOS4A2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
36,20 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook NOS4A2 mobi epub

Na swoje ósme urodziny Victoria McQueen dostaje od rodziców rower pozwalający jej dotrzeć w miejsca, w których znajduje zagubione przedmioty. Wystarczy, że wjedzie na zniszczony stary most, i trafia tam, gdzie pragnie się znaleźć. Jak się okazuje, nie jest jedyną osobą przemierzającą ten most....
Cienie terroru. Locke & Key. Kolorowanka dla dorosłych 0/5 Nasza cena:
29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie terroru. Locke & Key. Kolorowanka dla dorosłych

Jest to także dom przepełnionej nienawiścią istoty, która nie spocznie póki nie otworzy najbardziej przerażających ze wszystkich drzwi... Dołącz do rodzeństwa Tylera, Kinsey oraz Bode i odkryj wszystkie klucze zanim zrobi to tajemniczy Dodge. Cała seria składa się z 6 tomów. Cienie terroru to zbiór...
eBook NOS4A2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook NOS4A2 mobi epub

Victoria McQueen odkrywa sposób na przenoszenie się w przestrzeni. Po pewnym czasie staje oko w oko z Nosferatu – upiorem porywającym dzieci. Choć doprowadza do jego ujęcia, po latach musi zmierzyć się z nim ponownie. Genialne połączenie klasycznych i nowoczesnych strachów i mrocznych fantazji, a...
eBook DZIWNA POGODA mobi epub 0/5 Nasza cena:
32,75 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook DZIWNA POGODA mobi epub

Joe Hill jeszcze raz udowadnia, że jego wyobraźnia nie zna granic... nie raz - cztery razy! Literacki alchemik daje w tym kwartecie historii wnikliwy wgląd w niekończącą się wojnę dobra ze złem. Zdjęcie Młody nerd z Doliny Krzemowej musi znaleźć sposób na pokonanie przeciwnika uzbrojonego w aparat,...
eBook W wysokiej trawie mobi epub 0/5 Nasza cena:
6,82 zł 7,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook W wysokiej trawie mobi epub

Cal i Becky to kochające się rodzeństwo. Kiedy Becky zachodzi w ciążę na pierwszym roku studiów, brat decyduje się jej pomóc i odwieźć siostrę do rodziny w drugiej części Stanów. Przejeżdżając przez Kansas, słyszą wołanie o pomoc, które dobiega z przylegającego do szosy wielkiego pola traw....
eBook STRAŻAK mobi epub 0/5 Nasza cena:
38,80 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook STRAŻAK mobi epub

Nowa, spektakularna powieść autora Rogów i NOS4A2. To moja wersja Bastionu - nasączona benzyną i podpalona. Joe Hill Nikt nie wie dokładnie, kiedy i jak to się zaczęło. Przez kraj przetacza się przerażająca plaga, która uderza w kolejne miasta: Boston, Detroit, Seattle. Lekarze nazywają to Draco...
eBook GAZ DO DECHY mobi epub 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook GAZ DO DECHY mobi epub

KSIĄŻKA, KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE GOODREADS CHOICE AWARDS 2019. TRZYNAŚCIE HISTORII MISTRZA GROZY MŁODEGO POKOLENIA, KTÓRY PRZESUWA GRANICE GATUNKU NA NOWE TERYTORIA. DWA OPOWIADANIA NAPISANE WSPÓLNIE ZE STEPHENEM KINGIEM, m.in. W WYSOKIEJ TRAWIE, SFILMOWANE PRZEZ NETFLIX. Wyjęci spod...
Audiobook Gaz do dechy mp3 0/5 Nasza cena:
37,07 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Gaz do dechy mp3

Książka, która znalazła się w ścisłej czołówce Goodreads Choice Awards 2019. Trzynaście historii mistrza grozy młodego pokolenia, który  przesuwa granice gatunku na nowe terytoria. Dwa opowiadania napisane wspólnie ze Stephenem Kingiem m.in. W wysokiej trawie, sfilmowane przez Netflix. Wyjęci spod...
Wybrane bestsellery
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,45 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,62 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula