Niezbity dowód

Autor:

Peter James

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
608
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,90 zł
Nasza cena: 31,68 zł 39,90 zł Taniej o: 21%

Produkt niedostępny

Opowieść “Niezbity dowód”, zaskoczy niejednego czytelnika.

Czy szukałbyś dowodu, który mógłby zmienić rzeczywistość i wszystko, w co kiedykolwiek wierzyłeś?

“Niezbity dowód” to wciągająca powieść, która roznieca nadzieję, choć na pewno niejednokrotnie zahacza o absurd. Nie wszyscy chcieliby uwierzyć w to, co za sobą niesie, podobnie jak pewien dziennikarz, Ross Hunter. Niespodziewanie zgłasza się do niego starszy człowiek, który przedstawia się jako Harry F. Cook. Choć sam przyznaje, że może zabrzmieć, jakby właśnie postradał zmysły, stara się przekonać Huntera, że ma dowód na istnienie Boga. Do dziennikarza natomiast zwraca się po to, by ten pomógł mu w przekonaniu innych, że mówi prawdę.

Cook skontaktował się ze swoją zmarłą żoną za pośrednictwem medium. Odpowiedział mu pewien mężczyzna, mówiąc, że przekazuje wiadomość od samego Boga. Właśnie ON nakazał mu się zwrócić do Huntera. Z tego powodu przekazuje mu też manuskrypt zawierający niezwykle cenne informacje, które należy strzec przed złymi ludźmi. Tych zaś jest wokół więcej, niż można byłoby się spodziewać. Hunter nie zdaje sobie sprawy, jak wiele niebezpieczeństw na niego czyha. Czy uda mu się dociec prawdy? Czy religie świata są poważnie zagrożone?


Cytat z książki

Panie Hunter, nie jestem szaleńcem, proszę mnie wysłuchać. Powiedziano mi, że jest pan jedyną osobą, która może potraktować mnie poważnie. Mam niepodważalny dowód na…


O autorze

Peter James jest brytyjskim pisarzem, który skupia się na thrillerach oraz kryminałach. Urodził się 22 sierpnia 1948 roku w Brighton. Większość napisanych przez niego książek znalazła się na listach bestsellerów. Tłumaczono je na kilkadziesiąt języków. Zajmował się też scenariopisarstwem oraz produkcją filmową.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli lubicie "Kod Leonarda da Vinci" Dana Browna to "Niezbity dowód" będzie dla was równie smakowitym kąskiem czytelniczym, a jednocześnie taką alternatywą. Ja w obu tych tytułach jestem zakochana. Powieść Petera Jamesa jest baaardzo dobra. Książki czy filmy, w których możemy zaobserwować pogoń za Świętym Graalem są dla mnie bardzo interesujące i dostarczają wielu, wielu ciekawych zwrotów akcji. I to dzieje się właśnie tutaj. Autor zasypuje nas informacjami, ale w taki przyziemny, zrozumiały sposób. I choć dzieje się tutaj sporo - spokojnie nadąrzymy za akcją i nie gubimy się po drodze. Wszystko jest przejrzyste, dobrze opisane i zdecydowanie wciągające. Do tego James ma świetny styl, nie tworzy zapychaczy, skupia się na tym co i w jaki sposób chce przekazać i wychodzi mu to znakomicie. Więc jeśli lubicie zagadki w stylu Browna ta powieść będzie dla was strzałem w 10! Zdecydowanie polecam. :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Niezbity dowód” doskonale dowodzi geniuszu Petera Jamesa. Nakładem Wydawnictwa Albatros ukazał się thriller spiskowy, który pochłonie czytelnika miłującego się w zaszyfrowanych zagadkach. Wraz z dziennikarzem Rossem Hunterem przemierzać będziemy w poszukiwaniu dowodów na istnienie Boga. Wraz z bohaterem, który nie boi się trudnych wyzwań podążać będziemy kluczem zagadek by uchronić świat przed ostateczną zagładą. Gdy do jego rąk trafia tajemniczy skrypt, wówczas jego myśli krążą wokół tajemnicy istnienia. Jak wiele Ross poświęcić będzie musiał tej sprawie? Czy zapłaci najwyższą cenę, by poznać prawdę zapisaną w manuskrypcie? Czy jego żona i ich nienarodzone dziecko są w niebezpieczeństwie? Dziennikarz nie tylko dąży do rozwikłania zagadki, lecz również naraża się interesom miliardera proroka. Przekonajcie się i chwyćcie „Niezbity dowód” i dajcie ponieść się tej historii. Peter James dzięki tej książce porównywany jest do Dana Browna. Napiszę krótko – Dan Brown ma równego sobie kompana w tworzeniu historii przepełnionych zagadkami, których odkrywanie niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Co rusz, zwroty akcji napełniają nas trwogą o życie bohatera, a my sami przecieramy oczy ze zdumienia, mocno zaciskając ręce od namiaru emocji. Peter James dowiódł, że jego kreatywność intryguje niczym największe niezbadane tajemnice ludzkości. Pochłania naszą ciekawość, która z każdą stroną zatraca się w tej zmyślnie skonstruowanej fabule. Dotychczas Autor ujął mnie swą twórczością kryminalną, lecz dziś mogę jasno stwierdzić, że posiada niebywały talent do rysowania intrygujących teorii spiskowych, które zmuszają nas do podjęcia wewnętrznego zastanowienia się nad najważniejszymi pytaniami dotyczącymi naszej egzystencji. Podczas lektury tej książki, w naszym umyśle kłębi się wiele pytań, a odpowiedzi na nie, nie są do końca jednoznaczne. Jedno jednak jest pewne, podczas czytania tej powieści czeka nas wiele emocjonujących chwil i rozważań. „Niezbity dowód” to bez wątpienia powieść, która zasługuje na ekranizację. I mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Mam nadzieję, że ta recenzja doskonale dowiodła temu, że Peter James potrafi zaintrygować czytelnika i rzucić go w wartki nurt elektryzującej historii. Historii istnienia ludzkości, która od zarania dziejów jest tematem badań. Niech ta książka będzie taką cegiełką w podejmowanych działaniach. Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu Albatros [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bóg stworzył ten świat, aby przekonać się, ile jeszcze pokładów człowieczeństwa może z siebie zedrzeć i odrzucić człowiek."

  Przyznam, że na książki Petera Jamesa wyczekuję z dużym zainteresowaniem, autor potrafi przekonać do nietuzinkowych pomysłów i atrakcyjnych sposobów prezentacji. Weźmy dla przykładu "Ludzi doskonałych", thriller intensywnie oddziałujący na wyobraźnię, "W godzinie śmierci", powieść z zawiłym tropem zbrodni, "Poprosisz mnie o śmierć", kryminał zaskakujący odbiorcę zdarzeniami, czy "Twoją kolej na śmierć", z detektywistyczną zagadką wzbogaconą obyczajowymi nutami. Nie inaczej jest i w "Niezbitym dowodzie".

  Fantastyczne wypełnienie sensacji kryminalnymi nutami, spiskowymi teoriami, spektakularnymi incydentami, delikatnym wątkiem romantycznym. Scenariusz bazuje na poszukiwaniu, odkrywaniu, wyścigu z czasem i walce ze złymi mocami. Umiejętnie wykreowano różnorodne charaktery, wplatając cechy godne pochwały i nagany, elementy, które sprawiają, że postaci opowiadają się po stronie bieli lub czerni. Widać też, że w niektórych aspektach kolory przenikają się wzajemnie, chociaż szkoda, że nie wyraźniej, gdyż wówczas osobowości mogłyby się ukazać w pełniejszej odsłonie. Nie jest to mocny zarzut, gdyż powieść mieści się w ramach określonych dla tego typu rozrywki, a ja opisuję osobiste odczucia odbiorcy, który już wiele podobnych książek pochłonął. Z jednej strony męczył mnie nieco główny trzon odmalowywanego tła, klimat religijności i poszukiwania odpowiedzi na fundamentalne pytania, które od wieków nurtują ludzkość, z drugiej świetnie ukazano niebezpieczne właściwości ślepego posłuszeństwa, zapatrzenia i fanatyzmu, a skoro tak, to natychmiast włączyła się chęć poddania psychologicznej analizie zdarzeń i zachowań, a to bardzo cenne czytelnicze doświadczenie.

  Autor od początku mocno trzyma w szachu naszą uwagę, umiejętnie rozbudza wyobraźnię, podtrzymuje zaciekawienie, nie daje zniknąć intrydze z pierwszego i drugiego planu. Szybko wciągamy się w dynamiczną akcję, równocześnie śledzimy kilka wątków, chętnie podejmujemy grę wysuwania przypuszczeń i spekulacji, a przy tym gorąco kibicujemy głównej postaci w realizacji niebezpiecznej misji. Dziennikarz Ross Hunter zmierza się z megalitycznym wyzwaniem, w którym poruszane zagadnienia wymykają się ludzkim zmysłom. Mężczyzna szybko przekonuje się, że zbieranie materiału do nośnego medialnie tematu na artykuł przeradza się w posłanie ratowania świata. Tylko, czy faktycznie jest ON osobą, która powinna angażować się w ogromne ryzyko i podejmować cywilizacyjną odpowiedzialność? Jedyny egzemplarz tajemniczego manuskryptu, namacalne dowody na istnienie Boga, zakonne oświecenie, naukowe bluźnierstwa i kościelne spekulacje. Walka o dusze trwa w każdej sferze i przybiera intrygujące formy. Sumarycznie, dobrze się w fabule odnalazłam, odpowiadał mi sposób prowadzenia narracji z kilku perspektyw, dbałość o szczegóły i bogate słownictwo.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dowód na istnienie Boga

  Przedstawiciele różnych nauk zastanawiają się od wielu lat, dlaczego ludzie wierzą. Okazuje się, że tak naprawdę powodów istnienia wiary może być tyle samo, ilu jest wierzących. Jedni zostali bowiem wychowani w wierze i dlatego uznają ją za coś naturalnego, nie zadają sobie pytań o istotę tej wiary, inni zaś w wierze szukają oparcia, a wyznawcy zapewniają im poczucie wspólnoty. Jeszcze inna grupa koncentruje się na tym, że świat realny jest zbyt przeciętny jak na ich preferencje, wolą zatem koncentrować się na tym, co niematerialne. Byli również tacy naukowcy, którzy źródeł wiary doszukiwali się w mózgu, który – by móc stosować regułę moralnego postępowania –zracjonalizował sobie ją by wyjaśnić, dlaczego należy się do tej reguły stosować. Wymyślił zatem Boga, nieśmiertelną duszę, a także wieczne zbawienie lub karę za niemoralne życie.

  Niezależnie od tych prób interpretacyjnych, większość naukowców godzi się ze stwierdzeniem, że prawdziwości treści wierzeń religijnych nie da się zweryfikować za pomocą nauki. Na chwilę obecną nie da się bowiem naukowo rozstrzygnąć, czy istnieje Jezus Chrystus, Jahwe, czy też kosmici, czy oni wszyscy istnieją naraz czy też może nie istnieje żaden. Czy jednak naprawdę nie jest to możliwe? A gdyby znalazł się ktoś, kto byłby w stanie dostarczyć dowodów na istnienie Boga? Czy ktoś byłby zainteresowany prawdą? A może znaleźliby się tacy, którym ta prawda zniszczyłaby ich dotychczasowe wygodne życie i zagroziła ich status quo?

  Na te wszystkie pytania możemy odpowiedzieć dzięki lekturze fascynującej powieści autorstwa Petera Jamesa, pt. „Niezbity dowód”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Albatros książka, to nie tylko kolejny dowód na wielki talent autora, który kreuje mrożące krew w żyłach sytuacje i jest mistrzem gwałtownych zwrotów akcji, ale także pozycja, która zmusza nas – jeśli nie do kwestionowania, to przynajmniej do refleksji nad wiarą. Po książkę sięgnąć mogą zarówno wielbiciele powieści Petera Jamesa (niezależnie od tego czy są wierzący czy też nie) oraz wszyscy ceniący sobie dobrze opowiedziane historie.

  Kiedy do reportera śledczego, Rossa Huntera, zwraca się mężczyzna twierdzący, że posiada dowód na istnienie Boga, dziennikarz ma dwa wyjścia – może potraktować go jak szaleńca, albo przynajmniej wysłuchać, licząc na temat do kolejnego artykułu. Być może ten telefon Ross mógłby zlekceważyć, gdyby dzwoniący, Harry F.Cook, były oficer RAF-u i emerytowany wykładowca Uniwersytetu Birmingham, nie wspomniał o osobie brata reportera. Tyle tylko, że ów brat nie żyje, zaś Harry twierdzi, że poznał go w trakcie seansu spirytystycznego. Wzywając swoją zmarłą żonę, profesor przywołał w istocie nieznanego mężczyznę, który przekazał mu rzekomo informacje od samego Boga – trzy współrzędne, które kryją dowody na jego istnienie i … stanowią zapowiedź powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa na Ziemię. Pierwsza ze współrzędnych dotyczy ponoć lokalizacji Świętego Graala, druga miejsca, w którym znajduje się przedmiot związany z Jezusem, trzecia – miejsca, w którym pojawi się coś, co wstrząśnie światem.

  Ross, mimo sceptycznego nastawienia, szybko przekonuje się, że nie ma do czynienia z szaleńcem, a fakt, że ktoś najwyraźniej próbuje poznać te współrzędne oraz przechwycić manuskrypt spisany przez Cooka, czyni historię prawdopodobną. Tyle tyko, że dziennikarz zgłębiając ten temat ściąga na siebie i rodzinę wielkie niebezpieczeństwo. Komuś najwyraźniej zależy na tym, by utrzymać te dowody w tajemnicy przed światem. Rozpoczyna się zatem szaleńczy wyścig z czasem, w którym stawką jest przyszłość ludzkości. Jak potoczą się losy dziennikarskiego śledztwa i czy faktycznie możliwe jest istnienie wspomnianych dowodów przekonamy się dzięki powieści Petera Jamesa. Przywodząca na myśl książki Dana Browna historia, brawurowo spisana przez autora dostarcza nam nie tylko sporych emocji, ale również prowokuje do zadawania pytań na temat wiary i jej dogmatów. A to może prowadzić do wniosków, które zmienią rzeczywistość w której funkcjonujemy.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę, jak na swoją sporą objętość i niewielki druk, czyta się błyskawicznie. Jest podzielona na króciutkie rozdziały, a od około 150 strony zaczyna się tyle dziać, że naprawdę bardzo ciężko ją odłożyć. Patrząc na nią jako na przedstawiciela gatunku jakim jest thriller, myślę, że spełnia wszystkie warunki. Jest dobra intryga, wiele zwrotów akcji, główny bohater jest inteligentny i wytrwale dąży do celu, mimo że ma godnych przeciwników, którzy są mocno zdeterminowani, by pokrzyżować mu plany. Warto jednak też na książkę spojrzeć z nieco innej strony – w końcu porusza temat, który zaprząta głowy ludzi praktycznie od powstania cywilizacji. Narrator zadaje ciekawe pytania na temat wiary, religii i wiedzy, prowadzi zaprzątające rozważania i dochodzi do całkiem fajnych wniosków. Ogólnie jestem zadowolona i myślę, że książka jest godnym przedstawicielem gatunku jakim jest thriller religijny.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Peter James
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 608
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381256193
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Absolute Proof
 • Tłumacz: Matuszewska Izabela
 • ISBN: 9788381256193
 • EAN: 9788381256193
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -28%
  Kocham cię, Lilith

  Kocham cię, Lilith

  Napisana przepięknym językiem opowieść o poszukiwaniu miłości i spełnienia, literaturze i życiu, których czasem nie można od siebie oddzielić. Do sanatorium w Beskidzie Niskim przyjeżdża młody kuracjusz Robert. Chce odpocząć i podreperować zdrowie. Ale czy to się uda, jeśli niemal cały czas dzieli...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,91 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -36%
  Gdzie śpiewają raki

  Gdzie śpiewają raki

  Książka Roku Lubimyczytać.pl 2019 Jak długo zdołasz chronić swoje serce? Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po Barkley Cove, sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Dlatego pod koniec 1969 roku, gdy na mokradłach znaleziono ciało przystojnego Chase`a Andrewsa, miejscowi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,57 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -32%
  Syn siodlarza

  Syn siodlarza

  Po bestsellerach "Syn pszczelarza" i "Syn biskupa" czas na kolejną historię z malowniczej wioski amiszów! Rebeka Lantz czuje się jak w więzieniu na skutek okoliczności, którym nie jest winna. Tobias jest pogrążony w żalu. Czy dwoje małych uciekinierów z drugiego krańca świata nauczy ich, jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,20 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -29%
  Gdziekolwiek spojrzysz. Ukryta sieć. Tom 3

  Gdziekolwiek spojrzysz. Ukryta sieć. Tom 3

  Trzecia i najbardziej brawurowa część bestsellerowej trylogii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka. 2020 rok. W Żelaznej Górze dochodzi do katastrofalnego wycieku na terenie kopalni miedzi. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Reporterka Julita Wójcicka odkrywa, że...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,46 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Pokój motyli

  Pokój motyli

  Piękna i nostalgiczna saga rodzinna autorki cyklu Siedem Sióstr, pełna dramatycznych sekretów z przeszłości. Jej akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku Southwold. Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Wciąż mieszka w rodzinnym domu w malowniczym Suffolk, gdzie spędziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 29,19 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -60%
  Stara wariatka

  Stara wariatka

  A jeśli to naprawdę ja jestem najsłabszym ogniwem? Kiedy człowiekowi wydaje się, że jest tylko ON i reszta świata, że wszyscy są przeciwko niemu, często ma rację, ale równie często nie ma. Zuzanna sama siebie nazywa sandwich woman - babka-kanapka. Jest uwięziona między wspomnieniami o nieżyjącej...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 14,58 zł 36,00 zł
  w magazynie
 • -25%
  Pacjentka

  Pacjentka

  Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku! Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,00 zł 40,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Później

  Później

  Tylko umarli nie mają sekretów. Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to tego, co znamy ze słynnego filmu z Bruce’em Willisem. Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i poznać sekrety, których nikt inny nie zna. Ale cena, jaką musi płacić za swoje nadnaturalne...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,31 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Powiem tylko raz. Detektyw D.D. Warren. Tom 10

  Powiem tylko raz. Detektyw D.D. Warren. Tom 10

  Trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców. Dwie traumatyczne historie, które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki. I rodzinny sekret, skryty głęboko pod warstwami półprawd i kłamstw. Przed szesnastoma laty Evie Carter...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -36%
  Niezbity dowód

  Niezbity dowód

  Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany'ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.Syn i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,64 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Niezbity dowód 5/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezbity dowód

Porywająca powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, drogocenna lampa Tiffany'ego, która podobno spłonęła w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwała.Syn i...
I Follow You 0/5 Nasza cena:
45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

I Follow You

From the number one bestselling author, Peter James, comes I Follow You, a nerve-shredding standalone thriller. To the outside world, suave, charming and confident doctor Marcus Valentine has it all. A loving wife, three kids, a great job. But there`s something missing, there always has been. . . ....
eBook Ludzie doskonali mobi epub 4/5 Nasza cena:
27,22 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ludzie doskonali mobi epub

Kiedy planujący potomstwo przyszli rodzice, John i Naomi Klaessonowie, dowiadują się, że są nosicielami genu, który prawdopodobnie spowoduje u ich dzieci rzadką chorobę genetyczną, postanawiają zgłosić się do prowadzonego przez jedną z amerykańskich klinik tajnego programu, który pomoże im...
eBook W godzinie śmierci. Cykl Roy Grace. Tom 9 mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,04 zł 31,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook W godzinie śmierci. Cykl Roy Grace. Tom 9 mobi epub

Niektórzy, żeby dokonać zemsty, muszą czekać całe życie. Z luksusowej rezydencji w Brighton zostają skradzione kosztowności warte miliony funtów. Prowadzący śledztwo detektyw Roy Grace szybko ustala, że jedno ze skradzionych precjozów stanowiło bezcenną pamiątkę. Wpływowa familia zrobi wszystko, by...
eBook Poprosisz mnie o śmierć mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,22 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Poprosisz mnie o śmierć mobi epub

Nadinspektor Roy Grace z wydziału dochodzeniowego policji w Brighton dzieli swój czas między pracę oraz opiekę nad synkiem Noah i przygotowania do ślubu ze swoją narzeczoną Cleo. Gdy właśnie planuje podróż poślubną do Wenecji, na horyzoncie pojawia się sprawa, która może pokrzyżować jego plany....
eBook Twoja kolej na śmierć. Cykl Roy Grace. Tom 11 mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Twoja kolej na śmierć. Cykl Roy Grace. Tom 11 mobi epub

Czy w spokojnym nadmorskim kurorcie pojawił się pierwszy seryjny zabójca od 80 lat...? Ostatnie słowa, które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla, padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod...
eBook Niezbity dowód mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niezbity dowód mobi epub

  Oni są gotowi zabić, by to dostać. On jest gotowy zginąć, by to zatrzymać.   "Panie Hunter, nie jestem szaleńcem, proszę mnie wysłuchać. Powiedziano mi, że jest pan jedyną osobą, która może potraktować mnie poważnie. Mam niepodważalny dowód na..." Niewiele brakowało, a reporter śledczy Ross...
Głód 4/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głód

Zło jest namacalne. I wszechobecne.Zostali przeklęci. Tylko tak można wytłumaczyć serię nieszczęść, które spadły na Wyprawę Donnera – grupę pionierów podążających w 1846 roku niepewnym szlakiem na zachód. Szczupłe racje żywnościowe, zagorzałe kłótnie i tajemnicza śmierć małego chłopca doprowadzają...
Upadłe anioły. Katie Maguire. Tom 2 0/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadłe anioły. Katie Maguire. Tom 2

Dwóch rybaków znajduje w rzece zwłoki uduszonego księdza, który przed śmiercią został poddany wymyślnym torturom i wykastrowany. Wkrótce w ten sam sposób giną kolejni księża i zakonnicy porwani z diecezji w hrabstwach Cork i Ross. Dochodzenie prowadzi komisarz Maguire, ambitna policjantka, która...
Na gorącym uczynku 5/5 Nasza cena:
38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na gorącym uczynku

Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem… Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci,...
Zatruty Ogród 4/5 Nasza cena:
29,80 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zatruty Ogród

Błyskotliwy thriller zainspirowany dramatycznymi doniesieniami z pierwszych stron gazet! Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą...
Pakiet: Dzień rozrachunku, Firma, Góra bezprawia 0/5 Nasza cena:
61,59 zł 79,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Dzień rozrachunku, Firma, Góra bezprawia

Król thrillera prawniczego jest tylko jeden. I jest w formie od lat! Przekonajcie się o tym sami, czytając trzy powieści Johna Grishama: nieważne, czy rzecz dzieje się na gorącym południu, wysoko w górach czy w wielkim mieście – serwowane przez niego intrygi i procesy sądowe mają tę samą siłę i...
Wybrane bestsellery
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula