Nie wiesz wszystkiego

Autor:

Marcel Moss

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 93
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Tajemnica, dreszczyk emocji i napięcie - to wszystko znajdziesz w thrillerze "Nie wiesz wszystkiego" autorstwa Marcela Mossa.

Jeśli lubisz thrillery i podobał ci się "Belfer" lub "Hejter," to ta książka zdecydowanie jest dla Ciebie!

Sięgając po "Nie wiesz wszystkiego," możesz być pewny, że ciężko ci będzie oderwać się od tej książki. Znajdziesz się w świecie prestiżowego, warszawskiego liceum, w świecie nastolatków. Niestety, dwoje uczniów tej szkoły, postanawia odebrać sobie życie. Kto i dlaczego? Alan, szkolna gwiazda, lubiany przez wszystkich, kapitan drużyny siatkarskiej oraz Otylia, będąca outsiderką i wyrzutkiem, mająca na koncie nieudaną próbę samobójczą.

Dwa światy, dwie nieznające się wcześniej osoby. A jednak coś sprawiło, że oboje spotkali się na dachu, a następnie z niego skoczyli, umierając na miejscu. Dręczące pytanie "Dlaczego?" nie daje spokoju członkom szkolnej społeczności, a zwłaszcza Marcie, przyjaciółce Otylii. Choć pogląd, że Otylia namówiła Alana do samobójstwa, szybko zyskuje popularność, Marta wierzy, że za tą historią musi kryć się coś więcej.

Pewnego dnia, przez anonimowego nadawcę wysłana zostaje wiadomość. Wiadomość, która staje się początkiem wydarzeń, mających doprowadzić do rozwiązania tajemnicy. Należy jednak mieć na uwadze, że osoba znająca prawdę, zamierza ujawnić ją na własnych zasadach, bawiąc się najpierw w kotka i myszkę z osobami, które wciąż nie mają pojęcia, co się stało...

"Nie wiesz wszystkiego," należy do serii Mroczna Strona, która skupia książki różnych autorów. W serii znajdziesz zarówno thrillery, jak i kryminały. Wszystkie je łączy jedno - zdecydowanie są przeznaczone dla ludzi o mocnych nerwach.

Jeżeli zaś chodzi o samego Marcela Mossa, to z innych jego dzieł z pewnością warto zwrócić uwagę na "Nie odpisuj" i "Śmiertelne kłamstwa."

Recenzje (93)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Książki Marcela Mossa mają to do siebie, że poprzez poruszanie w nich współczesnych problemów, których może doświadczyć lub doświadczył każdy z nas, pozostają one w naszych głowach jeszcze przez długi czas. To samo oczywiście miało miejsce w przypadku "Nie wiesz wszystkiego". Aktor porusza w niej tematy związane z życiem młodzieży szkolnej. Burza hormonów, poczucie niezrozumienia i odrzucenia zarówno wśród rówieśników jak i przez bliską rodzinę, odkrywanie swojej seksualności, życie w świecie kreowanym przez wyidealizowane fotki z Instagrama, czy też hierarchie ustanowione przez tzw. "liderów szkolnych" sprawia, że młodzież może zagubić się w tym wszystkim i wplątać w wir złych decyzji. Książkę mimo trudnych tematów czyta się bardzo fajnie, dzięki lekkiemu stylowi Marcela Mossa, który za każdym razem super wprowadza nas w strefę "popapranej", ludzkiej psychiki. "Nie wiesz wszystkiego" przeprowadza nas przez wydarzenia z teraźniejszości i przeszłośći, przybliżając sylwetki kilku młodych bohaterów, świetnie wykreowanych i charakterystycznych, okaleczonych w pewien sposób przez życie, których połączył los i wystawił na ciężką próbę. Fajnym zabiegiem jest także pokazanie, że nie tylko życie uczniów może być skomplikowane, ale też nauczyciele chowający się za idealną fasadą mogą mieć swoje demony. Wydarzenia opisane w książce nie są odrealnione, ani przekoloryzowane, a to tym bardziej daje do myślenia zwłaszcza, gdy jest się rodzicem. Marcel Moss stworzył świetny thriller, w którym nie brakuje intryg, a każda strona dostarcza nam nowych wrażeń i pozwala łączyć elementy układanki w jedną całość, a gwarantuje Wam, że zakończenie należy do tych, które trudno przewidzieć. Z niecierpliwością czekam na kolejną część, bo coś czuję, że będzie się działo w niej jeszcze więcej. A Was już teraz zachęcam do lektury. 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Marcel Moss "Nie wiesz wszystkiego"

  Książka składa się z kilku wątków, dzięki którym poznajemy w pewnym sensie perspektywę życia nastolatków i osób dorosłych.

  Książka rozpoczyna się od samobójstwa dwójki nastolatków, Otylii i Alana. Cała szkoła jest przejęta tą historią, zwłaszcza Marta, dla której zmarli byli prawdziwymi przyjaciółmi, zwłaszcza Otylia. Marta jest dziewczyną z wieloma kompleksami, od lat dla swoich rówieśników jest obiektem kpin że względu na wagę i wygląd. Dziewczyna jest bardzo samotna, do czasu, aż w nowym liceum spotyka Otylię, pewną siebie buntowniczkę z tatuażami. Pomimo wielu różnic, dziewczyny stają się dla siebie bardzo bliskie. Otylia jednak nie mówi o sobie wszystkiego, jak się później dowiemy (SPOJLER) jako mała dziewczynka została brutalnie zgwałcona. Ma za sobą także nieudaną próbę samobójczą. Pomimo tego, iż miała kochających rodziców, coraz bardziej się od nich oddalała. Po pewnym czasie jej ojciec nagle umiera.

  Marta od samego początku nie wierzy w samobójstwo przyjaciół. Z całych sił dąży do rozwiązania zagadki. Dziewczynie pomaga jej wychowawczyni Julia, ktorej mąż jest szkolnym psychologiem w tym samym liceum. Kobiecie też zależy na poznaniu prawdy. Jej mąż jest podstępnym seksoholikiem i od lat nie jest jej wierny, mimo to kobieta znosi jego upokorzenia. Dlaczego sprawa samobójstwa jest dla niej tak ważna? Czy robi to bezinteresownie?

  Oprócz tego wątku poznajemy innych uczniów, Sara, dziewczyna Alana na pozór jest pewną siebie dziewczyną, jej matka jest popularną aktorką. Może się wydawać, że ma wszystko i wszystkimi może gardzić. Tak naprawdę Sara cierpi z powodu braku miłości matki, choruje na bulimię, aby stać się córka godną swej matki. Jej pragnienia są nieistotne. Liczy się to aby ładnie wyglądała.

  Wiki, koleżanka Sary, pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Jednak podczas świat Bożego Narodzenia jej rodzice zwierzają się, iż ich firma prawie zbankrutowała, od dziś ich życie diametralnie się zmienia, muszą oszczędzać . Wiki nie może się z tym pogodzić, za wszelką cenę szuka źródła dochodów. (SPOJLER) Finalnie staje się utrzymanką dużo starszego od siebie mężczyzny.

  Oprócz tego poznajemy historię pary homoseksualnej, która boi się linczu w szkole, a przede wszystkim utraty pozycji. Dla wielu nastolatków opinia jest najważniejsza, ważniejsza niż własne szczęście.

  Marcel Moss fenomenalnie wczul się w powyższe postaci. Doskonale opisał ich skrajne uczucia, obawy. Pokazuje nam pod jak ogromną presją żyje dzisiejsza młodzież. Temu wszystkiemu nie pomaga Internet, w którym ludzie czują się anonimowi. Psychika młodego człowieka jest bardzo krucha. I ta książka właśnie to pokazuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  To moje pierwsze spotkanie z książką Marcela Mossa, ale o poprzednich tytułach słyszałam wiele dobrego, więc sięgnęłam po tą pozycję bez wahania. Nie żałuję, bo to jest dobra książka. "Nie wiesz wszystkiego" to mocna książka dająca do myślenia. Emocje jakie wywołuje są skrajne i zostają na długo w głowie czytelnika. Szybkie tempo akcji, świetnie opisani bohaterowie, dobrze dopracowane wątki... to wszystko znajdziecie właśnie w tej książce. Do tego aktualna i bardzo ważna tematyka. Możecie się też przygotować na to, że z waszego życia niepostrzeżenie zniknie trochę godzin 😉😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ludziom się wydaje, że jeśli coś jest im dane, to już zawsze będą to mieli. Szczyt naiwności. Wystarczy jedna zła decyzja, pech czy zbieg okoliczności, by życie bezpowrotnie się zmieniło".

  Warszawskie liceum im. Z. Freuda to publiczna szkoła o dobrej reputacji. Tak to wygląda z zewnątrz, bo jej uczniowie i nauczyciele pilnie strzegą swoich tajemnic. Każdy z nich ma sekrety, mniejszego lub większego kalibru.

  Tragiczny początek

  Kilkoro uczniów, szkolny psycholog Olek i profesor Wolska to bohaterowie tej historii, przyprawiającej o ciarki od samego początku. Otylia, szkolna outsiderka i Alan, gwiazda drużyny siatkówki, popełnili samobójstwo, skacząc z dachu opuszczonej hali. Jak do tego doszło, by dwójka nastolatków, którzy praktycznie się nie znali, zdecydowało się na tak desperacki krok? Dlaczego w pierwszym odruchu wszyscy oskarżają Otylię o śmierć Alana? Ktoś zna prawdę, ale zamierza ją ujawnić na własnych warunkach.

  Wołanie o akceptację

  To podwójne samobójstwo stanowi przyczynek do tego, aby chociaż na chwilę posłuchać nastolatków, w jaki sposób oceniają własne życie. Jest bardzo gorzko, bo ich historie to wołanie o akceptację, którego nikt nie słyszy lub nie chce usłyszeć. Rodzinne relacje są przecież idealne, bo jak może źle się układać w rodzinie sławnych lub bogatych?

  "Jeśli chcesz mieć szczęśliwą rodzinę, zadbaj o to, by na koncie bankowym zawsze była pokaźna sumka - mówiła mama pół żartem, pół serio".

  Bananowe dzieci mają przecież wszystko. A jedyne, czego wymagają od nich rodzice to to, by nie przyniosły im wstydu. By mogli się pochwalić przed znajomymi, fanami, followersami, jakie zdolne dziecko mają. Tylko tyle i aż tyle.

  Wybór pomiędzy byciem sobą a byciem idealnym dzieckiem jest ciężki. Nieustanne krycie się ze swoimi problemami, udawanie innej osoby, by w oczach rodziców zyskać choć odrobinę uznania. Wiktoria, jedna z nastolatek, otwarcie mówi, że dzieci bogatych rodziców traktowane są jak zwierzęta. Rzuca się im drogie zabawki i ma się je z głowy, aż się nimi znudzą a wtedy trzeba kupić nową zabawkę.

  Życie zwane piekłem

  Do problemów z akceptacją dochodzi wiele innych. Przemoc fizyczna i psychiczna w szkole, kompleksy związane z wyglądem, niepewność jutra, problemy z określeniem swojej orientacji seksualnej, destrukcyjna miłość, wybory pomiędzy sercem a rozumem. Nikt nie przygotował nastolatków na podejmowanie takich decyzji i ponoszenie ich konsekwencji. Ale swoje złe wybory uzasadniają problemami rodzinnymi - niewyjaśnionymi krzywdami z przeszłości, brakiem zrozumienia, niedostatkami emocjonalnymi...

  "To wszystko wina rodziców. Nie byłam przygotowana na to, że bańka, w której żyliśmy, kiedyś pęknie. Obudziłam się w nowej rzeczywistości i kompletnie pogubiłam".

  "Nie wiesz wszystkiego" to nowość w mojej biblioteczce, ale chyba na jednej książce Marcela Mossa się nie skończy. Chociaż jest to książka niesamowicie trudna emocjonalnie, z wieloma postaciami i płaszczyznami czasowymi, to czyta się ją jak rasowy thriller psychologiczny. Parafrazując tytuł - nie wiem, czy zawsze chciałabym wiedzieć wszystko. Tajemnice potrafią mieć w sobie olbrzymi ciężar i przypominać o sobie w najmniej odpowiednich momentach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Prestiżowe liceum paraliżuje wiadomość o śmierci dwójki uczniów. Prawdopodobnie popełnili samobójstwo. Nikt z ich otoczenia nie miał pojęcia, że Otylia i Alan się znają i są na tyle blisko, by razem zakończyć swój żywot, skacząc z dachu. Marta, przyjaciółka Otyli, nie wierzy, że ci dwoje odebrali sobie życie. Gdy dostaje anonimową wiadomość podpisaną inicjałami zmarłych, zaczyna drążyć temat ich śmierci. Czy odkryje prawdę?

  Nie wiesz wszystkiego Marcela Mossa to thriller, w którym – podobnie jak w innych powieściach autora – do głosu dochodzą różne postacie. Dzięki temu możemy obserwować sytuację z wielu stron i oceniać, kto co wie i na ile ta wiedza jest związana ze sprawą potencjalnych samobójców. Dodatkowo poznajemy nie tylko informacje na temat śmierci Otylii i Alana, lecz także przybliża się nam sylwetki pozostałych postaci. Autor jak zawsze pokazał różne perspektywy czasowe i dzięki temu dawkował informacje i podkręcał atmosferę. Zarysował różne portrety psychologiczne postaci i pozwolił lepiej je zrozumieć i poznać. Niektóre były bardziej interesujące, inne mniej, lecz tak naprawdę każdy znajdzie tu taką historię, która go zaciekawi lub poruszy.

  Fabuła skupia się na próbie dojścia prawdy na temat samobójstwa dwójki uczniów. Marta, przyjaciółka Otylii, pokonuje nieśmiałość i otwiera się na innych, ponieważ chce dowiedzieć się, co się stało. Sprawa rzuca się cieniem na prestiżowe liceum, lecz także odkrywa dawno skrywane tajemnice, które noszą w sobie różni bohaterowie. Każdy z nich skrywa coś, co sprawia, że śmierć uczniów okazuje się bardziej skomplikowana, niż wydawało się na początku. Różne elementy poszczególnych historii jednostkowych mają znaczenie dla rozwiązania tajemniczej śmierci młodych ludzi.

  Mocną stroną książki jest pokazanie kilku bohaterów, których losy często naznaczone zostały czymś traumatycznym lub trudnym. Dla jednego będzie to gwałt, dla kogoś mierzenie się z prawdą na temat orientacji seksualnej, dla kolejnej osoby szykany ze strony rówieśników. Te portrety psychologiczne są ciekawe i dobrze rozbudowane, a z drugiej strony nie są przytłaczające i przegadane. Tak naprawdę każda z pojedynczych historii przedstawionych w tej powieści nadawałaby się na osobną książkę.

  Autor jak zawsze tworzy wielowarstwową opowieść, która wciąga i zaskakuje zakończeniem. Dodatkowo tym razem zapowiada też kontynuację, co było chyba największą niespodzianką po zakończeniu czytania. Jestem ciekawa, jak potoczą się losy postaci i co jeszcze wymyśli pisarz, by skomplikować ich życie. Mam nadzieję, że jeszcze lepiej poznamy bohaterów, a niektóre wątki zostaną w kolejnym tomie pociągnięte.

  Nie wiesz wszystkiego to zaskakująca, wciągająca powieść, od której nie mogłam się oderwać. Czytałam ją jednym tchem. Lubię w książkach Mossa mnogość postaci i zabawę z czasem. Autor nie prezentuje tylko teraźniejszości, sięga do przeszłości bohaterów i wyciąga z niej brudy. Te przeżycia kształtują postacie i mają wpływ na fabułę, tu i teraz. Powieść pokazała problemy, z jakimi mierzą się młodzi ludzie. To często zaskakujące sprawy, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, że mogą mieć miejsce. Zdecydowanie polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 88 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Nic o mnie nie wiesz 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o mnie nie wiesz

Wciągający thriller psychologiczny dla fanów "Wielkich kłamstewek" i "Zaginionej dziewczyny". Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś...
To o czym nie wiesz 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To o czym nie wiesz

Znakomicie napisany mroczny thriller o szalonym seryjnymi zabójcy i parze nietypowych detektywów Detektyw z Denver, Paul Hoskins, nie był ofiarą seryjnego mordercy, Jacky Seever’a. Hoskinsowi udało się rozwiązać jego sprawę, ale nie umie on pozbyć się wewnętrznych poranień. Przed sprawą Seever’a...
Co o mnie wiesz 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Co o mnie wiesz

Leah z dnia na dzień traci wszystko karierę, chłopaka, znajomych. Na szczęście może jeszcze liczyć na Emmy. Razem przeprowadzają się do małego miasteczka, gdzie Leah zaczyna wszystko od nowa. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się David Cobb, napastliwy adorator. Kiedy mężczyzna zostaje oskarżony...
Odbiorę Ci wszystko 4/5 Nasza cena:
25,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odbiorę Ci wszystko

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą? Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii. Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w...
Ona to wie 5/5 Nasza cena:
26,93 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona to wie

Spokojne osiedle pod Barceloną. Ignorowana przez męża, uzależniona od alkoholu i środków uspokajających Andrea spędza całe dnie na obserwowaniu przez okno życia sąsiadów. A zwłaszcza idealnego małżeństwa mieszkającego po drugiej stronie ulicy. Beznadziejną rutynę przerywa zniknięcie sąsiadki z...
Zabij ich wszystkich 5/5 Nasza cena:
26,09 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabij ich wszystkich

W katowickiej dzielnicy Janów-Nikiszowiec zostaje zamordowany Stefan Wilk, były portier lokalnej galerii sztuki. Policjanci odkrywają, że samotnie żyjący mężczyzna prowadził podwójne życie – był też nałogowym hazardzistą. Przedziwna rana brzucha ofiary naprowadza śledczych na trop sekty związanej z...
Audiobook CD MP3 Ona to wie 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Ona to wie

JEDNA Z PIĘCIU NAJWAŻNIEJSZYCH KSIĄŻEK W HISZPANII W 2017 ROKUIDEALNA POWIEŚĆ DLA FANÓW PAULI HAWKING, GILLIAN FLYNN I B.A. PARISCzy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Spokojne osiedle pod Barceloną. Ignorowana przez męża, uzależniona od alkoholu i środków uspokajających Andrea...
Pacjentka 5/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjentka

Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku! Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta...
Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2

Szybciej. Mocniej. Bardziej zdecydowanie. Brawurowy powrót Chyłki i Zordona. Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że...
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

Dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką! Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak...
Wybrane bestsellery
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula