Nie ten mąż

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
414
Rok wydania
2021
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 24,99 zł 44,90 zł Taniej o: 44%

Najbardziej porywający i zaskakujący thriller psychologiczny, jaki przeczytasz w tym roku, znakomitej Kathryn Croft, autorki bestsellerowych Nie pozwól mu odejść i Powrotu !

Abby i Rob właśnie przeprowadzili się do wymarzonego domu w Londynie, gotowi rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jasne, Abby wciąż musi znaleźć tu nową pracę, ale póki co ma mnóstwo zajęć.

Życie jest dobre.

I wygląda na to, że będzie jeszcze lepsze, gdy Abby poznaje Siennę, swoją pierwszą prawdziwą londyńską przyjaciółkę, i jej czarującego męża Grega.

Tyle że Greg jest nawet za bardzo czarujący… Niewinna propozycja Sienny, by na jedną noc przyjaciółki zamieniły się rolami, prowadzi Abby do decyzji, których konsekwencje mogą zniszczyć jej idealny świat.

Prawdziwe problemy zaczynają się jednak wtedy, gdy Greg znika. Przygniótł go ciężar tajemnicy? Czy właśnie zastawia na Abby pułapkę? A może coś jeszcze bardziej złowrogiego dzieje się poza zasięgiem wzroku?

Stawka jest wysoka, a Abby musi zrobić wszystko, by chronić siebie.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Znacie twórczość Kathryn Croft?

  Ja tak i to jest kolejna powieść tej autorki, która wciągnęła mnie na maksa.

  Abby i Rob to młode małżeństwo. Niedawno przeprowadzili się do Londynu. Na zajęciach pilates Abby poznaje Siennę i wkrótce zostają przyjaciółkami.

  Ich mężowie też polubili się.

  Podczas wspólnego wieczoru Sienna wpada na pomysł , by zamieniły się mężami na jedną noc. Czarujący Greg spędzi noc u Abby, a Rob zostanie u Sienny. Mężczyźni mają spać w pokojach gościnnych, bo nie ma mowy o zdradach.

  Plan Sienny dochodzi do skutku, bo alkohol zrobił swoje tej nocy.

  Skutki tej nocy są fatalne w skutkach. Mężczyźni osuwają się od swoich żon, ale prawdziwe problemy zaczynają się, gdy Sienna informuje Abby i Roba, że Greg zniknął.

  Co się stało? Czyżby przygniótł go ciężar tajemnicy?

  Sienna robi wszystko, by dowiedzieć się co zaszło między Abby a jej mężem.

  Czy przyjaźń kobiet przetrwa?

  "Nie ten mąż " to historia o zamianie mężów, a z tego wynikną same kłopoty i problemy.

  Wciągnęła mnie ta książka.

  Kłamstwa, intrygi sprawiły, że czytałam tę powieść z wielką ciekawością. Autorka zapewniła mi prawdziwy rollercoaster emocjonalny.

  Całą powieść zastanawiałam się, o co chodzi? Kto kłamie? Kto zaplanował tę intrygę?

  Podczas czytania nie można nikomu ufać.

  Zakończenie książki zaskoczyło mnie i pokazało, że pozory mylą.

  Świetny thriller, który trzyma w napięciu do samego końca.

  Będę z niecierpliwością wyczekiwała na kolejne powieści tej autorki.

  Warto przeczytać.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubię książki trzymające w napięciu, skrywające jakąś tajemnicę, wciągające czytelnika w swój świat. Podczas lektury thrillera oczekuję, że będzie mi towarzyszyło uczucie zaniepokojenia, co też tam się zaraz wydarzy. Tego też oczekiwałam po książce „Nie ten mąż”,.

  Niestety po przeczytaniu pozycji czuję lekki niedosyt.

  Sienna i Abby poznają się na zajęciach pilatesu. Abby niedawno sprowadziła się do Londynu i nie zdążyła jeszcze z nikim zaprzyjaźnić. Sienna też nie posiada przyjaciółki, której mogłaby się zwierzyć. Dziewczynom na tyle dobrze się ze sobą rozmawia, że z czasem ich znajomość przeradza się w zażyłą przyjaźń, lubią spędzać ze sobą czas, poznają swoich współmałżonków, którzy też od razu się polubili. Podczas jednego z licznych wspólnych wieczorów Sienna wpada na niecodzienny pomysł: zamienią się na jedną noc mężami! Greg spędzi noc w domu Abby, natomiast Rob zostanie u Sienny. Panowie będą spać w pokojach gościnnych, gdyż o żadnej zdradzie nie może być mowy. Gdyby nie morze alkoholu wypite tego wieczora nikt pewnie by na to nie przystał, jednak wino zrobiło swoje i plan Sienny dochodzi do skutku.

  Po tej nocy w obu małżeństwach coś się zmienia. Chirurg Greg odsuwa się jeszcze bardziej od żony, podobnie Rob. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy tydzień później Sienna informuje przyjaciół, że jej mąż zaginął.

  Sienna za wszelką cenę chcę się dowiedzieć co wydarzyło się między Gregiem a Abby w noc zamiany mężów, liczy że to pozwoli jej odnaleźć ukochanego. Czy tak jednak będzie? Przyjaźń bohaterek zostanie wystawiona na ogromną próbę, czy się obroni?

  Książkę czyta się szybko, nie jest z gatunku tych, które wleką się w nieskończoność, jednak mnie kilka rzeczy w niej zwyczajnie irytowało. Po pierwsze: na początku co chwilę autorka ostrzega czytelnika, że stanie się coś strasznego, spotkanie Sienny i Abby będzie fatalne w skutkach itp... Ok, czytelnik jest w stanie to zrozumieć i zapamiętać, nie trzeba mu tego co stronę przypominać. Po drugie: dialogi. Nie spotkałam się jeszcze z książką, w której dialogi w 70% składają się ze zdań pytających, a co trzecie kończy się frazą "czyż nie?" Jestem w podobnym wieku do bohaterek ksiażki i zapewniam, że moje rozmowy ze znajomymi wyglądają naprawdę inaczej. I po trzecie: zakończenie! Serio?

  „Nie ten mąż” to nie jest pierwsza książka Kathryn Croft, ja się jednak wcześniej z tą autorką nie spotkałam i raczej nie zamierzam sięgnąć po inne tytuły.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "NIE TEN MĄŻ" KATHRYN CROFT

  Słowne #wydawnictwoslowne #nietenmazkathryncroft #kathryncroft

  Gdy dowiedziałam się, że wychodzi nowa książka autorki Kathryn Croft stwierdziłam, że muszę ją mieć, przeczytać i wgłębić się w treść, dodam, że to moja ulubiona pisarka i moje wyobrażenia o kolejnej powieści są bardzo wysokie, czy po raz kolejny autorka mnie czymś zaskoczyła?

  Abby i Rob przeprowadzają się do Londynu nie znając nikogo, więc wszystko w koło jest nowe i ekscytujące. Gdy na ich drodze pojawia się Sienna otwierają szeroko drzwi do swojego serca, zalążek przyjaźni rodzi się niespodziewanie, do tego dochodzi czarujący małżonek Greg. Tworzą razem zgraną paczkę i nic nie przepowiada zbliżającej się tragedii, gdyby niepewne zdarzenie, jedna tajemnicza noc, która zmienia wszystko w nastawieniu, niepewność została zasiana i przychodzi rozgoryczenie, ból, cierpienie, podejrzliwość.

  Ja też zaczęłam się zastanawiać, niby sytuacja w książce mnie nie zaskoczyła, bo miałam do czynienia z podobnymi elementami, ale dzięki temu zagraniu wgłębiamy się w psychologiczną część tej historii, odczucia, emocje i przemyślenia głównych bohaterów, próbowałam wyciągnąć samodzielnie wnioski, częściowo się domyślałam, bo to kolejna opowieść o tym co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, że czasami to wszystko pozory.

  Nachodzi mnie również myśl "że kto od miecza wojuje ten od miecza ginie", bo chcesz chronić siebie, najbliższych, zataić tajemnicę dla dobra ogółu, ale kłamstwo prędzej czy później wychodzi na jaw, a gniew i rozczarowanie drugą osobą nie są dobrymi sojusznikami, czasem coś zrobi się pod wpływem chwili, ale skutki mogą być opłakane.

  Książkę pochłonęła, kocham ten styl pisania, uwielbiam gdy rozdziały podzielone są na różnych bohaterów, bo wtedy poznajemy odczucia z kilu perspektyw. Pewne elementy czytałam, widziałam w różnych filmach, ale nie jestem tym faktem rozczarowana, bo wystąpił moment zaskoczenia więc jestem w pełni usatysfakcjonowana tą lekturą - gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przypadki, zbiegi okoliczności: wierzycie czy jesteście raczej nastawieni sceptycznie? Ja wierzę, że zawsze „coś jest po coś” i nie ma miejsca na przypadkowe słowa, spotkania czy wydarzenia. To wszystko determinuje nasze życiowe wybory i wpływa na decyzje. Jedne są podejmowane pod wpływem chwili, w silnych emocjach, inne dogłębnie przemyślane. Jednak zawsze musimy ponosić ich konsekwencje. Niektóre są natychmiastowe, inne przypominają o sobie po latach w najmniej odpowiednim momencie. O tym właśnie przekonali się bohaterowie najnowszego thrillera Kathryn Croft.

  „Los potrafi kierować ludźmi tak, żeby znaleźli się dokładnie tam, gdzie powinni być, aby przyjąć to, co ma nadejść. Czasami ta myśl jest pocieszająca, innym razem przerażająca”.

  Abby wraz z mężem przeniosła się do wielkiego Londynu. Rob dostał zasłużony awans i przeprowadzili się do bardziej atrakcyjnego lokum. Abby z tego powodu nie była szczęśliwa. Musiała wyprowadzić się ze swojego ukochanego, pełnego wspomnień domu, zrezygnować z bardzo dobrej posady i z przyjaciół. Sienna czuła, że małżeństwo z Gregiem traci na intensywności, a ogień namiętności przygasa. Nie może również porozumieć się z jego synem z pierwszego małżeństwa. Targają nią też dylematy związane z podjęciem nowej pracy. Gdy drogi obu kobiet się ze sobą krzyżują, czują, że to nie przypadek a początek wielkiej przyjaźni. Podczas spotkania towarzyskiego obu małżeństw Sienna wpada na szalony pomysł, który wywróci życie ich czwórki do góry nogami. Wymiana mężów? To nie mogło się dobrze skończyć, ale każdy miał zbyt dużo alkoholu we krwi, by myśleć racjonalnie. W końcu to przecież tylko kilka godzin. Rankiem jednak już nic dla nikogo nie jest takie jak dawniej. Po kilku dniach jedno ze współmałżonków znika. Zrozpaczona Sienna obwinia o to Abby. Sytuacja zmienia się na jeszcze bardziej mroczną i zagmatwaną, gdy policja odnajduje Grega… martwego…

  Kathryn Croft wróciła do formy. Po kilku słabszych thrillerach tą historią ponownie mnie uwiodła. Jest tu duszny klimacik, w którym fermentują kłamstwa. Jest cały kalejdoskop uczuć i emocji od potęgi miłości, siły nienawiści, niszczącej zazdrości, poprzez uczucie niepokoju i wyrzutów sumienia na sekretach i niedomówieniach kończąc, a istniejących tylko dlatego, że każda ze stron bała się zainicjować szczerą rozmowę. Historia opowiedziana jest też w sposób, w który szczególnie lubię, a więc z perspektywy więcej niż jednej osoby. Dzięki temu fabuła może być bardziej zagmatwana, różne punkty widzenia konkretnej sytuacji wymagają choćby minimalnego wkładu, by zrozumieć bohaterów i ich postępowanie. W ten sposób utkana intryga zmusza także do zwiększonego wysiłku intelektualnego. Kilka razy podczas lektury łapałam się na tym, że myślałam, iż już wszystko wiem, a potem jedno zdanie wypowiedziane przez Abby lub Siennę znów zmieniało obraz sytuacji o 180 stopni. Krótkie rozdziały dodatkowo zaginały czasoprzestrzeń i nadawały historii dobre tempo. Czytało mi się więc doskonale, dobrze się bawiłam i nawet poczułam zaskoczenie, bo nie do końca takiego finału się spodziewałam.

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję Wydawnictwu Słowne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moja przygoda z twórczością Kathryn Croft zaczęła się już dawno temu. Przeczytałam wszystkie książki autorki i mogę je podzielić na dwie grupy. Jedne były wspaniałe i zaskakujące, inne trochę gorsze. „Nie ten mąż” z pewnością mogę zaliczyć do tej pierwszej grupy. To jedna z lepszych książek autorki.

  „Nie może wiedzieć, że za kilka godzin zostaną wprawione w ruch sprawy, które na zawsze odmienią jej życie”.

  Abby i Rob przeprowadzają się do Londynu i rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Abby szuka pracy i czuję się bardzo samotna. I w tedy poznaje Siennę oraz jej męża Grega. Podczas spotkania Sienna proponuje wszystkim eksperyment, żeby urozmaicić ich życie. Greg na jedną noc ma się przenieść do Abby, a Rob do Sienny. Początkowo wszystkim wydaje się, że to świetna zabawa, jednak wszystko zmienia się, gdy Greg znika.

  Fabuła książki to jedna wielka tajemnica. Autorka zafundowała nam prawdziwy rollercoaster. Od samego początku myślałam, że wiem kto jest czarnym charakterem w tej historii i jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, jak bardzo się myliłam.

  Abby oraz Greg w przeszłości zrobili coś złego. Kiedy Greg zwierzy się Abby, rozpęta się lawina niedomówień. Każdy każdego będzie obwiniał i nikt nie będzie sobie ufał.

  Uwielbiam książki autorki za element zaskoczenia, który towarzyszył mi również podczas tej lektury.

  Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Kobieta, jakiej pragnie twój mąż 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobieta, jakiej pragnie twój mąż

Bóg stworzył odpowiednią kobietę dla Adama...czy ty jesteś kobietą, którą Bóg stworzyłby dla twojego męża?Debi Pearl mistrzowsko wnika w zakamarki męskich serc. Dzięki temu w niezrównany sposób potrafi zrozumieć męską duszę i udzielać cennych rad tym kobietom, dla których szczęście małżeńskie i...
Kukartka Kubek komplet Q859 Ślub (Idealny Mąż/Żona) 0/5 Nasza cena:
51,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kukartka Kubek komplet Q859 Ślub (Idealny Mąż/Żona)

Komplety kubków Kukartka to fantastyczny pomysł na stylowy prezent. Żadna wyjątkowa okazja nie może się obyć bez tak pięknego prezentu. Kubki są wykonane z prawdziwej porcelany, oryginlnie zdobione i opakowane w elegancki kartonik, który robi naprawdę ekskluzywne wrażenie. Komplety kubków ozdabiane...
Żona i mąż CD 0/5 Nasza cena:
29,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona i mąż CD

1. Żona i mąż (Andre & Chilli)2. Na niebie gwiazd tysiące3. Czy kiedyś Cię znajdę (Andre & Chilli 2021)4. Zakochana5. Co będzie jutro6. Serca spowiedź7. Sam na sam8. Dama żegna Pana9. A może kochasz tak jak ja10. Kolorem nieba11. Nocne życie12. Nie zapomnę13. Zagubione serca14. Zabawa Słowiańsko...
Kukartka Kubek Q 604 Mąż Sp. z o.o. (edycja II) 0/5 Nasza cena:
20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kukartka Kubek Q 604 Mąż Sp. z o.o. (edycja II)

Kubki z klasycznej serii Kukartka to jakość, zabawa i zawsze dobry pomysł na prezent. Kubki wykonane są z prawdziwej porcelany, zdobione w polskiej fabryce Kukartki pod Poznaniem i opakowane w dedykowany kolorowy kartonik.
Tylko jedno kłamstwo 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko jedno kłamstwo

Kolejna – po bestsellerowej „Córeczce” – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem. Szokujący i wciągający od pierwszej strony thriller psychologiczny z zakończeniem, którego nie da się przewidzieć. To...
Nie ufaj nikomu 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie ufaj nikomu

Szokujące zakończenie! Niezwykle intrygujący thriller Pięć lat walczyłaś o swoje życie. Jedna chwila zniszczy wszystko. Mam na imię Mia. Pięć lat temu mój mąż Zach popełnił samobójstwo. A studentka, z którą miał romans, zaginęła bez śladu. Wierzyłam w to do dziś. Do chwili, gdy moja pacjentka...
Nigdy nie zapomnisz 3/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie zapomnisz

Każdy ma sekrety. Ale niektóre bywają wyjątkowo groźne. Kolejny elektryzujący thriller bestsellerowej brytyjskiej autorki. Poprzednie książki Kathryn Croft: Córeczka, Tylko jedno kłamstwo, Nie ufaj nikomu - stały się w Polsce wydawniczymi hitami i błyskawicznie wspięły się na szczyt listy...
Nie pozwól mu odejść 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól mu odejść

Bestsellerowa autorka wciągających thrillerów: Córeczka, Tylko jedno kłamstwo, Nie ufaj nikomu, Nigdy nie zapomnisz przeszła samą siebie. Mistrzowsko stopniuje napięcie i zwodzi czytelników.Każda rodzina ma sekrety. Sekrety rodziny Zoe wstrząsną jej światem. Trzy lata temu czternastoletni Ethan,...
Poza kontrolą 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza kontrolą

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić. Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa… Kobieta z nadzieją...
Powrót 4/5 Nasza cena:
27,28 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót

Bestsellerowa autorka "Nie pozwól mu odejść" zachwyca nowym, przyprawiającym o dreszcze i zawał serca thrillerem! Dwa lata temu Farrah Conway porzuciła męża i półroczną córeczkę. Teraz znowu chce wrócić do ich życia. Ale czasu nie da się cofnąć, a jej rodzina nauczyła się żyć bez niej. I nie chce...
eBook Powrót mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,35 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Powrót mobi epub

Bestsellerowa autorka Nie pozwól mu odejść zachwyca nowym, przyprawiającym o dreszcze i zawał serca thrillerem! Dwa lata temu Farrah Conway porzuciła męża i półroczną córeczkę. Teraz znowu chce wrócić do ich życia. Ale czasu nie da się cofnąć, a jej rodzina nauczyła się żyć bez niej. I nie chce...
Audiobook Poza kontrolą mp3 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Poza kontrolą mp3

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić. Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa... Kobieta z...
Wybrane bestsellery
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
46,92 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml 0/5 Nasza cena:
63,71 zł 74,42 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexx Woman Woda perfumowana 40 ml

Perfumy Mexx Woman to zapach przeznaczony dla zdecydowanych i rozrywkowych kobiet, pewnych swojego stylu życia i inspirujących otoczenie. Zapach idealny dla pewnych siebie, spontanicznych kobiet, które umieją smakować każdą chwilę swojego życia i ciągle szukają czegoś wyjątkowego, ale zarazem nie...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
24,45 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
25,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula