Nadszedł ten dzień

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
446
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,28 zł
Nasza cena: 35,25 zł 42,99 zł Taniej o: 18%

Szczęście bywa kapryśne… Co zrobisz, by zatrzymać je na dłużej?

Maria, energiczna trzydziestolatka pracująca w dużej firmie kosmetycznej Eliksir, ani na chwilę nie zwalnia tempa. Po powrocie ze służbowego wyjazdu do Kijowa jest już niemal pewna, że w końcu znalazła mężczyznę, z którym chce stworzyć poważny związek. Mikołaj, oczarowany Marią od pierwszego spotkania, nieustannie stara się udowodnić, jak bardzo mu na niej zależy. Tymczasem w firmie sporo się dzieje. Większość udziałów przejmuje tajemniczy fundusz inwestycyjny, a pomysł wprowadzenia na rynek nowej marki kosmetycznej wydaje się Marii równie intrygujący, co ryzykowny. Czy uda jej się pogodzić ambitne plany zawodowe z życiem osobistym? I czy miłość może iść w parze z karierą?


Fragment książki

Ale ja jestem szczęśliwa. Podczas kolacji odliczałam godziny do spotkania z Mikołajem. Wyjadę wcześniej na lotnisko, żeby się nie spóźnić. Lepiej będzie, jak ja poczekam parę minut, niż żeby ON siedział zrezygnowany na środku hali przylotów.

Wyobrażam sobie tę scenę: siedzi facet na czarnej, plastikowej walizce w dobrze skrojonym płaszczu, w ręku trzyma pokrowiec z marynarkami i koszulami, a obok leży torba z laptopem. Słaby widok. Chociaż ja bym takiemu chętnie zaproponowała pomoc. Dlatego nie mogę się spóźnić, żeby nie znalazła się jakaś wolontariuszka.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „W związki wkrada się rutyna , zniechęcenie, nuda. Ogień namiętności wygasa. A najgorsze jest, jak nigdy nie zapłoną”.

  Maria to pewna siebie, inteligentna, wysportowana i pełna wewnętrznej energii trzydziestoletnia kobieta. Realizuje się zawodowo, pracuje w dużej firmie kosmetycznej. Głowę ma pełną pomysłów, z czego przełożeni są bardzo zadowoleni. Prawdziwa kariera staje przed nią otworem. Po służbowej podróży z Kijowa, wraca odmieniona, zakochała się. Czyżby w końcu trafiła na mężczyznę swojego życia? Czy to się uda? W pracy też bywa różnie, nieustannie rywalizuje z nią Justyna, która jest przekonana, że Marta stoi na drodze do jej prawdziwej kariery. Jak potoczy się relacja tych dwóch kobiet?

  Marta jest niesamowitą kobietą, od samego początku poczułam do nie ogromną sympatię. Przebojowa, energiczna, odważna, ambitna, radosna, finansowo niezależna. Bizneswoman w całej okazałości. Pełna wewnętrznego ciepła, jej bezkompromisowość nieustannie komplikuje jej życie. Jej codzienność to praca, praca, praca, siłownia i kosmetyczka.

  Ciepłe, serdeczne relacje między ludźmi mieszkającymi w jednej kamienicy. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Marta miała dużo szczęścia, że trafiła na takich sąsiadów. Jednak czy wszyscy dobrze jej życzą? Korporacja i jej pracownicy to bardzo specyficzne środowisko, gdzie krążące plotki są po porządku dziennym. Każdy z nas ma prawo do szczęścia, miłości, spełnienia marzeń. Ambicje, praca, szczera przyjaźń, rodzina, chwilami trudna codzienność. Zazdrość, nienawiść, zwykła ludzka zawiść, rzucanie kłód pod nogi. Pokomplikowane relacje męsko – damskie, alkohol, przemoc. Trudne życiowe wybory. Świat ekskluzywnych kosmetyków, zapachów, bogactwa, przepychu.

  Bardzo pozytywna opowieść pełna energii, emocji, miłości. Samo życie. Czyta się ją bardzo przyjemnie i szybko. Idealna pozycja na odstresowanie. Zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło.. Bardzo polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Do przeczytania tej książki zachęcił mnie opis na okładce, porównujący książkę do słynnej „Diabeł ubiera się u Prady”. Nie doczytałam jednak, że ta książka to kontynuacja książki „Kiedyś nadejdzie ten dzień” miałam poczucie, że brakuje mi kilku informacji, które pojawiły się w pierwszej części, na szczęście autorka skonstruowała fabułę w taki sposób, że można niektórych rzeczy się domyślić, a niektóre wydarzenia z poprzedniej części są po krótce opisane, wiec można się świetnie odnaleźć w całej historii. A książka opowiada o życiu Marii, Dyrektor Marketingu w dużej firmie kosmetycznej, której życie kręci się wokół firmy i siłowni. To bizneswoman pełną gębą, kobieta która stawia sobie jasne cele i realizuje je, wprawiając niejednokrotnie w osłupienie swoich kolegów i koleżanki z pracy.

  Oczywiście tam gdzie sukces pojawia się zazdrość i zawiść, i jak w każdej korporacji, mamy i tutaj przegląd osobowości. Sama pracuję w dużej firmie i miałam momentami wrażenie, że ktoś pisze o mojej firmie. Wychodzi na to, że takie relacje w firmie o jakich pisze autorka pojawiają się wszędzie na świecie. To było bardzo fajne, bo świetnie odnalazłam się w tej rzeczywistości jaką przedstawiono w książce (nie tylko u mnie pracują wredne małpy 😊)

  Maria w poprzedniej części rozpoczęła związek z Mikołajem, facetem idealnym (tak się przynajmniej wydaje – zobaczymy pewnie w kolejnej części, czy aby na pewno). W tej części poznajemy dalsze losy tego związku. Maria to wymagająca partnerka, to nie jest kobieta dla każdego mężczyzny – odnosi sukcesy, dobrze zarabia, jest finansowo niezależna, wie czego chce, ma swoje przyzwyczajenia, ale przy tym wszystkim, potrafi być opiekuńcza, empatyczna i pomocna. Maria wprowadza Mikołaja w swoje środowisko, poznaje go z przyjaciółmi (i wrogami). Wydawać by się mogło, że będą tworzyć parę idealną, ale autorka zasiała ziarno niepewności. W związku z tym niecierpliwie czekam na kolejną część.

  Ta książka to bardzo przyjemna lektura, w której każdy znajdzie coś dla siebie, jest o relacjach damsko-męskich, o problemach małżeńskich, o problemach z alkoholem, o przemocy, o przyjaźni, o relacjach zawodowych, o życiowych wyborach, o zemście, nienawiści i o wielu innych emocjach, które spotykają nas na co dzień.

  Książkę czytało się naprawdę szybko i przyjemnie. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Oto nadszedł długo wyczekiwany dzień. Dlaczego musieliśmy na niego tak długo czekać? Z wielką niecierpliwością i tęsknotą? Co ON dla nas oznacza? Dla każdego ten dzień oznacza coś innego. Każdemu zapewne kojarzy się z innym, długo oczekiwanym momentem. Ale jest! Cieszmy i radujmy się! Nie każdy dzień w życiu, będzie taki, jak ten jedyny …

  Maria, wysportowana i energiczna trzydziestolatka, nadal realizuje się zawodowo. Ma głowę pełną pomysłów i w pracy stara się je wcielać w życie. Przełożeni akceptują jej pomysły i są z niej bardzo zadowoleni. Kariera przed Marią stoi otworem, wystarczy odrobinę szczęścia. Z podróży służbowej z Kijowa wraca zakochana. Czyżby spotkała mężczyznę swojego życia? Mikołaj ją zaintrygował i serce zabiło mocniej, ale to szef? Czy z takiego związku może wyniknąć coś na dłuższą metę? Maria nie jest o tym przekonana. A ty ja myślisz? Związki na linii szef – przełożony mają szansę na spełnienie? Nie można generalizować, zawsze zdarzają się wyjątki …

  W pracy nadal Maria musi współpracować ze złośliwą Justyną, która żyje w przekonaniu, że Maria stoi na drodze do rozwinięcia jej kariery. Justyna nieustannie kładzie kłody pod nogi naszej bohaterce, a tak naprawdę chyba jej zwyczajnie wszystkiego zazdrości. Jak skończy się relacja tych dwóch kobiet, przekonajcie się sami, na pewno ten wątek ciekawie się rozwinie …

  Maria również ma dobre relacje z mieszkańcami swojej kamienicy. Wszyscy są bardzo zżyci ze sobą. Dziewczyna służy zawsze pomocą i dobrą radą, dla każdego ma czas i służy rękawem do wypłakiwania się. Ale czy wszyscy dobrze o niej myślą i są tak samo gotowi nieść dla niej pomoc? Takie idylle to się raczej tylko w dobrych bajkach się zdarzają, a w życiu bywa różnie, raz jest lepiej, raz gorzej, zwłaszcza jak się na co dzień spotykają różne charaktery …

  Nadszedł ten dzień to kontynuacja intrygującej i niebanalnej historii ładnej i przebojowej Marii, kobiety, która może być wzorcem do naśladowania dla innych kobiet. Energiczna i pełna życia, odważna i sama radząca sobie z problemami, ogień z niej tryska nieustannie, bije od niej radość życia. Przecież z takiej kobiety tylko należy brać przykład i ją naśladować. Na wszystko ma czas i siłę. Ta powieść to obraz oczekiwania na tę jedyną miłość, upragnioną i wyśnioną. Czy ona w końcu zapuka do serca bohaterki? Czy jest tam miejsce dla drugiej połówki? Czy bohaterce uda się pogodzić życie zawodowe z ewentualną miłością? Wystarczy znaleźć złoty środek i umiejętnie pokierować swoim życiem. Przecież każdy z nas jest stworzony do miłości, a nie tylko do pracy. Każdemu należy się odrobina szczęścia i realizacja marzeń, nie tylko tych zawodowych.

  Tę powieść czyta się znakomicie, jest ciepła i radosna, pełna energii i miłości. Jej nie można odłożyć, dopóki nie pozna się zakończenia. Tak trudno przy tej zwariowanej bohaterce przewidzieć, jak potoczą się jej losy. Jej odwaga i bezkompromisowość co chwilę komplikują nasze przewidywania, człowiek nie jest w stanie przy niej być pewnym czegokolwiek. I takie powieści kocha się najbardziej. Dzieje się dużo i szybko, nieprzewidywalnie i niebanalnie, nietuzinkowe sytuacje wzmagają nasz apetyt na jeszcze więcej, i więcej … A zakończenie? Zdecydowanie zaskakujące ...

  Nie ociągajcie się, szkoda waszego czasu, przeżyjcie przygodę życia u boku Marii. Gwarantuję, nie będzie czasu na nudę. Kobieta zainspiruje was do podjęcia zmian w życiu. Chwila na refleksję pojawi się później. A teraz szybciutko kubek kawy w jedną dłoń, Nadszedł ten dzień w drugą i czas tylko dla WAS!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Maria po pobycie w Kijowie wraca do kraju odmieniona. A wszystko dzięki Mikołajowi. Ich związek kwitnie, mimo że w tajemnicy. Zdaje się być ON tym jednym jedynym na całe życie. W firmie czeka na nią jeszcze większa rewolucja. Kolejne plany i kolejne wyzwania. Kto jest tajemniczym udziałowcem w firmie? Czy Marii uda jej się pogodzić miłość i pracę? Czy Justyna w końcu odpuści? A czy przyjaciele z kamienicy mają spokojniejsze i bardziej monotonne życie niż ich żywiołowa sąsiadeczka?

  Kontynuacja historii Marii nadal biegnie w zawrotnym tempie. Nie zwalnia biegu. Fajnie obserwowało mi się jej relacje z pracownikami i sąsiadami. Maria to taka spoko babka, mówiąc potocznie. Mimo swego charakterku, sarkazmu i dozy ironii aż chciałoby się z nią porozmawiać w realu. Fajna, ambitna i nadal nieustępliwa. Gdy sobie coś zaplanuje to działa. Nie marnuje czasu na zbędne rozmyślania. Skora do pomocy, opiekuńcza i wbrew pozorom to nie wielka pani. Mimo obejmowanego stanowiska w firmie wie, kim jest. Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Fabułą dalej gna wcześniej obranym kursem, poznanym w części pierwszej "Kiedyś nadejdzie ten dzień". Jedno tylko co mnie zawiodło to fakt, że nie jest to bezpośrednia kontynuacja, tylko przeskok w czasie. Chciałam poczytać o tym, co wydarzyło się w Kijowie i w jaki sposób Mikołaj zdobył serce zatwardziałej singielki. Ale pomysły Mikołaja na okazanie swojej wybrance swoich uczuć były w moim guście trafne i romantyczne. Umiał się wykazać i w jakimś stopniu okiełznać jej charakterek oraz cięty język. Na stopie uczuciowej wszystko zaczyna iść swoim torem, ku fajnym perspektywom. Nie powiem, że tego się spodziewałam. Szybciej jakiegoś przelotnego romansu. A tu taka niespodzianka. Natomiast w pracy ciągłe tajemnice. Autorka fajnie połączyła te oba aspekty. Nadal jest produkcja i wdrożenie nowego produktu to sprzedaży, nadal są intrygi. Smaczku i pikanterii dodaje fakt, że rotacje w firmie nie są do końca jasne. Ciągle się zastanawiałam kim jest ten tajemniczy udziałowiec posiadający większość pakietu w firmie Eliksir. Tej historii nie można odmówić tajemnic i niepewności. Mimo humoru i dowcipu nie zabrakło dramaturgii i wydarzeń mrożących krew w żyłach. Takiej zwykłe rzeczywistości i zwykłych bohaterów. I wiecie co? Wychodzi na to, że będzie kolejny tom. Bo ta historia nie może się ot tak skończyć w takim szokującym momencie. To wszystko musisie w końcu wyjaśnić.

  Drugi tom dostarczył mi takich samych emocji i wrażeń. Do intryg, wyśmienitego humoru, który mnie bawił i spraw czysto produkcyjnych doszedł wątek miłosny. Całość fajnie została obrana w słowa. Lekki przekaz i styl sprawiły, że aż się płynęło na kartach powieści. Zabawną, ironiczną i dość specyficzną główna bohaterkę polubiłam już w części pierwszej. Ją, jak również mieszkańców kamienicy. Dostałam historie pełną zawirowań, niepewności losu i śmiałych zachowań. Bawiła, ciekawiła i totalnie mnie wciągnęła. Choć może troszkę zabrakło mi właśnie tych wydarzeń w Kijowie do pełnego obrazu. Do pełnej satysfakcji. Ale wiecie co? To i tak w dalszym stopniu kawał fajnej lektury idealnej do zrelaksowania się i oderwania myśli od codzienności. Bawi i uczy. Jeśli czytaliście tom pierwszy i spełnił wasze czytelnicze wymagania to śmiało sięgnijcie po kontynuację. Poznajcie kolejne wydarzenia z życia zapracowanej bohaterki.

  Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Kiedyś nadejdzie ten dzień 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedyś nadejdzie ten dzień

Szczęście sprzyja tym, którzy naprawdę w nie wierzą.29-letnia Maria jest szefową działu marketingu w dużej firmie kosmetycznej. Jej optymizm i kreatywność sprawiają, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, których w tej branży nie brakuje. Kiedy podejmuje się ambitnego planu zwiększenia...
Ten dzień 5/5 Nasza cena:
22,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten dzień

Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będzie potrafił być czułym tatą? Czy Laura zaryzykuje wychowywanie dziecka w świecie pełnym zagrożeń? Jak ukryje ciążę przed najbliższymi? I najważniejsze - czy wytrzyma u boku apodyktycznego Dona, który niczego na świecie...
Ten dzień 0/5 Nasza cena:
49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten dzień

Ten dzień Druga część powieści „365 dni”, czyli książka „Ten dzień” Blanki Lipińskiej pozwoli Ci poznać dalsze losy Laury i Massimo. W poprzednim tomie Massimo porwał Laurę i dał jej tytułowe 365 dni na to, by się w nim zakochała. Tak też się stało, a dziewczyna została tym samym żoną jednego z...
Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni 5/5 Nasza cena:
72,03 zł 119,79 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni

Zestaw trzech książek bestsellerowej serii "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść o losach Laury Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii, która porównywana jest do światowego bestsellera "50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet.
Zestaw 2 książek: 365 dni + Ten dzień 5/5 Nasza cena:
45,24 zł 79,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2 książek: 365 dni + Ten dzień

Zestaw dwóch bestsellerowych książek Blanki Lipińskiej "365 dni" to romans łączący w sobie elementy powieści sensacyjnej i erotycznej. Młoda kobieta zostaje uprowadzona przez mafijnego bossa. Ma 365 dni, aby go pokochać. "Ten dzień" Ten dzień to sequel bestsellerowej powieści 365 dni...
Ten jeden dzień 4/5 Nasza cena:
36,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten jeden dzień

Pozory mogą mylić. Chcesz się przekonać?Paul Strom wiedzie życie, które jawi się jako spełnienie amerykańskiego snu. Piękna młoda żona Mia, dwoje wspaniałych dzieci w elitarnej szkole, ogromny dom na przedmieściach i satysfakcjonująca praca w agencji reklamowej. A co, jeśli to z pozoru doskonałe...
Dzień kobiet 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień kobiet

Trzy kobiety, co roku 8 marca, spotykają się w kawiarni u Róży, aby porozmawiać, o swojej kobiecości, błędach, które popełniły, radościach, które się im przydarzyły. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi, a także splotami zdarzeń. Cecylia, seniorka rodu, mama i...
Ten jedyny 5/5 Nasza cena:
28,04 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten jedyny

Izabela M. Krasińska powraca z emocjonującą historią o zgubnej sile uczuć. Strata, jakiej doświadczyli Joasia i Kuba, sprawiła, że nie byli w stanie odbudować swojego związku i postanowili się rozstać. Dwa lata po podjęciu bolesnej decyzji ich życie wygląda całkiem inaczej: Asia powoli godzi się z...
Ten jeden jedyny 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten jeden jedyny

Nie goni się króliczka, który nie ucieka… Powieść ukazuje przeplatające się ze sobą historie miłosne kilu przyjaciółek. Bohaterkami są trzy dziewczyny; każda z nich inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia, innymi drogami dąży do szczęścia, w odmienny sposób próbuje rozwiązywać swoje sercowe...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula