Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

Autor:

Tijan Meyer

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Fallen Crest. Na zawsze” i przekonaj się, jak bardzo to, co wydarzyło się dawno temu, może wpłynąć na teraźniejszość!

Żaden człowiek nie jest w stanie w pełni uciec od swojej przeszłości. Nie istnieje sposób, który umożliwiałby wymazanie z niej tego, co niepożądane, lub całkowite odcięcie się od dawnych dziejów. Czasem przeszłość potrafi przypomnieć o sobie w najmniej oczekiwanej chwili.

Początki znajomości Samanthy i Masona nie należały do łatwych. Uprzywilejowany i przystojny syn bogatego biznesmena nie wzbudzał w niej sympatii, a poza tym miał do niej wyjątkowo lekceważące podejście. Złośliwy los sprawił jednak, że na przekór wszystkiemu zakochali się w sobie, a w końcu zdecydowali sformalizować związek. Niestety problemy zawodowe związane ze sportową karierą mężczyzny stają się źródłem narastających między nimi nieporozumień, zwłaszcza że Samantha radzi sobie doskonale.

Duch rywalizacji jest obecny również w drużynie biegaczek, do której dołączają Taylor i Sam, wzbudzając tym samym niechęć Faith, dawnej mistrzyni. Jakby tego było mało, do Masona powracają demony przeszłości, przypominając o dawnych występkach. Przyjaciele z Fallen Crest stają przed trudnym wyzwaniem. Czy wspólnie dadzą radę stawić mu czoła?

"Na zawsze” to siódmy i zarazem ostatni tom z serii "Fallen Crest”. To historie mieszkańców tytułowego miasteczka, którzy przeżywają miłosne wzloty i upadki, poszukują smaku prawdziwego szczęścia i starają się ułożyć sobie życie. Wcześniej ukazały się części noszące tytuły: "Akademia”, "Rodzina”, "Szkoła”, "Próba”, "Uniwersytet” i "Dom”.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Tijan Meyer to popularna pisarka, której specjalnością są publikacje z następujących gatunków literackich: romans, literatura obyczajowa, literatura kobieca oraz literatura erotyczna. To one pozwoliły jej zdobyć sympatię czytelników na całym świecie, dzięki czemu jej książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Docenili je także krytycy, a Meyer otrzymała nominację do nagrody Audie Award dla najlepszych powieści rozrywkowych i komercyjnych. Dotychczas opublikowała już między innymi: "Pozwól mi zostać”, "Anti-stepbrother” oraz "Hate to love you”.

Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  I to jest już finałowy tom... Nie będę ryczeć, że to ostatni tom, bo w tych siedmiu częściach było zawarte wszystko. Zaczęło się od samotnej Sam, której matka - w sumie - znęcała się nad nią, utrudniała jej życie, nie pokazała jak powinna wyglądać prawdziwa, szczęśliwa rodzina, wywróciła jej znane życie do góry nogami i od dwójki braci, którzy pełni nienawiści podpalili samochód na stacji. Po drodze były tajemnice, intrygi, kłopoty, nowi wrogowie, nowe sojusze, przyjaźnie, miłość, nienawiść, kłamstwa, szczęście, nieszczęście, smutek, łzy i śmiech. Na koniec była kwintesencja tego, jak zmieniło się życie bohaterów, jak sami się zmienili. Zakończenie było takie, że zazwyczaj w innych książkach sprawia mi lekki niesmak, ale tutaj pasowało jak lukier na torcie. Ostanie rozdziały czytałam z sentymentalnumi łzami w oczach, bo znam tych bohaterów już prawie trzy lata i widzieć jak się zmieniają, walczą o swoich bliskich, o siebie, o swoje szczęście, o swoją przyszłość i jak im się to udaje sprawia, że człowiek ma wrażenie jakby był częścią tej historii, cichym obserwatorem, kibicem bohaterów, ich przyjacielem. Oczywiście, że nie jest to pierwsza seria jaką kończę! Ale jeszcze w żadnej nie byłam tak bardzo świadoma, że to jest już koniec i taka ustaysfakcjonowana, zadowolna tym, jak pisarka pokierowała całą historię. "Na zawsze" historia, bohaterowie, wypadki, zwycięstwa, niepowodzenia i cała reszta będzie ze mną. Jestem pewna, że powrócę do tej historii z sentymentu, przez bohaterów, przez wielki ogrom wydarzeń, przez humor, przez sarkazm Logana, w ogóle przez wszystkich bohaterów wrócę niejednokrotnie do tej serii. Jeszcze kilka książek przede mną Tijan, więc na razie mogę poznawać nowe, a później mogę śmiało powtórzyć zabawę od nowa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedno jest pewne - wszyscy dorośli i przeszli własne przemiany. Sam, Mason, Logan i Nate. To nie są już te same postaci co na początku tej historii. Każde z nich jest bogatsze o swoje własne oraz wspólne doświadczenia. Są silniejsi a ich uczucia względem siebie tylko się wzmocniły. Stworzyli silną rodzinę, która może na sobie polegać - nawet jeśli wcześniej mocno się ranili.

  Ten tom czytało się naprawdę dobrze, choć nie ukrywam, że liczyłam, iż postać Faith mocniej namiesza w życiu Sam. Czekałam na jakieś bum, ale takiego nie było. Po dłuższym zastanowieniu się stwierdziłam, że to dobrze. Bo ileż można? Oni też zasługiwali w końcu na spokój. Choć pojawienie się pewnej postaci było zaskoczeniem, a jego motyw wciąż nie jest dla mnie jasny. Kto miał rację? Sam, czy Mason? Wiem, że piszę zagadkowo, ale nie chcę Wam tutaj spojlerować.

  Na sam koniec swojej przygody z serią Fallen Crest znów się powtórzę - naprawdę polecam. Choć niektóre tomy miały swoje wpadki, wypadały gorzej, to koniec końców warto to przeboleć i czytać dalej. Ostatnie tomy są świetne i aż się nie chce wierzyć, że to już koniec. Bohaterowie zaczęli nowe życie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To już. Ostatnia część Fallen Crest. Dostając książkę do rąk, tak bardzo chciałam ją przeczytać, by dowiedzieć się, co czeka Sam i Masona. Z drugiej strony obiecałam sobie, że będę sobie dawkować przyjemność i przeczytam tylko założoną liczbę stron. Jak możecie przypuszczać nic z tego nie wyszło.

  Jeżeli jesteście na bieżąco ze serią, to wiecie jak się skończył ostatni tom. Pomimo tego, co zrobiła Sam, między nią a Masonem coś się dzieje.

  Kariera Masona stoi pod znakiem zapytania, ktoś za wszelką cenę próbuje mu zaszkodzić i namieszać w jego życiu.

  Z kolei Sam postanowiła zrobić coś dla siebie i to ona stawia siebie na pierwszym miejscu. Wraz z Tylor, dziewczyną Logana, postanawiają dołączyć do drużyny biegaczek. Jeszcze nie zaczęły treningu, a już udało im się zdobyć pierwszych wrogów. Faith, poprzednia mistrzyni w drużynie, nie lubi się niczym dzielić, zwłaszcza sławą. Co daje jasno do zrozumienia.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bohaterowie obszernej serii "Fallen Crest" przeszli długą drogę usłaną wieloma przeszkodami. Rodzinne problemy, demony nachodzące ich umysły oraz wrogowie czyhający za rogiem. Te wszystkie przebyte, trudne doświadczenia nie tylko zbliżyły ich ku siebie, ale także sprawiły, że oboje dojrzeli. Nie są już nastolatkami uwikłanymi w problemy. Teraz nadchodzi dorosłość, prawdziwe życie, ważne wybory i wzajemna odpowiedzialność. Nie oznacza to, że nagle zrobiło się jałowo i nudno. W końcu finałowy tom musi umieć czymś przyciągnąć uwagę czytelnika. Przed Wami zatem parę na słów na temat „Fallen Crest. Na zawsze”. Jakie pułapki czekają na Sam i Masona tym razem? Zapraszam do lektury.

  ZARYS FABUŁY

  Padła propozycja oświadczyn, na którą postanowił zdobyć się Mason. Zakochana w nim Samantha nie mogła podjąć innej decyzji. Powiedziała mu „tak”. Ambitne plany na przyszłość nie są jednak gwarantem stuprocentowego powodzenia. Relacja tej dwójki kolejny raz zostaje wystawiona na próbę. Sam dołącza do drużyny biegaczek, co wiąże się nie tylko ze sławą, ale także zyskaniem nowych przeciwniczek. Zwłaszcza jedna z nich nie potrafi pogodzić się z myślą, że teraz światła reflektorów nie będą padać wyłącznie na nią. Problemy nie omijają także Masona, który mierzy się z kryzysem kariery sportowca. Powraca przeszłość, która może wiele namieszać. Ceną tej bitwy stają się nie tylko pieniądze. Ale przede wszystkim miłość.

  BOHATEROWIE I NOWE WYZWANIA

  Samantha, która nieraz jawiła się nam jako bohaterka bardzo naiwna, i tym razem nie stroni od nie do końca rozsądnych decyzji, choć zdecydowanie należy jej przyznać, że zmądrzała i dojrzała. Pogrążona we wspomnieniach przeszłości miewa gorsze chwile, których nie jest w stanie oddalić od niej nawet sam Mason. Pojawiały się momenty, kiedy czułam się poirytowana jej zachowaniem, były jednak te, za które ją podziwiałam. W końcu to waleczna dziewczyna, która gdzieś pośród swoich słabości potrafi znaleźć siłę do walki. A przeciwników nie zabraknie. Chociaż to jej osoba zajmuje zdecydowanie przeważającą część pierwszego planu, w historii nie brakuje problemów Masona, jest dołączająca do drużyny Taylor, uwielbiany przez wszystkich Logan mający tutaj pole do popisu oraz oczywiście jest ciemna strona mocy. Nie brak czarnych charakterów, a jednym z nich niewątpliwie okazuje się być gotowa do wszelakich posunięć Faith. Jako że w powieści przewija się wiele tematów związanych z bohaterami drugoplanowymi, ciężko wbić się w akcję nie mając znajomości poprzednich tomów. Koniecznością jest więc poznawanie całej historii od samego początku.

  SKŁADNIKI FABUŁY

  Co może nieść ze sobą siódmy już tom serii? Czy jest szansa na to, by akcja utrzymała swoją dynamikę? Skłamałabym mówiąc, że pod względem zwrotów fabuła jest równie atrakcyjna jak początkowe części. Akcja zwalnia, choć wciąż potrafi czymś zaskoczyć. Są przyjaźnie, jedna wielka rodzina, kariera sportowa, są namiętności i czułe wyznania. Jest i wątek iście kryminalny. Rozstanie, pistolet, list… jest i ślubna kreacja. Dzieje się zwłaszcza w drugiej połowie. Czy „Na zawsze” spełniło moje oczekiwania? Nie byłam nastawiona na ostrą jazdę bez trzymanki, więc przyznaję, że jako kontynuacja, książka mnie nie rozczarowała. Nie radzę jednak spodziewać się spektakularnych zdarzeń. Poziom tego tomu utrzymany jest w granicach tych typowo ostatnich. Niemniej jednak cieszę się, że udało mi się dobrnąć do końca i że temat bohaterów nie będzie już dłużej rozciągany.

  DLA KOGO?

  „Na zawsze” to kropka nad „i” jeśli chodzi o losy bohaterów. Książka tylko dla tych, którzy lubią historie spod gatunku New Adult rozpisane na wiele części. W moich oczach zasługuje na sześć gwiazdek w dziesięciostopniowej skali. Polecam, ale tylko tym, którzy mieli okazję sięgnąć po poprzednie części. Chcecie zobaczyć jak rodzi się burzliwe uczucie młodych dorosłych, którzy dopiero co wkraczają w progi skomplikowanej dojrzałości? Miejcie na uwadze tę serię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tijan Meyer
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Fallen Crest
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 480
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366436886
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Fallen Crest Forever
 • Tłumacz: Barbara Kardel-Piątkowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366436886
 • EAN: 9788366436886
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze 0/5 Nasza cena:
167,58 zł 279,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze Akademia. Fallen Crest. Tom 1 Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o...
Rodzina. Fallen Crest. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina. Fallen Crest. Tom 2

Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecie Samantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten związek. Matka Samanthy to typ kobiety, która nie powstrzyma się przed...
Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

Poruszający romans w znanych klimatach amerykańskich uniwersytetów. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i warto zadbać o każdy jej szczegół. Sam i Mason postanawiają zmienić uniwersytet. Bez większego trudu dostają się tam, gdzie uczęszcza Logan. I choć relacje tej trójki są dość skomplikowane, a w...
Dom. Fallen Crest. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom. Fallen Crest. Tom 6

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia… Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny - jej biologiczna matka. Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina...
Jagodowa miłość. Tom 4. Zawsze możesz na mnie liczyć 5/5 Nasza cena:
27,07 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 4. Zawsze możesz na mnie liczyć

Natalia Sońska powraca z ukochaną serią czytelniczek. Prawdziwe emocje i zapach waniliowego sernika – to musi być „Jagodowa miłość”! Jagoda w końcu jest szczęśliwa z Tomaszem i jest pewna, że już nic nie zmąci ich spokoju. Młoda i ambitna kobieta reorganizuje pracę „Słodkiej”, stara się zaprowadzić...
Na zawsze. Uwikłani. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Uwikłani. Tom 3

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Szkoła. Fallen Crest. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkoła. Fallen Crest. Tom 3

Trzeci tom uzależniającej serii Fallen Crest! Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Jednak przetrwanie w nowej szkole...
Royals. Tom 3. Korona na zawsze 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Royals. Tom 3. Korona na zawsze

Alexander i Clara planują swój królewski ślub. Jednak nadal nie wszystko układa się po ich myśli. Jest wciąż wiele osób, które nie życzą im szczęśliwego zakończenia. Wkrótce Clara odkryje ponury sekret, który na zawsze zburzy jej poczucie bezpieczeństwa. Czy przetrwają także tę burzę i doczekają...
Akademia. Fallen Crest. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akademia. Fallen Crest. Tom 1

Pierwsza część uzależniającej serii o dziewczynie i dwóch gorących braciach z Fallen Crest Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o których marzy każda dziewczyna z...
Uwikłani. Na zawsze. Tom 3. Wydanie kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
13,26 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Na zawsze. Tom 3. Wydanie kieszonkowe

Trzecia część najbardziej sensualnej trylogii erotycznej, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej...
Collin. Na zawsze. Tom 4 0/5 Nasza cena:
18,01 zł 34,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Collin. Na zawsze. Tom 4

Syn bohaterów trylogii Na Zawsze opowiada swoją historię pełną bólu i miłości. Na Zawsze w Top 3 literatury obyczajowej empik.com. Collin Black, syn Ellery i Connora i przyszły prezes Black Enterprises, ma dwadzieścia dwa lata, jest seksowny i uwielbia imprezować. Jego życie to marzenie każdego...
Próba. Fallen Crest. Tom 4 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Próba. Fallen Crest. Tom 4

Nowy tom porywającej serii New Adult! Sam i Masona czeka rok rozłąki. Ostatnio dziewczyna wiele przeszła i nic nie wskazuje na to, że teraz będzie łatwiej. Wręcz przeciwnie. Do jej życia powraca biologiczny ojciec, a na uczelni Masona pojawia się Marissa. Okazuje się też, że Logan kocha Sam i to...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula