Na ostrym ogniu

Książka
35,99 zł
Outlet
19,99 zł
od 29,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Feeria Young
Wydawnictwo: Feeria Young
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 424
Opis

W świecie Emoni Santiago nie ma rzeczy niemożliwych… jest magia!

Emoni Santiago to dziewczyna obdarzona niezwykłym talentem – potrafi przygotować dania, które zachwycają wszystkich smakiem i aromatem, dowodząc, że magia istnieje. Ta wrażliwa czarodziejka kulinarna jednak jest jeszcze licealistką, której trudno pogodzić szkolne obowiązki z wychowywaniem dwuletniej córeczki. Ciągłe podejmowanie decyzji i stawianie czoła wyzwaniom przeznaczonym dla dorosłych powodują, że nastolatce brakuje czasu na to, co w jej życiu najważniejsze – zaszywanie się w swoim sekretnym, kuchennym azylu i realizację kulinarnej pasji.

Czy odpowiedzialność, kłopoty finansowe i brak czasu zmuszą Emoni do rezygnacji z marzeń? Czy to życie dyktuje nam warunki, czy my jemu? Pozwól się porwać tej wspaniałej powieści i dowiedz się, czy warto zawsze stawiać na marzenia!

Byłam niewiele starsza od Dziecinki i zawsze dreptałam za Bunią do kuchni. Siadałam przy kuchennym stole i obserwowałam, jak babcia miesza coś w garnku. Nie pamiętam już, co sprawiło, że tamten konkretny dzień był inny niż wszystkie. W pewnej chwili zapomniała chyba nawet, że jestem tuż obok, bo nagle cisnęła ścierkę na podłogę i wyszła. Bunia mówi, że wyszła na ganek na dosłownie dziesięć minut, by nieco oczyścić umysł, a kiedy wróciła, ja już zdążyłam przystawić sobie stołek do kuchenki i ustawić na blacie różne przyprawy. Chyba nie muszę tłumaczyć, że Bunia wpadła w szał na samą myśl o tym, że mogłam się poparzyć albo spalić obiad czy, co gorsza, cały dom. Tak czy inaczej, niczego nie zwęgliłam. Kiedy Bunia spróbowała mojego dzieła, stwierdziła, że to najsmaczniejsze danie, jakie w życiu jadła. I tak oto, w wieku czterech lat, dowiedziałam się, że szczęśliwe wspomnienie może wycisnąć z oczu łzy.

Dłuższy opis


Oryginalny tytuł prezentowanej książki to With the Fire on High.

"Na ostrym ogniu" jest częścią popularnej kolekcji FEERIA YOUNG. Jeśli po przeczytaniu powyższej pozycji czujesz niedosyt, obowiązkowo zamów również kolejne publikacje z tej serii.

Książka "Na ostrym ogniu" została opublikowana przez Wydawnictwo Feeria Young. Jeśli ta książka wydaje Ci się interesująca to zobacz również inne książki od tego wydawcy.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę bez problemu można ją wrzucić do plecaka.

Preferujesz książkę w innej formie? Na TaniaKsiążka.pl możesz nabyć opisywaną publikację w alternatywnym wydaniu. Tytuły dostępne do zakupu są często możliwe do zamówienia w wersji elektronicznej, czy w innej okładce. Sprawdź, jakie wersje książki "Na ostrym ogniu" mamy dla Ciebie. Warto rozważyć chociażby cyfrowe wydanie w formacie mp3 lub epub/mobi. To ciekawe rozwiązanie dla czytelników, którzy nie lubią dźwigać książek papierowych.

Ta młodzieżowa książka obyczajowa z pewnością spodoba się czytelnikom, którzy lubią podpatrywać codzienność zwykłych ludzi i wraz z bohaterami przeżywać ich różnorodne perypetie.

Książki pisane młodych osób zazwyczaj napisane są bardzo przystępnym językiem. Młody czytelnik nie będzie miał dużego kłopotu ze zrozumieniem książki.

Warto poznać tę książkę, ponieważ porusza ona problemy istotne dla nastoletniego czytelnika. Młody człowiek może odszukać tu rozwiązanie aktualnie palącego problemu.

Czytelnik nie będzie w stanie oderwać się od książki. Autor dobrze rozwija historię, która rozbudza ciekawość i trzyma w napięciu.

Na stronach "Na ostrym ogniu" dojrzewający czytający znajdzie postaci w podobnym do niego wieku. To sprawi, że bez problemu się z nimi utożsami i jeszcze bardziej wciągnie się w opowiadaną historię.

Powieść rozwija empatię i wrażliwość u nastolatka. Przeżywając historie jej bohaterów, każdy dorastający dojrzewający człowiek może nauczyć się, jak patrzeć na świat i innych ludzi z różnych perspektyw.

Książka to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także narzędzie, które pozwala młodemu czytelnikowi na głębsze zrozumienie siebie samego i otaczającego go świata.

Widać, że autor, tworząc tę powieść świetnie przeanalizował temat lęków charakterystycznych dla nastolatków. Właśnie dlatego czytelnik w czasie lektury ma okazję zmierzyć się ze swoimi obawami oraz dowiedzieć się więcej o sposobach na radzenie sobie z takimi problemami.

Czytając tę książkę młody czytelnik uczy się tolerancji dla odmienności. Stąd z kolei wiedzie krótka droga do samoakceptacji i dania sobie prawa do bycia sobą.

Bohaterowie książki "Na ostrym ogniu" prezentują wiele postaw, a to daje czytelnikowi zrozumiały sygnał, że świat nie jest jednorodny.

Jest to dość obszerna publikacja - jej długość: 424 str. Z opisaną książką powinienaś(eś) spędzić 14 godzin niezapomnianych doznań. Jeśli Twoje czytanie odbiega od wspomnianej normy, zapoznanie z tytułem może zająć mniej czasu. Te wartości zostały opracowane na podstawie średniego czasu lektury. Normalnie czyta się ok. 200 słów na minutę i 30 stron w godzinę. Oczywiste jest, że czas ten zmienia się, w zależności od zaprojektowanego formatu oraz czcionki tekstu.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii obyczajowa lub z serii Feeria Young

Szczegóły
  • Autor: Elizabeth Acevedo
  • Wydawnictwo Feeria Young
  • Seria Feeria Young
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 424
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366380899
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: With the Fire on High
  • Tłumacz: Matyszczak Anna
  • ISBN: 9788366380899
  • EAN: 9788366380899
  • Wymiary: 14.3x20.4cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo JK Sp. z o.o., Krokusowa 3, 92-101 Łódź, Polska, redakcja.jk@wydawnictwojk.pl, tel. 426764969
Recenzje książki Na ostrym ogniu (5)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja K. w dniu 2020-10-15
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    "Na ostrym ogniu", to książka o wszystkich smakach życia. Historia nastoletniej mamy, która stara się pogodzić opiekę nad dzieckiem, szkołę, pracę i pasję kulinarną. Nie jest to łatwe zadanie, ale Emoni się nie poddaje. Przy pomocy cudownej Buni, każdego dnia dokonuje niemożliwego. Tylko czy wystarczy jej czasu, na spełnienie swoich marzeń? Czy da się pogodzić macierzyństwo z doskonaleniem pasji? I czy w tym wszystkim znajdzie się miejsce na miłość? Cudowna, lekka i bardzo pozytywna historia, nie stroniąca jednak od tematów tabu i trudnych pytań. Polecam każdemu- nie tylko młodym czytelnikom.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Sylwia Ł. w dniu 2020-09-27
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Twórczość Elizabeth Acevedo święci tryumfy za granicą, więc w końcu trafiła także do nas. Cieszę się, że polskie wydawnictwa sięgają po tak zachwalane tytuły zagraniczne, ponieważ lubię sprawdzać, czy mój gust bardzo różni się od większości. Oczywiście najczęściej jest totalnie rozbieżny, ale chyba zaczynam delikatnie przyzwyczajać się do tego...

    Emoni to licealistka, która uwielbia gotować. Jest totalnym samoukiem, potrafiącym przyrządzić potrawy, jakich nie powstydziłby się żaden profesjonalny kucharz. Dziewczyna chciałaby kształcić się w tym kierunku, jednak jej życie wygląda nieco inaczej niż rówieśniczek. Emoni jest wychowywana przez babcię, a do tego ma dwuletnią córeczkę. Brak czasu, ogromna odpowiedzialność związana z posiadaniem dziecka oraz problemy finansowe utrudniają głównej bohaterce realizowanie marzeń...

    "Na ostrym ogniu" to przyjemna młodzieżówka, ale na pewno po tak solidnych zachwytach spodziewałam się dużo lepszej historii. Elizabeth Acevedo niby porusza trudne tematy, takie jak bycie nastoletnią matką, trudy macierzyństwa, problemy z godzeniem wszystkich sfer swojego życia, niemożność spełniania swoich marzeń ze względu na brak pieniędzy, pierwszą miłość, starość, utratę bliskich, ale... robi to w nieco zbyt wyidealizowany sposób, przez co cała opowieść traci na realności. Bezapelacyjnie owa fabuła idealnie nadaje się na ekranizację - byłby to typowy lekki, niezobowiązujący film młodzieżowy, który nie zapadłby w pamięci, ale pozwoliłby na odetchnięcie po ciężkim dniu. Niemniej preferuję bardziej przyziemne historie, ponieważ gdy komuś wszystko nagle układa się jak w bajce, a wszystkie kłody rzucane pod nogi nagle znikają, to moja realistyczna dusza zaczyna cierpieć.

    Na pewno sięgnę po kolejne tytuły tej autorki, jeżeli ukażą się u nas albo przeczytam je w oryginale, tak jak "The Poet X". Jestem także ciekawa tłumaczenia reszty jej utworów, co nie jest najłatwiejsze, ponieważ twórczość Acevedo słynie z licznych hiszpańskich wstawek - na szczęście w tym przypadku wydawnictwo zaoferowało mini-słowniczek na końcu, ułatwiający zrozumienie konkretnych wypowiedzi. Szkoda tylko, że w książce znajduje się tak wiele literówek, utrudniających czytanie... Nad tym przydałoby się jeszcze popracować.

    Ta lektura miałaby do zaoferowania dużo więcej, gdyby pisarka nie skupiła się tak mocno na wątku miłosnym, a bardziej na relacjach rodzinnych czy zmaganiach z macierzyństwem w bardzo młodym wieku. Owszem, każdy z tych elementów pojawia się w książce, ale ewidentnie na głównym planie znajduje się romans, dlatego jestem zawiedziona i nieusatysfakcjonowana. Nadal uważam, iż "Na ostrym ogniu" to urocza i niezobowiązująca historia, która skradnie serca wielu czytelnikom, ale mojego nie posiadła.

    [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Amanda T. w dniu 2020-08-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    MAGIA GOTOWANIA

    Emoni
    zawsze była raczej niepozorną dziewczyną. Spokojną, może niezbyt przykładającą się do nauki, ale raczej grzeczną. Gdy zachodzi w ciążę w wieku czternastu lat, a do tego dołożymy jej ciemną skórę, wszyscy nagle zaczynają mieć o niej swoje zdanie. Czy znali ją wcześniej, czy też jest im zupełnie obca. I nagle Emoni staje się nie tylko uczennicą liceum, ale też i matką małej Emmy. Całe swoje życie musi przestawić tak, by otoczyć opieką małą istotkę. A szkoła i jej marzenia schodzą na dalszy plan. O czym marzy Emoni? Dziewczyna świetnie gotuje i marzy, by odnieść kiedyś w tej dziedzinie sukces. I ma nadzieję, że dodatkowe lekcje w szkole ze sztuki gotowania jej w tym pomogą. Zwłaszcza, że ważnym punktem zajęć jest wyjazd do Hiszpanii.

    Historia Emoni jest o tyle nietypowa, że jej córeczka ma już dwa latka i wszystko skupia się bardziej na połączeniu szkoły, pracy i gotowania z wychowaniem dziecka, a nie na nastoletniej ciąży, jak mogło się to na początku wydawać. I takie rozwiązanie wydaje się ciekawsze, gdyż książek o ciążach była już cała masa, ale o tym, jak bohaterka radzi sobie po rozwiązaniu już niewiele. Autorka naprawdę ciekawie podeszła do tematu i przede wszystkim, bardzo realistycznie. Nasza bohaterka też nie jest jakaś kryształowa i nie podejmuje samych idealnych decyzji. Wręcz przeciwnie - w wielu kwestiach widać, że jest jeszcze nieznośnym dzieciakiem i denerwowała mnie. Co na plus? Jesteśmy świadkiem rozwoju bohaterki, która w końcu sięga po rozum do głowy. Podobało mi się również zgrabne połączenie wątku gotowania z pozostałymi wątkami - problemami Emoni, jej rodziną, przyjaciółmi. Aż mam ochotę wypróbować przepisy dziewczyny.

    STRUKTURA

    Książka podzielona jest na trzy części, nazwane rodzajami smaków, a do tego mamy jeszcze podział na krótkie rozdziały, o równie krótkich tytułach. Narrację powierzono głównej bohaterce, dzięki czemu od razu lepiej ją poznajemy. Zwłaszcza, że poza akcją rzeczywistą, pojawia się wiele jej wspomnień z czasów ciąży, czy też tego, jak poznała ojca swojej córeczki. Powieść jest również niezwykle przemyślana od strony estetycznej. Każda część ma piękną grafikę nawiązującą do okładki oraz rozpoczyna się przepisem Emoni, a każdy rozdział rozpoczyna drobny rysunek. Wszystko składa się na historię, którą zarówno dobrze i przyjemnie się czyta, jak i na którą miło się patrzy. Styl pisania autorki jest prosty i lekki w odbiorze. Nie miałam żadnych zgrzytów w czasie lektury. Pojawia się trochę hiszpańskich zwrotów, które nie są na bieżąco tłumaczone, jednak na końcu książki mamy mini słowniczek, co jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem.

    PODSUMOWUJĄC

    Na ostrym ogniu to wartościowa powieść dla młodzieży, która poza zapewnieniem miło spędzonego czasu przy lekturze, również niesie za sobą pewien przekaz i morał. Uwaga! Książka może również sprawić, że będziemy mieć ochotę coś ugotować. Nawet, jeśli wcześniej się do tego zupełnie nie rwaliśmy, jak to było w moim przypadku. Serdecznie polecam wszystkim, którzy nie lubią, gdy ocenia się ludzi po okładce, a nie po ich wnętrzu i tym, co mają do zaoferowania światu. Ta książka zdecydowanie stara się odczarować parę stereotypów. Serdecznie polecam!

    Amanda Says

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Julita S. w dniu 2020-08-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Koniecznie od deski do deski – „Na ostrym ogniu”, Elizabeth Acevedo

    W świecie Emoni nie ma rzeczy niemożliwych… jest magia!

    Naszą bohaterką jest Emoni Santiago, która mieszka z babcią. Jej ojciec to wolny duch, podróżujący po świecie. Nastolatka nie zdążyła jeszcze skończyć pierwszej klasy liceum, kiedy zaszła w ciążę. Babcia zwana Bunią pomaga jej w opiece nad dwuletnią córeczką, którą nazywa Dziecinką. Emoni cały czas chodzi do szkoły jak normalni nastolatkowie, ale całe jej życie kręci się wokół córeczki i … gotowania. Jej potrawy zachwycają każdego, kto ich skosztuje. W kuchni potrafi wyczarować wszystko. Bardzo ją cieszy, kiedy w szkole pojawiają się zajęcia z gotowania – sztuka kulinarna – hiszpańskie impresje. Ma wówczas możliwość podszlifowania swojego talentu kulinarnego.

    Ojciec jej córeczki, Tyrone nie spisał się jako chłopak, ale spisuje się jako ojciec. Czy Emoni uda się zrealizować swoje marzenia? Czy mimo braku finansów będzie musiała z czegoś zrezygnować?

    Najlepsze, co ojciec może zrobić dla dziecka, to obdarzyć miłością jego matkę

    Pochwała za przepiękną okładkę. Autorka w książce poruszyła temat nastoletniej miłości zakończonej nieplanowaną ciążą, szybkiego dorastania, kłopotów finansowych, podejmowania ważnych decyzji nie tylko z punktu widzenia matki, ale dziewczyny zmieniającej się w kobietę i mającej różne zamiłowania, pasje, podobnie jak rówieśnicy. Bohaterka pokazana jest jako osoba, dla której najważniejsza jest córeczka, i słusznie! ale najbliżsi starają się jej tłumaczyć, że musi również patrzeć na siebie. O czym wiele kobiet mających dzieci zapomina.

    Ja osobiście polecam książkę. Czyta się ją bardzo dobrze. Jest napisana lekkim piórem, które świetnie zdaje egzamin, kiedy po lekturę sięgnie młodzież, dla której w głównej mierze jest ona dedykowana.

    [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Magda Z. w dniu 2020-08-04
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    ,,Świat jest jak płyta gramofonowa, która nigdy nie przestaje się kręcić. My, ludzie, jedynie wybieramy te utwory, przy których schodzimy z parkietu i te, które inspirują nas do tańca''.

    Emoni to młoda dziewczyna, która szybko musiała dorosnąć. Mimo że ma przy sobie Bunię, została rzucona na głęboką wodę. W wieku siedemnastu lat myśli się o chłopakach, planuje perspektywy na przyszłość, marzy o podboju świata. Emoni w jakiś sposób została tego pozbawiona. Jednak nie żałuje swoich podjętych decyzji. Ma piękną córeczkę, której chce podarować namiastkę normalności. Na pierwszym miejscu stawia ją, a dopiero później siebie. Z drugiej strony chciałaby znaleźć, choć chwilę dla siebie i poczuć się tą zwyczajną nastolatką bez trosk, bez obowiązków, bez liczenia każdego grosza.

    Historia jest lekka, przyjemna, idealna na letnie wieczory w ogródku. To opowieść o dziewczynie, która w pełni oddaje swoje serce potrawom, które przygotowuje. Sprawia, że po zjedzeniu posiłku ludzie łakną więcej. Dzięki niej jedzenie nie tylko wypełnia puste brzuchy, ale też ożywia wspomnienia, emocje. Z każdym nowym rozdziałem widać ile sprawia jej to radości, ile pasji przelewa w każdą potrawę. Z każdego składnika potrafi stworzyć wyśmienite danie, które zachwyca kupki smakowe. Przy nich człowiek się delektuje, smakuje każdy kęs z należytą czcią, nie chcąc stracić magii, którą można spotkać w Emoni potrawach.

    Oprócz kulinarnego talentu w książce spotkać można temat samotnej matki, szybkiego dorastania, samodzielności, odpowiedzialności o drugie życie, miłości. Oraz o sile, determinacji, o spełnianiu marzeń. Emoni ukazana jest w taki sposób, że mimo przeciwności losu, różnych kłód pod nogami stara się iść do przodu z podniesioną głową. Jest mądra, rodzinę i jej dobro stawia na pierwszym miejscu. Wydawać, by się mogło, że ma poukładane życie, jednak nie wie, gdzie podąży dalej. Inni mają plany na przyszłość, jednak ona wciąż nie wie, gdzie chciałaby się dalej uczyć. Wie jedynie to, że kiedyś chciałaby mieć własną restaurację i być szefem kuchni.

    Optymistyczna opowieść, podnosząca na duchu i wywołująca szeroki uśmiech na twarzy. Mówiąca o tym, że każdą górę jesteśmy w stanie pokonać jeśli, włożymy w to dużo czasu i pracy. Mimo młodego wieku bohaterka ukazana jest jako silna, odpowiedzialna, pracowita postać, dzięki czemu może się stać wzorem do naśladowania. Gdzie wszystko jest możliwe, marzenia można spełnić, jeśli się im w tym pomoże. Gorąco polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula