Mroźne łzy. Heart of Thorns. Tom 2

Autor:

Bree Barton

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Darmowy fragment:
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
488
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,90 zł
Nasza cena: 31,37 zł 36,90 zł Taniej o: 15%

Podobno "kiedy księżyc płacze, wiedźmy wychodzą na żniwo". Jeśli jesteś fanem książek fantastycznych i szukasz książki godnej uwagi, to koniecznie sięgnij po "Mroźne łzy" Bree Barton.

Jest to przepełniona magią, zaskakująca i pełna niespodziewanych zwrotów akcji opowieść. Kontynuacja odnoszącego sukces cyklu "Heart of Thorns".

W tej części cyklu bohaterowie muszą stawić czoła bolesnej, a często i niełatwej przeszłości, a także zmierzyć się ze zdradą. Czy uda im się dotrzeć do magicznego królestwa, zanim będzie na to za późno i nie zostanie nic do uratowania? Czy wolność jest jeszcze uchwytna i możliwa do osiągnięcia? Czy bliscy mogą liczyć na pomoc?

Mia Rose nie wie, kto ją uwolnił, wydostał z lochów, wyniósł i pozostawił samą w lesie. Po powrocie do świata żywych ustanawia sobie priorytet – bezwzględnie odnaleźć swoją matkę i tym samym podjąć jedyną możliwą próbę ocalenia swoich bliskich. Aby to uczynić, musi jednak dostać się do mroźnego królestwa Lumii.

W Lumii schronienia szuka książę Quinn, który spotyka na swojej drodze Pilara. Ten, uwolniony spod działania uroku Angelynem zamierza dotrzeć do legendarnego zabójcy czarownic, zwanego Śnieżnym Wilkiem. Pilar bardzo mocno wierzy w to, że z pomocą tej żywej legendy uda mu się wyzwolić śnieżne królestwo spod niesprawiedliwych, okrutnych i krwawych rządów Zagi i Angelyne.

Czy Mia odnajdzie i uratuje swoją matkę, Pilarowi uda się wyzwolić śnieżne królestwo, a książę Quinn znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce, gdzie dozna spokoju? Czy wreszcie zapanuje pojednanie i porządek?

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Książka "Mroźne łzy" stanowi drugi tom cyklu "Heart of Thorns", który rozpoczęło cieszące się popularnością "Serce z cierni". Autorka cyklu – Bree Barton – zajmuje się tworzeniem literatury młodzieżowej, głównie fantasy oraz science fiction. Bree jest w trakcie pisania trzeciej części wykreowanej przez siebie serii, która nosi tytuł "Soul of Cinder". Jej premiera przewidziana jest na styczeń 2021 roku.

Recenzje (5)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Mroźne łzy" okazały się niesamowitą, bardzo przyjemną i ciekawą przygodą dla mojej czytelniczej duszy. Jestem wręcz zachwycona tą książką i pewna, że jeszcze przez bardzo długi czas zostanie w moim sercu i głowie.

  Uważam, że stworzenie kolejnej części w serii (Heart of Thorns), która okazuje się jeszcze lepsza niż pierwszy tom, to spore osiągnięcie. Dlatego z tego miejsca składam ukłon Bree Barton. Autorka wykonała kawał wspaniałej roboty.

  Zacznijmy od fabuły, która okazała się całkowicie nieprzewidywalna i zaskakująca. Bree Barton nie poskąpiła kilku zaskakujących zwrotów akcji i jak dla mnie zrobiła to iście po mistrzowsku. Zaskoczyła mnie i naprawdę to doceniam! W dodatku opowieść ma wiele ciekawych wątków i jest wielowymiarowa w bardzo pozytywnym sensie. Pod płaszczykiem fantastycznej przygody w świecie przepełnionym magią kryje się ogromna mądrość i kilka bardzo ważnych, godnych poruszenia tematów. Wszystko to jest przemycone w przystępnej formie i subtelnie nakłania do refleksji. Mam tutaj na myśli między innymi problem gwałtu, depresji, ale też krzywdy płynącej z napaści zarówno fizycznej, jak i psychicznej, bo oba jej rodzaje tak samo ranią i potrafią pozostawić w człowieku trwały ślad. Mamy też wątek kolonializmu, który został przedstawiony z dwóch perspektyw: Najeźdźcy, który widzi siebie jako wybawiciela czyniącego dobro poprzez niesienie cywilizacji i wiedzy oraz pierwotnego ludu, który czuje się ciemiężony, siłą zmuszany do zmian i obdarty z rodzimych tradycji. Myślę, że rzadko już się o tym pamięta, a przecież na świecie było wiele takich sytuacji. To dowodzi, że wprowadzanie zmian na siłę też jest pewną formą przemocy i wywołuje cierpienie, a piekło jest dosłownie wybrukowane dobrymi chęciami.

  Historia opowiedziana jest w interesujący sposób, głównie z perspektywy dwóch bohaterek: Mii i Pilar. Są też wstawki w postaci listów królowej Angelyne do swojej siostry, w których przekazuje legendy z mroźnego królestwa. Był to bardzo interesujący dodatek. Coś jak wisienka na torcie. Sami bohaterowie są przedstawieni wręcz doskonale, ale po lekturze pierwszego tomu, czyli Serca z cierni wręcz się tego spodziewałam. Żadna z postaci nie jest idealna, każda ma swoje wady, zalety i niesie na swoich barkach bagaż ciężkich doświadczeń. Zwłaszcza Mia, Pilar i Quin. Mało tego, bohaterowie ewoluują i zmieniają się na kolejnych kartach powieści. Zaskakują, podejmują decyzje, które nie zawsze okazują się słuszne, ale dzięki temu dojrzewają. Pokazują, że czasem najwięcej wysiłku wymaga szczerość wobec samego siebie. Że sobie najtrudniej jest wybaczyć, a poczucie winy wyrządza w umyśle katastrofalne szkody. Że nawet niechcący można kogoś skrzywdzić, a manipulacja i brak wolnego wyboru potrafi ranić nie mniej niż prawdziwa broń. Udowadniają, że cierpienia których doświadczamy mogą wbrew pozorom dodawać nam sił i pokazują jak ważne jest, by mieć wsparcie kogoś bliskiego, kto zechce spróbować zrozumieć.

  Autorka miała naprawdę wiele do powiedzenia. Zrobiła to sensownie i delikatnie. Idealnie, by dotrzeć do czytelnika.

  Zbliżając się do końca muszę wspomnieć o jeszcze jednej istotnej sprawie. Niewiele osób czytając powieść zagranicznego autora, pamięta jak wielkie znaczenie ma osoba tłumacza. Od niej zależy, czy przygoda z książką okaże się przyjemnością, czy wręcz przeciwnie – katorgą. W przypadku Mroźnych Łez za polską wersję odpowiedzialna jest pani Patrycja Zarawska i muszę przyznać, że zrobiła to perfekcyjnie. Tekst czyta się płynnie, wręcz doskonale i osobiście bardzo za to dziękuję.

  Słowem podsumowania: tak jak poprzednio uważam, że nie jest to książka tylko dla młodzieży, bo nawet ja znalazłam w niej wiele dla siebie, a mam prawie trzydzieści lat. Oczywiście osobom młodszym polecam szczególnie, bo otrzymają wspaniałą przygodę pełną magii, ale też mądrości i ważnych spraw tak bliskich im samym. Szczególnie polecam na prezent dla kogoś, kto jest dla nas naprawdę ważny.

  Po więcej recenzji zapraszam na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mroźne łzy to kontynuacja Serca z cierni. Dzięki tej książce dowiadujemy się ,co wydarzyło się z Pilar , Quinem , Mią i Angelyne. Jesteśmy wprowadzeni w świat magicznych przygód między królestwem wodnym,a królestwem Luumii. Każdy z nich musi zmierzyć się z przeszłością i zdradą,która nie jest łatwa. Każdy szuka czegoś czego do końca nie może zrozumieć. Mia zmartwychwstaje i szuka matki , Pilar szuka ojca ,a Quin będąc marionetką Angelyne dostaje zadanie ,które musi wykonać ,by być wolnym. Ich podróż nie będzie należeć do łatwych. Czekać na nich będą różne pułapki ,które muszą przejść,by dostać to , co im przeznaczone. Lecz czy aby na pewno tego się spodziewali poszukując wyznaczonej drogi do sprawiedliwości? Co ich spotka i co muszą zrobić ,by przykra przeszłość ich opuściła? Tego wszystkiego dowiecie się zaglądając właśnie do tej książki. Dzięki niej przeniesiecie się w magiczną podróż pomiędzy królestwami i oczywiście będą czekać na was magiczne przygody.

  Co do książki to powiem ,że nie będziecie się nudzić akcja jest bardzo dynamiczna ,a do urozmaicenia znajdziecie tam listy pisane od jednej siostry do drugiej. Są to piękne szare strony ,które opisują przeszłość jednej z wiedźm i jej dzieci. Niby legenda ,ale jakże prawdziwa. Lecz wszystkiego dowiecie się po kolei czytając książkę. Za to końcówka mnie dobiła. Nie spodziewałam się takiego zakończenia i czekam na ciąg dalszy przygód Pilar i Mii. Ten świat porwał mnie na całego. Uwielbiam takie książki. Uwielbiam kiedy otwieram książkę i już od samego początku wiem ,że będzie warta mojej uwagi. I ta zasługuje na polecenie jej dalej w świat. Zanurzycie się w bezkresny świat wiedźm i walkę między siostrami o lepszy byt i sprawiedliwość. Polecam 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zawiła, pełna niekorzystnych zwrotów akcji zdrad i przemian bohaterów. Teraz już sama nie wiem komu kibicować mam nadzieje że wszystko odmieni się w kolejnym tomie bo tak opowieść nadszarpneła moje nerwy i niejednokrotnie doprowadziła do łez.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bree Barton zaprosiła nas do niesamowitego świata, w którym nic nie wydaje się takie, jakie powinno, a pozorny i niewinny dotyk może spowodować zagładę. W pierwszym Romie cyklu Heart of Thorns, „Serce z cierni” wydanego przez Wydawnictwo Kobiece, dzięki któremu mogłam wyruszyć w niesamowita przygodę wspólnie z główną bohaterką Mią, wydarzyło się naprawdę wiele. Nie mogłam się wręcz oderwać od lektury i miałam nadzieję, że przy „Mroźnych łzach” będzie się działo to samo, o ile nie jeszcze więcej. Książki z elementami fantastycznymi, zjawiskami paranormalnymi połykam w całości, jedne są lepsze, inne gorsze, jak było w tym przypadku?

  W tomie „Serce z cierni” poznajemy główną bohaterkę książki, którą jest siedemnastoletnia Mia, dziewczyna, której okrutny los odebrał matkę, a kiedy w brutalny sposób tracisz kogoś, kogoś kochasz nad życie, nic nie będzie już takie samo. Gwyrach to inaczej wiedźma, która swoim dotykiem potrafi zadać człowiekowi śmierć. Ci nie zostali bezbronni, nie rozłożyli rąk bezczynnie, potrafią się bronić, mają swoich łowców. Łowcy trenują od najmłodszych lat, aby pokonać Gwyrach, a nasza bohaterka Mia jest córką łowcy. To dziewczyna ambitna, dzielnie znosząca trudy treningu, aby zasilić ich szeregi, kiedy przyjdzie na to czas. Dziewczyna nade wszystko chciała pomścić śmierć matki, a nie wyjść za mąż za księcia, jak wymarzył i zdecydował ojciec. W dniu ślubu dochodzi do ataku. Okazuje się, że Mia jest Gwyrach, potrafi władać magicznymi mocami. Zakończenie tego tomu było zaskakujące i sprawiało, że bardzo szybko chciałam sięgnąć po kolejny.

  W „Mroźnych łzach” dostrzegamy, jak nasza bohaterka, Mia powróciła z martwych, jej wspomnienia są niejasne. Jej jedyną nadzieją na uratowanie ukochanego jest odnalezienie matki. Pilar poluje, została zdradzona i nękana bolesnym sekretem. Postanawia poszukać jedynej osoby, która może dokonać zemsty. Gdy Mia, Pilar i Quin zawierają niebezpieczne sojusze, dają się ponieść obietnicy wolności. Co tym razem pójdzie nie tak? Czy bohaterom uda się wyplątać niebezpieczeństwa? Czy miłość jest na tyle silna, aby przetrwać?

  „Mroźne łzy” są dobrą kontynuacją cyklu Heart of Thorns, która ukazuje to, że kobiety mają w sobie moc, nie tylko rzucając czary, czy za sprawą dotyku. Potrafią się ze sobą zjednać i nie patrzeć na siebie wilkiem, jesteśmy silne, odważne i bardzo wiele warte. Opowieść jest przepełniona sekretami, intrygami, które nie tak prosto będzie poznać, a problemy rozwikłać.

  Bree Barton jest autorką, która potrafi zaskakiwać, chociaż na początku może się wydawać, że wiesz, co się dzieje, analizujesz wszystkie informacje, przewidujesz kolejne sploty wydarzeń to jesteś w błędzie. To niesamowite, jak udało się poprowadzić historię w sposób, który sprawia, że niczego do końca nie można być pewnym. Autorka porusza trudne tematy, które z pewnością nie należą do najprzyjemniejszych, jak na przykład napaść seksualna. Tak, jak lubię żaden bohater w powieści Barton nie jest przerysowany, krystalicznie czysty, posiada wady, zawodzi, popełnia błędy i uczy się na nich. Myślę, że to nie tylko książka dla młodzieży i starsi czytelnicy także się w niej rozeznają.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Przetrwanie oznacza, że człowiek ma brud i krew za paznokciami. Oznacza, że trzeba kogoś zabić, zanim ten ktoś zabije ciebie”, czyli wiedźmy wychodzą na żniwo.

  Mroźne łzy to drugi tom z serii Hearts of Thorne. Książka przyciąga do siebie śliczną okładką oraz magicznym opisem. Pierwszą część czytałam już jakiś czas temu, ale pamiętam, że było to przyjemne fantasy. Czy drugi tom jest równie dobry?

  Mia Rose powraca do świata żywych. Nie ma pojęcia, kto wyniósł ją z lochów i porzucił w lesie, ale jednego jest pewna – musi odnaleźć swoją matkę w mroźnym królestwie Lumii. To jedyna szansa, aby ocalić bliskich.

  Pilar uwalnia się od uroku Angelyne. Chce dotrzeć do Śnieżnego Wilka, legendarnego zabójcy czarownic. Tylko z jego pomocą ma szansę na wyzwolenie śnieżnego królestwa od krwawych rządów Zagi i Angelyne. Na swojej drodze spotyka księcia Quinna, który również szuka schronienia w Lumii.

  Wszyscy muszą zmierzyć się z bolesną przeszłością i zdradą. Czy zdołają dotrzeć do magicznego królestwa, zanim będzie za późno? Czy w lawinie kłamstw istnieje szansa na wolność?

  Mroźne łzy to kontynuacja Serca z cierni, dlatego radzę najpierw sięgnąć po pierwszy tom. To, co najbardziej mi się w niej podoba to mnogość intryg i tajemnic. Autorka cały czas manipuluje czytelnikiem, rzucając fałszywe tropy. Jestem pod wrażeniem tego, że autorka sama nie pogubiła się w tych sekretach. Razem to wszystko tworzy spójną całość.

  Autorka w swojej książce porusza także ważne tematy takie jak walka o prawa kobiet, depresja. Wspomina także, że nie tylko kobiety mogą mieć ciężko w życiu, a także i mężczyźni, którzy są wykorzystywani. Nie boi się podejmować trudnych tematów i za to wielkie brawa. Ta książka to nie tylko dobrze napisane fantasy, ale i skłaniająca do refleksji historia. Mroźne łzy to oryginalna powieść, która przypadnie do gustu fanom fantastyki. Bree Barton wymyśliła oryginalny świat pełen mroku i tajemnic. Fabuła jest nieprzewidywalna i zawiera wiele zwrotów akcji, co nie pozwala się czytelnikowi nudzić.

  Warto też wspomnieć o wydaniu tej książki. W środku jest równie ładna co na zewnątrz. Graficznie prezentuje się naprawdę dobrze. Historię śledzimy z dwóch perspektyw: Mii i Pilar, dzięki czemu możemy je dokładniej poznać. Rozdziały są stosunkowo krótkie. Zawierają sporo dialogów, które pchają akcję do przodu.

  Książka zainteresuje nie tylko młodzież, dorośli także znajdą coś w niej dla siebie. Lekka i przyjemna w czytaniu oraz podejmująca trudne tematy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Dobry cukier. Słodzimy naturalnie 0/5 Nasza cena:
12,75 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobry cukier. Słodzimy naturalnie

Naturalna słodycz bez cienia goryczy Ludzki organizm potrzebuje węglowodanów we krwi w ilości równej zaledwie dwóm łyżeczkom cukru. Ta potrzeba może zostać zaspokojona poprzez strawienie węglowodanów złożonych, niekoniecznie nawet zawartych w owocach, lecz również w innych produktach spożywczych....
Naturalnie. Prosto, zdrowo, smacznie 0/5 Nasza cena:
59,93 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie. Prosto, zdrowo, smacznie

Alain Ducasse to ikona francuskiej kuchni. O jego klasie świadczą prestiżowe wyróżnienia – trzykrotnie zdobył trzy gwiazdki Michelin, a w całej swojej karierze uzyskał ich w sumie aż dwadzieścia jeden. Propaguje gotowanie naturalne i odpowiedzialne. „Dziś – mówi – gdy pleni się marnotrawstwo i...
Naturalne leczenie boreliozy 0/5 Nasza cena:
28,66 zł 44,10 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalne leczenie boreliozy

"Borelioza jest uleczalna nie ma powodu do strachu!" Do takiego wniosku doszedł Wolf-Dieter Storl, etnobotanik, który sam padł ofiarą boreliozy, po przeprowadzeniu intensywnych i szeroko zakrojonych badań. Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy...
Naturalne leczenie wzroku bez okularów 0/5 Nasza cena:
19,99 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalne leczenie wzroku bez okularów

"... To książka, dzięki której miliony osób na całym świecie odzyskało poprawny wzrok. Każdy człowiek z wadą wzroku koniecznie powinien się z nią zapoznać..." Po blisko 50 latach praktyki, na podstawie analizy tysięcy skutecznie wyleczonych przypadków wad wzroku prof. Dr William H. Bates udowodnił,...
Szczęśliwa skóra. Naturalny program... 5/5 Nasza cena:
23,86 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwa skóra. Naturalny program...

Wypryski... Suchość... Zaczerwienienie... Nadmierne przetłuszczanie się...Jeśli jesteś taka, jak większość kobiet, zapewne już od dawna prowadzisz nieustanną walkę, wręcz batalię, o idealnie (lub przynajmniej dobrze) wyglądającą skórę. Być może jesteś sfrustrowana i zmęczona coraz to nowszymi i...
Jak w sposób naturalny zachować swój pęcherzyk żółciowy oraz jak postępować gdy został usunięty 0/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak w sposób naturalny zachować swój pęcherzyk żółciowy oraz jak postępować gdy został usunięty

Autorka bestsellerowych książek o tematyce zdrowotnej doktor Sandra Cabot i naturopatkaMargaret Jasinska przedstawiają całościowy program rozpuszczania kamieni żółciowych i poprawy funkcjonowania pęcherzyka żółciowego.To książka dla każdego, kto cierpi z powodu zaburzeń pęcherzyka lub dróg...
Joga snu i praktyka naturalnego światła 0/5 Nasza cena:
32,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Joga snu i praktyka naturalnego światła

W `Jodze snu i praktyce naturalnego światła` Czogjal Namkhai Norbu udziela instrukcji rozwijania przejrzystej świadomości podczas snu. Wykracza poza praktyki świadomego śnienia (lucid dreaming) spopularyzowane na Zachodzie, przedstawiając metody kierowania stanem snu, będące częścią większego...
Jak rozwinąć naturalną intuicję 4/5 Nasza cena:
33,41 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak rozwinąć naturalną intuicję

Często słyszymy i mówimy o intuicji. Czym jednak tak naprawdę ona jest? Czy wszyscy ją posiadamy? A jeśli tak, czy możemy z niej świadomie korzystać? Odpowiedzi udziela medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jej niezwykły dar doceniają nie tylko uczniowie i klienci, ale nawet...
ABC kosmetyki naturalnej Tom 2 warzywa 0/5 Nasza cena:
15,73 zł 18,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

ABC kosmetyki naturalnej Tom 2 warzywa

Kąpiel z koktajlem dyniowo-mlecznym, maseczka brązująca z surowej marchewki, kompres z ziemniaczany dla dłoni... Najlepsze dla zdrowia są środki do pielęgnacji ciała wytwarzane ze świeżych, ekologicznych surowców - takie kosmetyki nie zawierają substancji konserwujących ani żadnych sztucznych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula