Mroczne sekrety

Autor:

Marcel Moss

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 50
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 23,46 zł 39,90 zł Taniej o: 41%

Losy obcych sobie ludzi często splatają się w najmniej spodziewanych momentach i tak właśnie się stało z początkowo niezwiązanymi ze sobą bohaterami tej powieści. Małżeństwa, które nie są idealne, jak i dziewczyna, która pragnie poznać swoją biologiczną matkę - wszystko to doprowadzi do tego, że ich "Mroczne sekrety" zostaną odkryte, czy tego pragną, czy nie. Jak sobie z nimi poradzą i czy doprowadzi ich to do satysfakcjonującego końca?

Na początku poznajemy Dorotę. Kobieta żyje w nieszczęśliwym związku ze swoim mężem, który jest despotą. Na pozór wydaje się, że wszystko między nimi jest w porządku, jednak wnętrze kobiety krzyczy o ucieczkę. Postanawia więc opracować plan, który ma jej pomóc uwolnić się od partnera.

Kolejną parą są Jakub i Alicja, których małżeństwo również nie należy do udanych, jednak próbują je ratować, wyjeżdżając na zagraniczne wczasy. Po jakimś czasie spotykają tam tajemniczą parę, z którą wchodzą w dziwny i nietypowy układ, który całkowicie odmieni ich życie.

Trzecim wątkiem jest historia osiemnastoletniej Nadii, która spotyka się po raz pierwszy ze swoją biologiczną matką. Dziewczyna kompletnie się nie spodziewa, że jak bardzo to spotkanie namiesza w życiu jej i jej rodziny, wprowadzając zamęt i niebezpieczeństwo.

Wszystkie te wątki sprawnie połączył Marcel Moss, którego zdolności literackie już od lat docenia wierne grono czytelników. Lektura "Mrocznych sekretów" gwarantuje dreszczyk emocji od pierwszej do ostatniej strony.
Recenzje (50)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [RECENZJA]

  MROCZNE SEKRETY

  Autor:
  Marcel Moss

  Wydawnictwo: Filia Mroczna Strona

  Premiera: 11.08.2021

  TRZY HISTORIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ W NAJMNIEJ ODPOWIEDNIM MOMENCIE. TERAZ KAŻDY ZROBI WSZYSTKO, BY JEGO MROCZNE SEKRETY NIGDY NIE WYSZŁY NA JAW...

  Marcel Moss po raz kolejny stworzył historię pełną emocji, mroku i ludzkich tajemnic, było szokująco, strasznie i wręcz patologicznie. A pod względem książkowym jak zawsze odważnie, wciągająco i nieprzewidywalnie. Moc szoku Czytelnika jest tym większa , że fabuła inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Autor jest zdecydowanym mistrzem pisania historii z perspektywy wielu bohaterów i do tego w różnych odsłonach czasowym. Może udzielać korepetycji w tym zakresie.

  Do tego jak zawsze wbijający w fotel prolog i zaskakujące zakończenie. Nie spodziewałam się, że losy kilku zupełnie obcych sobie osób mogą połączyć się w taki sposób. Pojawia się również temat tajemniczego wypadku sprzed lat, światło dzienne ujrzy także przeszłość każdego z bohaterów. Co stanie się kiedy inni poznają nasze mroczne sekrety? Jaka jest cena milczenia? Ile warte jest ludzkie życie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Marcel Moss 'Mroczne sekrety'

  Sekret każdy z nas zapewne ma, mniejszy bądź trochę większy, jeden być może dwa.

  Książka, która wciąga swoją fabułą od samego początku mimo, że mamy 3 różne historie oraz różnych bohaterów to łączy ich sekret.

  Dorota kobieta, która jest z mężem, który chcę traktować ją jak swoją własność, ale ona ma plan tylko czy dojdzie do skutku?

  Jakub i Alicja jadą na wakacje, gdzie zawierają pewien układ, który obraca ich życie o 180° czy będą szczęśliwi?

  Nadia dziewyna, która spotyka się ze swoją biologiczna matką, która zostawiła ją tuż po porodzie. Czy to spotkanie wyjdzie jej oraz rodzinie na dobre?

  To jak są wykreowani bohaterowie, to jak wczuwamy się w ich losy, emocje które przeżywamy razem z nimi. Coś niesamowitego. To napięcie, które jest wyczuwalne w każdym rozdziale, stres i strach, który towarzyszył bohaterom. Wszystkie sytuację, wątki między nimi to wszystko ma ręce i nogi. Każdy szczegół jest dobre dopracowany, nie nudziłam się ani przez chwilę, nawet żal mi było kończyć historie.

  Było to moje pierwsze spotkanie z autorem i z pewnością nie będzie ostatnie.

  Polecam książka jest po prostu świetnia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzy historie łączą się ze sobą w najmniej odpowiednim momencie. Każdy z bohaterów ma swoje mroczne sekrety i chce, aby nie wyszły na jaw.

  Ostatnie książki autora raczej nie przypadły mi do gustu, dlatego mega się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam zapowiedź z oznaczeniem "Tylko dla dorosłych", bo liczyłam na coś naprawdę mocnego.

  Pierwszą połowę książki przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem i chociaż nic specjalnego się tam nie działo, to mocno się wkręciłam. W połowie historii mój entuzjazm trochę zmalał, a historia zaczęła mi się lekko dłużyć, jednak nie poddawałam się i dalej byłam pozytywnie nastawiona. Liczyłam, że to po prostu cisza przed burzą. Niestety się przeliczyłam....

  Koniec książki zbliżał się nieubłaganie, a ja dalej naiwnie wierzyłam, że zaraz będzie jakiś plot twist, że pojawi się jakaś gruba akcja, a ja wylecę z kapci, łapiąc się za głowę przez to, co się właśnie wydarzyło. Pewnie domyślacie się, że było zupełnie inaczej. Przekręciłam ostatnią kartkę i miałam takie "Aha. To już?". Zakończenie książki było takie, jakby go nie było albo było pisane na szybko. Wspominając inne książki autora, to nieważne czy one mi się podobały, czy nie, to jednak ich zakończenie było mocne i "widoczne". Tutaj czegoś zabrakło, tylko nie wiem czego. Stron w mojej książce czy może jednak autorowi pomysłu na finał.

  Nie dość, że zabrakło tutaj zakończenia, to nie było również czegoś "tylko dla dorosłych", co zostało oznaczone na okładce. Oczekiwałam od tej książki dużo więcej i czegoś zupełnie innego. Większych tajemnic i naprawdę mrocznych sekretów, napięcia, emocji i właśnie elementu zaskoczenia na koniec.

  Oprócz tego wszystkiego, co napisałam, to nie ma się do czego więcej przyczepić. Wszystkie trzy historie były poprawne, szybko się je czytało, nie irytowały mnie i nie znalazłam w nich żadnych absurdów. Może były lekko naciągane, ale jeszcze w granicach tolerancji, bo zawsze tak jest u Mossa. O, wiem! Było trochę naciągane, ale nie przerysowane. Tego mi brakowało.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Marcel Moss

  Tytuł: Mroczne sekrety

  Wydawnictwo: Filia

  Premiera: 2021-08-11

  Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od agresywnego partnera. Jakub i Alicja wybierają się na zagraniczne wczasy w celu ratowania małżeństwa. Na miejscu zawierają znajomość z tajemniczą parą. Z czasem wchodzą z nimi w nietypowy układ, który wywraca ich życie do góry nogami. Osiemnastoletnia Nadia spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją tuż po porodzie. Nie wie, że dopuszczając kobietę do swojego życia, ściąga niebezpieczeństwo na swoich najbliższych. Trzy historie łączą się ze sobą w najmniej odpowiednim momencie. Teraz każdy zrobi wszystko, by jego mroczne sekrety nigdy nie wyszły na jaw...

  Do książek autorka podchodzę bez zastanowienia. Uwielbiam każdą bardziej lub mniej. Nie mogłam odpuścić sobie tej pozycji. Byłam ciekawa co tym razem mnie zaskoczy. Książka zaczyna się bardzo tajemniczo, a zarazem idealnie. Podczas czytania wcieliłam się w role bohaterów, że tak mocno, że z czasem przepadłam, nie mogłam odłożyć jej nawet na moment, ponieważ chciałam od razu poznać wszystko. Czasem miałam momenty zwątpienia, lecz spowodowane było to moimi głębszymi rozmyślaniami. Historia nie raz wprawiła mnie w osłupienie. Mnóstwo emocji, które były ze mną od samego początku w pewnym momencie wcisnęły mnie w fotel i ciężko było mi z niego wyjść. W pewnym momencie pomieszały mi się historie, a związane jest to z tym, że ja nie zawsze umiem skupiać się na danych osobach, lecz nie sprawiło mi to problemu, ponieważ poukładałam sobie wszystko w jedną całość. Cieszę się z tego, że autor porusza w swoich książkach ciekawe, a zarazem trudne tematy. Bardzo dobrze się przy niej bawiłam. Ocena 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka powstała w oparciu o autentyczne wydarzenia co sprawia ,że książkę chłonie się jak gąbkę a emocje jakie towarzyszą są bardziej realne .

  "Mroczne sekrety" wciągają w swój pełen tajemnic świat, dają do myślenia nad własnym, ale także innych, życiem i wyciągają z człowieka to, co najmroczniejsze.Poznajemy tu Magdę, która mieszka w Londynie i obecnie znajduje się na życiowym zakręcie. Przyjeżdża do Polski, by załatwić kilka spraw. W te sprawy zaangażowane będą Dorota, która od wielu lat stwarza z mężem pozory dobrego małżeństwa.Jest również Nadia, osiemnastoletnia dziewczyna,która zostaje po urodzeniu opuszczona przez biologiczna matkę.Jest Jakub i Alicja,którzy wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, by ratować swoje małżeństwo. Poznają na miejscu parę, z którą wchodzą w dość nietypowy układ. Czy zdołają uratować swoje małżeństwo i czy Magda dopnie swego i będzie mogła wrócić do Londynu..a i czy Dorota odejdzie od despotycznego męża.Co ciekawe ,te trzy historie zatoczą koło i będą miały wspólny punkt zaczepienia.A w jaki sposób ?To już zapraszam do lektury,warto.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 45 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
26,35 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
Pakiet: Nie wiesz wszystkiego, Wszyscy muszą zginąć, Nie wiesz nic 0/5 Nasza cena:
65,09 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Nie wiesz wszystkiego, Wszyscy muszą zginąć, Nie wiesz nic

Bestsellerowe thrillery psychologiczne osadzone w realiach liceum Freuda, poruszające ważne problemy społeczne takie jak „hejt” w Internecie czy depresja i samobójstwa wśród nastolatków. Pozycje obowiązkowe dla fanów mocnych i bezpardonowych historii!
Wszyscy muszą zginąć 5/5 Nasza cena:
27,43 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy muszą zginąć

Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz. W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z...
Nie odpisuj 4/5 Nasza cena:
26,18 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie odpisuj

Thriller psychologiczny tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE. Już 100 000 Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety. Thriller, na który czeka cały Internet. Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość... To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i...
Nie wiesz wszystkiego 5/5 Nasza cena:
26,18 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz wszystkiego

TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO DLA MNIE WAŻNE. NIE MAM JUŻ NIC. Uczniami prestiżowego warszawskiego liceum wstrząsa wiadomość o śmierci dwojga uczniów. Otylia – szkolny wyrzutek i niedoszła samobójczyni. Alan – najpopularniejszy...
Nie patrz 4/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie patrz

„Próbuję powstrzymać się od krzyku. Leżę pod kołdrą i udaję, że rozmowa sprzed chwili nie miała miejsca. To moje ostatnie sekundy wolności. Czy ten koszmar kiedyś się skończy?” Ewa na co dzień jest szanowanym psychoterapeutą. Skrywa jednak mroczną tajemnicę, którą poza nią zna tylko jedna osoba....
Pokaż mi 5/5 Nasza cena:
26,18 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokaż mi

„Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie nienawidzi.” Łukasz zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jego wieloletni związek wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać...
Utraceni 5/5 Nasza cena:
24,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Utraceni

Jedni chcą żyć, lecz nie mogą. Inni nie chcą, a muszą... W tajemniczych okolicznościach znika syn kontrowersyjnego działacza społecznego Ryszarda Hajduka. Mężczyzna podejrzewa, że zaginięcie chłopaka może mieć związek z tragicznymi zamieszkami podczas Strajku Kobiet. Gdy policyjne śledztwo nie...
Seryjni mordercy 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seryjni mordercy

SERYJNY MORDERCA WG DEFINICJI DOPUSZCZA SIĘ TRZECH LUB WIĘCEJ MORDERSTW W ODDZIELNYCH EPIZODACH. SERYJNE MORDERSTWA SĄ POPEŁNIANE DLA PATOLOGICZNEJ ŻĄDZY ZUPEŁNEGO PANOWANIA NAD OFIARĄ. Seryjni mordercy terroryzowali ulice polskich miast XX i XXI wieku. Dlaczego popełniali okrutne zbrodnie i nie...
Nie krzycz 5/5 Nasza cena:
26,15 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie krzycz

Nowy thriller psychologiczny autora bestsellerowych „NIE ODPISUJ” i „NIE WIESZ WSZYSTKIEGO” Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji. Tymczasem one istnieją. Z zagryzionymi do krwi wargami i przekrwionymi od płaczu oczami godzinami wpatrują się w przepełnione...
Pakiet: Nie odpisuj, Nie patrz 5/5 Nasza cena:
52,11 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Nie odpisuj, Nie patrz

Nie odpisuj Już ponad pół miliona Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety. Thriller, na który czeka cały Internet. Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość... To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko...
eBook Nie krzycz mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nie krzycz mobi epub

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji. Tymczasem one istnieją. Z zagryzionymi do krwi wargami i przekrwionymi od płaczu oczami godzinami wpatrują się w przepełnione jadem komentarze. (…) i pragną tylko jednego. Zemsty na tych, którzy próbowali wgnieść ich...
Wybrane bestsellery
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
29,71 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,75 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,80 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
33,08 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
32,73 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
40,72 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula