Milion nowych chwil

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
416
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Nasza cena: 22,02 zł 39,90 zł Taniej o: 45%


Szukasz niebanalnej historii miłosnej? A może chciałabyś przeczytać powieść obyczajową, która cię wzruszy, ale i natchnie optymizmem? Sięgnij po "Milion nowych chwil" Katherine Center i poznaj pełną mocy historię o przetrwaniu.

Główna bohaterka, Margaret, jest piękna, młoda i zdolna. Świat stoi przed nią otworem. Właśnie kończy studia i niebawem podejmie wymarzoną pracę. Na dodatek ma idealnego narzeczonego. Chip jest przystojniakiem, jakiego każda dziewczyna może jej pozazdrościć. Chłopak ma wkrótce otrzymać licencję pilota. Gdy nadchodzą walentynki, Chip proponuje Margaret wspólną wycieczkę prowadzoną przez niego cessną. Choć dziewczyna bardzo boi się latać, ulega namowom ukochanego, spodziewa się bowiem, że podczas lotu chłopak chce jej się oświadczyć.

Niestety dzień, który miał być najpiękniejszym dniem w jej życiu, zamienia się w koszmar. Dochodzi do wypadku, w wyniku którego Margaret odnosi poważne obrażenia. Jest sparaliżowana, a na twarzy ma oparzenia trzeciego stopnia. Szybko przekonuje się, że straciła nie tylko przyszłość, ale i tych, których uważała za bliskich. Przykuta do szpitalnego łóżka przechodzi przez wiele stanów emocjonalnych. Decyduje się zawalczyć o siebie. Pomoże jej w tym dawno niewidziana siostra, Kit, która wiele lat temu opuściła dom rodzinny i nie dawała znaku życia, a teraz pojawi się w szpitalu i będzie pielęgnować Maggie. Przy szpitalnym łóżku będzie się też regularnie pojawiał fizjoterapeuta Ian, sprawiający wrażenie oschłego, wręcz gburowatego, a do tego wymagającego od pacjentki zbyt wiele. Jak potoczą się losy Maggie? I jaką rolę odegra w jej życiu Ian?

Katherine Center to urodzona w 1972 roku amerykańska pisarka, autorka powieści obyczajowych. Debiutowała w 2006 roku książką "The Bright Side of Disaster". "Milion nowych chwil" stało się bestsellerem "New York Timesa".
Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główną bohaterką jest Margaret, która w chwili, gdy ją poznajemy jest szczęśliwą młodą kobietą. Ma piękne mieszkanie, niedługo ma dostać wymarzoną pracę, a także czeka na oświadczyny swojego narzeczonego. Pewnego dnia marzenia się spełniają. Jej chłopak, który niedługo ma zdać egzamin i dostać licencję pilota, zabiera ją w podróż samolotem i się jej oświadcza. Jednak lot nie kończy się szczęśliwie. Co się wydarzy podczas lotu? Jak ta sytuacja wpłynie na resztę życia bohaterki? Przeczytajcie koniecznie...

  "Nie ma sensu oglądać się za siebie. Wiem, co znaczy walczyć, upadać i znów stawać do walki. Wiem, jak żyć w zgodzie ze sobą. Wiem, jak rozkoszować się każdym przytuleniem, każdym porannym pływaniem, każdą jazdą na koniu o zachodzie słońca, każdym łaskotaniem, każdym posiłkiem, każdą ciepłą kąpielą i każdą chwilą, kiedy ktoś mnie rozśmieszył. A nade wszystko wiem, że muszę się cieszyć z tego, co mam."

  Maggie wykreowana jest w książce na osobę bardzo mądrą i z optymistycznym podejściem do życia. Przeżywa poszczególne trudne chwile, lecz nie załamuje się i walczy. Autorka świetnie obrazuje stany po wypadku [Adres usunięty]. szok, bunt, a na koniec akceptację. Uczy się życia na nowo. Poznaje świat, nie z pozycji stojącej, lecz siedzącej. Dla bohaterki świat wydaje się inny. Rzeczy, które wcześniej wydawały jej się najważniejsze, teraz nie mają już takiego sensu jak wcześniej.

  Autorka wskazuje czytelnikowi ważny powód do refleksji. Zastanawiamy się, czy na osoby nam najbliższe zawsze możemy liczyć. Bohaterka nie mogła liczyć na swojego narzeczonego, z którym miała spędzić resztę życia w zdrowiu i w chorobie. Jak sam stwierdził przerosła go ta sytuacja i szybko znalazł pocieszenie u boku innej. Pomocną dłoń podali jej rodzice, siostra, z którą się pogodziła, ale przede wszystkim jej rehabilitant. To oni nie odwrócili się od niej i wytrwali i pomagali jej żyć na nowo.

  Dzięki tej książce utwierdziłam się w przekonaniu, że każdy ma swój pisany los i nawet gdy sobie go zaplanuje to nie zawsze ON idzie, tak jakbyśmy chcieli. Nie da się wszystkiego mieć zaplanowane, gdyż jedna chwila może wszystko zmienić.

  Przeczytajcie koniecznie. Jak dla mnie to jedna z lepszych książek obyczajowych wydana w 2019r

  Moja ocena: 10/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W zdrowiu i w chorobie?

  „Nie można naprawić wszystkiego. Nawet w przybliżeniu. Ale można szukać powodów do wdzięczności. Powiem więcej: można starać się je stwarzać” – te piękne słowa, mimo iż prawdziwe, są w stanie zburzyć iluzję w jakiej żyją niekiedy osoby w ciężkiej sytuacji. Zasklepione w swoim cierpieniu bądź skoncentrowane na nierealistycznej wizji cudownej odmiany losu, tkwią one w niebycie, tracąc szansę powrotu do normalnego życia. Mowa tu o osobach ciężko chorych, niepełnosprawnych czy takich, w przypadku których funkcjonowanie na dotychczasowych zasadach jest niemożliwe.

  W takiej właśnie trudnej sytuacji znalazła się młoda kobieta, Margaret Jacobsen, przed którą rysowała się świetlana przyszłość. W jej kieszeni był dyplom MBA, dzięki interwencji jednego z profesorów otrzymać miała wspaniałą pracę w spółce paliwowej, właśnie kupiła ekskluzywny apartament, zaś tę sielankę dopełniał fantastyczny mężczyzna. Co więcej, mężczyzna, który wkrótce – jak przypuszczała – miał się jej oświadczyć. I rzeczywiście, Chip planował wyjątkowe zaręczyny, a jako że już wkrótce miał otrzymać licencje pilota, znamienne „Tak” miało paść w przestworzach. Tyle tylko, że zamiast radosnego świętowania, były łzy. Samolot, którym leciała para rozbił się, zaś o ile Chip wyszedł z katastrofy bez jednego zadrapania, tak Margaret odniosła poważne obrażenia. Poparzona szyja i twarz, uszkodzony rdzeń kręgowy – czy można mieć większego pecha w dniu, który powinien być jednym z najszczęśliwszych?

  Margaret na długie tygodnie trafia do szpitala, gdzie przechodzi szereg operacji, zaś Chip walczy z poczuciem winy w okolicznych barach, zamiast wspierać ukochaną kobietę. Ona nie ma jednak złudzeń, widziała bowiem odrazę w oczach mężczyzny, który przecież już wkrótce ślubować jej miał trwanie u jej boku w zdrowiu i w chorobie. Kolejne dni wypełnia jej roztkliwianie się nad swoim losem, szczególnie od chwili, kiedy dowiaduje się, że poparzenia to początek jej problemów, z których najważniejszy dotyczy unieruchomienia na wózku inwalidzkim. Jedyną pocieszycielka w takich chwilach jest jej siostra Kitty, która kilka lat temu zerwała kontakt z rodziną, jednak teraz, w obliczu problemów siostry wraca, by towarzyszyć jej w powrocie do maksymalnej sprawności.

  O ile Kitty pracuje nad kondycją psychiczną, tak Ian, szpitalny fizjoterapeuta robi wszystko, by odzyskała sprawność fizyczną, pozwalającą jej na samodzielne funkcjonowanie nawet w przypadku, gdyby miała już nie wstać z wózka inwalidzkiego. Gburowaty, oschły, wymagający terapeuta jest świadkiem jej chwil słabości, upokorzeń, niezmiennie ją jednak motywuje do pracy. Sama Margaret, mimo początkowej niechęci do Iana, zaczyna się stopniowo do niego przekonywać, a nawet … żywić cieplejsze uczucia.

  Jak potoczą się losy niepełnosprawnej kobiety? Czy znajdzie swoje szczęście u boku Chipa, czy może ktoś inny skradnie jej serce? Czy odzyska sprawność? Co zmieni w jej życiu wypadek, poza aspektem czysto fizycznym? Jakie sekrety jej rodziny wyjdą na jaw przy szpitalnym łóżku? Przekonamy się o tym dzięki powieści autorstwa Katherine Center, pt. „Milion nowych chwil”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Muza książka, to wzruszająca opowieść o sile miłości, o walce z własnymi ograniczeniami i odnajdywaniu sensy życia pomimo nich. Po książkę sięgnąć mogą nie tylko osoby lubiące romantyczne historie, ale także ci, którzy zmagają się z cierpieniem, na skutek różnych dramatycznych wydarzeń utracili chęć życia.

  Lektura książki wywołuje u czytelnika gwałtowne emocje, chwyta za serce i głęboko zapada w pamięć. Autorka, wykorzystując prosty schemat, stworzyła daleką od banału historię, pokazującą jak silny jest człowiek i dającą nadzieję na lepsze jutro. Interesująca fabuła, wspaniale wykreowani bohaterowie przyciągają nas do lektury i sprawiają, że zupełnie inaczej zaczynamy patrzeć na swoją obecną sytuację, a wręcz zaczynamy cieszyć się tym, co mamy. Bo przykład Margaret pokazuje, jak przewrotny bywa los…

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka to istna bomba emocjonalna, jaka przeszywa na wskroś. Nakreślona przejmująca historia potrząsa czytelnikiem, nakazuje mu się zatrzymać i docenić, jakim jest szczęściarzem, wielokrotnie go zawstydza, lecz również motywuje. Obok lektury o tak potężny ładunku emocjonalnym nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie, tym bardziej, że książka wyróżnia się autentycznym przekazem. Mamy świadomość, że takie historie dzieją się tuż obok nas, w momencie, gdy my użalamy się nad swoimi drobnymi niedoskonałościami czy brakami, gdzieś za ścianą ktoś walczy o życie lub sprawność własnego ciała i wykazuje się większą siłą i determinacją, niż zdrowy, spełniony człowiek. Czy trzeba stracić prawie wszystko, by docenić cudowność i piękno życia? Czy konieczny jest wypadek, by cenić i szanować sprawność własnego ciała? Dlaczego zwykłym ludziom tak ciężko odnaleźć szczęście, jakie przecież jest na wyciągnięcie ręki, obecne w każdej chwili?

  „Nigdy nie będę chodzić. Co to w ogóle znaczy? Skąd oni wiedzą? Dlaczego wydają się tego tacy pewni? Kim są, by snuć prognozy na temat reszty mojego życia? Czy ciało ludzkie nie jest pełne tajemnic i cudów? Jak mogli powiedzieć mi coś takiego, a potem zostawić, bym z tym żyła?”

  Katherine Center naszkicowała wartościową, piękną, uwrażliwiającą, lecz też wyjątkowo motywującą powieść, którą moim zdaniem powinien przeczytać każdy. Pisarka wyróżnia się lekkim, przyjemnym , ale i ekspresyjnym piórem, dzięki czemu poznawana historia trafia wprost do serca i porusza najgłębsze zakamarki duszy. Czytelnik momentalnie utożsamia się z główną bohaterką, cierpi razem z nią, odczuwa szok na wieść o niepełnosprawności, kibicuje jej całym sercem i wierzy, że jest jeszcze szansa na szczęśliwy finał. Wielokrotnie pojawia się podziw dla jej postawy i woli walki, nie sposób również nie zastanowić się nad własnym, nieodpowiednim zachowaniem w o wiele mniej dramatycznych sytuacjach, co często wywołuje wstyd i zażenowanie.

  „S p a r a l i ż o w a n a. Nie mogłam tego pojąć. Jak będę prowadzić samochód? Robić zakupy? Wychodzić na miasto z przyjaciółmi? Pracować? Pełnić funkcję szefowej? W moim mózgu doszło do zwarcia. Czułam, jak iskrzy i dymi.”

  Kreacje bohaterów zostały nakreślone z wyjątkową wnikliwością, autorka w precyzyjny sposób przedstawiła kolejne etapy przyswajania informacji o konsekwencji wypadku, a także wywołane przez to emocje poszczególnych postaci. Dość szybko widać, że dla każdego zupełnie inne rzeczy mają największą wartość, co wstrząsa, niekiedy wręcz napawa szczerą niechęcią. Jak łatwo się domyślić, owa dramatyczna sytuacja prędko zweryfikuje prawdziwych przyjaciół, pokaże, komu naprawdę zależy, lecz przecież główną rolę w tej ciężkiej walce odgrywa sama pokrzywdzona, jej silna wola, upór i wiara, że wciąż może być szczęśliwa. I choć pomocna dłoń jest niezbędna i pobudza do działania, to główne źródło motywacji znajduje się w nas samych. Nie obejdzie się bez momentów załamania, lecz najważniejsze to nie poddawać się, wierzyć w sukces i w to, że najpiękniejsze wciąż jeszcze się wydarzy.

  „Ale jaki miałam wybór? Trzeba przyznać, mama stosowała nieuczciwie chwyty. Zachowywała się jak terrorystka. Ale serce miała po właściwej stronie i się nie myliła. Nie chciałam reszty życia spędzić na wózku. Nie chciałam rezygnować ze swoich nadziei. I nie chciałam stracić Chipa.”

  Należy również wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii podkreślonej przez pisarkę. Mowa o utrudnieniach, nieudogodnieniach dla osób niepełnosprawnych, które uniemożliwiają im samodzielne poruszanie się po mieście, indywidualne spacery czy załatwienie zwykłych spraw. Powoduje to, iż ludzie poruszający się na wózkach stają się uzależnieni od osób drugich, przez co maleje ich samoocena, pewność siebie. Mało kto zwraca uwagę na wysokie schody, krawężniki, brak wind czy wąskie drzwi, bo przecież dla ludzi chodzących nie ma w tym żadnej przeszkody. Dopiero, gdy wskutek wypadku zostajemy unieruchomieni, nawet na krótki czas, dociera do nas, że nasze miasta nie są dostosowane dla takich osób, co niestety często skutkuje, iż chorzy rzadko opuszczają swój bezpieczny, wygodny dom. Z pewnością nie jest to rozwiązanie, a kwestia stworzenia środowiska przystosowanego dla wózków inwalidzkich powinna stać się dla miejscowych władz priorytetem i rzeczą oczywistą.

  „Przecież, na litość boską, życie to nie przeciąganie liny! Może być udane na wiele różnych sposobów.”

  „Milion nowych chwil” jest niesłychanie piękną, wartościową, przejmującą powieścią, która trafia do najskrytszych zakamarków ludzkiego serca i wywołuje całą lawinę skrajnych, intensywnych emocji, z których nie sposób się otrząsnąć jeszcze długo po zakończonej lekturze. Czytelnik staje się świadkiem, a nawet uczestnikiem bolesnej historii, w którą angażuje się całym sobą i wierzy, że „jego obecność”, choć w maleńkim stopniu, jest w stanie przynieść ukojenie głównej bohaterce. Począwszy od szoku, poprzez przerażenie, wyparcie, aż do załamania i upartej walki o sprawność oraz szczęście, kibicujemy i modlimy się w intencji pokrzywdzonej Margaret, po to, by dostrzec, że w istocie to ona jest o wiele silniejsza od nas i wielokrotnie zawstydza swą bojową postawą, w skutek czego motywuje i przypomina, co w życiu ma największą wartość. „Milion nowych chwil” to wzruszająca książka o niesprawiedliwym losie, który znienacka potrafi odebrać niemal wszystko, co uważaliśmy za szczęście, lecz także napełniająca serce nadzieją opowieść o tym, że wszystko można zacząć od nowa, nawet jeśli to będzie ciężki i skomplikowany strat.

  Bezsprzecznie, to jedna z tych pozycji, które pozostają w pamięci na zawsze i zmieniają ludzką postawę na lepszą, bardziej wartościową. Polecam gorąco.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta przejmująca historia porusza wiele trudnych tematów. Główną osią fabuły jest oczywiście wypadek Maggie i jego następstwa, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jednak autorka na tym nie poprzestaje i wplata w opowieść sporo wątków pobocznych. Dotyczą one równie ważnych kwestii, choćby relacji rodzinnych i przyjacielskich w obliczu tragedii, trudności w związku partnerskim, a nawet niedogodności i utrudnień, z jakimi na co dzień muszą zmagać się osoby niepełnosprawne. Jednym słowem wszystko kręci się wokół trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się główna bohaterka, ale Katherine Center podejmuję tę problematykę w bardziej złożony, wielopłaszczyznowy sposób. Efekt jest piorunująco dobry - mimo że temat nie zostaje w stu procentach wyczerpany, to jednak autorka dotyka tych najważniejszych, kluczowych punktów.

  Postać Margaret została nakreślona bardzo wprawnie, z dużą dozą wnikliwości. Autorka krok po kroku przeprowadza czytelnika przez kolejne etapy pobytu Maggie w szpitalu, ukazując nie tylko stan fizyczny dziewczyny, ale przede wszystkim targające nią emocje, obawy, wątpliwości, nadzieje, radości i smutki. Odbiorca niejako dźwiga ten emocjonalny ciężar razem z główną bohaterką, współuczestnicząc w szpitalnej codzienności. Wraz z nią doświadcza pierwszego szoku, przerażenia, momentu wyparcia, rezygnacji, a wreszcie przypływu determinacji. Zastosowana w powieści narracja pierwszoosobowa pozwala zagłębić się w jej myśli, odczucia, rozterki, chwile słabości, plany i marzenia, angażuje czytelnika od stóp do głów w historię Maggie i jej osobiste przeżycia.

  Chociaż trzonem powieści jest przebieg rekonwalescencji dziewczyny, a finalnie - jej powrót do pozaszpitalnego życia, nie zabrakło tu również wątku romantycznego. Nie jest to jednak wcale słodka do bólu historia miłosna. Ian, młody i przystojny rehabilitant, nie ma wiele wspólnego z bajkowym rycerzem, podobnie jak Maggie z księżniczką. Każde z nich niesie własny bagaż doświadczeń, a i okoliczności, w jakich bohaterowie się poznają, nie są zbyt sprzyjające. Surowy, stanowczy, a do tego małomówny i skryty Ian początkowo nie wydaje się być nawet odpowiednim fizjoterapeutą dla dziewczyny, a co dopiero obiektem westchnień. Mimo to wkrótce między tą dwójką pojawia się nić fascynacji. A może i czegoś więcej...

  Katherine Center cechuje niezwykle lekkie pióro, dzięki czemu odbiorca podąża wartkim nurtem kolejnych wydarzeń. Przystępny, subtelny język niepozbawiony jest ekspresji. Z każdej strony powieści, z każdego akapitu bije pełna różnokolorowych emocji aura, która niczym ciepły koc szczelnie otula czytelnika aż po sam finał historii. Finał, który okazuje się szczęśliwy, przynajmniej z punktu widzenia Maggie. Ale i czytelnik, który towarzyszył bohaterce w tej trudnej drodze, będzie umiał postrzegać to zakończenie pozytywnie.

  "Milion nowych chwil" to przejmująca historia, która skłania czytelnika do tego, by zatrzymał się na moment i spojrzał w głąb siebie. To pełna nadziei opowieść o walce, pokonywaniu przeszkód, o wzlotach i upadkach, a także o budowaniu szczęścia na nowo. Wola walki, upór i wytrwałość głównej bohaterki wzbudzają podziw, motywują i budzą w czytelniku mnóstwo pozytywnej energii, a jednocześnie nie raz go zawstydzają. Powieść uzmysławia czytelnikowi, że wygrywać można na wiele różnych sposobów, a zwycięstwa nie zawsze są oczywiste i dla każdego mogą oznaczać zupełnie coś innego. Najważniejsze, by nie oglądać się za siebie i nie rozstrząsać tego, co było lub mogłoby być, lecz z nadzieją patrzeć naprzód i myśleć o tym, co jeszcze może nadejść.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy wydawnictwo Muza zaproponowało mi egzemplarz recenzencki powieści Katherine Center, zgodziłam się bez wahania. Opis przypominał mi "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. Przypuszczenia okazały się słuszne, a "Milion nowych chwil" to przyjemna, optymistyczna opowieść o tym, że nawet na gruzach, można zbudować nowe życie.

  "Pół świata ma gorzej. Albo mam wrażenie, że rozczulam się nad sobą, albo że cierpię ponad ludzką miarę. Nie umiem znaleźć niczego pomiędzy. Wiem tylko, że życie, które znałam, skończyło się. Nic nie jest już takie jak kiedyś. Nawet jedzenie smakuje inaczej."

  Tak wyglądały pierwsze tygodnie Margaret po wypadku. Dodatkowo zostaje jej przydzielony najbardziej gburowaty fizjoterapeuta w szpitalu - Ian. Zdeterminowani rodzice, próbujący nakłonić ją do działania, wcale nie pomagają. Sytuacja wydaje się być beznadziejna.

  Wiele ulega zmianie, gdy przylatuje starsza siostra Maggie, Kitty, która przed paroma laty zerwała kontakt z rodziną. Kit okazuje się być lustrzanym odbiciem Lou z "Zanim się pojawiłeś". Nie można nie polubić tej szalonej ekscentryczki.

  Pewnego niezwykle wyczerpującego psychicznie dnia, Maggie zaczyna też inaczej patrzeć na swojego rehabilitanta. Choć trudno jej się do tergo przyznać, zaczyna między nimi iskrzyć. Co wydarzy się, gdy padną te słowa?

  "Zakochałam się w tobie do szaleństwa, do omdlenia do bólu serca. Nie wiedziałam nawet, że taka miłość jest możliwa. Miłość, przy której wszystkie inne uczucia wydają się małe jak domki dla lalek."

  Myślę, że musicie sami się przekonać, co autorka przygotowała dla dwojga bohaterów. Jestem przekonana, że spodoba wam się ta powieść. Nie jest to co prawda wybitna literatura, ale dobra, idealna na lato czy jesień obyczajówka. Dodatkowo Katherine Center nie powtórzyła błędu Jojo Moyes i zamknęła tę historię w jednym tomie. Lekki język sprawia, że "Milion nowych chwil" szybko się czyta. Na koniec jeszcze jeden cytat:

  "Nie ma sensu oglądać się za siebie. Wiem, co znaczy walczyć, upadać i znów stawać do walki. Wiem, jak żyć w zgodzie ze sobą. Wiem, jak rozkoszować się każdym przytuleniem, każdym porannym pływaniem, każdą jazdą na koniu o zachodzie słońca, każdym łaskotaniem, każdym posiłkiem, każdą ciepłą kąpielą i każdą chwilą, kiedy ktoś mnie rozśmieszył."

  Z pewnością kiedyś jeszcze wrócę do "Miliona nowych chwil" a twórczości Katherine Center przyjrzę się bliżej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Kilka chwil miłości 4/5 Nasza cena:
31,08 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kilka chwil miłości

Miłość. Przedziwne uczucie, którego nie sposób ująć w ramy, zamknąć w jednej definicji czy opisać w sposób uniwersalny. Za każdym razem inna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Czasem gwałtowna, pełna namiętności i uniesień, innym razem subtelna, objawiająca się spokojnym biciem dwojga serc w tym samym...
Tylko milion 0/5 Nasza cena:
28,70 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko milion

Frapująca historia o tym, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie brak tu dobrego humoru, wątków sensacyjnych i odrobiny romantyczności, typowych dla Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego. Na Matyldę Ulęcką jak grom z jasnego nieba spada informacja o otrzymanym spadku. Zostawił go ekscentryczny...
Milion smutnych atomów 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milion smutnych atomów

Amelia i Józef są parą od pięciu lat, oboje jednak czują, że nie jest już między nimi jak dawniej. Wydaje im się, że wciąż bardzo się kochają, mimo to coraz trudniej im odnaleźć wspólny język. Choć akcja powieści rozgrywa się w kilku ostatnich miesiącach ich związku, dzięki retrospekcjom możemy...
Milion małych kawałków 3/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milion małych kawałków

Jedna z najbardziej poruszających powieści o narkomanii. Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy! Najgłośniejszy skandal literacki ostatnich lat. Mocna, brutalna, szczera do bólu, prawdziwa. James budzi się na pokładzie samolotu z wybitymi zębami, złamanym nosem i rozciętym policzkiem. Nie wie,...
Tyle nowych dróg 5/5 Nasza cena:
27,72 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tyle nowych dróg

Marii wydaje się, że nic dobrego jej już w życiu nie spotka. Dzień jest podobny do dnia, a żaden z nich nie przynosi ani jednego powodu do radości. Kobieta tkwi w toksycznym małżeństwie, nie lubi swojej pracy, a w dodatku ma do siebie pretensje - popełniła tyle błędów, tyle rzeczy należało zrobić...
Firebird. Tom 3. Milion światów z tobą 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Firebird. Tom 3. Milion światów z tobą

Trzecia część trylogii "Firebird" Claudii Gray, bestsellerowej autorki New York Timesa. Połączenie gorącego romansu z powieścią akcji i science fiction. Niezwykła podróż po złożonych zakrętach alternatywnych światów i osobowości, gdzie los jest nieunikniony, prawda nieuchwytna, zaś miłość pozostaje...
Chłopiec jeden na milion 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopiec jeden na milion

„Historia ludzkiego życia nigdy nie zaczyna się na początku. Czego oni was uczą w tej szkole?” Tak mówi 104-letnia Ona Vitkus 11-letniemu zbzikowanemu na punkcie rekordów Guinnessa chłopcu, którego przysłano, by pomagał jej w każdy sobotni poranek. Podczas gdy ON napełnia karmniki dla ptaków i...
Narzeczona na chwilę 5/5 Nasza cena:
30,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narzeczona na chwilę

On pilnie potrzebuje fałszywej narzeczonej. Ona być może zagra w tej farsie. Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podjęła więc pracę sprzątaczki w firmie Warrick Industries. Pewnego dnia,...
Ta chwila 0/5 Nasza cena:
27,38 zł 36,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ta chwila

Nie zapomnij, że mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, gdy uświadomisz sobie, że żyje się tylko raz. Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello. Raz po raz los styka ich ze sobą, aż...
Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości, ciągle żyjąc wspomnieniami nieudanego związku. Po nagłej śmierci dziadka wspierana przez współlokatorkę, a zarazem przyjaciółkę, Milenę Bielską,...
Setki milionów dolarów 5/5 Nasza cena:
24,63 zł 31,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Setki milionów dolarów

Kiedy w grę wchodzą uczucia, wszystko inne schodzi na dalszy plan. Ona – pracująca w szpitalu lekarz psychiatra, mająca wszystko, czego zapragnie, oprócz miłości, ON – jej pacjent, oskarżony o zabójstwo partnera swojej matki, od początku wywołujący w kobiecie sprzeczne odczucia. Pierwsze spotkanie...
Chwila triumfu wojna i miłość Tom 15 + król rzeki silja z leśnej doliny Tom 1 0/5 Nasza cena:
9,65 zł 11,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwila triumfu wojna i miłość Tom 15 + król rzeki silja z leśnej doliny Tom 1

Po ucieczce z kliniki ciężarna siostra Jana ukrywa się w Hamburgu. Szukają jej ludzie Rothmeiera i gestapo. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności Hjordis trafia pod troskliwą opiekę Gerdy i jej siostrzeńca Günthera. Pomiędzy nią a mężczyzną rodzi się uczucie. Kobieta zgadza się, by lekarz...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula