Martwy punkt

Autor:

Louise Penny

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
13.5x20.5cm
Rok wydania
2014
Wydawnictwo
Ilość stron
424
Nasza cena: 34,90 zł

Produkt niedostępny

Martwy punkt' to pierwszy tom bestsellerowej serii Louise Penny o Armandzie Gamache’u, niezwykłym detektywie z Sureté du Québec. Gamache, - elegancki, wyrazisty bohater – rozprawia się ze złem z wdziękiem i klasą Sherlocka Holmesa, a powieści o nim są prawdziwą gratką dla wielbicieli klasycznego kryminału!Małe społeczności także mają swoje mroczne tajemnice… W Three Pines, malutkiej wiosce pod Montrealem, zostaje zabita miejscowa emerytowana nauczycielka. Wszyscy zgodnie sugerują wypadek na polowaniu, ale inspektor Gamache podejrzewa, że wśród sielskiej przyrody kryje się coś o wiele bardziej złowieszczego. Powoli wychodzą na jaw głęboko skrywane sekrety izolowanej społeczności małej górskiej osady...
Recenzje (3)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Zwyczajne miasteczko ,zwyczajnie ludzie, znane twarze z codziennej rzeczywistości, ale czy tak naprawdę mieszkańcy Three Pines ( Trzech Sosen) znają się nawzajem?

  Co kryje się za zbrodnią, która wstrząsnęła miejscowymi ludźmi?

  Sprawę wyjaśnia inspektor Armand Gamache, człowiek zdecydowany, pełen ekspresji, drobiazgowy i konsekwentny; odpowiednia osoba na idealnym stanowisku. Problem śmierci emerytowanej nauczycielki Jane Neal jest niczym rosyjska ruletka. Autorka co rusz odkrywa nowe fakty, które wprawiają w dezorientację czytelnika w odpowiedzi na pytanie kim jest zabójca staruszki. Przeskakujemy z jednego podejrzanego na drugą osobę, z jednej rodziny na następną, by w ostatecznym rozrachunku stanąć twarzą w twarz z oprawcą czując niesmak, zawód i zupełny brak tolerancji, wobec której osoby nie spodziewaliśmy się takiego zachowania, choć oczywiście podejrzani byli od samego początku wszyscy co do „joty”.

  Ciekawą historią stają się obrazy, które Jane malowała na ścianach i sufitach swojego domu. Pomysł, aby w spokojnej staruszce „zapuszkować” ogromną wrażliwość, spostrzegawczość, i talent zarezerwowany tylko dla garstki wrażliwych osób bardzo przypadł mi do gustu. Niesamowitość tej koncepcji była wręcz namacalna.

  „Martwy punkt” to pierwszy tom serii o inspektorze Gamache'u. Podbił moje serce, duszę i wrażliwość pełnią smaku, który sprawia iż ta sensacyjna podróż to iście oczekiwana z zapartym tchem wyszukana degustacja .

  Zgłębienie tajemnicy miasteczkowych problemów, powiązań, sekretów niekoniecznie tych czystych, to prawdziwa przyjemność dla zwolennika tego typu gatunku literatury. Wartka akcja, poszukiwanie mordercy aż do skutku, realistyczne błądzenie wymiaru sprawiedliwości oraz bohater, który z wielką dozą dystansu do samego siebie potrafi przyznać się do błędu ceniąc sobie lojalność wobec prawa, który żyje śledztwem i całym sobą potrafi oddychać jego klimatem... To doskonałe warunki, aby czytelnika porwał prąd ludzkich myśli, działań tak kusząco naturalny.

  Ta chwila, w której sami stajemy ramię w ramię z inspektorem Armandem i czujemy jego błądzący wzrok pozwala nam samym jawnie brać udział w poszukiwaniu śladów mordercy.

  Louise Penny zadbała o to, by czytając powieść stać się ofiarą, którą dość łatwo wywodzi się w pole. Poprzez manipulowanie dowodami zbrodni a w zasadzie ich domniemania wprowadza nas w labirynt ludzkich uczuć, gniewu, pasji i miłości. Jak tu się odnaleźć, kiedy wokół tyle niewiadomych?

  Przez powieść przeplatają się portrety osób o bogatej przeszłości i psychice. To właśnie ci ludzie, którym życie wywróciło się do góry nogami stanowią jedność, bo nic tak człowieka nie łączy z drugim jak strata i rażąca niesprawiedliwość. Jednak ku ironii nie dotyczy to wszystkich mieszkańców, co jest głównym ciekawym punktem zapalnym. Zdrada i złość biorą górę i wkrótce ma się okazać, że bliskość wcale nie musi oznaczać braterstwa...

  „Martwy punkt” to powieść pełna determinacji, burząca spokój, ale dająca również wytchnienie. Niczym bieg przez przeszkody powoduje zadyszkę, ofiaruje przyspieszone tętno i wiarę w cuda. Czytanie nie przytłacza, akcja rozgrzewa, mieszkańcy miasteczka pozwalają wierzyć w dobroć przyjaźni, finał zadowala a Armand Gamache jawi się jako kompetencja na najwyższym poziomie.

  Z utęsknieniem czekam na następny tom tej serii i dalsze perypetie inspektora, który obalił mój mit o narowistych, pełnych wyższości bohaterach na wyższym szczeblu drabiny społeczeństwa.

  L.Penny wysoko ustawiła poprzeczkę kreując postać godną szacunku, która motywowana prawami i zasadami ciągle uczy dzielić się swoją wiedzą z innymi.

  „Martwy punkt” to świetny kryminał zasługujący rzeczywiście na miano bestsellera.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 10 osób uznało recenzję za przydatną

  Three Pines to urokliwa miejscowość nieopodal Montrealu. Nigdy nie było w niej poważniejszych przestępstw, aż do pewnego dnia. Inspektor Gamache, wraz z inspektorem Beauviorem i Nichol Yvette, zaczyna powoli odkrywać tajemnice izolowanej społeczności małej, górskiej osady.

  Louise Penny to autorka bestsellerowych serii kryminałów, opisujących śledztwa inspektora Armanda Gamache'a z Montrealu. Martwy punkt, powstał w 2005 roku. Przed rozpoczęciem kariery pisarskiej była dziennikarką telewizyjną, prowadzącą programy informacyjne i publicystyczne w Canadian Broadcasting Corporation. Mimo iż anglojęzyczna, zakochała się we frankofońskim Quebecu. Od lat mieszka wraz z mężem i ukochanymi psami w domku w górach na południe od Montrealu.

  Książka jest powieścią kryminalną. Przez dużą ilość środków stylistycznych, autor przybliża nam, bohaterów, panujące nastroje, ich emocje oraz samą wioskę Three Pines. Język jest prosty, więc wszystko się zrozumie i nie będzie trzeba szukać w Internecie wyjaśnień danego słowa. W książce przeważają dialogi, dlatego nie zostaniecie zanudzeni długimi opisami.

  Książka jest wspaniałym kryminałem. W małym miasteczku Three Pines na leśnej ścieżce zostaje znaleziona martwa, emerytowana nauczycielka, Jane Neal. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek podczas polowań, lecz po odwiedzeniu jednej z piwnic, inspektor Armand stwierdza, że to morderstwo. Ponadto zmarła kilka dni wcześniej zgłosiła swój obraz na konkurs. Inspektor rozwiązuje także drugą sprawę, nieco powiązaną z pierwszą. Dotyczy śmierci starszej kobiety. Wszyscy myślą, że przyczyną zgonu była choroba, lecz prawda okazuje się inna.

  Problem poruszany w książce to brak zainteresowania matki dzieckiem oraz znęcanie się starszej osoby nad młodszą. Występuje tam także wątek braku akceptacji osób o odmiennych poglądach seksualnych. Intrygujący bohaterowie, którzy w mistrzowski sposób zostali wykreowani i przedstawieni w powieści, wprowadzają czytelnika w błąd, gdy myśli on, że to właśnie ta osoba jest zbrodniarzem, a na końcu okazuje się, że był nią ktoś inny. Inspektor Armand Gamache to detektyw na miarę Herkulesa Poirota. Słyszy wszystko, nawet to, czego nie słyszą inni; kieruje swoją uwagę ku każdej poszlace. Dzięki wybitnej zdolności dedukcji, demaskuje sprawcę.

  Jean Guy Beauvior to asystent detektywa. Ma poczucie humoru, jest rozważny, jednak nie zawsze zgadza się z inspektorem.Intrygujący bohaterowie, którzy w mistrzowski sposób zostali wykreowani i przedstawieni w powieści, wprowadzają czytelnika w błąd, gdy myśli on, że to właśnie ta osoba jest zbrodniarzem, a na końcu okazuje się, że był nią ktoś inny. Inspektor Armand Gamache to detektyw na miarę Herkulesa Poirota. Słyszy wszystko, nawet to, czego nie słyszą inni; kieruje swoją uwagę ku każdej poszlace. Dzięki wybitnej zdolności dedukcji, demaskuje sprawcę. Jean Guy Beauvior to asystent detektywa. Ma poczucie humoru, jest rozważny, jednak nie zawsze zgadza się z inspektorem.

  Książkę polecam wszystkim "smakoszom" dobrych kryminałów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  8 z 12 osób uznało recenzję za przydatną

  Fabuła "Martwego punktu" autorstwa Louise Penny osadzona jest w miejscowości Three Pines, małej wiosce na południe od Montrealu. Dla mieszkańców jest ona bezpieczną przystanią. Tą spokojną osadą wstrząsa wiadomość o nagłej śmierci 76-letnia Jane Neal w wyniku postrzału strzałą w serce. Dochodzenie prowadzi Inspektor Armand Gamache i jego zespół. Czy śmierć Neal jest wynikiem wypadku? Jeśli to był wypadek, to dlaczego nikt go nie zgłosił? Może Jane celowo zabito? Kto mógłby chcieć jej śmierci?

  Louise Penny, wprowadziła niezwykłego bohatera - Inspektora Gamache, który dowodzi swoimi podwładnymi z siłą i energią. W swojej długiej i wybitnej karierze nauczył się szukać węży nawet w raju. Gamache wie, że coś złego czai się w tej spokojnej wiosce i że wkrótce wszystkie tajemnice skrywane od dawnien dawna wyjdą na światło dzienne. Mimo, że ma ponad 50 lat gwałtowna śmierć nadal go zaskakuje. Nasz główny bohater jest człowiekiem bardzo spostrzegawczym, doskonałym słuchaczem, powoduje, że ludzie ujawniają przy nim swoje najskrytsze myśli. Daleki od doskonałości, popełnia błędy, ale wyciąga wnioski na przyszłość, dzięki tym ludzkim cechom każdy z nas może się z nim utożsamić. Asystentem Gamache jest inspektor Jean Guy Beauvoir, który z nim współpracuje od ponad dziesięciu lat. W ich drużynie jest również nowa agentka Yvette Nichol, bardzo arogancka i porywcza kobieta.

  W powieści pisarka wprowadziła również bardzo szeroką gamę bohaterów drugoplanowych. Każdy z nich jest przedstawicielem innej grupy społecznej i został niezwykle szczegółowo scharakteryzowany. Mamy tutaj lokalnych artystów, zdruzgoconą przyjaciółkę nieboszczki, parę homoseksualistów, byłą panią psycholog, nastolatka, bratanicę zmarłej, jej męża z kryminalną przeszłością i syna - przestępcę. Z pozoru wydają się dobroduszni, prawdomówni, życzliwi ale każdy z nich jest podejrzany i ma wiele do ukrycia.

  Louise Penny napisała przemyślane i wciągające studium grupy zgranych przyjaciół i krewnych, którzy świętują razem swoje sukcesy i opłakują porażki. Jednak jeden z nich jest winny. Ta książka bardzo mi przypomina książki autorstwa Agathy Christie. Brak tu krwawych scen, co zaliczam jako wielki plus. Staromodna powieść detektywistyczna jaką bardzo lubię. Mylne tropy, nagłe zwroty akcji.

  Fabuła jest idealnie skonstruowana, trzyma czytelnika w niepewności do ostatnich kartek. Opisy i dialogi są żywe. Akcja ma szybkie tempo. Tytuł wieloznaczny. Penny jest bardzo utalentowaną pisarką. Podsumowując "Martwy punkt" jest niezwykle udanym debiutem tej autorki.

  Louise Penny (rocznik 1958) urodziła się w Toronto, jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką, która przez wiele lat pracowała dla Canadian Broadcasting Corporation. Mieszka w małej miejscowości w południowej części Montrealu, gdzie pisze, jeździ na nartach i jest wolontariuszką. Jej debiutancka książka stała się bestsellerem. Jest autorką wielu powieści z gatunku mystery umiejscowionych w kanadyjskiej prowincji Quebec, gdzie głównym bohaterem jest Inspektor Armand Gamache. Jej powieści zostały opublikowane w 23 językach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Martwy punkt
 • Autor: Louise Penny
 • Wydawnictwo Feeria
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 424
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 64718303128KS
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Still life
 • Tłumacz: Rossowski Dariusz, Jaszczurowska Maria
 • ISBN: 9788372293695
 • EAN: 9788372293695
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Punkt Zapalny 4/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt Zapalny

Magiczna siła niszczy wszystkie wartości i zasady. Czy ocali je jeden sprawiedliwy? Cały świat pogrążony jest w chaosie. Przyczyną tego są ludzie, którzy zostali obdarowani niezwykłą mocą. Mocą, nad którą nie potrafią panować i dlatego wokół siebie sieją spustoszenie. Porucznik Oscar Britton...
Martwy rewir. Akta Dresdena. Tom 7 0/5 Nasza cena:
29,85 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwy rewir. Akta Dresdena. Tom 7

Poznajcie Harry'ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym ,,zwykłym" świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry. Na szczęście, nie jest w swojej roli osamotniony....
Punkt uderzenia. Frontlines. Tom 6 3/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt uderzenia. Frontlines. Tom 6

Może i ludzkość wygrała bitwę, ale wojna wciąż trwa... Siły zbrojne Ziemi powstrzymały ofensywę Dryblasów i wypchnęły ich okręty z Układu Słonecznego, ale Andrew Grayson wcale nie uważa wojny za zakończoną. Dryblasy nadal mają własne plany, a przecież podczas wojny przeciwnik nie czeka, aż druga...
Punkt zwrotny. Ralph Azham. Tom 9 0/5 Nasza cena:
30,34 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt zwrotny. Ralph Azham. Tom 9

Ralph Azham znalazł się na rozdrożu. Kiedy jego przyjaciele pokładają w nim nadzieję, że utrzyma pokuj i rozprawi się z nowym wrogiem - Tildą Ponns, pogromca Vom Syrusa musi zmierzyć się z całkiem nowym wyzwaniem. Jak poradzić sobie z władzą i płynącą z niej odpowiedzialnością. W obawie, że pod...
Punkt wyjścia 0/5 Nasza cena:
29,70 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt wyjścia

Zaskakujący horror metafizyczny! „Punkt wyjścia” to historia trzech mężczyzn, których losy zbiegły się w pewnej białej chacie – tajemniczym miejscu, gdzie nawet najcięższe choroby zmieniane są w literaturę. To mroczna opowieść o neurotycznym pisarzu Damianie, żyjącym na krawędzi Rafale i...
Najokrutniejszy miesiąc. Inspektor Gamache, tom 3 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najokrutniejszy miesiąc. Inspektor Gamache, tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache’u, pełnym uroku i niezwykle błyskotliwym pięćdziesięcioletnim szefie wydziału zabójstw Sûreté du Québec. Jest wiosna, świat budzi się do życia, a mieszkańcy Three Pines przygotowują się do Wielkanocy, gdy podczas seansu spirytystycznego,...
Martwa natura. Inspektor Gamache, tom 1 4/5 Nasza cena:
29,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwa natura. Inspektor Gamache, tom 1

Martwa natura. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Pierwsze spotkanie z inspektorem Armandem Gamache: wraz ze swoim zespołem śledczych ma pomóc rozwikłać tajemniczą zbrodnię w wiosce na południe od Montrealu. Jane Neal została znaleziona martwa w lesie. Mieszkańcy są przekonani, że to tragiczny...
eBook Martwa natura mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Martwa natura mobi epub

Pierwszy tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache'u - pełnym uroku pięćdziesięcioletnim szefie wydziału zabójstw S?reté du Québec o wyjątkowej inteligencji i przenikliwym spojrzeniu. Klasyczny szyk powieści kryminalnej w na pozór sielskiej scenerii kanadyjskiej prowincji, gdzie nieustraszony...
eBook Najokrutniejszy miesiąc mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Najokrutniejszy miesiąc mobi epub

Trzeci tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache'u, pełnym uroku i niezwykle błyskotliwym pięćdziesięcioletnim szefie wydziału zabójstw S?reté du Québec.   Jest wiosna, świat budzi się do życia, a mieszkańcy Three Pines przygotowują się do Wielkanocy, gdy podczas seansu spirytystycznego,...
eBook Zabójczy mróz. Inspektor Gamache, tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zabójczy mróz. Inspektor Gamache, tom 2 mobi epub

"Zabójczy mróz" to drugi tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache'u, pełnym uroku i niezwykle błyskotliwym pięćdziesięcioletnim szefie wydziału zabójstw S?reté du Québec. Podobnie jak poprzednio, Armand Gamache zostaje oddelegowany do Three Pines, sielskiego miasteczka położonego na południe od...
Zabójczy mróz. Inspektor Gamache, tom 2 4/5 Nasza cena:
25,54 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójczy mróz. Inspektor Gamache, tom 2

Spokojne, nieco senne miasteczko na południe od Montrealu. Wszyscy się lubią i znają swoje tajemnice, trwają niczym niezakłócone przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nic nie zapowiada nadchodzącej tragedii: jedna z mieszkanek miasteczka, CC de Poitiers, ginie porażona prądem podczas meczu...
Szepty zębów. Wrona 4/5 Nasza cena:
32,24 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szepty zębów. Wrona

Pozwól się zabrać w podróż do świata pełnego legend, gdzie magia jest czymś tak oczywistym jak oddychanie. Wyobraź sobie, że musisz żyć w społeczeństwie podzielonym na kasty… Że to, do której z nich należysz, ma wpływ na całe twoje życie i określa twoją wartość w oczach innych. Gdyby przyszło ci...
Wybrane bestsellery
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Potomek 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula