Mamo, chcę kupę! Jak skutecznie nauczyć malucha robić siku i kupę tam, gdzie trzeba

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 2
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Format
14,5x20,5
Ilość stron
328
Nasza cena: 22,46 zł 39,90 zł Taniej o: 44%

Twoje dziecko nie sygnalizuje, że chce zrobić siku lub kupę? Ucieka od Ciebie, wstrzymuje potrzeby lub robi to ukradkiem? Nie przejmuj się, nie jesteś w tym sama!

Wiele osób twierdzi, że zanim dziecko zacznie sygnalizować o chęci zrobienia siku lub kupy, należy zostawiać nocnik na widoku, aby dziecko mogło się do niego przyzwyczaić. Niestety, jest to mit przekazywany z pokolenia na pokolenie przez ciocie i wujków dobre rady. Droga mamo, drogi tato, czy wystawiasz wózek bądź łóżeczko przed czasem, aby dziecko mogło się do nich przyzwyczaić?

Jamie Glowacki w swojej książce "Mamo, chcę kupę! Jak skutecznie nauczyć malucha robić siku i kupę tam, gdzie trzeba" obala wiele mitów i stereotypów, które przekazywały nam babcie i ciotki z pokolenia na pokolenie. Prezentuje swoją opantentowaną 6-etapową metodę odpieluchowiania, która sprawdzi się tam, gdzie wszystkie inne okazały się nieskuteczne. Dlaczego akurat ta metoda odnosi sukcesy? Tego dowiesz się, czytając książkę.

Czego jeszcze można się dowiedzieć? Informacje zawarte w poradniku zmienią Twój sposób myślenia - już niespełna dwulatek może nauczyć się korzystać z nocnika!

Droga mamo, drogi tato! Myślisz, że Twoje sposoby są bezskuteczne, bo maluch nie słucha się i robi siku, gdzie popadnie? Nie masz już sił się denerwować? Chcesz, aby Twoje dziecko w końcu zrobiło siku bądź kupę na nocnik? Ta książka jest właśnie dla Ciebie! Napisana lekkim piórem, przeplatająca humor z dawką wiedzy, która wyjaśnia, dlaczego powinniśmy być konsekwentni i stosować się do opisywanej metody. Autorka wyszła naprzeciw mitom i stereotypom, tak popularnym w wielu rodzinach.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Jamie Głowacki to autorka poradnika dla rodziców, który idealnie wpasowuje się w aktualne trendy i zbiera wiele pozytywnych opinii. Z pewnością Jamie Głowacki napisze więcej przydatnych książek!

Recenzje (2)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Korzystanie dziecka z nocnika to kamień milowy nie tylko w jego funkcjonowaniu, ale i funkcjonowaniu całej rodziny. Mimo korzyści płynących z odstawienia pieluszek (zarówno tych dla dziecka, dla nas, jak i dla środowiska) nieco demonizujemy naukę korzystania z nocnika, broniąc się przed tym jak najdłużej, niepotrzebnie odwlekając moment rezygnacji z pieluszek bądź też postępując niekonsekwentnie skazujemy się na porażkę w tym zakresie. Co więcej, z jednej strony czujemy presję otoczenia, które dziwi się, że syn czy córka wciąż korzystają z pieluch, z drugiej zaś pragniemy, by nasze dziecko (wzorem dziecka „życzliwej” sąsiadki czy koleżanki) nauczyło się korzystać z nocnika w trzy dni.

  I choć – jak przekonuje Jamie Glowacki, w swojej książce „Mamo, chce kupę! Jak skutecznie nauczyć malucha robić siku i kupę tam gdzie trzeba” – jest to możliwe, to zwykle nauka korzystania z nocnika trwa siedem dni. Zwykle, bowiem jak pisze autorka, każde dziecko jest inne, natomiast w opublikowanym nakładem Wydawnictwa Kobiecego poradniku dokładnie opisuje proces nauki, obala także mity na temat korzystania z nocnika, pokazuje błędy, jakie popełniamy, dzieli się również z nami swoją wiedzą, zdobytą w trakcie wielu lat pracy i zgłębiania tego zagadnienia. Okazuje się, że jest to doskonały materiał na poradnik, bowiem wiele jest w związku z tym niejasnych dla rodziców kwestii, zaś fora internetowe dostarczają często błędnych informacji, w oparciu o które nauka korzystania z nocnika przypomina drogę przez mękę. Tym samym książka ta adresowana jest do każdego rodzica /opiekuna, który ma pod opieką dziecko używające pieluch, w wieku około dwudziestu miesięcy – to bowiem najlepszy czas, żeby pieluchy odstawić. Co nie znaczy, że nie warto zrobić tego wcześniej, ale dopiero po przeczytaniu książki, by uniknąć błędów związanych choćby z kupowaniem nocnika wraz z dzieckiem czy „oswajaniem” malucha z nim.

  W dwudziestu rozdziałach autorka kolejno omawia wszystkie aspekty korzystania z nocnika, w początkowych obalając różnego rodzaju mity związane z pieluchami, rozwiewa również wątpliwości rodziców co do tego, kiedy najlepiej zacząć, zwraca również uwagę, by nie odkładać tego w nieskończoność, bowiem po uzyskaniu przez dziecko większej świadomości, może ono podjąć decyzję, że tak naprawdę w pieluchach jest mu wygodniej, a nauka ta będzie trwała o wiele dłużej. Po tym mentalnym przygotowaniu dochodzimy do rozdziału piątego, najbardziej „technicznego” ze wszystkich, w którym autorka krok po kroku opisuje, jak powinna taka nauka wyglądać. Dzieli ten proces na poszczególne fazy, dokładnie opisując każdą z nich. Radzi, by koncentrować się na pokonywaniu każdej z nich, nie zaś na tym, ile będzie to trwało. Dlatego sugeruje, by zacząć naukę wówczas, kiedy będziemy mogli być w domu (np. w długi weekend), by dokładnie móc obserwować dziecko i wczytywać się w sygnały, jakie wysyła. Jako że autorka rozdzieliła naukę dzienną od nocnej, kolejny rozdział skupiony jest właśnie na ćwiczeniach nocnych – najskuteczniejsza metodą (zdaniem autorki) jest właśnie równoczesne przyzwyczajanie dziecka do korzystania z nocnika zarówno w dzień, jak i w nocy.

  W kolejnych rozdziałach przeczytamy o niepowodzeniach, jakie mogą wystąpić w pierwszej fazie i namawia nas, by dać dziecku szansę na sukces, zanim zaczniemy kolejną fazę. Rozwiewa również wątpliwości związane z drugą i trzecią fazą, takie jak bunt dziecka, brak kupki czy histeria. Zajmuje się również wszystkimi potencjalnymi zdarzeniami, które mogą przytrafić się w późniejszych fazach nauki korzystania z nocnika, lub nawet po jej zakończeniu. Niezwykle cenny jest również rozdział dotyczący naprawy błędów związanych z wcześniejszymi próbami nauki (ja sama oswajałam córkę z nocnikiem), a także ten związany z koniecznością posłania dziecka do żłobka, co utrudnić może proces przyzwyczajania dziecka do korzystania z toalety. Głowacki opisuje również różne zachowania dzieci, które uczą się korzystać z nocnika, zwracając uwagę jednocześnie na wyznaczanie przez rodzica pewnych granic. Wspomina również o tzw. idei EC, czyli wychowaniu bezpieluszkowym, a także o postępowaniu wobec dzieci młodszych niż dwadzieścia miesięcy i starszych niż trzy lata. W ostatnich rozdziałach autorka zawarła również ściągę dla rodziców, zawierającą najważniejsze informacje na temat nauki korzystania z nocnika, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rodziców / opiekunów pytania.

  Kompleksowe podejście do tematu, klarowne instrukcje i racjonalne wyjaśnienie przyjętego sposobu myślenia i kierunku działania sprawiają, że poradnik rzeczywiście może wpłynąć pozytywnie na proces nauki, dostarczając nam niezbędnej wiedzy, w jaki dokładnie sposób postępować, a nawet krok po kroku przeprowadzając przez ten proces. I choć autorka zaznacza, że właściwie książkę można doczytać do piątego rozdziału, to jednak warto poświecić czas na przeczytanie całości, by do piątego i szóstego rozdziału powrócić, bądź też korzystać z zawartych w książce ściąg.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka przeprowadza czytelnika krok po kroku poprzez cały proces odpieluchowania malucha i zaznacza przy tym, że nie trwa ON dłużej niż siedem dni. Sugeruje żeby rozpocząć tę naukę pomiędzy dwudziestym a trzydziestym miesiącem. Już na stracie proponuje pozbyć się wszelkich pieluszek jednorazowych tak aby dać maluchowi jasny sygnał, że ten etap ma już za sobą. Przygotowując się do odpieluchowania dziecka rodzice często kupują nocnik stawiając go w widocznym dla malca miejscu aby przyzwyczaił się do jego widoku. Autorka uważa to za zupełnie bezsensowny zabieg. Nie postępujemy tak wszak z żadną inną rzeczą - wózkiem, krzesłem do karmienia... Coś w tym jest ;) W dalszej części lektury krok po kroku instruuje rodziców wręcz drobiazgowo jak postępować z malcem przez kolejne dni procesu odpieluchowania prezentując swoją 6-etapową metodę. Tak właściwie w duuużym skrócie można powiedzieć, że opiera się ona przede wszystkim na konsekwencji rodziców w pracy z dzieckiem. Konsekwencja jest kluczowa według autorki. Jeżeli uczymy malucha korzystania z nocnika pozbywając się pieluch to nie powinniśmy zakładać mu ich od tej pory w ogóle ani na spacer, ani też na noc. Niechcianych wpadek jednak zapewne nie unikniemy...

  Autorka zmieniła moje podejście do tematu odpieluchowania dziecka. Bardziej świadomie podchodzę obecnie do tej kwestii i muszę przyznać, że zgadzam się z wieloma jej sugestiami. Poruszyła wiele nurtujących kwestii, zwróciła uwagę na najczęściej popełniane błędy rodziców, wręcz za rękę przeprowadziła przez kolejne etapy nauki korzystania z nocnika. Wszystko to opisała jasno, ciekawie a czasem nawet w dość zabawny sposób. Przy tej lekturze nie grozi nam więc nuda i na pewno nie przypomina też nieciekawego wykładu. Jest bardzo życiowa, konkretna i rzetelna. Rady autorki pomogą uniknąć niepotrzebnego stresu, uspokoją i naprowadzą rodziców na to jaką drogą iść aby najszybciej dotrzeć do celu jakim w tym przypadku jest świadome korzystanie z nocnika czy też toalety przez dziecko.

  Warto sięgnąć po tę lekturę gdyż faktycznie pomaga uniknąć bardzo często popełnianych przez rodziców błędów. Myślę, że każdy rodzic znajdzie w niej jakieś cenne wskazówki dla siebie. Autorka nie tylko obala powszechnie krążące mity, ale też daje wiele wskazówek jak radzić sobie gdy pojawiają się problemy. Ogólnie jest to bardzo fajna i potrzebna książka, a wręcz lektura obowiązkowa dla wszystkich młodych rodziców. Szczerze ją wam polecam ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Jamie Glowacki
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 328
 • Format: 14,5x20,5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520875
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak skutecznie nauczyć malucha robić siku i kupę tam, gdzie trzeba
 • Oryginalny tytuł: Oh Crap! Potty Training: Everything Modern Parents Need to Know to Do It Once AND Do It Right
 • Tłumacz: Bartłomiej Kotarski
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788366520875
 • EAN: 9788366520875
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -31%
  Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

  Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

  Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez „The Boston Globe” „biblią wychowania”. Jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,06 zł 35,00 zł
  w magazynie
 • -28%
  Ale kupa! Co masz w pieluszce?

  Ale kupa! Co masz w pieluszce?

  Poznajcie Myszkę. Myszka lubi wiedzieć wszystko o świecie, który ją otacza. Jest bardzo dociekliwa. Nosi pieluszkę i zastanawia się, co też kryje się w pieluszkach jej przyjaciół. Dlaczego tak ją to interesuje? Zaraz się dowiecie! Czytając tę zabawną historyjkę, razem z Myszką zaglądajcie do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,23 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku

  Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku

  Nunuś, młodszy brat Kici Koci, uczy się korzystać z nocnika. Na początku nie jest to łatwe, ale Kicia Kocia wpada na znakomity pomysł... Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 9,00 zł 12,00 zł
  w magazynie
 • -35%
  Chce mi się kupę

  Chce mi się kupę

  Pieskowi chce się kupę. I to JUŻ. Ale na jego nocniczku siedzi młodsza siostra! A to dlatego że z jej nocniczka korzysta Myszka. Piesek biega od nocniczka do nocniczka, lecz wszystkie są zajęte! Sprawa robi się coraz pilniejsza… Przezabawna książka ucząca higieny i korzystania z toalety. Czasami...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 19,57 zł 29,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -28%
  Nocnik nad nocnikami. Chłopiec

  Nocnik nad nocnikami. Chłopiec

  ?Nocnik nad nocnikami? to nieoceniony dodatek do pierwszego nocnika. Dzieciaki uwielbiają tę książeczkę, z zapałem ?czytają? i bezboleśnie rozstają się z pampersami. Tak się dzieje w kilkunastu krajach, od Azji przez Europę, Afrykę po Stany Zjednoczone, gdzie ?Nocnik nad nocnikami? trafił już do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 12,60 zł 17,50 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -28%
  Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka

  Nocnik nad nocnikami. Dziewczynka

  ?Nocnik nad nocnikami? to nieoceniony dodatek do pierwszego nocnika. Dzieciaki uwielbiają tę książeczkę, z zapałem ?czytają? i bezboleśnie rozstają się z pampersami. Tak się dzieje w kilkunastu krajach, od Azji przez Europę, Afrykę po Stany Zjednoczone, gdzie ?Nocnik nad nocnikami? trafił już do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 12,60 zł 17,50 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły

  Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły

  Nowe - odświeżone graficznie i wzbogacone suplementem zawierającym doświadczenia rodziców polskich - wydanie znakomitego poradnika pedagogicznego. To książka ze wszech miar praktyczna, a nie teoretyczna. Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,91 zł 35,00 zł
  w magazynie
 • -38%
  Jak nie krzyczeć na swoje dziecko. Wychowanie bez złych emocji

  Jak nie krzyczeć na swoje dziecko. Wychowanie bez złych emocji

  Jesteś rodzicem? To zapewne zdarza ci się krzyczeć na swoje dziecko. Z bezsilności, zdenerwowania, z miłości. „Jak nie krzyczeć na swoje dziecko” Carli Naumburg to pełen praktycznych rad i wskazówek przewodnik, który pomoże ci zostać spokojniejszym, szczęśliwszym rodzicem spokojniejszych,...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,65 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci

  Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci

  Jak pomóc dzieciom wyciszyć się wieczorem, przed snem lub w ciągu dnia, po szczególnie emocjonujących zajęciach? Co może pomóc złagodzić napięcie i stres, wywołać uśmiech i błogie zadowolenie? "Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci" to zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 24,54 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

  Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

  Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi ferie w górach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 32,46 zł 44,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Mamo, chcę kupę! mobi epub 0/5 Nasza cena:
16,15 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Mamo, chcę kupę! mobi epub

Twoje dziecko wybiera się niedługo do przedszkola, a ty martwisz się, że ciągle nie sygnalizuje, kiedy chce zrobić siku lub kupę? A może chowa się za firanką, gdy czuje fizjologiczną potrzebę, i za nic w świecie nie da się namówić na to, żeby zrobić ją do nocnika? Nie martw się! Pierwsza dobra...
Fajna mama 5/5 Nasza cena:
38,55 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fajna mama

Alicia Silverstone przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Słynna amerykańska aktorka dzieli się w nim swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka.
Ciąża po 35 roku życia 0/5 Nasza cena:
9,90 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciąża po 35 roku życia

Czy Ty także pragniesz zachować idealną figurę i doskonałe zdrowie w okresie ciąży oraz po porodzie? Chciałabyś zacząć o siebie dbać, ale nie wiesz, jak to zrobić? I pewnie zastanawiasz się nad tym, jaka aktywność fizyczna jest dla Ciebie wskazana w tym wyjątkowym dla Ciebie stanie?
Lockdown 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lockdown

72 godziny w Warszawie ogarniętej chaosem. W zdominowanej przez pandemię rzeczywistości zdeterminowana matka złamie każdą zasadę, żeby ocalić życie dziecka. Olga ma wszystko. Miliony na koncie, wielki dom, firmę oraz córkę, którą kocha nad życie. Za miesiąc otworzy swój najnowszy biznes –...
Czas wojny, czas miłości 0/5 Nasza cena:
42,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wojny, czas miłości

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów. Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami - Leną i...
Kiedy Katie poznała Cassidy 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy Katie poznała Cassidy

Katie Daniels to 28-letnia prawniczka z Nowego Jorku, perfekcjonistka. Jest zaręczona z uroczym kuratorem sztuki Paulem Michaelem. Ma pieniądze, karierę i miłość. Można powiedzieć, że jej życie to sen, a o przeszłości i dzieciństwie w Kentucky już dawno zapomniała. Jej idealnie poukładane życie...
W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W cieniu narcyza. Jak rozpoznać toksyczną relację i uwolnić się z niej

Rozpoznaj narcyza i uwolnij się z toksycznej relacji Niezwykle pouczające studium narcystycznego zaburzenia osobowości (NPD) i jego traumatycznego wpływu na członków rodziny i partnerów. Wnikliwa, pełna współczucia i oferująca praktyczne strategie powrotu do zdrowia – lektura obowiązkowa zarówno...
Serce ognia. Przeklęci. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce ognia. Przeklęci. Tom 2

Czas na kolejną część bestsellerowej serii Przeklęci. Pora na „Serce ognia”! Na to czekały fanki niesamowitej „Krwi Zeusa”. Meredith Wild i Angel Payne powracają z kontynuacją. „Serce ognia” to opowieść o dobru i złu. Czas na historię miłości, która jest w stanie zwyciężyć WSZYSTKO... Maximus Kane...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Miłość zapisana w gwiazdach 4/5 Nasza cena:
30,06 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość zapisana w gwiazdach

Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie? Oto unikalny poradnik, który odsłania sekrety horoskopu partnerskiego Dzięki niemu: - dowiesz się, z kim zbudujesz dobre...
Dzień, w którym cię straciłam 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień, w którym cię straciłam

Poruszająca, przepięknie opowiedziana historia o życiu, stracie i więzach, które są niezniszczalne Życie Jess zmienia się na zawsze, kiedy otrzymuje najgorsze wieści, jakie może dostać matka. Jej córka Anna zaginęła w lawinie podczas jazdy na nartach. Mimo wielkiego żalu i cierpienia Jess musi...
Sexy Bastard. Tom 4. Jackson 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sexy Bastard. Tom 4. Jackson

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii autorstwa Eve Jagger! Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony. Ułożył sobie nawet listę cech perfekcyjnej wybranki, która będzie pasowała do jego świata. Kiedy spotyka Skylar, wydaje się, że musi skreślić z...
Wybrane bestsellery
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
32,90 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula