Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 10
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Format
17,6x25,0
Ilość stron
632
Nasza cena: 53,94 zł 89,90 zł Taniej o: 40%

Interesuje Cię tematyka okultystyczna? Chcesz rozpocząć praktykę magiczną, ale nie wiesz, od czego zacząć? Już teraz sięgnij po niezwykłe kompendium wiedzy i odkryj tajemnice świata magii!

"Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej" autorstwa Donalda Michela Kraiga to niezwykły podręcznik do nauki magii. Jest to kompletne kompendium wiedzy, które zainteresuje wszystkich miłośników tematyki okultystycznej oraz każdego praktykującego adepta sztuk magicznych. Jest to jedna z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych publikacji dotyczących szeroko pojętej magii i rytuałów. Książka zawiera nie tylko ogromną ilość wiedzy teoretycznej z rozmaitych dziedzin magicznych, lecz także wiele ilustracji i wyczerpujących opisów rytuałów. Podręcznik Donalda Michela Kraiga został podzielony na 12 cennych lekcji, które zawierają informacje teoretyczne i historyczne, a także przydatne ćwiczenia i przykłady rytuałów magicznych.

Kompendium porusza różne ciekawe tematy i obszary z zakresu okultyzmu, takie jak kabała, tarot, medytacja, projekcja astralna i praktyki wizualizacji, przywoływanie duchów oraz magia seksualna i tantra. Z książki można dowiedzieć się, jak tworzyć i przeprowadzać rytuały, a także jak działają talizmany, amulety oraz inne narzędzia służące praktyce magicznej. "Magija współczesna" to praktyczny i fascynujący przewodnik po świecie magii, wzbogacony o liczne przykłady z życia i praktyki autora. Zainteresuje zarówno początkujących czytelników, którzy rozpoczynają swoją przygodę i poszukują podstawowych informacji, jak i średnio zaawansowanych adeptów sztuki magicznej, a nawet zaawansowanych praktyków.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorze

Daniel Michael Kraig to pochodzący z Chicago pisarz i praktyk magii ceremonialnej. Wielokrotnie uczestniczył w tematycznych audycjach radiowych, wydawał także nagrania audio na kasetach. Napisał kilkanaście książek i wiele artykułów prasowych o tematyce okultystycznej. Interesował się różnymi formami magii, zajmował się między innymi tarotem, kabałą, tantrą oraz hipnozą.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  16 z 17 osób uznało recenzję za przydatną

  „Magija nie jest czymś, co się robi. Magija jest tym, czym jesteś.”

  Ezoteryka była w moim życiu od zawsze. Już jako małe dziecko siedziałam mamie na kolanach i obserwowałam, jak stawiała karty – czy to kabałę, czy to Tarota. Od zawsze towarzyszyły mi kamienie szlachetne i minerały, a wszystko, co nadprzyrodzone i dziwaczne, stało się jakby zwyczajną codziennością. Z wiekiem zagłębiałam się w ową tematykę coraz bardziej, skupiając się też niejednokrotnie na praktyce. I chociaż już tyle lat tej niesamowitej ścieżki za mną, to wiem, że sporo jeszcze przede mną. Sporo wiedzy, praktyki, doświadczeń… I być może również kolejnych ksiąg. I oby wszystkie były tak wspaniałe jak nowość wydawnicza - Magija współczesna - autorstwa Donalda Michaela Kraiga.

  Ciężko mi się czasami pisze o takich książkach. A właściwie nawet nie czasami, ale zawsze. Bo chociaż jest to dzieło naprawdę niesamowite pod wieloma względami, to nie każdy powinien po nie sięgać. Wiem, że znajdą się takie osoby, dla których będzie do czysta abstrakcja i nawet nie przejdzie im przez myśl, żeby spróbować. I dobrze. Skoro taka jest wasza ścieżka życiowa, to wspaniale, że się jej trzymacie i słuchacie intuicji. Wiem, że znajdą się laicy zainteresowani tematem i poczują się przytłoczeni tym, co Kraig oferuje. Znajdą się sceptycy, którzy to wyśmieją. Znajdą się też tacy, którzy być może co nieco już wiedzą o Kabale, Magiji i pokrewnych tematach, zaczną czytać i doświadczą swego rodzaju oświecenia. Jeżeli należycie do tej grupy to cudownie, ale musicie wiedzieć jedno…

  To nie jest książka, którą się czyta na raz i odkłada na półkę. To jest coś, co się studiuje cały czas. To genialny podręcznik i poradnik, który naprawdę świetnie sprawdziłby się w szkołach okultystycznych (o ile takowe by powstały). To nie jest bajka rodem z Harry’ego Pottera czy innych historii fantasy, to praca z energią, to zachowanie otwartego umysłu i patrzenie na świat z szerszej i bardziej rozbudowanej perspektywy. To przyswajanie wiedzy i chwilowe odpuszczanie, to analizowanie i praktyka, to coś, do czego naprawdę należy się przyłożyć. I chociaż osobiście wychodzę z założenia, że warto czerpać informacje na temat Magiji z różnych ksiąg i włączać to w swoją osobistą, „własnoręcznie” stworzoną praktykę, to na pewno są i tacy, którzy będą wykonywać wszystko krok po kroku, tak jak sugeruje to Kraig. I każde podejście będzie odpowiednie, o ile faktycznie będziecie to czuć w ciele, sercu i duszy.

  Autor celowo nie podzielił tej książki na rozdziały, a na lekcje. I każda z nich ma naprawdę genialną konstrukcję. Odpowiednie wprowadzenie do tematu, rozwinięcie, zakończenie oraz pytania sprawdzające przyswojoną wiedzę, ale też takie, na które jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko my sami – próbując zrozumieć siebie, zagłębić się w swój umysł. To naprawdę coś, co daje nam pełny obraz praktyki magicznej czy energetycznej. I o ile część lekcji ma za zadanie wprowadzić nas w ten świat, przygotować na coś więcej, tak druga część jest już bardziej rozległa. W obydwu jednak znajdziemy mnóstwo inspiracji, rzetelnej wiedzy i porządnie opisanych rytuałów z inwokacjami. Nie brakuje również dodatkowych schematów, tabel czy rycin. A Kraig naprawdę opisuje wszystko w dobry sposób, pokazując zawsze różne aspekty czy genezę danego zagadnienia.

  Autor daje wiele praktycznych i istotnych wskazówek, z których wynieść coś może praktycznie każdy – nie tylko osoba początkująca, przed którą jeszcze długa droga, ale także osoba bardziej zaawansowana. Rozwój jest najważniejszy, podobnie jak bycie otwartym na nowe praktyki, zmiany czy doświadczenia. W tej książce znaleźć można naprawdę ogrom wiedzy, dotyczącej historii magiji i Kabały, rytuałów, alchemii, tantry, medytacji, projekcji astralnej, spirytyzmu, etyki magicznej, wizualizacji, amuletów i talizmanów. To bardzo rzetelne i porządnie wydane kompendium wiedzy, jedno z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia jeżeli chodzi o praktykę magiczną. No ale nie ma się co dziwić, Donal Kraig był człowiekiem naprawdę mocno zaangażowanym w to, co robił.

  Nie chcąc nikogo urazić, napiszę jeszcze tylko, że zdecydowanie nie polecam tej książki tym, którzy magię widzą w sposób taki, jak pokazują to książki czy filmy fantastyczne. To nie ta bajka. I tak wydaje mi się, że tego typu opracowania trafiają i tak tylko do tych, którzy wiedzą, „z czym to się je”. Taka już kolej rzeczy na tej okultystycznej ścieżce…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Długo się zastanawiałam nad kupnem tej ksiazki. Dziś jestem już jej posiadaczką. Polecam wszystkim chcącym zagłębić się w wiedzę o świecie magii .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Magia... - to słowo kojarzy się nam wszystkim z literacką bajką, filmową baśnią, legendami i historiami szeptanymi dzieciom na dobranoc... Tymczasem wielu ludzi na świecie wierzy, że magia naprawdę istnieje! Magia rytuałów, symboli, projekcji, czy też medytacji, która to może pomóc osiągnąć nam wymarzone cele i pełnię szczęśliwego życia. I to właśnie dla tych osób, ale też i zaintrygowanych tym zagadnieniem - laików, powstała znakomita książka Donalda Michaela Kraiga pt. "Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej", której to najnowsze i wzbogacone wydanie, ukazało się właśnie nakładem Wydawnictwa Kobiece!

  Pozycja ta, w zgodzie ze swoim tytułem, stanowi swoisty podręcznik współczesnej magiji (magii), który nie tylko wprowadza nas w teoretyczne, praktyczne i duchowe arkana tej sztuki, ale też i wyjaśnia to, czym ona jest. To właśnie tu znajdziemy szereg informacji na temat tego, czym jest ezoteryka, jak ważną rolę odgrywa w jej zakresie Kabała, czy też wreszcie poznamy praktyczne czynności i rytuały na polu okultyzmu. I tym, co zwraca naszą szczególną uwagę w tym względzie jest to, że treść tej książki cechuje największy możliwy profesjonalizm, jak i też niezwykła lekkość podania tejże wiedzy, po którą to może sięgnąć każdy czytelnik....

  Całość książki została podzielona na 12 części - lekcji, które to prowadzą nas przez świat magiji. I tak oto za sprawą pierwszych sześciu z nich (tzw. Zakonu Zewnętrznego) poznajemy tu [Adres usunięty]. znaczenie snów w życiu człowieka, odkrywamy rolę kart Tarota, poznajemy skuteczne tworzenie Pentagramu, czy też wreszcie dowiadujemy się tego, jak wygląda podział Kabały na poszczególne rodzaje. To także szczegółowe opisy technik medytacji, opanowywania żywiołów ziemi, czy też wreszcie ceremoniałów, które mają zapewnić nam zdrowie i szczęście.

  Kolejne sześć lekcji (Zakon Wewnętrzny) skupia się zaś [Adres usunięty]. na rodzajach, roli, tworzeniu i ładowaniu poszczególnych talizmanów, kwestii postrzegania, rozumienia i przywoływania duchów, przyrządzaniu magicznych eliksirów, czy też poznawaniu technik projekcji astralnych. Ponadto znajdziemy tu także ciekawe odniesienia do tzw. linii czasu każdego z nas, chaosu w magii, jak i też poznamy najważniejsze dla nas magiczne symbole, które możemy przenieść do naszej codzienności.

  Każdą z tych lekcji cechuje niezwykła skrupulatność, drobiazgowość i rzetelność podania, jak i też przejrzyste wyjaśnienie wszelkich trudniejszych kwestii i pojęć - [Adres usunięty]. wywodzących się z hebrajskiego języka. Co więcej, każą z lekcji wieńczy również coś na wzór swoistego podsumowania zdobytych informacji, które przybiera postać pytań, które odnoszą się do najważniejszych i najistotniejszych kwestii. I przyznam szczerze, że to rozwiązanie wydaje się być "trafionym w dziesiątkę", gdyż to właśnie ten swoisty quiz sprawia, że wynosimy z tego czytelniczego spotkania jak najwięcej!

  Nie sposób nie docenić też wydania tej książki - począwszy od pięknej, symbolicznej i twardej okładki, poprzez doskonałą jakość papieru i druku, a kończąc na dużej przejrzystości tekstu. Do tego mamy tu także mnóstwo rozmaitych dodatków ikonograficznych, [Adres usunięty]. w postaci ciekawych zdjęć, ilustracji, rysunków, tabel, wykresów itd. To wszystko sprawia, że lektura tej pozycji jest jeszcze przyjemniejszą i łatwiejszą, co w kontekście faktu, iż książka ta liczny sobie grubo ponad 600 stron, ma duże znaczenie. Co więcej, dzięki tak efektownemu i naprawdę pięknemu wydaniu, pozycja ta może sprawdzić się również w roli prezentu dla bliskiej nam osoby.

  Czas na rzecz najważniejszą - odpowiedź na pytanie, czy lektura tej książki sprawiła, że zaczęłam inaczej patrzeć na magię i wszystko to, co z nią związane...? Otóż, ku swojemu zaskoczeniu, powiem że tak! Spotkanie z dziełem Donalda Michaela Kraiga sprawiło, że zainteresowałam się Kabałą, jej nauką, czy też wreszcie spojrzeniem na to, czym są pradawne ceremoniały magiczne. Co więcej, książka ta przekonała mnie także do tego, że magia nie musi oznaczać czegoś mrocznego, niepokojącego i złego, a wręcz przeciwnie - środek i drogę do uczynienia życia szczęśliwszym, lepszym i pełniejszym. Oczywiście, nie powiem, że od dziś będę każdego dnia tworzyć swoje domowe, magiczne amulety, eliksiry i pentagramy..., ale z pewnością z chęcią nie raz powrócę do tej książki, przypomnę sobie jej poszczególne fragmenty, czy też choćby omówię jej treść z przyjaciółmi.

  Sięgając po książkę "Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej", miałam pewne obawy względem tego, czy aby na pewno odnajdę się w jej treści i będę w stanie zrozumieć zawarte tu informacje. Na szczęście okazały się one płonnymi, gdyż mamy tu do czynienia z ciekawą, intrygującą i podaną w bardzo prosty sposób, wiedzą autora. Dlatego też z jak największym przekonaniem polecam sięgnięcie po ten tytuł każdemu z was, kto tylko interesuje się magią lub też chciałby skonfrontować swoje wyobrażenia z tym, czym jest prawdziwa magija...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Magia wielu z nas kojarzy się ze spektakularnymi efektami czarów bądź nieco baśniowym przedstawieniem czarownic, jako wiedźm odizolowanych od reszty społeczeństwa, zaszytych w lesie i tworzących swoje wywary. Tymczasem wcale tak nie musi być. Ten ogół wierzeń i praktyk jest coraz częściej wykorzystywany przez czarowników, którzy wyglądają niczym każdy z nas, choć są obdarzeni naturalnym darem, lub też przez lata wypracowali z mniejszym lub większym sukcesem zestaw magicznych umiejętności, którymi się posługują.

  Co więcej, niekiedy do magicznych praktyk nie trzeba wszystkich atrybutów kojarzonych z magami, choć magia by zacząć działać, lubi z nich korzystać. Świece, zioła, kamienie czy intonacje to elementy, które składają się na wykonanie magicznego rytuału. Niekiedy też – w rzadkich sytuacjach, osoby mogą nawet nieświadomie stworzyć magię w sytuacji silnych emocji, ale najczęściej mamy do czynienia z pełną świadomością wykonywania danego rytuału.

  Czy jednak każdy z nas może zostać magiem? Czym tak naprawdę jest magia (a czym nie jest)? W jaki sposób ją praktykować będąc przygotowanym na ewentualne konsekwencje? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka, która zmieni sposób pojmowania czarów przez wiele osób, która pozwoli odnaleźć niektórym własną drogę i być może będzie to droga nabywania wiedzy tajemnej. To pozycja wyjątkowa, pierwszy chyba odwołujący się do Wysokiej Sztuki Magicznej i tak gruntownie omawiający zagadnienie podręcznik. Książka pt. „Magija współczesna. Dwanaście lekcji Wysokiej Sztuki Magicznej” to nowość i zarazem prawdziwy ewenement na polskim rynku. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pozycja jest prawdziwą gratką dla wszystkich interesujących się szeroko pojętą ezoteryką, a także dla czarownic, magów, wróżek i rytualistów, którzy za jej sprawą mogą zweryfikować wykonywane przez siebie praktyki i ich poprawność, ale i nabyć nowych umiejętności.

  Książka, jak wskazuje tytuł, zawiera dwanaście lekcji dotyczących magii, a dokładnie wzbogacających nas w wiedzę dotyczącą Kabały. Zamknięte w dwóch częściach rozdziały (Zakon Zewnętrzny i Zakon Wewnętrzny) pozwalają nam krok po kroku zgłębiać wiedzę tajemną, a choć język nie jest zbyt skomplikowany, to jednak należy oddać się lekturze z pełną uważnością, bowiem obfituje ona w szereg instrukcji i informacji, mających wpływ na powodzenie rytuałów. Przygodę z magią warto zacząć od lektury słowa wstępnego – to bowiem zostało bardzo interesująco przedstawione przez kilku ekspertów, stając się samo w sobie interesującą lekturą.

  Pierwsze, czego uczymy się o magii to fakt, że – w przeciwieństwie do „wiedzy” przekazywanej w licznych baśniach czy opowieściach, wcale nie działa ona natychmiast, niekiedy trzeba poczekać na jej efekty. Dowiadujemy się również, że moc magiczną możemy wypracować sami, a droga do niej jest tylko jedna – praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! O ile za praktykę odpowiadamy my sami, to książka służy nam wsparciem, jeśli chodzi o wyposażenie nas w cały zestaw umiejętności, poczynając od prowadzenia dziennika snów (po to, by z perspektywy czas dostrzec zbieżność ze zmianami w naszym życiu a zmianami dokonującymi się w snach), poprzez posługiwanie się Tarotem czy zakreślanie pentagramu, aż po wiedzę dotyczącą magii seksualnej czy pracę ze swoja linią życia.

  Obszerna, licząca ponad sześćset stron publikacja, pozwala nam nie tylko zacząć przygodę z magią, ale (a może przede wszystkim) profesjonalnie podejść do tematu. Dzięki lekturze tego podręcznika, której towarzyszyć oczywiście musi praktyka, możemy rozbudzić w sobie pasję, ale też poprawić swoją jakość życia, odnaleźć swoją własną drogę. Być może będzie to droga maga …

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Skarbnica wiedzy, a także rzetelna bibliografia kolejnych źródeł godnych zaufania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Magija współczesna
 • Autor: Donald Michael Kraig
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 632
 • Format: 17,6x25,0
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520134
 • Język: polski
 • Podtytuł: Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej
 • Oryginalny tytuł: Twelve lessons in the high magickal arts
 • Tłumacz: Adam Kościuk, Maciej Lorenc
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788366520134
 • EAN: 9788366520134
 • Wymiary: 17.2x24.5x4.2 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Oczyszczanie energetyczne

  Oczyszczanie energetyczne

  Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 22,65 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Green witch

  Green witch

  Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. ...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Tajniki magii świec

  Tajniki magii świec

  Dzięki tej wyjątkowej książce poznasz właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych, a także olejów, kamieni i roślin, które wzmacniają ich siłę.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Księga urody czarownicy

  Księga urody czarownicy

  Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,98 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Cieni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

  Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Cieni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

  Czy współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy lub kadzidła? Tak! Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje we współczesnym życiu do osiągnięcia swoich celów. Z pomocą Autorki przygotujesz napój lub rytuał...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,65 zł 39,30 zł
  w magazynie
 • -75%
  CzaroMarownik 2021

  CzaroMarownik 2021

  CzaroMarownik to twój osobisty, pełen magii i porad, towarzysz każdego dnia w nowym roku. Nowa, ósma już edycja kultowego kalendarium wprowadzi do twojego życia moc inspiracji oraz magicznych porad, aby 2021 rok obfitował w pozytywne doświadczenia i osobiste sukcesy.
  Ocena: 5/5
  Kalendarz
  Cena: Nasza cena: 9,90 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  „Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 26,94 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

  Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych?

  Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run”! Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce. Aby je...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Magija współczesna mobi epub 0/5 Nasza cena:
37,43 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Magija współczesna mobi epub

Od ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie...
Księga zaklęć i czarów 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga zaklęć i czarów

Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii. Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy. Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma „Modern Witch”, sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne,...
Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika Magia księżycowa! Dowiedz się, jak korzystać z nieustannie zmieniającej się energii Księżyca, by napełnić większą mocą swoje działania magiczne w codziennym życiu. W jakiej fazie Księżyca obciąć włosy, by były mocniejsze, a kiedy sadzić rośliny, by rosły...
Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

„Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów...
Moja i twoja astrologia 4/5 Nasza cena:
35,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja i twoja astrologia

Wielka księga astrologii, czyli odpowiedź na to, co jest zapisane w gwiazdach! Nie możesz dogadać się z szefem? Zastanawiasz się, czy warto iść z kimś na randkę? A może po prostu chcesz żyć z ludźmi w zgodzie i utrzymywać z nimi dobre relacje? Okazuje się, że aby rozwiązać większość twoich...
Księga Tarota 5/5 Nasza cena:
25,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga Tarota

Postaw wszystko na kartę! Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz, w którą stronę pójść? Zastanawiasz się, jaką drogę zawodową wybrać? A może jest obok ciebie ktoś, na widok kogo mocniej bije ci serce, ale boisz się podejść i zaryzykować? Dzięki tej książce dowiesz się, czym są karty tarota...
Życie według Kintsugi 4/5 Nasza cena:
32,12 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie według Kintsugi

Kintsugi, czyli jak pokochać niedoskonałości życia Kintsugi to japońska sztuka naprawiania wyrobów ceramicznych, która polega na zdobieniu pęknięć metalami szlachetnymi, co dodaje im niezwykłego uroku. Ideę naprawy niedoskonałości poprzez ich podkreślenie można przełożyć również na każdą sferę...
Dalajlama o mistycyzmie 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dalajlama o mistycyzmie

Inspirujące wypowiedzi mistrza duchowego Dalajlamy, które zmieniają życie Człowiek może być radosny i wdzięczny nawet w obliczu ogromnych przeciwności losu. Jego Świątobliwość Dalajlama tłumaczy, jak uwalniać się od przygnębiających i gorzkich myśli oraz nawiązywać kontakt z innymi ludźmi w...
Kołysanka z Auschwitz 5/5 Nasza cena:
25,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kołysanka z Auschwitz

Wzruszająca opowieść o wytrwałości, nadziei i sile w jednym z najbardziej przerażających okresów w historii świata Niemcy, 1943 rok. Helene Hannemann budzi swoje dzieci, aby zaczęły szykować się do szkoły. Jej mąż Johann niedawno stracił pracę i nie ma szans na nową ze względu na swoje romskie...
Światło ukryte w mroku 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło ukryte w mroku

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich - Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu. Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć… Przemyśl, 1943 rok. Nastoletnia Stefania...
Sztuka fermentacji. Praktyczne wskazówki z całego świata na temat procesu kiszenia i fermentacji warzyw, owoców, miodu 5/5 Nasza cena:
49,54 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka fermentacji. Praktyczne wskazówki z całego świata na temat procesu kiszenia i fermentacji warzyw, owoców, miodu

Nowe wydanie kulinarnego bestsellera Sztuka fermentacji! Jeśli kiszenie kojarzy ci się tylko z ogórkami, jesteś zdecydowanie w błędzie! Okazuje się, że sztuka fermentacji znana jest już od dawnych czasów i obejmuje tak wiele dziedzin, że trudno byłoby opowiedzieć o tym tylko w jednej książce!...
Pretty happy 5/5 Nasza cena:
9,90 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pretty happy

Gwiazda wielkiego ekranu od teraz na twoją wyłączność Kate Hudson odkrywa przed tobą tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza w swojej książce, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami...
Wybrane bestsellery
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,18 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 0/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula