Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 8
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
17,6x25,0
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
632
Nasza cena: 53,94 zł 89,90 zł Taniej o: 40%

Interesuje Cię tematyka okultystyczna? Chcesz rozpocząć praktykę magiczną, ale nie wiesz, od czego zacząć? Już teraz sięgnij po niezwykłe kompendium wiedzy i odkryj tajemnice świata magii!

"Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej" autorstwa Donalda Michela Kraiga to niezwykły podręcznik do nauki magii. Jest to kompletne kompendium wiedzy, które zainteresuje wszystkich miłośników tematyki okultystycznej oraz każdego praktykującego adepta sztuk magicznych. Jest to jedna z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych publikacji dotyczących szeroko pojętej magii i rytuałów. Książka zawiera nie tylko ogromną ilość wiedzy teoretycznej z rozmaitych dziedzin magicznych, lecz także wiele ilustracji i wyczerpujących opisów rytuałów. Podręcznik Donalda Michela Kraiga został podzielony na 12 cennych lekcji, które zawierają informacje teoretyczne i historyczne, a także przydatne ćwiczenia i przykłady rytuałów magicznych.

Kompendium porusza różne ciekawe tematy i obszary z zakresu okultyzmu, takie jak kabała, tarot, medytacja, projekcja astralna i praktyki wizualizacji, przywoływanie duchów oraz magia seksualna i tantra. Z książki można dowiedzieć się, jak tworzyć i przeprowadzać rytuały, a także jak działają talizmany, amulety oraz inne narzędzia służące praktyce magicznej. "Magija współczesna" to praktyczny i fascynujący przewodnik po świecie magii, wzbogacony o liczne przykłady z życia i praktyki autora. Zainteresuje zarówno początkujących czytelników, którzy rozpoczynają swoją przygodę i poszukują podstawowych informacji, jak i średnio zaawansowanych adeptów sztuki magicznej, a nawet zaawansowanych praktyków.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorze

Daniel Michael Kraig to pochodzący z Chicago pisarz i praktyk magii ceremonialnej. Wielokrotnie uczestniczył w tematycznych audycjach radiowych, wydawał także nagrania audio na kasetach. Napisał kilkanaście książek i wiele artykułów prasowych o tematyce okultystycznej. Interesował się różnymi formami magii, zajmował się między innymi tarotem, kabałą, tantrą oraz hipnozą.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  12 z 12 osób uznało recenzję za przydatną

  „Magija nie jest czymś, co się robi. Magija jest tym, czym jesteś.”

  Ezoteryka była w moim życiu od zawsze. Już jako małe dziecko siedziałam mamie na kolanach i obserwowałam, jak stawiała karty – czy to kabałę, czy to Tarota. Od zawsze towarzyszyły mi kamienie szlachetne i minerały, a wszystko, co nadprzyrodzone i dziwaczne, stało się jakby zwyczajną codziennością. Z wiekiem zagłębiałam się w ową tematykę coraz bardziej, skupiając się też niejednokrotnie na praktyce. I chociaż już tyle lat tej niesamowitej ścieżki za mną, to wiem, że sporo jeszcze przede mną. Sporo wiedzy, praktyki, doświadczeń… I być może również kolejnych ksiąg. I oby wszystkie były tak wspaniałe jak nowość wydawnicza - Magija współczesna - autorstwa Donalda Michaela Kraiga.

  Ciężko mi się czasami pisze o takich książkach. A właściwie nawet nie czasami, ale zawsze. Bo chociaż jest to dzieło naprawdę niesamowite pod wieloma względami, to nie każdy powinien po nie sięgać. Wiem, że znajdą się takie osoby, dla których będzie do czysta abstrakcja i nawet nie przejdzie im przez myśl, żeby spróbować. I dobrze. Skoro taka jest wasza ścieżka życiowa, to wspaniale, że się jej trzymacie i słuchacie intuicji. Wiem, że znajdą się laicy zainteresowani tematem i poczują się przytłoczeni tym, co Kraig oferuje. Znajdą się sceptycy, którzy to wyśmieją. Znajdą się też tacy, którzy być może co nieco już wiedzą o Kabale, Magiji i pokrewnych tematach, zaczną czytać i doświadczą swego rodzaju oświecenia. Jeżeli należycie do tej grupy to cudownie, ale musicie wiedzieć jedno…

  To nie jest książka, którą się czyta na raz i odkłada na półkę. To jest coś, co się studiuje cały czas. To genialny podręcznik i poradnik, który naprawdę świetnie sprawdziłby się w szkołach okultystycznych (o ile takowe by powstały). To nie jest bajka rodem z Harry’ego Pottera czy innych historii fantasy, to praca z energią, to zachowanie otwartego umysłu i patrzenie na świat z szerszej i bardziej rozbudowanej perspektywy. To przyswajanie wiedzy i chwilowe odpuszczanie, to analizowanie i praktyka, to coś, do czego naprawdę należy się przyłożyć. I chociaż osobiście wychodzę z założenia, że warto czerpać informacje na temat Magiji z różnych ksiąg i włączać to w swoją osobistą, „własnoręcznie” stworzoną praktykę, to na pewno są i tacy, którzy będą wykonywać wszystko krok po kroku, tak jak sugeruje to Kraig. I każde podejście będzie odpowiednie, o ile faktycznie będziecie to czuć w ciele, sercu i duszy.

  Autor celowo nie podzielił tej książki na rozdziały, a na lekcje. I każda z nich ma naprawdę genialną konstrukcję. Odpowiednie wprowadzenie do tematu, rozwinięcie, zakończenie oraz pytania sprawdzające przyswojoną wiedzę, ale też takie, na które jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko my sami – próbując zrozumieć siebie, zagłębić się w swój umysł. To naprawdę coś, co daje nam pełny obraz praktyki magicznej czy energetycznej. I o ile część lekcji ma za zadanie wprowadzić nas w ten świat, przygotować na coś więcej, tak druga część jest już bardziej rozległa. W obydwu jednak znajdziemy mnóstwo inspiracji, rzetelnej wiedzy i porządnie opisanych rytuałów z inwokacjami. Nie brakuje również dodatkowych schematów, tabel czy rycin. A Kraig naprawdę opisuje wszystko w dobry sposób, pokazując zawsze różne aspekty czy genezę danego zagadnienia.

  Autor daje wiele praktycznych i istotnych wskazówek, z których wynieść coś może praktycznie każdy – nie tylko osoba początkująca, przed którą jeszcze długa droga, ale także osoba bardziej zaawansowana. Rozwój jest najważniejszy, podobnie jak bycie otwartym na nowe praktyki, zmiany czy doświadczenia. W tej książce znaleźć można naprawdę ogrom wiedzy, dotyczącej historii magiji i Kabały, rytuałów, alchemii, tantry, medytacji, projekcji astralnej, spirytyzmu, etyki magicznej, wizualizacji, amuletów i talizmanów. To bardzo rzetelne i porządnie wydane kompendium wiedzy, jedno z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia jeżeli chodzi o praktykę magiczną. No ale nie ma się co dziwić, Donal Kraig był człowiekiem naprawdę mocno zaangażowanym w to, co robił.

  Nie chcąc nikogo urazić, napiszę jeszcze tylko, że zdecydowanie nie polecam tej książki tym, którzy magię widzą w sposób taki, jak pokazują to książki czy filmy fantastyczne. To nie ta bajka. I tak wydaje mi się, że tego typu opracowania trafiają i tak tylko do tych, którzy wiedzą, „z czym to się je”. Taka już kolej rzeczy na tej okultystycznej ścieżce…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Od zawsz interesowałem się magią, a wszystko zaczęło się od Pottera. Bardzo fajna książka, dzięki której można poznać wiele ciekawych aspektów magii.

  Polecam dla wszystkich zainteresowanych magią wokół nas!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Długo się zastanawiałam nad kupnem tej ksiazki. Dziś jestem już jej posiadaczką. Polecam wszystkim chcącym zagłębić się w wiedzę o świecie magii .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Magia wielu z nas kojarzy się ze spektakularnymi efektami czarów bądź nieco baśniowym przedstawieniem czarownic, jako wiedźm odizolowanych od reszty społeczeństwa, zaszytych w lesie i tworzących swoje wywary. Tymczasem wcale tak nie musi być. Ten ogół wierzeń i praktyk jest coraz częściej wykorzystywany przez czarowników, którzy wyglądają niczym każdy z nas, choć są obdarzeni naturalnym darem, lub też przez lata wypracowali z mniejszym lub większym sukcesem zestaw magicznych umiejętności, którymi się posługują.

  Co więcej, niekiedy do magicznych praktyk nie trzeba wszystkich atrybutów kojarzonych z magami, choć magia by zacząć działać, lubi z nich korzystać. Świece, zioła, kamienie czy intonacje to elementy, które składają się na wykonanie magicznego rytuału. Niekiedy też – w rzadkich sytuacjach, osoby mogą nawet nieświadomie stworzyć magię w sytuacji silnych emocji, ale najczęściej mamy do czynienia z pełną świadomością wykonywania danego rytuału.

  Czy jednak każdy z nas może zostać magiem? Czym tak naprawdę jest magia (a czym nie jest)? W jaki sposób ją praktykować będąc przygotowanym na ewentualne konsekwencje? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka, która zmieni sposób pojmowania czarów przez wiele osób, która pozwoli odnaleźć niektórym własną drogę i być może będzie to droga nabywania wiedzy tajemnej. To pozycja wyjątkowa, pierwszy chyba odwołujący się do Wysokiej Sztuki Magicznej i tak gruntownie omawiający zagadnienie podręcznik. Książka pt. „Magija współczesna. Dwanaście lekcji Wysokiej Sztuki Magicznej” to nowość i zarazem prawdziwy ewenement na polskim rynku. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pozycja jest prawdziwą gratką dla wszystkich interesujących się szeroko pojętą ezoteryką, a także dla czarownic, magów, wróżek i rytualistów, którzy za jej sprawą mogą zweryfikować wykonywane przez siebie praktyki i ich poprawność, ale i nabyć nowych umiejętności.

  Książka, jak wskazuje tytuł, zawiera dwanaście lekcji dotyczących magii, a dokładnie wzbogacających nas w wiedzę dotyczącą Kabały. Zamknięte w dwóch częściach rozdziały (Zakon Zewnętrzny i Zakon Wewnętrzny) pozwalają nam krok po kroku zgłębiać wiedzę tajemną, a choć język nie jest zbyt skomplikowany, to jednak należy oddać się lekturze z pełną uważnością, bowiem obfituje ona w szereg instrukcji i informacji, mających wpływ na powodzenie rytuałów. Przygodę z magią warto zacząć od lektury słowa wstępnego – to bowiem zostało bardzo interesująco przedstawione przez kilku ekspertów, stając się samo w sobie interesującą lekturą.

  Pierwsze, czego uczymy się o magii to fakt, że – w przeciwieństwie do „wiedzy” przekazywanej w licznych baśniach czy opowieściach, wcale nie działa ona natychmiast, niekiedy trzeba poczekać na jej efekty. Dowiadujemy się również, że moc magiczną możemy wypracować sami, a droga do niej jest tylko jedna – praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! O ile za praktykę odpowiadamy my sami, to książka służy nam wsparciem, jeśli chodzi o wyposażenie nas w cały zestaw umiejętności, poczynając od prowadzenia dziennika snów (po to, by z perspektywy czas dostrzec zbieżność ze zmianami w naszym życiu a zmianami dokonującymi się w snach), poprzez posługiwanie się Tarotem czy zakreślanie pentagramu, aż po wiedzę dotyczącą magii seksualnej czy pracę ze swoja linią życia.

  Obszerna, licząca ponad sześćset stron publikacja, pozwala nam nie tylko zacząć przygodę z magią, ale (a może przede wszystkim) profesjonalnie podejść do tematu. Dzięki lekturze tego podręcznika, której towarzyszyć oczywiście musi praktyka, możemy rozbudzić w sobie pasję, ale też poprawić swoją jakość życia, odnaleźć swoją własną drogę. Być może będzie to droga maga …

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Magia... - to słowo kojarzy się nam wszystkim z literacką bajką, filmową baśnią, legendami i historiami szeptanymi dzieciom na dobranoc... Tymczasem wielu ludzi na świecie wierzy, że magia naprawdę istnieje! Magia rytuałów, symboli, projekcji, czy też medytacji, która to może pomóc osiągnąć nam wymarzone cele i pełnię szczęśliwego życia. I to właśnie dla tych osób, ale też i zaintrygowanych tym zagadnieniem - laików, powstała znakomita książka Donalda Michaela Kraiga pt. "Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej", której to najnowsze i wzbogacone wydanie, ukazało się właśnie nakładem Wydawnictwa Kobiece!

  Pozycja ta, w zgodzie ze swoim tytułem, stanowi swoisty podręcznik współczesnej magiji (magii), który nie tylko wprowadza nas w teoretyczne, praktyczne i duchowe arkana tej sztuki, ale też i wyjaśnia to, czym ona jest. To właśnie tu znajdziemy szereg informacji na temat tego, czym jest ezoteryka, jak ważną rolę odgrywa w jej zakresie Kabała, czy też wreszcie poznamy praktyczne czynności i rytuały na polu okultyzmu. I tym, co zwraca naszą szczególną uwagę w tym względzie jest to, że treść tej książki cechuje największy możliwy profesjonalizm, jak i też niezwykła lekkość podania tejże wiedzy, po którą to może sięgnąć każdy czytelnik....

  Całość książki została podzielona na 12 części - lekcji, które to prowadzą nas przez świat magiji. I tak oto za sprawą pierwszych sześciu z nich (tzw. Zakonu Zewnętrznego) poznajemy tu [Adres usunięty]. znaczenie snów w życiu człowieka, odkrywamy rolę kart Tarota, poznajemy skuteczne tworzenie Pentagramu, czy też wreszcie dowiadujemy się tego, jak wygląda podział Kabały na poszczególne rodzaje. To także szczegółowe opisy technik medytacji, opanowywania żywiołów ziemi, czy też wreszcie ceremoniałów, które mają zapewnić nam zdrowie i szczęście.

  Kolejne sześć lekcji (Zakon Wewnętrzny) skupia się zaś [Adres usunięty]. na rodzajach, roli, tworzeniu i ładowaniu poszczególnych talizmanów, kwestii postrzegania, rozumienia i przywoływania duchów, przyrządzaniu magicznych eliksirów, czy też poznawaniu technik projekcji astralnych. Ponadto znajdziemy tu także ciekawe odniesienia do tzw. linii czasu każdego z nas, chaosu w magii, jak i też poznamy najważniejsze dla nas magiczne symbole, które możemy przenieść do naszej codzienności.

  Każdą z tych lekcji cechuje niezwykła skrupulatność, drobiazgowość i rzetelność podania, jak i też przejrzyste wyjaśnienie wszelkich trudniejszych kwestii i pojęć - [Adres usunięty]. wywodzących się z hebrajskiego języka. Co więcej, każą z lekcji wieńczy również coś na wzór swoistego podsumowania zdobytych informacji, które przybiera postać pytań, które odnoszą się do najważniejszych i najistotniejszych kwestii. I przyznam szczerze, że to rozwiązanie wydaje się być "trafionym w dziesiątkę", gdyż to właśnie ten swoisty quiz sprawia, że wynosimy z tego czytelniczego spotkania jak najwięcej!

  Nie sposób nie docenić też wydania tej książki - począwszy od pięknej, symbolicznej i twardej okładki, poprzez doskonałą jakość papieru i druku, a kończąc na dużej przejrzystości tekstu. Do tego mamy tu także mnóstwo rozmaitych dodatków ikonograficznych, [Adres usunięty]. w postaci ciekawych zdjęć, ilustracji, rysunków, tabel, wykresów itd. To wszystko sprawia, że lektura tej pozycji jest jeszcze przyjemniejszą i łatwiejszą, co w kontekście faktu, iż książka ta liczny sobie grubo ponad 600 stron, ma duże znaczenie. Co więcej, dzięki tak efektownemu i naprawdę pięknemu wydaniu, pozycja ta może sprawdzić się również w roli prezentu dla bliskiej nam osoby.

  Czas na rzecz najważniejszą - odpowiedź na pytanie, czy lektura tej książki sprawiła, że zaczęłam inaczej patrzeć na magię i wszystko to, co z nią związane...? Otóż, ku swojemu zaskoczeniu, powiem że tak! Spotkanie z dziełem Donalda Michaela Kraiga sprawiło, że zainteresowałam się Kabałą, jej nauką, czy też wreszcie spojrzeniem na to, czym są pradawne ceremoniały magiczne. Co więcej, książka ta przekonała mnie także do tego, że magia nie musi oznaczać czegoś mrocznego, niepokojącego i złego, a wręcz przeciwnie - środek i drogę do uczynienia życia szczęśliwszym, lepszym i pełniejszym. Oczywiście, nie powiem, że od dziś będę każdego dnia tworzyć swoje domowe, magiczne amulety, eliksiry i pentagramy..., ale z pewnością z chęcią nie raz powrócę do tej książki, przypomnę sobie jej poszczególne fragmenty, czy też choćby omówię jej treść z przyjaciółmi.

  Sięgając po książkę "Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej", miałam pewne obawy względem tego, czy aby na pewno odnajdę się w jej treści i będę w stanie zrozumieć zawarte tu informacje. Na szczęście okazały się one płonnymi, gdyż mamy tu do czynienia z ciekawą, intrygującą i podaną w bardzo prosty sposób, wiedzą autora. Dlatego też z jak największym przekonaniem polecam sięgnięcie po ten tytuł każdemu z was, kto tylko interesuje się magią lub też chciałby skonfrontować swoje wyobrażenia z tym, czym jest prawdziwa magija...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Magija współczesna
 • Autor: Donald Michael Kraig
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 632
 • Format: 17,6x25,0
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520134
 • Język: polski
 • Podtytuł: Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej
 • Oryginalny tytuł: Twelve lessons in the high magickal arts
 • Tłumacz: Adam Kościuk, Maciej Lorenc
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788366520134
 • EAN: 9788366520134
 • Wymiary: 17.2x24.5x4.2 cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Magija współczesna mobi epub 0/5 Nasza cena:
37,43 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Magija współczesna mobi epub

Od ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie...
Magia glamour 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia glamour

Poznaj magię glamour i zacznij dostawać od życia to, czego chcesz! Zaczerpnij niezwykłą wiedzę od bestsellerowej Deborah Castellano. Glamour to sztuka. Sztuka wzbudzania ekscytacji i zainteresowania innych oraz wykorzystywania tego do osiągania swoich celów. Poznaj „Magię glamour”, rozwiń swój...
Moja i twoja astrologia 4/5 Nasza cena:
35,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja i twoja astrologia

Wielka księga astrologii, czyli odpowiedź na to, co jest zapisane w gwiazdach! Nie możesz dogadać się z szefem? Zastanawiasz się, czy warto iść z kimś na randkę? A może po prostu chcesz żyć z ludźmi w zgodzie i utrzymywać z nimi dobre relacje? Okazuje się, że aby rozwiązać większość twoich...
Genialne dziewczyny 5/5 Nasza cena:
27,45 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Genialne dziewczyny

Poznaj historie niesamowitych kobiet, których największą pasją była nauka! Valentina Tereshkova była pierwszą kobietą w kosmosie, Jane Goodall jako jedyny człowiek została zaakceptowała przez dzikie szympansy. Katherine Johnson bezpiecznie sprowadzała astronautów na ziemię, a Rita Levi Montalcini...
Kołysanka z Auschwitz 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kołysanka z Auschwitz

Wzruszająca opowieść o wytrwałości, nadziei i sile w jednym z najbardziej przerażających okresów w historii świata Niemcy, 1943 rok. Helene Hannemann budzi swoje dzieci, aby zaczęły szykować się do szkoły. Jej mąż Johann niedawno stracił pracę i nie ma szans na nową ze względu na swoje romskie...
Roślinny browar 0/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Roślinny browar

Jak zrobić miód pitny? Jak długo powinno fermentować wino? Czy w każdym fermentowanym napoju jest alkohol? Szampan z kwiatów bzu, piwo imbirowe, kwas chlebowy i wino z owoców lasu. Nowy rozdział w fermentacji! Wyjątkowe napoje, pełne zdrowych bąbelków! Zaskocz swoich gości domowymi miodami pitnymi,...
The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Afery polityczne, królewskie bolączki i rozkwit panowania Elżbiety II. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Afery polityczne, królewskie bolączki i rozkwit panowania Elżbiety II. Tom 2

Drugi tom księgi wiedzy o serialu „The Crown” i fascynującej historii królowej Elżbiety II Tym razem Robert Lacey, konsultant historyczny hitu Netflixa, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące wątków z drugiego i trzeciego sezonu. Przyjrzyj się dwóm burzliwym dekadom panowania królowej Elżbiety...
Kosmiczne dziewczyny 4/5 Nasza cena:
27,45 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmiczne dziewczyny

Przed tobą 50 fascynujących biografii bohaterek, które udowodniły, że inteligencja nie ma płci. Neil Armstrong, który wypowiedział słynne zdanie o „małym kroku dla człowieka” nigdy nie wylądowałby na Księżycu, gdyby nie pomoc kobiet. Kobiety na całym świecie – astronautki, matematyczki,...
Światło ukryte w mroku 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło ukryte w mroku

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich - Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu. Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć… Przemyśl, 1943 rok. Nastoletnia Stefania...
Dwanaście słodkich miesięcy 5/5 Nasza cena:
35,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwanaście słodkich miesięcy

Przepisy na obłędnie pyszne desery od znanej blogerki! Chcesz zachwycić swoich bliskich ciastami z aksamitnymi kremami albo zostać królową dziecięcych urodzin, przygotowując wyśmienity sernik z popcornem i solonym karmelem? Daj się porwać na 12 miesięcy w świat rozkosznych deserów Kasi Guzik,...
Skin Beauty. Biblia pięknej i zdrowej skóry 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skin Beauty. Biblia pięknej i zdrowej skóry

Jak mieć ładną cerę? W jaki sposób pozbyć się pryszczy? Jeśli zadajesz sobie te pytania, czas postawić skórę na pierwszym miejscu! Każdy może mieć ładną, zdrową i pełną blasku skórę – nie tylko szczęściarze z dobrymi genami. Nigdy też nie jest za późno na zmianę dotychczasowych nawyków...
Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Dzieci żółtej gwiazdy 5/5 Nasza cena:
38,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Dzieci żółtej gwiazdy

Bestsellerowe powieści Mario Escobara Poruszające historie, które zostają w pamięci na długo. W pakiecie znajdują się książki: „Kołysanka z Auschwitz” Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować. Helene...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula