To, co najważniejsze. Hart's Boardwalk. Tom 1

Książka
33,99 zł
Outlet
17,99 zł
eBook
22,99 zł
od 12,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo:Słowne (dawniej Burda Książki)
Seria:Hart's Boardwalk
Oprawa:Miękka
Rok wydania:2021
Ilość stron:412
Opis

Hartwell to małe, na pozór spokojne miasteczko ulokowane nad morzem. Jak to zwykle bywa, także i to miejsce ma swoją tajemnicę, skrytą przez zmowę milczenia mieszkańców.

Najczęściej jednak sekrety tego typu prowadzą do wydarzeń dramatycznych, strasznych i kończących się tragedią. Jednak sekret mieszkańców Hartwell będzie miał zdecydowanie inne skutki, które można odkryć w książce Samanthy Young - "To, co najważniejsze".

Jessica Huntington jest lekarką w miejscowym więzieniu dla kobiet. Swoje obowiązki wykonuje bardzo sumiennie i zauważalnie zżywa się ze swoimi podopiecznymi, jednocześnie mając bardzo ubogie życie osobiste, co jest wynikiem ciągłego wycofywania się z jakichkolwiek znajomości.

Ma to oczywiście swoje przyczyny, z którymi bohaterka radzi sobie średnio. Do czasu, aż odnajduje stare listy miłosne zaadresowane do pewnego mężczyzny, który mieszka w nadmorskim miasteczku Hartwell. Nie znajduje tam jednak tylko i wyłącznie adresata, ale i uczucie, którego tak długo unikała.

Czy Jessica poradzi sobie ze swoją przeszłością? Jaki sekret kryje spokojne, nadmorskie miasteczko? Czy bohaterowie będą w stanie przezwyciężyć swoją niepewność i strach przed kolejnymi problemami i zawodami miłosnymi? "To, co najważniejsze" to opowieść o wielkiej miłości, rodzącej się w ogromnych bólach, ale także o wychodzeniu ze swojej strefy komfortu i o sekrecie, który może doprowadzić do szczęśliwego finału.


O autorce

Samantha Young - autorka serii romansów "On Dublin Street", która trafiła na szczyt listy bestsellerów "USA Today" i "New York Times", oraz wielu innych powieści, które zyskały całą rzeszę fanek na całym świecie.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Hart's Boardwalk

Szczegóły
  • Tytuł: To, co najważniejsze
  • Autor: Samantha Young
  • Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Seria Hart's Boardwalk
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 412
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380538870
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: One real thing
  • Tłumacz: Górczyńska Ewa
  • Nr wydania: 2
  • ISBN: 9788380538870
  • EAN: 9788380538870
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm
  • Dane producenta: Burda Media Polska Sp. z o.o., ul. Marynarska 15 (budynek New City), 02-674 Warszawa, Polska, katarzyna.szemborska@slowne.pl, tel. +48 (22) 360 38 38
Recenzje książki To, co najważniejsze. Hart's Boardwalk. Tom 1 (9)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Helena W. w dniu 2017-11-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Samantha Young kocham tą autorkę. Jestem wielka fanka pani Young. To co najważniejsze to kolejna książka która podbiła moje serce. Ta historia opowiada o miłości która chce każda z kobiet przeżyć. Bohaterka jest osobą szukając siebie i swojego miejsca na świecie odkrywa to dopiero w miasteczku Hartwell odnajduje siebie cel życia, przyjaciół i prawdziwa miłość. Polecam każdemu do przeczytania książki

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Aga D. w dniu 2017-02-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Kiedy zobaczyłam w zapowiedziach tę oto książkę, pomyślałam sobie, że może być świetną kobiecą i dobrą lekturą. A czegoś typowo kobiecego ostatnio poszukiwałam. "To, co najważniejsze", to książka, która nieco mnie zaskoczyła, bo wiecie... Spodziewałam się też tego, że mogę się zawieść na niej (ostatnio ciągle mi coś nie pasuje w tego typu książkach), a tutaj zaskoczenie. Najnowsza książka Samanthy Young okazała się bardzo przyjemnym i przyzwoitym czytadłem, które wciągnęło mnie od początku i, które będę polecała znajomym. Sądzę, że jeśli lubicie kobiece czytadła, z dużą dozą romantyzmu, flirtu i całkiem niemałym dodatkiem interesujących wydarzeń, to "To, co najważniejsze" jest dla Was.

    Zacznę od moich obaw, które zaprzątały moją głowę. Otóż, ciekawiło mnie, czy wielokrotnie powielane schematy będą widoczne w tej książce. Nie chciałam się łudzić, że w dobie, gdzie schemat goni schemat, Young będzie go unikać. Poznając więc głównych bohaterów: Jessica z początku wydawała mi się szarą myszką, a tutaj zaskoczenie! Okazała się konkretną babką, która nie jest naiwna i nie da sobie namieszać w głowie. Kobietą, która wie czego chce i będzie o to walczyć. A dla mnie taka postać kobieca, jest dużym plusem. Postać męska natomiast... Cooper Lawson - kreowany na największego przystojniaka i nieco bawidamka w Hartwell. Trochę mnie to przeraziło, niemniej ponowne zaskoczenie! Ah to pierwsze wrażenie... Cooper okazał się wartościowym, stałym w uczuciach mężczyzną, który naprawdę mógłby być wzorem dla innych męskich bohaterów książek tego gatunku. Polubiłam go, jak zresztą większość bohaterów, jakich stworzyła Young. - Tak więc obawy dotyczące bohaterów okazały się bezowocne i całe szczęście!

    Kolejnym czego się obawiałam, zagłębiając się w treść to to, że ten cały romans będzie przechodził śmieszne kryzysy, które "widziałam" już w wielu książkach i filmach. I wiele razy się na to zanosiło, niemniej postawa bohaterów i ich podeście do tych wydarzeń zaskakiwały mnie co rusz. Tym samym można powiedzieć, że owszem, książka bywa schematyczna, ale niektóre wydarzenia i zachowania bohaterów, mogą czytelnika zaskoczyć. Ja osobiście odebrałam całość pozytywnie i z pewnością sięgnę po kolejne książki z tej serii.

    Samantha Young stworzyła interesującą powieść, która powinna spodobać się każdej, dojrzałej kobiecie. Ma w sobie wszystko to, co kobieca literatura powinna mieć. Miłą dla serca historię, miłość, oddanie, przyjaźń, humor i sympatycznych bohaterów. Ja jestem na tak!

    Jestem ciekawa, jaki będzie kolejny tom. Chciałabym bliżej poznać Bailey - rezolutną i wojowniczą kobietkę o złotym sercu. Kto wie, może kolejna książka z tej serii będzie właśnie o jej losach?

    sol-[Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Roma W. w dniu 2019-08-22
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Jessica Huntington - lekarka pracująca w więzieniu dla kobiet, zwolenniczka związków bez zobowiązań. Pewnego dnia w książce z więziennej biblioteki znajduje listy miłosne. Oczarowana historią sprzed czterdziestu lat jednej z więźniarek postanawia dostarczyć listy adresatowi. W tym celu wyjeżdża do nadmorskiego miasteczka Hartwell, gdzie odzyskuje spokój i poznaje uroczego właściciela baru, Coopera Lawsona. Czy tajemnica skrywana przez Jessice rozdzieli zakochanych?

    Lekka i przyjemna historia miłosna. Akcja rozgrywa się w malowniczym miasteczku, którego mieszkańcy mocno wierzą w przeznaczenie. Wszyscy tutaj wszystko o sobie wiedzą i są ze sobą bardzo zżyci. Jessica szybko odnajduje tutaj spokój oraz wielką miłość dla której diametralnie postanawia zmienić swoje życie. Każdy z bohaterów różni się od siebie osobowością, nie brakuje również czarnych charakterów, dzięki czemu historia nie jest nudna. Nie ma tu spektakularnych zwrotów akcji, lecz mimo to książka mnie wciągnęła i spodobała mi się. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to liczyłam na rozwinięcie wątku między Bailey i Vaughnem, ale niestety nie doczekałam się.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Weronika N. w dniu 2017-11-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Macie czasami tak, że ktoś was zachęci do przeczytania danej książki? U mnie było tak z ,,To, co najważniejsze". Pewien bloger książkowy pokazywał tę książkę, fragmenty i wyrażał się o niej w samych superlatywach, więc zapragnęłam ją przeczytać.

    Samantha Young to przede wszystkim szkocka autorka bestsellerów o tematyce erotycznej. Jest jedną z najpopularniejszych autorek. Zawsze była dumna ze swojej osobowości i z tego co robiła. Teraz również powinna być, wydała spora ilość książek i stała się sławna niemalże na całym świecie.

    Jessica Huntington cały czas zmaga się z przeszłością, stara się być jak najlepszym człowiekiem i przysłużyć się społeczeństwu poprzez pracę lekarską w damskim więzieniu. Nigdy nie wiedziała czym jest miłość i czym tak naprawdę jest życie. Miała przyjaciół, jednak nie stanowili oni całości jej życia, które było wręcz monotonne. A tajemnice z przeszłości nie dawały jej spać po nocach.

    W więzieniu odkrywa plik listów, schowanych starannie w książce Jane Austen. Wie doskonale, że nie powinna ich czytać, jednak ma wrażenie, że zawierają jakąś tajemnicę.

    Przeczucie dobrze jej podpowiada. Wywarły na niej ogromne wrażenie, więc postanawia je zawieźć adresatowi, do miasteczka Hartwell, gdzie wszystko się zaczyna.

    Niestety okazuje się, że poszukiwany odbiorca listów wyjechał i trochę czasu upłynie zanim wróci. W związku z takim obrotem spraw Jessica, korzystając z urlopu w pracy, postanawia pozostać w miejscu, w którym się zatrzymała.

    Przez czas spędzony tam zawiera przyjaźnie, angażuje się uczuciowo.

    Jednak czy dobrze postępuje?

    Albowiem miasteczko, w którym się zatrzymała składa się z rekinów biznesowych, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć nowe ziemie, lokale, akcje.

    Co jeśli na jaw wyjdą jej mroczne sekrety?

    Wypadałoby kilka słów dodać od siebie, a nie tylko teorię podawać.

    Zaskoczyła mnie szybka akcja, którą daje się odczuć na początku, potem już tempo zwalnia, jednak początkowo jest ciężko nadążyć nad narzuconym tempem. Istnieje pewna różnica pomiędzy szybkim czytaniem i akcją. Cóż, wolno się nie czytało, wręcz przeciwnie.

    Bohaterowie jak i cała fabuła są złożenie. Każdy ma jakieś swoje tajemnice, które stopniowo wychodzą na wierzch. Co się stanie, jeżeli wszystkie je poznamy? Może wystąpić przeładowanie, oczywiście ze strony bohaterów, a nie czytelnika.

    Szukacie romansu? Książki psychologicznej? Ta pozycja będzie idealna dla was. Łączy w sobie te dwa gatunki.

    Idealna? Może nie, świetnie się ją czytało i rozkoszowało biegiem wydarzeń, jednak jest to tak zwana książka na raz. Nie weszła w skład moich ulubionych książek, ani w ten tych uczących czegoś, do których należy ponownie zajrzeć.

    ,,Ty jednak jesteś głęboko przekonany, że ci słońce z tyłka wschodzi, więc już nawet nie wiesz, co jest w życiu najważniejsze."

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Beata M. w dniu 2017-10-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Jessica zaangażowała się na całego w sprawy związane ze swoimi podopiecznymi. Pracując w więzieniu dla kobiet stara się z otwartym umysłem i sercem słuchać wyznań kobiet. A jednak, ilekroć udziela im rad, sama nie potrafi wcielić ich w życie. Bolesne, życiowe doświadczenia nie pozwalają jej zaangażować się w żaden związek, jednak gdy pewnego dnia, w więziennej bibliotece odkrywa plik starych miłosnych listów decyduje się zwrócić je adresatowi. Tam, w malowniczym Hartwell poznaje Coopera, który jak się okazuje potrafi potrafi skruszyć lód w sercu kobiety. Tylko czy jej uprzedzenia silnie zakorzenione w sercu mogą w końcu odpuścić?

    Przyznaję, że nie wiązałam z tą lekturą żadnych ambitnych planów. Miałam ochotę na przyjemną, lekką lekturę dla kobiet i dlatego zdecydowałam się na powieść Young. Na szczęście już po raz kolejny przekonałam się, że gdy nie nastawiam się na nic specjalnego lektura mnie zaskakuje - dokładnie tak jak w tym przypadku, gdzie może pomijając trochę nudnawy wstęp otrzymałam całkiem dobrą historię.

    To nie jest tak, że w tej lekturze kryją się wartości, które zmieniły mój światopogląd. Nie, to nie jest tego typu książka. Jej zadaniem jest zatrzymać mnie przy lekturze lekkością i swobodą a z tym poradziła sobie doskonale. Myślę, że to przede wszystkim za sprawą głównych bohaterów, bo Jessica okazała się przełomową postacią, gdzie z cichej myszki zmieniła się w twardą, silnie walczącą o swoje racje kobietę. Polubiłam ją i akceptowałam jej lęk przed niepewną miłością, ale jednocześnie czułam do niej trochę żalu, że tak silnie odrzuca Coopera. Bo chociaż otrzymał ON łatkę przystojniaka i łamacza kobiecych serc to też swoje przeżył i widziałam po nim jak stara się pokazać od najlepszej strony przed Jessicą. Więc jak sami widzicie chcąc nie chcąc nawet nie wiem kiedy zaangażowałam się w historię tych dwojga i trzymałam za nich kciuki, bo kto jak kto, ale oni przeszli w życiu tyle, że należała się im chwila szczęścia.

    Samantha Young pisze swoje książki w sposób lekki i przyjemny. Nie mam właściwie nic do zarzucenie tej historii, bo jak na powieść romantyczną wypadła w moich oczach całkiem pozytywnie. Dobrze wykreowani bohaterowie, lekkie tło codzienności i trudy przeszłości złożyły się na obraz miłosnych rozterek, które nie dopuszczały bohaterów do szczęśliwego zakończenia. Jednak czy nie jest tak, że dobro zawsze zwalczy zło? O tym musicie przekonać się sami, bo to chyba największy urok tej historii - przekonanie się na własnej skórze jaką ostateczną drogę obiorą Jessica i Cooper.

    "To, co najważniejsze" to urokliwa, dobrze napisana powieść o miłości, która zajmuje uwagę czytelnika przez kilka dobrych godzin. To książka z tych, które nie powinny kończy się zbyt szybko, bo są przyjemnym umilaczem czasu. Odkryłam podczas lektury kilka zabawnych scen, momentów wzruszeń i problemów dnia codziennego, a to w książkach bardzo cenię. Bez wątpienia to pozytywne otwarcie cyklu, który - mam nadzieję - z tomu na tom okaże się jeszcze lepszy.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula