Należymy do siebie

Książka
31,99 zł
Książka
71,99 zł
eBook
38,99 zł
Audiobook
38,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 472
Opis
Ona skrywa mroczną tajemnicę. On chce jej pomóc, ale na drodze stają mu własne sekrety...

Angela jest piękną i (przynajmniej na pierwszy rzut oka) beztroską dziewczyną. Nikomu nie mówi o dręczących ją straszliwych wspomnieniach; o przeszłości, która zostawiła blizny nie tylko na ciele, ale i w sercu. Nikomu... Aż do chwili, w której w jej życiu pojawia się Jace. Zabójczo przystojny, dowcipny, szarmancki, bogaty, wydaje się mężczyzną, któremu można zaufać. Jeśli Angela miałaby komukolwiek otworzyć bramę prowadzącą za mury obronne, jakie wokół siebie zbudowała, tym kimś byłby właśnie Jace. Tylko czy to na pewno dobry pomysł? Czy chłopak jest wobec niej szczery? Czy jego własne mroczne tajemnice nie staną na drodze do wspólnego szczęścia?

Romans, sensacja, erotyka - książka Aleksandry Ziętek to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która w serwisie Wattpad osiągnęła niemal dwa miliony odsłon!
O autorze książki

Aleksandra Ziętek publikuje na portalu Wattpad od 2014 roku pod pseudonimem Angela Dead. Na jej profilu oprócz romansów można znaleźć teksty z kategorii fantastyki, kryminału i horroru. Pisanie od lat jest częścią jej życia i sprawia jej największą radość. Ma mnóstwo pomysłów na nowe opowieści, którymi chciałaby się podzielić ze światem.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Szczegóły
  • Autor: Aleksandra Ziętek
  • Wydawnictwo Editio
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 472
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328380479
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328380479
  • EAN: 9788328380479
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: HELION S.A., ul. Kościuszki 1C, 44-100 Gliwice, Polska, gpsr@grupahelion.pl, tel. (32) 230-98-63
Recenzje książki Należymy do siebie (5)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Sylwia S. w dniu 2022-08-30
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Książka to debiut autorki. Muszę przyznać, że ostatnio bardzo polubiłam debiuty. Czy tym razem także trafiłam na fajny debiut? Niestety nie do końca jest udany. Sama historia początkowo zapowiadała się zupełnie inaczej z czasem rozwinęła się na, tyle że jako całość nie jest zła. Ale ma spor mankamentów.

    Angela to młoda kobieta, która skrywa mroczny sekret. Nie wie o nim ani rodzina, ani jej najbliższa przyjaciółka. Z czasem udaje się jej wyjść dzięki przyjaciółce z depresji ale nadal nie dopuszcza do siebie blisko innych osób. Pewnego razu na jej drodze staje Jace. Chłopak nie odpuszcza i szybko ich relacje nabiera prędkości. Angela wyznaje mu swój sekret i otwiera się na uczucia. Jednak nie do końca jest w stanie zaufać.

    Jace to młody mężczyzna, który po śmierci ojca odziedziczył firmę. Młody, uparty radzący sobie w życiu ale dopiero gdy poznaje Angelę odnajduje sens w życiu. Walczy by mu zaufała, nie przeszkadza mu to, że ma za sobą dramatyczne chwile i wspiera ja we wszystkim. Czy uda mu się stworzyć z nią szczęśliwy związek?

    Początkowo myślałam, że będzie to klasyczny romans. Dwóje ludzi, których życie nie rozpieszczało. Oboje potrzebują kogoś, kto im rozgoni mrok i pozwoli pozbyć się demonów. Ale autorka wprowadziła nutkę kryminalną. Były chłopak Angeli, a zarazem oprawca nie daje o sobie zapomnieć,. W dodatku jest też była dziewczyna Jace, która wprowadza zamęt w relację dwójki głównych bohaterów. Potem mam także wątek mafii.

    Sama fabuła jest dobrze pomyślana, ale mam wrażenie, że napisana chaotycznie. Są fragmenty w książce, które mam wrażenie, że czytałam. Po czym okazuje się, że to sen Angeli. Denerwowało mnie tez na początku to jak Angel powtarzała jedno słowo "idiota. Za dużo tego, w dodatku miało być w formie zartu ale odnosiłam inne wrażenie całkiem przeciwne. Jace też miał dziwny nawyk powtarzania "aniołku" w nie zawsze odpowiednich momentach. Sama akcja jest dynamiczna, styl autorki wbrew lekki i przyjemnie się czyta. Wprowadzenie wątku kryminalnego i epizody z mafią trochę mało spójne. Wątki pojawiają się znienacka, za dynamicznie to wszystko poleciało i za szybko przeskoczyło na inny. Jeśli chodzi o samych bohaterów to są dobrze opisani, choć muszę przyznać, że nie wzbudzili we mnie pełnej sympatii.

    Książkę czyta się lekko, to ponad 400 str. Nie miałam chwili zwątpienia, by ja odłożyć. Autorka bardzo fajnie poprowadziła nam fabułę. Buduje doskonale napięcie , choć są przeskoki wątków, które mało do siebie pasują. Niektóre fragmenty mnie irytowały jak dialogi , które prowadziła sama ze sobą w myślach Angle. Niektóre myśli Jace tez nie były trafione. Wyszczególnione innym drukiem przeszkadzały mi w zrozumieniu historii. Musiałam się bardziej skupić. Niektóre wątki były trochę napisane tak,że ciężko było je przyjąć za prawdziwe. Jak np. kuracja pewnego profesora, dzięki której Angela odzyskał czucie w nogach w rekordowo krótkim czasie bez wysiłku.

    Zakończenie dość dynamiczne, ale w końcu cała historia kończy się optymistycznie. Mimo wszystko polecam bo to całkiem ciekawa historia.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Sisters As B. w dniu 2022-07-29
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    ✍Dziesiejszy post poświęcony będzie książce Aleksandry Ziętek, a nosi ona tytuł ,, Należymy do siebie " . Oczywiście jest ona od wydawnictwa @[Adres usunięty]

    ,, ONA SKRYWA MROCZNĄ TAJEMNICĘ.

    ON CHCE JEJ POMÓC, ALE NA DRODZE STAJĄ MU WŁASNE SEKRETY... "

    ✍Angela to dziewczyna, która prowadzi spokojne oraz beztroskie życie. I może by tak było, gdyby nie mroczna przeszłość, która zostawiła nie tylko ból psychiczny, ale również fizyczny. Nigdy nikomu nie wyznała prawdy na temat tego co wydarzyło się w jej życiu. Ale niespodziewanie na jej drodze pojawię się Jace. Zabójczo przystojny, dowcipny, bogaty oraz szarmancki mężczyzna. Ich relacja rozwija się w zawrotnym tempie nie tylko ta przyjacielska, ale również miłosna. I to on jako pierwsza osoba w życiu Angeli dowiaduje się co naprawdę przytrafiło się dziewczynie. Ale czy Jace okaże się odpowiednią osobą to powierzchnia tak dużego sekretu?

    ✍Hejka Kochani myślimy, że warto polecać książkę od razu, by dla tych którzy nie czytają recenzji do końca , wiedzieli czy nam się podobała. Dlatego jeśli w skrócie mamy ocenić ten romans - Czy nam się podobał ? oraz Czy go polecamy? Odpowiedź jest bardzo prosta TAK TAK TAK. Przyznamy się Wam,że czytałyśmy tę książkę na Wattpadzie, więc nie była nam obca. Tylko, że miałyśmy na prawdę duże zaskoczenie oraz niespodziankę , ponieważ do momentu, aż zaczęłyśmy ją czytać nie zdawałyśmy sobie sprawy z tego, że już kiedyś została przez nas pochłonięta . I powiemy Wam coś jeszcze lepszego, między innymi przez tę książkę, właśnie jedna z nas zaczęła czytać romanse. Może nie do końca pamietałyśmy zakończenie oraz niektóre sytuację w niej przedstawione, ale to i dobrze, bo same miałyśmy pewnego rodzaju niespodzianki. Historia bardzo fajna taka z charakterem. Ponieważ pokazuje, że nie zawsze to co ma zewnątrz jest ważniejsze od tego jacy jesteśmy w środku. Oczywiście jest to historia miłosna, która ukazuje nam, że nie ważne co się wydarzy to jeśli mamy wsparcie drugiej połówki wszystko jakoś się w końcu uda. Dla fanów pikantnych scen również coś się znajdzie. Jeśli mowa o bohaterach no to po prostu się w nich zakochałyśmy od razu, ponieważ jak już wspominałyśmy nie byli dla nas obcy. Jace to przykład idealnego mężczyzny. Był on kochany, troskliwy, pomocny, zawsze starał się rozwiązywać problemy oraz po prostu, gdy Angela go potrzebowała on po prostu BYŁ. Ale nie myślcie sobie jak trzeba było to pazury też potrafił pokazać. Natomiast Angela to dziewczyna, która mimo ciężkiej przeszłości potrafiła cieszyć się życiem i czerpać z niego to co najlepsze. Wiadomo miała wzloty i upadki, ale kto by ich nie miał po takich wydarzeniach. Razem tworzyli mieszankę idealną i to chyba jest najważniejsze. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że książka posiada ponad 450 stron co sprawia, że czytacie super romans przez dłuższą chwilę, a nie jeden krótki wieczór. My wam ją serdecznie polecamy. Dajcie koniecznie znać czy Wam również się podobała

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Dominika P. w dniu 2022-07-06
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Nie lubię “zastoju czytelniczego” jednak czasami się zdarza, gdy natrafimy na “ciężką” książkę.

    Niestety mowa o historii, która zachwyciła mnie swoim opisem “Należymy do siebie” - Aleksandry Ziętek. Książka opowiada losy Angeli oraz Jace. Spotykają się podczas jednej z imprez na którą wybrali się ze znajomymi. Już od pierwszej chwili między tą dwójką zaczyna iskrzyć. On jest bardzo przystojny, szarmancki i sprawia, że Angela czuje się przy nim bezpieczna. Dość szybko wyjawia mu swoją tajemnicę, o której nie wie nikt z jej bliskich. Ich relacja bardzo szybko się rozwija, okazuje się, że Jace jest bajecznie bogaty i wraz z mamą prowadzi firmę po śmierci ojca. Jednak czy mężczyzna jest z nią całkowicie szczery?

    Książka “Należymy do siebie” jest podzielona na części i ma uwaga, aż osiemdziesiąt siedem rozdziałów. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z powieścią o tak dużej ilości rozdziałów. Oczywiście z jednej strony jest to atut, ponieważ poznajemy tą opowieść z perspektywy obojga głównych bohaterów. Dodatkowo taki zabieg powinien sprawić, że książkę będzie czytało się znacznie szybciej. Jednak mnie ta książka okropnie męczyła, historia mnie nie porwała i niestety strasznie się dłużyła. Pierwsze sto siedemdziesiąt stron części pierwszej skupiły się na zbliżeniach pomiędzy bohaterami i ewentualnych randkach. A i przy okazji mieliśmy mały dramat i chwilowe rozstanie, w sumie nawet dwa. Ja naprawdę nie wiem na czym opierała się ta relacja i okropnie podczas czytania mnie to drażniło. Nie lubię tak szybko rozwijającej się relacji pomiędzy bohaterami, a tutaj to nawet nie był sprint, to było coś jeszcze szybszego.

    Mimo, iż opis obiecywał nam garść sekretów to rozbroił mnie fakt, że główna bohaterka już na samym początku swojej znajomości z Jacem opowiedziała mu o swojej tragedii mimo, iż wcale go nie znała. Była to bardzo absurdalna sytuacja, która sprawiła, że podchodziłam do tej historii z dystansem.

    Najbardziej w tej książce zaintrygował mnie wstęp przed rozpoczęciem każdej części oraz epilog. Ile w tym było emocji, uczuć i sentencji. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest była zła książka. Muszę przyznać, że pióro autorki było bardzo interesujące i podoba mi się to jak pisze, jednak fabuła tej historii po prostu do mnie nie trafiła. Czytanie tej książki mnie po prostu męczyło. Autorka chciała wcisnąć w książkę za dużo rzeczy na raz. W dodatku relacja pomiędzy głównymi bohaterami to był rollercoaster emocji. Myślę, że każdy z Was powinien sam ocenić czy jest to książka dla niego. W przyszłości bardzo chętnie przeczytam inne utwory autorki, ponieważ tak jak wspomniałam podoba mi się jej styl pisania, po prostu niekoniecznie książka “Należymy do siebie” była dla mnie.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina P. w dniu 2022-07-05
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Angela to młoda i piękna, z pozoru beztroska dziewczyna, jednak dręczą ją straszne wspomnienia z przeszłości. Kiedy w jej życiu pojawia się Jace - przystojny, bogaty i dowcipny mężczyzna Angeli wydaje się, że znalazła kogoś komu mogłaby zaufać. Czy aby na pewno? Co skrywa mężczyzna i jak jego tajemnice wpłyną na życie bohaterów?

    Jak już pewnie wiecie bardzo lubię czytać debiutanckie powieści, za każdym razem jestem ciekawa czy autor jest w stanie mnie czymś nowym i nietuzinkowym zaskoczyć. Jeśli chodzi o książkę "Należymy do siebie" to niestety widać na pierwszy rzut oka, że to debiut, jej pióro wydaje mi się jeszcze nie do końca dopracowane, jednak nie twierdzę, że książkę czytało mi się źle. Powieść podzielona jest na trzy części i opowiedziana z perspektywy obojga bohaterów, co z pewnością pomogło mi ich dużo lepiej poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, jakie uczucia nimi targają. Autorka w głównej mierze skupiła się tutaj na Angeli - jej przeszłości, tragicznych wydarzenia, które mocno wpłynęły na teraźniejszość i powolnym odbudowywaniu swojej pewności siebie i ogólnie życia. Relacja pomiędzy bohaterami została w ciekawy sposób pokazana, widać, że Angela mogła liczyć na wsparcie Jace'a, jednak mimo wszystko zabrakło mi tutaj tego efektu "wow".

    W tej historii znajdziecie wiele sekretów, walkę z demonami przeszłości oraz dwoje poranionych serc, które pragną jedynie szczęścia i miłości. Wiem, że ta książka nie zapadnie mi w pamięć, jednak widzę potencjał w autorce i myślę, że jeszcze jest w stanie mnie w przyszłości zaskoczyć. Moja ocena 6/10.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    1/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Wioleta K. w dniu 2022-06-14
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Miłość od pierwszego wejrzenia. Przypadkowe spotkanie. Dwoje młodych ludzi. On bogaty, nieziemsko przystojny, zakochuje się w niej i nie ma zamiaru jej sobie odpuścić. Ona sama do końca nie wie, czego chce od życia i nagle na jej drodze staje on.

    Początek książki to miłość, sielanka i wzajemne przyciąganie pomieszane z seksem. Niewiele się dzieje, drobne spięcia, zazdrość, i znów zgoda poprzez seks. Ale potem to już jest wszystko, czego dusza zapragnie. Mafia, utrata pamięci, śluby i wesela. Taka plątanina wszystkiego o niczym. Jeżeli mam wskazać główny wątek, to powiem wam, że sama do końca nie wiem, bo tu się tyle działo i było to tak chaotyczne, a co więcej wątki były liczne i ich zamykanie nagłe. Tak samo jak utrata pamięci, było nie ma i magiczne ozdrowienie.

    Zdecydowanie jako czytelnik liczyłam na więcej frajdy z lektury, a ten tytuł okazał się kolejnym gniotem.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula