Krew

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 2
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
396
Inne wersje (3)
Outlet, Książka, op. miękka
za 20,00 zł
eBook, mobi, epub
za 28,79 zł
Audiobooki mp3
za 26,92 zł
Nasza cena: 37,99 zł 39,99 zł Taniej o: 5%

Chwilowo niedostępny

"Krew" to polski kryminał, od którego trudno jest się oderwać. Historia mrożąca krew w żyłach sprawia, że brutalny i skomplikowany świat bohaterów zaskoczy Was nie raz.

W świecie powieści Bartosza Szczygielskiego nic nie jest takie, jak może się nam wydawać na pierwszy rzut oka. Dodatkowo wszystko odznacza się niezwykłą brutalnością i komplikuje na każdym kroku. "Krew" to kolejna książka, która nie zwalnia tempa, a główny bohater znów staje przed niezwykle ciężkim dla niego wyzwaniem.

Powieść stanowi drugą część z serii "Gabriel Byś". Tytułowy mężczyzna to komisarz, który w poprzednim tomie brał udział w strzelaninie, dlatego tymczasowo został odsunięty od wszystkich spraw. Na prośbę prokuratora powołano biegłego, który zdecydował, że bohater powinien udać się na obserwację psychiatryczną. Oczywiście Byś nie jest z tego powodu zachwycony, jednak nie ma sił na dalszą dyskusję i poddaje się bez oporu. Życie płynie w szpitalu psychiatrycznym zupełnie innym rytmem. Nikt nie pozostaje tu anonimowy ani nie jest w stanie ukryć się przed dociekliwymi spojrzeniami. Początkowo nie dzieje się nic, co mogłoby przykuć czyjąkolwiek uwagę.

Codzienna nuda zostaje jednak przerwana z powodu makabrycznego odkrycia. Oto na terenie szpitala w Tworkach znalezione zostaje ludzkie serce. Wydarzenie wzbudza niemałą sensację, którą również i Gabriel Byś postanawia się zainteresować. Nie ma wystarczająco sił na samodzielne prowadzenie śledztwa, ale stara się robić wszystko co w jego mocy, aby znaleźć sprawcę. Jednocześnie całe prywatne śledztwo komplikują podejrzane osoby, które niespodziewanie się pojawiają. Twierdzą, że to nie morderstwo, a cud, dlatego też sprawa powinna zostać zamknięta. Komisarz nie chce się temu poddać. Tym bardziej, kiedy popełniona zostaje kolejna zbrodnia. Bohater gubi się w domysłach i w tym, co jest prawdą, a co wymysłem otępiałego przez leki mózgu. Czy w takim stanie i miejscu będzie mógł rozwikłać dręczącą go zagadkową śmierć?

"Krew" to kryminał pełen brutalności i różnorodnych zwrotów akcji. Każdy popełnia błędy, które jednak powoli prowadzą do rozwikłania wszystkich niewiadomych. Komisarz nie wie, że najcięższą próbę ma dopiero przed sobą.

Bartosz Szczygielski to polski autor opowiadań i recenzent. Dwukrotnie został laureatem w konkursie na najlepsze opowiadanie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Debiutem powieściowym autora jest "Aorta".
Recenzje (2)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Należę do osób, które chętnie sięgają po mroczne, mocne kryminały. Im ciemniej pod latarnią, tym wzrasta moje zainteresowanie daną pozycją. W ostatnim czasie udało mi się odkryć twórczość autora, którego książki od początku do końca wywołują dreszczyk emocji, a losy bohaterów pozostają w głowie jeszcze długo po odłożeniu egzemplarza na półkę. Chodzi o Bartosza Szczygielskiego – pisarza, który zadebiutował w 2016 roku powieścią ,,Aorta’’. W listopadzie zeszłego roku nakładem wydawnictwa W.A.B. ukazała się druga część trylogii pruszkowskiej ,,Krew’’.

  Gabriel Byś w wyniku traumatycznych przeżyć zostaje umieszczony w znanym szpitalu w Tworkach. Komisarz walczy o powrót do równowagi psychicznej. Niespodziewanie jednak na terenie zakładu mężczyzna odkrywa część ludzkiego ciała – serce! Gabriel, chcąc nie chcąc, angażuje się w śledztwo, które ma doprowadzić do rozwiązania tej tajemniczej zagadki. Niektórzy jednak uważają, że w Tworkach doszło do interwencji boskiej! W okolicach zakładu psychiatrycznego zaczynają się gromadzić pielgrzymi, którzy są przekonani, że mają do czynienia z… cudem! W pewnym momencie Byś już sam nie wie, co jest prawdą, a co jest wytworem jego wyobraźni. Na dodatek wkrótce w szpitalu dochodzi do kolejnych makabrycznych zdarzeń, które znacznie utrudnią Gabrielowi śledztwo. Kto pociąga za sznurki w tej niezwykle przerażającej sprawie? Czy komisarz, pomimo stanu zdrowia, zdoła poznać prawdę? Jakie tajemnice kryją szpitalne mury?

  Równolegle do wydarzeń w Tworkach poznajemy dalsze losy prostytutki Kaśki Sokół. Kobieta wbrew własnej woli jest więziona i zmuszana do wykonywania usług na rzecz Andrzeja Dziergi – byłego mafioso, który w dalszym ciągu ma bardzo duży wpływ na życie mieszkańców Pruszkowa. Kaśka znajduje się w fatalnym położeniu, ale ciągle ma nadzieję, że uda jej się osiągnąć zamierzony cel. Czy znajdzie sposób na wyjście z tej patowej sytuacji? W jaki sposób historia pruszkowskiej prostytutki łączy się z makabrycznymi znaleziskami na terenie szpitala w Tworkach? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi, sięgając po drugą powieść kryminalną Bartosza Szczygielskiego ,,Krew’’.

  Muszę szczerze przyznać, że przystępując do lektury ,,Krwi’’, spodziewałem się zupełnie innej fabuły. Autor całkowicie mnie zaskoczył umiejscowieniem akcji w Tworkach i powiązaniem poszczególnych wątków, które początkowo nie składały się na jakąś większą całość. Koniec końców pisarz przygotował dla czytelnika niezwykle interesującą fabułę z wieloma zwrotami akcji i niespodziewanymi rozwiązaniami, które wprawią w osłupienie nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

  Autor, podobnie jak w ,,Aorcie’’, nie oszczędza swoich bohaterów. Zarówno Gabriel, jak i Kaśka są poddawani niezliczonym torturom fizycznym i psychicznym. Zwłaszcza główna bohaterka musi pokonać wiele przeszkód, by osiągnąć zamierzony cel. Szczygielski nie rezygnuje z drastycznych opisów. Andrzej Dzierga niczym bezwzględny tyran pozbawia kobietę podstawowych praw ludzkich. Kaśka zostaje zamknięta w czterech ścianach, nie może kontaktować się ze światem zewnętrznym, na każdym kroku jest inwigilowana, a co najgorsze musi spełniać wszystkie zachcianki swoich klientów. Bicie, podduszanie czy sprowadzanie do roli zwierzęcia – z tym na co dzień styka się pruszkowska prostytutka. Aż trudno uwierzyć, że Kaśka jest jeszcze w stanie racjonalnie myśleć i ciągle ma nadzieję na lepsze jutro.

  Akcja powieści toczy się w dość nierównym tempie. Fragmenty, które są poświęcone Kaśce są bardziej zdynamizowane. Sytuacja kobiety zmienia się jak w kalejdoskopie. Jej losy czytelnik śledzi z zapartym tchem i przez cały czas wierzy, że uda jej się wreszcie zaznać chwili spokoju. Z kolei rozdziały, w których na pierwszy plan wysuwa się Gabriel Byś są nieco statyczne. W Tworkach pacjenci funkcjonują według niezmiennego rytmu. Atmosfera względnego spokoju jest tu jednak tylko pozorna. To co dzieje się wokół zakładu spowoduje palpitację serca u niejednego czytelnika. Czy należy jednak ufać nafaszerowanemu przez leki umysłowi Bysia? Przekonacie się o tym, sięgając po drugą część pruszkowskiej trylogii.

  Na uwagę po raz kolejny zasługuje styl Szczygielskiego. Ponownie pisarz zastosował zabieg narracyjny polegający na grze słów. Dany wyraz jest spoiwem łączącym poszczególne rozdziały, w których poznajemy historię Kaśki i Gabriela.

  Jeśli jeszcze nie udało wam się poznać twórczości Bartosza Szczygielskiego, to najwyższy czas nadrobić stracony czas. Warto rozpocząć przygodę z jego książkami zgodnie z porządkiem chronologicznym, czyli od ,,Aorty’’. Po odłożeniu pierwszej części zapewne z prędkością światła sięgnięcie po ,,Krew’’ i gwarantuję wam, że autor po raz kolejny was zaskoczy. Oczywiście w sensie pozytywnym! Czekam na zakończenie trylogii pruszkowskiej. Tym razem nową powieść zacznę czytać w dniu premiery! No chyba, że wydawnictwo mnie uszczęśliwi i otrzymam egzemplarz książki, zanim ta pojawi się na półkach księgarskich.

  recenzja pochodzi ze strony: [Adres usunięty]

  facebook: [Adres usunięty]C5%9Awiat-142938809703311/?modal=admin_todo_tour

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo często z niemałą obawą podchodzę do kolejnych tomów cyklu, szczególnie gdy poprzedniczka była naprawdę dobra. Tak też było i w tym przypadku. Pierwsza część trylogii pruszkowskiej – „Aorta”, zrobiła na mnie wielkie wrażenie i w napięciu śledziłam jej kolejne strony. Przyznaję również, że z wielką ciekawością czekałam na kolejne wydarzenia z życia nie tylko komisarza Bysia, ale również z życia miasta, które nie bez przyczyny, kojarzy się głównie z mafią.

  W Tworkach, gdzie po wydarzeniach opisanych w poprzedniej części, przebywa komisarz Byś, dochodzi do makabrycznego zdarzenia. Jedni nazywają je cudem. Inni, tak jak snujący się między budynkami szpitala psychiatrycznego Byś widzą w tym okrutną zbrodnię. Niestety jak się okazuje, nie jedyną, która będzie miała miejsce. Byś zaczyna tracić grunt pod nogami i ma wrażenie, jakby potrzebował pomocy psychiatrycznej bardziej niż się wszystkim wydaje. Jakie rozwiązanie zagadki przyniosą wydarzenia zapoczątkowane odnalezieniem ludzkiego serca w kamiennej misie? Jakie tajemnice skrywają pacjenci szpitala i jego personel? Komisarz udowadnia, ze policjantem zostaje się na całe życie. Gabriel Byś mimo, że zamienił mundur na szpitalny strój, nadal ma w sobie krew dochodzeniowca, mimo leków, którymi jest faszerowany. Czy jest jednak gotowy, na to co ma się wydarzyć?

  Tak jak w poprzedniej części równolegle z wydarzeniami, które dzieją się obok komisarza, poznajemy dalsze losy Kaśki Sokół, pruszkowskiej prostytutki, która nadal próbuje uwolnić się spod szponów szefa lokalnej mafii. W jaki sposób, tym razem połączą się drogi tych dwojga? Mogę Wam tylko zdradzić, że w sposób niezwykle zaskakujący. Tym bardziej z niecierpliwością czekam na tom trzeci. Choć również szczerze mogę wyznać, że boję się, co autor tym razem zgotuje swoim bohaterom. Już przy „Krwi” czułam, że są oni na granicy wytrzymałości, że nie zniosą więcej upokorzeń i zła, które dzieje się wokół nich.

  Mam wrażenie, że ta powieść, jest jeszcze lepsza niż poprzednia i jeszcze silniej trzyma w napięciu. Z jednej strony "Krew" jest kontynuacją "Aorty", łączy się z nią, w jakiś sposób jest z nią spójna. Z drugiej natomiast mam poczucie, że jest zupełnie inna. Zmienia się jej klimat, jakby wraz z zakończeniem pierwszego tomu nastąpił jakiś przełom i wszystko trzeba było zaczynać na nowo, tak jak musi to zrobić bohater tej książki.

  Bartosz Szczygielski w swojej najnowszej powieści jeszcze mocniej buduje wydarzenia wokół swoich bohaterów, jeszcze mocniej zaciska pętle na ich szyi i jeszcze mocniej przeraża. Nie do końca jestem za tym by klasyfikować książki z podziałem na płeć, ale podczas czytania "Krwi" i "Aorty" miałam w głowie określenie, że jest to wyjątkowo męska powieść. Trudna, rzeczowa, twarda i dość drastyczna. To co wyjątkowo mocno w niej uderza, to rzeczywistość, w której jest sadzona. Trudna, nieidealna i bardzo polska. "Krew" to drugi tom trylogii z nurtu noir. Znajdziemy w niej więc, tak jak poprzednio wiele wątków związanych z miastem Pruszków. Czasem dzięki tym opisom czułam się jakbym była na miejscu tych krwawych zdarzeń. Czułam się jakbym znała te miejsca, choć nigdy w nich nie byłam.

  Tak jak w "Aorcie", "Krew" fascynuje i niejako nabiera tempa poprzez przeskoki między poszczególnymi scenami. Te związane z komisarzem zdają się co prawda płynąć wolniej, w tempie otumanienia lekami. Za to te z Kaśką nadrabiają podwójnie. Jeśli faktycznie istnieje tak zwany syndrom drugiej książki, mam wrażenie, że Bartosza Szczygielskiego ON nie dotyczy. "Krew" moim zdaniem jest jeszcze lepsza od swojej poprzedniczki. A to daje szansę na jeszcze lepszą kontynuację.

  Jak przystało na prawdziwą recenzję powinnam się teraz do czegoś przyczepić. Ok. Więc niektóre sceny były dla mnie zbyt drastyczne. Ale to tyle. Reszta mnie zachwyciła.Wy musicie przekonać się sami. :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -68%
  Dziewczyna, która wróciła

  Dziewczyna, która wróciła

  Wstrząsający thriller psychologiczny o kobiecie gotowej pomścić śmierć córki bez względu na konsekwencje Kiedy Jules Bright słyszy pukanie do drzwi, ostatnią osobą, której się spodziewa jest detektyw. Niesie ON wyjątkowo złe wieści. Okazuje się, że stało się coś, czego kobieta obawiała się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 12,90 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

  Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

  Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,83 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Pudełko z marzeniami

  Pudełko z marzeniami

  Najzabawniejsza świąteczna komedia romantyczna! Zdradzony przez narzeczoną i oszukany przez wspólnika trzydziestoletni Michał marzy o tym, aby zacząć nowe życie. Kiedy dowiaduje się, że podczas II wojny światowej jego rodzina ukryła w małym miasteczku na północy Polski skarb, wyrusza na jego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,68 zł 36,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -25%
  Krótki przewodnik po życiu

  Krótki przewodnik po życiu

  Mądrość człowieka gór – nieznane i aktualne myśli ks. Tischnera o miłości, nadziei i prawdziwej wolności. „Zatrzymajmy przez chwilę uwagę przy tym słowie: ż y c i e . Jaka treść kryje się poza tym słowem? Jakie krajobrazy przywodzi nam przed oczy? Kolorowe łąki, falujące zbożem pola, ptaki w...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Układ idealny

  Układ idealny

  Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża Weronika, zastępczyni szefa ABW, szykuje się do ślubu z Przemkiem. W gorączce weselnych przygotowań nie przestaje myśleć o pracy. Planuje ryzykowną akcję, w której może pomóc tylko jej były, Łukasz. Kiedyś połączyła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Dylemat

  Dylemat

  Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała... Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,32 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Tatuażysta z Auschwitz

  Tatuażysta z Auschwitz

  Powieść oparta na faktach Prawdziwa historia Lalego Sokołowa, który tatuował numery na przedramionach więźniów osadzonych w Auschwitz. Milczał przez ponad pół wieku, tuż przed śmiercią zdecydował się opowiedzieć swoje losy. Tatuażysta z Auschwitz to właśnie opowieść Sokołowa, którą usłyszała i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 20,84 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Turbulencja

  Turbulencja

  Bestsellerowa Whitney G. debiutuje w Polsce opowieścią o namiętnym uczuciu Spotkali się w niebie: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku, aby odkryć życiowy cel. Gdy rozpoczyna pracę jako stewardessa, na pokładzie jednego z samolotów poznaje przystojnego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -46%
  Psy Prewencji

  Psy Prewencji

  "Psy Prewencji" to książka, która powstała bez patronatu i zgody KPG oraz MSWiA. Tekst książki próbowano ocenzurować, naciskano autora na usunięcie wielu stron, których treść może zaszkodzić wizerunkowi Policji. Nieoficjalnie wydano zakaz czytania tej książki przez funkcjonariuszy Policji. Zakaz...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,90 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Gwiazdka z nieba. Seria mazurska. Tom 1

  Gwiazdka z nieba. Seria mazurska. Tom 1

  W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii. Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem wydarza się cud. Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel chciał należeć do tych drugich. W...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,83 zł 36,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 5/5 Nasza cena:
44,38 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Krew z krwi 5/5 Nasza cena:
26,56 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew z krwi

Gdy pewnego ranka policjanci z wydziału zabójstw pukają do jego drzwi, Daniel Adamski nie wydaje się zaskoczony. Zaniepokojony, zestresowany, zdenerwowany – tak. Ale tej wizyty akurat się spodziewał. W końcu to dopiero pierwszy raz, kiedy ktoś zabił człowieka dokładnie tak, jak Adamski opisał to w...
Krew. Komisarz Eryk Deryło. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew. Komisarz Eryk Deryło. Tom 8

Komisarz Deryło powraca w jednej z najmakabryczniejszych spraw w swojej karierze! W przerażających okolicznościach zostaje zamordowana kobieta. W miejscu kaźni zabójca pozostawia upiorną wiadomość. Czy jej adresatami są śledczy? A może bezpośrednio komisarze Deryło i Haler? Krąg podejrzanych szybko...
Krew za krew 4/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew za krew

Połączenie Milczenia owiec i Mindhuntera Londyn, godziny szczytu. W wyniku zderzenia zatłoczona kolejka podmiejska zostaje kompletnie zniszczona. Podczas wypadku Ziba MacKenzie – policyjna profilerka dostaje wiadomość od umierającej kobiety: On to zrobił. Musisz komuś o tym powiedzieć. Outsiderka,...
Moja krew 4/5 Nasza cena:
31,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja krew

Clara Lofthus właśnie została ministrem sprawiedliwości – dla samotnej matki bliźniąt jest to funkcja wymagająca, a dla kobiety o tak wyrazistych poglądach - niebezpieczna. Jednak Clara nie zgadza się na dodatkową ochronę i pomoc, bo nie chce, by ktoś za bardzo przyglądał się jej życiu, w którym...
Młoda krew 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Młoda krew

Jakie tajemnice skrywa tajna baza wojskowa na Pomorzu? Co wydarzyło się w ostatnich dniach zimnej wojny? Michael Wagner, amerykański policjant urodzony w Polsce, z wyróżnieniem kończy szkolenie w ośrodku agencji wywiadu wojskowego. Otrzymuje pierwsze zadanie – ustalić tożsamość mitycznego...
Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4 0/5 Nasza cena:
25,70 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4

Cykl z Myronem Bolitarem Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki i zaskakujące zakończenie – to podstawowe cechy literackiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego...
Niespokojna krew. Cormoran Strike. Tom 5 5/5 Nasza cena:
35,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespokojna krew. Cormoran Strike. Tom 5

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza rodzinę w Kornwalii, kontaktuje się z nim kobieta prosząca o pomoc w odnalezieniu swojej matki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 1974 roku. Strike nigdy dotąd nie pracował nad nierozwiązaną sprawą sprzed niemal 40 lat i jest...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 1-8: Grzech, Ofiara, Pokuta, Trauma, Klątwa, Zjawa, Bestia, Krew 0/5 Nasza cena:
168,40 zł 259,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 1-8: Grzech, Ofiara, Pokuta, Trauma, Klątwa, Zjawa, Bestia, Krew

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Najlepsza seria kryminalna jaką przeczytacie! W Lublinie dochodzi do serii zaginięć. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy. Do sprawy zostaje przydzielony wybuchowy komisarz Eryk Deryło....
Krew na śniegu. Tom 1 2/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew na śniegu. Tom 1

Lata 70., Oslo. Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście. Otrzymuje nietypowe zlecenie - ma zabić żonę swojego szefa. Nie wypełnia jednak należycie swojego zadania...
Krew manitou 4/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew manitou

Zachwycająco krwawy horror Mastertona! W Nowym Jorku szaleje „wampirza epidemia”. Jej ofiary podrzynają gardła innym ludziom, a następnie wypijają ich krew. Liczba morderstw idzie w setki, w mieście wybucha panika. Wirus przenosi się drogą płciową, a zarażeni mają niezaspokojony apetyt na seks. Do...
Zabójczy pocisk. Polska krew 4/5 Nasza cena:
17,16 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójczy pocisk. Polska krew

15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy. Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne, którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii, morderstwa na zlecenie, zbrodnie popełniane w afekcie, tajemnicze zniknięcia. Do...
Wybrane bestsellery
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać

Szkoła potrafi być naprawdę wkurzająca i przestarzała! Czujesz się w niej czasami jak na taśmie produkcyjnej albo w zakładzie karnym? Natłok materiału do przyswojenia, nauczyciele bardziej skupieni na twoich błędach niż sukcesach, stresujące sprawdziany od bladego świtu… A do tego te ciągłe...
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
Magnetyczna mapa świata Brimarex 5/5 Nasza cena:
77,12 zł 77,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnetyczna mapa świata Brimarex

Brimarex Top Bright Magnetyczna mapa świata Magnetyczna mapa świata firmy Top Bright. Pozwól swojemu dziecku rozwijać zdolności językowe i topograficzne od najmłodszych lat! Duża, kolorowa, edukacyjna, 88 elementowa mapa świata z opisami w języku polskim pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Do 18 maja książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w...
Stary człowiek i morze 5/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary człowiek i morze

Wracamy do tej książki całe życie, bo klasyka dziś okazuje się niezwykle aktualna. Rybak Santiago po wielu dniach bezowocnych połowów postanawia samotnie wypłynąć na dalekie wody, aby udowodnić wszystkim, że jeszcze nie jest bezużytecznym starcem. Jego przynętę połyka imponujący marlin. Santiago...
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
31,13 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203

Świetny prezent dla siedmioletnich i starszych miłośników Iron Mana! Z zestawem LEGO® Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana (76203) zabawa w stylu Marvela wzniesie się na nowe wyżyny. Superfajne przygody dla młodych superbohaterów Wszystkie dzieciaki uwielbiają Iron Mana, prawda? A dzięki tej...
Obcy 5/5 Nasza cena:
25,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obcy

Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula