Jesteś moim teraz

Autor:

M Leighton

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
420
Rok wydania
2019
Inne wersje (3)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Audiobooki mp3
za 21,56 zł
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

“Jesteś moim teraz” to wzruszający romans, opowiadający o młodzieńczej miłości, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. Autorką powieści jest Michelle Leighton, która polskim czytelniczkom dała się poznać również za sprawą swojej drugiej książki - “Jesteś moim zawsze”.


Fragment książki

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc.

Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy, wiedział, że się rozstaniemy. Wpadliśmy w powtarzający się cykl, który był niczym przekleństwo powracającego koszmaru lub nadzieja na znajomy, dobry sen.

Nasza przeszłość była burzliwa, przyszłość rysowała się niewesoło, ale zawsze mieliśmy nasze piękne teraz.

W końcu jednak i to zostało nam odebrane.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie umiem opisać emocji podczas lektury JESTEŚ MOIM TERAZ. Były niczym rollercoaster - raz w górę, innym razem w dół. Ale myślę, że to dobrze, bo zapamiętam powieść M. Leighton jako historię cudownej miłości, która zaczęła się w dzieciństwie i zdołała przetrwać lata. Od zawsze jest we mnie słabość do romansów i nic na to nie poradzę. Moralizatorsko-filozoficzny wydźwięk miejscami drażni, ale paradoksalnie - nie wiem czy JESTEŚ MOIM TERAZ byłoby równie dobre, gdyby zabrakło tego negatywnego aspektu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  KIM BYLI I KIM SĄ?

  Był dojrzalszy niż koledzy w jego wieku, rozsądniejszy i przystojniejszy. Wzbudzał zainteresowanie płci przeciwnej, choć przecież nie należał do kręgu zamożnych i wpływowych, tych mających dobre pochodzenie. Mądry, pracowity, pobudzający zmysły nastoletni Dane James. Kim jest teraz, po wielu latach? I czy tkwiąca w nim nienawiść, wywołana niezrozumieniem i niesprawiedliwością, ma szansę ustąpić miejsca ukojeniu? Brinkley z pewnością nie była jedną z tych zaradnych, towarzyskich dziewczyn, choć dzięki kierującej się żądzą pieniądza matce trafiła do bogatej rodziny, wychowując się u boku ojczyma – swoją drogą odkrywającego w tej historii rolę czarnego charakteru. Teraz jest trzydziestodwulatką, z chorującą córką u boku i nadzieją na lepsze dni. Nie ma jednak pojęcia, jak krętą drogę przyjdzie jej jeszcze przejść…

  Pokochałam głównych bohaterów tej powieści, którzy zdecydowanie mieścili się w granicach wiarygodności i nienaciąganej atrakcyjności. Bez skrajnych ochów i achów, z wyczutą i zdrową równowagą kreacji charakterów. To wszystko sprawiło, że tak bardzo zaangażowałam się w treść iż trudno było mi odłożyć ją na bok. A wielowątkowa akcja, oparta nie tylko na motywie miłosnym, zdecydowanie uczyniła całość wartościową, absorbującą i wartą uwagi lekturą.

  NIE TYLKO O MIŁOŚCI, CZYLI WIELOWĄTKOWA FABUŁA

  „Jesteś moim teraz” to historia o niesprawiedliwości wynikającej z podziału ludzi wedle statusu społecznego i posiadanego majątku. To opowieść o okropnej krzywdzie, którą przyszło doświadczyć niewinnym osobom. O prawdziwej miłości, ślepym podążaniu za dobrem materialnym, o przebaczeniu, żalu i nadziei. Wyraźnym elementem okazuje się także choroba dotykająca dziecko oraz temat rodzinnej patologii i przekraczania dozwolonych granic, wraz z każdym kolejnym etapem coraz mocniej. Książka zdecydowanie należy do atrakcyjnych, bo zawiera wszystko to, co podaje przepis na udaną lekturę. Cudownych bohaterów, wielowątkową fabułę i przede wszystkim emocje.

  JESZCZE LEPSZA

  Poprzednia książka autorki, tj. „Jesteś moim zawsze” trafiła w mój gust, ale okazała się po prostu dobrą, ciekawą historią. „Jesteś moim teraz” to stuprocentowe przebicie jakości, lektura obowiązkowa dla wszystkich fanek słodko-gorzkich, ale nie ckliwych powieści miłosnych. Romantyczna, emocjonująca, urzekająca, piękna. Takich lektur życzę i sobie i Wam zdecydowanie więcej.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy, wiedział, że się rozstaniemy. Wpadliśmy w powtarzający się cykl, który był niczym przekleństwo powracającego koszmaru lub nadzieja na znajomy, dobry sen. Nasza przeszłość była burzliwa, przyszłość rysowała się niewesoło, ale zawsze mieliśmy nasze piękne teraz. W końcu jednak i to zostało nam odebrane.”

  Na samym początku muszę się Wam przyznać do tego, że to moje pierwsze spotkanie z twórczością M. Leighton. Naprawdę nie wiem, jak to się stało, że wcześniej nie trafiłam na jej książki, no ale niestety tak się stało. Teraz jednak wiem, że to autorka godna uwagi i jeżeli każda jej książka jest tak samo dobra, jak „Jesteś moim teraz”, to koniecznie muszę wszystkie zaległości nadrobić.

  W książce poznajemy trzydziestodwuletnią Brinkley, która po piętnastu latach wraca do miasteczka, w którym się wychowywała. Decyzja o powrocie nie należała do łatwych, jednak ze względu na swoją czternastoletnią córkę musiała to zrobić. Kobieta wiedziała, że powrót do przeszłości i spotkanie z matką, z którą nigdy nie miała dobrych stosunków nie będzie bezbolesne, ale nie podejrzewała, że najbardziej odczuje spotkanie z mężczyzną, który przed laty nadał sens jej życiu. Ich przyjaźń i miłość były zakazanym owocem, ale dzięki nim dziewczyna wiedziała, że żyje i tylko przy nim czuła się szczęśliwa. Niestety oboje musieli ukrywać swoją znajomość, bo przecież panna z dobrego domu nie mogła spotykać się z synem zwyczajnego robotnika. Niestety, gdy sekrety dziewczyny wyszły na jaw, musiała opuścić dom, nie mogąc nawet pożegnać się w ukochanych. Czy teraz po latach mają szansę naprawić to, co zniszczyli inni? Czy tajemnica, którą skrywa Brinkley przekreśli na nowo odbudowane zaufanie? O tym musicie dowiedzieć się sami.

  Czytając tę powieść, odniosłam wrażenie, że została ona napisana sercem i uczuciami, które wypływają z każdego słowa, z każdego zdania, po prostu z każdej przeczytanej strony. Autorka w przepiękny sposób opisała uczucie, które rodziło się między bohaterami, ich przyjaźń, miłość, oddanie i zaufanie. Pokochali się jako nastolatkowie, a ich miłość, choć została złamana i zbrukana, to i tak przetrwała lata rozłąki. Autorka pokazała także, że niektórzy ludzie żyją według chorych stereotypów, że przekładają dobra materialne nad miłość do dzieci, oraz że ślepo wierzą ludziom, których nie powinno być w ich życiu.

  „Jesteś moim teraz” to powieść przepełniona uczuciami i emocjami. Nie raz podczas czytania łza zakręciła się w moim oku, ale ta historia właśnie taka jest, że porusza najczulsze struny w sercu czytelnika. To powieść o trudnym dorastaniu, o poświęceniu, o demonach przeszłości, o rodzinnych sekretach i tajemnicach oraz oczywiście o miłości, która bardzo często jest lekiem na całe zło. M. Leighton napisała książkę, obok której nie można przejść obojętnie. Autorka nie boi się także pisać o trudnych i bolesnych tematach, opisuje wszystko prawdziwie, bez zbędnych ubarwień i idealizowania. Historię Brinkley i Dane’a mogłoby napisać prawdziwe życie, które nie zawsze maluje się w różowych kolorach, ale zawsze te kolory można namalować sobie samemu lub z pomocą bliskich i ukochanych osób.

  „Odnaleźli prawdziwe szczęście. Pokazali mi, że życie jest tym, czym je uczynimy. Musimy być na tyle zdeterminowani, by realizować marzenia i robić to, co dobre, bez względu na opinię innych”.

  Polecam Wam tę powieść z całego serca, bo to piękna historia, która wzrusza, momentami bawi i przede wszystkim daje nadzieję. To nie jest ckliwa opowiastka jakich wiele, ta książka dostarczy Wam prawdziwych i niezapomnianych emocji. Jestem o tym święcie przekonana.

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Filia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jesteś moim teraz" to piękna historia o prawdziwej miłości, która przetrwa wszystko, poświęceniu, sile oraz bólu jaki towarzyszył bohaterom. Czasami niektóre decyzje podjęte w życiu nie są dobre albo jesteśmy do nich zmuszani, jak w przypadku Brinkley Sommers, która wbrew swojej woli musiała podjąć trudną decyzję.

  Brinkley Sommers w wieku 32 lat zmuszona jest wrócić do swojego rodzinnego miasta. Nigdy nie chciała wracać do matki oraz do miejsca, gdzie przed laty zostawiła swoją prawdziwą miłość - Dane'a James'a, którego bardzo kochała i nadal go kocha. Do powrotu zmusiła ją choroba córki - czternastoletniej Celiny. Po prawie piętnastu latach kobieta musi się zmierzyć z przeszłością i ponieść konsekwencje swoich czynów. Oprócz przeszłości Brinkley musi stawić czoło teraźniejszości - chorobie córki. Kobieta przez całe swoje życie wycierpiała dużo, każdego dnia musiała sobie sama "jakoś" poradzić. Czy po tylu latach ból, zakazanej miłości oraz samotności los się do niej uśmiechnie ? Co się działo przez te wszystkie lata z Brinkley ? Czy spotka ona w swoim rodzinnym mieście Dana James'a ? Jakie tajemnice skrywają w sobie Brinkley oraz Dane ?

  Książkę mamy podzieloną na dwie części. Teraz, kiedy Brinkley wróciła do Shepherd's Mill wraz z córką oraz druga część kiedy była ona nastolatką i borykała się z wielkim bólem oraz rozdartym sercem. Ta historia bardzo mnie urzekłam, była taka prawdziwa, nie przesłodzona i dodatkowo styl autorki - rewelacyjny. To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale na pewno nie ostatnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Co prawda „Jesteś moim zawsze” nie czytałam, ale „Jesteś moim teraz” mnie zaciekawiło i cieszę się, że mogłam to przeczytać. To tak na wstępie. Może wiecie, ale ja wprost uwielbiam książki, które ukazują się pod logiem Wydawnictwa Filia. Chyba się jeszcze nie zdarzyło, bym trafiła na jakiegoś gniotka przez nich wydanego. Czekaj, wróć. Dobra, jedna książka się zdarzyła, ale tylko jedna. Każda ich powieść gwarantuje mieszankę przeróżnych emocji, które potrafią wstrząsnąć, zadziwić i zaskoczyć. Które po prostu zostają na dłużej w pamięci. Tak więc jedyna moja obawa co do „Jesteś moim teraz” dotyczyła tego, jak bardzo złamie mi ta książka serducho :D

  Brinkley wraca do rodzinnego miasta po kilkunastu latach nieobecności, wraca po raz pierwszy odkąd kilkanaście lat wcześniej opuściła dom i zaczęła żyć na własny rachunek. Wtedy wydawało jej się to jedyną słuszną opcją, teraz natomiast musi pokonać swoją niechęć i wrócić, dla swojej córeczki. A wiadomym jest przecież, że matka zrobi dla dziecka wszystko. Po powrocie powracają wspomnienia, powraca uczucie sprzed lat...

  Początkowo jakoś nie umiałam się wkręcić w te historię, nawet szczerze przyznam, że nieco się bałam, że w końcu trafiłam na słabszą książkę tego wydawnictwa... Nawet nie wiem, co dokładnie mi nie pasowało, niby czytało się okej, ale jednak coś mi zgrzytało. Nie mogę powiedzieć, że było nudno, bo nie było – cały czas coś się działo, ale jakoś... nie czułam tego. Zabrakło mi tego uczucia, że książka mnie wręcz wciska w fotel, tego że po prostu muszę koniecznie się dowiedzieć co się wydarzy... zamiast tego była swego rodzaju obojętność.. ALE! Na całe szczęście, gdzieś po przekroczeniu setnej strony... przepadłam! Tak zwyczajnie, krótko i szybko – przepadłam! To był ten moment, który sprawił, że zachciałam czytać i poznać dalsze losy bohaterów, to było to, czego mi brakowało! Szkoda tylko, że poczułam to tak późno, ale nie narzekam, bo to co działo się dalej, to co czułam w związku z tym wynagrodziło mi początek po dwakroć, a może i nawet więcej! Potem już poszło z górki, aż do ostatniej strony, aż do końca.

  Autorka na początku dzieli nam akcję na teraźniejszość i przeszłość... I tutaj pojawił się zabieg, którego nie cierpię... Jaki? Były podane dokładne lata... tak w skrócie to późne lata osiemdziesiąte i początek dwutysięcznych... W tym momencie sprawdzałam, kiedy to zostało napisane! I jest to stosunkowo nowa książka, bo napisana w 2017r. Ja generalnie najbardziej lubię, kiedy autorzy podają po prostu ile lat wcześniej, np. „15 lat wcześniej”, nadaje to książce takiej uniwersalności. Nawet konkretna data w roku mi nie przeszkadza (typu nie wiem, 15 maja, 30 września). Ale podany konkretny rok... Nie, po prostu nie.

  Może teraz kilka słów o bohaterach? Z jednej strony mamy Brinkley, z drugiej Dane'a... Ona bogata, a ON biedny – już się pewnie domyślacie co dalej, hm? Nawet polubiłam ich obydwoje, choć jakoś tak bez szału. Choć zależy, czy mówimy o tych z przeszłości, czy z teraźniejszości. Autorka przedstawia nam ich znajomość na przestrzeni lat, kiedy byli w różnym wieku i z jednej strony było to ciekawie ukazane, taka zakazana miłość, która nie bierze się z regularnych spotkań... Ale z drugiej? Moim zdaniem lepiej by to wyglądało, gdyby łączyła ich szczera przyjaźń, taka wiecie, że wymykają się przez całe lata, żeby choć chwilę ze sobą pobyć. To, jak M.Leighton zdecydowała się przedstawić ich relację było w porządku, podeszła ciut inaczej do tematu, ale można było to moim zdaniem nieco pogłębić, jeszcze lepiej zrobić.

  Faktem jest, że zdecydowanie bardziej podobały mi się fragmenty z teraźniejszości. Może coś jest w tym, że tak naprawdę mocno się wciągnęłam, kiedy rozdziały z przeszłości się prawie że skończyły? Dużo większą sympatią darzyłam dorosłych Dane'a i Brighton niż tych z młodości, zachowywali się... dojrzalej. Choć no hmm.. nic dziwnego, w końcu są... dorośli.

  Bardzo się cieszę, że M.Leighton wprowadziła do historii postać Celiny, moim skromnym zdaniem była to wspaniała decyzja! Bardzo polubiłam tę dziewczynkę, była niezwykle mądra jak na swój wiek i wprost uwielbiałam momenty, w których się pojawiała! A sceny, w których występowali zarówno Dane, jak i Celina? To już było w ogóle coś! Chyba moje ulubione w całej fabule! [...]

  Ciąg dalszy na blogu - [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: M Leighton
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 420
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380755949
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Beautiful Now
 • Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380755949
 • EAN: 9788380755949
 • Wymiary: 14.0x20.0x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Teraz jesteście Niemcami 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz jesteście Niemcami

Książka jest zapisem losów polskich dzieci, które w czasie II wojny światowej padły ofiarą zaplanowanej już w 1938 roku przez Reichsführera-SS Heinricha Himmlera akcji rabunku i bezwzględnej germanizacji.Uprowadzane przemocą i często z użyciem podstępu były kierowane na badania, a następnie do...
Będziesz moim wszystkim 0/5 Nasza cena:
18,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Będziesz moim wszystkim

Hanna Barełkowska, autorka książki Nie mażę się, ale marzę o… poświęconej rodzicom dzieci niepełnosprawnych, tym razem dotyka kolejnego ważnego tematu - problemu adopcji. Książka jest zapisem rozmów z rodzicami adopcyjnymi, którzy zaprosili autorkę do swojego świata. I to trudnych rozmów, bo nie...
Byłaś moim niebem 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Byłaś moim niebem

Były już: radość, spokój i beztroska. I nagle los zabrał to wszystko, co piękne i pełne podziwu… Pozostały tylko wspomnienia… Skomplikowany związek Witolda i Basi rozpoczął się, kiedy oboje byli zaledwie dziećmi. Dziewczynka, której rodzice nie potrafili poradzić sobie nawet z własnym życiem,...
Teraz oto jestem. Edward Stachura we wspomnieniach 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz oto jestem. Edward Stachura we wspomnieniach

Ponad 30 wspomnień o Stachurze - ludzi dobrze go znających i takich, którzy zetknęli się z nim raz lub dwa razy. Ulotne wrażenia, głębsze analizy, zaskakujące konstatacje, czasem nawet sprzeczne oceny. Obraz poety widziany z różnorodnych perspektyw, odkrywający nieznane aspekty jego osobowości....
Jesteś moim zawsze 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim zawsze

– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To...
Jesteś moim teraz 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim teraz

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc.Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy,...
eBook Jesteś moim teraz mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jesteś moim teraz mobi epub

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy,...
eBook Jesteś moim zawsze mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jesteś moim zawsze mobi epub

"– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To...
Audiobook Jesteś moim teraz mp3 0/5 Nasza cena:
21,56 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Jesteś moim teraz mp3

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nigdy temu uczuciu nie ulegliśmy. Kochaliśmy się w sobie przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy;...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula