Jedwabna opowieść

Autor:

Kelli Estes

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 34
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
432
Nasza cena: 33,95 zł 36,90 zł Taniej o: 8%

Produkt niedostępny

"Jedwabna opowieść" to niezwykła opowieść o losie dwóch kobiet, które starają się mimo wszystko wybrać właściwie oraz o tajemnicy rodzinnej, która już wkrótce zmieni wszystko w ich życiu.

Czy przedmioty naszych przodków mogą kryć w sobie wiele tajemnic? Jak odkryć je wszystkie i sprawdzić, jaką niosą historię? "Jedwabna opowieść" to historia kobiety, której jeden przedmiot pozwolił na całkowitą zmianę życia.

Inara Erickson przyjechała do położonej na wyspie posiadłości swojej zmarłej ciotki. Porządkując rzeczy, jakie po sobie zostawiła, natrafiła na wyszyty kawałek materiału. Początkowo nie wiedziała, co może w ogóle oznaczać i czy jest ważny. Wraz z upływem czasu zaczęła odkrywać kolejne elementy historii, jaka została spisana na tajemniczym rękawie.

Niespodziewanie życie Inary w magiczny sposób zaczyna splatać się z życiem i historią Mei Lien, czyli młodej chińskiej dziewczyny żyjącej 100 lat temu. Zniknęła ona w tajemniczych okolicznościach i nikt nie wiedział, co się z nią stało. Inara jednak ma okazję poznać nie tylko to, jakie były jej dalsze losy. Opowieść, jaką Mei Lien wypisała w jedwabiu, jest fascynująca i przerażająca jednocześnie. Odkrywa wstrząsającą prawdę, która wpłynie na całą rodzinę Inary.

"Jedwabna opowieść" to powieść wstrząsająca i wciągająca. Nikt nie spodziewał się, że niepozorne znalezisko może przynieść tak ważne odkrycie! Najgorszym jednak jest fakt, że to, o czym czyta Inara, zdarzyło się naprawdę.

Kelli Estes jest początkująca amerykańską pisarką, której debiut powieściowy "Jedwabna opowieść" szybko okazał się być światowym bestsellerem!
Recenzje (34)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  10 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]

  "Szukaj
  mnie w liściach, w chmurach, w ptakach.

  Nie wiem, w jaki sposób do Ciebie przyjdę, ale na pewno to zrobię.

  Nigdy nie będziesz sam. Nigdy."

  Są takie książki, które już po kilku stronach widzę jako wspaniałe scenariusze filmowe. Z każdym rozdziałem ten film staje się coraz barwniejszy, coraz ciekawszy, dramatyczna muzyka nie milknie ani na moment, budując i potęgując cały dramatyzm opowieści. Piękna sceneria, wyraźni bohaterowie, niesamowicie wciągająca fabuła, połączenie przeszłości z teraźniejszością i stopniowe okrywanie historii, która najchętniej chciałaby ukryć niejedną swoją kartę i nigdy nikomu jej nie ujawniać.

  Pięknym i wzruszającym filmem byłby obraz nakręcony na podstawie powieści "Jedwabna opowieść". Historia pewnej młodej Chinki i jej dramatyczne losy zapisane zostają na jedwabnej szacie, która odnaleziona zostaje przez pewną Amerykankę w zakamarku swojej wielkiej, odziedziczonej posiadłości. Krok po kroku przedstawiony obraz staje się dla niej coraz wyraźniejszy, a odkryte zdarzenia z przeszłości okazują się być niebezpiecznie blisko powiązane z dziejami jej rodziny.

  Książka wciąga od pierwszych stron. Na przemian opowiadana jest historia Chinki z XIX wieku i młodej kobiety z czasów współczesnych. Narracja prowadzona jest ładnym, starannym językiem, nie ma w niej żadnych wulgaryzmów, drastycznych scen przemocy czy też scen "łóżkowych". Ładna narracja nie przeszkadza jednak w budowaniu napięcia, a także w dostarczaniu czytelnikowi dużej dozy wzruszeń.

  Miałam świadomość, że będzie to wzruszająca historia, jednak nie sądziłam, że zdoła ona wycisnąć ze mnie niejedną łzę. Przez długi czas czytałam ją dosyć spokojnie, aczkolwiek z dużym napięciem i rosnącym zainteresowaniem, ale w pewnym momencie pękłam i łzy zaczęły lać się strumieniami. W jakim dokładnie to było fragmencie? Niech początkowy cytat będzie podpowiedzią.

  Powieść polecam każdemu, kto lubi wzruszające historie, które nie zawsze muszą zakończyć się happy endem. Bo w końcu nasze życie to nie tylko nieustające pasmo szczęścia, radości i wyłącznie pogodnych chwil. Bo w prawdziwym życiu spotykamy też drugiego człowieka, który nie musi być nam przychylny, bo dotykają nas różne choroby, których nie potrafimy wyleczyć, bo nie potrafimy ujarzmić wszystkie żywioły, które wciąż potrafią nas pokonać...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 9 osób uznało recenzję za przydatną

  Pochłonęłam podczas podróży pociągiem i nie zauważyłam kiedy minęły 4 godziny. Fascynujące!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  9 z 13 osób uznało recenzję za przydatną

  1886 rok.

  Młoda Chinka, Mei Lien, mieszka w Seattle wraz ze swoją rodziną. Nienawiść białych ludzi do obcokrajowców doprowadza do ich wygnania na początku lipca. Statek zmierzający do Chin okazuje się być ich śmiercią. Ojciec wyrzuca dziewczynę, aby ją ocalić, a ta zostaje uratowana i przewieziona na wyspę Orcas.

  Czasy obecne.

  Inara Erickson wyrusza do przepięknej posiadłości na wyspie Orcas, którą otrzymała w spadku. Dziewczyna czuje, że to właśnie tam jest jej miejsce na ziemi. Postanawia stworzyć hotel butikowy, a to marzenie doprowadza ją do pięknego znaleziska. Dziewczyna pragnie odkryć tajemnicę jedwabnego rękawa, lecz nie wie jak przejmującą historię ON ukrywa...

  Jedwabna opowieść to debiutancka powieść Kelli Estes, poruszająca wątek dyskryminacji rasowej w Ameryce. Bohaterki utworu opowiadają przejmującą historię, która potrafi wywołać łzy w oczach. Czy jesteście gotowi na podróż na wyspę Orcas?

  Jedwabna opowieść to misternie utkana historia, od której nie można się oderwać. Losy Mei Lien oraz Inary poruszają najczulsze struny duszy czytelnika. Zachęcam Was do poznania Jedwabnej opowieści. Otrzymacie utwór, który sprawi, że w oczach pojawią Wam się łzy.

  Pełna recenzja znajduje się na stronie: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Keli Estes, autorka "Jedwabnej opowieści", stworzyła powieść, która porwała mnie w całości. Udane połączenie dwóch historii, oddzielonych od siebie setką lat, w których jedna działa na drugą.

  W tej książce poznajemy dwie kobiety - Inarę, młodą, świeżo po studiach, upartą postać, która przeciwstawiając się ojcu porzuca dotychczasowe plany pracy w sieci popularnych kawiarni, na rzecz spełnienia swoich marzeń na odludnej wyspie Orcas oraz Mei Lien, żyjącą sto lat przed Inarą, silną i odważną Azjatkę, która musi stawić czoła niebezpieczeństwom, jakie czekają na nią na każdym kroku wśród białych ludzi oraz ich niechęci wobec Azjatów. Obydwie kobiety łączy wspólna historia, choć zaskakującym jest w jaki sposób. Historia niekonwencjonalna, wciągająca, ukazująca coś więcej niż tylko wzniosłe westchnienia i zachwyty nad sielankowym życiem. Autorka porusza w niej kwestie codziennego, normalnego życia, które jej postacie przeżywają. Jest w nich oczywiście romans, ale nie jest ON pierwszoplanowym aspektem całej powieści.

  Dawno nie czytałam tak porywającej historii. Jest to, niewątpliwie, książka do której będę wracać. Za największy plus tej opowieści uznaję fakt, że jest fantastycznie skonstruowana. Są to tak naprawdę dwa, równolegle do siebie prowadzone opowiadania, które nie przeszkadzają sobie wzajemnie, nie plączą się, a jednocześnie rzucają światło na wydarzenia, które są w nich opisane. Podoba mi się również niebanalność z jaką autorka podchodzi do nuty romansu, jaką możemy w tej książce znaleźć. Nie jest ona dominująca, ale czytelnik z pewnością będzie na nią czekać. Minusów brak.

  Książka idealna dla kobiet, w wieku od 15 lat. Każda z kobiet znajdzie w tej książce coś dla siebie. Czcionka nie męczy oczu, jest dobrze dobrana wielkością. Stron w książce jest 429, lecz miękka oprawa sprawia, że nie jest ciężka i można ją zabrać ze sobą wszędzie. Format książki standardowy. Okładka projektu Krzysztofa Kibarta, choć w mocnych kolorach, jest przyjemna dla oka, utrzymana w klimacie książki, choć patrząc na nią spodziewałam się lżejszej i bardziej mdłej (romantycznie) historii- treść mile mnie zaskoczyła.

  Moja ocena: 10/10

  Polecamy, zespół [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 12 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie znoszę uczucia, gdy po przeczytaniu genialnej książki czuję, że muszę napisać DOBRĄ RECENZJĘ. Nie mniej jednak zawsze końcowe rezultaty nie są dla mnie wystarczająco satysfakcjonujące. Dużo prościej jest mi napisać recenzję słabej książki, bo po prostu pisze o tym, co mi się nie podobało i jadę równo po książce. Gdy jednak mam do czynienia z rewelacyjna książką, to w mojej głowie jest pustka, spowodowana kacem książkowym. Jedyne co umiem o niej powiedzieć, to to, że była genialna, świetna, rewelacyjna, wspaniała. Żadne słowo nie jest jednak zbyt odpowiednie, by opisać to, jak bardzo ta książka mi się podobała. To właśnie czuję, pisząc tą recenzję – recenzję „Jedwabnej opowieści”…

  Najmniejsze przedmioty mogą w sobie kryć stulecia sekretów…

  Inara Erickson przyjeżdża do położonej na wyspie posiadłości zmarłej ciotki. Znajduje tam misternie wyszyty kawałek materiału. W miarę jak kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety skrywane w historii zapisanej na tajemniczym rękawie, życie Inary w magiczny sposób zaczyna się splatać z historią Mei Lien – młodej chińskiej dziewczyny, która 100 lat temu zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Dzięki opowieści, którą Mei Lien wypisała w jedwabiu, Inara odkrywa tragiczną prawdę, która wstrząśnie całą jej rodziną do żywego – i zmusi bohaterkę do dokonania niemożliwego wyboru.

  Ten fenomenalny i przesiąknięty magicznym klimatem debiut Kelli Estes został zainspirowany prawdziwą historią.

  Na samym początku muszę przyznać, że książka tego gatunku nie należy do kręgu książek, które lubię czytać i po które często sięgam. Nie mniej jednak genialna fabuła i ogrom emocji, które wyczuwałam na każdej stronie, sprawiło, że powieść ta niesamowicie mnie wciągnęła i nie wypuściła ze swoich objęć, dopóki nie zobaczyłam ostatniej strony.

  W książce możemy zauważyć wielowątkowość utworu. Poruszane w niej są tematy takie jak: rodzina, rasizm, walka o przetrwanie czy też wierność swej religii i tradycji.

  W książce występuje także wątek historyczny. To właśnie nim zainspirowała się autorka podczas pisania swojej pierwszej powieści. Mowa tutaj o sytuacji Chińczyków w XIX wieku w Seattle, kiedy zostali wypędzeni przez Amerykanów, którzy bali się o swoją sytuację gospodarczą. W historii tej poruszany jest problem rasizmu, który możemy wciąż zauważać każdego dnia.

  Autorka wykreowała bardzo ciekawe postacie, jednak na szczególną uwagę zasługuje Mei Lien. Pani Esten ukazała nam portret niesamowicie silnej kobiety, dla której najważniejsza jest rodzina i tradycja. W trakcie czytania tej powieści możemy dowiedzieć się co nieco o kulturze chińskiej, np. co poszczególne symbole na kimonach oznaczają.

  Historia Mei Lien niesamowicie wzrusza ale też i bawi. Autorka zadbała o to, by dostarczyć nam jak największą dawkę emocji. Bywały momenty kiedy łzy zaczęły się kręcić w mym oku, a serce pękało na tysiąc kawałeczków. Ale były też takie momenty, które kradły moje serce i wywoływały uśmiech na mojej twarzy.

  Ogromny plus dla wydawnictwa za tą piękną okładkę, utrzymaną w jasnych, pastelowych barwach. Grafika ta zdecydowanie oddaje charakter tej książki.

  To, co mnie najbardziej urzekło w tej historii, to ukazanie pięknego obrazu miłości, zarówno między bohaterami współczesnymi, jak i tymi z przeszłości – bez zbędnych, rozległych opisów pocałunków i bez scen współżycia. Ta miłość była tak delikatna i piękna. W niczym nie przypominała tych, które spotkałam w wielu romansach.

  Podsumowując, „Jedwabna opowieść” to książka przede wszystkim o poświęceniu i ogromie miłości wobec najbliższych. Jest to także historia o spełnianiu swoich marzeń, akceptowaniu samego siebie i docenianiu tych, których mamy wokół siebie. Ogromnie się cieszę, że dane mi było przeczytać tą piękną historię i z ręką na sercu mogę ją Wam gorąco polecić!

  Moja ocena: 10/10

  Recenzja znajduje się na moim blogu: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 29 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Kelli Estes
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 432
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365506023
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Girl Who Wrote in Silk
 • Tłumacz: Weksej Aleksandra
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365506023
 • EAN: 9788365506023
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Opowieść podręcznej 4/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieść podręcznej

Wstrząsająca antyutopia o piekle kobiet. Świat jak z najgorszego koszmaru, gdzie reżim i ortodoksja są jedynym prawem. Freda jest Podręczną w Republice Gilead. Może opuszczać dom swojego Komendanta i jego Żony tylko raz dziennie, aby pójść na targ, gdzie wszystkie napisy zostały zastąpione przez...
Zimowa opowieść przepaść czasu projekt szekspir 4/5 Nasza cena:
32,20 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zimowa opowieść przepaść czasu projekt szekspir

Pierwszy tom z cyklu PROJEKT SZEKSPIRŚwiatowej sławy pisarze na nowo interpretują dzieła mistrza dramatuJeanette Winterson podejmuje się interpretacji "Zimowej opowieści". Pisarka, która sama jest sierotą, opowiada historię Perdity, porzuconej dziewczynki. W książce Winterson pobrzmiewają echa...
Za zakrętem 0/5 Nasza cena:
28,50 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za zakrętem

Opowieść o miłości, która ocalaTrzydziestodwuletnia Agnieszka żyje w błogim przekonaniu, że świat stoi przed nią otworem. Mieszkając z rodzicami, na których wsparcie i zrozumienie zawsze może liczyć, nie musi się troszczyć o codzienne potrzeby powszedniego życia. Jej świat wali się w gruzy, gdy...
Opowieść wigilijna lektura z opracowaniem 0/5 Nasza cena:
10,50 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieść wigilijna lektura z opracowaniem

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych...
Opowieść niewiernej 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieść niewiernej

Ewa i Maciek biorą ślub. Dla niego to racjonalny krok, dla niej spełnienie marzeń. Małżeństwo nie jest jednak bajkowe. Dla Ewy zabrakło miejsca w napiętym grafiku męża. Dzieci? Temat tabu, a później powód kolejnego rozczarowania. W życiu Ewy pojawia się przyjaciel i kochanek z czasów młodości. Czy...
Michał kresowa opowieść Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,28 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Michał kresowa opowieść Tom 1

W pozornie sielską koegzystencję różnych narodowości Pokucia (Zachodnia Ukraina) wkracza polityka. Za sprawą organizacji nacjonalistycznych odżywają nadzieje Ukraińców na niepodległe państwo. Wybuch wojny zrywa dotychczasowe więzy szkolnej przyjaźni Fedora, Romana, Stiepana, Grzegorza, Michała oraz...
Żołnierze. Opowieść z Ferentari 0/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żołnierze. Opowieść z Ferentari

Powieść Adriana Schiopa ukazała się w 2013 roku nakładem wydawnictwa Polirom, niemal od razu stając się jedną z najgłośniejszych rumuńskich książek ostatnich lat. Ze względu na poruszaną tematykę oraz specyficzny język, doskonale odzwierciedlający dynamikę współczesnej, potocznej rumuńszczyzny,...
To nie jest opowieść o miłości 0/5 Nasza cena:
30,80 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest opowieść o miłości

Czy po latach można kochać wciąż tak samo? Czy nieobecność może wypełnić tęsknotę? Czy wspomnienia pozostają rzeczywistością? Jej nie ma, ale jest pamięć o bliskości i dotyku jej kruchego ciała. Czy pamięć jest mniej czy bardziej realnym doświadczaniem istnienia? Oto opowieść drogi zrodzona z...
Szalony rok. Opowieść wigilijna 0/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szalony rok. Opowieść wigilijna

Dwudziestoczteroletnia Ania, świeżutka absolwentka weterynarii jest córką znanego w Warszawie lekarza dla zwierząt doktora Oczko. Doktor Oczko jest wdowcem, ma swoją lecznicę, popularny program w telewizji, kanał na YouTube, który pomaga mu tworzyć Ania, oraz jest nieco oderwany od rzeczywistości,...
Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach 3/5 Nasza cena:
21,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach

Pani Grażyna stworzyła historię, którą czyta się z ogromnym zaciekawieniem już od pierwszych stron. Udowodniła nam, że nawet kiedy bohaterami książki są osoby 70-letnie, wcale nie musi to być nudna historia, bowiem życiem należy cieszyć się w każdym wieku. A w życiu nigdy nie jest za późno na...
Arsen. Opowieść o nieszczęśliwej miłości 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arsen. Opowieść o nieszczęśliwej miłości

Najbardziej kontrowersyjna książka, jaką przeczytasz w tym roku. Poruszy cię, pochłonie i emocjonalnie rozłoży na łopatki. Pokochasz tę historię, albo znienawidzisz, ale nie pozostaniesz wobec niej obojętna. I długo jej nie zapomnisz...
Opowieść mężczyzny który zarabia śpiąc 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 28,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieść mężczyzny który zarabia śpiąc

O czym? Opowieść o człowieku, który do niczego się nie zmusza. Ciepło, subtelność w wyrażaniu uczuć i pokora. Wartości odkrywane są po kawałku, delikatnie, nie ma tu nic szokującego, a jednak ta opowieść… powala. To opowieść o życiu, o którym wielu gdzieś coś słyszało, ale mało kto miał odwagę...
Wybrane bestsellery
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
37,49 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

„Związana z mafią” to czwarty tom serii Bracia Vedetti Ady Tulińskiej. Miłość czy nienawiść? Co zwycięży tym razem? Marcello to wzgardzony syn bossa z Sycylii, Enrica. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz blizna na twarzy i szyi budzą powszechny strach. Niektórzy mówią na niego Conciatore –...
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
47,11 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,24 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oko świata. Koło czasu. Tom 1. Wydanie filmowe

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie. Rand, Mat i Perrin mieszkają w Polu Emonda, sennej wiosce gdzieś na końcu świata. Chłopcy wiodą monotonne życie, nieświadomi, że dni ich beztroski dobiegają końca. Oto do...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula