Ekstremalny poradnik przetrwania

Autor:

Naval

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
144
Rok wydania
2024
Nasza cena: 44,94 zł 59,90 zł Taniej o: 25%

Obserwując wydarzenia na świecie, odczuwasz niepokój i zagrożenie? Pragniesz jak najlepiej chronić siebie oraz swoich bliskich przed niebezpieczeństwem? Pomoże Ci w tym książka zatytułowana "Ekstremalny poradnik przetrwania", której autorem jest Naval.

Lektura pt. "Ekstremalny poradnik przetrwania" jest idealną książką na obecne czasy. Całą kulą ziemską targają wielkie emocje i mało kto czuje się bezpiecznie. Jeżeli i Tobie towarzyszy strach przed wojną i jej następstwami, nie zwlekaj i sięgnij po tę pozycję. Nie ma ona na celu nikogo przestraszyć, wręcz przeciwnie.

Jak sam tytuł wskazuje, książka ta jest zbiorem porad, które dodają pewności siebie w warunkach niebezpieczeństwa. Zdaniem autora pokój to tylko chwila pomiędzy jedną wojną a drugą. Warto więc być gotowym i wiedzieć, jak zachować się, gdy nadejdzie wojna. Czytelnik dowie się, jak przeprowadzić ewakuację, co warto ze sobą zabrać oraz jak zabezpieczyć mienie. Autor opisuje umiejętności, które zwiększają szanse na przeżycie. Porusza też temat najgorszej poza utratą życia możliwości, czyli życia pod władzą przeciwnika. Powinna to być obowiązkowa lektura dla każdego obywatela świata.


O autorze

Naval jest autorem takich książek jak:

 • "Chłopaki z Marsa";
 • "Afganistan na kołach";
 • "Strzelnica Navala";
 • "Przetrwać Belize";
 • "Lider w stylu GROM";
 • "Ekstremalny poradnik przetrwania";
 • "Świat na celowniku";
 • "Zatoka";
 • "Ekstremalnie. Poradnik treningowy".

Zorganizuj dobry czas >>

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Naval
 • Wydawnictwo Bellona
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2024
 • Ilość stron: 144
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788311174085
 • Język: polski
 • ISBN: 9788311174085
 • EAN: 9788311174085
 • Wymiary: 16.5x23.5 cm

Recenzje książki Ekstremalny poradnik przetrwania (7)

 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Opinia potwierdzona zakupem
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Samo przeczytanie poradnika niewiele da, jeśli tylko na tym skończymy. 99% z nas nie przewidywało, że brutalna wojna wybuchnie tak blisko polskiej granicy. Ba, żyliśmy w przekonaniu, że "nigdy więcej wojny" nie jest pustym hasłem. Naval w kapitalny sposób budzi nas z błogiego samozadowolenia. Przed lekturą tego przewodnika zastanawiałem się dość bezradnie, co zrobię, jeśli wojna przekroczy polsko-ukraińską granicę. Teraz już wiem !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Od zakończenia Drugiej Wojny Światowej minęło 76 lat. Na Westerplatte, miejscu heroicznej walki polskich żołnierzy widnieje napis „Nigdy więcej wojny”. Aktualnie konflikty zbrojne nie dotyczą tak odległych od nas państw, jak Syria czy Demokratyczna Republika Kongo. Od 24 lutego 2022 sąsiadujemy z ogarniętą wojną Ukrainą, napadniętą przez Rosję. Do połowy lutego może tylko wojskowi i prepersi zastanawiali się co zrobić, gdy obce wojska dotrą do Polskiej granicy. 24.02.2022 wielu z nas panicznie tankowało samochody, kupowało żywność z długim terminem przydatności i wypłacało gotówkę z banku. W takiej atmosferze wydany został w listopadzie br. „Ekstremalny poradnik przetrwania” napisany przez byłego żołnierza GROM-u, aktualnie konsultanta ds. bezpieczeństwa osób cywilnych, instytucji oraz strategicznych miejsc w kraju i na świecie. Naval, bo o nim mowa, w swoim poradniku/podręczniku dzieli się nie tylko swoją rozległą wiedzą, ale i osobistymi przemyśleniami.

  Poradnik podzielony jest na 5 rozdziałów: Wojna i antywojna, Ewakuacja, Pozostanie w miejscu zamieszkania, Pozostanie w strefie działań zbrojnych z zamiarem podjęcia walki, W niewoli, czyli na łasce wroga.

  Rozdziały wypełnione są praktyczną wiedzą, [Adres usunięty]., w rozdziale „Ewakuacja” znajdziemy gotowe check listy, pomagające spakować placek przeżycia, przygotować do ewakuacji swoich bliskich i siebie, zabezpieczyć się na wypadek rozłączenie się grupy, w końcu pierwsze dni wojny to jeden wielki chaos i zgubić się nie jest trudno. Dostaniemy również dobre rady na wypadek, gdy nie zdecydujemy się na ewakuację, co zrobić, żeby przeżyć w swoim domu. I co zrobić, gdybyśmy dostali się do niewoli. Tak, Konwencja Genewska teoretycznie działa, prawda? Wszyscy widzimy to na przykładzie traktowania jeńców i cywili w Ukrainie.

  Niestety muszę zgodzić się z Navalem „podczas wojny, zwłaszcza w początkowej fazy, rząd i sztaby kryzysowe będą walczyć o przetrwanie państwa. Dopiero w kolejnych dniach i tygodniach zajmą się „cywilami”, których będą tysiące, a nawet setki tysięcy.”

  Zadbajmy o siebie i swoich bliskich. Kilka konserw w plecaku, kopie dokumentów, woda, węgiel aktywny, czy zapałki wodoodporne to nie są olbrzymie koszty, ale mogą nam pomóc przetrwać dzień może dwa, zanim z całą resztą uchodźców dotrzemy w bezpieczne miejsce.

  Życzę wam i sobie, aby „Ekstremalny poradnik przetrwania” był tylko ciekawostką, abyśmy nigdy nie byli zmuszeni do ucieczki ze swoich domów z obawy przed naciągającymi obcymi wojskami. I lepiej, abyśmy zgodnie ze znanym polskim przysłowiem „Przezorny zawsze przygotowany” byli przygotowani, niż żeby znowu rację miał Jan Kochanowski „Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

  A na razie zostawiam was z zaklinającym rzeczywistość hasłem „Nigdy więcej wojny”. Bądźcie bezpieczni.

  Serdecznie polecam nie tylko prepersom i terytorialsom..

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie ukrywam, że do czasu wybuchu wojny w Ukrainie żyłem sobie w złudnej bańce bezpieczeństwa, w której pozostaje zresztą nadal wielu moich znajomych. Ja jednak staram się już żyć bardziej świadomie, przez co muszę być gotowy na różne, także te ekstremalne sytuacje. Dlatego lektura tego poradnika to mój codzienny zwyczaj. Książka w formie porad byłego GROM-owca jest prosta i czytelna, pozwala zdobywać wiedzę co robić, gdy zacznie się robić niebezpiecznie. Warto być gotowym i znać jej treść, by w razie kryzysu nie spanikować tylko działać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ekstremalny poradnik przetrwania" to moja pierwsza książka Navala. Znajdziemy tu wiele cennych informacji weterana GROM-U na temat przetrwania w czasie wojny. Poradnik dzieli się na pięć rozdziałów. W pierwszym rozdziale znajdziemy wprowadzenie w temat wojny oraz podstawowe informacje na jej temat. Natomiast cały drugi rozdział jest poświęcony tematowi ewakuacji. Autor radzi nam gdzie i kiedy powinniśmy się ewakuować, a także na temat transportu.

  Nawal w bardzo prosty czytelny sposób przekazuje tu również informacje o naszym ubiorze (a nawet dziecka) oraz pełną listę rzeczy, które powinniśmy spakować do naszego plecaka. Mówi nam tu również o zachowaniu w trakcie naszej ewakuacji.

  Trzeci rozdział poświęcamy na temat pozostania w miejscu zamieszkania, o zabezpieczeniu naszego miejsca i o środkach do przeżycia.

  W przedostatnim rozdziale przeczytamy o pozostaniu w miejscu działań zbrojnych i zamiarze walki oraz o tym jak walczyć.

  Ostatni rozdział poświęcony jest życiu na łasce naszego okupanta, wroga. Książka jest pięknie zilustrowana co przykuwa oko, a informacja w niej zawarte są opisane w sposób bardzo czytelny i jasny.

  Na pewno z chęcią sięgnę po niejedną książkę tego autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ekstremalny poradnik przetrwania" Navaal.

  Moimi wrażeniami na temat poradnika, miałam podzielić się przed świętami, ale nie wiedziałam, od czego zacząć.

  Kiedy otrzymałam "Ekstremalny poradniki przetrwania", jako propozycje do zrecenzowania, w pierwszej chwili się zawahałam. Nie wiedzieć czemu, ale troszkę bałam się jego zawartości. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale życie w swego rodzaju bańce, jest bardzo komfortowe. Jednak w życiu, nie da się wszystkiego przewidzieć… szczególnie tego, co przyniesie przyszłość.

  Poradnik został stworzony przez weterana GROM-u, specjalnie dla nas cywilów, którzy najbardziej cierpią na działaniach wojennych.

  Autor poradnika, między innymi przygotował dla nas wiele porad na temat ewakuacji, między innymi; listę najpotrzebniejszych rzeczy, kwestię ubioru oraz najbezpieczniejsze środki przemieszczania- transport. Naval wziął pod uwagę, również decyzję o pozostania w miejscu zamieszkania, dlatego podzielił się sposobami, jak przetrwać ten ciężki czas.

  Książka jest bardzo krótka, ale za to treściwa. Wszystkie zdjęcia zrobione gdzieś w Ukrainie, Iraku, ale też stworzone na potrzeby poradnika, pomagają w pewnym stopniu wyobrazić sobie, jak to może wszystko wyglądać.

  Mam nadzieję, że wszystkich rady z poradnika... tam pozostaną i nie będę zmuszona z nich korzystać, tego życzę nam wszystkim.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
W naszym bezpiecznym, uporządkowanym życiu rzadko myślimy o nieszczęśnikach z drugiego końca łańcucha pokarmowego. A w przyrodzie nie ma zmiłuj – jeśli jesteś mały, musisz kombinować, inaczej cię zjedzą. Mnogość strategii, trików i chytrych forteli jest powalająca, a kreatywność zwierząt w...
dodaj do schowka Do koszyka 26,77 zł
      Ta książka jest dla każdej osoby, która zmaga się z silnymi emocjami i szuka wytłumaczenia swoich reakcji, która walczy i czuje się samotna oraz myśli, że jest bezwartościowa, niekochana lub nielubiana. Bardzo trudno jest odgadnąć, co dzieje się w głowie, kiedy cierpimy i nie możemy...
dodaj do schowka Do koszyka 33,82 zł
Warto przygotować się na najgorsze. Zainwestuj w siebie. Przeczytaj dzisiaj, a unikniesz problemów jutro - mówią Jacek Pałkiewicz i Krzysztof Petek, autorzy poradnika "Wojna u progu". Inwazja Rosji na Ukrainę cofnęła nas do czasów zimnej wojny, zagrażając pokojowi na całym kontynencie. Chcielibyśmy...
dodaj do schowka Do koszyka 29,69 zł
Samodzielna opowieść łącząca Jasona Bourne’a, epicką fantasy i podróże w czasie, w której jedyną szansą cierpiącego na amnezję czarodzieja na przeżycie w średniowiecznej Anglii jest odzyskanie wspomnień. Mężczyzna trafia do średniowiecznej Anglii. Nie pamięta kim jest, skąd pochodzi ani dlaczego...
dodaj do schowka Do koszyka 41,26 zł
Ćwicz z legendarnym szturmowcem GROMu! Przygotuj się do selekcji z NAVAL-em! Kiedyś był w tym samym miejscu co Ty teraz. Ślusarz - spawacz z Raciborza, który marzył o przejściu selekcji do najbardziej elitarnej polskiej jednostki. Jakie ćwiczenia pomogły mu pokonać setki pozornie silniejszych i...
dodaj do schowka Do koszyka 26,03 zł
Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez "The Boston Globe" "biblią wychowania". Jak...
dodaj do schowka Do koszyka 25,68 zł

Bestsellery z kategorii Poradniki >>

 • Kwadraty babuni. Kompletny poradnik. 100 motywów szydełkowych do mieszania i łączenia

  Chwyć szydełko i włóczkę – przed tobą projekty ponad 100 zachwycających kwadratów babuni. Tradycyjne i nowoczesne, kolorowe i subtelne – te projekty dają nieskończone możliwości. Połącz je i stwórz mięciutkie koce, piękne poduszki, oryginalne ubrania i wiele, wiele więcej! Ta wyjątkowa kolekcja...
  Książka, op. miękka
  37,11 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • Głupie ptaki Polski. Przewodnik świadomego obserwatora

  Na kartach tej książki opisano oraz obrażono ponad 100 różnych ptaków, które można spotkać w Polsce. To idealny tytuł dla wszystkich miłośników tych skrzydlatych cudaków, ludzi, którzy ich nienawidzą, oraz każdego, komu stół się chybocze i trzeba coś podłożyć pod nogę. Który ptak nabija swoje...
  Książka, op. twarda
  39,64 zł
  dostępny za 26 dni
 • Pająki i inne pajęczaki. Spotkania z przyrodą

  Kompendium wiedzy o pająkach i innych pajęczakach. Przedstawia ponad 400 europejskich gatunków tych zwierząt. Opisy zawierają wiele informacji o zachowaniu pająków, rozmnażaniu, konstrukcji sieci łownych i łapaniu zdobyczy. W przewodniku zamieszczono: • Opisy wszystkich żyjących u nas pospolitych...
  Książka, op. miękka
  50,90 zł
  w magazynie
 • Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski

  Dzięki tej książce zdobędziesz patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego. Od pierwszego wydania – czyli od 1986 roku – to podręcznik żeglarski nr 1 w Polsce! Jego łączny nakład przekroczył 220 000 egzemplarzy! Z książki tej, stale aktualizowanej, uczy się już kolejne pokolenie...
  Książka, op. twarda
  67,88 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Szydełko od A do Z w.4

  SZYDEŁKOWANIE BEZ TAJEMNIC•     Pomocny samouczek dla początkujących•     Inspiracje dla zaawansowanych•     Krok po kroku do mistrzostwaDopiero zaczynasz przygodę z szydełkowaniem? W tej książce znajdziesz czytelne instrukcje opatrzone znakomitymi fotografiami, dzięki...
  Książka, op. miękka
  30,70 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Encyklopedia jazdy konnej

  Lubisz konie? Rozpocząłeś naukę jazdy konnej albo dopiero się nad tym zastanawiasz?Ta encyklopedia jest dla ciebie! Znajdziesz tu informacje o wyposażeniu jeźdźca, typach i maściach koni oraz o ich pielęgnacji i cechach charakterystycznych.Autorka krok po kroku nauczy cię, jak zachować się w...
  Książka, op. twarda
  39,78 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Wędkarstwo dla początkujących i zaawansowanych

  Jest to zwarty, fachowy poradnik napisany przez praktykującego wędkarza, który krok po kroku wprowadza nowicjuszy w arkana wiedzy. Zaawansowani miłośnicy wędkarstwa znajdą w nim potwierdzenie dłasnych doświadczeń i obserwacji, wyjaśnienie watpliwości, a także rzetelne informacje o gatunkach ryb i...
  Książka, op. miękka
  15,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Skazany na trening 1

  Oto kultowa książka o treningu, który może wykonywać każdy niezależnie od okoliczności. Legendarny Paul „Coach” Wade, były wieloletni więzień, udowadnia w niej, że da się osiągnąć wymarzoną formę bez specjalistycznego sprzętu. Gdy Wade wylądował za kratami i zderzył się z brutalną rzeczywistością,...
  Książka, op. miękka
  35,51 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • PROMOCJA
  Rysowanie w 10 krokach. Manga

  Rysowanie w 10 krokach. Manga

  Nauka rysowania jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jeśli marzysz o rysowaniu mangi, a nie wiesz od czego zacząć, ta książka jest dla Ciebie Dzięki poradnikowi w 10 krokach przekształcisz proste kształty w rysunki w mangowym stylu. Podążając za instrukcją, nauczysz się rysować...
  Książka, op. miękka
  26,94 zł Cena regularna: 44,90 zł -40% Najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł -10%
  w magazynie
 • Feng shui Sekret szczęścia, miłości i bogactwa

  Czy odpowiednie ustawienie biurka w gabinecie pomoże Ci odnieść sukces zawodowy i zdobyć większe pieniądze? A prawidłowe umiejscowienie łóżka w sypialni wzbogaci twoje doznania seksualne? Czy kolory wokół Ciebie mają działanie terapeutyczne i napełniają pozytywną energią? Dzięki tej książce poznasz...
  Książka, op. miękka
  27,97 zł
  w magazynie
 • Traktory i kombajny PRL-u

  Czytelnicy mieli wiele okazji, by poznać różne wątki historii polskiej motoryzacji. Pisano o fabrykach, o samochodach osobowych, ciężarowych, specjalnych, o motocyklach... Ta fascynująca książka dodaje do obrazu rodzimej myśli technicznej kolejny element. Autor przedstawia ciekawe, mało znane...
  Książka, op. twarda
  38,14 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Ptaki w Polsce. Spotkania z przyrodą

  Lubisz obserwować ptaki? Chcesz je poznać, wiedzieć o nich więcej? Marzysz, by zobaczyć i rozpoznać rzadki okaz? W książce znajdziesz opisy ptaków lęgowych, zalatujących do Polski podczas wędrówek i zimujących w naszym klimacie. Dowiesz się, jak je rozpoznawać. ponad 260 gatunków ptaków ponad 300...
  Książka, op. miękka
  30,26 zł
  wysyłka w 48 godzin
Wybrane bestsellery
Przepraszanie jest straszliwie trudne. Nie tylko dla ziemniaczków! Ziemniaczkowi jest przykro. Bardzo przykro. Wręcz najprzykrzej. Nie chciał powiedzieć tych wszystkich podłości i urazić Flaminga. Ale przepraszanie to najtrudniejsza rzecz na świecie. Ziemniaczek wolałby nawet uciec na biegun do...
dodaj do schowka Do koszyka 7,99 zł Cena regularna: 39,99 zł -80% Najniższa cena z 30 dni: 5,89 zł +36%
Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo Niesamowite przygody, niebezpieczeństwa i magia… Most ze światła i wielka fala tsunami. Latający dom, olbrzymi lew i sto wyczarowanych psów! Fantastyczna opowieść o dzieciach, które znalazły krzesło spełniające życzenia. Te dobre i te złe… Powieść...
dodaj do schowka Do koszyka 27,09 zł
Ponad 1 500 000 egzemplarzy książek sprzedanych tylko w Polsce. 5 nominacji do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii: kryminał/sensacja/thriller. 6 nominacji do Bestsellera Empiku. 1 Bestseller Empiku dla „Terapeutki" w kategorii: literatura popularna. Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru...
dodaj do schowka Do koszyka 36,00 zł
W książce Rozproszone umysły autor obala mit genetycznego podłoża ADD i daje nadzieję oraz porady żyjącym z tym zespołem dzieciom i dorosłym. Dzięki potraktowaniu ADD nie jako dziedzictwa genetycznego, lecz odwracalnego zaburzenia i opóźnienia rozwojowego, książka ta ułatwia rodzicom zrozumienie...
dodaj do schowka Do koszyka 37,60 zł
BEZ WZGLĘDU NA TO, W KTÓREJ ERZE JESTEŚ, TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE Każdy zna Taylor Swift – jej reputacja ją wyprzedza. Najbardziej popularna piosenkarka na świecie i pierwsza w historii kobieta czterokrotnie wyróżniona Grammy za najlepszy album roku. Nieustraszona skandalistka i delikatna...
dodaj do schowka Do koszyka 34,86 zł
300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni.Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i niewyobrażalnej dla wielu z nas – lecz prawdziwej.Historii,...
dodaj do schowka Do koszyka 38,13 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula