Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto

Książka
42,99 zł
Outlet
26,99 zł
eBook
32,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Otwarte
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 384
Opis

Cierpisz na chorobę Hashimoto? Masz świadomość, że leczenie farmakologiczne w tej chorobie to za mało? Chcesz, by życie z chorobą stało się prostsze?

“Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto” jest książką właśnie dla Ciebie.

“Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto” to kolejna publikacja dr Izabelli Wentz, farmaceutki i cenionego eksperta w dziedzinie eliminowania objawów choroby Hashimoto. Jest to niezwykle przyjazny przewodnik dla osób, które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem.

Jak zapewnia autorka w podtytule, książka zawiera “przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy”. Skupia się w niej na najważniejszej z metod radzenia sobie z chorobą i jej objawami, a mianowicie na diecie. Radzi, jak dobierać strategię odżywiania odpowiednią dla siebie, jak powinna wyglądać dieta chorego w okresie remisji, a także co koniecznie wprowadzić (i co wykluczyć) do codziennych posiłków. Jej wskazówki, przepisy i plany żywieniowe wspomogą pacjentów w radzeniu sobie z objawami.

Książka napisana jest lekko i przyjemnie. Autorka dysponuje ogromną wiedzą, ale potrafi ją podać w postaci łatwego w odbiorze tekstu. Publikacja podzielona została na dwie części, pierwsza z nich to kompendium wiedzy na temat choroby, jej objawów i sposobów postępowania. Autorka omawia w niej kwestię jodu, analizuje efekty podejmowanych sporadycznie postów, przygląda się bezpieczeństwu diety ketogenicznej oraz uspokaja wegetarian.

Drugą część książki stanowi album kulinarny z przepisami autorki. Znalazły się tu zdrowsze wersje tradycyjnych polskich potraw, takich jak: mizeria, barszcz, gołąbki czy bigos, ale również wersje paleo, zakazanych dotychczas w diecie chorych na Hashimoto, smakołyków, takich jak pizza, muffiny czy burgery. Na blisko 200 stronach znalazły się przepisy z pomysłami na sycące, lekkie i odżywcze posiłki, z których skorzystają osoby cierpiące dodatkowo na celiakię, insulinooporność czy cukrzycę typu I.


O książce

"Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto" jest kolejną książką Izabelli Wentz, cenionego eksperta i autorytetu w dziedzinie eliminowania objawów choroby Hashimoto. Autorka, chorująca od wielu lat na hashimoto, swoją karierę zawodową poświęciła poszukiwaniu skutecznej drogi do remisji. Jej poradnik zawiera wiele wskazówek, przepisów i planów żywieniowych, które wspomogą pacjentów w radzeniu sobie z objawami. Polecam!

Justyna Salamonowicz-Gustaw, prezes Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto, założycielka firmy Kod Równowagi


O autorce

Dr Izabella Wentz, amerykanka polskiego pochodzenia, jest farmaceutką i specjalistką w zakresie radzenia sobie z chorobą Hashimoto (sama na nią choruje). Ma na swoim koncie książki: “Zapalenie Tarczycy Hashimoto: Jak znaleźć źródłową przyczynę choroby”, “Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie” oraz “Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto”.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii diety i zdrowe odżywianie

Szczegóły
  • Tytuł: Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto. Przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy
  • Autor: Izabella Wentz
  • Wydawnictwo Otwarte
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2019
  • Ilość stron: 384
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788375155754
  • Język: polski
  • Podtytuł: Przepisy i plany żywieniowe
  • Oryginalny tytuł: Hashimoto's food pharmacology
  • Tłumacz: Agnieszka Sobolewska
  • ISBN: 9788375155754
  • EAN: 9788375155754
  • Wymiary: 165x235
  • Dane producenta: Wydawnictwo Otwarte Sp. z o.o., ul. Smolki 5/302, 30-513 Kraków, Polska, otwarte@otwarte.eu, tel. 12 427 12 00
Recenzje książki Co jeść, by pozbyć się objawów Hashimoto (1)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Pattynka D. w dniu 2019-06-20
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

    Gdy otworzyłam ją na począrku na dowolnej stronie pomyślałam" Boże, kupiłam książkę kucharską. Co ja teraz zrobię..?"

    Później jednak przeczytałam wszystko i uważam że warto było ją kupić.

    Idealna jest dla kogoś, kto właśnie zaczyna swoją drogę z tym problemem.

    Jest w niej wszystko o co możnaby zapytać, co mogłoby zaskoczyć i daje nadzieję że można normalnie żyć.

    Kupię ją też znajomej na prezent.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula