Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2

Książka
52,99 zł
eBook
36,61 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Kroniki Mroku
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 660
Opis

Wydawnictwo Fabryka Słów z dumą prezentuje "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2". Drugi tom cyklu Kroniki Mroku ponownie zabierze Cię do tego magicznego świata fantasy, który stworzyła Kel Kade. Nie czekaj i sięgnij po tę książkę już teraz!

W Skutton zostaje zorganizowany wielki turniej, na którym ma pojawić się nie kto inny jak Farsona. Jedyna osoba, która zna przeznaczenie i rodowód Rezkina. Jednak w drodze na to doniosłe wydarzenie główny bohater napotka wiele przeszkód. Drugi tom cyklu Kroniki Mroku obfituje w dużą ilość scen akcji oraz zwrotów fabularnych, których uczestnikami są mag bojowy, uzdrowicielka oraz morderca. Oni wszyscy chcą zmienić swoje przeznaczenie. Sięgnij już teraz po "Królestwo obłędu. Kroniki mroku. Tom 2" i dowiedz się, czy im się to uda oraz czy Rezkin odkryje swoje pochodzenie.


O autorce

Kel Kade to amerykańska pisarka, która jest twórczynią cyklu książek fantasy, zatytułowanego Kroniki Mroku. Dorastając, Kade posiadła niezwykle otwarty na inne kultury umysł, który bardzo pomaga jej tworzyć ciekawe i różnorodne światy w jej powieściach fantasy. Do najbardziej znanych dzieł autorki możemy zaliczyć takie dzieła, jak "Powiernik mieczy", "Królestwo obłędu", "Legends of Ahn" oraz "Kingdoms AND Chaos" - te wszystkie cztery powieści wchodzą w skład cyklu Kroniki Mroku.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii fantasy lub z serii Kroniki Mroku

Jaka jest główna oś fabularna książki "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2"?

Drugi tom cyklu "Kroniki Mroku" koncentruje się na podróży głównego bohatera, Rezkina, na wielki turniej w Skutton. Ma tam spotkać Farsonę, jedyną osobę, która zna jego przeznaczenie i prawdziwy rodowód. Na drodze do turnieju Rezkin napotyka jednak liczne przeszkody, które stanowią tło dla dynamicznych scen akcji i zwrotów fabularnych. Czy Rezkin odkryje swoje pochodzenie i czy mag bojowy, uzdrowicielka oraz morderca zmienią swoje przeznaczenie? To główne pytania, na które czytelnicy znajdą odpowiedź w tej części.

Kto jest autorem książki "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" i co warto o nim wiedzieć?

Autorką książki "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" jest Kel Kade, amerykańska pisarka specjalizująca się w literaturze fantasy. Jej twórczość charakteryzuje się niezwykle otwartym umysłem na różne kultury, co pozwala jej tworzyć bogate i różnorodne światy przedstawione w powieściach. Kel Kade jest twórczynią całego cyklu "Kroniki Mroku", do którego zaliczają się również takie tytuły jak "Powiernik mieczy", "Legends of Ahn" oraz "Kingdoms AND Chaos".

Dla kogo przeznaczona jest książka "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2"?

Książka "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" jest idealną propozycją dla miłośników gatunku fantasy. Z pewnością przypadnie do gustu czytelnikom, którzy cenią sobie dynamiczną akcję, intrygujące zwroty fabularne oraz rozbudowane uniwersa. Jest to kontynuacja cyklu, więc szczególnie docenią ją osoby, które znają i polubiły pierwszy tom "Kronik Mroku" i chcą kontynuować podróż z Rezkinem w poszukiwaniu prawdy o jego pochodzeniu.

Jakie elementy wyróżniają "Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" spośród innych powieści fantasy?

"Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" wyróżnia się przede wszystkim dużą ilością scen akcji oraz nieprzewidywalnymi zwrotami fabularnymi, które utrzymują czytelnika w ciągłym napięciu. Książka przedstawia losy różnorodnych bohaterów, takich jak mag bojowy, uzdrowicielka i morderca, którzy dążą do zmiany swojego przeznaczenia, co dodaje głębi narracji. Kreacja magicznego świata oraz intryga związana z pochodzeniem głównego bohatera sprawiają, że powieść jest wciągająca i oferuje unikalne doświadczenie czytelnicze.

Czy w "Królestwie obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2" znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące przeszłości Rezkina?

Tak, drugi tom cyklu "Kroniki Mroku" jest kluczowy dla odkrycia prawdy o przeszłości Rezkina. Główny bohater wyrusza na turniej w Skutton, gdzie ma spotkać Farsonę, jedyną osobę znającą jego przeznaczenie i rodowód. Chociaż na jego drodze pojawiają się liczne przeszkody, dążenie do poznania swojego pochodzenia jest jednym z centralnych wątków tej części. Czy Rezkinowi uda się dowiedzieć, kim naprawdę jest, i czy zrozumie swoje miejsce w magicznym świecie, to pytania, na które odpowie ta część cyklu.

Szczegóły
  • Autor: Kel Kade
  • Wydawnictwo Fabryka Słów
  • Seria Kroniki Mroku
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 660
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788379646807
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Reign of Madness
  • Tłumacz: Kucharski Piotr
  • ISBN: 9788379646807
  • EAN: 9788379646807
  • Wymiary: 13.5x20.5 cm
  • Dane producenta: Fabryka S??w sp. z o.o., Pozna?ska 91, 05-850 O?ar?w Mazowiecki, Polska, sekretariat@dressler.com.pl, tel. +48 22 733 50 00
Recenzje książki Królestwo obłędu. Kroniki Mroku. Tom 2 (8)
  1. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Adrianna W. w dniu 2022-04-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    „Powiernik Mieczy” powalił mnie na łopatki swoją lekkością oraz fantastycznym głównym bohaterem. Bardzo czekałam na kontynuację przygód Rezkina i już po lekturze śmiało mogę stwierdzić, że jest ona o niebo lepsza od tomu pierwszego!

    Tutniej w Skutton zbliża się wielkimi krokami, Rezkin liczy na to, że uda mu się odnaleźć na nim adwersarza, który może znać szczegóły pochodzenia wojownika. Rola Powiernika Mieczy popchnie Rezkina w mocno nieoczekiwanym kierunku.

    Od pierwszych stron wiedziałam, że to będzie doskonała rozrywka. Rezkin nabiera coraz więcej doświadczenia w świecie zewnętrznym, wojownik idealnie dogaduje się równie dobrze z plebejuszami jak i ze szlachtą. Niecodzienna aparycja chłopaka sprawia, że każda napotkana osoba jest nim zafascynowana i nie można się im dziwić. Można stwierdzić, że postać Rezkina jest nieco przerysowana jednak według mnie sprawdza się to doskonale. Niezwykle podoba mi się to, z jaką łatwością Rezkin odnajduje się w różnych rolach, jednak przez jego szybką adaptację do nowej sytuacji w tym tomie nie ma już tak dużo humoru.

    Spora część książki skupia się na sytuacji politycznej Ashai oraz na rozwikłaniu tajemnicy pochodzenia Rezkina. Fabuła zaczyna się zagęszczać i robi się coraz poważniej, choć nie powstrzymuje to Frishy od nagłych napadów zazdrości co jednocześnie mnie odrobinę irytowało jak i bawiło.

    Styl autorki mocno się poprawił, czuć sporą różnicę i dzięki temu książkę czytało mi się naprawdę doskonale. Wiele wątków zostało rozwiniętych, pojawiły się też nowe, które będą bardzo istotne w kolejnym tomie. Zwroty akcji, na które zdecydowała się Kel Kade kompletnie mnie zaskoczyły, dzieje się tu wiele a będzie tylko lepiej.

    Ogromnie polubiłam tę serię i głównych bohaterów. Wielu osobom przeszkadza przerysowany, doskonały we wszystkim Rezkin czy głupiutka, niewinna Frisha, jednak dla mnie są to atuty tej serii. Akceptuję koncepcję tego cyklu i dzięki temu bawię się świetnie, jestem zaangażowana w wydarzenia i bardzo kibicuję bohaterom. Czuję, że tom trzeci będzie na jeszcze wyższym poziomie i nie mogę się już doczekać jak potoczą się losy Rezkina i jego przyjaciół!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Bookwmkesie A. w dniu 2022-02-01
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Przyjrzyjcie się okładce, bo ten mężczyzna sporo namiesza, ale nie zdradzę co i jak. Nie wiem jak wy, ale ja oczami podążam za Rezkinem, ponieważ tak godnego przeciwnika każdy chciałby mieć przed sobą. Wstępnie w pierwszym tomie poznałaś Rezkina i to z kim przyszło mu podróżować.

    Jeżeli jakimś trafem jesteś jeszcze przed poznaniem 2 tomu to musisz szybo nadrobić, bo tutaj sporo się dzieje, a mianowicie Rezkin wraz ze swoimi towarzyszami dociera do Skutton gdzie odbywać się będzie turniej i na którym ma nadzieje znaleźć Farsona – adwersarza. Nie będę pisała kto z kim, dlaczego tak, a nie inaczej, bo zabrałabym całą frajdę w poznaniu przygód jaki nasz powiernik mieczy przeżył.

    Książka według mnie w żaden sposób nie jest trudna w jakieś nazewnictwo, sytuacje, które są trudne do zapamiętania czy zrozumienia akcji jaka ma miejsce wiec dla mnie to mega duży plus, bo przyznam się, że z tym mam dość duży kłopot, dlatego później posiłkuje się notatkami jakie stworzyłam w trakcie czytania.

    Rezkin to dla mnie ideał kawalera do wzięcia i tutaj kieruje te słowa to żeńskiej części czytelniczej. Dobry, mądry, kulturalny, ale w uroczy sposób ma kłopot z rozpoznaniem pewnych sytuacji dwuznacznych i w kontakcie z kobietami. Nie rozumie np. jak kobieta kokietuje Jego co czytając wygląda komicznie. Jeżeli popatrzymy przez pryzmat wojownika to jego umiejętności posługiwania się mieczami i nie tylko jest godny podziwu. Honor dla niego jest najważniejszy i uczciwe zasady walki wiec to co zrobił na turnieju (nie napisze co :p) sprawiło, że byłam w szoku.

    W tej części poznasz nowych bohaterów, którzy poprzez swój wkład wnieśli wiele ciekawych momentów.

    Chylę czoła przed autorem, ponieważ czytając momenty walki, ucieczki nie miałam kłopotu z nadążeniem i ze zrozumieniem jak ta walka wyglądała co tak jak w/w często doprowadza mnie do złości, bo gubiłam się w sytuacji jaka miała miejsce. Są też śmieszne incydenty. I trzeba pamiętać, że to kontynuacja więc zanim weźmiesz się za czytanie tej recenzji sięgnij po książkę.

    Dużo dowiemy się o samym Rezkinie który trzeba przypomnieć, że przez całe swoje życie był zamknięty w Fortecy z dala od cywilizacji, a tam trenował pod okiem opiekunów z dala od zasad jakie panują na zewnątrz i to powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji.

    Jeżeli jesteś zwolennikiem przesłodzonego pluszowego misia to ta lektura nie jest dla Ciebie. Czy honor będzie obroniony?, Czy przysięgi będą dotrzymane?, Czy na zawodach zapanuje ład i porządek co do zasad? Czy ten osobnik z okładki zrobił w końcu z tym porządek?

    Za swój egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Fabryka Słów i już nie mogę doczekać się kontynuacji.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Olga P. w dniu 2022-01-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Granica między dobrem i złem jest bardzo rozmyta i niepewna. Wiele zależy od kontekstu sytuacji, historii człowieka i tego, kim jest. Wbrew pozorom decyzja nie jest równa decyzji. Tym bardziej że w tym wszystkim są jeszcze konsekwencje naszych wyborów. Przypominają mi się w tym momencie zdania o mniejszym złu. Czy naprawdę czasami nie ma w ogóle innego wyboru niż pomiędzy różnymi rodzajami zła? Czy może my doprowadzamy do tego, że pozostają przed nami tylko takie ścieżki? Ciężko jest oceniać póki nie przejdzie się przysłowiowo w czyiś butach.

    Rezkin wraz ze swoimi starymi oraz nowopoznanymi przyjaciółmi rusza w podróż do Skutton, gdzie ma się odbyć turniej. Liczy, że wreszcie po wszystkich trudach uda mu się odnaleźć jedyną osobę, która przetrwała rzeź w fortecy. Zarazem jest to jedyna osoba, która może mu powiedzieć, kim jest i jakie jest jego zadanie. Jednak młody mężczyzna nie przewidział, jak bardzo odmiennie mogą potoczyć się jego losy i jak ważne – być może – ma zadanie. Czy Rezkin wreszcie dowie się, kim jest? Do czego był tak dokładnie przygotowywany? I czy uda się mu według Zasad ochronić swoich przyjaciół?

    Na tom drugi "Kronik Mroku" czekałam bardzo niecierpliwie. Mimo wielu wad pierwszego tomu bardzo dobrze wspominam przygody Rezkina i jego poczynania. Od razu wiedziałam, że to typ powieści, gdzie można usiąść i wypisywać wadę za wadą, tylko po co... "Powiernik Mieczy" dał mi wiele godzin niezwykłej rozrywki. Pozwolił przywiązać mi się do bohaterów i dał naprawdę wiele tematów do przemyśleń. To wystarczyło, by przyćmić niedociągnięcia. Tymczasem drugi tom... Jest jeszcze lepszy i wiele niedopracowań zostało wspaniale naprawionych.

    Styl autorki od początku wyróżniał się unikatowością łączącą w sobie lekkie pióro dające łatwy odbiór, z dopracowaniem szczegółów. "Królestwo Obłędu" potwierdza, że nie jest to osiągnięcie jednej książki, ale prawdziwy talent pisarski z widoczną pracą nad nim. Cenię takich pisarzy. Tym bardziej że od razu gdy tylko zaczęłam czytać, miałam to wspaniałe poczucie, że powracam do starych, dobrych przyjaciół i ruszam wraz z nimi w niezapomnianą podróż. Moja wyobraźnia od razu wykreowała tak dobrze znane mi obrazy i poprowadziła przez historię pełną emocji. W książce pojawia się też wiele słownictwa, które jest mi całkowicie nieznane – czy to z powodów braku wiedzy, czy też niektóre z nich to neologizmy. Dotyczy to przede wszystkim rodzajów broni. Jednakże każde słowo, które było dla mnie nowe, było tłumaczone poprzez zgranie z innymi opisami, więc doskonale rozumiałam treść.

    Sama fabuła płynie stosunkowo wolno, ale w żaden sposób nie oznacza to, że jest nudna lub zbyt monotonna. Ona po prostu dokładnie przedstawia opowieść i pozwala dobrze zapoznać się z postaciami oraz podstawami i zwyczajami świata przedstawionego. Napędza ją przede wszystkim brak wiedzy na temat tego, kim jest Rezkin. W pierwszym tomie nie miałam najmniejszego pomysłu, tutaj w drugim cały czas pojawiały się z mojej strony najróżniejsze spekulacje. I koniecznie chciałam dowiedzieć się, czy moje pomysły znajdą potwierdzenie w samej historii. Niemniej niekiedy miałam wrażenie, że niektóre elementy opowieści są nie do końca spójne lub pomijają ważne aspekty, a jeszcze innym razem oczywistości były niepotrzebnie tłumaczone.

    Na temat bohaterów mam bardzo ambiwalentne opinie, ponieważ część z nich została wykreowana w genialny i niezmiernie panoramiczny sposób. Inni zostali spłyceni i potraktowani jako marionetki, bo ktoś taki musi być, ale przecież na dłuższą metę nie jest ważny. Jednak rozpocznę od mojego kochanego Rezkina. To jak został ON przedstawiony, jest wprost wybitne. Pisarka podjęła się niesamowicie trudnego zadania, ponieważ musiała stworzyć charakter ukształtowany przez świat prawie dla nas niewyobrażalny, by później wrzucić go w świat ludzi, gdzie nie może się odnaleźć, ale jest inteligentny, więc z czasem zaczyna się uczyć. Sam punkt wyjściowy wydaje mi się wyjątkowo trudnym zabiegiem charakterologicznym, ale proces zmiany postrzegania świata przez Rezkina przy jednoczesnym zachowaniu jego prawdziwej osobowości wymaga niesamowitych umiejętności i Kel Kade tego dokonała. W dodatku połączyła w sobie ponownie głęboko analizę psychologiczną bohatera i wielkie poczucie humoru wynikające z dystansu do rzeczywistości i zasad społecznych.

    Niestety czuję się mocno rozczarowana postacią Frishy, gdyż jeszcze w pierwszym tomie została przedstawiona jako silna postać kobieca, która może jest niewykształcona, ale ma olbrzymi potencjał, by co najmniej pod względem inteligencji i emocji być równa Rezkinowi. Tymczasem są to tylko słowa, ponieważ działania kobiety przeczą temu. Frisha wydaje się być osobą pełną dramatyzmu i nieradzącą sobie z własnymi emocjami. Ogólnie mam wrażenie, że postacie kobiece są tutaj przedstawione w podobny sposób. W teorii kobiety różnią się charakterem, pochodzeniem, umiejętnościami i marzeniami. Niemniej każda z nich przejawia jakąś słabość, która stereotypowo nie może wystąpić u mężczyzny, a jest akceptowana u kobiet, bo to cecha typowo kobieca. Nie podoba mi się ten tok myślenia...

    Tematycznie "Królestwo Obłędu" porusza wiele ważnych kwestii, które po tej lekturze według mnie powinny zostać poddane refleksji. Na głównym planie jako czytelnicy widzimy Rezkina, który jest przykładem tego jak można tworzyć człowieka. Przypomina to podejście Johna Watsona, który twierdził, że z dowolnego dziecka zrobi, kogo tylko będzie chciał. Czy na pewno tak jest? Tutaj właśnie główny bohater sprawia, że trzeba zadać sobie to pytanie. Czy w tym tomie zaczynamy poznawać prawdziwego Rezkina, który zaczyna się wyzwalać z linek założonych mu przez jego mistrzów? Czy też tak naprawdę cały czas jest marionetką w ich rękach i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy? Za tym idzie też kult pracowitości, wytrwałości i poświęcenia się danemu celowi. Bardzo lubię ten motyw, gdyż wierzę, że odpowiednia ilość pracy da swoje owoce.

    "Królestwo Obłędu" tak jak pierwszy tom dało mi wiele godzin wspaniałej rozrywki. Pozwoliło odpocząć pomiędzy egzaminami na studiach i zagłębić się w niesamowity świat, gdzie poza docenieniem poczucia humoru i kreacji bohaterów mogłam przemyśleć wiele elementów naszego istnienia. Teraz z ręką na sercu muszę przyznać Wam się, że oczekiwanie na trzeci tom będzie dla mnie bardzo trudnym wyzwaniem.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Joanna B. w dniu 2022-01-08
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Królestwo obłędu" to przede wszystkim dowód na rozwój Autorki - i tym samym zapowiedź interesującej serii. Kel Kade nie tylko poprawiła warsztat, ale także poświęciła więcej miejsca na rozwój świata, który nie obraca się wokół nieporadności głównego bohatera i wątku romantycznego. Stworzony przez nią świat stał się dużo bardziej interesujący, dzięki wprowadzeniu do niego polityki i historii. Towarzysze Rezkina przestali być imionami, zyskali własne motywacje i wątpliwości. Część tajemnic zostaje rozwiązana - ale na ich miejsce pojawiają się nowe, co tylko wzmaga chęć dalszego poznania tej historii. W "Królestwie obłędu" wszystko wypadło lepiej, przez co trudno było się od tej powieści oderwać. Kronikom mroku daleko do epickiego fantasy, jednak fanom lekkiej fantastyki powinny przypaść do gustu. IG: pani_papierek

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Jolanta W. w dniu 2021-12-23
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Jest to kontynuacja "Powiernika mieczy", który niezwykle mnie zachwycił i nie mogłam się doczekać aż przeczytam drugi tom. Troszkę obawiałam się, czy będzie ON równie dobry, ale okazało się, że nawet jest lepszy i dzięki niemu jeszcze bardziej polubiłam bohaterów i wciągnęłam się w fantastyczny świat wykreowany przez autorkę. Wprawdzie w tym tomie akcja jest trochę wolniejsza i mniej rzeczy się dzieje, ale nie przeszkadzało mi to kompletnie, bo książka została napisana w taki sposób i w tak lekkim stylu, że nie sposób się od niej oderwać.

    Jeśli chodzi o bohaterów, to przyznaję, że bardzo zaskoczył mnie Rezkin. A właściwie jego "glow up" od poprzedniej części. O ile tam nie rozumiał kompletnie jak funkcjonują w społeczeństwie przeciętni ludzie, na czym polegają konwenanse i wzajemne relacje, to w tym wypadku już zorientował się w wielu sprawach, co pomogło mu w byciu bardziej przebiegłym i dostosowaniu się w razie potrzeby do którejkolwiek z warstw społecznych.

    Drugoplanowi bohaterowie również byli bardzo dobrze wykreowani i oprócz tych, którzy pojawili się w poprzedniej części, niezwykle polubiłam Wessona, który okazał się bardzo ciekawą i utalentowaną postacią, o której z wielką chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej.

    Podsumowując, podczas poznawania tej historii bawiłam się naprawdę świetnie i z całego serca Wam ją mogę polecić! 🥰 Jest to jedna z tych książek, które zapewniają cudowną rozrywkę i nie pozwalają o sobie zapomnieć 😄.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula