Kobieta z blizną

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
oprawa miękka
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Ilość stron
256
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,45 zł
eBook, mobi, epub
za 26,51 zł
Nasza cena: 23,21 zł 34,90 zł Taniej o: 33%

"Kobieta z blizną" to prawdziwa opowieść o cierpieniu i walce z samym sobą. Poznaj ją koniecznie!

Masz dość czytania o fikcyjnych postaciach, którym towarzyszy siła ducha, charyzma i pewność siebie? Pragniesz poznać historię kogoś, kto istnieje w rzeczywistości, kto dałby ci inspirację do walki o własne pragnienia; kogoś, kto w ułamku sekundy stracił wszystko, co kochał, a mimo to nigdy się nie poddał? “Kobieta z blizną” Ireny A. Stanisławskiej oraz Katarzyny Dacyszyn to idealny wybór. Obiecujemy, że po tej lekturze zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie.

“Kobieta z blizną” to dokument opowiadający prawdziwą historię pięknej i utalentowanej projektantki i fotomodelki Katarzyny Dacyszyn, przed którą przyszłość stała otworem. Nie zawsze było tak kolorowo, jakby tego chciała. Od dawna zmagała się z prześladującym ją stalkerem, który przekraczał liczne granice wszelkiej prywatności. W końcu w 2016 roku w Łodzi udało się postawić go przed sądem, ale to był dopiero początek jeszcze większych problemów Katarzyny. Tuż przed salą sądową Robert W. oblał ją kwasem siarkowym. Liczne ciężkie i żmudne operacje, długotrwała rekonwalescencja, a wszystko to, by powrócić do życia. Choć ciało dało się w znacznym stopniu naprawić, z duszą było nieco gorzej.

Wsparcie zarówno najbliższych, znajomych, jak i zupełnie obcych osób dało jej wielką siłę, by walczyć o siebie. Nie było łatwo zmierzyć się z oszpeconym ciałem, które przykuwało uwagę innych, i strachem przed wytykaniem palcami. Ostatecznie pomoc psychologa, nauka sztuk walki oraz odważne sesje zdjęciowe pomogły kobiecie twardo stanąć na nogi. Ta książka to obraz ciężkiej drogi, jaką musiała przejść Katarzyna Dacyszyn, w walce o przetrwanie, o akceptację i zrozumienie. Walce, która okazała się zwycięska i dała jej zupełnie nową siłę.


O autorce

Irena A. Stanisławska - polska dziennikarka i współautorka książek, głównie o charakterze psychologicznym, przeprowadziła długą i szczegółową rozmowę z Katarzyną Dacyszyn, która stała się ofiarą brutalnego napadu stalkera. W ich wspólnej książce pokazują, jak ważna jest akceptacja własnego ciała i jego defektów. Sprzeciwiają się manii perfekcyjnego wyglądu, bez wad i skaz, ukazując naturalne piękno ludzkiego ciała, bez zbędnych udoskonaleń. Nagłaśniają również problem stalkingu, który nadal jest solą w oku naszego wymiaru sprawiedliwości.

Recenzje książki Kobieta z blizną (4)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy naprawdę wygląd zewnętrzny ma aż takie znaczenie? A kiedy tracisz zewnętrzne piękno, to przestaje liczyć się to, jak bardzo wartościową osobą jesteś w środku?

  "Kiedy niespodziewanie jednego dnia odebrane jest ci tak wiele (...) twoje wartości się zmieniają. Dociera do ciebie, co jest naprawdę ważne i budzi się instynkt przetrwania."

  Zaczęło się od jednej wiadomości zostawionej na Facebooku, a potem życie Katarzyny Dacyszyn zamieniło się w koszmar.

  W momencie kiedy pani Kasi przydarza się ta wstrząsająca historia, stalking nie był uznawany za przestępstwo. Zmienia się to dopiero rok później.

  O trudnej zawodowej drodze polskiej projektantki damskiej bielizny i o wytrzymałości w dążeniu do realizacji marzeń. O codzienności, w której leżysz, bo nie masz siły wstać, boisz się wyjść z domu, boisz się, że ktoś cię zauważy, że ktoś za tobą jedzie. Boisz się tego, co możesz przeczytać lub usłyszeć. Przestajesz prowadzić fanpage i nigdy nie odsłaniasz okien, a i tak czujesz się osaczona.

  Chcesz się bronisz, ale nie masz pojęcia jak. A ON jest wciąż blisko. Bliżej niż ci się wydaje.

  Zaczyna się walka o spokój i własną przestrzeń.

  Pani Kasia postanawia złożyć do sądu pozew o stalking.

  Dzień dwudziesty drugi sierpnia 2016 r. pozostanie w jej pamięci już na zawsze. To tego dnia jej twarz została oblana przez stalkera silnie stężonym kwasem siarkowym.

  Nikt nie zareagował. Zachowanie pani ratownik też jest naganne.

  Myślę:"Boże, czy to się dzieje naprawdę?"

  Pojęcie stalkingu oczywiście nie jest mi obce, a historię tę znałam z relacji w telewizji. Jednak szczerze mówiąc, nie zainteresowałam się nigdy głębiej tym tematem. I pewnie dlatego tak bardzo teraz jestem wstrząśnięta tą historią, która niesie ze sobą ogrom cierpienia i wielki ładunek emocjonalny.

  Może spotkać każdego. I Ciebie. I Ciebie. I mnie.

  Książka należy do literatury faktu i jest przedstawiona w formie szczerego i poruszającego wywiadu.

  O trudnym procesie powrotu do zdrowia.

  O sile i determinacji do walki o sprawiedliwość. O bardzo trudnym procesie akceptacji nowej siebie, tym trudniejszym, że: " jednak żyjemy w kulturze opakowań, która nie ceni zawartości." O wybaczeniu.

  Na ściśniętym ze wzruszenia gardle mogę tylko powiedzieć: Dziękuję♥️ ( nie tylko za książkę ♥️)

  I na koniec: Czy wiecie, że w chorobie oparzeniowej dieta powinna być bardzo bogata w białko i trzeba jeść aż 6000 kcal dziennie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Korytarz łódzkiego sądu. Przed procesem o stalking do Katarzyny Dacyszyn podchodzi Robert W. i oblewa ją kwasem siarkowym. To historia, którą w 2016 roku zajmowały się wszystkie polskie media.

  Projektantka odnosząca sukcesy w świecie mody, pełna energii, marzeń i planów na przyszłość, wskutek ataku stalkera doznaje rozległych i głębokich oparzeń ciała. W jednej chwili wszystko, na co ciężko pracowała, obraca się wniwecz. Teraz zmuszona jest walczyć o życie. Musi uporać się z targającymi nią emocjami i obawami przed przyszłością. Zaakceptować swoje oszpecone ciało. Znaleźć energię na walkę o sprawiedliwość i walkę, by stać się na powrót silną. Być może silniejszą niż kiedykolwiek wcześniej.

  "Kobieta z blizną" to rozmowa Katarzyny Dacyszyn z Ireną A. Stanisławską. Jest to historia fotomodelki i zarazem projektantki mody, która wydarzyła się naprawdę.

  Katarzyna Dacyszyn była prześladowana przez stalkera przez 11 lat i wreszcie, gdy udało się postawić go przed sądem, nastąpił jeszcze większy dramat. Stalker oblał ją kwasem siarkowym. W ostatniej chwili kobieta zdołała odwrócić głowę. Jednak jej ciało uległo w jednej czwartej poparzeniu.

  "Ten ból był nie do zniesienia, miałam w głowie tylko jedno: jak sobie pomóc. (...) Byłam potwornie przerażona. Wiedziałam, że jest ze mną bardzo źle, bo nigdy wcześniej nie czułam takiego bólu."

  Książka przedstawia nam ciężką, pełną lęków, strachu, a przede wszystkim niewyobrażalnego bólu drogę, jaką musiała przebyć pani Katarzyna w powrocie do zdrowia i normalności. Była walka o odzyskanie wzroku, szereg operacji przeszczepów skóry i wiele zabiegów plastycznych. Ale na tym się nie skończyło. Przyszedł czas na mozolną rehabilitację, by wrócić do fizycznej sprawności i psychicznej równowagi. Jak zapewne łatwo się domyślić, to ostatnie, zwłaszcza dla kobiety może być niezwykle trudne. Bo jak zaakceptować nowe ciało, już nie to samo co wcześniej? Jak zagłuszyć w sobie myśli o utraconej urodzie?

  "Moimi tatuażami są blizny. One znaczą o wiele więcej niż obrazek, który sobie wymyślisz i przeniesiesz na skórę. Bo one są zapisem chwili, historii, wytrwałości w cierpieniu... Zaczynam być z nich coraz bardziej dumna, i zrobię wszystko, żeby ludzie przestali na nie patrzeć jak na coś odrażającego. Chcę, żeby patrzyli na nie jak na dowód siły i zwycięstwa."

  Ale mimo tego, pani Kasia udowodniła, że drzemie w niej ogromna siła i hart ducha. Dzięki swojemu podejściu i odwadze, by przełamać wstyd, pokazać blizny i niedoskonałości, stała się wzorem dla wielu innych kobiet w Polsce. Uczy je jak pokochać siebie na nowo, angażuje się w kampanie body positive - przeciw nieosiągalnym wzorcom w mediach społecznościowych. Myślę że każdemu z nas przydałoby się trzeźwy ogląd błędnie postrzeganego kanonu piękna.

  "(...) żyjemy w kulturze opakowań, która nie ceni zawartości."

  Dacyszyn ujawnia również bezczynność organów ścigania, bezduszność i brak empatii systemu prawa czy społecznego zrozumienia dla problemu stalkingu. Zdarza się, że ofiary tego procederu są lekceważone i niezrozumiane. Pocieszające w tym wszystkim jest to, że dzięki przypadkowi pani Katarzyny sporo zmieniło się w podejściu do sprawców ataków. Uważam, że takie zachowanie powinno być zakwalifikowane jako usiłowanie zabójstwa. W tym przypadku prześladowca modelki został skazany przez sąd na 25 lat pozbawienia wolności. Jednakże nie za sam stalking, a za usiłowanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

  Oprócz tej dramatycznej historii, mamy również możliwość poznania drogi zawodowej Katarzyny Dacyszyn, jej marzeń i pasji oraz ujrzenia rąbka tego, jak wygląda świat mody i show biznesu.

  Opowieść ta pokazuje jak nieprzewidywalny bywa los. Jak jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko to, na co pracowaliśmy całe życie. Uświadamia, że w każdym z nas drzemią pokłady siły i determinacji, by przeciwstawić się złu i zawalczyć o siebie.

  "Doświadczenie to, tak do bólu prawdziwe, pokazało mi świat na nowo. Nauczyło doceniać każdą krótką chwilę i drugiego człowieka, z ładunkiem jakie wnosi w moje życie. Nauczyło mnie sienie samej. Poznałam się jak nigdy dotąd, uwierzyłam w swoją siłę, znajdując własne miejsce mocy."

  "Kobieta z blizną" jest protestem przeciwko stalkingowi i niezłomną walką o powrót do życia. To książka uświadamiająca do czego może być zdolny stalker oraz jak groźna może być osoba z zaburzoną osobowością i obsesją. To lektura dająca pocieszenie, nadzieję, wsparcie, siłę, motywację i inspirację do działania. Ten wywiad-rzekę polecam każdemu, kto potrzebuje kopa, by ruszyć dalej, by zacząć składać swoje życie na nowo!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Kochać za bardzo

  Pojęcie stalking jeszcze do niedawna w polskim prawie nie funkcjonowało, a wszystkie osoby, które z tym zjawiskiem się spotkały / padły jego ofiarą, rozbijały się o mur obojętności i lekceważenia ich problemu. Na szczęście obecnie polskie sądy są coraz surowsze dla stalkerów, coraz częściej też zdajemy sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwo wiąże się z uporczywym nękaniem. Choć początkowo pojęcie to dotyczyło niemal wyłącznie aktorów czy muzyków i osaczających je osób, to tak naprawdę dziś jasne jest, ze ofiarą stalkingu może być każdy, niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Co więcej, stalking może być śmiertelnie niebezpieczny…

  O tym, jak to jest być ofiarą stalkera, wie doskonale Katarzyna Dacyszyn, fotomodelka, projektantka mody, właścicielka marki Bunny Blanc. Zapłaciła ona za to jedna z najcenniejszych rzeczy – swoim zdrowiem, bowiem w dniu, kiedy spotkała się z prześladowcą w sądzie, została przez niego oblana kwasem siarkowym. Tylko zrządzenie losu sprawiło, że odwróciła się od prześladowcy i nie zachłysnęła się silnie żrącą substancją. Kwas poważnie poparzył Dacyszyn twarz, oko, klatkę piersiową i tułów. Na szczęście mimo oparzonych rogówek oczu nie został uszkodzony nerw wzrokowy. Jednak przez kilka lat kobieta dochodziła do zdrowia fizycznego i psychicznego. Teraz zaś dzieli się swoimi doświadczeniami w książce "Kobieta z blizną", w której w rozmowie z Ireną A.Stanisławską, opowiada szczegółowo o tym, jak przebiegało nękanie jej i jak proces ten eskalował, a także pokazuje innym ofiarom, że nie są same. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Muza pozycja jest jedną z tych, których nie da się, a wręcz nie można ocenić. Zawiera bowiem w sobie cały dramatyzm zdarzenia, wstrząsającą historię która musiała zostać opowiedziana nie tylko ku przestrodze, ale po to, by dać siłę innym do walki.

  Pewnego dnia 2010 roku Dacyszyn przeglądając wiadomości, które otrzymała za pośrednictwem Facebooka, znalazła osobliwe wyznanie miłości. Nie wiedziała jeszcze, że właśnie rozpoczyna się jej trwający kilka lat koszmar. Jej prześladowca lękał ją bowiem systematycznie, wysyłał obraźliwe e-maile i SMS-y, umieszczał w internecie wpisy i komentarze, a także śledził. Sprawił, że poczuła się bezbronna, osaczona, nieustannie obserwowana, całkowicie zachwiał jej poczuciem bezpieczeństwa.

  W książce Dacyszyn dokładnie opowiada, jakie formy przybierało nękanie, a także jak wyglądał sam atak i miesiące po nim następujące. Z tych rozmów wyłania się kobieta delikatna, ale zarazem silna, która nie załamała się po ataku, a wręcz przeciwnie – nie tylko znalazła w sobie siłę do walki o swoje zdrowie i urodę, ale doprowadziła do skazania stalkera. Sama książka dotyka tematu, który – wobec powszechności zjawiska – wciąż jest zbyt często bagatelizowane, a działania zmierzające do powstrzymania osoby nękającej podejmowane zbyt późno, najczęściej wówczas, kiedy dojdzie do tragedii, podobnie jak to było u Dacyszyn.

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Myślę, że na świecie są zaledwie pojedyncze osoby, które nie słyszały o przerażającym ataku na modelkę Kate Piper. Została ona oblana kwasem na zlecenie swojego byłego chłopaka. Minęło już 11 lat od tego "wypadku".

  U nas w Polsce też doszło do podobnego zdarzenia. Jednak tym razem sprawcą był stalker, a ofiarą projektantka bielizny.

  Sierpień 2016 roku to dla Katarzyny Dacyszyn najgorszy dzień w życiu. To wtedy wszystko się zmieniło choć już wcześniej nie było idealnie. Kobieta od lat była nękana e-mailami, SMS-ami, wiadomościami na messengerze z fałszywych kont, oraz obraźliwymi komentarzami pod jej wpisami na Facebooku.

  Najpierw to czytała, potem zaczęła ignorować, ale na końcu, gdy na słowach się nie skończyło, a pojawiło się śledzenie zaczęła działać.

  Katarzyna postanowiła wnieść sprawę do sądu. Wtedy w sierpniu miała odbyć się rozprawa, która od dawna była przekładana z powodu stanu zdrowia oskarżonego. Kiedy młoda projektantka była pewna, że nareszcie coś ruszyło do przodu to tak naprawdę zaczął się dla niej prawdziwy dramat. Na korytarzu tuż przy sali sądowej została oblana wysoko stężonym kwasem siarkowym przez swojego stalkera Roberta W. Tylko dzięki refleksowi kobieta nie zmarła z powodu poparzonych dróg oddechowych. Intuicyjnie czując płyn odwróciła twarz co spowodowało, że nadal jest wśród nas.

  " Japońska filozofia wabi sabi mówi o tym, że wartość przedmiotów wzrasta, kiedy widać na nich ślad czasu. Kiedy na przykład rozbije się porcelana, nadaje się jej drugie życie, sklejając w całość, zalewając pęknięcia złotą laką, by tym zdobieniem podkreślić jej niepowtarzalność i wyjątkowość. Tak samo jest z nami. Nasza wyjątkowość zapisana na ciele powinna dodawać nam wartości, a nie ściągać krzywe spojrzenia. Nasza wartość nie zawiera się w idealnej formie, a w tym, co nas ukształtowało na nowo. Trzeba tylko to w swoim umyśle przerobić."*

  "Kobieta z blizną" to opowieść nie tylko o życiu sprzed ataku, kiedy Katarzyna starała się spełniać swoje marzenia. To także próba powrotu do normalnej codzienności po tym strasznym zdarzeniu, jak i pokazanie jakie pokłady siły drzemią w człowieku, kiedy staje do walki z samym sobą. Dzięki Katarzynie Dacyszyn winny ataku został skazany na 25 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

  Mogłabym o tej książce powiedzieć Wam więcej, ale wolałabym żebyście ją przeczytali. Nie chcę skłamać, ale to chyba moja druga ewentualnie trzecia pozycja w formie wywiadu. Z jednej strony nie jest to styl, który lubię, ale z drugiej jest to też coś innego niż standardowa powieść czy auto/-biografia. Czyta się szybko, ale potrzeba czasu by ją przeżyć, zaakceptować i wchłonąć. Ja mam ją za sobą od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz poczułam sie na tyle pewnie by coś o niej napisać. Wcześniej miałam wrażenie, że cokolwiek napiszę to nijak się to będzie miało to odczuć. Dalej mam takie odczucie stąd wolałabym Was zachęcić do zakupu czy pożyczenia "Kobiety z blizną" i przeżycia jej po swojemu, a nie po mojemu.

  * - Cytat z "Kobieta z blizną" Katarzyna Dacyszyn, Irena A. Stanisławska, str. 185

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
Warto zwrócić uwagę na...
Blizny. Prawdziwa historia „królików z Ravensbrück” to rzecz o nazistowskim okrucieństwie, sile przetrwania i odwadze kobiet - młodych polskich działaczek ruchu oporu, poddanych wyniszczającym eksperymentom pseudomedycznym w obozie koncentracyjnym nad jeziorem Schwedt. To także historia kobiecego...
dodaj do schowka Do koszyka 35,80 zł
Fragment Wstępu Publikacja ta powstała z tropów blizn, w których zapisały się wojenne przeżycia moich pacjentów. Przez lata lekarskiej praktyki wysłuchałem wielu bolesnych historii. Wojna zamieniła się w pamięci moich rozmówców w blizny widoczne na ciele, pod którymi wciąż były niezagojone rany...
dodaj do schowka Do koszyka 25,48 zł
Dlaczego Kościół nie kocha wszystkich boskich stworzeń, choć chrześcijaństwo jest ponoć religią miłości? Dlaczego wyklucza zwierzęta? Dlaczego godzi się na rzeźnie, polowania i sprowadza czujące istoty do roli pożywnego posiłku? Czemu nie ma poszanowania dla ekologii planety w jej stworzonej przez...
dodaj do schowka Do koszyka 25,37 zł
Jak czerpać prawdziwą przyjemność z pracy, jedzenia, seksu, zabawy, sportu, zakupów, czy... gier liczbowych? Gdzie jest granica, za którą kończy się przyjemność i zaczyna uzależnienie, a pasja staje się obsesją? W wywiadzie przeprowadzonym przez Irenę A. Stanisławską z Robertem Rutkowskim terapeuta...
dodaj do schowka Do koszyka 24,44 zł
Autorzy bestsellerowych książek „Oswoić narkomana” i „Pułapki przyjemności” skupiają się na problemie trudnej relacji z matką. Starają się odpowiedzieć na pytania: Jaka jest toksyczna matka? Jakie mechanizmy stosuje? Jak się zachowuje i jaki ma to wpływ na nas i nasze funkcjonowanie w dorosłym...
dodaj do schowka Do koszyka 22,66 zł
"Scenografia" Allana Starskiego to wejście w magiczny świat filmu od jego wizualnej strony. Przewodnikiem jest wybitny Polak, współpracownik najlepszych światowych reżyserów, który opowiada o swojej pracy z pasją, ale i bezpośrednio, ujawniając kulisy swojego warsztatu oraz dzieląc się rozwijanymi...
dodaj do schowka Do koszyka 50,47 zł
Wybrane bestsellery
Przekłady na 40 języków. Ponad 1 500 000 egzemplarzy książek sprzedanych tylko w Polsce. 5 nominacji do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii: kryminał/sensacja/thriller. 6 nominacji do Bestsellera Empiku. 1 Bestseller Empiku dla „Terapeutki“ w kategorii: literatura popularna. Honorowa...
dodaj do schowka Do koszyka 33,99 zł
Kontynuacja historii bohaterów z The Science of Temptation. Zawartość pendrive'a, który wpadł w ręce Reeda, wprowadza grę między nim i Brianą na zupełnie nowy poziom. Niemoralna zabawa będąca źródłem wielu skrajnych emocji szybko kończy się wzajemną nieufnością i rosnącymi obawami. Reed chce...
dodaj do schowka Do koszyka 31,98 zł
Kiedy twoje wszystko zamienia się w nic, nie uznajesz kompromisów. A pomoc przychodzi czasem ze strony, z której najmniej się jej spodziewasz. Minął miesiąc od koszmarnego tsunami, które wywróciło do góry nogami życie mieszkańców Bali. W tym czasie Sydney i Elvis zdążyli się w sobie zakochać,...
dodaj do schowka Do koszyka 26,22 zł
W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko o to, co postanowimy z tym zrobić. Wszyscy mierzymy się z cierpieniem – smutkiem, stratą, rozpaczą, strachem, niepewnością, porażkami. Ale mamy też wybór: w obliczu traumy lub trudności możemy się poddać albo przeżywać każdą chwilę jak dar....
dodaj do schowka Do koszyka 30,94 zł
Przepraszanie jest straszliwie trudne. Nie tylko dla ziemniaczków! Ziemniaczkowi jest przykro. Bardzo przykro. Wręcz najprzykrzej. Nie chciał powiedzieć tych wszystkich podłości i urazić Flaminga. Ale przepraszanie to najtrudniejsza rzecz na świecie. Ziemniaczek wolałby nawet uciec na biegun do...
dodaj do schowka Do koszyka 7,99 zł Cena regularna: 39,99 zł -80% Najniższa cena z 30 dni: 5,89 zł +36%
Szósty i zarazem ostatni tom oryginalnych „Kronik Diuny”, kontynuacja historii zapoczątkowanej w Heretykach Diuny. Stara się najeżyła. Nie straciła wyniosłości, ale posłała ostrzegawcze spojrzenie podwładnym. Przez chwilę trawiły słowa Murbelli.— Stałaś się jedną z nich? — spytała któraś z tyłu. —...
dodaj do schowka Do koszyka 55,18 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula