Kobieta w czerni. Rączka

Autor:

Susan Hill

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 30,60 zł
Nasza cena: 32,54 zł 45,00 zł Taniej o: 28%

"Kobieta w czerni. Rączka" to zestaw dwóch opowieści grozy od mistrzyni Susan Hill. Oto historie, które zmrożą krew w żyłach każdego miłośnika horrorów!

"Kobieta w czerni"

Młody prawnik z Londynu - Arthur Kipp - na zlecenie kancelarii odbywa podróż do Crythin Gifford, małej mieściny na trzęsawiskach. Na miejscu ma uczestniczyć w pogrzebie klientki, Alice Darblow, a następnie dopilnować, by sprawa spadkowa przebiegła bez zarzutu. Mężczyzna nie spodziewa się, że stojąca na Węgorzowych Mokradłach rezydencja zmarłej pełna jest tajemnic oraz wszechogarniającej grozy.

Standardowa delegacja zamienia się dla Kippa w walkę z koszmarami. Nagle w jego otoczeniu zaczynają rozgrywać się wydarzenia, których nie da się ogarnąć umysłem. Prześladują go dziwne odgłosy i omamy, a najgorsza jest tytułowa kobieta w czerni...

Historia została dwukrotnie zekranizowana, w roku 1989 w postać prawnika Kippa wcielił się Adrian Rawlins, a w 2012 rola przypadła Danielowi Radcliffe'owi.

"Rączka"

Pewnego wieczoru Adam Snow przypadkowo trafia do Białego Domu, starego budynku pełnego sekretów. Zwiedzając jego ogród, wyczuwa dotyk niewielkiej rączki, jakby należącej do dziecka. Snow jest zafascynowany tym wydarzeniem i z zapałem sprawdza historię rezydencji, pragnąc dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Z czasem zaczyna żałować swojej ciekawskiej natury. Myśli o tym zwłaszcza nocami, gdy zaczynają go nawiedzać nie tylko koszmarne sny, ale i drobna rączka.


O autorce

Susah Hill to wielokrotnie nagradzana brytyjska pisarka, autorka cenionych opowiadań dla dzieci, kryminałów, dreszczowców i horrorów. Jest twórczynią takich dzieł jak: "W labiryncie ulubionych miejsc" (cykl o inspektorze Simonie Serraillerze), "Pani de Winter", "Jestem królem zamku" czy "Wiosną owego roku".

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jaka to była cudowna książka. Iście wiktoriańska, choć mogłaby się zdarzyć wszędzie i zawsze. Artur Kipps, prawnik z Londynu przybywa do pewnego miasteczka aby tam zająć się spadkiem po starszej kobiecie mieszkającej za życia w domu na Węgorzowych Moczarach. Przybywa do tego miejsca a tam zaczynają się dziać dziwne i niewyjaśnione zjawiska. Coś puka i stuka… Ktoś drapie w okna… Z nikąd pojawia się trupio blada kobieta w czerni, która go przyzywa… A może nie jego tylko… Ktoś czai się za rogiem… Za Tobą… Piękna, straszna, wiktoriańska powieść grozy która może nie straszy tylko przeraża tym, co jest gdzieś w oddali, w czarnej nocy, tam, gdzie nie nie siega wzrok ani lampa. Dla takich powieści warto zarywać noce. Absolutnie polecam „Kobietę w czerni” Susan Hill.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś parę słów o pięknie wydanym zbiorze opowiadań grozy. Książka zawiera dwa opowiadania autorstwa angielskiej pisarki-Susan Hill. Myślę, że większość osób kojarzy "Kobietę w czerni" dzięki ekranizacji z 2012 roku, z Danielem Radcliffem w roli głównej. Tekst po raz pierwszy opublikowano w 1983 roku, więc liczy sobie już parę lat. Z kolei drugie opowiadanie pt. "Rączka" pochodzi z 2010 roku i zetknęłam się z nim po raz pierwszy.⠀  "Kobieta w czerni"⠀

  Młody adwokat z londyńskiej kancelarii zostaje wysłany do zapadłej mieściny na północy, aby wziąć udział w pogrzebie swojej klientki, Alice Drablow, oraz uporządkować dokumentację związaną z kwestiami spadkowymi. Jak się okazuje, pani Drablow nie mieszkała w samym Crythin Gifford, lecz trochę dalej, na Węgorzowych Mokradłach. Aby tam dotrzeć należy przedostać się przez Groblę Dziewięciu Żywotów, która każdego popołudnia zalewana jest wodą (motyw jak z zeszłorocznego miniserialu "Dzień trzeci"), co odcina jedyną możliwą drogę powrotu do miasteczka. Osadzona na wzniesieniu i otoczona gęstą mgłą oraz niebezpiecznymi mokradłami posiadłość bynajmniej nie nastraja pozytywnie. Tym bardziej jeśli odwiedzający zajrzy na tyły posesji i zobaczy stary cmentarz. Albo zawędruje do pewnego pokoju, gdzie zdaje się bić przerażające serce domu. Jeśli potencjalnemu śmiałkowi po tym wszystkim wciąż brakuje instynktu samozachowawczego, to może do odwrotu przekona go widmowa kakofonia dźwięków, czy pojawiająca się znikąd postać kobiety odzianej w czerń.⠀  "Rączka"⠀

  Antykwariusz Adam Snow pewnego wieczora gubi drogę i natrafia na tzw. Biały Dom. Stare, zapomniane domostwo czasy świetności ma już dawno za sobą. Jednak tym, co swego czasu przyciągało w to miejsce tłumy odwiedzających był ogród. Piękny, samodzielnie zaprojektowany przez właścicielkę, budził zachwyt nawet u pary królewskiej. Obecnie zarośnięty i zaniedbany, jest już tylko reliktem przeszłości. Jednak mimo wszystko, w jakiś sposób przyciąga antykwariusza, który wchodzi na jego teren. W pewnym momencie w dłoń zaskoczonego bohatera wślizguje się mała rączka, jakby należąca do dziecka.⠀

  Oczywiście wokół nie ma żywej duszy (nomen omen). Wkrótce to wydarzenie zaczyna prześladować Snowa, który z jednej strony tęskni za dotykiem rączki, a z drugiej go ona przeraża. Kiedy bohater zaczyna interesować się historią Białego Domu, odwiedziny rączki stają się coraz częstsze i coraz bardziej złowrogie. Antykwariusz rozpoczyna walkę z ogarniającym go szaleństwem.⠀  Obydwa teksty są typowymi opowieściami o duchach. Tak naprawdę, fabularnie niewiele się tu dzieje, ale to klimat robi całą robotę. Tak więc zasada jest prosta: jeśli się wczujesz - czeka cię niesamowite doświadczenie, jeśli nie - lektura może okazać się nużąca. Powiem Wam, że ze mną było różnie. Kiedy próbowałam czytać w łóżku przed zaśnięciem, to zazwyczaj po przeczytaniu jakichś dwóch stron już smacznie spałam z książką w objęciach. Natomiast w ciągu dnia bez problemu dawałam się porwać mrożącemu krew w żyłach klimatowi. Także do właściwego odbioru tych opowiadań konieczne jest chyba wyostrzenie zmysłów, a nie wieczorny chill przedzaśnięciowy ;) Polecam miłośnikom mrocznych, gotyckich klimatów i opowieści o duchach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Pragnąłem napełnić się całą tą ciszą i tajemniczym, wibrującym pięknem, wchłonąć obcą, słoną woń delikatnie przycupniętą na wietrze, wsłuchać się w najlżejsze nawet pomruki. Czułem, jak delikatnieje każdy z moich zmysłów, miałem też świadomość, iż to niezwykłe miejsce odciska głębokie ślady w moim umyśle i wyobraźni.”

  “Kobieta w czerni” opowiada historię adwokata Arthura Kippa. Zostaje ON wysłany do Crythin Gifford, by wziąć udział w pogrzebie klientki oraz załatwić jej sprawy spadkowe. Nie ma jednak pojęcia, że spotka tam widmową kobietę w czerni... “Rączka” to historia antykwariusza Adama Snowa. Mężczyzna gubi drogę powrotną do domu i natrafia na opuszczony Biały Dom, gdzie w jego dłoń wślizguje się mała niewidzialna ręka. Zaintrygowany zaczyna odkrywać szczegóły burzliwej historii zapomnianego domostwa...

  Sięgnęłam po książkę “Kobieta w czerni. Rączka” Susan Hill ze względu na intrygujący opis oraz dobre wspomnienia związane z filmem zekranizowanym przed laty na podstawie pierwszego z opowiadań. Uwielbiam powieści grozy, więc z przyjemnością zagłębiłam się w te klasyczne historie. Czy spełniły moje oczekiwania? Nie do końca. Jednak nie żałuję przeczytania tej książki, gdyż spędziłam z nią kilka naprawdę miłych wieczorów.

  Muszę przyznać, że od początku z wielką ciekawością śledziłam przebieg wydarzeń obydwu historii. Skupiają się one na wdzięcznym temacie duchów, który autorka zdołała rozwinąć w interesujący sposób. Bardzo podobała mi się warstwa psychologiczna książki, czyli wszelkie odczucia bohaterów względem budzących grozę wydarzeń, jakim stawiali czoła. Stworzony przez Hill mroczny klimat dodał tej historii specyficznej magii a kilka fragmentów wywołało we mnie spore emocje. Jednak mimo tego wszystkiego, czegoś mi tu zabrakło. Chyba najbardziej rzucał się w oczy brak szokujących wydarzeń i nadmierna jednostajność akcji. Na zakończeniach również odrobinę się zawiodłam. Uważam jednak, że pomimo tych kilku minusów “Kobieta w czerni. Rączka” Susan Hill to książka warta poznania. A nowe wydanie tych intrygujących opowiadań naprawdę robi wrażenie! :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z ciekawości sięgnęłam po tę książkę, ponieważ lubię tego typu klimaty. Wiem, że powstał film na podstawie "Kobiety w czerni", tyle że nie miałam przyjemności go oglądać. W sumie dobrze się stało. Co prawda film postanowiłam obejrzeć, lecz mam teraz odniesienie w postaci rewelacyjnej historii i z chęcią się przekonam, jak wypadł ON na jej tle. Z kolei "Rączka" także nie ustępuje swojej poprzedniczce i dostarcza wszystkiego tego, czego ludzie oczekują po tego typu literaturze - dreszczyku emocji i grozy. Obie opowieści są doskonałym przykładem jak pisać w takim gatunku. Jeśli taka twórczość jest wam bliska, to koniecznie przeczytajcie tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ''𝙊𝙥𝙪𝙨𝙯𝙘𝙯𝙤𝙣𝙮 𝙣𝙖 𝙢𝙤𝙠𝙧𝙖𝙙ł𝙖𝙘𝙝 𝙙𝙤𝙢 𝙉𝙞𝙚 𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯́ 𝙩𝙖𝙢 𝙨𝙖𝙢 𝙎𝙘𝙝𝙬𝙮𝙩𝙖𝙣𝙮 𝙬 𝙤𝙗𝙟𝙚̨𝙘𝙞𝙖 𝙢𝙜𝙞𝙚ł 𝙉𝙞𝙚 𝙞𝙙𝙯́ 𝙩𝙖𝙢, 𝙣𝙞𝙚!''

  Ciesze się, że zaczynam czytać więcej gatunków literackich i nie jestem zatopiona tylko i wyłącznie w kryminałach. Wyszłam ostatnio z założenia, że ja - jako czytelnik z każdej książki jestem w stanie coś wynieść, a czytanie innych gatunków sprawia mi ogromną przyjemność.

  Ale..

  No ale co? ''Kobieta w czerni. Rączka' to kompletnie nie moje klimaty i ja nie mogłam się wczytać w te dwie historie.

  Nie uważam, że są złe. Skądże! Conajmniej Kobieta w Czerni spowodowała, że nie mogłam zasnąć w nocy i musiałam spróbować spać z zapaloną lampką. Niestety Rączka.. no cóż zamiar był wyśmienity - o ile mogę tak w ogóle powiedzieć o historii na temat duchów.. Troszkę mnie wybudziła bo domyśliłam się jednak dlaczego podone sytuacje spotykają naszego bohatera tej powieści. 

  Stronie od takich książek bo jednak w duchy wierze co bardziej powoduje, że czytanie i słuchanie takowych historii jest dla mnie nadwymiar nie pokojące.

  Jestem w 100% pewna, że dla fanów tego gatunku te historie się spodobają i przeczytają je z wielką chęcią.

  Ja sama się nie poddaje i na pewno sięgnę po inne pozycje grozy żeby porównać i zobaczyć - zaś może akurat spodoba mi się inna książka tego gatunku? 🤔

  Niemniej nie zniechęcam Was do tej książki, a to dlatego, że to jedna z tych pozycji, którą samemu trzeba przeczytać żeby się przekonać czy przypadnie komuś do gustu czy nie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Audiobook Anioły w czerni. Archangel One. Tom 1 CD 0/5 Nasza cena:
28,67 zł 32,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Anioły w czerni. Archangel One. Tom 1 CD

Elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One. Sprzymierzone siły Ziemi i Priminae zdołały wywalczyć kruchy rozejm z Imperium – jeśli jednak nie uda się przenieść walki na terytorium wroga, zagłada jest nieuchronna. Przygotowując się na nieunikniony wybuch...
Zagubieni w mroku dusz Tom 2 3/5 Nasza cena:
26,13 zł 27,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubieni w mroku dusz Tom 2

„W kryminałach z inspektorem Serraillerem Susan Hill pokazuje, że przerażające pokłady przemocy, strachu i obsesyjnego szaleństwa rodzą się ze zła, ale i z rozpaczy...” „SUNDAY TELEGRAPH” Inspektor Serrailler schwytał porywacza dzieci. Ale brutalna przemoc raz jeszcze wkracza do cichego Lafferton....
Ukryty 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryty

`Ukryty` to opowieść o zagadce trzech śmierci, które wydarzyły się w warszawskim środowisku artystycznym w lecie 2010 roku. Próba ich rozszyfrowania to także odsłanianie kolejnych warstw III RP po tragedii smoleńskiej, w cieniu walki o krzyż na Krakowskim Przedmieściu. To opowieść o manipulacji, w...
Czarne dziury 5/5 Nasza cena:
21,06 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne dziury

Mówi się, że fakty bywają dziwniejsze od fikcji, a w żadnej dziedzinie nie jest to bardziej trafne niż w odniesieniu do czarnych dziur. Czarne dziury są dziwniejsze niż cokolwiek wymyślonego przez pisarzy science fiction... Stephen Hawking Legendarny fizyk bada jedną z największych tajemnic...
Wojownik Altaii 4/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojownik Altaii

Błyskotliwa powieść fantasty, w której wojownik Wulfgar niczym legendarny Conan ściera się ze złem, które zawładnęło światem. Pierwsza powieść autora kultowego cyklu "Koło Czasu", porównywanego z sagą Tolkiena. Epicka opowieść o barbarzyńskim plemieniu Altaii, którego przywódca Wulfgar, żeby ocalić...
Wacek i jego pies 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wacek i jego pies

Wacek Wężyk, chłopiec przebywający w domu chłopskiej rodziny Siwików, przygarnia wilczura - Mikusia. Ich przyjaźń rozwija się pełniej w momencie, kiedy obydwaj znajdują schronienie u gajowego mieszkającego ze swoją żoną. Tam Wacek i Mikuś zajmują się - pięknie opisaną przez autora - puszczą polską....
Księga mieczy 4/5 Nasza cena:
46,75 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga mieczy

Antologia premierowych opowiadań z gatunku epickiego fantasy – w tym Synowie smoka, nigdy dotąd nieopublikowane opowiadanie George’a R.R. Martina ze świata Gry o tron! Literatura fantasy stworzyła wielu niezapomnianych bohaterów, zaliczanych do najsławniejszych w całej literaturze: Conana...
Gwiazda betlejemska 0/5 Nasza cena:
5,95 zł 7,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazda betlejemska

Joanna Podhorska-Okołów, ps. Bożymir (1854-1936) - polska poetka i nauczycielka.Oto seria najpiękniejszych wierszy polskich poetów, które wprowadzą nas w radosny nastrój oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Bogato ilustrowane spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym Czytelnikom. To...
Ja tu zostaję 0/5 Nasza cena:
21,17 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu zostaję

Tomik „JA TU ZOSTAJĘ” adresowany jest do wszystkich Polaków – wierzących i niewierzących – którym na sercu leży dobro Ojczyzny i pomyślność przyszłych pokoleń. Warunkiem przetrwania „tu i teraz” jest odbudowanie relacji rodzinnych, narodowych i powrót do polskiej NORMALNOŚCI. W świecie medialnego...
Ikona 0/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikona

Czytelniku, trzymasz w ręku książkę niezwykłą. W miarę zagłębiania się w tekst będzie narastać twoje zdumienie i niedowierzanie: więc tacy też mogą być polscy dyplomaci? Rozświetleni, tak jak się pisze w tradycyjnych tekstach, światłem wiary, chrześcijańską pasją współodczuwania? A zarazem...
Restauracja na końcu wszechświata życie wszechświat i cała reszta 3/5 Nasza cena:
46,75 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Restauracja na końcu wszechświata życie wszechświat i cała reszta

KOLEJNE CZĘŚCI KULTOWEJ POWIEŚCI, KTÓRA ŁĄCZY WIZYJNĄ FANTASTYKĘ ZE ZWARIOWANYM BRYTYJSKIM HUMOREM Kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę drogi szybkiego ruchu Arthur Dent zostaje zabrany z Ziemi przez swojego przyjaciela Forda Prefecta, specjalistę od badań...
Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie 0/5 Nasza cena:
47,43 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie

Pasjonująca opowieść o eksploracji Układu Słonecznego oraz szansach na kolonizację kosmosu W Kosmosie Carl Sagan tylko "rzucił okiem" na wspaniałą tajemnicę Wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. W Błękitnej kropce, oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji...
Wybrane bestsellery
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Wigilia z nieznajomym 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wigilia z nieznajomym

Odkryj magię świątecznej bliskości Antonina i Marcel od dawna czują, że ich uczucie się wypaliło. I choć nadal mieszkają pod jednym dachem, z roku na rok stają się sobie coraz bardziej obcy. Tegoroczne święta okażą się dla nich prawdziwą próbą, bo choć nie podjęli decyzji o rozstaniu, oboje...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 0/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,78 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
30,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Żywoty świętych 2/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula