Jesteś cudem

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Format
144x205mm
Ilość stron
368
Nasza cena: 28,91 zł 39,99 zł Taniej o: 28%

''Jesteś cudem'' to niesamowicie poruszający romans o wydarzeniach z przeszłości, które nie pozwalają żyć teraźniejszością.

Jak wiele Maja i Kamil są w stanie poświęcić, żeby być razem? Jak silna jest ich miłość? Czy mają wystarczająco dużo odwagi, żeby zmierzyć się z demonami przeszłości i stworzyć prawdziwy związek?

Kiedy dochodzi do wypadku samochodowego, Maja cudem uchodzi z życiem. W przypływie adrenaliny całkiem obcy mężczyzna imieniem Kamil wyciąga ją z rozbitego auta, ryzykując przy tym własne zdrowie. Mimo że dziewczynie udało się przeżyć, to nie jest ona w stanie cieszyć się każdym nowym dniem. W wyniku poniesionych obrażeń musi bowiem zrezygnować ze swoich marzeń o karierze baletnicy. Z dnia na dzień coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy i samotności. Czy Kamil zdoła ją ocalić?

Chłopak sam ma za sobą niełatwą przeszłość, a każda chwila spędzona z Mają boleśnie przypomina mu o kruchości ludzkiego życia. Ma za sobą tak tragiczne wydarzenia, że tylko ON widzi, jak złe rzeczy dzieją się z dziewczyną i postanawia pomóc jej za wszelką cenę. Ma przeczucie, że mogliby z Mają stworzyć naprawdę szczęśliwy związek, jednak w jego myślach wciąż przewija się świadomość o ryzyku śmiertelnej choroby, a koszmarne wspomnienia z przeszłości nie pozwalają mu iść naprzód. Jak wiele jest w stanie zmienić i poświęcić, żeby uratować tę miłość?


O autorce

Elżbieta Rodzeń jest polską pisarką książek fantastycznych i romansów. Na razie ma na swoim koncie osiem książek, które zdobywają bardzo wysokie oceny wśród czytelników. Do najbardziej znanych z nich należą między innymi ''Chłopak, którego nie było'', ''Przyciąganie'', ''Dziewczyna o kruchym sercu'' oraz ''Noc świetlików''. Dużą sławę zdobyła także jej książka stworzona we współpracy z Katarzyną Bereniką Miszczuk pod tytułem ''Porozmawiajmy o pierwszej miłości''.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Być może niewielu z Was miało tę wątpliwą przyjemność uczestniczenia w wypadku. Pomijając jednak kwestię prawdziwości tego stwierdzenia, wyobraźcie sobie – jak moglibyście zareagować w takiej sytuacji? Wiadomo, że życie często samo weryfikuje nasze plany, ale zastanówcie się – czy poradzilibyście sobie w stresującej sytuacji, kiedy na szali waży się ludzkie życie? Jest to dość ciężkie pytanie – z czego zdaję sobie sprawę – ale już na samym początku chcę Wam uświadomić, że nie musicie wcale być jak główny bohater powieści Elżbiety Rodzeń, Kamil, studentem ratownictwa medycznego, który potrafi udzielić bardziej szczegółowej pomocy poszkodowanemu. Czasem samo powiadomienie służb ratunkowych może pomóc w uzyskaniu cennego czasu. Wystarczy tylko pamiętać, by nie być obojętnym.

  Kolejnym sposobem na pomoc drugiemu jest zarejestrowanie się jako potencjalny Dawca w Fundacji DKMS, co umożliwi uratowanie komuś życia za pomocą przeszczepu szpiku lub komórek macierzystych po przejściu odpowiedniej kwalifikacji. Pokrótce proces ten opisany został przez Elżbietę Rodzeń. Kupując „Jesteś cudem”, wspieracie również wspomnianą fundację.

  Odwołując się do treści samej książki – bo to o niej w głównej mierze powinien być ten post – pomimo swojej tematyki (choroba, uzależnienie, trudności w relacjach) jest lekturą, która potrafi zmusić do zarwania prawie jednej nocy. Tak było w moim przypadku. Pisanie czy czytanie o chorobach może być dla niektórych trudne i to wcale nie dziwi – nie są to łatwe tematy i nikt nie życzy sobie w swoim życiu przechodzić takich ciężkich chwil. Nie wiem, jak bardzo prawdziwe jest odwzorowanie trudnych sytuacji bohaterów (= sama nie byłam takich świadkiem), jednak w obrębie opisanej historii wydaje się to całkiem wiarygodne, dlatego myślę, że warto poświęcić jej czas.

  Kwestii uzależnienia – od jakiejkolwiek substancji – należy się choć wspomnienie. Spodobało mi się przede wszystkim to, że historia z „Jesteś cudem” udowadnia, jaką moc ma terapia i obecność drugiego człowieka, który zawsze może wesprzeć dobrym słowem lub nawet przypilnować, by nic złego się nie stało. Powtórzę – nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, jednak wydaje mi się, że pokazanie, iż terapia wcale nie musi być taka zła, może pomóc. Uważam, że społecznie boimy się chyba jeszcze takich spotkań i nie chodzi już tylko o uzależnionych. Czasem rozmowa może być pomocna, ale niewykluczone, że nie sprawdzi się to we wszystkich przypadkach. Istnieje potrzeba, by przełamywać ten strach przed tak wykreowanym przez nas samych „wrogiem”, by w końcu uwolnić się od niego i odetchnąć.

  Historia ta opowiada również o przebaczeniu, pozostawieniu pewnych rzeczy w przeszłości po to, by móc ruszyć dalej. W połączeniu z szerzeniem świadomości w kwestii nowotworu klaruje się powieść dobra, ale nie do końca moralizatorska (nikt nie lubi być pouczany). Dodając do tego dość burzliwą relację bohaterów, jak również i swoiste katharsis, które przeżywają – sprawia to, że warto dać szansę „Jesteś cudem”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka mnie uwiodła❤ Podobało mi się tu wszystko od fabuły, świetnie wykreowanych bohaterów, aż po zakończenie.

  Historia Mai i Kamila jest niełatwa, pełna wątpliwości, niepewności i trudnych decyzji. Podaba mi się to jak autorka kreuje swoich bohaterów, pokazuje ich przemianę, rozterki wewnętrzne. Są niezwykle prawdziwi.

  Polecam! Jest to kolejna świetna książka p. Rodzeń, po którą warto sięgnąć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  […] życie jest największą wartością, a nie czymś, czego można się pozbyć, gdy cię przerasta.

  Jeden moment. Tyle wystarczy, by zmieniło się czyjeś życie. Nie, nie nagle, ale powoli, stopniowo. Czasem wręcz niezauważenie. Jednak to ta jedna chwila stała się początkiem zmian lub szansą na nie. Tylko czy zawsze jesteśmy na nie gotowi?

  Zarys fabuły

  Kiedy na drodze dochodzi do karambolu, Kamil wraz z kolegami działa bez chwili wahania. Zaczyna pomagać poszkodowanym. Na końcu dociera do Mai. To ona jest najbardziej poszkodowana, ale chłopakowi udaje się ją uratować. Niestety dziewczyna musi pożegnać się z marzeniami. Nie ma szans, by jeszcze kiedykolwiek mogła zostać baletnicą. Los odbiera jej jedyną rzecz, która nadawała sen życiu Mai. Dziewczyna stara się z tym pogodzić, ale tak naprawdę tylko coraz mocniej pogrąża się w mroku i smutku. Jednak od czasu wypadku Kamil cały czas pojawia się na drodze młodej kobiety i gdy widzi, co się z nią dzieje postanawia się nią zaopiekować. Tym bardziej że wie, co znaczy prawdziwe cierpienie.

  Mam kilku autorów, po których książki sięgam w ciemno. Jedną z takich autorek jest właśnie Elżbieta Rodzeń. Z utęsknieniem czekam na informacje o kolejnej powieści i gdy tylko trafia w moje ręce, biorę się za nią bez chwili wahania. Nie inaczej było z Jesteś cudem. Czy i tym razem się nie zawiodłam?

  Moje przemyślenia

  Lubię w książkach Elżbiety Rodzeń to, że są napisane lekkim językiem i praktycznie czyta się je na raz. Jednak nigdy nie są pozbawione jakiegoś ważnego i trudnego tematu. Tym razem poruszone zostały takie tematy, jak między innymi trudne relacje z rodzicami, poczucie osamotnienia, brak szczerych rozmów, walka z demonami przeszłości i spełnianie czyiś oczekiwań kosztem siebie samego. Dodatkowym plusem są również emocje – otuliły mnie niczym puchowa chmurka i nie pozwoliły pozostać obojętną na to, co dzieje się w tej książce. Jesteś cudem to dwie historie, których ścieżki się krzyżują i mogłam powoli poznawać losy Mai i Kamila. Autorka zadbała o bieg wydarzeń, o dopracowanie wątków oraz o realność. Nic tutaj nie jest przesłodzone ani wyidealizowane. Jest jak nasze życie – gorycz przeplata się ze słodyczą, a na wszystko musi przyjść właściwy czas.

  O bohaterach słów kilka

  Nie można też zapomnieć o bohaterach. Każde z nich ma swoje wady i zalety, potrafią wiele zepsuć, zranić słowami lub czynami, ale również wyciągnąć z tego lekcje. Są świadomi, że zmagają się z traumatycznymi rzeczami i żadna miłość tego w cudowny sposób nie naprawi. Łatwo się z nimi zżyć i ich polubić – są naturalni, charakterni i potrafią zaskoczyć. Autorka pokazała na ich przykładzie, jak wiele może znaczyć relacja z rodzicem, czy też po prostu z drugim człowiekiem. W moim odczuciu to przekaz, że potrzebujemy wsparcia. Poczucia, że komuś na nas zależy i jest gotów nam pomóc. Zawsze. Niezależnie od tego, w czym tkwimy.

  Na zakończenie

  Muszę przyznać, że już dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak jak Jesteś cudem. Naprawdę. Zarwałam dla niej noc, a nie pamiętam, kiedy tak ostatnio miałam. Jak już zaczęłam czytać, to nie mogłam się wręcz oderwać od historii Mai i Kamila. Strona po stronie zagłębiałam się w ich świat i razem z nimi przeżywałam każdą chwilę. To, co przeżywali i jak sobie z tym radzili. To nie było może i właściwe ani dla nich dobre, ale… potrafiłam to zrozumieć. Takie wydarzenia mieszają w głowie, w emocjach i wtedy naprawdę jedyne, co się liczy, to przetrwanie. Ta książka mnie zachwyciła, oczarowała i skradła kawałek mojego serca. Chciałam jak najszybciej dotrzeć do ostatniej strony i jednocześnie to opóźnić. Uwielbiam, gdy czytana powieść dostarcza mi tak wielu intensywnych emocji i pozostaje w głowie po jej odłożeniu.

  No i nie można zapomnieć o najważniejszym. O tym, jaki przekaz niesie sobą ta powieść. Jeśli tylko możemy, zgłośmy się do oddania szpiku. Dla nas to chwilą dyskomfortu, dla kogoś to szansa na nowe życie. Tak niewiele, a zarazem tak niewyobrażalnie wielki gest.

  Polecam wam z całego serca Jesteś cudem, bo ta powieść jest cholernie życiowa. Pełna emocji, realnych bohaterów, trudnych chwil i momentów pełnych radości oraz nadziei. Jest jak życie, pokazuje, że po każdej burzy wychodzi słońce i czasem naprawdę warto przestać walczyć samemu i atakować pierwszemu, by znowu nie zostać zranionym. No i rozmawiajmy, ważne jest, by rozmawiać.

  Kupując Jesteś cudem wspierasz Fundację DKMS.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Minęło ponad trzy lata od kiedy pierwszy raz w ręce, totalnym przypadkiem wpadła mi powieść Elżbiety Rodzeń, od tamtej chwili pilnie śledzę, czy nie wydała czegoś nowego. Gdy dowiedziałam się, że wydaje nową książkę byłam pewna, że szybko się do niej dobiorę, ledwo wskoczyła na listę nowości już się nie mogłam doczekać. Jesteś cudem jest książką, która już okładką i opisem obiecuje mnóstwo emocji. Z drugiej strony, wiadomo, trochę się bałam, bo jednak nawet najlepsi autorzy mają słabsze dni i gorsze powieści. Okładka jest jak zwykle śliczna, wpisuje się w serię powieści autorki wydanych przez Znak.

  Jest ponury dzień, gdy dochodzi na drodze do karambolu. W jednym aucie mocno poturbowana jest Maja, na szczęście na miejscu pojawia się auto w którym jadą młodzi studenci ratownictwa medycznego. Jeden z nich, Kamil prędko udziela pomocy, chociaż obrażenia dziewczyny są poważne. Okazuje się, że Maja od zawsze trenowała balet, taniec jest jej życiem, tresowana przez rodziców, bez wsparcia u chłopaka, który po prostu pasuje do idealnego obrazka. Prędko okazuje się, że na razie musi swoje baletki odwiesić na kołek, a gdy później nie jest w stanie tańczyć pogrąża się w mroku. Pomiędzy nią a Kamilem momentalnie pojawia się chemia, ale chłopak nie pasuje do układani, pochodzi ze wsi, nie jest bogaty, dlatego Maja wraca do swojego bogatego chłopaka, ale prędko zaczyna mieć dosyć i znowu pojawia się Kamil, już nie wyrywa się ze swoimi uczuciami, oferuje konkretną pomoc, a Maja odkrywa jak wiele przeszedł chłopak i jakie demony wciąż go dręczą.

  Ta powieść jest niesamowicie emocjonalna. Dotyka wielu, naprawdę wielu problemów. Po pierwsze historia dziewczyny, która związała swoje życie z tańcem a w skutek jednego wypadku nie może już kontynuować kariery, taniec był jej przekleństwem, morderczą ciężką pracą, ale i pasją, a teraz los jej to zabrał, bez wsparcia w bliskich Maja traci sens życia. W krytycznym momencie sięga po tabletki i chce się zabić. To rozwściecza Kamila, który obraca się wśród ludzi śmiertelnie chorych i widząc ich determinację, nie rozumie jak można z tego rezygnować. Także Kamil nie jest bezproblemowy, ale nie chcę więcej pisać, żeby nie spojlerować. Prócz bardzo dobrej warstwy obyczajowej mamy tu do czynienia z pięknym romansowym wątkiem, który zapiera dech w piersiach i niesamowicie mnie zaangażował. Nie mogłam się oderwać. Bardzo polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wierzycie w przypadki i zbiegi okoliczności ? Ja uważam, że czegoś takiego nie ma i nic nie dzieje się bez przyczyny, ktoś nam zaplanował życie i my, tak naprawdę niewiele mamy do powiedzenia. Na swojej drodze spotykamy różnych ludzi, jedni zostają w naszym życiu na dłużej inni są tylko przez chwilę. Ale i nawet dla chwil warto żyć, bo życie jest krótkie.

  "Widzisz, zawsze kiedy coś udaje nam się zdobyć, ryzykujemy tym, że możemy to stracić."

  Maja do tej pory była doskonała, wszystko szło po jej myśli, kocha taniec, bo tak naprawdę niczego innego nie zna, ale wypadek powoduje, że dziewczyna traci szansę na zrealizowanie zaplanowanej przyszłości, jednak się nie załamuje, a oparciem okazuje się przypadkowy chłopak, który uratował jej życie, czy Kamil będzie w stanie odciągnąć myśli Majki od najgorszego ? Czy będzie jej aniołem stróżem?

  "Ty ją uratowałeś, niech teraz ona ma szansę uratować ciebie."

  Spotkanie dwójki zagubionych ludzi, gdzie oboje boją się tego, co się stanie, oboje boją się otworzyć swoje serce na to, co niesie przyszłość. Czy będą w stanie pokochać na nowo ?

  Kamil jest młodym studentem ratownictwa, nie jedno już widział, ale i sam niejednego już doświadczył. Chciał wyrwać się z domu, gdzie oczekiwania względem niego były inne. Miał przejąć gospodarstwo rodziców. Jednak ON zupełnie tego nie czuje, czy dziewczyna z miasta, która na pozór ma wszystko odnajdzie się w jego życiu i poradzi sobie z jego przeszłością, a co najważniejsze również swoją ?

  "Obca dziewczyna, która nie zwróciłaby na ciebie uwagi, gdybyś nie wyciągnął jej z kłopotów."

  Jest to moje drugie spotkanie z twórczością Pani Eli i zdecydowanie, ta jak i poprzednia książka chwytają za serce i pozostają w nim na długo. Jest to przede wszystkim tytuł dający nadzieję, ale także pokazujący wiele elementów na które na co dzień nie zwracamy uwagi, gonimy za pieniędzmi, pracą, przyjemnościami, a nie zwracamy uwagi na potrzeby innych.

  Jeszcze jedno jest istotnie, może najważniejsze. To, że ta książka może skłonić nas do tego, że jesteśmy w stanie uratować komuś życie oddając szpik. Myślę, że to największy prezent dla autorki, wydawnictwa jak i dla nas samych. Dodatkowo nabywając książkę wspieramy fundację DKMS.

  Myślę, że to piękna inicjatywa, tak samo jak piękna jest opowieść, którą stworzyła Pani Ela. Zdecydowanie przeczytam kolejne książki spod pióra tej autorki. Wzruszają, bawią i przede wszystkim mają wielkie przesłanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Powiedz że jesteś moja 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz że jesteś moja

Każdy myśli, że umarła. Ty wiesz, że żyje. Ktoś robi wszystko, żeby ukryć prawdę. Gdyby twoja roczna córka zaginęła, czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później? Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny, który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego - prawa do wydania sprzedano do...
Powiem ci kim jesteś 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiem ci kim jesteś

Podczas wyjazdu integracyjnego Adam, nowy pracownik stołecznego banku, wchodzi w ostry konflikt z jednym z kolegów, Hubertem. Nie przeczuwa nawet, jakie będą tego konsekwencje, jak głęboko to wydarzenie wpłynie na jego życie prywatne i uczuciowe. W pracy poznaje Asię i po kilku tygodniach luźnej...
Jesteś tylko dla mnie 0/5 Nasza cena:
27,90 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś tylko dla mnie

Najgorszym rodzajem zazdrości jest ta najgłębiej skrywana. Opowieść o granicach miłości, za którą czai się już tylko obsesja. Kaja przylatuje z Londynu na pogrzeb swojej ukochanej, młodszej siostry Soni. To z myślą o niej podjęła pracę za granicą, chcąc zapewnić jej dobry start w dorosłe życie. W...
Nie jesteś sobą 0/5 Nasza cena:
30,33 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie jesteś sobą

Bec – jej życie to porażka. Ma romans z żonatym wykładowcą, studia ją nudzą, wikła się w kolejne głupie relacje.Kate – niegdyś biznesmenka otoczona gronem przyjaciół, świetna gospodyni w pięknym domu u boku przystojnego męża.Różni je wszystko: wiek, status majątkowy, wykształcenie. Oraz stan...
Gdzie jesteś, Bernadette? 4/5 Nasza cena:
9,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdzie jesteś, Bernadette?

Bernadette Fox nie cieszy się dobrą reputacją. Jej własny mąż, guru w środowisku Microsoftu, uważa, że jest niesłychanie uparta. Zdaniem sąsiadów i rodziców ze szkoły jej córki, przynosi hańbę miastu i szkole. Dla orłów designu jest genialną rewolucjonistką w dziedzinie architektury. Dla swojej...
Jesteś moja dzikusko 5/5 Nasza cena:
25,08 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moja dzikusko

Anthony Tolland chodzi do ostatniej klasy prywatnego amerykańsko-polskiego liceum, często wpada w złość i za pomocą pięści próbuje rozwiązywać wszelkie problemy. Gdy w jego domu pojawia się rudowłosa Natalia, którą po śmierci przyjaciółki postanawia przygarnąć jego matka, chłopak czuje tylko gniew...
Gdzie jesteś bernadette 4/5 Nasza cena:
30,98 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdzie jesteś bernadette

W kinach film na podstawie powieści, z Cate Blanchett w roli głównej! Kiedy piętnastoletnia Bee - w zamian za wzorowe świadectwo -upomina się o obiecaną wycieczkę na Antarktydę, jej inteligentna i agorafobiczna matka Bernadette rzuca się w wir przygotowań. Znudzona życiem, którego nigdy nie...
Nikt nie wie, że tu jesteś 4/5 Nasza cena:
35,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikt nie wie, że tu jesteś

Niosąca nadzieję powieść o odwadze i przyjaźni silniejszej niż ideologia 1942. Dwunastoletni Lorenzo zostaje wysłany do Sieny do swojej ciotki. Ma u niej mieszkać tak długo, aż skończy się wojna. Biegając po ulicach starego, pełnego tajemniczych zakamarków miasta, poznaje Franca, który podziela...
Jesteś moim zawsze 5/5 Nasza cena:
26,39 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim zawsze

– Dobranoc, księżycu. Gwiazdki, dobranoc – mamroczę, dotykając palcami niewielkiego okienka. – Dobranoc, świetliki, przylećcie znów rano. Ta książka nie jest baśniowym romansem. To podróż pełna cierpienia i straty, nadziei i szczęścia. Jest zarówno boleśnie tragiczna jak i niesłychanie piękna. To...
Kim jesteś sky 5/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jesteś sky

Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki! Z pewnością zechcecie przeczytać tę książkę. Czytelniczki będą wzdychać i omdlewać, ciesząc się jednocześnie romansem między bohaterami - a Czytelnicy mogą znaleźć kilka wskazówek, jak imponować dziewczynom! Umierałam z tęsknoty za dobrą powieścią. Kiedy zaczęłam...
Byłam służącą w arabskich pałacach 5/5 Nasza cena:
22,05 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Byłam służącą w arabskich pałacach

Wstrząsająca historia biednej Hinduski, która służyła możnym tego świata. Opowieść o Bibi Shaik, jednej z milionów służących w bogatych krajach Zatoki Perskiej, żyjącej w systemie współczesnego niewolnictwa. Laila Shukri wysłuchała jej historii, aby móc opowiedzieć ją światu. Dziesięcioletnia Bibi...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Wybrane bestsellery
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Nie dla mnie 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula