Jeśli jakimś cudem...

Autor:

L. J. Shen

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Format
13.5 x 20.5 cm
Ilość stron
400
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,18 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

„Jeśli jakimś cudem...” to wciągająca romantyczna historia o sile przeznaczenia i o tym, że nie warto igrać z losem!

Ten dzień i noc całkowicie odmieniły życie Aurory. Przeznaczenie wepchnęło ją prosto w ramiona niesamowitego faceta, Mala, który grał na gitarze pośrodku ulicy w Dublinie i który już od pierwszej chwili zawładnął jej uczuciami. Oboje wiedzieli, że to nie jest dobry moment na miłość, a rozstania nie da się uniknąć. Na barowej serwetce spisali umowę: jeżeli jakimś cudem jeszcze się spotkają, porzucą wszystko, aby być razem.

Los sprawił, że wpadli na siebie osiem lat później. Rory wiodła już wtedy uporządkowane życie z cudownym chłopakiem, świetną pracą i sprecyzowanymi planami na przyszłość. Mal zatrzymał jednak serwetkę z ich miłosnym kontraktem. Czy zażąda dotrzymania jego warunków?

„Jeśli jakimś cudem...” to opowieść o tym, że miłość potrafi przezwyciężyć naprawdę wiele. Tylko czy damy jej szansę?

Pobierz darmowy fragment


Fragment książki

My, niżej podpisani, Malachy Isaac Doherty i Aurora nie-wiem-jak-się-nazywa, niniejszym obiecujemy, że jeśli jakimś cudem się spotkamy, niezależnie od wszystkiego, przypadkowo, to damy sobie szansę. Pomimo ofiar i konsekwencji. Weźmiemy ślub i będziemy żyć długo i szczęśliwie. Z dziećmi, psami i wrednymi owcami.

Zasady:

Nie sprawdzamy siebie w internecie.

Nie próbujemy siebie szukać.

Ale jeśli znowu się spotkamy – będziemy razem.


O autorce

L.J. Shen jest popularną amerykańską pisarką. Jej książki doceniają nie tylko oddane czytelniczki, ale i krytycy literaccy. Napisała również „Szakala” i „Odcień północy”. Seria All Saints High składa się z trzech tomów zatytułowanych: „Pretty Reckless”, „Broken Knight” oraz „Angry God”. Prywatnie L.J. Shen jest matką, żoną i opiekunką leniwego kota. Mieszka w Kalifornii. Gdy nie pisze, spędza czas z dobrą książką, lampką wina i serialami.

Recenzje (4)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Choć życie Rory toczy się w New Jersey, osiemnastoletnia dziewczyna nie marzy o niczym innym jak o wyjeździe do Irlandii. Właśnie tam mieszkał jej tata, którego nigdy wcześniej nie poznała. Chce przynajmniej pomodlić się przy jego grobie, poznać miejsce, w którym dorastał i może czegoś więcej się dowiedzieć. Poznany na cmentarzu ksiądz kieruje ją do Dublina. Właśnie tam przy ruchliwej ulicy gra Mal, który pobierał lekcje u jej zmarłego taty.

  Dwudziestodwuletni chłopak od samego początku skrada serce Rory, lecz dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie może się przywiązywać do osoby, której już nigdy więcej nie spotka. Po spędzeniu jednej nocy Mal wie, że nie będzie w stanie zapomnieć o Rory. Właśnie dlatego wpada na wspaniały pomysł. Jeśli kiedykolwiek się spotkają już na zawsze będą razem. Postanawiają zdać się na los, który czasami bywa bardzo przewrotny.

  Pomysł na tę książkę był rewelacyjny i właśnie dlatego tak trudno było mi się od niej oderwać. Nawet gdy poszłam do pracy i tak myślałam o tym, jak dalej potoczy się fabuła. L.J.Shen przyznała, że „Jeśli jakimś cudem“ jest zupełnie inna od historii, które napisała. Czytałam tylko Huntera jej autorstwa i zdecydowanie widać ogromną różnicę między tymi książkami. „Jeśli jakimś cudem" podobało mi się o wiele bardziej i od samego początku do mnie przemówiło.

  Spisanie kontraktu na serwetce, który sugerował, że jeśli kiedyś się spotkają to zostaną małżeństwem, było czymś co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Autorka wpadła na wspaniały pomysł, który później połączył bohaterów. Co prawda trudno tutaj mówić o przeznaczeniu ale widzimy, że osobę, z którą spędziło się zaledwie dwa dni można pokochać całym sercem.

  Postać Mala bardzo mi się podobała. Doceniam jego poczucie humoru oraz sposób bycia. Co prawda jako młody chłopak nie brał wszystkich spraw na poważnie. Granie na ulicy było dla niego największą przyjemnością i mógł to robić godzinami. Nie miał zapewnionej odpowiedniej przyszłości, a pomimo wszystko Rory wolała jego niż kogokolwiek innego. Gdy ponownie spotykają się po ośmiu latach nie jest już tym samym mężczyzną. Bardzo się zmienił lecz pieniądze wciąż nie odgrywają w jego życiu dużego znaczenia. W końcu nawet milioner może wychodzić na ulicę, aby grać dla przechodniów.

  Wcale nie dziwię się Rory, która w pewnym momencie swojego życia nie wiedziała, jak postąpić. Ponowne spotkanie z Malem wywróciło jej świat do góry nogami. Choć próbowała stworzyć odpowiedni związek, nie było w nim chemii. Jedno spotkanie ze swoją wielką miłością sprzed lat pokazało, że nie da się usunąć z serca człowieka, który wbił się w nie pazurami.

  Na pewno długo nie zapomnę tej książki. Wywołała we mnie wiele emocji i pokazała, że czasami szczęściu trzeba pomóc.

  PS Nawet pogoda może odgrywać w naszym życiu dużą rolę 🤫

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Jeśli jakimś cudem" to historia miłości dwojga ludzi, których drogi rozeszły się na długie lata.

  Aurora poznaje Mala i od razu wpadają sobie w oko. Jednak oboje są na takim etapie życia, że związek to ostatnie o czym myślą. Na barowej serwetce spisali więc kontrakt: jeśli jakimś cudem jeszcze kiedyś się spotkają, zrobią wszystko, aby być razem.

  Osiem lat później spotykają się. Jednak Aurora ma chłopaka i jest szczęśliwa. Czy tych dwoje ma jeszcze szansę na bycie razem?

  Ponowne spotkanie wywróci ich życie do góry nogami.

  Rory i Mal nie są już tymi samymi osobami co kiedyś, jednak uczucie jakim się darzyli chyba do końca nie wygasło...

  Książka pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Nie zabraknie tu również gorących scen.

  Moje pierwsze spotkanie z autorką oceniam na duży plus. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Aurora Belle leci do Irlandii po śmierci swojego taty, aby poznać przyrodnią siostrę i posłuchać jej wspomnień o ojcu, którego nigdy nie miała. Matka twierdziła, że wdała się z nim w romans w Paryżu i, że był alkoholikiem. Wysyłał tylko alimenty, kartki urodzinowe i prezenty świąteczne. Chciała ukoić serce wiedząc, że rodzicielka pomyliła się w jego ocenie. Że był wspaniały dla kogoś innego, bo jak mogło być inaczej, skoro w jakiś pokręcony sposób dbał o nią? To co z tego, że nigdy nie chciał się spotkać. Najważniejsze, że o niej pamiętał.

  Kiedy spotyka się z Ojcem Doterhym, ten wysyła ją do swojego krewnego po informacje. Jest muzykiem dorabiającym sobie na ulicach Dublina. Młodym, przystojnym i gorącym od którego od razu bił żar, której efektem była upojna noc i... dziwna umowa spisana na serwetce następnego dnia. Ponieważ nie byli gotowi na siebie w tym czasie postanowili, że będą ze sobą, kiedy spotkają się w przyszłości ALE musi być to przypadkowe spotkanie. Zero szukania o sobie informacji w sieci. Zero telefonów i sms-ów. Osiem lat później tak się właśnie dzieje. Tylko... nie są już tymi samymi młodymi ludźmi, a wszystkie wydarzenia, jakie miały miejsce przez okres w którym się nie widzieli nadal im ciążą.

  Czy jedna przypadkowa noc będzie miała moc przetrwania? Czy była tak samo prawdziwa i piękna dla obojga?

  Ktoś będzie brał na serio śmieszną i dziecinną serwetkową umowę?

  Prawda jest taka, że z samego opisu Rory pokochałam Mala już zanim się odezwał. Był prawdziwy, ludzki, oddany rodzinie, uwielbia rozmowy o bzdurach, jest bezpośredni i z sercem na dłoni. Cały czas przemawiała przez niego czułość i troska o najbliższych. Biedak, który nie chciał stać się królem. Nad wszystko cenił sobie człowieka niż wszystkie dobra materialne i uważał, że życie jest zbyt krótkie, żeby przejmować się pierdołami. Do tego oczywiście czarujący uśmiech, szkocki akcent... Został moim nowym książkowym mężem.

  Sama Autora też była wspaniałą osobą z ogromnym sercem. Marząca o prawdziwej miłości. Tej romantycznej, głębokiej. Wielokrotnie cierpiałam razem z nią i śledziłam kolejne wydarzenia z duszą na ramieniu i nadzieją, że w końcu odnajdzie szczęście.

  Największym rozczarowaniem tej historii wbrew pozorom okazała się dla mnie Summer. Nie wiem jak ta dziewczyna może sama siebie nazywać przyjaciółką. Chociaż w całości każda z postaci drugoplanowych została genialnie rozwinięta i sprawiła, że ta historia stała się zawiła i dostarczyła mi wielu emocji (nawet krowa przemówiła, ale ciiii...)

  Góra kłamstw i złośliwości, mnóstwo tajemnic, niespełnione objetnice, ogrom bólu i rozczarowań.... Autorka pokazała do czego jesteśmy zdolni w imię miłości czy to do drugiej osoby czy do własnego dziecka. Że często zbyt mocno ingerujemy w życie innych myśląc, że chcemy go ochronić. Jak ciężka jest egzystencja w małej miejscowości, której napędem są plotki, a mieszkańcy szybko wydają na Ciebie swój osąd. Walka serca z rozumem i tym czego pragniemy, aby wszystko było dobrze nie krzywdząc przy tym nikogo. I kolejny raz udowodniła, że w miłości na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone, a prawdziwe uczucie nie ma daty ważności. Oraz wciąż tlącej się nadziei...

  Piękna historia. Emocjonująca, sentymentalna, cudowna. Wkrada się w serce i duszę czytelnika zostając tam na dłużej. Piekielnie polecam całą sobą.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jedno spotkanie, jedna noc zmieniła życie Aurory Belle Jenkins i Malachy’ego Doherty’go. Ona szukała odpowiedzi i informacji o swoim zmarłym ojcu, ON był ulicznym muzykiem, trochę alkoholikiem. Spotkali się na jednej ulic Dublina. Wiedzieli, że zniszczą się wzajemnie i musieli się rozstać. Na serwetce spisali kontrakt, jeśli jakimś cudem spotkają się ponownie zrobią wszystko aby być razem. Spotkali się 8 lat później, tylko nie są takimi samymi ludźmi. Rory ma pracę i porządnego chłopaka, Mal pisze piosenki. Czy będzie chciał żeby ich kontrakt się wypełnił?

  „Kochanie kogoś to dobrowolna zgoda na to, że ta osoba może Cię zniszczyć”

  „Ona mnie kocha, a ja kocham... Właśnie taka jest miłość, nie sądzisz? Poniekąd zabójcza. Im bardziej odwlekasz i rozciągasz ją jak skórzany pas, tym mocniej odczujesz uderzenie kiedy w końcu do niego dojdzie.”

  Ta historia rozerwała mnie na kawałki. Pełna emocji, nienawiści i miłości, które pełniły tutaj swoistą wagę, gdzie szala przechylała się raz w jedną raz w drugą stronę. Opowieść o miłości i drugiej szansie. Autorka po raz kolejny udowodniła, że jej książki są naprawdę genialne. Każda zawiera w sobie cząstkę bardzo ważnego przekazu, który opakowany jest w zabawne rozdziały z perspektywy krowy, uzależnionego producenta czy zmarłej żony.

  Przeznaczenie to siła przed którą nie należy uciekać choć czasami trzeba jej trochę pomóc. Właśnie tego doświadczyła dwójka bohaterów Mal i Rory. Kilka godzin na lata odmieniło ich życie i sprawiało, że żyli na pół gwizdka. Zostali rozdzieleni by spotkać się ponownie. Jest trochę szalenie, nierealnie, ale całość została przyprawiona humorem i scenami, które nie raz zwalają czytelnika z nóg.

  „Jeśli jakimś cudem” jest historią, która sprawia, że zaczynam wierzyć w cuda, że naszym życiem kieruje ktoś z góry, ktoś kto czasami musi odkupić winy. A Wy wierzycie w przeznaczenie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Jeśli jakimś cudem...
 • Autor: L. J. Shen
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 400
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367069489
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: In the Unlikely Event
 • Tłumacz: Sylwia Chojnacka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788367069489
 • EAN: 9788367069489
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Broken Knight. All Saints High. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Broken Knight. All Saints High. Tom 2

Nie wszystkie historie miłosne są pisane na różowym papierze. Ta opowieść miałaby podarte strony, brakujące akapity i słodko-gorzkie zakończenie. Ona – Luna Rexroth, otoczona przyjaciółmi, słodka, opiekuńcza, troskliwa… ale fałszywa. Sprawia wrażenie potulnej i niepozornej, lecz tak naprawdę...
Złodziej pocałunków 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złodziej pocałunków

Podobno na pierwszy pocałunek mężczyzna powinien zasłużyć. A mój pierwszy raz skradł diabeł w masce balowej pod nocnym niebem w Chicago. Podobno przysięgi złożone w dniu ślubu są święte. W moim przypadku zostały złamane, zanim wyszliśmy z kościoła. Podobno serce kobiety bije tylko dla jednego...
Angry God. All Saints High. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Angry God. All Saints High. Tom 3

Każde zło ma swoje źródło. Czy miłość odwróci jego bieg? A może pozostaje już tylko zemsta? Vaughn Spencer to niekwestionowany król All Saints High. Zbuntowany, egocentryczny, pełen agresji. Łamie kolejne serca, nosy i reguły, a jego wściekłość staje się legendarna. Jest zachwycający, ale w jego...
Pretty Reckless. All Saints High. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pretty Reckless. All Saints High. Tom 1

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie. Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy....
Uwodziciel 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwodziciel

Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen – w której miłość łączy się z nienawiścią. Célian Laurent. Członek manhattańskiej elity. Znany playboy. Dziedzic medialnego imperium. I… mój nowy szef Zapewne by mi zaimponował, gdyby nie jedna noc, o której od miesiąca nie mogę zapomnieć. Wyszłam...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Audiobook Uwodziciel mp3 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Uwodziciel mp3

Producentem audiobooka jest PRL Studio   Nowa powieść bestsellerowej autorki L.J. Shen - w której miłość łączy się z nienawiścią.   Célian Laurent. Członek manhattańskiej elity. Znany playboy. Dziedzic medialnego imperium. I... mój nowy szef.   Zapewne by mi zaimponował, gdyby nie jedna noc, o...
eBook Skandal. Święci grzesznicy. Tom 3 mobi epub 5/5 Nasza cena:
21,43 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Skandal. Święci grzesznicy. Tom 3 mobi epub

  Nie można chyba wyobrazić sobie bardziej niedobranej pary niż Edi Van Der Zee i Trent Rexroth. Ona - krnąbrna osiemnastolatka buntująca się przeciw swemu surowemu ojcu. Ekspresyjna i wybuchowa dziewczyna walcząca o swoje. On - kilkanaście lat starszy od niej samotnie wychowujący córkę bogacz,...
eBook Broken Knight. All Saints High. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Broken Knight. All Saints High. Tom 2 mobi epub

Nie wszystkie historie miłosne są pisane na różowym papierze. Ta opowieść miałaby podarte strony, brakujące akapity i słodko-gorzkie zakończenie. Ona – Luna Rexroth, otoczona przyjaciółmi, słodka, opiekuńcza, troskliwa… ale fałszywa. Sprawia wrażenie potulnej i niepozornej, lecz tak naprawdę...
eBook Szakal. Święci grzesznicy. Tom 4 mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,43 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szakal. Święci grzesznicy. Tom 4 mobi epub

  Szakal Nagi surfer. Naciągacz, kłamca, złodziej i oszust. Z tego, co słyszałam, szantażuje bogaczy i podrywa ich żony dla kasy. I dlatego trochę dziwi mnie to, że kręci się koło mnie, chce przyjaźni, mojej pomocy, a co najdziwniejsze - wygląda na pokornego. Rzecz w tym, że zbuntowałam się...
eBook Złodziej pocałunków mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,82 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Złodziej pocałunków mobi epub

Podobno na pierwszy pocałunek mężczyzna powinien zasłużyć. A mój pierwszy raz skradł diabeł w masce balowej pod nocnym niebem w Chicago. Podobno przysięgi złożone w dniu ślubu są święte. W moim przypadku zostały złamane, zanim wyszliśmy z kościoła. Podobno serce kobiety bije tylko dla jednego...
Audiobook Odcień północy mp3 0/5 Nasza cena:
26,81 zł 29,79 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Odcień północy mp3

Obecna na liście bestsellerów "Washington Post", jedna z najchętniej kupowanych pozycji w serwisie Amazon, bestseller Top 3 Amazona Nowa, samodzielna powieść z gatunku współczesnego romansu bestsellerowej autorki L.J. Shen. To miało być łatwe. Potrzebowałam pieniędzy. On potrzebował opiekunki,...
Wybrane bestsellery
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
33,10 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Filary cywilizacji. Sapiens. Opowieść graficzna. Tom 2 5/5 Nasza cena:
60,42 zł 79,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Filary cywilizacji. Sapiens. Opowieść graficzna. Tom 2

Światowy megabestseller Sapiens. Od zwierząt do bogów w graficznej odsłonie. Epicka, pięknie ilustrowana i pełna humoru historia ludzkości. A gdybyśmy tak 12 000 lat temu wpadli w pułapkę i nigdy nie zdołali się z niej wymknąć? To wtedy Homo sapiens przestał być koczownikiem i zaczął prowadzić...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
26,43 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula