Jej pierwszy błąd

Autor:

Sandie Jones

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Nasza cena: 35,19 zł 39,99 zł Taniej o: 12%

"Jej pierwszy błąd" to thriller psychologiczny od Sandie Jones. Poznajemy w nim perypetie Alice, kobiety, której los nigdy nie oszczędzał.

Zaufanie jest najważniejszym filarem każdej relacji. Kiedy czujemy się źle, kierujemy swoje kroki ku przyjacielowi, który powinien nas wysłuchać i nieść upragnione wsparcie. A co w wypadku, gdy nasz powiernik okaże się oszustem?

Dekadę przed przedstawionymi wydarzeniami mąż Alice zginął w wypadku, a ona została sama ze świeżo otwartą firmą i małym dzieckiem. Przez lata kobieta starała się powrócić do równowagi psychicznej. W końcu jej się to udało, głównie za sprawą Nathana, nowej miłości jej życia, który wniósł w jej codzienność nadzieję i bardzo silne uczucie.

Po czasie między nowymi małżonkami zaczyna dziać się coś dziwnego. Pozornie wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale zachowanie Nathana sprawia, że Alice podejrzewa go o zdradę. Ze swych rozterek zwierza się Beth, która jest jej najlepszą przyjaciółką od dwudziestu lat.

Okazuje się, że opisywanie sytuacji w związku właśnie tej kobiecie będzie największym błędem, jakiego Alice może się dopuścić: Beth od samego początku wygląda na zaniepokojoną, ale skupioną głównie na trosce o Nathana. Od tej pory obserwujemy, jak każdy z bohaterów stąpa po niepewnym gruncie, niosąc ze sobą tajemnicę, której za żadne skarby nie chce wyjawić. Nikt już nikomu nie ufa, każdy uważa się za wroga. Atmosfera niebezpiecznie się zagęszcza.


O autorce

Sandie Jones jest publicystką, która pisze felietony i artykuły na zlecenie do kilku poczytnych gazet brytyjskich. W swoich książkach skupia się na zagadnieniach zdrady i różnych jej aspektów. Na polskim rynku wydawniczym, poza "Jej pierwszym błędem", ukazała się jeszcze "Rywalka".

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyjaciel to jedna z najbliższych nas osób, które traktujemy jak rodzinę. Czy zawsze chcą dla Nas dobrze?

  Po śmierci męża Alice , kobieta próbuje na nowo ułożyć swoje życie. Choć bywały ciężkie momenty, potrafiła odnaleźć nową miłość - Nathana. Z czasem mężczyzna zaczyna dziwnie się zachowywać, co nie umyka Alice. Ta zwierza się z obserwacji swojej najlepszej przyjaciółce lecz czy dobrze zrobiła?

  Sandi Jones, kolejny raz zaskoczyła mnie swoją powieścią. Pokochałam jej Rywalkę, a teraz Jej pierwszy błąd pozostawił mnie z poczuciem, głodu twórczości autorki.

  Początkowo fabuła wydaje się być banalna. Zdrada, kłamstwo, intrygi, domysły to wszystko co króluje w powieści. Lecz to jak faktami włada autorka, nadając książce odpowiedni klimat, przysporzyło mi wielu chwil napięć i strachu.

  Pierwsze strony książki, ukazują jak bardzo zawiła jest to historia, ale także jednocześnie wciągająca.

  Powieść podzielona jest na trzy części, która dotyczy poszczególnych momentów życiowych głównych bohaterek. Pierwsza część poświęcona jest Alice, która rozpacza po śmierci męża, wracając do wspomnień ale także korzystając ze wsparcia najbliższej przyjaciółki.

  Drugą część należy zdecydowanie do Beth, ta część jest bardzo emocjonalna, w której zazdrość i złość wiodą wręcz prym.

  Ostatnia część to prawdziwa gra psychologiczna! Dla takich emocji, które wytworzyły się we mnie czytając ten segment powieści, było warto czekać!

  Akcja toczyła się niebywale szybko, była pełna zwrotów, ale także manipulacji! To był istny rollercaster bez trzymanki!!

  Kreacja postaci była jak najbardziej idealnie stworzona. Każda emocja, rys charakteru czy zachowanie bohaterów zostało odtworzone w realistyczny sposób. Ogółem ta powieść pozwoliła mi na przeniesienie się w świat, bardzo realny w którym łatwo jest się utożsamić z bohaterami, ale także z losem który ich spotkał! Muszę przyznać że gra manipulacyjna, jaką zastosowała autorka, była pierwszorzędna!

  Uwielbiam styl pisania Sandie Jones. Samo to jak tworzy swoją historię, przedstawia swoje postaci oraz intrygę, budzi we mnie ogromny podziw. Polecam, gdyż ta historia pozwoli zobaczyć Wam tego czego dotąd mogliście nie zauważyć! Zło czające się w psychice!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Alice Davies jawi się jako kobieta sukcesu, jednak dramatyczna strata pierwszego męża i ojca jej dziecka odcisnęła na niej głębokie piętno. Po ciężkiej depresji udaje się jej wrócić do względnej normalności, po raz kolejny wychodzi za mąż i ponownie zostaje mamą. Idylla nie trwa długo i pojawiają się nowe problemy, które dominują jej poukładane życie. Prawdopodobny romans jej męża wzmaga w kobiecie dawne lęki i powoduje nawrót traumy. Czy Alice uda się wyjaśnić dziwne zachowanie swojego partnera? I jaki udział w sprawie będzie mieć jej oddana przyjaciółka?

  Plusów w tej pozycji dopatrzyłam się niewiele, jednak najważniejszym z nich jest sporadyczne napięcie, jakie niekiedy udało się autorce wypracować. Wybrane wątki czytałam z zainteresowaniem, kierowana ciekawością ich rozwiązania, które co prawda rzadko kiedy były zadowalające, ale mimo to za napięcie mały plus muszę uwzględnić. Rodzaj zastosowanego oszustwa (które ku mojemu zdziwieniu nie było klasyczną zdradą) odrobinę podratowało prostotę tej historii. Z pewnością niektórym czytelnikom obraz silnych kobiet, które w tak banalny sposób mogą zostać zmanipulowane będzie wydawał się mało realny. Osobiście się do tego grona nie zaliczam i takie przedstawienie sytuacji uważam za spory walor.

  Największym minusem „jej pierwszego błędu” jest zbytnia przewidywalność fabuły. Mimo towarzyszącego mi napięcia podczas lektury, kiedy to liczyłam na jakiś zaskakujący zwrot akcji – zawsze zamiast niespodzianki pojawiało się rozczarowanie. Kreacja bohaterek była dla mnie dość bezpłciowa, dopiero w ¾ książki zaczęłam zauważać istotne różnice pomiędzy Alice a Beth, wcześniej granica pomiędzy nimi była niemal całkowicie zatarta. Dialogi były w moim uznaniu płytkie i całkowicie sztuczne. W sytuacjach skrajnych, kiedy życie się niemal „sypie” mało kto posługuje się tak poprawnym i pozbawionym wulgaryzmów słownictwem. Wielokrotnie odnosiłam wrażenie, że autorka sama siebie cenzurowała i bała się oddać tutaj emocje bardziej soczystym językiem, co ujmowało bohaterkom, jak i fabule autentyczności.

  Lektura tej książki przypomniała mi moją licealną słabość do harlequinów, jednak po przeczytaniu zakończenia porównanie „jej pierwszego błędu” do wspomnianej klasyki byłoby trochę nie na miejscu. Harlequinowskie romanse miały w sobie chociaż nutkę finezji i jakiś rodzaj zmysłowości, z kolei powieści spod pióra Sandie Jones bliżej do papierowej wersji tanich brazylijskich telenoweli. Tę pozycję mogę polecić niewymagającym czytelnikom lub osobom, które szukają prostej, odmóżdżającej historii do pochłonięcia w dwa wieczory.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Alice ma wszystko, kochającą rodzinę, wymarzoną pracę... Mimo to od wielu lat nie potrafi uporać się z traumą po śmierci pierwszego męża. Jej podporą w codziennym życiu jest Beth, najlepsza przyjaciółka, z którą dzieli wszystkie radości i troski. Gdy zachowanie Nathana, obecnego męża Alice, wzbudza jej podejrzenia, od razu zwierza się Beth. Pytanie tylko, czy w tej sytuacji zaufanie przyjaciółce nie będzie błędem?

  Siadając do tej recenzji, miałam w sobie sporo mieszanych uczuć. “Jej pierwszy błąd” to historia pokazująca, jak bardzo mogą splątać się ludzkie losy i jak długo może siedzieć w człowieku chęć zemsty. Beth, Alice i Nathan… Tych troje stworzyło mieszankę zatrutą jadem i kłamstwami. Akcja książki rozwija się dosyć wolno. Wydarzenia początkowo są bardzo przewidywalne, nietrudno domyślić się, czym jest niepokojące zachowanie Nathana. Jakoś w 1/3 opowieści pojawia się pierwszy przełom, zaskoczenie. Od tego momentu historia zaczyna się rozkręcać, a ja w końcu wgryzłam się w nią z większym zainteresowaniem i uwagą. Zachowania bohaterów niejednokrotnie wzbudzały moją podejrzliwość. No bo dlaczego Beth tak bardzo unika Nathana? Spodobało mi się to, jak wielowarstwowa okazała się utkana przez autorkę intryga. Naprawdę nie spodziewałam się takiego rozwiązania całej zagadki. Wybrałabym tylko trochę inne miejsce na ‘ostateczne starcie’ niż Alice. Czy czegoś mi w tej historii zabrakło? Tak, emocjonalnego balansu. Mimo że w pewnym momencie wciągnęłam się w nią bez reszty, czułam się jak na huśtawce. Raz emocje sięgały zenitu, a zaraz potem było jakoś tak bezpłciowo. Tak czy inaczej, spędziłam z tą książką kilka naprawdę przyjemnych wieczorów. Mogę nawet przymknąć oko na ten nudny i przewidywalny początek, bo historia tej trójki jest godna uwagi i polecenia. Nie spodziewacie się, jak mocno uwikłane okazały się ich losy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Alice i Beth to przyjaciółki od lat. W swoim życiu wiele przeszły, ale zawsze wspierały się nawzajem. Alice straciła męża w dość niespodziewanych okolicznościach. Chociaż pojawienie się kolejnego mężczyzny przywraca jej światło. Dzieci i Nathan są dla Alice wszystkim, ale nigdy też nie brakuje jej czasu dla przyjaciółki. Beth to samotna matka, która chce zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Obie kobiety są sobie bardzo bliskie. Kiedy zachowanie Nathana staje się dziwne, Alice mówi o tym przyjaciółce. Sytuacja jednak powoduje, że kobieta zaczyna wątpić czy postępuje słusznie.  Książka wciągnęła mnie niemal od samego początku. Sama historia jest podzielona na trzy części, co jest tutaj wielkim plusem, bo dostajemy historię zarówno Alice, jak i Beth. Wydarzenia teraźniejsze łączą się z tymi przeszłymi w spójną całość. Chociaż momentami brakowało mi napięcia czy też takiego dreszczyku emocji, to jednak książkę pochłonęłam w dwa wieczory. Historia Alice i Beth pokazała jak ważna była dla nich przyjaźń. W każdej sytuacji mogły na siebie liczyć. Były dla siebie nie tylko w dobrych, ale także w tych złych chwilach. I ta relacja została w książce świetnie przedstawiona, dlatego też kilka razy książka mnie mega pozytywnie zaskoczyła. Moja sympatia do bohaterów zmieniała się w zawrotnym tempie, bo w jednej chwili lubiłam któregoś bohatera, żeby za chwilę działał mi na nerwy. I ja uwielbiam takie książki i z tym tytułem zachęcam Wam się zapoznać!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zaufała jej i to był jej pierwszy błąd."

  Życie Alice zostało naznaczone wielką tragedią, którą przypłaciła załamaniem nerwowym.

  Bo kiedy tracisz męża, który był miłością twojego życia, wszystko inne traci sens.

  Gdy w zupełnie przypadkowych okolicznościach poznaje Nathana, jej życie nabiera zupełnie nowego wymiaru. Jakby ktoś ( On) wtłoczył na nowo w jej płuca tlen.Teraz znów może powiedzieć, że ma wszystko: męża, który ją uwielbia, dwie córki, piękny dom i jest utalentowaną projektantką wnętrz. Wykonywany zawód pozwala jej na samorealizację i zapewnia stabilizację finansową.

  Czy jej drugi mąż naprawdę jest jej wybawcą? Czy może "wilkiem w owczej skórze"?

  Tego na razie nie wie nikt.

  Jednak wszystko wskazuje na to, że nad tym związkiem zaczynają się zbierać ciemne chmury.

  Komu zależy na tym, aby po tej

  " małżeńskiej sielance" nie pozostał żaden ślad?

  Dodatkowo przeszłość Alice zdaje się upominać o swoje i wraca do niej wielkimi krokami.

  Czy to kara, a może ostrzeżenie, by nie brać niczego za pewnik?

  Co się czuje w momencie, gdy ktoś zrzuca ci granat na twój i tak już bardzo kruchy świat i odbiera ci wszystko, co do tej pory uważałaś za prawdę?

  Jaką rolę w tej historii ma do odegrania najlepsza przyjaciółka Alice - Beth?

  Czy prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać naprawdę wszystko?

  Książka wciąga ( mnie na pewno 😉 )i trzyma w napięciu. Nie mogłam się doczekać końca tej historii.

  Miałam winnych, a jakże! Z trzy zakończenia też 😉Nawet byłam pewna, że wiem. No cóż... Nie wiedziałam 😂

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Sandie Jones
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 376
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381350495
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The first mistake
 • Tłumacz: Agnieszka Myśliwy
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381350495
 • EAN: 9788381350495
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Dla jej dobra 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dla jej dobra

Porywająca powieść o niszczycielskiej sile rodzinnych tajemnic. Lata 30. XX wieku. Mała Lilly Blackwood jest inna niż reszta dzieci. Rodzice trzymają ją na strychu w ukryciu przed światem. Jednak nadchodzi niezapomniany moment, w którym dziewczynka wychodzi z domu pierwszy raz w życiu. Pod osłoną...
Matka jej córki 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matka jej córki

Wstrząsający thriller psychologiczny, olśniewający literacki debiut o dwóch nieznajomych, tym, co je połączyło, oraz okrutnej cenie, jaką płacimy za obsesje. Lana Stone nigdy nie uważała siebie za stalkerkę - lecz pewnej nocy, wiedziona impulsem, podąża ulicami nowojorskiej dzielnicy Upper West...
Zaufaj jej 5/5 Nasza cena:
32,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj jej

Wszyscy myślą, że jest niewinna. Ale ty wiesz lepiej. Trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji opowieść o kłamstwach, obsesji i zemście. Do ostatniej strony nie będziesz wiedzieć, komu wierzyć. Charlotte uwielbia sprawiać ludziom przyjemność i zawsze chce dla wszystkich jak najlepiej. Kiedy...
Pierwszy śnieg. Harry Hole. Tom 7 4/5 Nasza cena:
26,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy śnieg. Harry Hole. Tom 7

Jest listopad w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest ON jednak ich dziełem. Stają przy oknie - i widzą że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich. W tym samym czasie...
Jej piękna twarz 5/5 Nasza cena:
21,03 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej piękna twarz

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice. Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do...
Pierwszy śnieg. Harry Hole. Tom 7 (okładka filmowa) 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy śnieg. Harry Hole. Tom 7 (okładka filmowa)

Jest listopad, w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest ON jednak ich dziełem. Stają przy oknie - i widzą, że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich. W tym samym czasie...
Lekcja jej śmierci 0/5 Nasza cena:
24,84 zł 27,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lekcja jej śmierci

New Lebanon to miasto uniwersyteckie. Tylko jak długo jeszcze? Skoro już druga studentka została bestialsko zamordowana. Jennie... Chciałaś poznać kogoś, kto cię nauczy miłości, a znalazłaś tylko tego, który nauczył cię umierać...
Audiobook CD MP3 Pierwszy śnieg wyd. 2017 0/5 Nasza cena:
32,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Pierwszy śnieg wyd. 2017

Jest listopad, w Oslo właśnie spadł pierwszy śnieg. Birte Becker po powrocie z pracy do domu chwali syna i męża za ulepienie bałwana w ogrodzie. Nie jest on jednak ich dziełem. Stają przy oknie - i widzą, że bałwan jest skierowany twarzą w stronę domu. Patrzy wprost na nich. W tym samym czasie...
Jej ostatni oddech 5/5 Nasza cena:
25,78 zł 34,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej ostatni oddech

Druga książka z detektyw Tracy Crosswhite.Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem... Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale...
Gdybym jej uwierzył 5/5 Nasza cena:
25,60 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdybym jej uwierzył

Młoda biotechnolog, Julia Przybysz, porzuca poukładane życie w Katowicach i przyjmuje stanowisko samodzielnego asystenta badawczego w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej na Podkarpaciu. Szybko okazuje się, że firma prowadzi znacznie szerzej zakrojone testy, niż wynikałoby z...
Jej wszystkie śmierci 5/5 Nasza cena:
27,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wszystkie śmierci

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę, po którą ma się zgłosić do warszawskiej kancelarii prawnej. Nadawcą przesyłki jest dawna miłość Erwina, Izabela. Od Polski dzielą go setki...
Jej ostatnie pożegnanie 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej ostatnie pożegnanie

Morgan Dane wreszcie układa sobie życie po traumie, jaką przeżywała przez kilka lat po tragicznej śmierci męża. Otwiera własną praktykę adwokacką i nadal współpracuje z Lance'em Krugerem, prywatnym detektywem - i najlepszym przyjacielem. Choć nie jest to bezpieczne zajęcie, oboje nie wyobrażają...
Wybrane bestsellery
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula