Jak ogarnąć emocje w pracy

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
336
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Emocje towarzyszą człowiekowi w życiu prywatnym i zawodowym. Mogą one wspierać w wielu sytuacjach albo okazać się drogą do katastrofy. O tym, jak radzić sobie z nimi tam, gdzie, wydawałoby się, nie ma na nie miejsca, odpowiada książka "Jak ogarnąć emocje w pracy"!

Ten przewodnik to coś więcej niż tylko zwykły zbiór porad. Został napisany dowcipnym, zabawnym i ciepłym językiem. Oczywiście jego główną zaletą są same porady i mądrość, którą można znaleźć na każdej ze stron. Wskazówki mają szerokie zastosowanie w praktyce i to właśnie jest siłą tej książki. Dzięki niej w zupełnie inny niż dotychczas sposób można podejść do zagadnienia emocji.

Przede wszystkim autorki obalają mit, że w pracy nie ma absolutnie miejsca na emocje. Zwracają uwagę na to, że nie można się zrozumiale i skutecznie komunikować, jeśli nie jest się świadomym uczuć i emocji, które wywołuje się u innych osób. Nie ma przecież nic gorszego od postawy przypominającej robota. Takie podejście niweczy budowanie produktywnych relacji w pracy i przekłada się także na brak odpowiednich rezultatów.

Na szczęście można z tego wybrnąć i całkowicie odmienić sposób postępowania ze współpracownikami. Książka pomoże w zbudowaniu dyscypliny emocjonalnej, tak potrzebnej do odniesienia sukcesu. Do tego treść została wzbogacona o krótkie, zabawne i pouczające komiksy.

Książka powstała w wyniku współpracy dwóch autorek. Liz Fosslien pomaga zespołom i liderom rozwijać umiejętności i nawyki, które pozwalają im uwolnić ich pełny potencjał. Mollie West Duffy jest z kolei ekspertką w zakresie projektowania organizacji, rozwoju i coachingu przywództwa.
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio sporo u mnie poradników, w których poruszony jest temat pracy i życia zawodowego. Myślę, że zainteresowanie tymi zagadnieniami wynika trochę z potrzeb. W końcu z powodu aktualnej sytuacji, ułożone dotychczas życie zawodowe niejednej i niejednego z nas, nagle zostało postawione na głowie.

  Nasze miejsca pracy zastąpiły domy, bezpośrednie kontakty - zoomy, calle i telefony. Zatarła się też granica work-life balance, która moim zdaniem jest niezwykle potrzebna.

  I to wszystko razem prowadzi do konfliktów, nieporozumień wypalenia i apatii.

  W tej książce na tapet wzięte zostały właśnie emocje. Poruszono kwestie wzmacniania tych pozytywnych i wyciszania lub rozwiązywania problemów związanych z tymi trudniejszymi.

  Poradnik ten napisany jest z przeznaczeniem dla osób, które zarządzają zespołem lub ten zespół budują, ale myślę, że każdy wyniesie z niego coś dla siebie.

  Dużym plusem jest tutaj forma, w jakiej porady zostały w tej książce przedstawione. Prosty język, humorystyczne wstawki i graficzne formuły uatrakcyjniają całość, podtrzymując ciekawość treścią.

  Jak w każdym poradniku, nie wszystkie kwestie były dla mnie równie interesujące, ale w ogólnej ocenie uważam, że ta książka jest warta uwagi i poznania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Emocje i praca? Stres!

  To była moja pierwsza myśl, gdy wzięłam książkę do ręki.

  Właśnie ON był jednym z czynników mojego kryzysu zdrowia psychicznego. Dlatego między innymi odeszłam z korporacji...

  Jednak oprócz stresu odczuwamy wiele innych emocji. Na własnym przykładzie widzę, że nie umiejętność radzenia sobie z nimi, może w najgorszym razie, doprowadzić do tragedii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zacznę może od rzeczy nieważnych ale jako okładkowa sroka muszę to napisać, a mianowicie kocham kolor tej okładki 😁. Dobra, jak już to z siebie wyrzuciłam mogę przejść do części merytorycznej.

  Całe szczęście (dla mnie) nie jest to do końca zwykły poradnik jest to przyjemna w odbiorze książka pełna zabawnych grafik (parę razy śmiechłam 🙈) , bardzo łatwa w odbiorze, napisana w prosty sposób.

  Dzięki wielu komiksom, wykresom czyta się ją błyskawicznie, a dużym plusem dla mnie jest fakt, że tego typu książki można śmiało czytać równocześnie z jakimiś powieściami.

  Książka składa się z 8 rodziałów, a każdy z nich zakończony jest małym "podsumowaniem", w którym są zagadnienia do zapamiętania z omawianego tematu, oprócz tego takie podsumowanie jako całości poradnika znajduje się po wszystkich rozdziałach.

  Ponadto na samym końcu autorki przygotowały coś dla wszystkich fanów testów tym razem już na poważnie możemy ocenić nasze tendencje emocjonalne.

  Myślę, że książka nie jest skierowana tylko do sytuacji zawodowych ale z łatwością można je przenieść do codziennego życia i wszystkich relacji i uczuć, które nam towarzyszą dlatego polecałabym ją każdemu niekoniecznie osobom czynnym zawodowo.

  Myślę, że istotny jest fakt z jaką dokładnością autorki przygotowały się do napisania tego poradnika, bo ilość przypisów jest oszałamiająca, jest to prawie 50 stron! 🙉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Poradników nie czytam, bo albo się nudzę albo irytuję. Więc co mogę powiedzieć o tym, kiedy nie jestem ani zbytnio ambitna, a tym bardziej wrażliwa?

  Bo to nie jest zwykły poradnik, to przyjemna, pełna zabawnych ilustracji publikacja, która może nam pomóc zrozumieć pewne zachowania współpracowników. Autorki, w sympatyczny i prosty sposób, prowadzą nas meandrami ludzkich emocji, tak byśmy mogli je wykorzystać na naszą korzyść. Łzy w miejscu pracy nie kojarzą się z czymś profesjonalnym, ale może warto je oswoić? Zwykła otwarta rozmowa, może być szansą na sukces.

  Książka jest podzielona na rozdziały zakończone pytaniami, co pozwala nam na lepsze zrozumienie. Łatwo traktować ją jako przyjemny podręcznik, pełen ciekawostek i porad, które jeśli nawet nie zmienią naszego życia, to nie zaszkodzą  zawodowym relacjom. Ciekawa i wciagająca, a na pewno potrzebna wszystkim ambitnym i wrażliwym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ”Jak ogarniać emocje w pracy” – świetny poradnik po który naprawdę warto sięgnąć, dla samorozwoju i rozwoju zawodowego. Książka dedykowana jest dla ambitnych i wrażliwych, pełna optymizmu, fachowości, przykładów, zabawnych rysunków i wykresów. To skrupulatna instrukcja, jak można efektywnie wykorzystać emocje w pracy.

  Większość pracowników uważa, że okazywanie emocji w pracy w 99 na 100 przypadków prowadzi do katastrofy. Autorki tej książki udowadniają, że to mit. Pokazują, że właśnie otwarcie się na emocje gwarantuje sukces. A okazywanie emocji w pracy wcale nie jest równoznaczne ze słabością, brakiem profesjonalizmu czy irracjonalnością, ale po prostu z byciem człowiekiem. Tak więc, emocje w miejscu pracy trzeba zwyczajnie zaakceptować. Profesjonaliści też ponoszą porażki, narzekają i mają uczucia. Oczywiście nie ma gotowych scenariuszy dla zawodowych interakcji, ale warto wiedzieć, jak być rozsądnie emocjonalnym, czyli jak dostosować sposób komunikowania swoich uczuć do konkretnej sytuacji.

  Praca jest ważna, ale to tylko element życia, a przynajmniej patrząc zdroworozsądkowo, powinna być tylko elementem. Dlatego dla własnego zdrowia warto wrzucić na luz, zainwestować w pozytywne relacje w pracy.

  Jeśli chcesz się dowiedzieć: jak ogarnąć emocje w pracy; co zrobić gdy krew cię zalewa; gdy ktoś cię po prostu nieziemsko wkurza; gdy wiesz, że za chwilę wybuchniesz płaczem; gdy czujesz zazdrość bo ktoś dostał podwyżkę lub lepsze zlecenie; gdy brak ci motywacji; co zrobić gdy pracujesz z dupkiem, leserem, albo jednym i drugim – czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą – polecam sięgnąć po ten poradnik i pozwolić autorkom otworzyć sobie oczy na wiele ważnych spraw.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -33%
  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne

  Umysł i ciało pozostają w absolutnej symbiozie. Upraszczając - jeśli masz zdrowy umysł, to i twoje ciało ma się dobrze. I odwrotnie - kiedy ciało zdrowe, to i umysł jest w dobrej kondycji. Jednak są ludzie, u których opisana zależność nie występuje. Każdy z nas tylko do pewnego momentu zachowuje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,45 zł 38,00 zł
  w magazynie
 • -40%
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

  Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,89 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -35%
  Kobiety, które czują za bardzo

  Kobiety, które czują za bardzo

  Wyjątkowa wrażliwość. Dar czy przekleństwo? Czujesz się przytłoczona własnymi emocjami? Bardzo łatwo cię zranić? Fatalnie radzisz sobie w tłumie ludzi? Masz wrażenie, że nie pasujesz do współczesnej rzeczywistości? Nadmiernie przejmujesz się krytyką i zdaniem innych? Czasami chciałabyś po prostu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie

  Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie

  Hal Elrod - człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning - w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 20,78 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Nie jesteś tym, co masz

  Nie jesteś tym, co masz

  W każdą sobotę ścierasz kurze z arsenału bibelotów, których nie masz serca wyrzucić? Z twojej szafy wysypują się ubrania, a mimo to wciąż nie masz czego na siebie włożyć? Masz w swoim domu pudło/szafkę/karton wstydu, w którym trzymasz rzeczy do przejrzenia? Jeśli tak, czytaj dalej. Jesteś w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,08 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Jak przestać się bać

  Jak przestać się bać

  Lęk społeczny to nieśmiałość na sterydach. Obawiamy się, że powiemy coś niewłaściwego albo zachowamy się niezgrabnie, narażając się na totalną i w pełni zasłużoną krytykę. Czujesz niepokój, gdy masz zadzwonić lub napisać do kogoś, kogo dobrze nie znasz? Spinasz się, gdy musisz mówić o sobie i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,14 zł 42,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -55%
  Jak czerpać radość z pracy

  Jak czerpać radość z pracy

  Najnowsza książka autorki kultowej "Magii sprzątania". Japońska guru porządkowania teraz postanawia uprzątnąć bałagan nie tylko w naszych domach, ale również w pracy i naszym podejściu do niej. Pokazuje, jak doprowadzić do porządku biura i gabinety, a także dane cyfrowe, sieci kontaktów, czas...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 16,83 zł 37,00 zł
  w magazynie
 • -25%
  Moc dobrego snu. Jak spać, by być bardziej szczęśliwym, zdrowym i wypoczętym

  Moc dobrego snu. Jak spać, by być bardziej szczęśliwym, zdrowym i wypoczętym

  Książka autora bestsellera „Jelita wiedzą lepiej”. Chciałbyś się wysypiać, ale masz z tym problem? Budzisz się w środku nocy? Mimo zmęczenia przewracasz się w łóżku z boku na bok? Ta książka jest właśnie dla ciebie! Najnowsze badania dowodzą, że sen wpływa na nasze zdrowie bardziej niż zbilansowana...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,94 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -28%
  Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI

  Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI

  Autor bestsellera "Jak czytać ludzi radzi agent FBI“, tym razem o sprawdzonych (nie tylko w FBI) sposobach na zjednywanie sobie ludzi! Wiesz, że można nauczyć się doskonałej komunikacji z otoczeniem? Opanować umiejętności, które pozwolą przekonać każdego, by powierzył ci najskrytsze sekrety,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,03 zł 34,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -33%
  Szaleństwo tłumów. Gender, rasa, tożsamość

  Szaleństwo tłumów. Gender, rasa, tożsamość

  Prowokująca i błyskotliwie napisana książka autora bestsellerowej "Przedziwnej śmierci Europy". W swojej najnowszej książce Douglas Murray zajmuje się najbardziej spornymi problemami XXI wieku: seksualnością, płcią, technologią i rasą. Ujawnia zdumiewające wojny kulturowe toczone w miejscach pracy,...
  Ocena: 3/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,17 zł 45,00 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Ego mężczyzny prawdziwy przewodnik po uczuciach 0/5 Nasza cena:
28,41 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ego mężczyzny prawdziwy przewodnik po uczuciach

Twoje ego to twoja podświadomośćWszyscy jesteśmy przekonani, że w pełni świadomie podejmujemy decyzje. Jednak naukowcy udowodnili, że nasza świadomość jedynie w 10 procentach bierze w tym udział. To nasza podświadomość ma przewagę. W 90 procentach decyduje o tym, jakie decyzje podejmujemy. Ma...
Emocje w walce z rakiem.. 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 44,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Emocje w walce z rakiem..

Co zrobić, gdy diagnoza: rak burzy Twoje życie?Coraz więcej ludzi słyszy diagnozę: rak. Słowa lekarza oddzielają chorego od dotychczasowego życia, rodziny, szczęścia i przyszłości. A emocje, które towarzyszą zarówno choremu jak i jego otoczeniu, mają tak szeroki wachlarz - od strachu, gniewu, żalu...
Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole 0/5 Nasza cena:
25,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole

Bestseller dla rodziców dzieci w każdym wieku! Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane, manipuluje innymi, domaga się wyłącznej uwagi? Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic, dąsami oraz krzykiem i agresją? Odłóż na bok kary, nagrody i zakazy - naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania...
Niezbędnik każdej dziewczyny jak ogarnąć dojrzewanie 5/5 Nasza cena:
15,44 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezbędnik każdej dziewczyny jak ogarnąć dojrzewanie

Niezbędnik każdej dziewczyny jak ogarnąć dojrzewanie: Jak dobrać pierwszy stanik? Jak się rozprawić z pryszczami? Jak podbudować pewność siebie? Jak przygotować się do miesiączek? Dorastanie i dojrzewanie jest super, czasem potrafi jednak dać w kość. Lepiej się w porę dowiedzieć, jak zmienią się...
Niezbędnik każdego chłopaka jak ogarnąć dojrzewanie 4/5 Nasza cena:
15,40 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezbędnik każdego chłopaka jak ogarnąć dojrzewanie

• Myć się czy nie myć? • Co z tymi z pryszczami?! • Nastroje – czy można je zrozumieć? • Golić się… okej, ale jak? Dorastanie i dojrzewanie jest super, czasem potrafi jednak dać w kość. Lepiej się w porę dowiedzieć, jak zmienią się twoje ciało i nastroje. Ta książka w prosty i pełen wyczucia sposób...
Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i życie na wsi 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i życie na wsi

Przytłacza cię przesycone bodźcami miasto i coraz częściej marzysz o sielskim życiu z dala od wszechobecnego zgiełku? Ta książka jest dla ciebie! WYJĄTKOWA KSIĄŻKA AUTORKI BLOGA JAKLUBIMY Ola Wołkowska nie jest typową przedstawicielką współczesnych 30-latków. To mama sześciorga dzieci, która...
Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje... 0/5 Nasza cena:
31,25 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje...

Jak uwolnić uwięzione emocje, aby cieszyć się zdrowiem, szczęściem i miłością Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne: ustępujący ból w plecach, kolanach i biodrach, bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi, lepsza sytuacja finansowa,...
Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój 0/5 Nasza cena:
29,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój

Żyjemy w kulturze diet. Jaki ma to na nas wpływ? Skąd biorą się nasze problemy z jedzeniem i jak sobie z nimi radzić? Jak odczytywać płynące z ciała sygnały i odróżniać fizjologiczne od emocjonalnych? W jaki sposób praktykować ciałożyczliwość wśród wszechobecnej presji, by być idealną? Książka...
Emocje na talerzu 5/5 Nasza cena:
20,15 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Emocje na talerzu

Jak odbudować zdrową relacje z jedzeniemDlaczego głodne są twoje emocje, a nie żołądek? Warto przyjrzeć się bliżej naszej relacji z jedzeniem. Czy jest ono jedynie paliwem, czy gości w naszym życiu zdecydowanie częściej, niż to potrzebne? Odpowiedzmy sobie na pytania: o Czy gdy dopada nas smutek,...
Jak ogarnąć świat i odróżnić fakty od wyobrażeń 4/5 Nasza cena:
33,48 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak ogarnąć świat i odróżnić fakty od wyobrażeń

Jesteś pewien, że widziany przez ciebie rekin to nie jakaś mała rybka? I że opowieść o bocianach przynoszących dzieci to fikcja? Czy wiesz, że dzięki umiejętnemu wykorzystaniu liczb możesz dowieść zdrady swojej żony? Albo wmówić palaczowi, że to nie palenie papierosów powoduje raka płuc? Statystyka...
Na Emocjonalnej Karuzeli 0/5 Nasza cena:
41,21 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na Emocjonalnej Karuzeli

Program z ćwiczeniami dla nastolatków Pewnego dnia budzisz się, spoglądasz w lustro i wiesz, że coś się zmieniło. Wyglądasz inaczej, czujesz się inaczej. Zdajesz się szybko denerwować, niekiedy płaczesz bez wyraźnego powodu, a w następnej chwili cieszysz się jak dziecko. Ogarniają cię dziwne,...
Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę 5/5 Nasza cena:
30,51 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Self-regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę

Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z przedszkolakami, Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę. "Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę" to historie, które mogą się przytrafić każdemu...
Wybrane bestsellery
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula