Hygge. Klucz do szczęścia

Autor:

Meik Wiking

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Rok wydania
2016
Nasza cena: 23,23 zł 34,99 zł Taniej o: 34%

Produkt niedostępny

Hygge? A co to takiego?

Jest zimny, deszczowy wieczór. Na szczęście ty siedzisz w ciepłym domu otulony ciepłym kocem i pijesz swoją ulubioną herbatę. A teraz wyobraź sobie romantyczną kolację z miłością swojego życia. A co powiesz na udany weekendowy wypad ze znajomymi? To, co wtedy czujesz, to jest właśnie Hygge.

Słowo to pochodzi z języka duńskiego i nie da się go dokładnie przetłumaczyć na nasz ojczysty język. Wyraz ten określa wypełniające nad uczucie szczęścia, ciepła i komfortu.

Nie bez przyczyny mówi się o Duńczykach jako najszczęśliwszych ludziach na Ziemi. Co jest ich tajemnicą? Autor książki odpowiada na to pytanie, tłumacząc z czego wynika ich dobre samopoczucie. Duńczycy żyją bowiem wolniej, spędzają dużo czasu z bliskimi osobami oraz umieją cieszyć się z małych rzeczy. A to zaledwie namiastka tego, co ma nam do przekazania autor.

Meik Wiking jest dyrektorem Instytutu Szczęści w Kopenhadze i tą właśnie książką pragnie zarazić świat filozofią hygge. W zgrabny sposób dokładnie opisuje to, co przynosi ludziom szczęście oraz zasypuje nas inspiracjami i pomysłami na poprawienie psychicznego i fizycznego komfortu w życiu. Poprzez ważną lekcję, jaką jest radość z małych rzeczy, autor wskazuje czytelnikowi drogę do lepszego samopoczucia każdego dnia. Ponadto publikacja została wyposażona w bardzo ładną i estetyczną grafikę, która niezwykle umila lekturę.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Mówi się, że Duńczycy są najszczęśliwszym narodem na świecie. Zastanawialiście się dlaczego akurat oni? W jaki sposób to robią? Z pomocą przychodzi nam ta książka, która wiele wyjaśnia.

  Hygge to filozofia, którą stosują przede wszystkim Duńczycy i Norwegowie. Opisuje ona codzienne sytuacje, w których możemy znaleźć szczęście i przyjemność.

  Książka została bardzo dobrze napisana – autor posługuje się prostym językiem, temat wyczerpał w stu procentach, potrafi zaciekawić czytelnika, podzielił ją tematycznie, dzięki czemu szybko można odnaleźć interesujące nas fragmenty.

  Wydawnictwo bardzo się postarało, aby utwór ten został przepięknie wydany. Mamy okładkę, która jest w miarę minimalistyczna i składająca się z kilku kolorów, które zostały stonowane i nie rażą po oczach. Wewnątrz znajduje się wiele świetnych zdjęć, które są bardzo dobrej jakości. Mimo iż książka jest małych rozmiarów, to ma dość dużą czcionkę. To niezbyt duże wydanie sprawia, że możemy ją zabrać wszędzie i dzielić się szczęściem z innymi. Minusem jest to, iż dzieło to śmierdzi. Mam dobry węch, dlatego przeszkadzało mi to w trakcie czytania.

  Myślałem, że książka ta odkryje przede mną wielką tajemnicę tego, jak być szczęśliwym. Niestety nie jest ona odkrywcza, podaje przykłady, które z jednej strony są oczywiste, zaś z drugiej i tak się do nich nie stosujemy.

  Zdziwiło mnie to, że słowo hygge jest bardzo często uważne w języku duńskim, ba, łączy się je z innymi wyrazami, tworząc neologizmy. Odpowiednikami tego słowa w języku polskim są: „błogostan”, „szczęście”, „radość z przyjemności”.

  Jestem zawiedziony tą książką, gdyż nie zachęciła mnie ona do tego, abym stał się hygge. Tak jak wcześniej wspomniałem, nie jest ona odkrywcza. Dla mnie nie jest ona ani poradnikiem, ani motywatorem, tylko książką trochę pseudofilozoficzną. Przyczyną tego może jest to, iż nie do końca wierzę w takie filozofie jak hygge. Jeśli jednak wy jesteście ciekawi, jak stać się szczęśliwym, to koniecznie sięgnijcie po ten utwór. Może zmieni ON wasze życie?

  Za przekazanie egzemplarza do recenzji dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca.

  Tytuł:„Hygge. Klucz do szczęścia”

  Autor: Meik Wiking

  Wydawnictwo: Czarna Owca

  Przełożyła: Elżbieta Frątczak-Nowotny

  Adaptacja okładki: Magdalena Zawadzka

  Korekta: Maciej Korbasiński

  Wydanie: I

  Oprawa: twarda

  Liczba stron: 285

  Data wydania: 09.11.2016

  ISBN: 978-83-8015-556-5

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Hygge to książka, po którą sięgnęłam, ponieważ zachęciła mnie do tego tylko i wyłącznie okładka. Nie żałuję ocenienia powieści po okładce, bo był to strzał w dziesiątek.

  Bądź hygge! – bądź szczęśliwy!

  Hygge jest pojęciem, którego nie da się dosłownie przetłumaczyć na język polski, a które jest jednym z najpiękniejszych duńskich słów. To określenie na uczucie szczęścia, ciepła, komfortu i bezpieczeństwa.

  Według badań Duńczycy są najszczęśliwszym narodem na świecie. Meik Wiking, autor książki i dyrektor Instytutu Szczęścia w Kopenhadze, przybliża nam duński przepis na szczęście, którym jest właśnie filozofia hygge. Duńczycy cieszą się z drobnostek, żyją wolniej i spędzają dużo czasu z bliskimi. Bo w końcu szczęście to radość z małych rzeczy!

  Książka opowiada o tym jak żyją tamtejsi mieszkańcy. Zawiera ona również ciekawostki na temat Danii. Wiedziałeś, że Duńczycy przez rok zużywają ok. 6 kg wosku? Zaskakujące, prawda? Po prostu uwielbiają świeczki. Palą je codziennie. Ich zdaniem świece podkręcają atmosferę i wpuszczają do umysłu dobrą energię. To jeden z ich tajników do szczęścia.

  W książce znajdziecie też dużo inspirujących zdjęć. Emanują radością! Natkniecie się również na wiele pozytywnych i mądrych cytatów.

  Powieść da wam jaśniejszy obraz na świat i na postrzeganie go. Widzenie w każdej sytuacji jakiejś pozytywnej rzeczy. Książka na pewno przyda się pesymistą. Spodoba się pozytywnie nastawionym do życia. Nie spodoba się nielubiącym grubych książek!

  Mi osobiście bardzo spodobała się ta książka. Czytałam ją z zapałem. Na pewno wiele się nauczyłam i o szczęściu i o Duńczykach. Dzięki tej książce Dania jest moim następnym celem na listę miejsc, które muszę odwiedzić.

  Jak to mówią Duńczycy ''Po prostu ciesz się z ŻYCIA!''

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Od kilku lat we wszelkich badaniach nad szczęściem Duńczycy zajmują pierwsze miejsce. Jakim cudem? – można zapytać, skoro w Danii podatki są jednymi z największych na świecie, a pogoda jest do luftu! Ano jakimś! Składa się na nie kilka, kilkanaście elementów, tworzących owo tajemnicze hygge. Dodam, że Duńczycy mają darmowe szkolnictwo wyższe i opiekę zdrowotną, a urlop trwa u nich 5 tygodni!

  Autor analizuje filozofię hygge – najważniejsze elementy tworzące klucz do osiągnięcia szczęścia. Zaczyna od światła, a potem rozprawia o byciu razem, napojach i potrawach (są przepisy kulinarne), ubraniach, domu i dizajnie. Zdradza, jak można być hyggeligt poza domem, za małe pieniądze, przez cały rok. Latu poświęca osobny rozdział, tak jak Kopenhadze i Bożemu Narodzeniu – najbardziej hyggelig czas w roku. Przewodnikiem po duńskim szczęściu w pigułce jest Manifest hygge. Ważne są słowniczek i lista życzeń hygge, a nieliczne wyniki badań zaskakują odpowiedziami.

  Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że czytając tę książkę czy mnóstwo innych, byłam hyggeligt (szczęśliwa). Ubrana na luzie po domowemu, czasami w wełnianych skarpetach, przykryta kocem, z gorącą herbatą w dłoni i czymś słodkim „uprawiałam” hygge. Wszystkie te elementy są jego składnikami. Jednak to nie książka czy ciasto są najważniejsze. To poczucie bezpieczeństwa, komfortu, ciepła. To relacje społeczne. Duńczycy bardzo często spotykają się w rodzinnym gronie czy ze znajomymi i wszystko robią wspólnie. To jest ich podstawa bycia szczęśliwymi. Jakie jest hygge? Proste, skromne, niespieszne, nastrojowe, rustykalne. Takie domowe, swojskie, na luzie, bliskie sercu, równe dla wszystkich, przyjazne ludziom i przyrodzie.

  Gdy niespiesznie czytałam niniejszy poradnik, już byłam hyggeligt. Delektowałam się słowami i zdjęciami. Atmosfera szczęścia budowana przez autora, poparta przykładami i opowiastkami z jego życia, spłynęła i na mnie. Było mi naprawdę dobrze. W dodatku autor zachęca do osiągnięcia hygge przez wykorzystanie elementów, o których pisze w swojej książce. Zastanawiałam się nad sobą i hygge, które nieświadomie praktykowałam do tej pory. Jednocześnie myślałam nad tym, co jeszcze mogę „zaadoptować” od Duńczyków, by być bardziej hyggeligt.

  Treść napisana i przekazana w prosty sposób to jedno hygge. Drugie to wydanie tej książki. Okładka zahipnotyzowała mnie niebiesko-złotymi elementami i wspaniałą kompozycją. Jest taka prosta, uporządkowana, kojąca dla oczu, a jednocześnie przyciągająca wzrok. Twarda oprawa i niewielki format również stanowią o jej zewnętrznym pięknie. A w środku przemyślana grafika, dużo „szczęśliwych” zdjęć i… mała czcionka. To akurat nie było dla mnie hyggeligt. Wiele rzeczy w tym poradniku zaskoczyło mnie pozytywnie, a może raczej uświadomiło mi to i owo oraz zmusiło do refleksji.

  Hygge. Klucz do szczęścia to poradnik o szczęściu w rozumieniu Duńczyków, napisany przystępnie i zilustrowany zdjęciami w stylu slow. W trakcie lektury wprowadza czytelnika w dobrostan, relaksuje i uszczęśliwia, podając przepis na życie w stylu hygge. Pozycja dla każdego, kto ma ochotę zgłębić temat, kto chce być (bardziej) szczęśliwy. Jak wygląda duński przepis na szczęście? Przekonajcie się sami i wprowadźcie jego elementy do własnego życia. Ja tak robię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo ciekawa pozycja, napisana w bardzo przyjemny sposób. Dużo treści, która faktycznie pokazuje ile małych sukcesów podczas dnia, jest przez nas pomijana i ile impulsów szczęścia sami sobie odbieramy. Książka Meika Wikinga na pewno jest z tych, która przyniosła mi dużo uśmiechu na twarzy i radości w życiu. Na pewno na gorszy okres w życiu tytuł idealny i wrócę do niego w takiej sytuacji. Z uśmiechem na twarzy polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
25,01 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Stworzeni do szczęścia. Klucz do dobrego życia 5/5 Nasza cena:
20,03 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stworzeni do szczęścia. Klucz do dobrego życia

Kiedy Bóg tworzył nasze serce, uznał je za tak dobre i tak godne miłości, ze jego kawalątek zatrzymał w niebie. Resztę posłał na świat, by cieszyła się Jego darami i na ich podstawie wskazywała nam drogę do Niego, ale też zawsze nam przypominała, że niczego na tym świecie nie możemy kochać całym...
Sztuka tworzenia wspomnień 5/5 Nasza cena:
33,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka tworzenia wspomnień

Jak powstają szczęśliwe wspomnienia? Dlaczego fragment piosenki, zapach albo smak mogą cofnąć nas w czasie do zapomnianych wydarzeń? I czymożna nauczyć się tworzyć szczęśliwe wspomnienia i ćwiczyć zapamiętywanie ich na dłużej? W zeszłym roku Meik Wiking - autor wydanego w 37 krajach bestsellera...
Sztuka tworzenia wspomnień 1/5 Nasza cena:
32,23 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka tworzenia wspomnień

Jak powstają szczęśliwe wspomnienia? Dlaczego fragment piosenki, zapach albo smak mogą cofnąć nas w czasie do zapomnianych wydarzeń? I czy można nauczyć się tworzyć szczęśliwe wspomnienia i ćwiczyć zapamiętywanie ich na dłużej?W zeszłym roku Meik Wiking autor wydanego w 37 krajach bestsellera...
eBook Lykke pdf 0/5 Nasza cena:
25,49 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Lykke pdf

Nie trudno zrozumieć, dlaczego Dania często jest nazywana najszczęśliwszym krajem na świecie. W Danii ludzie nie tylko mają pracę i zachowują doskonałą równowagę miedzy różnymi sferami życia, ale mogą też studiować za darmo, mają pociągi, które przyjeżdżają na czas, no i w przeliczeniu na...
Śmiertelni nieśmiertelni 0/5 Nasza cena:
31,86 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmiertelni nieśmiertelni

Oparta na faktach opowieść o miłości, cierpieniu, życiu, śmierci i wyzwoleniu. Śmiertelni nieśmiertelni to najpopularniejsza i najbardziej poruszająca książka Wilbera. Stanowi zapis niezwykłej historii miłości dwojga ludzi, którzy pokochali się „od pierwszego dotknięcia”. Tę piękną i bardzo...
Sztuka minimalizmu w codziennym życiu 4/5 Nasza cena:
33,04 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka minimalizmu w codziennym życiu

Sztuka minimalizmu w codziennym życiu: Żyjemy w świecie nadmiaru. Nadmiaru możliwości, nadmiaru dóbr materialnych, nadmiaru przedmiotów. Ich wielość nie oznacza jednak zwiększenia satysfakcji i zadowolenia z życia. Nadmiar posiadanych przez nas rzeczy ogranicza naszą wolność i nasz wewnętrzny...
Lekcje stoicyzmu 0/5 Nasza cena:
23,23 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lekcje stoicyzmu

Krótki i praktyczny poradnik dla nowoczesnego stoika. Od kilku lat stoicyzm cieszy się coraz większą popularnością. Ale o co tak naprawdę chodziło stoikom? By odpowiedzieć na to pytanie, filozof John Sellars na nowo odczytuje dzieła Seneki, Epikteta i Marka Aureliusza. Przygląda się nie tylko...
Mała księga życia według Kahlila Gibrana 5/5 Nasza cena:
19,83 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mała księga życia według Kahlila Gibrana

Wizjonerski głos pocieszenia, miłości i tolerancji W tej pięknej książeczce odkryjesz podstawową mądrość dotyczącą życia. To nowe spojrzenie na słowa i mądrości Khalila Gibrana uwzględniające główne wpływy na jego życie: kulturę Bliskiego Wschodu, mistycyzm natury i duchowość. Według Gibrana życie...
Lęk. Co warto wiedzieć, by przetrwać burzę 3/5 Nasza cena:
21,68 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lęk. Co warto wiedzieć, by przetrwać burzę

Uważność może nam dać odwagę. Większość z nas, nawet gdy przeżywa radość, odczuwa jednocześnie głęboki lęk. Lękamy się końca szczęśliwej chwili, niezaspokojenia naszych potrzeb, utraty przedmiotów miłości czy poczucia bezpieczeństwa. W niniejszej książce nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla Thich...
Praktyka uważności dla początkujących 5/5 Nasza cena:
26,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Praktyka uważności dla początkujących

Odzyskaj chwilę obecną i pełnię życia Recepta na życie bardziej świadome wydaje się dość prosta: stale na nowo powracać uwagą do tego, co właśnie się dzieje. Każdy, kto tego próbował, wie jednak, że dopiero w tym momencie pojawiają się zasadnicze pytania dotyczące naszego funkcjonowania. „Praktyka...
Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego kochasz, czujesz, myślisz właśnie tak 5/5 Nasza cena:
38,22 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego kochasz, czujesz, myślisz właśnie tak

Jest to jedna z najwartościowszych i najbardziej pomocnych książek psychologicznych, pozwalająca na sporządzenie własnego psychologicznego autoportretu, uchwycenie unikalnego profilu swoich cech, skłonności i nawyków. Osoba, która zgłębi zawarte w niej wiadomości i samodzielnie lub z pomocą...
Wybrane bestsellery
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 0/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,77 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,37 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula