Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 17
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
296
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Aranżowane małżeństwa w XXI wieku są możliwe! Decydują się na nie bohaterowie książki "Grzeszny zdobywca", chcąc ratować rodzinne biznesy przed upadkiem. Wydaje się nieszkodliwe, prawda? Nic bardziej mylnego.

"Grzeszny zdobywca" to pierwszy tom z zapowiadanej serii "Seksowny duet" pióra Laurelin Paige. Główna bohaterka, Elizabeth, ma odziedziczyć imperium medialne po swoim zmarłym ojcu. Testament jasno wskazuje, że firma będzie należała do niej dopiero kiedy skończy dwadzieścia dziewięć lat, chyba że wcześniej wyjdzie za mąż. Kobieta nie chce czekać czterech lat na fortunę i splendor; zaczyna więc rozglądać się za sensownym kandydatem do zawarcia czysto biznesowej transakcji.

Donovan Kincaid, potentat z tej samej branży, przedstawia Elizabeth propozycję małżeństwa na niby, a w roli wykonawcy widzi swojego zastępcę, Westona Kinga. Wszyscy wokół zaczynają się zastanawiać, jak odebrać kobiecie prawa do firmy - ta, przerażona zakusami najbliższej rodziny, decyduje się pójść na układ. Początkowo para nie wydaje się wiarygodna, muszą zatem wypracować kilka zachowań, zwłaszcza tych odgrywanych w towarzystwie, by nikt nie nabrał podejrzeń.

Po pewnym czasie między małżonkami wybucha nieprzewidziana namiętność, która całkowicie przesłania im świat. Będzie pikantnie, perwersyjnie, a do tego wszystko na oczach rekinów europejskiej finansjery. Książka warta i poświęconego na nią czasu, i - bez wątpienia - grzechu.

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Laurelin Paige jest autorką ponad trzydziestu powieści z gatunku literatury obyczajowej i romansu. Nie boi się odważnych opisów, bardzo często wplatając w fabułę pełne namiętności uniesienia między bohaterami. Zazwyczaj pisze w cyklach, do najbardziej popularnych należą: "Uwikłani", "Hollywood Heat", "Ryder Brothers" oraz "Slay Quartet".

Recenzje (17)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  “Tylko pocałunek, a czułam się, jakby odkrywał moje tajemnice, których nawet ja sama nie znałam.”

  Laurelin Paige uwielbiam odkąd w moje rączki wpadł Perwersyjny Bogacz. Od tamtej pory książki Laurelin pochłaniam na raz i nie mogę się od nich oderwać. Ta historia jest niesamowita w najbardziej szalony sposób. Bohaterowie doprowadzali mnie do szału, fabuła była więcej niż przyjemna i na całe szczęście nie musiałam długo czekać na drugi tom, który również już jest za mną, jednak o nim opowiem wam trochę później.

  Weston King jest dosłownie królem, królem kobiet na jedną noc pozostawieniem ich. Kochał swoje życie, swoją rozwijającą się firmę i kochał to, że jest kawalerem. Jednak jego partner biznesowy ma inny pomysł na to, jak jeszcze bardziej rozwinąć firmę. A jest to zaaranżowane małżeństwo. Zna kogoś, kto potrzebuje męża, a ich ślub byłby korzystny dla obu stron. Tyle że Weston miał swoje własne plany, na wciąż niezbyt pewną przyszłość. I na pewno nie było w nich fałszywego małżeństwa. Ale czego nie robi się dla firmy, prawda?

  Elizabeth Dyson jest uprzywilejowaną księżniczką. Nigdy nie pracowała i już z całą pewnością nie ma pojęcia o tym, jak prowadzić firmę. Ale Beth jest mądra, uczciwa i na pewno nie zostawi dziedzictwa w rękach kogoś, kto nie jest honorowy. Aranżowane małżeństwo nie było tym, do czego dążyła, ale było jedyną odpowiedzią na jej modlitwy. Co jakiś czas musi sobie tylko przypomnieć fakt, że związek z Westonem to fikcja.

  Czytanie historii Elizabeth i Westona, walczących z nieuniknionym było dosyć zabawne. Ich chemia była szalona, a walka na zmysły wykreowana wyśmienicie i z humorem. Zachowywali się czasem jak małe dzieci, zwiększając dystans między sobą i zarazem dbając o to aby ich związek pozostał jak najbardziej fikcyjny. Ale wszystko co czuli, oraz to, czego doświadczyli, było realne. Byli na drodze do czegoś pięknego, czegoś tak autentycznego i nieoczekiwanego. Kocham każdą część tej książki a jej zakończe sprawiło, że od razu musiałam mieć drugi tom w rękach!

  Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest w romansach biurowych coś, co do nich niewątpliwie przyciąga. Nie mam pojęcia, czy to ten dreszczyk emocji związany z pracą, czy też jakieś ,,pracownicze intrygi", zakazane relacje. W każdym bądź razie romanse biurowe to jeden z typów książek, które naprawdę lubię. Miałam nadzieję, że powieść Paige, jakby nie było autorki ,,Pierwszego dotyku" zrobi na mnie jakie większe wrażenie. I owszem jest całkiem dobrze, ale jakichś fajerwerków nie było. Zdecydowanie spodziewałam się czegoś więcej.

  By objąć jak najszybciej firmę swojego ojca Elizabeth musi jak najszybciej się ożenić. W zamian za wzmocnienie pozycji firmy na europejskim rynku, za namową swojego przyjaciela Weston King postanawia poślubić młodą dziedziczkę. Oboje się nie znoszą, ale z każdym dniem to zaczyna się niebezpiecznie zmieniać.

  Ile to już razy czytałam o ,,małżeństwie z przymusu" ? Tym razem małżeństwo wcale nie będzie bardzo prostym rozwiązaniem. Elizabeth to młoda kobieta, która niedawno co skończyła studia. Jest ambitna, mądra, choć niestety minusem jest, że kompletnie nie zna się na prowadzeniu biznesu. Zanim zdążyła pójść na studia z tej dziedziny, jej ojciec zmarł zostawiając jej cały spadek, włączając w niego firmowe imperium Dyson Media, ale pod warunkiem, że ukończy 29 lat, albo wyjdzie wcześniej za mąż. By jej kuzyn nie zniszczył firmy postanawia znaleźć jakiś sposób na to, by jak najszybciej przejąć firmę. I oczywiście pozostaje jej tylko szybki ożenek. Chętny - Weston King - znajduje się bardzo szybko, ale nie ma niczego za darmo. Ma ona przekazać mu udziały w oddziale firmy zajmującym się reklamą. Elizabeth i Weston są jak ogień i ... ogień. Trafiła kosa na kamień. oboje są uparci, wiedzą czego chcą i nie przyjmują kompromisów. Na dodatek nie pałają do siebie za dużą sympatią i jak możecie się spodziewać nieustannie się kłócą. Ta dwójka bohaterów naprawdę mi się spodobała. Elizabeth to tak silna kobieta, że po prostu od pierwszej strony wiedziałam, że ją polubię. Natomiast Weston na pewno jest nieco inny niż bohaterowie romansów, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Jest oczywiście poważny, dąży do celu, ale nie jest przy tym pracoholikiem.

  Pamiętam, jak Laurelin Paige niemalże zaskoczyła mnie w serii Pierwszy i ostatni. Być może na mój odbiór tej powieści ma fakt, że seria Seksowny Duet łączy się niejako z serią Kuszący Duet. Tak, przyznam szczerze, że nie wiedziałam o tym, gdy sięgałam po tę historię. Jednakże, jakby nie było seria Seksowny Duet jest oddzielnym ,,tworem", więc myślę, że spokojnie można ją oceniać, jako oddzielną historię. Na pewno muszę pochwalić Paige za lekki język, książkę czyta się naprawdę szybko, choć gdzieś w połowie zaczęła mnie nużyć i tak do niemal samego końca, gdzie naprawdę byłam w lekkim szoku, na tyle, że chciałam mieć ,,na już" drugą część. Książki dla kobiet mają to do siebie, że uczucie między bohaterami rozwija się w nich raczej powoli. Tutaj też nie jest inaczej. Tyle, że naprawdę mamy tu tak ognistych bohaterów, że ciężko nie przyznać, że są po prostu idealnie dopasowani. Ich poczucie humoru mnie bawiło, choć były tu też momenty, że po prostu wkurzałam się na nich za to, co robili. Czasami po prostu zachowywali się jak dwójka małych rozwydrzonych dzieci, którym nie można niczego przetłumaczyć. Nie można jednak zaprzeczyć - chemia pomiędzy Elizabeth a Westonem jest naprawdę ogromna. Tutaj aż lecą iskry. A gdy dodamy do tego upartość dwójki bohaterów, otrzymamy naprawdę idealną mieszankę wybuchową. Niejako, że ta seria łączy się z serią Kuszący Duet, to tez mamy tutaj Sabrinę i Donovana, których losy przeplatają się, a właściwie uzupełniają się z historią opisaną w serii Seksowny Duet.

  ,,Grzeszny zdobywca" to powieść dla znających serię Kuszący Duet lektura obowiązkowa, ale jestem przekonana, że i osoby, które chcą przeczytać historię Elizabeth i Westona znajdą w niej na pewno idealną rozrywkę. To nowość, która między innymi dzięki docinkom bohaterów sprawi, że nie raz się uśmiechniecie. Lekka lektura wprost idealna na jesienne wieczory. Mi zabrakło w niej kilku elementów, myślałam, że autorka kilka rzeczy rozegra w niej zupełnie inaczej. Jednak z pewnością Ci, którzy uwielbiają takie lekkie historie będą usatysfakcjonowani. Mi nie pozostaje nic innego, jak czekać na drugą część i mam nadzieję, że jak najszybciej poznam dalsze losy głównych bohaterów..

  Całą recenzję przeczytasz na blogu MŚL

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🔞„GRZESZNY ZDOBYWCA”🔞

  Laurelin
  Paige Wydawnictwo Kobiece

  Co powiecie na temat aranżowanych małżeństw? Weston King musi poślubić Elizabeth dla korzyści majątkowych.

  Elizabeth przez niesprawiedliwy testament ojca, żeby ratować rodzinną firmę musi wyjść za mąż. Czy aranżowane małżeństwo będzie idealne? Czy w ogóle do niego dojdzie? Kim tak naprawdę jest Weston? Czy jego zamiary są takie same jak Elizabeth? Przekonajcie się sami.

  W książce nie brakuje gorących, erotycznych scen a także zwrotów akcji. Znajdziecie tutaj piękne panie i przystojnych mężczyzn. Bohaterowie są wyraziści.

  Czy bylibyście w stanie wyjść za mąż/ożenić się tylko dla korzyści majątkowych? A może żyjecie w podobnym związku jak Elizabeth i Weston? On jest starszy ona młodsza.

  „Grzeszny zdobywca” jest pierwszym tomem serii „Seksowny duet”.

  Powieść przeczytałam w jeden wieczór. Historię poznajemy z perspektywy dwóch bohaterów Westona i Elizabeth. To jest dobre rozwiązanie, ponieważ mogłam poznać lepiej bohaterów. Czytać co w danym momencie myślą i robią, a także co aktualnie kombinują.

  Jak myślicie takie małżeństwo może być udane? Czy raczej totalna klapa?

  Polecam „Grzesznego zdobywcę” wszystkim czytelnikom 21 plus, którzy uwielbiają powieści erotyczne.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po przeczytaniu serii :Kuszący duet" szkoda było mi Westona, że nie mógł być z Sabiną, tylko został zmuszony do udawanego ślubu z Elizabeth. Ale ta ksiżka pokszuje to z innej, zaskakującej strony i przedstawia początek znajomości i rosmącego uczucia i pożągania między Westonem i Elizabeth. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Super polecam obie części...Wspaniały obraz,że miłość potrafi zmienić,otworzyć każdego człowieka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 12 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Laurelin Paige
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Seksowny duet
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 296
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366611368
 • Język: polski
 • Podtytuł: Seksowny duet. Tom 1
 • Oryginalny tytuł: Dirty Sexy Player
 • Tłumacz: Grzegorz Gołębski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366611368
 • EAN: 9788366611368
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem… Dalsze losy bohaterów „Grzesznego zdobywcy” autorki bestsellerów, Laurelin Paige. Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała. Chociaż ślub z Westonem Kingiem był zwyczajną transakcją biznesową, nie przewidziała, że poczuje do niego...
Uwikłani. Tom 4. Grzeszne noce 4/5 Nasza cena:
17,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Tom 4. Grzeszne noce

Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani autorstwa Laurelin Paige! Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. W pracy to ona jest szefem i wydaje polecenia podwładnym, jednak jest sfera życia, w której...
Lights, Camera. Tom 2. Twardziel 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lights, Camera. Tom 2. Twardziel

Pełna namiętności i pasji historia miłości osadzona we współczesnym Hollywood. Bezkompromisowy Seth Rafferty jest scenografem, który doskonale zna naczelną zasadę Hollywood, aby nie angażować się w związki z filmowymi gwiazdkami. Wiele razy przekonał się, że piękne aktorki nie mają do zaoferowania...
Na zawsze. Uwikłani. Tom 3 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Uwikłani. Tom 3

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Uwikłani. Hudson 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Hudson

W końcu doczekaliśmy się historii Uwikłanych, tym razem sugestywnie opisanej z perspektywy przystojnego biznesmena Hudsona Pierce’a. Jego życie można podzielić na dwie części: przed nią i po niej…
Lights, Camera. Tom 1. Playboy 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lights, Camera. Tom 1. Playboy

Micah Preston to sławny aktor i playboy, o którym w Hollywood krążą legendy. Jednak, kiedy poznali się z Maddie siedem lat wcześniej i spędzili kilka upojnych chwil na imprezie, Micah był po prostu “zwykłym” chłopakiem, który zawrócił w głowie “zwykłej” dziewczynie. Teraz spotkają się ponownie, ON...
Pierwszy dotyk 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy dotyk

Emily Wayborn otrzymuje osobliwą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą Emily od dawna nie miała kontaktu. W przeszłości kobiety spędziły razem szalone chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi...
Chandler. Uwikłani 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chandler. Uwikłani

Pamiętacie Hudsona? Jego młodszy braciszek to niezłe ziółko. Pełnokrwisty biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli jednak chodzi o stoły, to twierdzi, że do seksu nadają się lepiej od łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę urok playboya, któremu nie sposób się oprzeć....
Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować. Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu! Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym...
Perwersyjna miłość. Kuszący duet. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perwersyjna miłość. Kuszący duet. Tom 2

Odkąd Sabrina odkryła, że jest jednym z sekretów Donovana, nie może poukładać własnych myśli i zrozumieć swoich uczuć. On sam zniknął i nie daje znaku życia. Z pomocą przybywa siostra Sabriny, Audrey. Dzięki niej nowa rzeczywistość staje się łatwiejsza do zniesienia. Szybko okazuje się jednak, że...
Obsesja. Uwikłani. Tom 2 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obsesja. Uwikłani. Tom 2

Trylogia przez wielu określana jako lepsza od Greya. Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans... Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez...
Pokusa. Uwikłani. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

Elektryzująca… hipnotyzująca… fascynująca… książka, o której mówią wszyscy! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w...
Wybrane bestsellery
Sanatorium Zagłada 5/5 Nasza cena:
29,25 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sanatorium Zagłada

Nikt nie miał prawa skazać na śmierć drugiego człowieka, nikt nie miał też prawa odebrać mu bez jego winy wolności. Lew Wilcek to potomek prastarego rodu, wychowywany w całkowitym odosobnieniu i przeświadczeniu, że wciąż trwa belle époque. Człowiek dawnych ideałów oraz minionych wartości, który...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
67,92 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

Pakiet 3 książek: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
287,58 zł 299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
29,44 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Nie dla mnie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
32,12 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
39,59 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

W podręczniku Oblicza epok dla klasy 2, część 1 znajdują się teksty wczesnego romantyzmu, m.in. wiersze poetów jezior (zakres rozszerzony), Giaur Byrona, Cierpienia młodego Wertera oraz Faust Goethego, opowiadania Edgara Allana Poego (zakres rozszerzony), a także twórczość dwóch największych poetów...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula