Gra w nigdy

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
432
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,89 zł
Nasza cena: 25,95 zł 42,00 zł Taniej o: 38%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Gra w nigdy” i przekonaj się, jak wiele człowiek jest w stanie zaryzykować, aby odnaleźć tych, których kocha!

Niemal każdy z nas ma w swoim otoczeniu osobę, której ufa, z którą spędza wiele czasu i bez której nie wyobraża sobie swojego świata. Co stałoby się w momencie, kiedy bez żadnego ostrzeżenia zniknęłaby ona z naszego życia? Zupełnie bez śladu i informacji na temat nowego miejsca swojego pobytu?

Gdy w jednej z miejscowości w Dolinie Krzemowej niespodziewanie ginie dziewiętnastolatka, jej ojciec robi wszystko, by jak najszybciej ją odnaleźć. Działania policji nie są dla niego wystarczające, więc wyznacza atrakcyjną nagrodę przeznaczoną dla tego, kto odnajdzie jego Sophie. Współpracę nawiązuje z nim Colter Shaw, który słynie z poszukiwania zaginionych osób.

Z czasem okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej złożona, niż mężczyźni początkowo sądzili. Ofiar porwań zaczyna przybywać, pojawia się także hipoteza, że za każdym z nich stoi ten sam sprawca, który inspiruje się pewną grą komputerową. W tej wirtualnej rozrywce gracz, który jest uwięziony w pułapce, musi samodzielnie znaleźć drogę ucieczki, korzystając w tym celu z pięciu losowych przedmiotów. Jeśli poniesie porażkę, zginie. Czy taki sam los grozi porwanym?


O książce

Szalone tempo, pełna zwrotów akcja i niezły dreszcz emocji. Nie przegapcie tej powieści!

Harlan Coben

Deaver – jak zawsze – wciąga już od pierwszej strony i funduje czytelnikom niezłą jazdę bez trzymanki. Tym razem z udziałem nowej gwiazdy – bohaterem jego nowej serii jest fenomenalny Colter Shaw. Nikt na świecie nie robi tego lepiej niż Deaver!

Lee Child

Totalnie zakręcona fabuła, znakomite postaci i niesamowite napięcie. Czytelnicy będą zachwyceni! Wyczekuję każdej nowej powieści Deavera, ale ta bije wszystkie poprzednie na głowę!

Karin Slaughter

Deaver wprowadza na scenę nową, fascynującą postać detektywa – oto Colter Shaw. Fabuła, emocje, napięcie! Od pierwszej strony czujesz, że jesteś w rękach mistrza!

Peter Robinson

Absolutny zachwyt! "Gra w nigdy" to diablo porywająca lektura. Niesamowity napęd, rewelacyjni bohaterowie, fabuła dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Petarda!

Chris Pavone


O autorze

Jeffery Deaver, autor prezentowanej powieści, to popularny amerykański pisarz, który zasłynął publikacjami z następujących gatunków literackich: thriller, literatura sensacyjna, kryminał i horror. Ukończył studia na dwóch kierunkach: prawo oraz dziennikarstwo. Jego książki przetłumaczono na ponad trzydzieści języków, a krytycy wielokrotnie wyrażali swoje uznanie wobec jego twórczości.

Wiele jego historii doczekało się swoich ekranizacji w gwiazdorskiej obsadzie - z Angeliną Jolie oraz Denzelem Washingtonem na czele. Dotychczas opublikował już takie tytuły, jak między innymi: "Dwunasta karta", "Szlif", "Kamienna małpa", czy "Pocałunek stali".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kiedy pisze się coś ręcznie i powoli słowa stają się twoją własnością. Gdy stukasz w klawisze, już nie są takie twoje. Czytasz - jeszcze mniej. A kiedy słuchasz, w ogóle nie należą do ciebie."

  Nie ma opcji, abym nie dała się skusić na książki tego autora, wiele satysfakcjonujących godzin spędziłam z nimi. Odpowiadają mi mocno rozbudowane przygody czytelnicze, w których kilka wątków przeplata się w intrygujących klimatach. "Gra w nigdy" otwiera serię z Colterem Showem, łowcą nagród, pomagającym odnaleźć zaginione osoby. Mężczyzna nie jest zimnym i bezlitosnym myśliwym lokalizującym ludzi za pieniądze, kieruje się własnym kodeksem etycznym, który dopuszcza różne alternatywy działania, w tym współczucie i litość. W miarę zagłębiania się w powieść coraz lepiej poznajmy osobowość Coltera, sposób działania, motywy postępowania, sytuację społeczną i biznesową. Od początku przekonujemy się, że nie jest to łatwy proces, gdyż sekrety przeszłości Shawa nie dają się szybko wyłuskać na powierzchnią. Przyznam, że właśnie to tajemnicze owianie losów bohatera niezwykle mnie przyciągnęło, zapowiada się mega zajmujące wkraczanie w ich sferę wpływu. Podejrzewam, że wszystko będzie się wyjaśniać fragmentarycznie z tomu na tom, a to bardzo mi odpowiada.

  Pomysł fabuły osadza się na porwaniu i zaginięciu osób, z różnych warstw społecznych, wieku, płci i uposażenia finansowego. Rozpoczyna się od zniknięcia dziewiętnastoletniej studentki zarządzania i administracji, zatrudnionej w firmie informatycznej. Nagrodę za odnalezienie kobiety wyznaczył ojciec zawiedziony biernością policji. Colter Shaw dociera do Doliny Krzemowej, a tam wikła się w złożone i wieloetapowe śledztwo, w którym nie brakuje zafiksowanych miłośników gier komputerowych, a przede wszystkim śladów morderczej działalności. Autor frapująco wciąga w szaradę napięcia i niedomówień. Kilka razy wydaje się, że proces docierania do prawdy dobiegł końca, lecz następuje nagły zwrot akcji, mieszający szyki interpretacji i przypuszczeń. Wszystko zgrabnie składa się na obstawianą hipotezę, a potem nieoczekiwanym cięciem jest pozbawiane słuszności i aktualności. Znów trzeba się przedzierać przez gąszcz wskazówek i tropów.

  Ostateczne rozwiązanie może lekko rozczarować prostotą, jednak w całościowym ujęciu wypada nieźle. Zwłaszcza, że czarny charakter należy do inteligentnych, przebiegłych, planujących z dużym wyprzedzeniem, a co więcej zna się na psychologii i kryminalistyce. Raził mnie natomiast nieco szarpany styl narracji, czasami nie mogłam dostatecznie szybko połapać się w nurcie biegu zdarzeń, dopiero po jakimś czasie przywykłam do tego efektu. Liczyłam na większe emocje, ale to pierwsza odsłona serii, zatem wiele rozgrzebanego materiału, który dopiero będzie ewoluować w kierunku harmonii scenariusza zdarzeń. Przypuszczam, że osoby zafascynowane grami komputerowymi, doskonale znającymi ich świat i różnorodność, lepiej wczują się w atmosferę powieści, więcej z niej wyciągną. W każdym razie, czekać będę na drugi tom, ciekawe w co nas wciągnie Deaver.

  B[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ”Nie uciekniesz, nie przetrwasz i nie wygrasz”

  W literaturze sensacyjno-kryminalnej liczą się dla mnie cztery nazwiska: Coben, Chattam, Lehane i Deaver. Cała reszta to tylko poszerzenie horyzontu i przyjemne urozmaicenie kolejnymi nowinkami z tego gatunku. O tym ostatnim autorze, ale bynajmniej nie ostatnim w hierarchii wartości, bo wszystkich czterech stawiam na równi, dzisiaj słów kilka, albowiem pojawiła się jego nowa książka rekomendowana przez samego Cobena, Childa czy Robinsona. I tutaj zaskoczy się pewnie niejeden fan lub czytelnik często i chętnie sięgający po jego książki – nie jest to kolejna powieść z Rhymem i Sachs!

  Pewnego dnia dziewiętnastoletnia Sophie Mulliner nie wraca do domu. Zaginęła gdzieś w Dolinie Krzemowej, a jej niespokojny ojciec postanowił zatrudnić Coltera Shawa, aby ją odnalazł. Shaw nie pracuje ani w policji, ani w firmie detektywistycznej, ale jest ekspertem od śledzenia i zarabia na życie jako „łowca nagród” - podróżuje po kraju, aby pomóc policji w rozwiązywaniu przestępstw. Gdy pojawia się kolejna ofiara porwania, wskazówki wskazują na jedną grę - The Whispering Man - w której gracz musi przetrwać pozostawiony w pewnym odległym miejscu, używając przy tym kilku pozostawionych mu przedmiotów. Czy szalony porywacz próbuje odtworzyć w rzeczywistości własnie tę grę?

  Zaginięcie Sophie początkowo wydaje się być prostym śledztwem, ale szybko wpycha Shawa w mroczne serce amerykańskiego centrum technologicznego i przełomowego przemysłu gier wideo o wartości miliarda dolarów. Przemysłu, który nie cofnie się przed niczym, jeśli ktoś zagrozi ich imperium i wpływom. Colter Shaw szybko przekonuje się, że sam może zostać ofiarą, ale mimo wszystko podejmuje się tej ryzykownej gry, żeby ocalić ofiary i powstrzymać napastnika.

  Od pierwszej powieści Deavera lubię bardzo jego książki, bo jest ON autorem, który nie tylko tworzy bardzo ciekawe, pełne napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji fabuły oraz przerażające portrety różnych zwyrodnialców i morderców. Potrafi też bardzo interesująco wprowadzić czytelnika w dane środowisko i znacznie mu je przybliżyć. W tej książce główny bohater 'wchodzi' w świat gier, o którym nie ma zupełnie pojęcia. Spotka się z ekscentrycznymi projektantami gier, różnego typu graczami, bezwzględnymi tytanami techniki i możliwościami technologicznymi o jakich mu się nie śniło. Niejako pomoże mu się odnaleźć w tym jedna z drugoplanowych bohaterek, którą dość nieoczekiwanie (dla niego) poznaje podczas śledztwa. Ale rozwiązanie sprawy pozostaje już w jego rękach i w rękach policji, z którą chętnie współpracuje.

  Colter Shaw to kolejna, po Lincolnie Rhymie i Amelii Sachs, ciekawa główna postać, którą wykreował amerykański pisarz i z pewnością spodoba się wielu czytelnikom. Colter to łowca nagród, który we własnym imieniu i na własne ryzyko podejmuje się prowadzenia śledztw w zamian za otrzymanie finansowej nagrody za odnalezienie zaginionej osoby. Nigdy nie był w policji i nie zatrudnił się w agencji detektywistycznej. Ale ma ciekawą przeszłość. Od najwcześniejszego dzieciństwa jego ojciec szkolił Coltera i dwójkę jego rodzeństwa w survivalu, a jego matka była bardzo dobrym psychologiem. Shaw potrafi się wspinać, używać różnej broni, śledzić, tropić, obronić się w niebezpiecznych momentach, świetnie przewiduje ruchy przeciwnika. Jest też przy tym zawsze bardzo opanowany, spokojny i nigdy nie traci głowy. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. To pełnokrwisty męski i silny bohater, który znajduje uznanie zarówno w oczach damskiej, jak i męskiej części społeczeństwa. I zapewne czeka nas co najmniej kilka książek z jego udziałem, które mogą być równie dobre jak te z Lincolnem i Amelią.

  "Gra w nigdy" to nie jest thriller, którego nieznajomość grozi zawaleniem się świata czytelnika książek kryminalnych. Nie jest jakoś specjalnie wyróżniający się na tle innych gatunkowo powieści tego typu. Ale sięgnięcie po niego na pewno nie sprawi, żeby będziemy czuli się znużeni czy zawiedzeni. To po prostu kolejny thriller kryminalny w stylu Deavera z wyróżniającym się bohaterem i szalonym napastnikiem, pełny napięcia, nieoczekiwanych zwrotów akcji i z ciekawie i zręcznie skonstruowaną fabułą. Dobra i odpowiednia książka na pierwszy raz, żeby poznać autor, czy też kolejna obowiązkowa pozycja dla fana, któremu znowu sprawi frajdę i da satysfakcję.

  Recenzja z bloga: Świat Bibliofila.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeffery Deaver kilka lat temu zachwycił mnie powieścią pt. „Pokój straceń”. Dziwna sprawa, ale pomimo istnienia wielu innych powieści jego autorstwa, jakoś nie sięgnęłam po nie mimo tego, że powieść bardzo mi się spodobała. Dopiero teraz, kiedy w moje ręce wpadła „Gra w nigdy” przypomniałam sobie „Pokój straceń” i ten dreszczyk emocji podczas lektury. Nie ukrywam, że zachęcił mnie również fakt, że to pierwszy tom nowej serii, której głównym bohaterem jest Colter Shaw, a to takie miłe zacząć serię od pierwszego tomu… J

  Colter Shaw to łowca nagród. Zatrudnił asystentkę, której zadaniem jest wyszukiwanie ogłoszeń o osobach zaginionych i nagrodzie za pomoc w ich odnalezieniu. Kiedy dociera do niego ogłoszenie zdesperowanego mężczyzny szukającego pomocy w poszukiwaniu córki, nie waha się ani chwili. Szybko znajduje dziewczynę, jednak okazuje się, że tak naprawdę zaginięcie Sophie to tylko czubek góry lodowej. Aby rozwiązać zagadkę kolejnych zaginionych nieszczęśników, Colter musi zanurzyć się w ciemny i tajemniczy świat gier komputerowych, który – jak się okazuje – jest pełen możliwości działania nie do końca zgodnego z przyjętymi zasadami. Mroczne tajemnice i dominacja pieniądza są naprawdę sporą przeszkodą w dotarciu do celu.

  Bardzo podobała mi się postać głównego bohatera. Colter wraz z rodzeństwem został wychowany na samotnej farmie, a towarzyszem jego dzieciństwa był tylko ojciec i dzika natura. Kiedy rówieśnicy siedzieli z głowami w smartfonach, ON uczył się tropić i rozpoznawać ślady, a także chodzić w taki sposób, aby zaskoczyć przeciwnika. Z uznaniem czytałam o tym jak ojciec wręczył mu plecak, a następnie wywiózł wiele kilometrów od domu i zostawił samego z jednym celem: wrócić do domu całym i zdrowym. Jak się potem okazało, dobry duch nie opuszczał Coltera, a cała sprawa skończyła się dość niespodziewanie. Historia rodziny Shawa jest odkrywana przez autora wyjątkowo powoli a każdy odkryty element powoduje małe tsunami w postrzeganiu fabuły powieści przez czytelnika. Niewątpliwe dodatkowym smaczkiem jest pewna rodzinna tajemnica, która do końca powieści nie znajduje rozwiązania, a jedynie wzmacnia apetyt czytelnika na kolejne tomy.

  Colter Shaw jest niezmiernie tajemniczą osobą. Od samego początku powieści wiadomo, że jego dzieciństwo było nietuzinkowe, a jego umiejętności rzadko spotykane, jednak nikt nie przypuszcza, że przeszłość jego rodziny położy się na życiu Coltera takim cieniem. Im głębiej sięgamy do fabuły, im bliżej końca, tym szerzej czytelnik otwiera oczy ze zdziwienia.

  Trochę drażnił mnie świat gier komputerowych szczegółowo opisany w książce. Nie jest to nudne – w żadnym wypadku, ale jest tego dość sporo. W życiu nie przypuszczałam że to taki złotodajny biznes, a jednocześnie tak bezwzględny i okrutny świat.

  „Gra w nigdy” zadowoli każdego czytelnika, który ma ochotę na dobrą kryminalną powieść. Polecam gorąco.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeffrey Deaver powraca z nową serią Colter Show, której pierwszą częścią jest "Gra w nigdy", wydana przez @proszynski_wydawnictwo. Historia przedstawiona w książce dzieje się w Dolinie Krzemowej. Porywacz, najwyraźniej zainspirowany grą komputerową, pozostawia swoim ofiarom dwa wyjścia - albo się uratują, albo czeka ich śmierć. Gdy znika dziewiętnastoletnia Sophie Mulliner, jej ojciec wyznacza wysoką nagrodę za odnalezienie swojej córki. Wyzwanie podejmuje Colter Shaw, mężczyzna o niezwykłych umiejętnościach analitycznych, wyjątkowy fachowiec w swojej dziedzinie. Shaw, o czym dowiadujemy się z biegiem całej historii, został wychowany przez paranoicznego ojca, stąd też między innymi wzięły się wyjątkowe zdolności Coltera. Mężczyznie dość szybko udaje się odnaleźć porwaną dziewczynę, jednak okazuje się, że sprawa dopiero się zagmatwa, a sam porywacz to również wyjątkowo przebiegły i inteligentny człowiek, którego nie tak łatwo złapać. Coltera czeka nie lada wyzwanie, ponieważ będzie musiał zgłębić swoją wiedzę na temat gier komputerowych. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę? Powiem Wam, że książka jest naprawdę mega dobrze napisana. Autor w bardzo szczegółowy sposób opisuje w niej tematykę gier i wszystko co z nimi związane. Deaver mocno się postarał i solidnie przygotował do stworzenia niniejszej lektury. I za to wielki plus dla niego. Dzięki temu wszystko trzyma się kupy i jest rzetelnie opowiedziane, dlatego też historia nie jest naciągana. Świetna akcja, doskonała fabuła, inteligentny i interesujący główny bohater, przebiegły złoczyńca oraz intryga na wysokim poziomie - czego chcieć więcej? "Gra w nigdy" to naprawdę dobry i godny polecenia thriller. Już nie mogę się doczekać kolejnych przygód Coltera. Jestem bardzo ciekawa nad jakimi sprawami będzie pracował w kolejnych częściach serii. Zdecydowanie sięgnijcie po tę książkę. Warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mistrz suspensu powraca. I to w wielkim stylu. „Gra w nigdy” to pierwsza część nowej serii z Colterem Shawnem w roli głównej. Razem z „łowcą nagród” specjalizującym się w poszukiwaniu osób zaginionych, przestępców i uciekinierów wkraczamy do gry. Bierzemy udział w poszukiwaniu dziewiętnastoletniej Sophii Mulliner, studentki zarządzania i administracji, pracującej w firmie informatycznej. Ojciec zaginionej podejrzewa, że w San Miguel Park, doszło do porwania dziewczyny. Wówczas wyznacza ON nagrodę za odnalezienie córki. Zgłasza się do niego Colter Shaw. Wraz z nim wkraczamy do gry, która zdaje się być prostą sprawą. Jednak, gdy dochodzi do kolejnych zniknięć, sprawa komplikuje się. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą jest ta sama osoba, wzorująca się na grze komputerowej. Uwięzieni, mogą uwolnić się korzystając tylko z pięciu przypadkowych przedmiotów. Na mieszkańców Mountain View w Dolinie Krzemowej pada blady strach. Shaw ma nie lada zagadkę do rozwiązania. By ją rozwikłać zmuszony jest wejść do podziemia przemysłu gier komputerowych. W tym świecie jak się okazuje nie ma czystych zagrywek, a gdy w grę wchodzą miliardy dolarów, wszelkie zasady schodzą na drugi tor. Colter w jednej chwili z łowcy staje się zwierzyną tropioną przez osoby, którym zależy by prawda o świecie gier nie wyszła na światło dzienne. Trzeba przyznać, że już od pierwszej strony wrzuceni jesteśmy w wartki nurt, który porywa nas do utraty tchu. W tej książce, tak jak w grze, wchodząc na kolejny poziom, serwujemy sobie ogromny zastrzyk adrenaliny, która wzrastać będzie, aż do finałowej sceny. A ta, jak przystało na mistrza suspensu jest nieprzewidywalna. To, co warte zauważenia, to akcja, której zwroty, przyprawią nas o zawrót głowy. Zatapiając się w tej lekturze poczujemy się niczym na pokładzie niszczyciela typu Forest Sherman, „USS Scorpion”. Jeffery Deaver rozgrywa nową serię, której wróżę wielki sukces. Ci, którzy uwielbiają autora za jego dotychczasową twórczości nie zawiodą się. Natomiast czytelnicy, którzy tą książką rozpoczynają przygodę z twórczością Deavera, na pewno sięgną po wcześniejsze tytuły. A po odłożeniu tej książki zapamiętaj drogi czytelniku - „Nigdy nie wybieraj się nigdzie pieszo, nie mówiąc przynajmniej jednej osobie, gdzie będziesz”. A Czyt-NIK będzie wypatrywał kolejnej części z serii Colter Shaw. Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Gra w kolory 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w kolory

Jak kot, który żyje siedem razy, Agata po raz kolejny zaczyna na nowo. Po dotkliwej stracie Agata dochodzi do siebie pod troskliwą opieką najbliższych. Kiedyś podzieliła się z nimi swoimi snami. Ale czy pojawi się ktoś, kto zechce dzielić z nią życie? I czy ona, targana wątpliwościami, będzie na to...
Gra w klasy 0/5 Nasza cena:
41,72 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w klasy

To książka szczególna: można ją czytać w nieskończoność, odkrywając coraz to inne konteksty, układając za każdym razem nowe warianty zakończenia poszczególnych wątków, zmieniając kolejność rozdziałów i stron. "Gra w klasy", najsłynniejsza pozycja w dorobku Cortazara, to zabawka dla dzieci...
Gra w klasy 0/5 Nasza cena:
49,32 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w klasy

To książka szczególna: można ją czytać w nieskończoność, odkrywając coraz to inne konteksty, układając za każdym razem nowe warianty zakończenia poszczególnych wątków, zmieniając kolejność rozdziałów i stron. "Gra w klasy", najsłynniejsza pozycja w dorobku Cortazara, to zabawka dla dzieci...
Gra na wielu bębenkach 5/5 Nasza cena:
25,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra na wielu bębenkach

Galeria postaci, różnorodność stylów i niezwykłość historii - najgłośniejszy i najszerzej komentowany w Polsce tom opowiadań ostatnich dekad. Kwintesencja pisarstwa Olgi Tokarczuk. Za zasłoną codzienności autorka dostrzega zawsze coś, co burzy porządek i niepokoi. Odkrywamy to w intrygującej...
Nigdy więcej 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy więcej

Kuba po zakończeniu burzliwego związku nie myślał, że kiedyś poczuje coś więcej do jakiejkolwiek dziewczyny. Rany były zbyt głębokie i wciąż świeże, szczególnie gdy Blanka cały czas pozostawała gdzieś w pobliżu. Jednak na pewnej domówce poznaje Igę, która oprócz tego, że z miejsca go fascynuje,...
Nigdy nie pozwolę ci odejść. Część 2 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie pozwolę ci odejść. Część 2

Prawdziwa miłość potrafi przezwyciężyć wszelkie trudności. Sophie i Aleks wiedzą jak smakuje uczucie bezustannie podsycane namiętnością, i jak trudna bywa walka o nie. Los bezustannie stawia na drodze kochanków przeszkody, i zdaje się, że nie zamierza odpuścić nawet teraz, gdy przygotowują się do...
Nigdy nie mówię nigdy 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie mówię nigdy

Samantha nie szuka kogoś, kto będzie pasował do misternej układanki przyzwyczajeń, wymagań, stylu życia jakie prowadzi. Nie zależy jej na trwałym związku z tym jedynym i wymarzonym mężczyzną. Spełnia się biznesowo, jest właścicielką odnoszącej sukces firmy aranżującej wnętrza. Nie w głowie ani...
Gra O markiza wyd. 3 0/5 Nasza cena:
19,90 zł 39,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra O markiza wyd. 3

Plotkarska prasa nazywa go Lodowatym Lordem. Zimny i wyniosły Julian Spenser otacza się wyłącznie tym co najlepsze: zarówno jeśli chodzi o stroje, konie, jak i… kochanki. A teraz znalazł idealną narzeczoną, która wniesie mu w posagu utracone dziedzictwo Spenserów.Lecz jego misterne plany rozsypują...
Śluby Sinnersów T.2 Ostrzejsza gra 0/5 Nasza cena:
18,90 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śluby Sinnersów T.2 Ostrzejsza gra

Gorące akordy szalonych miłości i obłędnego seksu rockmanówz bestsellerów Ostra Gra i Gorący Rytm.Wokalista Sinnersów Sed Lionheart nigdy nie pragnął wystawnegowesela. Ale jego narzeczona Jessica marzy o niezapomnianej uroczystościi chce mieć ślub ze swoich marzeń. I uroczystość okazuje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula