Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2

Autor:

Mona Kasten

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2023
Ilość stron
440
Nasza cena: 35,77 zł 59,90 zł Taniej o: 40%

Wyczekiwana kontynuacja miłosnej historii Rosie –  młodej i ambitnej dziennikarki muzycznej oraz fascynującego perkusisty Adama, który mierzy się z ograniczeniami, utrudniającymi mu ułożenie życia osobistego.

Minęły trzy miesiące, odkąd Adam zerwał kontakt z Rosie. Słowa jego listu pożegnalnego nadal odbijają się echem w jej głowie, a serce boli tak samo, jak pierwszego dnia po rozstaniu. Rosie tęskni za głębokimi rozmowami, jakie ze sobą prowadzili, i za bliskością, jaka łączyła ich nawet wtedy, gdy dzieliły ich tysiące kilometrów.

Audycja, którą Rosie prowadzi w radiu internetowym i którą – po nieudanym wywiadzie ze Scarlet Luck – niestrudzenie próbuje wznowić, daje jej przynajmniej krótką chwilę zapomnienia. Ale właśnie wtedy, kiedy zaczyna wierzyć, że mogłaby kiedyś przeboleć odejście Adama, ten ponownie się do niej odzywa i momentalnie wszystkie uczucia, nadzieje i marzenia, które tak bardzo próbowała stłumić, wracają.

Czy tych dwoje mają jeszcze szansę na wspólne szczęście, skoro dzielą ich całe światy?


O autorce

Mona Kasten - urodziła się w Hamburgu w 1992 r. Zanim rozpoczęła przygodę z literaturą, studiowała bibliotekoznawstwo i medioznawstwo. Mieszka z mężem i kotami w Dolnej Saksonii,  w domu pełnym książek. Jest smakoszką kawy w każdej formie; uwielbia długie spacery i dni, w które może się skupić wyłącznie na pisaniu.

Recenzje książki Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2 (5)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Wiedziałem dokładnie, dlaczego do tej pory unikałem myślenia o niej. To, co czułem, przerastało mnie. Kołatanie serca. Ucisk w klatce piersiowej. I troska, która momentalnie się we mnie obudziła”.

  „Fragile Heart” uderza subtelnością i delikatnością, ale bombarduje emocjami niczym tornado. Wszystkie lęki, traumy, problemy i „uroki” sławy, z którymi mierzyli się bohaterowie są opisane w taki sposób, że czytając, toczyłam walkę razem z nimi.

  Nie wiem już, czy moje serce jest poskładane, czy też złamane. Z tyloma rzeczami musieli dać sobie Rosie i Adam, że ich ciężar w jakiś sposób mnie przytłoczył. Jednak tym bardziej doceniałam wszystkie promyki nadziei, które pojawiały się w ich historii. Bo naprawdę, Mona Kasten, stworzyła historię tak złożoną, trudną i prawdziwą, że wszystkie emocje bolały, ale doceniało się je w wielkim stopniu.

  To takie niesprawiedliwie trudne! To mną wstrząsnęło! I nie zliczę, ile razy moje oczy stawały się mokre od nadmiaru emocji, które czułam.

  Ta powieść zamknęła mnie w swojej bańce. Włączając playlistę uciekałam do świata, gdzie Scarlet Luck byli moim ulubionym zespołem, a audycje Rosie zapierały mi dech w piersiach.

  W każdej rozmowie bohaterów? Jestem zakochana. Ich szczerość była rozbrajająca. Walka Adama z uzależnieniem trwała ciągle, miał swoje lepsze i gorsze momenty, i do pewnych decyzji dojrzewał dłużej niż powinien, ale dzięki temu te punkty kulminacyjne się CZUŁO. Rosie natomiast musiała przepracować własne emocje i lęki, zbudować ponownie swoje zaufanie. Ale to wszystko było takie piękne i warte każdego poświęcenia!

  Eksplozja emocji? Gwarantowana! „Fragile Hert” powoduje, że spada się w przepaść, ale kończąc czytać czuje się siłę, która emanuje z tej historii, powodując ukojenie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak ja lubię książki, w których roi się od emocji! W przypadku „Fragile heart” jest ich tyle, że od czasu do czasu trzeba robić krótką przerwę, żeby móc zebrać myśli. Ale z drugiej strony, jakie przerwy, skoro książka tak wciąga, że nie sposób się od niej oderwać?

  Pierwsza część serii, “Lonely heart” wbijała w fotel. A najbardziej wbijało jej zakończenie. Cliffhanger, jaki zafundowała autorka, był tak niespodziewany, że chciało się krzyczeć z rozpaczy: „kobieto, coś ty najlepszego zrobiła?!”.

  Od razu zaznaczę, że jeśli ktoś nie czytał pierwszej części, niech ominie akapit z opisem fabuły w tej recenzji.

  Ale od początku…

  Opis: Minęło kilka miesięcy od kiedy Adam zerwał z Rosie. Dziewczyna jest wrakiem. Słowa, które chłopak napisał w liście pożegnalnym, są stale obecne w jej głowie. Rosie próbuje skupić się na sobie, stara się odbudować swoją markę, jako dziennikarki muzycznej i chce zapomnieć o wszystkich chwilach, które wiążą się z Adamem. I właśnie wtedy on się odzywa.

  Cały tydzień czekałam na sobotę, żeby móc w spokoju usiąść do tej książki. I jak poszło? Ano zarwałam dla niej noc. To przepiękna historia miłosna, przeplatana radościami i smutkami. Już od początku uczucie Rosie i Adama było skazane na trudności. Walka z wewnętrznymi demonami z jednej strony, a z drugiej ogromna chęć bycia razem tworzyły w głowach i sercach bohaterów drinka z myśli i uczuć, którego nie dało się wypić, ale też żal było go wypluwać. Autorka po raz kolejny zaserwowała czytelnikowi emocjonalny spektakl, którego akty wielokrotnie przeczołgały nie tylko samych bohaterów, ale i mnie. Cała seria porusza problemy, jakimi są depresja, alkoholizm, ataki paniki. To nie tylko ckliwa historia. To historia, przy której zapłaczesz, ale też poczujesz świdrujące motyle w brzuchu.

  I kim bym była, gdybym nie wspomniała o tym przepięknym i dopracowanym pod każdym względem wydaniu? No kim?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2" autorstwa Mony Kasten to kontynuacja historii trudnej miłości Rosie i Adama. Porusza wiele ważnych kwestii i wciąga czytelnika od pierwszej strony, a przy okazji wywołuje wzruszenie. Nie jest typową powieścią z nurtu New Adult, przepełnioną erotyką, toksycznymi relacjami i wątpliwymi postawami moralnymi przyjmowanymi przez młodych dorosłych. Choć jej bohaterowie nie są idealni, podejmują walkę ze swoimi problemami i słabościami, czym pozytywnie punktują w oczach czytelnika.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

  "Strach i
  odwaga, to dwie emocje, które mogą współistnieć. Odważni ludzie wiecznie się boją. Dlatego są odważni."

  📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

  "Fragile heart" to kontynuację losów Adama i Rosie z "Lonely heart". Ich historia do najłatwiejszych nie należy, ale jest cudowna i od razu mogę wam powiedzieć, że uwielbiam tą książkę.

  Tym razem historia się odwraca i to Rosie, nie umie wybaczyć Adamowi jego decyzji. W pełni ją rozumie, ale i tak czuje się zraniona. Poza tym musi skupić się na programie, bo nadal odczuwa skutki feralnego wywiadu ze Scarlett Luck.

  Adam, to teraz zupełnie inny człowiek. Wreszcie dowiadujemy się co wpłynęło na jego życie do tego stopnia, że bał się dotyku. Walczy ze swoimi demonami oraz pragnie odzyskać Rosie. Wielkie wsparcie ma w rodzinie oraz w kolegach z zespołu. Bał się powrotu i tego, że wszystkich zawiódł. Ale dla przyjaciół najważniejsze jest, by był wreszcie szczęśliwy i wyszedł na prostą. Wspierają go we wszystkim. W walce, służą poradą, a nawet pomogą na każdym kroku.

  Ich ponowne spotkanie było bardzo emocjonalne. Wreszcie wyrzucili z siebie cały żal, ale i nadzieję, na odzyskanie kontaktu. Tylko, czy to może się udać??? Czy Rosie znowu zaufa Adamowi??? Czy Adam odważy się podążać za uczuciem???

  Uwielbiam ich historię. Nie jest ona prosta, ale jaka piękna. Nie zliczę ile razy miałam łzy w oczach czytając to. Mona Kasten pięknie umie pisać o uczuciach, nie tylko tych cudownych, ale o cierpieniu, beznadziei, strachu. Ta historia zostanie ze mną na długo, pokazuje, że każdy zasługuje na drugą szansę. Tylko sam najpierw musi tego chcieć. Do niczego nie można go zmusić, musi do tego dojrzeć.

  Znowu mamy poruszany tutaj problem hejtu w internecie i jak on wpływa na psychikę ludzką. Nawet najsilniejsza osoba, może nie dać sobie z tym rady. Trzeba dojrzeć i nauczyć się mieć do tego dystans, co wcale nie jest takie proste. Oprócz hejtu mamy tutaj poruszany temat uzależnienia od alkoholu, napadów paniki oraz depresji. Ale nasi bohaterowie znajdują siły do walki. Czy im się uda? To zapraszam do lektury. Ja uwielbiam, a wam gorąco polecam tą pełną emocji lekturę❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Lonely Heart”, czyli pierwszy tom serii Scarlet Luck złamał mi serce. Czy „Fragile Heat” zdołało je posklejać? Tego Wam nie powiem. Nie chcę odbierać Wam przyjemności z samodzielnego odkrywania tej opowieści.

  Gwarantuję, że książka dostarczy Wam całą gamę przeróżnych emocji. Historia jest niezwykle angażująca i wierzę, że w trakcie lektury – tak jak ja – będziecie przeżywać ją razem z bohaterami.

  Śmiałam się, płakałam i kibicowałam Rosie oraz Adamowi. To właśnie te dwie postacie sprawiły, że tak bardzo pokochałam serię Mony Kasten. Uwierzyłam autorce, że za tymi dwoma imionami kryją się prawdziwi ludzie: ze swoimi demonami, słabościami i nadziejami.

  To nie jest cukierkowy romans. Czasem jest smutno. Czasem trudno. A czasem będziecie czytać tę opowieść z zapartym tchem i wypiekami na twarzy oraz z wiarą, że wszystko jakoś się ułoży.

  Adam musi zmierzyć się z nową rzeczywistością po odwyku; Rosie próbuje uporać się ze zdradą przyjaciółki i falą [Adres usunięty], jaka się na nią wylała. Choć jest to ciężki okres w życiu bohaterów próbują odnaleźć szczęście, a pomagają im w tym fantastyczni ludzie. Ta książka naprawdę motywuje do tego, aby szukać wśród siebie dobrych, życzliwych osób.

  Powieść także uczy, że warto prosić o pomoc.

  W tej historii znajdziecie także mój ukochany motyw friends to lovers. Uwielbiam nieśpieszną relację Adama i Rosie. Dokładnie widzimy jakie sytuacje sprawiły, że ta dwójka zapałała do siebie uczuciem i to jest naprawdę piękne!

  New Adult z silnym wątkiem romantycznym to nie do końca mój gatunek, ale tę serię kocham całym sercem. Jest bardzo „moja” i mam nadzieję, że stanie się również „Wasza”.

  Książka jest przepięknie wydana! Ma zintegrowaną okładkę i barwione brzegi. Wszystkie okładkowe sroki będą zachwycone.

  Czytajcie „Fragile Heat” i zakochujcie się w tej historii, tak jak ja to zrobiłam.

  Współpraca patronacka @wydawnictwojaguar

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
Najczęściej kupowane razem
 • Lonely Heart. Scarlet Luck. Tom 1

  Muzyka to język miłości, ale czy może istnieć uczucie bez dotyku? Rosie nie może uwierzyć, że będzie mogła przeprowadzić wywiad z grupą Scarlet Luck dla swojej internetowej audycji radiowej. Nie tylko śledzi od lat działalność zespołu, ich piosenki towarzyszyły jej również w najtrudniejszych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 54,90 zł 34,17 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,62 zł
 • Pakiet: Do wszystkich chłopców, których kochałam, PS. Wciąż Cię kocham, Zawsze i na zawsze

  Co może się stać, kiedy wszyscy wokół przeczytają twoje miłosne listy? Poznaj sercowe rozterki Lary Jean, którą pokochały miliony nastolatek na całym świecie! Pakiet trzech bestsellerowych powieści Jenny Han zekranizowanych przez Netflix: Do wszystkich chłopców, których kochałam. PS Wciąż cię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 79,90 zł 44,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 45,95 zł
 • Świat Zofii

  Jedynie filozofowie wyprawiają się w niebezpieczną podróż ku ostatecznym granicom istnienia. "Świat Zofii" przetłumaczono na czterdzieści pięć języków, a w samej Polsce książka sprzedana została w blisko ćwierćmilionowym nakładzie. Opowiada ona o czternastoletniej Zofii Amundsen, która podążając...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 49,99 zł 34,43 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,85 zł
 • Nie odrzucaj mnie. Iskra bogów. Tom 2

  Drugi tom pasjonującej, romantyczno-przygodowej serii z mitologią w tle. To „Percy Jackson” dla dziewczyn! Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a nastoletnia Jess ma tylko jedno pragnienie: zapomnieć o Caydenie i o wszystkim, co wydarzyło się podczas obozu. Bogowie mają jednak inne plany. Już...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 39,00 zł 27,13 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,34 zł
 • Błękitny Zamek

  Romantyczna i pełna wdzięku opowieść o szacunku i dobroci. O dziewczynie, która postanowiła wyzwolić się z więzów tradycyjnej rodziny i przeżyć resztę życia zgodnie z własnymi pragnieniami. Piękna historia o szalonej namiętności i narodzinach prawdziwej miłości.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 24,99 zł 17,41 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 16,32 zł
 • Jezioro Osobliwości

  Krystyna Siesicka mówi o tej książce: ...kiedy pisałam Jezioro Osobliwości nie przypuszczałam, że ta książka stanie się aż tak popularna. A już na pewno kończąc ją, nie sądziłam, że Marta i Michał będą do mnie wracać. przeciwnie, byłam pewna, że po ostatnie kropce rozstanę się z nimi na zawsze. A...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 19,90 zł 15,49 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 14,52 zł
 • Julia i Czarne Owce

  Życie Julii przypomina jazdę na rollercoasterze. Ok ? więc obejrzała japoński film erotyczny z Benem ? miłością swojego życia ? i ojcem siedzącym w kinie u jej drugiego boku. Musi teraz żyć z tym żenującym wspomnieniem! W dodatku Ben chce, żeby Julia została nową piosenkarką w jego zespole ? to...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 34,90 zł 22,60 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 22,60 zł
 • Czekolada z chili

  Linka niedawno dowiedziała się, że ma siostrę, którą mama oddała kiedyś do domu dziecka. Ma też ojczyma, z którym nie do końca potrafi się porozumieć. No i braciszka, który ciężko przeżywa rozstanie rodziców. W dodatku Linka idzie do liceum i po wakacjach musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 29,90 zł 18,58 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 16,66 zł
 • Zanim odejdę

  Corey i Kyra były niegdyś najlepszymi, nierozłącznymi przyjaciółkami. Wszystko zmieniło się, gdy Corey wyprowadziła się z ich rodzinnej miejscowości, a Kyrze pozostało oczekiwanie na odwiedziny przyjaciółki. Niestety, na kilka dni przed planowaną podróżą, Corey otrzymuje wiadomość o śmierci Kyry....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 33,90 zł 21,55 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 16,60 zł
 • Topless

  Amelie chodzi do siódmej klasy i do niedawna nie zwracała uwagi na swoje ciało. Teraz stwierdza, że nie lubi tej osoby w lustrze. Osoby, której jest za dużo na dole, a za mało na górze. Co jednak robić, kiedy na horyzoncie pojawi się on, na którego widok gwałtowniej bije serce? Internet wydaje się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 34,99 zł 8,25 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 19,79 zł
 • Julia i pytanie, czego chcą chłopcy

  Dlaczego życie czternastolatki musi być aż tak skomplikowane? Julia ma poczucie, że ostatnio świat wokół niej zwariował. Bo co innego można powiedzieć na przykład o hipisowskiej babci, której nagle zamarzył się ślub jak z bajki i wesele urządzone z prawdziwym rozmachem i która w dodatku chce...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 34,90 zł 22,96 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 20,84 zł
 • Przepowiednia

  Spokojne życie Adama i Klary odmienia się nagle wraz z wizytą niespodziewanego gościa. Rodzeństwo staje w obliczu nieprzewidzianych trudności: drogi się plączą, zapomniana przeszłość ożywa, zaś zagadki, zamiast się wyjaśniać, jeszcze bardziej się gmatwają. Czy Adamowi i Klarze uda się rozwiązać...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 34,90 zł 27,88 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,02 zł
Wybrane bestsellery
Złota śmierć 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 35,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Złota śmierć

Jubileuszowy, pięćdziesiąty tom bestsellerowej serii Oblicza śmierci. Porucznik Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji Eve Dallas mierzy się z tajemniczym zabójcą. W Nowym Jorku znów ktoś popełnia seryjne morderstwa. Tym razem giną szanowani obywatele. Sposób popełnienia przestępstwa jest...
najniższa cena z 30 dni: 37,89 zł
eBook Tryst six venom mobi epub 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 44,92 zł Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tryst six venom mobi epub

Pierwsza książka autorki, w której bohaterkami są dwie dziewczyny! Clay Collins nienawidzi Olivii Jeager. Za wszystko. Za to, z jakiej rodziny pochodzi, za to, że zawsze jest spokojna i poukładana. Uwielbia ją dręczyć, sprawiać, żeby dziewczyna zrozumiała, jaka jest jej pozycja w szkole: na samym...
najniższa cena z 30 dni: 43,41 zł
Audiobook Wybrana mp3 4/5 Cena detaliczna 47,90 zł 36,88 zł Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Wybrana mp3

Kiedy jest ten moment, w którym tracisz kontrolę nad swoim życiem i ziszcza się najczarniejszy scenariusz? Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z zespołu, a ona sama zabija napastnika. Obarczona...
najniższa cena z 30 dni: 36,88 zł
Audiobook Trzy kobiety mp3 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 40,42 zł Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Trzy kobiety mp3

Trzy kobiety z różnych światów, które pewnego dnia połączył wspólny cel - walka o godność i możliwość decydowania o własnym życiu w rzeczywistości zdominowanej przez męski punkt widzenia. Karolina, córka znanego adwokata, nie może znieść tyranii ojca i uległości matki wobec męża brutala. Lucyna,...
najniższa cena z 30 dni: 39,06 zł
Lustereczko, powiedz przecie 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 25,19 zł Do koszyka dodaj do schowka

Lustereczko, powiedz przecie

Znana autorka powieści kryminalnych Róża Krull staje się przypadkowym świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Kiedy próbuje ustalić, dlaczego zdecydował się on na tak desperacki krok, pisarka przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie...
najniższa cena z 30 dni: 25,40 zł
Urodziny na ulicy Czereśniowej 0/5 Cena detaliczna 29,90 zł 19,80 zł Do koszyka dodaj do schowka

Urodziny na ulicy Czereśniowej

Tomek z ulicy Czereśniowej ma dziś urodziny i robi przyjęcie w ogrodzie. Goście już idą, zapowiada się pyszna zabawa! Tylko czy nie popsuje jej zmienna wiosenna pogoda? Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami,...
najniższa cena z 30 dni: 19,75 zł
Zachcianek. Słoneczna trylogia. Tom 2 0/5 Cena detaliczna 47,99 zł 36,56 zł Do koszyka dodaj do schowka

Zachcianek. Słoneczna trylogia. Tom 2

LICZĄ SIĘ TYLKO MARZENIA. BEZ NICH JESTEŚMY NICZYM WIĘCEJ NIŻ PYŁEM NA WIETRZE. Patrycja, rudowłosa pani weterynarz, opuszcza Poczekajkę, by zacząć nowy etap w życiu u boku ukochanego Gabriela. Wystarczył jednak tylko rok, by marzenia i oczekiwania dziewczyny brutalnie zderzyły się z...
najniższa cena z 30 dni: 36,13 zł
Audiobook Nefarious mp3 0/5 Cena detaliczna 51,90 zł 46,09 zł Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Nefarious mp3

Autorka powieści Vincere l'amore. Raven Nixon przenosi się do Baltimore, aby rozpocząć tam studia. Wyjazd do innego miasta to dla dziewczyny szansa na ucieczkę od toksycznego byłego chłopaka, surowych rodziców i gloryfikowanego przez wszystkich brata. Na miejscu poznaje Matta Suttona, który...
najniższa cena z 30 dni: 46,72 zł
Nefarious 4/5 Cena detaliczna 41,90 zł 28,82 zł Do koszyka dodaj do schowka

Nefarious

Autorka powieści Vincere l'amore. Raven Nixon przenosi się do Baltimore, aby rozpocząć tam studia. Wyjazd do innego miasta to dla dziewczyny szansa na ucieczkę od toksycznego byłego chłopaka, surowych rodziców i gloryfikowanego przez wszystkich brata. Na miejscu poznaje Matta Suttona, który...
najniższa cena z 30 dni: 27,18 zł
Na beczce prochu. Śmierć frajerom. Tom 5 0/5 Cena detaliczna 46,90 zł 25,46 zł Do koszyka dodaj do schowka

Na beczce prochu. Śmierć frajerom. Tom 5

Bestsellerowy cykl „Śmierć frajerom” w kolejnej odsłonie. Heniek rusza w przymusową, pełną przygód i romansów podróż po Europie. Zaczyna od zaokrętowania na transatlantyk Batory i wyruszenia w dziewiczy rejs legendarnego statku. Na pokładzie spotyka szkolnego kolegę – Tadeusza Meissnera, oraz...
najniższa cena z 30 dni: 26,96 zł
Gild 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 26,49 zł Do koszyka dodaj do schowka

Gild

Złoto. Złote posadzki i ściany. Złote meble i szaty. W zamku króla Midasa – wzniesionym na grani ośnieżonych gór – złote jest wszystko! Mit  o królu Midasie powraca w nowej odsłonie. Kobieta, na której władca złożył swój złotodajny dotyk, ukaże nam mroczną stronę chciwości. Oto pierwszy tom...
najniższa cena z 30 dni: 26,72 zł
Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 4 0/5 Cena detaliczna 66,60 zł 53,08 zł Do koszyka dodaj do schowka

Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 4

No dobra, powiedzmy to otwarcie – Rebelia na Arenie Dłużników upadła i sobie głupi ryj rozbiła, a jej niedobitkowie rozpierzchli się po całym świecie, niczym koraliki po podłodze. Natomiast Ezekiel Siódmy, eks-Komornik, eks-Stwórca Świata, w tej chwili ponownie wciągnięty na krzywy ryj w skład...
najniższa cena z 30 dni: 50,35 zł
 • Zwykli śmiertelnicy

  Nawet wampiry zasługują na historię o dojrzewaniu. Charlie i Reg mają ogromne doświadczenie w byciu nastolatkami. Jako wampiry byli nimi od… dłuższego czasu. Mniej więcej od stu lat. Jako piękne, potężne i nieśmiertelne stworzenia korzystają z tego, ile się da. Jednak jeden mały błąd sprawił, że...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 27,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,82 zł
 • Księżniczka dusz

  Przeklęta wiedźma. Zuchwały żołnierz. Nieśmiertelny król. Czy uda się im uciec przed przeznaczeniem i ocalić duszę? Selestra Somniatis jest szesnastoletnią wiedźmą. Uwięziona w zamku dziewczyna przygotowuje się do przejęcia funkcji swojej matki – ma się stać prawą ręką króla Serytha. Związana...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 46,90 zł 27,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,97 zł
 • Pieśń syreny

  W jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi, w Afryce u wybrzeży Oceanu Indyjskiego, znajduje się Apley Towers – szkółka jeździecka, w której dwie przyjaciółki odkrywają siebie i dowiadują się, co jest najważniejsze w życiu. Trixie wyrosła już ze stajennego rumaka, Wolnego Muła, i uświadamia sobie,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 27,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,82 zł
 • Córka Bogini Księżyca. Niebiańskie królestwo. Tom 1

  Urzekające fantasy inspirowane legendą o Chang’e, chińskiej bogini księżyca. Dorastająca na Księżycu Xingyin przywykła do samotności. Nie wie, że jest ukrywana przed Niebiańskim Cesarzem, który skazał jej matkę za kradzież eliksiru nieśmiertelności. Kiedy jednak magia Xingyin zostaje wykryta,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 52,90 zł 29,75 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,42 zł
 • Serce Wojowniczki Słońca

  Drugi tom "Córki Bogini Księżyca" - wciągającego romantasy inspirowanego chińską legendą o Chang'e! Misja Xingyin się zakończyła i dziewczyna wraca do domu. Jednak jej spokój zostaje zagrożony przez odkrycie dziwnej magii na księżycu i niepokojące zmiany w Niebiańskim Królestwie, gdy cesarz...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 52,90 zł 33,33 zł
  dostępny za 64 dni
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,80 zł
 • Wszyscy jesteśmy łotrami. Villains. Tom 1

  Przed dwoma tygodniami księżyc nad Ilvernath przybrał purpurową barwę, jaskrawą i oślepiającą, niczym świeża rana na niebie. Nazywano go Krwawym Księżycem – znak, że po dwudziestu latach spokoju znów zbliżał się czas Turnieju. Do opadnięcia Krwawej Zasłony pozostało zaledwie czternaście dni i żaden...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 28,06 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,69 zł
 • Wszystkie nasze klęski. Villains. Tom 2

  Opowieść taka jak ta nigdy nie mogła mieć szczęśliwego zakończenia. Po raz pierwszy w splamionej krwią historii mroczny turniej zaczyna ulegać unicestwianiu. W momencie gdy zasady przestają obowiązywać, wszystko się zmienia. Ci, którzy pragną złamać klątwę turnieju na dobre, nie cofną się przed...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 34,00 zł
  dostępny za 29 dni
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,74 zł
 • 11 papierowych serc

  11 utraconych tygodni. 11 szans, żeby je odzyskać. Rok temu: Życie Elli było idealne. Miała cudownych przyjaciół i niesamowitego chłopaka. Wszystko się zmieniło w momencie wypadku samochodowego. Kiedy Ella obudziła się w szpitalu, nie pamiętała ani tragicznego wydarzenia, ani tygodni przed nim. Nie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 23,21 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 21,55 zł
 • Tego lata stałam się piękna. Lato. Tom 1

  Pierwszy tom słonecznej trylogii Lato napisanej przez  Jenny Han – autorkę bestsellerowej serii Do wszystkich chłopców, których kochałam, zekranizowanej przez Netflix i uznanej za hit. Odliczałam dni do kolejnych wakacji. Zima prawie się dla mnie nie liczyła. Liczyło się lato. Całe moje życie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 22,44 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 15,00 zł
 • Lepiej niż w filmach

  Czasem życie pisze najlepsze scenariusze. Liz Buxbaum miłość do romansów i szczęśliwych zakończeń ma we krwi. Dziewczyna już dawno temu oddała swoje serce Michaelowi, który wyjechał, kiedy oboje byli młodsi. Teraz, gdy chłopak wrócił do miasta, Liz zrobi wszystko, żeby znowu ją zauważył. Naprawdę...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 27,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,66 zł
 • Bez Ciebie nie ma lata. Lato. Tom 2

  Drugi tom wakacyjnej trylogii Lato napisanej przez  Jenny Han – autorkę bestsellerowej serii Do wszystkich chłopców, których kochałam. Nigdy więcej nie będę w stanie patrzeć na ciebie w ten sam sposób. Nigdy więcej nie będę tą dziewczyną. Dziewczyną, która wraca za każdym razem, gdy ją odpychasz....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 22,44 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 15,00 zł
 • Dla nas zawsze będzie lato. Lato. Tom 3

  Ostatni tom trylogii Lato Jenny Han – idealnej, żeby spędzić z nią wakacje! Nie było jednego konkretnego momentu. To jak stopniowe budzenie. Przechodzisz od snu do przestrzeni pomiędzy, a następnie do świadomości. To powolny proces, ale kiedy w końcu to sobie uświadomisz, nie można tego pomylić z...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 22,44 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 15,00 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula