Fall Away. Tom 1.5. Dopóki nie zjawiłaś się ty

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Nasza cena: 36,71 zł 39,90 zł Taniej o: 8%

Chwilowo niedostępny

"Dopóki nie zjawiłaś się Ty" to kolejna część z serii "Fall Away", gdzie mamy niepowtarzalną okazję poznać punkt widzenia, myśli i motywację mężczyzny odpowiedzialnego za całe zło.

Nie da się wytłumaczyć tego, dlaczego ktoś krzywdzi drugą osobę. Nie ma na to jasnego wyjaśnienia, dlatego też dla wielu poznanie punktu widzenia oprawcy jest bezcelowe. Czy jednak na pewno powinno tak być? Czy nie jest prawdą to, że Ci, którzy krzywdzą, cierpią podwójnie? "Dopóki nie zjawiłaś się Ty" to wciągająca powieść, napisana z perspektywy drugiej strony.

Tate i Jared to para, która z pewnością nie jest szczęśliwa żyjąc razem. Kobieta jest regularnie upokarzana, poniżana i doświadcza ogromnego cierpienia. Nie wie, dlaczego tak w ogóle się stało. Jareda zna od dziecka i zawsze był uosobieniem spokoju i łagodności. Jak to w ogóle możliwe, że bez powodu stał się prześladowcą? W tym tomie możemy zajrzeć w jego umysł i dostrzec to, co na pierwszy rzut oka było zupełnie niewidoczne. Prawda jest taka, że musi zmierzyć się ze swoimi uczuciami, wcale nie tak łatwymi i prostymi do opanowania. Brutalna przeszłość i świat, od którego miał nadzieję uciec, powrócił w najmniej oczekiwanym momencie. Nie potrafi uciec od agresji, ale doskonale wie, że nie jest to najlepsze wyjście z sytuacji. Kocha Tate i nie chce jej ranić, jednak nie ma pojęcia jak przerwać to, co się dzieje.

"Dopóki nie zjawiłaś się Ty" to poruszająca i głęboka powieść, ukazująca zakamarki duszy bohatera o których nie wiedzieliśmy. Kiedy w pierwszym tomie wszyscy uważali, że Jared jest wcieleniem zła, tutaj być może część z nich zmieni zdanie. Bo w końcu każdy ma swoją trudną historię, która sprawiła, że znaleźliśmy się właśnie w tym miejscu i czasie.

Penelope Douglas jest amerykańską pisarką i nauczycielką. Mieszka z rodziną w Las Vegas, uważana za autorkę bestsellerowych powieści. Tworzy głównie historie oparte na emocjach, pasjonujące i romantyczne.
Recenzje (10)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ksiązka bardzo fajnie napisana , dobra do przeczytania dla młodzieży jak i dla dorosłych. Lekko i rzyjemnie się czyta, a po przeczytaniu sięga się z przyjemnością po delsze części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie będę się tutaj rozpisywała o fabule, ponieważ jest ona taka sama jak w przypadku pierwszej części tylko została ona w całości opowiedziana z perspektywy Jareda. Autorka postanowiła pokazać nam, co w danej sytuacji czuł chłopak, jego przemyślenia, emocje.

  Powiem Wam, że sięgając po dopełnienie historii „Dręczyciel" sądziłam, że będzie ona dużo gorsza. Bo w końcu jak może wypaść niemalże kopia na tle oryginału? Raczej kiepsko. Zostałam mile zaskoczona i przyznam, że ta pozycja podobała mi się niemal tak bardzo, jak tom pierwszy. Po tę część sięgnęłam od razu jak tylko przeczytałam „Dręczyciel". Myślałam, że będzie to dla mnie za dużo na raz i w pewnym momencie odłożę ją na jakiś czas, jednak tak się nie stało.

  Jak już wspomniałam, w tej części poznajemy tę samą historię, tylko, że z perspektywy Jareda. Mimo iż było to, to samo co znaleźliśmy w „Dręczyciel" to mam wrażenie, że było to zupełnie inne. Sądzę, że stoją za tym wszystkie przeżycia, odczucia, emocje, jakimi autorka obdarzyła Jareda.

  Zdecydowanie widać, że Penelope miała pomysł na opisanie wszystkich emocji z perspektywy męskiego bohatera i nie zostało to napisane, że tak powiem „palcem po wodzie" tylko dokładnie i z zaangażowaniem. Autorka nie leje tutaj żadnej zbędnej historyjki. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że udało jej się to tak fajnie opisać.

  Jared został nam przedstawiony jako chłopak pełen gniewu, frustracji, bólu. Pogubiony i zostawiony przez rodziców. Skazany sam na siebie.... Targają nim demony przeszłości.

  Czytając tę książkę, doświadczycie wielu emocji. Myślę, że spodoba się ona dla większości osób, które zaczytują się w tego typu lekturach. Ja, mimo, iż nie mogę się nachwalić tych dwóch książek, po kolejne najprawdopodobniej nie sięgnę. Nie zrozumcie mnie źle, „Dręczyciel" i „Dopóki nie zjawiłaś się ty" naprawdę bardzo mi się podobają, ale historia Tate i Jareda skończyła się dla mnie idealnie i nie potrzebuje kolejnych historii o nich i psucia między nimi. Gdzieś obiło mi się o uszy, że jest kilka tomów tej serii i jeszcze któreś z książek opowiadają o tej dwójce. Dlatego tak jak mówię: dla mnie historia Tate i Jareda zakończyła się idealnie i niech, tak zostanie. Nie odczuwam też potrzeby poznawania historii innych bohaterów (chyba że kiedyś mocno mnie najdzie, to może się skuszę, ale na razie nie planuje sięgać po kolejne tomy tej serii).

  Penelope Douglas cechuje się lekkim i przyjemnym w odbiorze językiem. Te pozycje, o których mówię w dzisiejszej opinii, idealne są na jeden góra dwa wieczory. Myślę, że pióro autorki spodoba się dla tych, którzy lubią tego typu książki, a wiem, że trochę takich osób jest. Tak więc jeśli szukacie romansu z wątkiem hate-love to ta pozycja będzie dla was idealna!

  ~Zaczytana Anielka~

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Penelope miałam okazję poznać już spory czas temu za sprawą "Dręczyciela", który zdecydowanie przypadł mi do gustu. Prawdą jednak jest to, że tylko raz czytałam tę samą historię z punktu widzenia drugiego bohatera. Albo raczej próbowałam to zrobić. Okazało się to być moją startą czasu i oraz świata stratą drzew na papier, by wydać tę pozycję - przemilczę o jaką powieść chodzi. Stąd też, choć pokochałam bohaterów książki Douglas, to zdecydowanie z rezerwą zasiadałam do kolejnego tomu. Awersja jednak była zbyt duża, by podejście było neutralne.

  Gdy zagłębiłam się w "Dręczyciela" dość szybko zaczęłam się zastanawiać, co Tatum zrobiła Jaredowi, że jego zachowanie zmieniło się aż tak diametralnie. To dziewczyna ukazywała nam wszystko ze swojego punktu widzenia, więc niedane nam było zrozumieć chłopaka. Miałam dwa podejrzenia - zwykły okres dojrzewania to raz, a dwa - uczucia, które z przyjaźni przerodziły się w coś więcej, więc chłopak, zamiast powiedzieć, co się dzieje, zaczął zachowywać się inaczej, co w tym wypadku znaczy koszmarnie.

  Autorka w niesamowity sposób otwiera nam drzwi do życia, duszy i uczuć Jareda. Od małego chłopca po pełnoletniego mężczyznę. Dzięki temu pozwala nam zrozumieć, że zachowanie chłopaka to nie do końca zachowanie psychopatycznego dzieciaka, który zakochał się w dręczeniu nic niewinnej przyjaciółki.

  Bałam się, że "Dopóki nie zjawiłaś..." będzie powieleniem historii tylko w wersji zamiast zrobiłam to zrobiłem. Jakże się myliłam! Przekonałam się, że niezwykle trudno przedstawić tą samą historię z punktu widzenia drugiej osoby tak, by zainteresować i nie zanudzić. By nie była to zwykła kopia pierwszej części tylko odrębna opowieść. Penelope stanęła na wysokości zadania. Prawie każdy szczegół w powieści jest dopracowany.

  Oczywiście jest kilka minusów, ale nie da się nie robić powtórzeń, gdy pisze się relację tej samej historii przez drugiego bohatera. W końcu przeżyli to samo tylko emocje towarzyszące każdemu z nich są inne. Podoba mi się fakt, że postacie nie są kryształowe i każdy ma coś za uszami. Oczywiście wolała bym nie mieć przyjaciółki takiej jak miała Tatum, a na miejscu Jareda (chyba, podkreślam CHYBA) odważyła bym się na szczerość i przyjęcie pomocnej dłoni, ale dzięki temu ta historia jest chyba bardziej realna. W końcu kto z nas jest idealny? Nie trzeba czytać obu części, ale zdecydowanie polecam, bo poznajemy w tedy obie wersje, które choć momentami się powielają to jednak pięknie się uzupełniają!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W zeszłym roku miałam okazję przeczytać powieść „Dręczyciel” Penelope Douglas. Była to historia Tate, której życie przez lata uprzykrzał jej niegdysiejszy przyjaciel z dzieciństwa, Jared, i która wreszcie postanowiła powiedzieć mu „dość!”. Książka ta spodobała mi się na tyle, że kiedy dowiedziałam się, że ma u nas zostać wydana powieść opisująca tę historię z perspektywy Jareda, poczułam, że muszę ją przeczytać. Czy warto było po nią sięgać?

  Jared i Tate byli kiedyś nierozłączni. Przyjaźnili się do pewnych wakacji, kiedy to 14-letni Jared spędził dwa miesiące z wcześniej niewidzianym ojcem. Ten wyjazd odmienił go na zawsze. Z najbliższego przyjaciela Tate stał się jej prześladowcą. Jeśli czytaliście „Dręczyciela”, wiecie jak potoczyła się ta historia. Wiecie, jaki wpływ na Tate miała tak diametralna zmiana zachowania Jareda, wiecie także, jaką walkę musiała ona stoczyć z nim i z sobą samą. Nie wiecie jednak, co działo się w głowie i sercu Jareda. Nie znacie jego mrocznych sekretów. Nie macie pojęcia, co go tak odmieniło. Teraz możecie się tego dowiedzieć.

  Niektórzy mogą zadawać sobie pytanie: „po co czytać książkę, która z grubsza powiela historię już opisaną w innej?”. No cóż, nie da się ukryć, że główny wątek „Dręczyciela” i „Dopóki nie zjawiłaś się ty” jest taki sam. To oczywiste. Jednak ta sama historia opowiedziana z perspektywy jednej osoby to tak naprawdę tylko połowa opowieści. Dopiero uzupełnienie jej o punkt widzenia drugiego z bohaterów historii daje jej pełny obraz. I właśnie to lubię w takich powieściach, które dopowiadają to, czego pierwsza nie ujawniła. Rzucają zupełnie nowe światło na losy jej bohaterów, pozwalając spojrzeć na ich historię pod zupełnie innym kątem.

  Zaczynając tę książkę, prawie w ogóle nie czułam tego, że czytam coś, co już czytałam. Czas miał tutaj kluczowe znaczenie. Minęło prawie półtora roku od lektury „Dręczyciela” i wiele jego szczegółów zatarło się w mojej pamięci. I to chyba jest najlepszy sposób na tego typu powieści – po tę, będącą uzupełnieniem wcześniej przeczytanej, najlepiej sięgać po dłuższej przerwie, wówczas nawet znaną już nam historię można odkryć na nowo.

  W poprzedniej części Jared stanowił zagadkę. Dzięki tej książce mamy możliwość poznać wszystkie jego tajemnice. Możemy prześledzić wszystko, co miało wpływ na jego zachowanie, co sprawiło, że z najlepszego przyjaciela Tate stał się jej oprawcą. Możemy zobaczyć, jak wiele osób zawiodło go i doprowadziło do tego, że stracił wiarę w to, że może komukolwiek zaufać. Możemy także przekonać się, co tak naprawdę czuł przez ten cały czas do Tate i jak trudny konflikt wewnętrzny rozgrywał się między jego sercem a rozumem. Dzięki tej powieści możemy wreszcie w pełni go zrozumieć.

  „Dopóki nie zjawiłaś się ty” świetnie uzupełnia historię Tate i Jareda, wypełnia wszystkie luki w ich opowieści. Co ciekawe, akcja tej powieści nie kończy się w tym samym momencie, w którym swoje zakończenie ma „Dręczyciel”. Tym razem Penelope Douglas daje nam ciut dłuższą wersję ich historii, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak bardzo Tate wpłynęła na Jareda i jak dzięki niej się zmienił.

  Penelope Douglas ma bardzo przyjemny styl, pisze również tak ciekawie – potrafi zainteresować historią i jej bohaterami, wzbudzając przy tym wiele emocji – że to po prostu chce się czytać. Na pewno sięgnę po kolejne części tej serii. Jak zdążyłam się zorientować, będą one dotyczyły osób z najbliższego otoczenia Tate i Jareda. W pierwszej z nich poznamy bliżej przyjaciela Jareda, Madoca, w drugiej zaś główne role przypadną w udziale K.C., która jest przyjaciółką Tate, oraz bratu Jareda, Jaxowi. Każda z tych postaci jest na swój sposób intrygująca i już nie mogę się doczekać, by poznać ich własne historie.

  Zanim jednak te dwie powieści pojawią się u nas, polecam Wam „Dręczyciela” i „Dopóki nie zjawiłaś się ty”. Uważam, że warte są tego, by poświęcić im swoją uwagę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pełna wersja recenzji na: [Adres usunięty]

  W Dopóki nie zjawiłaś się ty zostaje opowiedziana historia z Dręczyciela, jednak tym razem jest ona przedstawiona z perspektywy głównego bohatera, czyli Jareda. Ta książka nie jest jednak kopią poprzedniczki, zostaje ona poszerzona o pewne informacje, w której czytelnik poznaje całą mroczną przeszłość Jareda. Penelope Douglas ujawnia w tej historii tajemnice, których nie poznaliśmy w pierwszym tomie Fall away. Zostaje również ukazany obraz całej relacji, która narodziła się pomiędzy Tate a Jaredem,

  Bardzo ubolewam, że jest taka ogromna różnica czasowa pomiędzy wydaniem tych dwóch książek. Kiedy zaczynałam czytać Dopóki nie zjawiłaś się ty ciężko było mi przypomnieć sobie niektóre fakty z Dręczyciela i strasznie mnie to irytowało.

  Fajne jest też to. że w tej książce poznałam w końcu odpowiedź na pytania, które nurtowały mnie po lekturze Dręczyciela. Snułam, jakieś domysły, ale dopiero, jak przeczytałam Dopóki nie zjawiłaś się ty poczułam się usatysfakcjonowana i mogłam odetchnąć z ulgą.

  Moim zdaniem, te wątki, które zostały poruszone w Dopóki nie zjawiłaś się ty mogły zostać spokojnie umieszczone w Dręczycielu, dzięki czemu cała ta historia zamknęłaby się w jednej książce. Bez wątpienia Dopóki nie zjawiłaś się ty sprawiła, że jestem absolutną fanką tej autorki i mogę spokojnie powiedzieć, że przeczytam absolutnie wszystko, co Penelope napisze.

  Podsumowując książka Dopóki nie zjawiłaś się ty nie posiada zbyt wielu nowych wątków. Penelope Douglas położyła w tej historii większy nacisk na przeszłość i uczucia Jareda, dzięki czemu możemy go poznać lepiej i wyrobić sobie na nowo zdanie na jego temat. Jest to książka pełna pasji, ukazującą niesamowitą chemię pomiędzy głównymi bohaterami, dzięki czemu tworzy się nam tutaj miły obrazek. Książkę czyta się w miarę szybko i chyba wolę tę książkę niż Dręczyciela.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Dopóki nie zjawiłaś się ty
 • Autor: Penelope Douglas
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Fall Away
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 368
 • Format: 140 x 208 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328337886
 • Język: polski
 • Tłumacz: Olga Kwiecień, Marta Czub
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328337886
 • EAN: 9788328337886
 • Wymiary: 20.6x13.6x2.2 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Corrupt. Devil's Night. Tom 1 4/5 Nasza cena:
27,11 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Corrupt. Devil's Night. Tom 1

Nowa książka niesamowitej Penelope Douglas, autorki "Birthday Girl" i "Punk 57"! Erika wiele razy słyszała, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. Jednak to koszmary, które miewa, stały się jej prawdziwą obsesją. A to wszystko za sprawą Michaela Crista, starszego brata jej chłopaka. Michael jest...
Hideaway. Devil's Night. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,25 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hideaway. Devil's Night. Tom 2

Kryjówki i pościgi. Cała Zzbawa zacznie się od początku… Seria „Devil’s night” powraca! Widziałem już twoją kryjówkę, mała. Czas, żebyś zobaczyła moją.-Kai Mroczne zakątki miasta skrywają tajemniczy hotel. Stoi opuszczony, zapomniany i pogrążony w ciemności. Spowija go sekretna aura dotycząca...
Birthday Girl 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Birthday Girl

Penelope Douglas, autorka bestsellerów z list "New York Timesa", przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości… Jordan Przygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak, jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia, że...
eBook Punk 57 mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Punk 57 mobi epub

Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć.Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen. Obiecali sobie, że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach społecznościowych. Żadnych zdjęć, żadnych spotkań. Tylko listy i oni.Jednak...
Audiobook Birthday Girl mp3 0/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Birthday Girl mp3

Penelope Douglas, autorka bestsellerów z list "New York Timesa", przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości... Jordan Przygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak, jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia,...
eBook Corrupt. Devil's Night. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Corrupt. Devil's Night. Tom 1 mobi epub

Nowa książka niesamowitej Penelope Douglas, autorki "Birthday Girl" i "Punk 57"! Erika wiele razy słyszała, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. Jednak to koszmary, które miewa, stały się jej prawdziwą obsesją. A to wszystko za sprawą Michaela Crista, starszego brata jej chłopaka. Michael jest...
eBook Birthday Girl mobi epub 5/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Birthday Girl mobi epub

Penelope Douglas, autorka bestsellerów z list "New York Timesa", przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości...Jordan Przygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak, jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia,...
Płonąca namiętność życiowi bohaterowie Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płonąca namiętność życiowi bohaterowie Tom 2

Oto drugi tom trylogii Życiowi bohaterowie pióra K. Bromberg Książki tej serii opowiadają historie trzech braci Malone. Drugi z nich, Grady, jest strażakiem, odważnym, charyzmatycznym i pewnym siebie, a przy tym seksownym i przystojnym. Nie jest jednak szczęśliwy. Skrywa gorzką tajemnicę, a poza...
Romans po brytyjsku 5/5 Nasza cena:
23,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Romans po brytyjsku

Kiedy jesteś wdową po trzydziestce i samotnie wychowujesz ośmioletniego syna, musisz temu zadaniu podporządkować wszystkie plany, aspiracje i marzenia. Już podołanie codziennym obowiązkom staje się sporym wyzwaniem. Kolejny mężczyzna w życiu? Cóż... oni raczej nie są zainteresowani związkiem z...
Laos 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Laos

Nieważny jest ból, gdy masz odwagę powrócić w głąb siebie... Czy da się ukoić ból po nieodwracalnej stracie? Tragedia, która spotkała Gabi, niejednego by załamała. Ona jednak wie, że musi przynajmniej starać się żyć dalej i troszczyć się o najpiękniejszą z pamiątek, jakie pozostały po jej wielkiej...
Inna blue 5/5 Nasza cena:
32,19 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Inna blue

Blue Echohawk nie ma własnej historii. Poznała jedynie skrawki swojej przeszłości: została porzucona jako dwulatka, a jej matka nie żyje. Blue nawet nie wie, jak rzeczywiście się nazywa i kiedy się urodziła. Ma około dziewiętnastu lat, jest twarda, surowa i onieśmielająca. Nie wierzy w damskie...
Ilias 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ilias

Gorący romans na jednej z greckich wysp Miłość nie szuka podobieństw, wystarczy jej wzajemne przyciąganie! Gabi ma dziewiętnaście lat, niedawno zdała maturę. Równocześnie z egzaminami maturalnymi zakończyła się jej znajomość z Markiem - dwuletni związek, w którym pokładała nadzieje. By nie myśleć o...
Wybrane bestsellery
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
16,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula