Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu

Książka
37,99 zł
eBook
28,36 zł
Audiobook
35,47 zł
od 33,31 zł
19,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Bukowy Las
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 416
Opis

ZOSTAŃ EMO SAPIENS!

  • Używaj emocji, aby napędzać się do działania
  • Ufaj rozumowi, on wyciągnie cię z tarapatów
  • Pozwól intuicji czytać intencje osób wokół ciebie
  • Naucz się mądrzej sprzeczać i spalać złość
  • Dbaj o siebie, aby lepiej zadbać o innych
  • Przełomowa książka o emocjach, napisana lekko i dowcipnie

Od autora

Pokażę ci, jak połączyć siłę rozumu z potęgą emocji.
Przeczytaj i zobacz, ile wspaniałości jest w twojej głowie.
Zachwyć się sobą!

Rafał Ohme

Więcej


Książka "Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu", została stworzona przez autora: Rafał Ohme i pochodzi z 2022 roku. "Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu" opublikowało Wydawnictwo Bukowy Las.

Jest to obszerna książka, składa się z 416 stron napisanych w języku polskim.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, na wyprawę bez przeszkód można ją wrzucić do torby.

Podejmij wyzwanie osobistej przemiany i zmotywuj się do osiągnięcia nieograniczonych możliwości z pomocą naszych poradników psychologicznych i książek motywacyjnych. Te publikacje, pełne mądrości życiowej i naukowych odkryć, oferują praktyczne strategie na zrozumienie siebie, zarządzanie własnym życiem i kształtowanie przyszłości, jakiej pragniesz. Pozwól sobie na bycie prowadzonym przez ekspertów w dziedzinie psychologii i rozwoju osobistego, aby każdy dzień był krokiem naprzód ku realizacji Twoich aspiracji.


Czytanie poradników ma mnóstwo zalet:
  • Zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności do zastosowania w życiu prywatnym lub pracy.
  • Pracujesz nad słabościami i wzmacniasz mocne strony.
  • Otrzymujesz gotowe strategie na trudne sytuacje.
  • Możesz zrozumieć inne perspektywy spojrzenia na dany problem.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii książki o emocjach

Szczegóły
  • Tytuł: Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu
  • Autor: Rafał Ohme
  • Wydawnictwo Bukowy Las
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 416
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380744899
  • Język: polski
  • ISBN: 9788380744899
  • EAN: 9788380744899
  • Wymiary: 12.5x19.5 cm
  • Dane producenta: Dressler Dublin sp. z o.o., Pozna?ska 91, 05-850 O?ar?w Mazowiecki, Polska, sekretariat@dressler.com.pl, tel. +48 22 733 50 00
Recenzje książki Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu (2)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Edyta S. w dniu 2022-11-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

    Czy książki o samorozwoju mogą być napisane w dość zabawy sposób? Czy zawsze powagą jest wyznacznikiem mądrości zawartej w książce? Do tej pory spotykałam się z pozycjami, w których było bardzo dużo wiedzy, jednak zawsze były pisane bardzo poważnie. Ta książka to coś nowego dla mnie. Temat, który lubię i dodatkowo pisany naprawdę świetny sposób.

    ,,Emo sapiens" Rafała Ohme to pozycja, której głównym tematem są emocje nasze i ludzi dookoła. Rozumienie emocji to wielka sztuka. Czasami targają nami i nie możemy sobie z nimi poradzić. Wiemy, że nasze zdrowie psychiczne jest bardzo dużym wyznacznikiem naszego dobrego i jakościowego życia. Nie można być zdrowym w pełni, jeśli nie rozumiemy tego, co czujemy i nie radzimy sobie z tym. Nauczenie się panowania nad naszymi emocjami to też duża korzyść w tworzeniu szczęśliwszego świata dla naszych bliskich czy też innych ludzi. Nie od dziś wiemy, że pozytywne osoby zarażają swoją energią innych.

    Ta książka to taki przewodnich po emocjach, który w dość dowcipny, lekki, łatwy i przyjazny sposób uświadamia nam, że nasz umysł jest piękny i ważne jest, aby umieć z niego korzystać. Emocje tylko w połączeniu z naszą intuicją, która jest naszym szóstym zmysłem, mogą pozwolić nam dogłębnie poznać siebie i innych. To intuicja pozwala nam czuć całym ciałem sytuację i pomoc w decydowaniu czy rozwiązywaniu wieku spraw.

    Pozycja ta zawiera dużo przykładów sytuacji i możliwości, w jaki sposób możemy do danej sytuacji podejść. Dużo ilustracji, które nie są umieszczone bez powodu. Wyzbywanie się swoich emocji czy też podchodzenie do wieku spraw beznamiętnie to ograniczanie swojego umysłu. Tak, jak nie raz już Wam wspomniałam w recenzjach książek o samorozwoju, emocji nie trzeba się bać, trzeba je poznać, zrozumieć i jedynie wtedy jesteśmy w stanie racjonalnie myśleć.

    Przepiękna i mądra pozycja na temat człowieka i tego, co kryje się w jego wnętrzu.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Kasia P. w dniu 2022-12-05
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

    Emocje, towarzyszą nam zawsze i wszędzie, nie da się od nich uciec. Wydaje się nam, że potrafimy je odsunąć od siebie, odstawić na półkę, ale nawet gdy tak sądzimy wcale tak nie jest. No i ciągłą walka pomiędzy rozsądkiem i nimi, nieobliczalnymi i popychającymi nas do czynów mało racjonalnych. Istoty rozumne czy emocjonalne? A może … jedno i drugie?

    Do czego potrzebne są nam emocje? Jeśli zadajemy sobie te pytanie znaczy to, iż nie wiemy czym tak naprawdę są, więc nim padnie odpowiedź najlepiej rozpocząć od samego początku. Dzięki ewolucji doszliśmy do tego etapu gdzie znajdujemy się dzisiaj, zmienialiśmy się i wcale nie zatrzymaliśmy się w rozwoju. Fizycznie i psychicznie rozwijamy się bezustannie, dostosowujemy się do środowiska lub zmieniamy je, jeśli jest nam to potrzebne. Najczęściej jesteśmy przekonani, że stoi za tym rozum, ale od jakiegoś czasu głośno mówi się o inteligencji emocjonalnej, równie istotnej i coraz bardziej docenianej. Wielu twierdzi, że bez niej byłoby łatwiej i szybciej, lecz jak się okazuje to, co wydaje się mało przydatne wcale takim nie jest. Sam intelekt bez emocji wcale nie daje najlepszych efektów, dopiero ich połączenie oraz co ważne poznanie mechanizmów obydwojga jest kluczem by osiągnąć cel lub inaczej mówiąc zrealizować plan. Jedno i drugie stanowi klucz do sprawnego działania, lecz wymaga byśmy poznali siebie i nie odrzucali tej części, jaka wdaje się nam zbędna i komplikująca życie. Jeśli emocje włączymy świadomie w realizację zadań, od tych prywatnych po zawodowe, zyskamy ogromny atut, jaki zbyt długo nie docenialiśmy.

    „Emo sapiens”, tytuł jak najbardziej odzwierciedlający ludzi jako gatunek, chociaż większość z nas uważa, że wcale tak nie jest. Błąd i okłamywanie samego siebie, gdyż jeśli zaakceptujemy i nauczymy się wykorzystywać naszą mentalną część osiągniemy więcej. Eksploatujemy zasoby tkwiące w przyrodzie i w nas samych, lecz nie wszystkie. Książka Rafała Ohme odkrywa lub przypomina o potędze, jaką mamy i zbyt często o niej zapominamy, nie traktujemy poważnie lub po prostu nie wiemy jak ją zużytkować. Jak sam autor pisze możemy rozpocząć lekturę od najbardziej nas interesujących części lub od samego początku, a ten pozwala nam spojrzeć na emocje z całkiem innej perspektywy. „Emo sapiens” przedstawia emocje, bo nie znamy ich lub znamy je bardzo powierzchownie lub fragmentarycznie. Rozdział za rozdziałem dostrzegamy, iż są częścią większej całości i jaką rolę rzeczywiście odgrywają. Wszystkie te informacje prowadzą nas do głównego tematy czyli odpowiedniego zużytkowania informacji i przede wszystkim emocji. Rafał Ohme daje szczegółowe wskazówki jak zastosować teorię w praktyce czyli naukę i jej osiągnięcia właśnie w zakresie emocji w życiu codziennym. Wbrew pozorom wcale nie tak trudno je spożytkować, lecz by to zrobić trzeba je zrozumieć.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula