Elżbieta II. Portret królowej

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
322
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 34,00 zł
Nasza cena: 35,08 zł 49,90 zł Taniej o: 30%

"Elżbieta II. Portret królowej" to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto z wielkim zainteresowaniem śledzi losy brytyjskiej monarchii. Poznaj niezwykłą biografię najsłynniejszej współczesnej królowej!

Paola Calvetti, autorka książki "Elżbieta II. Portret królowej", przygląda się postaci królowej, tworząc wspaniały portret słynnej Brytyjki. Czytelnik, sięgając po biografię Elżbiety II, zyskuje szansę poznania wyjątkowej historii, w której Calvetti pokazuje, jak nieśmiała kobieta stała się królową, z dumą noszącą koronę od wielu lat. Autorka fascynującej biografii przybliża czytelnikom relacje między królową a pozostałymi członkami dynastii Windsorów. Opowiada też o życiu na dworze i wszelkich przywilejach, a także problemach, które z tego wynikają. Nie pomija również kwestii uczucia, jakim królowa obdarzyła księcia Filipa.

Książka o królowej Wielkiej Brytanii to pozycja pełna ciekawostek i faktów. Autorka przedstawia historię kobiety, która napotykała na swojej drodze liczne problemy i niejednokrotnie musiała wykazać się swoją mądrością i odwagą. Poznaj lepiej wielką postać brytyjskiej królowej, a przy okazji przyjrzyj się też bliżej pozostałym członkom jej rodziny. W książce Calvetti odnajdziesz nie tylko wiele informacji o polityce i historii, ale również liczne fotografie z różnych lat przedstawiające członków rodziny królewskiej.


O autorce

Paola Calvetti to włoska pisarka i dziennikarka. Autorka książki "Elżbieta II. Portret królowej" urodziła się w Mediolanie w 1958 roku.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzień dobry❤ Myślę że nie przestanę was zadziwiać w najbliższym czasie 😁 Chyba od bardzo dawna nie widzieliście na moim profilu książki biograficznej, a jednak dziś zaskoczę was portretem samej królowej. Biografia Elżbiety II, napisana przez Paola Calvetti zagościła u mnie kilka dni temu i przyznam że spędzałam przy tej lekturze naprawdę przyjemne poranki.

  Pewnie zastanawiacie się, co skłoniło mnie do przeczytania tej biografii? Przede wszystkim postać królowej, która od zawsze mnie intrygowała a jednak nigdy nie pogłębiałam wiedzy z nią związanej. Nie znałam zupełnie jej losów, poza oczywiście podstawowymi faktami które prezentują nam telewizyjne materiały. Po drugie sposób, w jaki autor je przedstawił absolutnie przemawia na jej korzyść. Książka została bowiem podzielona na działy, a każdy z nich rozpoczyna się od przedstawienia zdjęcia Elżbiety II i faktach z nim powiązanymi. W tej aranżacji poznajemy samą królową i jej dzieje z zupełnie innej perspektywy, a przy okazji możemy przybliżyć siebie oczywiście postacie samych fotografów.

  Dla mnie, osoby która nie znała wielu faktów z życia monarchini, ta książka szczerze poszerzyła poziom mojej wiedzy. Była zrealizowana z pomysłem, i wiem jak dużo pracy zostało jej poświęcone. Jedyny minus jakiego mogłabym się doszukać, to momentami odczuwalny chaos lecz może wynikało to z mojej skromnej wiedzy 😁 . Książka posiada twardą oprawę, prezentuje się naprawdę dobrze. Jeśli lubicie książki biograficzne lub może interesuje się samą królowa to możecie wziąć ją pod uwagę przy kolejnych zakupach ❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ladies AND gentlemen… Her Majesty Queen Elisabeth II!

  Paola Calvetti znalazła odmienny sposób na przedstawienie osoby Elżbiety II – królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Autorka wykorzystuje wybrane fotografie przedstawiające królową i to one stanowią zalążek opowieści o życiu oraz panowaniu najstarszej córki Jerzego VI.

  „Elżbieta II. Portret królowej” autorstwa Paoli Calvetti, choć zakwalifikowana jako biografia, nie pokazuje pełnego obrazu. Spektrum czasowe jest wprawdzie szerokie, bo od czasu narodzin aż po współczesność, jednak przynależność do royal family narzuca pewne ograniczenia. Ponieważ to nie jest pierwsza lepsza rodzinka, a sami Wind-so-ro-wie, dlatego fakty owszem są, jednak bez nadmiernej wnikliwości. Bowiem protokół królewski nawet tu roztacza swe wpływy. Byłoby przecież skandalem, gdyby szczegóły z prywatnych komnat ujrzały światło dzienne. Tajemnicą państwową spowity jest nawet taki – wydawałoby się – nieznaczący drobiazg jak wielkość miseczki stanika władczyni! W stosunku do majestatu królestwa słowo „skandal” nabiera zdecydowanie bardziej restrykcyjnych wymiarów.

  W swojej książce autorka portretuje Elżbietę II, wykorzystując do tego fotografie. Służą jej niczym ekfrazy do rozwinięcia najpierw sceny zatrzymanej w kadrze, a następnie przejścia miękko do następnych zdarzeń. Zmieniają się fotografowie (spośród wielkich nazwisk niech wymienię Wilding, Beaton, Karsh, Sheridan czy Leibovitz), zmienia się technika i sposób spojrzenia czy rodzaj ujęcia, ale każdy z artystów odczuwa wyjątkowość chwili. Calvetti stara się przytaczać ich wypowiedzi na temat spotkania z królową, w których dzielą się swoimi emocjami, jakie towarzyszyły im podczas sesji. To ciekawy przegląd spostrzeżeń, bo choć każdy z portrecistów reprezentuje odmienną wrażliwość estetyczną, a nawet różne czasy, to każdy z nich chwile z królową zapamięta na zawsze.

  Konstrukcyjnie Calvetti rozpina dwie równoległe linie. Jedna to rozwój technologiczny fotografii, stylistyka, sposób odwzorowywania rodziny królewskiej. Druga (a może przez wzgląd na godność tronu raczej powinnam ustąpić jej pierwszeństwa) to ewolucja samego urzędu królowej jako symbolu Wielkiej Brytanii oraz stopniowe otwieranie się rodziny królewskiej na współczesne oczekiwania, w tym skracanie dystansu w stosunku do poddanych. Zmienia się monarchia, a wraz z nią fotografika. A może to odwrotna zależność?

  Calvetti kreśląc obraz królestwa, zwraca baczną uwagę, by nie przekroczyć cienkiej linii dobrego smaku. Królowa przedstawiona jest więc z należną rewerencją i dystynkcją, co absolutnie nie wyklucza pokazania pasji Elżbiety II do psów rasy corgie (tak na marginesie pasji, której pozostała część rodziny królewskiej nie rozumie i kompletnie nie podziela) czy zaprezentowania jej iście angielskiego poczucia humoru. Biografka zaledwie sporadycznie przytacza ploteczki, lecz nawet wówczas są to „nowinki” wcześniej upublicznione na łamach tabloidów.

  Do pełni zadowolenia z lektury może brakowało mi nieco głębszego spojrzenia na sprawy polityczne, na kryzysy państwowe, przez które Wielka Brytania przechodziła w okresie panowania Elżbiety II, reakcji monarchini na ważniejsze wydarzenia. Brak głębszej analizy być może wynika z faktu, że Calvetti raczej postawiła sobie za zadanie skoncentrować się na przekroju epoki, w jakiej przyszło Elżbiecie sprawować swe rządy niż na drobiazgowym komentarzu.

  Elżbieta II to najdłużej zasiadająca na tronie władczyni Zjednoczonego Królestwa, to również bodaj najbardziej rozpoznawalna kobieta na świecie, a także marka Wielkiej Brytanii. Książka Paoli Calvetti pt. „Elżbieta II. Portret królowej” to doskonała pozycja dla tych, którzy chcieliby zdobyć ogólną i przedstawioną w przystępny sposób wiedzę o obecnie panującej królowej oraz zapoznać się z podstawowymi prawidłami, jakimi rządzi się brytyjska monarchia. Bez przytłaczającej ilości dat, bez naukowo specjalistycznego zadęcia mamy...

  Całość recenzji tu:

  [Adres usunięty]

  Zapraszam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie ma wzruszenia ani nawet złości. Wszystko wydaje się załatwiane w pośpiechu”, czyli portret niezwykłej władczyni, którą zna cały świat.

  Kiedy dowiedziałam się o tej książce, wiedziałam, że muszę się z nią zapoznać. Interesuję się Brytyjską Rodziną Królewską i zawsze chętnie czytam biografie o jej członkach. Jestem także wielką fanką serialu The Crown. Dlatego nie wahałam się, sięgając po książkę Paoli Calvetti.

  W swojej książce Paola Calvetti kreśli wyrazisty portret kobiety, która od dziesięcioleci jest symbolem brytyjskiej monarchii. Ukazuje jej niełatwą drogę od skromnej i nieśmiałej następczyni tronu do królowej w każdym calu, najdłużej panującego monarchy w historii Wielkiej Brytanii. Opowiada o miłości do księcia Filipa, kulisach życia na królewskim dworze i niełatwych relacjach z członkami licznej rodziny Windsorów, które nieraz stawały się źródłem plotek i skandali, śledzonych przez cały świat.

  Opowieść o Elżbiecie II to również fascynująca historia jej długiego panowania, portret całej epoki, w której trakcie oblicze świata nieraz się zmieniało, stawiając przed królową coraz to nowe wyzwania.

  Elżbieta II to najdłużej panujący władca na świecie. Jest osobą, która od zawsze wzbudzała ciekawość. Brytyjska Rodzina Królewska jednak jest dosyć oszczędna w udzielaniu informacji, dlatego wszystkie ciekawostki, które wypływają, od razu stają się numerem jeden w mediach. Skandale, romanse, narodziny dzieci – rodzina królewska zawsze była i będzie na świeczniku, ale korona wymaga poświęceń.

  Paola Calvetti stworzyła dosłownie portret królowej. Swoją książkę podzieliła na kilka rozdziałów. Każdy z nich opowiada pewien okres z życia Elżbiety II. Autorka skupiła się fotografii, dzięki czemu poznacie historie sławnych zdjęć, na których znajduje się królowa lub jej rodzina. Poznacie fotografów i dowiecie się, w jaki sposób zdobyli sławę. Dowiecie się o ich dziełach. I to właściwie jest głównym wątkiem tej książki.

  Jeśli liczycie na biografię królowej, to możecie się troszeczkę zawieść. Nie jest to także książka dla osób, które dopiero zaczynają pogłębiać swoją wiedzę o najpopularniejszej rodzinie królewskiej. Wiele dat oraz miejsc, które niestety mogą wam nic nie powiedzieć, a do tego namieszać w głowie. Sporo postaci, których możecie nie kojarzyć. Ja nie miałam z tym problemu, ponieważ nie jest to moja pierwsza książka o takiej tematyce i w miarę orientuję się w większości wydarzeń przedstawionych w Portrecie Królowej. Jednak dla osób niezaznajomionych może to stracony czas – zacznijcie od innej książki lub od serialu Netflixa.

  Osoby, które już coś tam wiedzą o królowej czy to z The Crown, czy to z innych książek raczej nic nowego się tutaj nie dowiedzą. Jednak mimo wszystko jest ciekawe spojrzenie na monarchę i nie żałuję, że zapoznałam się z tą książką. Polecam ją każdemu fanowi Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Elżbieta II, Portret królowej, Paola Calvatti

  Jak wiecie, bardzo lubię wszystko co jest związane z brytyjską monarchią, dlatego musiałam i sięgnąć również po tę książkę. Przeczytałam już sporo takiego rodzaju książek, ale zawsze dowiaduje się z kolejnej czegoś ciekawego i zupełnie nowego.

  Książka jest napisana bardzo prosto i przyjemnie, przez co nie mamy problemu z odbiorem. Możemy ją przeczytać od razu całą i gwarantuję Wam, że nie będziecie się przy niej nudzić. Warto też zauważyć, że książka podzielona jest na konkretne działy, przez co wszystkie informacje są chronologiczne, powodują że nie ma tutaj chaosu, czytamy o kolejnych wydarzeniach z sensem. Książka jednak jest pokazana z nieco innej strony. Nie jest to typowa biografia, taka tradycyjna jakich na rynkach wydawniczych jest masę. Poznajemy Elżbietę II, ale od strony fotografów i fotoreporterów, którzy mieli głównie z nią styczność i mieli ten zaszczyt pracy z nią. Wiele tutaj w książce o technikach zdjęć, próby wybicia się, aby tylko zabłysnąć, aby mieć szansę zobaczyć królową na żywo. I wydaję mi się, że nie jest to raczej książka dla początkujących. Jeżeli jesteś osobą, która dopiero zaczyna przygodę z monarchią Windsorów, to myślę, że spokojnie możesz zacząć od innej książki. Jest to pozycja, która już ma zebraną jakąś bazę i fundament, a na niej są budowane kolejne fakty, dlatego brak niewiedzy może skutkować tym, że możemy nie wszystko rozumieć.

  Jednak, jakby nie patrzeć, Paola Calvatti poradziła sobie i odtworzyła obraz królowej Elżbiety II nienagannie. Pokazała jej drogę jaką sama musiała pokonać, jak wiele w życiu przeszła, z ilu rzeczy musiała zrezygnować i poświęcić się dla tronu. Autorka ją nie ocenia, przedstawia jej obraz w sposób obiektywny.

  Nie będę jednak ukrywać, że liczyłam na coś więcej. Może to przez wzgląd na to, że przeczytałam już bardzo wiele takiego rodzaju książek. W sumie, to śmiało mogę powiedzieć, że raczej niczego nowego nie dowiedziałam się z tej książki. Jednak podsumowując, uważam, że i tak zasługuje na plus, chociażby za ciekawe ujęcie historii.

  Ocena 6/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy zaliczacie się do licznego grona miłośników monarchii brytyjskiej i z wypiekami na twarzy śledzicie losy jej członków? Nawet jeśli nie, naprawdę warto zapoznać się z biografią najważniejszej kobiety w Wielkiej Brytanii, która nosi koronę już sześćdziesiąt osiem lat! Tym samym jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii. Jednak stanowisko, bez względu na jego znaczenie, nie zwalnia z bycia człowiekiem - przede wszystkim człowiekiem...

  Szczerze przyznaję, że monarchią brytyjską zainteresowałam się bliżej dzięki produkcji Netflixa "The Crown", którą nawiasem mówiąc gorąco polecam! Z miejsca zaczęłam więcej czytać o dynastii Windsorów i złapałam się na obserwowaniu losów rodziny królewskiej. Dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok książki od wydawnictwa Zysk i S-ka, która w całości jest poświęcona Elżbiecie II.

  Gdy oglądamy jakiekolwiek uroczystości, w których bierze udział Elżbieta II, odnosimy wrażenie, że królowa musi być najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jej obowiązkiem jest tylko pięknie wyglądać, pachnieć i wygłosić parę mądrych słów, niekoniecznie kleconych na bieżąco z głowy, ale skrupulatnie przygotowanych wcześniej przez specjalistów. Wszystko po to, aby Elżbieta wypadła jak najlepiej w oczach społeczeństwa. Jeśli jednak zdecydujecie się przeczytać książkę Paoli Calvetti, szybko zmienicie zdanie...

  Okazuje się, że Elżbieta ma za sobą bardzo długą drogę, która nie była usłana różami. Ciągle pojawiały się kolejne przeszkody w drodze do celu, kłopoty piętrzyły się w tych najtrudniejszych momentach, a Elżbieta niejednokrotnie musiała wykazać się odwagą, mądrością czy cierpliwością. Naprawdę warto sięgnąć po publikację Calvetti, aby ujrzeć królową w innym świetle. Przy okazji poznacie innych członków rodziny królewskiej, którzy (tego jestem pewna) wzbudzą Waszą ciekawość. Tak naprawdę książka Calvetti jest tylko wstępem, pretekstem do poszukiwania kolejnych informacji - nie tylko o monarchii, lecz także o epoce, o polityce i o historii. Zawsze mówiłam i powtórzę to raz jeszcze: książka zostanie w Waszej pamięci na dłużej niż notatka biograficzna z wikipedii. Jestem pewna, że styl Calvetti wciągnie Was bez reszty!

  W książce, oprócz całej masy ciekawostek, znajdziecie czarno-białe zdjęcia, bibliografię (dla szczególnie zainteresowanych tematyką) czy przytoczone fragmenty wypowiedzi monarchów. Książka kończy się na dniu 14 stycznia 2018 roku, więc mamy praktycznie całościowy przekrój życia Elżbiety. Jeszcze raz gorąco zachęcam do czytania, a później do obejrzenia "The Crown". :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Elżbieta II, Winston Churchill i pierwsze lata młodej królowej. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Elżbieta II, Winston Churchill i pierwsze lata młodej królowej. Tom 1

Pierwsza część oficjalnego przewodnika po serialu „The Crown”. Odkryj sekrety brytyjskiej korony za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham i 10 Downing Street. Nagła śmierć ojca sprawiła, że dwudziestopięcioletnia kobieta stojąca u progu zmagań z nowa rolą - matki i żony - musiała zostać...
Elżbieta II 3/5 Nasza cena:
49,12 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elżbieta II

Elżbieta II Windsor (ur. 1926) - charyzmatyczna monarchini, która z godnym podziwu opanowaniem i wdziękiem przeprowadziła Wielką Brytanię oraz Wspólnotę Narodów przez zawirowania ostatnich sześćdziesięciu lat.W tej niezwykłej biografii poznajemy najpierw dziewczynkę, a następnie towarzyszymy...
Prawdziwa królowa. Elżbieta II jakiej nie znamy 0/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa królowa. Elżbieta II jakiej nie znamy

Symbol Wielkiej Brytanii – tytan pracy, człowiek-instytucja i eksportowa maskotka Wielkiej Brytanii. Ma dom z 775 pokojami, a w nim zwykłe problemy z czwórką dzieci, o których bezustannie trąbią bulwarówki. Akuratna, stateczna i dystyngowana – ukochana wnuczka króla Jerzego V i córka króla Jerzego...
Elżbieta. Matka królowej Jadwigi 3/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elżbieta. Matka królowej Jadwigi

Książka o dynastii Andegawenów – Ludwiku, jego żonie Elżbiecie z Bośni i dwóch córkach, Marii i Jadwidze. Ich losy splatają się w nierozerwalny węzeł rodzinnych tragedii, zdrady, okrucieństwa i wielkich namiętności.Elżbieta walczy o władzę, a potem o życie w trawionym wojną domową kraju. Czy uda...
eBook Elżbieta II. Portret królowej mobi epub 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Elżbieta II. Portret królowej mobi epub

Biografia najsłynniejszej królowej naszych czasów W swojej książce Paola Calvetti kreśli wyrazisty portret kobiety, która od dziesięcioleci jest symbolem brytyjskiej monarchii. Ukazuje jej niełatwą drogę od skromnej i nieśmiałej następczyni tronu do królowej w każdym calu, najdłużej panującego...
Ja, Tamara. Powieść o Tamarze Łempickiej 0/5 Nasza cena:
37,62 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja, Tamara. Powieść o Tamarze Łempickiej

Pierwsza, fascynująca powieść o największej polskiej malarce, Tamarze Łempickiej (1898 – 1980). Genialne obrazy i arcybarwne życie. Podróże do Włoch, Niemiec, Ameryki. Dramatyczne okoliczności wydostania się z bolszewickiej Rosji za cenę, która, jak przekonująco pokazuje Grzegorz Musiał, nie...
Somebody to Love. Życie, śmierć i spuścizna Freddiego Mercury’ego 5/5 Nasza cena:
32,68 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Somebody to Love. Życie, śmierć i spuścizna Freddiego Mercury’ego

Poruszająca biografia jednej z największych legend w historii muzyki Śmierć Freddiego Mercury’ego w wieku 45 lat w 1991 roku wstrząsnęła całym światem, a miliony jego fanów były w szoku, gdy dzień wcześniej artysta wyjawił w oświadczeniu, że zdiagnozowano u niego AIDS. Książka Matta Richardsa i...
Mania Skłodowska 0/5 Nasza cena:
37,88 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mania Skłodowska

Czy Mania Skłodowska lubiła się uczyć? W co grała z rodzeństwem? O czym marzyła? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w magicznej bibliotece... Gabinet to jedyne pomieszczenie w domu dziadków, do którego Ola z Erykiem mają zakaz wstępu. Już raz go złamali, podczas letnich wakacji. W środku,...
Tolkien i pierwsza wojna światowa. U progu Śródziemia 4/5 Nasza cena:
36,63 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tolkien i pierwsza wojna światowa. U progu Śródziemia

"Tolkien i pierwsza wojna światowa. U progu Śródziemia" Przez wielu uznana za najlepszą książkę o Tolkienie, ta nagrodzona biografia skupia się na wojennych doświadczeniach J.R.R. Tolkiena oraz ich wpływie na jego życie i powstanie "Hobbita" oraz "Władcy Pierścieni". Książka "Tolkien i pierwsza...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula