Elita. Rywalki. Tom 2

Autor:

Kiera Cass

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Seria
Format
14x21 cm
Rok wydania
2014
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,80 zł
Nasza cena: 28,55 zł 37,91 zł Taniej o: 25%


Któraż z dziewcząt nie marzyła o byciu księżniczką? O noszeniu pięknych sukni balowych czy olśniewających diademów? Te, które wciąż o tym marzą, choć wstydzą się do tego przyznać, powinny sięgnąć po książkę "Elita" Kiery Cass.

Bohaterką książki jest Ami Singer, dziewczyna z ubogiej rodziny, która bierze udział w rywalizacji o rękę księcia Maxona. Początkowo kandydatek do zostania księżniczką było 35, w tej chwili pozostało ich już tylko sześć. Wyraźnie widać, że książę wyróżnia Ami spośród innych dziewcząt i ma ona spore szanse na wygraną, choć konkurencje, do jakich stają kandydatki, są coraz trudniejsze. Ale serce Ami wciąż bije mocniej dla Aspena, żołnierza straży królewskiej.

"Elita" to powieść dla młodzieży, w której przeplatają się elementy baśniowe ze współczesną rzeczywistością. Z jednej strony widzimy dwór królewski, piękne stroje i wystawne przyjęcia, z drugiej ? komputery, zdobycze techniki i ? reality show. Autorka tworzy swoją wersję bajki o Kopciuszku osadzoną we współczesnych realiach. Jest to lektura lekka, łatwa i przyjemna..

"Elita" to druga książka z serii "Selekcja", która pierwotnie planowana była jako trylogia. Tymczasem obecnie w skład serii wchodzi pięć kolejnych tomów: "Rywalki", "Elita", "Jedyna", "Następczyni" i "Korona". Ponadto Kiera Cass napisała kilka książek nawiązujących do tej serii, m.in.: "Królowa i Faworytka".
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  16 z 30 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiera Cass stworzyła niesamowity cykl dla młodzieży, gdzie nowoczesność łączy się z bajkową, pałacową atmosferą. Z jednej strony mamy komputery, telewizję i zdobycze techniki, a z drugiej balowe suknie, króla, tron i dawne obyczaje. Daje to zaskakujący efekt, który sprawia, że książki pochłania się wręcz błyskawicznie. Czas spędzony z nimi był dla mnie niezwykle przyjemny i odprężający - idealna lektura na weekend po pracowitym tygodniu. Bardzo podobała mi się kreacja bohaterów, bardzo różnych i wyróżniających się na tle innych. Ami chwilami mnie irytowała swoim niezdecydowaniem, jednak była osobą z zasadami, bardzo naturalną i stanowczą, co sprawiało, że notorycznie pakowała się w kłopoty. Jednak swoją postawą zdobyła moją sympatię i kibicowałam jej szczerze. Postać Maxona również zasługuje na uznanie, została świetnie wymyślona i dopracowana. Autorka ukazała jego dwa oblicza - książęce i to prawdziwe, które jest ograniczane pałacowymi zasadami.

  Doskonale się bawiłam podczas lektury cyklu Kiery Cass - polecam go serdecznie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak często to, co z pozoru wydaje się idealne i bajkowe, skrywa pod piękną otoczką wiele brudów, tajemnic oraz okrucieństwa... Wydawałoby się, że życie w królestwie skupia się na wydawaniu przyjęć, chadzaniu w pięknych sukniach po salonach oraz mizdrzenie się do każdego i udawanie damy bądź dżentelmena. Okazuje się, iż jest to zdecydowanie bardziej złożony probem, a ci, którzy podają się za potężnych i dobrych władców, potrafią być okrutnymi tyranami.

  Z trzydziestu pięciu dziewcząt w królestwie zostało tylko sześć kandydatek do ręki księcia. Rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta, a America nadal nie wie, komu ma oddać swoje serce - Aspenowi, z którym dzieli tak wiele wspomnień, czy Maxonowi zabiegającemu o jej uwagę. Jej rozterki w końcu zaczynają denerwować księcia, który nie wie na czym stoi, w czym nie pomaga coraz większe zainteresowanie innymi kandydatkami, złość ojca oraz nieustanne napady rebeliantów...

  Jeśli w "Rywalkach" America miała problem z uświadomieniem sobie, czy nadaje się na zostanie księżniczką, a w przyszłości królową, to w tej części jej obawy są jeszcze poważniejsze. Jako otwarta, szczera, emocjonalna oraz empatyczna osoba, nie potrafi przejść obojętnie obok czyjejś krzywdy, a okazuje się, że powinna, jeżeli chce trwać u boku króla. Na szczęście Maxon nie jest zbyt mocno podobny do ojca, aczkolwiek władza czasami zmienia człowieka, zatem pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.

  Czasami postawa Ami irytowała mnie, ponieważ jej niezdecydowanie oraz zazdrość o Aspena i Maxona osiągała szczyt absurdu. Z drugiej strony rozumiem ją, bo gdybym sama miała u swojego boku dwóch oddanych facetów, to miałabym duży problem z podjęciem decyzji o związaniu się z jednym z nich. Na tych nieco ponad trzystu stronach moje odczucia względem obu wybranków Ami zmieniały się jak w kalejdoskopie, szczególnie w przypadku Maxona. Tak naprawdę nadal nie potrafię dołączyć do drużyny jednego bądź drugiego - pozostaje mi jedynie czekać na rozwój wydarzeń, chociaż wiadomo, kogo ostatecznie wybierze główna bohaterka. Na szczęście owa świadomość nie odbiera mi frajdy z dalszego poznawania tej historii.

  Nie pamiętam, kiedy ostatnio udało mi się sięgnąć po drugi tom cyklu tak szybko jak w tym przypadku. 'Selekcja' zdecydowanie kierowana jest do dużo młodszych czytelniczek niż ja, ale kompletnie nic sobie z tego nie robię. Ba!, zatapiam się w tej historii z niebywałą przyjemnością, odrywając się od otaczającej rzeczywistości. Owszem, nie jest to literatura najwyższych lotów i można byłoby się przyczepić do wielu rzeczy, chociażby niepotrzebnego rozwlekania pewnych wątków oraz skupiania się na niepotrzebnych detalach, bo całą historię można byłoby zamknąć w trzech tomach, a nie siedmiu (wraz z dodatkami), ale... who cares? :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  14 z 28 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka niezwykle wciągająca, tak samo jak i pierwsza część „Rywalki”. Nie sposób jej odłożyć, póki się nie dowie jakie losy przydarzą się Ami. Elita to ciąg dalszy "Rywalek", rozpoczyna się w momencie, w którym w pałacu zostało już tylko 6 dziewcząt.

  Historia Ami i jej trudnych wyborów, dotyczących księcia Maxona oraz gwardzisty Aspena. W momencie, gdy w pałacu pojawiła się jej pierwsza miłość, uczucia, o których dziewczyna chciała zapomnieć ,powracają. Cała magia spotkań przypomina Ami jak wspaniale było jej w towarzystwie Aspena, zapomina o nie wypowiedzianych, do tej pory, na głos uczuciach do księcia, wszystko schodzi na plan drugi, najważniejszy w tym momencie jest Aspen.

  Spotkania i rozmowy z gwardzistą, które nie powinny mieć miejsca, przypominają o dwóch latach spędzonych razem. Ami w towarzystwie Aspena zapomina o księciu, ale tylko do czasu. Czuje lekką zazdrość, to jej Maxon wyznał miłość, a pomimo tego spotyka się z innymi uczestniczkami eliminacji. Nie rozumie swoich uczuć, dziewczyna jest zdezorientowana, nie wie co robić. Gdy znajduje się w towarzystwie księcia prawie jest pewna uczuć, którymi darzy go, ale nie potrafi wypowiedzieć ich na głos, boi się wszystkiego co jest związane z zostaniem księżniczką. Maxon robi wszystko by przekonać Ami do siebie, organizuje bal hallowen i zaprasza rodziny uczestniczek, czym sprawia dziewczynie ogromną przyjemność. Niestety bal nie kończy się przyjemnie. Najlepsza przyjaciółka Ami – Marlee zostaje przyłapana z gwardzistą, co kończy się karą i chłostą, czego Ami nie potrafi zrozumieć, jak książę może pozwolić na takie okrucieństwo, przecież ona go znała, a przynajmniej tak się jej wydawało. Dziewczyna jest załamana postępem Maxona co prowadzi do odepchnięcia go, a zbliżenia do Aspena. Ami traci zaufanie do księcia, wydaje się jej, że ją oszukał, nie jest dobry, postąpił niesłusznie karząc Marlee.

  Codzienność oraz zajęcia pozwalają Ami zapomnieć o uczuciach, należy zająć się obowiązkami. Dziewczyny dostają zadanie, są podzielone na dwie grupy, i muszą zorganizować bale dla gości przybywających z Niemiec i Włoch. Ami jest w grupie z Kriss, a drugiej grupie zostaje Celeste , Elise i Natalie. Ami obawia się współpracy z Kriss, zauważyła iż po incydencie z Merlee, Maxon zbliżył się do dziewczyny, czym jest trochę zasmucona. Nie potrafi zapomnieć księciu ostatnich czynów, ale również jej serce nie pozwala zapomnieć o nim. Dziewczyny nie jest pewna co robić, do tego dochodzą kolejne ataki na pałac przez rebeliantów, w pałacu nie jest bezpiecznie, ale Ami nie chce wyjechać, bo ciągle coś ją tu trzyma.

  Decyzje Americi, które musi podjąć nie są łatwe, a i ona sama nie idzie najłatwiejszą drogą. Na początku to Maxon starał się o względy Ami, po całych perypetiach i wydarzeniach, które miały miejsce w książce, wyraźnie widać, iż teraz kolei się zmieniła. Teraz to Ami będzie musiała się postarać o to by Maxon wybrał ją, a nie inną dziewczynę.

  Fabuła jest wciągająca, nie można się doczekać zakończenia. Jak się już skończy czytać to jest niedosyt, niewiedza co będzie dalej, tym bardziej iż na razie mamy wersję angielską i będzie trzeba poczekać.

  Jestem bardzo ciekawa kolejnej części, losów jakie przytrafią się Ami, Maxonowi i Aspenowi. Kto zostanie wybranką księcia, oraz co Ami zrobi ze swoimi uczuciami.

  Uważam, że obie części są godne polecenia! :) zachęcam do przeczytania historii Ami

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 27 osób uznało recenzję za przydatną

  W pałacu pozostało już tylko sześć uczestniczek eliminacji. Rywalizacja między dziewczynami robi się zacięta, każda chce się zbliżyć do księcia i korony. Tylko Amercia, w dalszym ciągu, jest niezdecydowana, bo wciąż myśli o Aspenie, swojej pierwszej miłości. Niestety sytuacja robi się coraz bardziej napięta i czasu jest coraz mniej, więc dziewczyna musi w końcu podjąć decyzję kogo wybierze.

  Przyznam, że "Elita" podobała mi się prawie tak bardzo jak "Rywalki". W dalszym ciągu jest to ten sam klimat, chociaż trochę zmian zostało wprowadzonych. Gdyby nie wieczne niezdecydowanie Ami, które skutecznie wszystko psuje, ta część byłaby jeszcze lepsza. Kompletnie nie rozumiem zachowania Ami, jedyną przewagą nad innymi dziewczynami jaką dysponowała, było to, że od początku stała się ulubienicą księcia, a teraz ewidentnie jej odbiło!

  Z racji tego, że pozostało już tylko sześć kandydatek, to autorka poświęciła każdej z nich chwilę i czytelnik w końcu mógł je lepiej poznać. I zdecydować czy rzeczywiście panna Singer powinna wygrać te eliminacje, bo przecież przy takiej ilości kandydatek, które się przewinęły przez zamek, to te, którym udało się dotrwać do tego etapu powinny być coś warte. No, przynajmniej bardziej zdecydowane niż America. Ami przez całą książkę zmagała się z tym czy powinna wybrać Aspena, czy Maxona. Raz zbliżała się do jednego i była zazdrosna o tego drugiego, by za chwilę zbliżyć się do drugiego i być zazdrosną o pierwszego. Ponadto w kompletnym zaślepieniu dopuszcza się kilku nieodpowiedzialnych czynów, za które przyjdzie jej zapłacić.

  W "Elicie" między niezdecydowaniem Ami, pięknymi sukniami, wystawnymi przyjęciami i wyśmienitym jedzeniem jest sporo akcji, która niejednokrotnie wciąga czytelnika. Poza tym pojawia się całkiem spora liczba tajemnic i sekretów, które naprawdę potrafią nieźle zszokować. Autorka chwilami chciała wprowadzić trochę dramatyzmu do całej historii i zaserwowała czytelnikom kilka sytuacji, które całkowicie odbiegają od cukierkowej, bajkowej wizji pierwszego tomu. Oczywiście pomijam tu rebeliantów, bo akurat ten wątek uważam za bardzo słabo skonstruowany. Kara za zdradę korony, niepokój o księcia, czy zatajona prawda o historii kraju, to jedne z najciekawszych wątków, zmieniających "Elitę" w coś więcej niż dotychczas, dzięki czemu książka zyskała na dynamiczności.

  Nie ma co ukrywać, że jest to niezbyt ambitna literatura, jednak motyw reality show połączony ze światem baśni był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Jest to idealna książka na odstresowanie się, czy po prostu przyjemna lektura po jakiejś cięższej pozycji. Kiera Cass ma bardzo lekki styl, co sprawia, że strony dosłownie przelatują przez palce. Ja obowiązkowo sięgnę po trzeci tom z tej serii, bo jestem niesamowicie ciekawa jak to wszystko się zakończy!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  15 z 33 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Rywalki" to książka, która dosyć szybko wciągnęła mnie w swój świat i nie chciała łatwo wypuścić. Prosta, czasem naprawdę mało zaskakująca historia, lecz miała w sobie coś, że nie mogłam się od niej odkleić. Zaczynając czytać ,,Elitę" wiedziałam, że ponownie czeka mnie kilka godzin przyjemnego czytania. Z wielką chęcią przeniosłam się do świata, gdzie każda dziewczyna ma szansę konkurować o względy księcia, choć teraz to już nie takie łatwe, gdy jego serce zaczyna bić mocnej do tej jednej.

  Z wielką radością mogę stwierdzić i ogłosić, iż w książce ,,Elita" jest o wiele więcej zaskakujących momentów niż w jej poprzedniczce. Nadal znajdziemy w niej trochę przewidywalności, więc nie jest to jeszcze pozycja idealna. Jednak niektóre sytuacje sprawiały, że nie pozostawało mi nic innego jak wytrzeszczanie oczu z zaskoczenia. Książkę, dzięki temu, czytało mi się jeszcze z większym zaangażowaniem i poczuciem, że jest to naprawdę dobra książka do spędzania z nią wieczorów.

  I co z tego że domyślasz się zakończenia tej książki zanim zaczniesz ją czytać ? Co za różnica że znajdziesz tu czasami momenty, o których wiesz wcześniej niż sama bohaterka? To i tak nie zmienia faktu, że tę książkę po prostu chce się czytać. Nawet nie zauważysz kiedy przeniesiesz się do ich świata. Szybko stajesz się częścią życia na zamku, gdzie można spotkać rodzinę królewską oraz piękne damy, które podeszły do Eliminacji. Po przeczytaniu będziesz pragnąc, aby poznać jak najszybciej kolejną część. Ja tak miałam i życzę ci aby ta książka również dostarczyła tobie tyle rozrywki ile ja od niej otrzymałam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Elita
 • Autor: Kiera Cass
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar
 • Seria Rywalki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Format: 14x21 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788376862453
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Elite
 • Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
 • ISBN: 9788376862453
 • EAN: 9788376862453
 • Wymiary: 14.0x21.0x2.4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Elita rywalki tom 2 (WYD. KIESZONKOWE) 3/5 Nasza cena:
11,99 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elita rywalki tom 2 (WYD. KIESZONKOWE)

Do pałacu przybyło trzydzieści pięć dziewcząt. Teraz zostało ich tylko sześć.Ami książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu. Aspen jest jednym z żołnierzy strzegących bezpieczeństwa...
Hania Humorek T.2 Zostaje gwiazdą 0/5 Nasza cena:
14,45 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hania Humorek T.2 Zostaje gwiazdą

Wydanie 2011r. Oprawa broszurowa. Strony 136. Format 13,5x18,5cm. Hania ma humorek w sam raz na sławę! Dobre humorki, złe humorki, humorki, których powodem jest Julka Wróbel - Hania ma humorek na każdą okazję! Tym razem Hania Humorek zazdrości Julce Wróbel zdjęcia na pierwszej stronie gazety....
Serce w kawałkach. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce w kawałkach. Tom 2

Juli i David mieszkają w Bostonie. Oboje z pomocą terapeutów usiłują dojść do siebie po wydarzeniach ubiegłej zimy. Niestety ponownie muszą zjawić się na przeklętej wyspie Martha′s Vineyard. David postanawia rozliczyć się z przeszłością i wraca na klify, by przypomnieć sobie chwile...
Klub w siodle T.2 Strzałka. Tajemniczy intruz 0/5 Nasza cena:
18,32 zł 22,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klub w siodle T.2 Strzałka. Tajemniczy intruz

2. tom cyklu KLUB W SIODLEZbliżają się międzyklubowe zawody o Złotą Tarczę. Issie i jejprzyjaciele są zdeterminowani, gdyż trofeum już dwa razyz rzędu trafi ło do ich rywali. Niespodziewanie pojawiają sięproblemy – ktoś próbuje im przeszkodzić w drodze do zwycięstwa!Aby odkryć sprawcę, Issie wzywa...
The Witch Hunter T.2 Królobójczyni 0/5 Nasza cena:
29,19 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Witch Hunter T.2 Królobójczyni

Czy Elizabeth Grey, łowczyni czarownic i magów, zgładzi potężnego Blackwella, króla-uzurpatora i zbrodniarza?Czy nie pozwoli, by domknął się krąg zła? Elizabeth może liczyć jedynie na własne umiejętności, zdobyte podczas szkolenia i służby u Blackwella. Chroniące ją znamię przekazała bowiem...
Upadli T.2 Lewiatan 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadli T.2 Lewiatan

Ścigany przez bezwzględnego Verchiela, Aaron wciąż ucieka. Towarzyszy mu były dowódca Potęg, Camael. Oszalały na tle nefilima z przepowiedni, Verchiel zamordował ojca chłopaka i porwał jego przyrodniego brata, autystycznego Steviego, jednak wciąż nie udało mu się dopaść wybrańca.Uciekinierzy...
Pięć królestw. T.2 Błędny rycerz 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pięć królestw. T.2 Błędny rycerz

Cole Randolph wcale nie chciał trafić na Obrzeża, ale kiedy w Halloween porwano jego przyjaciół, musiał ich ratować. W podróży towarzyszą mu nowi znajomi: Mira, Drgawa i Jace, a każde z nich ma do zrealizowania własną ważną misję. Ruszają tropem siostry Miry, której może grozić niebezpieczeństwo,...
Minecraft T.2 Pamiętnik 8-bitowego wojownika 0/5 Nasza cena:
21,48 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Minecraft T.2 Pamiętnik 8-bitowego wojownika

Nieoficjalna opowieść ze świata Minecraft.Dla fanów gry Minecraft i Dziennika Cwaniaczka.Najtańsze na rynku książki ze świata Minecrafta.Dwa tomy w październiku, dwa w listopadzie, kolejne w 2019!Drugi tom popularnej serii opowiadającej o przygodach 8-bitowego wojownika.Pamiętnik młodego mieszkańca...
Pocałunek zdrajcy. Tom 2. Pocałunek szpiega 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunek zdrajcy. Tom 2. Pocałunek szpiega

Sage Fowler dowiodła już swojej wartości jako utalentowana swatka i przebiegły szpieg, teraz więc może cieszyć się zasłużonym spokojem jako guwernantka królewskich dzieci i czekać na Alexa, wyjeżdżającego na kolejne misje wojskowe. Kolejnym zadaniem kapitana Alexa Quinna jest wyszkolenie nowego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula