Ekipa. Crew. Tom 1

Autor:

Tijan

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 15
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2020
Ilość stron
520
Promocja:
Erotyki do - 50%
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 19,95 zł 39,90 zł Taniej o: 50%

"Ekipa" to pierwszy tom cyklu "Crew". Nowa powieść new adult w dorobku Tijan, autorki bestsellerowej serii "Fallen Crest".

Bren Monroe ma ostre pazury i potrafi gryźć. Należy wszak do ekipy Wilków, jednej z dwóch band uczniów Liceum Roussou. Jest chłopczycą i nawet podczas lekcji nosi przy sobie nóż. Nikomu nie pozwala się dotknąć - jedyna osoba, która ma do tego prawo, to Cross, jej przyjaciel, który także należy do Wilków. Konkurencyjną ekipę stanowi banda Alexa Ryersona, byłego chłopaka Bren. Alex ma gorącą głowę i przez to jego podkomendni często wpadają w tarapaty. Bren musi być niezwykle ostrożna, gdyż wiele osób pragnie jej zguby. Jest jednak twardą, zahartowaną przez życie dziewczyną: w dzieciństwie straciła matkę, a jej starszy brat był twórcą pierwszej szkolnej ekipy.

Pewnego dnia w życiu bohaterki pojawia się Race Ryerson, który, choć jest kuzynem Alexa, zaczyna skłaniać się bardziej ku Wilkom. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy okazuje się Bren. Ale Race nie jest jedynym chłopakiem, który zabiega o względy i uwagę dziewczyny. Wilki czeka poważny, wewnętrzny kryzys...

"Ekipa" to początek zupełnie nowej serii autorki "Fallen Crest"! Poznajcie Wilki, które trzęsą życiem całej szkolnej społeczności. Ale nie dajcie się zwieść pozorom - Wilki nie są wcale aż tak dzikie i gruboskórne, jak by się mogło z początku wydawać. W ich piersiach biją mocno i równo gorące, gotowe do miłości serca, a ich głowy pełne są marzeń o wolności, która czeka na nie zaraz po skończeniu szkoły. Tymczasem walczą o przetrwanie, a walka ta pełna jest niebezpieczeństw i niezwykłych zwrotów akcji. W ich towarzystwie z pewnością nie będziecie się nudzić!

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Tijan Meyer to doskonale znana zwłaszcza amerykańskim czytelniczkom autorka new adult i dark romance. Ma w swym dorobku liczne bestsellery, które nierzadko gościły na listach "New York Timesa", "USA Today" i "Wallstreet Journal". Pisać zaczęła stosunkowo późno, była to jednak bardzo dobra decyzja - sama mówi, że jest uzależniona od pióra, z czego możemy się jedynie cieszyć. Jej książki świetnie trafiają w gust wielu młodych czytelniczek. Szczególną popularność przyniosła jej bestsellerowa seria młodzieżowa "Fallen Crest". Teraz nadszedł czas na spotkanie z nowymi bohaterami!

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tijan nie umie mnie zawieść. Kolejny raz zostałam przeniesiona do świata amerykański nastolatków, lecz tym razem było bardziej niegrzecznie, ale nie w sensie erotycznym. "Dla moich czytelniczek. Dla wszystkich, które mają w sobie choć trochę z Bren." - taka dedykacja widnieje na początku książki i mogę śmiało powiedzieć, że jestem taką czytelniczką. Naprawdę wyczułam się w tą historię, historię Bren, jej rodziny, jej przyjaciół. Chociaż że to jest inna seria, to mimowolnie porównywałam ją do "Fallen Crest", najpewniej dlatego, że w tej serii pojawiają się bohaterowie z Fallen, jest wzmianka o głównych bohaterach tamtej serii i akcja dzieje się w Roussou, które też pojawiało się w Fallen. Szczerze mówiąc w historię Ekipy wkreciłam się bardziej niż w Fallen Crest na poziomie pierwszego tomu. Bohaterowie jak to zwykle u Tijan wykreowani tak, że nawet te "złe" charaktery polubiłam. Nie było tu jakoś bardzo niegrzecznie, tak jak lubimy. Autorka głównie skupiła się na wątku ekip, a wątek miłosny zaczął się dopiero rozwijać później i szczerze powiem, że chociaż nie był tym najgłówniejszym był super, naprawdę i bardzo polubiłam tą parkę. A to, że książka to głównie przyjaźń, ekipy, dało fajny charakter tej książce. Dzięki sprawom ekip, ich problemom, to jak je rozwiązują zostałam pozytywnie zaskoczona. Cała Tijan w Tijan, ale jednak coś innego. Zakończenie możnaby określić jako zamknięte, lecz jest tu wątek, wątki, które Tijan z pewnością musi rozwinąć, bo to co tu jest, to tylko przynęta rzucona na rybę. Naprawdę nie mogę się doczekać drugiego tomu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio autorka Tijan rozpoczęła nową serię. Książka "Ekipa. Crew 1"bardzo mnie zaintrygowała. To moje pierwsze spotkanie z autorką.

  Bren Moonroe jest dziewczyną o twardych zasadach. Należy do ekipy Wilków, a z tą lepiej nie zadzierać. Kończy ostatni rok w liceum Russo, próbuje się dogadać z bratem i nie wpadać w kłopoty. Jednak w mieście to nie jest jedyna istniejąca ekipa. Często zdarzają się zgrzyty i nieporozumienia. A członków ekipy trzeba chronić za wszelką cenę..

  Nie mogłam się kompletnie w tą książkę wkręcić. Cały czas miałam wrażenie, że ta seria jest częścią większej historii i pewnie mam rację, bo przypuszczam, że więcej bym się dowiedziała po przeczytaniu cyklu Fallen Crest. Dla mnie ta cała idea z tworzeniem ekipy jest strasznie naciągana. Burda o to, bo nikt nie może dotknąć członka ekipy, burda o to, bo ten się temu sprzeciwił, Bren sama się ciągle pcha w kłopoty i wiecznie by tylko wyciągała swój nóż. Podział ludzi z ekipy i Normalnych mnie rozbrajał. Czym oni się różnią od reszty? No chyba tym, że za każdym razem na ich widok wszyscy drżą ze strachu. Na widok czwórki nastolatków. Tylko dlatego, że tworzą Ekipę. Po za tym te dramy i inne problemy, które były rozdmuchiwane do nie wiadomo jakich rozmiarów. No nie grało mi to. Dużym plusem jest to, że język autorki jest bardzo przystępny i dobrze to wszystko się czyta. W miarę szybko. I wątek Bren oraz Crossa był fajny. W sposób jak rodziło się między nimi uczucie było urocze. Czekam na drugi tom tej serii, ale szczerze to nie spodziewam się po niej za wiele.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z czystym sercem mogę wam polecić nową serię od Tijan. Moja pierwsza myśl po skończeniu lektury była nawet taka, że Crew jest dużo lepsza od Fallen Crest. Już teraz nie mogę doczekać się kolejnego tomu. Zwłaszcza, że koniec Ekipy obiecuje nam wiele.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Żyjemy w świecie niespójności i braku sprawiedliwości. Codziennie słuchamy najróżniejszych historii – tych opowiadanych przez znajomych, tych z telewizji i tych z kart książek. Gama emocji, które te opowieści niosą, jest wprost przytłaczająca. Jedne opowiadają o miłości, szczęściu i spełnionych marzeniach. Natomiast inne idą w stronę zła, gdzie dominuje cierpienie i przemoc. Można ignorować takie historie, bo w końcu nie wyróżniają się takim pięknem jak te szczęśliwym zakończeniem. Jednak to nie zmieni faktu, że one są prawdziwe. Jeśli to nawet tylko książka czy film, to nadal na świecie istnieją ludzie, którzy codziennie muszą walczyć ze złym światem, codziennie cierpią i codziennie życie przynosi im kolejne poważne problemy. Czy naprawdę chcemy to ignorować?

  Bren należy do Ekipy Wilków. Budzi tym olbrzymi szacunek wśród uczniów szkoły, ponieważ w systemie Ekip są tylko dwie dziewczyny. Wszystkie inne należą do tak zwanych Normalnych. Taka dziewczyna jak Bren musi wyróżniać się zimną krwią, olbrzymią lojalnością wobec członków Wilków i gotowością, by łamać zasady, jeśli nadejdzie taka potrzeba. Jej najlepszy przyjaciel – Cross – również należy do Wilków. Od najmłodszych lat wspiera Bren w jej licznych problemach z rodziną. Rozumie ją oraz wie, jak pomóc, by poczuła się lepiej. Czy ta przyjaźń w obliczu coraz większych problemów ma jakąś przyszłość? Czy same Wilki mają szansę przetrwać, gdy inne Ekipy są coraz silniejsze? Jakie decyzje podejmie Bren, gdy przyjdzie na to czas?

  "Ekipa" zaintrygowała mnie pomysłem, dlatego w ramach odpoczynku od poważniejszych lektur postanowiłam zapoznać się z nią. Miałam dotychczas jedną okazję, by zapoznać się z twórczością Tijan i przyznam, że nie wspominam jej jakoś dobrze. Jednak chciałam dać jeszcze jedną szansę pisarce, tym bardziej że doceniam niekonwencjonalne pomysły i są one w stanie wynagrodzić mi naprawdę wiele wad. Byłam przekonana, że w "Ekipie" zostanie zachowany schemat podziału na grupy szkolne, a same ekipy dodadzą pewnego rodzaju pikanterii całej opowieści. Nie do końca tak było, ale nie zaprzeczę, że jest to ubranie znanych nam stereotypów w niesztampową formę.

  Styl autorki jest wyjątkowo przyjemny, dzięki czemu te setki stron czyta się w mgnieniu oka. Lekkość pióra pozwala na wczucie się w historię. Mimo to często miałam wrażenie, że język pisarki jest niestety bardzo chaotyczny i w wielu przypadkach niespójny. Byłam tym zawiedziona, gdyż lubię dopracowane style. Nie mam nic przeciwko lekkiemu stylowi, w szczególności w tego typu powieściach, ale tutaj nie było granice między swobodnymi myślami, a logicznym połączeniem.

  Tijan bez wątpienia miała wiele pomysłów na poprowadzenie fabuły i jestem przekonana, że miały one olbrzymi potencjał. Szkoda tylko, że nie został wykorzystany. Czego zabrakło? Połączeń między tymi pomysłami. Miałam wrażenie, jakbym skakała z kamienia na kamień, koniecznie omijając wodę, gdzie jest nieznane. W jednym momencie skupiam się na danym wydarzeniu, by za chwilę nie wiadomo skąd i jak pojawiła się nowa sytuacja w żaden sposób niezwiązana z tym, co było wcześniej. Czasami czułam się wybitnie zagubiona, a to wielokrotnie wywołało brak zainteresowania z mojej strony.

  Mogę narzekać na wiele aspektów, jednak byłabym w stanie wybaczyć wszystkie wady, gdyby autorka dobrze wykreowała bohaterów. Tymczasem w ogóle tego nie zrobiła. Żadna postać nie wyróżniała się niczym wyjątkowym, a momentami niektórzy bohaterowie nawet mylili mi się. Sama Bren jest jedną z najbardziej irytujących dziewczyn, jakie spotkałam w literaturze. Przede wszystkim ona zawsze wiedziała, co inni myśli, jak inni zareagują i co się dzieje w ich głowie. Jak? Wiem, że dobry obserwator jest w stanie wiele wywnioskować na podstawie zwykłych zachowań, ale tutaj to było po prostu niczym niewyjaśnione czytanie w myślach. To tak w rzeczywistości nie ma prawa funkcjonować. Była wykreowana na silną, młodą kobietę, która mimo wielu doznanych krzywd walczy o swoje przetrwanie. Owszem, w jakiś sposób to robi, ale zazwyczaj ogranicza przy tym wolność innym osobom. Uważa się za samowystarczalną, a tymczasem zachowuje się jak rozpieszczona panienka lubiąca zabawiać się nożem. Sytuację trochę ratował Cross, ponieważ na tle całej historii wyróżniał się lojalnością i oddaniem. Lecz dla mnie jako czytelnika potrzeba czegoś więcej.

  Sama tematyka jest ciężkim kalibrem. Cieszę się, że w "Ekipie" są poruszane istotne tematy takie jak alkoholizm, choroba, przemoc i gwałt. Uważam, że o takich tematach powinno się mówić często i nie udawać, że one nie istnieją albo że wcale nie mają wpływu na psychikę ludzi. Doskonale wiemy, że to kłamstwo. Mimo to Tijan idąc w dobrą stronę, nie dopracowała tych aspektów. W pewnym momencie rzuciła czytelnikowi cały worek krzywd i tragedii, ale nie powiedziała, co z nim zrobić. Jedno cierpienie prawie od razu było zastępowane przez kolejne, które za chwilę zostawało ponownie zastąpione przez jeszcze nowszą krzywdę. Przy takim tempie i wymieszaniu tak ciężkich i trudnych sytuacji nie ma w ogóle czasu na jakiekolwiek zrozumienie i refleksje.

  Niestety jak sami możecie przeczytać, moje kolejne spotkanie z Tijan okazało się katastrofą i mi przykro z tego powodu. Oczekiwałam, że "Ekipa" pozwoli zmienić mi zdanie o pisarce albo co najmniej przekonać mnie do dania kolejnej szansy, a tymczasem mam wrażenie, że był to tylko zmarnowany czas, a ja w ogóle nie odpoczęłam przy tej powieści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bren Monroe to dziewczyna z trudną przeszłością. Bohaterka rozpoczyna właśnie ostatni rok w Liceum Roussou. Należy do Ekipy Wilków, która wzbudza niemała zainteresowanie wśród uczniów. Trzech mężczyzn i jedna kobieta, potrafią walczyć o swoje i ustawić do pionu tych bardziej opornych. Bren nie boi się atakować, jednak pragnie spokoju i dni wypełnionych towarzystwem Jordana, Zalmana i Crossa. Jednak to właśnie z tym ostatnim łączy ją niezwykła więź. Wraz z początkiem roku w ich szkole pojawia się nowy uczeń. Race, jest kuzynem jej byłego chłopaka. Jego pojawienie sprawia, że coraz więcej osób zaczyna się interesować Wilkami. Coraz częściej pomiędzy różnymi ekipami dochodzi do nieporozumień. Wystarczy tylko mały zapalnik, a może dojść nawet do wojny. Jak potoczą się losy bohaterów?

  "Ekipa" to książka, która zaciekawiła mnie swoim opisem. Początkowo nie mogłam się odnaleźć w tej historii. Co chwilę ją odkładałam, by po kilku dniach do niej wrócić. Jednak czym dalej tym akcja zaczęła nabierać tempa i nadszedł przełomowy moment, kiedy historia mnie wciągnęła. Od tej chwili z ciekawością śledziłam dalsze losy bohaterów i to co ich spotka. Podoba mi się pomysł związany z ekipami i to jak wszystko zostało przedstawione. Widać jak bohaterowie się wspierają i mimo, że nie zawsze uważają za dobre to co robi druga osoba, zawsze stoją za sobą murem i walczą o siebie nawzajwm. Świetnie została przedstawiona więź między Bren a Crossem, którzy rozumieją się bez słów. Przyjaźnią się od dawna, jednak ostatnimi czasy coś w ich relacji zaczyna się zmieniać. Bohaterowie bardziej zaczynają dostrzegać tą drugą osobę jako kobietę czy mężczyznę, a nie jako przyjaciela. Lektura, która pokazuje jak bardzo ważne jest wsparcie najbliższych. Jak czasem potrzeba czasu by dojrzeć do pewnych decyzji i zachowań. Jak cenna jest przyjaźń z osobą, która zawsze nas wspiera i zrobi wszystko by było jak najlepiej. Książka o przyjaźni, rodzinie, miłości. O walce z własnymi słabościami i stawianiu czoła problemom. Bardzo dobra książka, która mimo kilku minusów zasługuje na przeczytanie. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tijan
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Crew
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 520
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520486
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Crew
 • Tłumacz: Sylwia Chojnacka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366520486
 • EAN: 9788366520486
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Miłość. Crew. Tom 3 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość. Crew. Tom 3

Niespokojne serca nie znają czegoś takiego jak „zwykłe życie”. Bren miała swoją oddaną ekipę i to jej wystarczało. A potem wszystko zaczęło się zmieniać. Zakochała się, choć nigdy tego nie planowała. Ponownie nawiązała relację z bratem, mimo że  nigdy nie liczyła na jego powrót. Teraz jest w Cain,...
Księżniczka. Crew. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księżniczka. Crew. Tom 2

Witaj z powrotem w rzeczywistości Bren Monroe. Bycie częścią ekipy wiąże się z lawirowaniem między dwoma światami. Do zmartwień tego normalnego należą bal, imprezy, college. W świecie ekipy wyzwania są inne: gliny, prochy, awantury. Dzień jak co dzień. Związek Bren z Crossem się rozwija, ale...
Bennett Mafia 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bennett Mafia

On jest dla niej ucieleśnieniem wszystkiego, z czym walczyła. Ona dla niego – jedyną nadzieją na zmianę. Riley dobrze wiedziała, że jej przyjaciółka Brooke nie pochodzi ze zwyczajnej rodziny. Bennettowie stanowili potężny ród mafijny. Śmierć ojca i najstarszego brata spowodowały, że na jej czele...
Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
Pakiet Fallen Crest. Tomy 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze 5/5 Nasza cena:
153,65 zł 279,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Fallen Crest. Tomy 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze

Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze Akademia. Fallen Crest. Tom 1 Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o...
Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do naprawienia. Rozdzieleni. Tom 1

„Nie do naprawienia” to kolejna ekscytująca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Czas na pierwszą część nowej serii od Tijan, specjalistki od gorących powieści new adult. „Nie do naprawienia” to kolejna historia, która rozpali czytelniczki! Pokochają ją wszystkie...
Hate to love you 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hate to love you

Nowa książka autorki "Pozwól mi zostać” Kennedy Clarke rozpoczynając studia na uniwersytecie, postanowiła, że będzie się trzymała kilku zasad. Miała przede wszystkim unikać seksownych, popularnych chłopaków. Poza tym będzie robiła wszystko, żeby pozostać w cieniu, z dala od dramatów i studenckich...
Anti-stepbrother 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anti-stepbrother

Wspaniały polski debiut bestsellerowej autorki new adult i dark romance Gdy ojciec Summer bierze ślub, w życie dziewczyny wkracza Kevin, syn jej macochy. Choć w praktyce chłopak jest jej przybranym bratem, dziewczyna nie może oprzeć się chemii, która rodzi się między nimi niemal natychmiast. Nie...
Akademia. Fallen Crest. Tom 1 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akademia. Fallen Crest. Tom 1

Pierwsza część uzależniającej serii o dziewczynie i dwóch gorących braciach z Fallen Crest Po rozwodzie rodziców Sam wprowadza się z matką do domu jej nowego partnera. Tak się składa, że mieszka ON z dwoma synami. Logan i Mason Kade to przystojni młodzi mężczyźni, o których marzy każda dziewczyna z...
Próba. Fallen Crest. Tom 4 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Próba. Fallen Crest. Tom 4

Nowy tom porywającej serii New Adult! Sam i Masona czeka rok rozłąki. Ostatnio dziewczyna wiele przeszła i nic nie wskazuje na to, że teraz będzie łatwiej. Wręcz przeciwnie. Do jej życia powraca biologiczny ojciec, a na uczelni Masona pojawia się Marissa. Okazuje się też, że Logan kocha Sam i to...
Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uniwersytet. Fallen Crest. Tom 5

Poruszający romans w znanych klimatach amerykańskich uniwersytetów. Zemsta najlepiej smakuje na zimno i warto zadbać o każdy jej szczegół. Sam i Mason postanawiają zmienić uniwersytet. Bez większego trudu dostają się tam, gdzie uczęszcza Logan. I choć relacje tej trójki są dość skomplikowane, a w...
Rodzina. Fallen Crest. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina. Fallen Crest. Tom 2

Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecie Samantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten związek. Matka Samanthy to typ kobiety, która nie powstrzyma się przed...
Wybrane bestsellery
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,62 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
26,43 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Filary cywilizacji. Sapiens. Opowieść graficzna. Tom 2 5/5 Nasza cena:
60,42 zł 79,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Filary cywilizacji. Sapiens. Opowieść graficzna. Tom 2

Światowy megabestseller Sapiens. Od zwierząt do bogów w graficznej odsłonie. Epicka, pięknie ilustrowana i pełna humoru historia ludzkości. A gdybyśmy tak 12 000 lat temu wpadli w pułapkę i nigdy nie zdołali się z niej wymknąć? To wtedy Homo sapiens przestał być koczownikiem i zaczął prowadzić...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
46,73 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula