Egzekutor. Robert Hunter. Tom 2

Autor:

Chris Carter

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Rok wydania
2016
Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł Taniej o: 28%

Jeżeli uwielbiasz czytać kryminały, to tej książki nie możesz przegapić. Opowieść o sadystycznym mordercy, który wykorzystuje największe lęki swoich ofiar, z pewnością zyska Twoje uznanie.

Książka "Egzekutor" autorstwa Chrisa Cartera to opowieść o kolejnym śledztwie prowadzonym przez Roberta Huntera, detektywa w wydziale zabójstw, zajmującego się dochodzeniami dotyczącymi najbardziej brutalnych przestępstw. Akcja powieści rozpoczyna się w momencie, gdy na schodach kościoła odnalezione zostaje okaleczone ciało księdza. Jego ciało zostało upozowane, a w miejscu jego głowy ktoś ułożył głowę psa. Na klatce piersiowej wypisano krwią cyfrę 3. Co ona oznacza?

W pierwszym momencie policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa rytualnego. W krótkim czasie jednak pojawiają się kolejne ofiary sadystycznego mordercy, a detektyw Hunter z partnerem odkrywają, że ofiary giną w sposób, którego najbardziej się bały. Morderca wydaje się znać największe lęki swoich ofiar i wykorzystywać je przeciwko nim. W jaki sposób udało mu się je poznać? Czy detektywom uda się rozwikłać tę zagadkę i znaleźć mordercę?


Opinie o książce

Nie sposób oderwać się od czytania.

Express

Carter potrafi omotać czytelnika i przekonać do zarwania nocy, byle tylko dowiedzieć się, co będzie dalej. Egzekutor to mocna rzecz

Magazyn Literacki Książki


O autorze

Chris Carter to znany na całym świecie autor poczytnych kryminałów z Robertem Hunterem w roli głównej. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako psycholog kryminalny w Biurze Prokuratora, aby po pewnym czasie porzucić ją na rzecz pisania kryminałów. Zadebiutował powieścią "Krucyfiks". Obecnie w serii książek o dochodzeniach prowadzonych przez Roberta Huntera znajdziemy takie pozycje, jak "Rzeźbiarz śmierci", "Jeden za drugim", "Geniusz zła" czy "Jestem śmiercią".

Recenzje (8)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Chris Carter. To nazwisko budzi nieopanowane apetyty u każdego czytelnika, który lubuje się w mocnych, krwawych opisach i szybko pędzącej akcji. To zapowiedź uczty dla każdego, kto chce w krótkim czasie zaznać trochę przerażenia i z niedowierzaniem nad wyobraźnią autora gorączkowo obracać strony. W "Egzekutorze" poruszamy się w sferze, która u każdego z nas budzi trwogę. Nasze najgorsze lęki, nocne koszmary, stają się narzędziem zbrodni w nas wymierzonym.

  Robert Hunter wraz ze swoim partnerem, Carlosem, zostają wezwani do morderstwa. Miejscem zbrodni jest kościół, a ofiarą ksiądz. Scena zbrodni przypomina koszmar. Wszędzie rozchlapana krew, ofiara ma odciętą głowę a w jej miejsce wetknięty jest łeb psa. Kto aż tak mógł nienawidzić księdza Fabiana, który żył skromnie i znany był z niesienia pomocy potrzebującym? Detektywi nie mają pojęcia, z której strony ugryźć tę sprawę, zwłaszcza, gdy patolog odkrywa na plecach zamordowanego narysowaną krwią cyfrę trzy. Czyżby była to trzecia ofiara seryjnego mordercy? Więc gdzie podziewają się ich ciała? Zanim uda im się dojść do jakichś konkluzji, pojawia się ofiara numer cztery. Jej śmierć została okupiona ogromnym, niewyobrażalnym bólem. Do czego jeszcze zdolny jest psychopata zdolny do takich okrucieństw? W sprawę wmieszana zostaje także młoda dziewczyna, uciekinierka, która miewa wizje popełnianych morderstw.

  Robert Hunter to jeden z najlepszych detektywów wydziału zabójstw Los Angeles. Umie zgłębiać psychikę seryjnych morderców, świetnie czyta miejsce zbrodni i ma instynkt łowcy. Po potyczce z Krucyfiksem miał nadzieję, że przez długi czas nie zazna takiej makabry. Niestety. Tym razem jest równie źle a nawet być może gorzej. Detektywi nie potrafią odnaleźć pierwszych ofiar, nie znają motywu tych przerażających zbrodni ani nie znajdują żadnych powiązań pomiędzy ofiarami. Czas goni, morderca jest nieuchwytny a policja robi się coraz bardziej nerwowa. Zwłaszcza, że Egzekutor to nie jedyny grasujący obecnie morderca. Gdzieś na peryferiach świadomości Robert rejestruje sprawę Rzeźnika, brutalnie zabijającego młode prostytutki.

  Przede wszystkim na początku trzeba zaznaczyć, że "Egzekutor" to nie jest książka dla ludzi wrażliwych. Ze stron aż kapie krew, kipi niewyobrażalne cierpienie a strach wycieka z liter. Każdy z nas nosi w sobie lęk, mniej lub bardziej przeszkadzający nam w życiu. Autor urzeczywistnia te lęki, gdy swojego mordercę wyposaża w wiedzę o przedmiocie strachu jego ofiar.

  Tak więc jest to lektura mocna, zabarwiona szczegółowymi opisami scen zbrodni. Akcji też niczego nie brakuje, gdyż ta, podobnie jak w poprzedniej części, mknie do przodu dzięki dynamicznemu tempu i krótkim rozdziałom. Faktem jest, że ciężko się od książki oderwać. Mam jednak kilka "ale". Zabrakło mi głębszej analizy psychologicznej, przez co zarówno bohaterowie pozytywni, jak i negatywni są dosyć płytcy. Po drugie, dla mnie motyw i zachowanie mordercy było zbyt wybujałe. Ciężko mi było dać temu wiarę. Z drugiej strony, nie domyśliłam się kim jest sprawca, a to duży plus. Niestety zakończenie z kolei mnie nie zachwyciło. Tak więc, jak widać, mam mieszane uczucia.

  Z jednej strony jestem zadowolona, gdyż bardzo lubię takie szybkie, krwawe fabuły, gdzie opisy zbrodni jeżą włosy na głowie a strony obracają się same. Jednak jedyne, co zapamiętam z tej książki, to właśnie owe pomysłowe opisy. Nie zmienia to faktu, że na pewno sięgnę po następne części. Takie zboczenie, co zrobić:)

  Podsumowując, "Egzekutora" czyta się z dużym zaangażowaniem, dreszczem przerażenia i niedowierzaniem. Świetna pozycja na jeden, góra dwa wieczory, dla osób lubujących się w literaturze mocnej, nie stroniącej od ohydnych opisów. Kto wrażliwy - niech omija z daleka. Typowo rozrywkowa lektura, przy której zwoje mózgowe raczej odpoczywają, choć są postawione w stan gotowości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeśli ktoś lubi ostrą , krwawą i szybką JAZDĘ. To POLECAM.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyszpili cię do metalowego, twardego krzesła.

  Przywiąże do niego szorstkim, wrzynającym się w delikatną skórę sznurem.

  Zaklei usta mocną, boleśnie lepką taśmą.

  Zapali w kominku.

  Bynajmniej dla stworzenia miłej atmosfery.

  A może jednak?

  >>On

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Egzekutora" miałam możliwość przeczytać dzięki akcji book tour a gdyby nie zakaz kupna książek, który sobie nałożyłam już składałabym zamówienie na kolejne tomy. Woow, wooow i jeszcze raz wooow. Ale zacznę od początku. A na początku, kiedy główny bohater Hunter zaczyna sypać żartami zdałam sobie sprawę, jak bardzo się za nim stęskniłam od pierwszej części. Zdziwiło mnie to, bo nie spodziewałam się, że aż tak. Muszę przyznać, że w tej części był chyba troszkę spokojniejszy ale podoba mi się w takiej odsłonie również. Za to opisy i same zbrodnie... Ratunku!!!! Miałam ochotę rzucić książkę w kąt i uciekać... Myślę, że nie skłamię jak napiszę, że to najbardziej obrzydliwe, niesmaczne i okropne treści jakie dotychczas spotkałam w tego typu książkach... No i właśnie tu się pojawia paradoks - opisy zbrodni są tak szczegółowe i tak okropne, że nie powinno mi się to podobać a mimo to chcę więcej. Wchodzę w to. Dajcie mi kolejną część. Na wczoraj najlepiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Egzekutor" autorstwa Chrisa Cartera to drugi tom z serii Robert Hunter. Podejrzewałam, że książka będzie mocna, brutalna i mroczna, ale to, co zaoferował autor, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Uwielbiam lektury z gatunku thriller, choć nie zawsze jestem z nich zadowolona. Te, które wyszły spod pióra Cartera, biorę w ciemno, bez żadnych pytań!

  Policja znajduje na stopniach kościoła ciało księdza. Widok jest przerażający, ponieważ ofiara została pozbawiona głowy, a na jej miejsce, sprawca ułożył łeb psa. Detektyw Robert Hunter sądzi, że jest to morderstwo rytualne, jednak brutalnie zmasakrowanych ciał przybywa. Z czasem policja odkrywa, że wszystkie ofiary zostały zabite w sposób, który je najbardziej przerażał. Morderca dokładnie zaplanował każdą zbrodnię, poznając wcześniej największe lęki swoich ofiar.

  Chłonęłam tę książkę! I to w ekspresowym tempie! Autor zbudował genialną historię, w której pełno makabrycznych wydarzeń. Fragmenty dotyczące zabójstw najbardziej zapadają w pamięć. Wywołują dreszcze na całym ciele i absolutnie nie przesadzam mówiąc to! Pisarz uwzględnił najdrobniejsze, najbardziej okrutne szczegóły, odrażające, bardzo wymyślne, czasami obrzydliwe. Czytając o tym, wręcz czułam ból ofiar! Pomysłowość Cartera mnie przeraziła! Polowanie na kolejną ofiarę, zwabianie jej w planowane miejsce, wielogodzinne znęcanie się, tortury... To wszystko paraliżuje!

  Jeśli chodzi o głównego bohatera, to zyskał ON moją sympatię już w pierwszym tomie, a w tej części, ona wzrosła. To samo tyczy się jego partnera. Obydwoje są inteligentni, sprytni i prości. Potrafią łamać zasady w imię dobra. Ludzkie życie jest dla nich ważniejsze niż kolejne szczeble kariery i za to ich uwielbiam. Ponadto w powieści pojawia się nowy komendant i jest nim kobieta. Stanowcza, bystra, pewna siebie i atrakcyjna, ale nienachalna, idealna kandydatka na to stanowisko. I przyznaję, że jej podejście i sposób bycia również przypadł mi do gustu.

  Na brawa zasługuje również finał, który wbija w fotel. Powieść trzyma w dużym napięciu od początku, aż do samego końca. Dynamiki nie brakuje, a to, co się dzieje w ostatnich rozdziałach, to jazda bez trzymanki! Gotowałam się z emocji! Autor świetnie zakończył historię mordercy, zapewniając czytelnikom na końcu wielkie WOW.

  Podsumowując, miłośnicy gatunku zdecydowanie powinni poznać ten cykl. I to nie podlega żadnej dyskusji! Natomiast ci, którzy są zbyt delikatni lub mają wrażliwe żołądki, powinni się zastanowić czy chcą poznać koszmar wykreowany przez Chrisa Cartera. Powieść zapewnia świetną rozrywkę, zaskakuje, porusza wyobraźnię i wzbudza strach. Jest ciekawa, kompletnie nie przegadana, nie znalazłam w niej ani jednego akapitu, który by mnie znudził. Z czystym sumieniem polecam. Tom trzeci, "Nocny prześladowca", już czeka na mojej półce!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -28%
  Rzeźbiarz śmierci

  Rzeźbiarz śmierci

  Studentka pielęgniarstwa przeżyła szok, gdy odkryła, że jej pacjent, prokurator Derek Nicholson został brutalnie zamordowany we własnym łóżku. Zbrodnia wydawała się bezsensowna, bo Nicholson był śmiertelnie chory i pozostało mu najwyżej kilka tygodni życia. Jednak detektywa Roberta Huntera z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł
  w magazynie
 • -28%
  Jeden za drugim. Robert Hunter. Tom 5

  Jeden za drugim. Robert Hunter. Tom 5

  Najbardziej przerażający thriller z serii o przygodach Roberta Huntera. Detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles odbiera dziwny telefon. Anonimowy rozmówca podaje mu adres strony internetowej i zmusza, by dokonał szokującego wyboru. Hunter może jedynie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Geniusz zbrodni

  Geniusz zbrodni

  Detektyw Robert Hunter musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, żeby przechytrzyć najbardziej perfidnego mordercę, z jakim miał do czynienia. W prowincjonalnym miasteczku w stanie Wyoming dochodzi do wypadku. Kierowca ciężarówki, który zasłabł za kierownicą, wjechał do przydrożnego baru, po drodze...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,95 zł 38,00 zł
  w magazynie
 • -28%
  Jestem śmiercią

  Jestem śmiercią

  Dwudziestoletnia kobieta zostaje porwana. Siedem dni później policja odnajduje jej ciało na niewielkiej polanie w pobliżu lotniska w Los Angeles. Zwłoki ułożono z kończynami wyciągniętymi w taki sposób, aby utworzyły kształt gwiazdy. Sekcja zwłok wykazuje, że denatka była torturowana, a następnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł
  w magazynie
 • -28%
  Rozmówca

  Rozmówca

  Nowy UZALEŻNIAJĄCY thriller BESTSELLEROWEGO autora Tanya Kaitlin nie może się doczekać relaksującego wieczoru po ciężkim tygodniu, jednak zaraz po wyjściu spod prysznica słyszy dzwonek swojej komórki. Jej najlepsza przyjaciółka, Karen Ward, próbuje nawiązać z nią wideo połączenie. Tanya odbiera...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 38,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Galeria umarłych

  Galeria umarłych

  Służę od trzydziestu siedmiu lat, i gdyby zapytano mnie, co chciałbym wymazać z pamięci, powiedziałbym, że to, co zobaczyłem w tym pokoju tymi słowami porucznik Wydziału Policji Los Angeles wita detektywów Huntera i Garcię z jednostki ds. wyjątkowo brutalnych zbrodni na miejscu najbardziej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Polowanie na zło

  Polowanie na zło

  Po raz pierwszy spotkali się na studiach. Jeden jest zabójcą. Drugi – detektywem. Lucien Folter to jeden z najniebezpieczniejszych zabójców, z jakim mieli do czynienia agenci FBI. Ten wyrachowany geniusz zbrodni trzy i pół roku temu został skazany i odseparowany od społeczeństwa. Ujęciu przestępcy...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,89 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -40%
  Dziennik śmierci

  Dziennik śmierci

  Jeśli zajrzysz do środka, musisz umrzeć. Los Angeles, 5 grudnia – trzy tygodnie do Bożego Narodzenia. Angela Wood, mistrzyni sztuki złodziejstwa kieszonkowego, właśnie podlicza swój łup. Sześćset osiemdziesiąt siedem dolarów – całkiem niezły wynik jak na niecałe piętnaście minut pracy. Kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,55 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -38%
  Farma lalek. Komisarz Jakub Mortka. Tom 2

  Farma lalek. Komisarz Jakub Mortka. Tom 2

  Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic. Dla komisarza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,89 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -26%
  Żmijowisko

  Żmijowisko

  Mistrzowski thriller Wojciecha Chmielarza. Ostatnie wspólne wakacje... Tragedia, która niszczy. Czas, który nie przynosi pocieszenia. Koniec, od którego nie ma ucieczki. Grupa trzydziestolatków, przyjaciół ze studiów, co roku wyjeżdża wspólnie ze swoimi rodzinami na wakacje. Tym razem trafiają do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,53 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Geniusz zbrodni 5/5 Nasza cena:
23,95 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geniusz zbrodni

Detektyw Robert Hunter musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, żeby przechytrzyć najbardziej perfidnego mordercę, z jakim miał do czynienia. W prowincjonalnym miasteczku w stanie Wyoming dochodzi do wypadku. Kierowca ciężarówki, który zasłabł za kierownicą, wjechał do przydrożnego baru, po drodze...
Polowanie na zło 4/5 Nasza cena:
24,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polowanie na zło

Po raz pierwszy spotkali się na studiach. Jeden jest zabójcą. Drugi – detektywem. Lucien Folter to jeden z najniebezpieczniejszych zabójców, z jakim mieli do czynienia agenci FBI. Ten wyrachowany geniusz zbrodni trzy i pół roku temu został skazany i odseparowany od społeczeństwa. Ujęciu przestępcy...
Rzeźbiarz śmierci 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźbiarz śmierci

Studentka pielęgniarstwa przeżyła szok, gdy odkryła, że jej pacjent, prokurator Derek Nicholson został brutalnie zamordowany we własnym łóżku. Zbrodnia wydawała się bezsensowna, bo Nicholson był śmiertelnie chory i pozostało mu najwyżej kilka tygodni życia. Jednak detektywa Roberta Huntera z...
Jeden za drugim. Robert Hunter. Tom 5 4/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jeden za drugim. Robert Hunter. Tom 5

Najbardziej przerażający thriller z serii o przygodach Roberta Huntera. Detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles odbiera dziwny telefon. Anonimowy rozmówca podaje mu adres strony internetowej i zmusza, by dokonał szokującego wyboru. Hunter może jedynie...
Jestem śmiercią 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jestem śmiercią

Dwudziestoletnia kobieta zostaje porwana. Siedem dni później policja odnajduje jej ciało na niewielkiej polanie w pobliżu lotniska w Los Angeles. Zwłoki ułożono z kończynami wyciągniętymi w taki sposób, aby utworzyły kształt gwiazdy. Sekcja zwłok wykazuje, że denatka była torturowana, a następnie...
Galeria umarłych 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Galeria umarłych

Służę od trzydziestu siedmiu lat, i gdyby zapytano mnie, co chciałbym wymazać z pamięci, powiedziałbym, że to, co zobaczyłem w tym pokoju tymi słowami porucznik Wydziału Policji Los Angeles wita detektywów Huntera i Garcię z jednostki ds. wyjątkowo brutalnych zbrodni na miejscu najbardziej...
Rozmówca 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozmówca

Nowy UZALEŻNIAJĄCY thriller BESTSELLEROWEGO autora Tanya Kaitlin nie może się doczekać relaksującego wieczoru po ciężkim tygodniu, jednak zaraz po wyjściu spod prysznica słyszy dzwonek swojej komórki. Jej najlepsza przyjaciółka, Karen Ward, próbuje nawiązać z nią wideo połączenie. Tanya odbiera...
Dziennik śmierci 5/5 Nasza cena:
25,55 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziennik śmierci

Jeśli zajrzysz do środka, musisz umrzeć. Los Angeles, 5 grudnia – trzy tygodnie do Bożego Narodzenia. Angela Wood, mistrzyni sztuki złodziejstwa kieszonkowego, właśnie podlicza swój łup. Sześćset osiemdziesiąt siedem dolarów – całkiem niezły wynik jak na niecałe piętnaście minut pracy. Kiedy...
Audiobook Galeria umarłych CD 0/5 Nasza cena:
29,44 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Galeria umarłych CD

Przerażający thriller o psychopatycznym kolekcjonerze? To już 9 tom bestsellerowej serii z detektywem Robertem Hunterem. Detektyw Hunter we współpracy z FBI tropi seryjnego mordercę, psychopatę, który kocha to, co robi, bo mord jest dla niego czymś więcej niż tylko zabójstwem ? jest dziełem sztuki....
Audiobook Nocny prześladowca CD 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Nocny prześladowca CD

Na zapleczu nieczynnego sklepu mięsnego policjanci znajdują niezidentyfikowane zwłoki młodej kobiety, której zaszyto usta i? krocze.Do sekcji zwłok przystępuje doktor Winston i jego młodziutki asystent. Oględziny przynoszą jednak więcej pytań niż odpowiedzi, a ich tragiczny finał wywołuje niemałą...
Audiobook Jeden za drugim CD 1/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Jeden za drugim CD

Detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles odbiera dziwny telefon. Anonimowy rozmówca podaje mu adres strony internetowej i zmusza, by dokonał szokującego wyboru. Hunter może jedynie patrzeć, jak ktoś torturuje i morduje niezidentyfikowaną ofiarę,...
eBook Jeden za drugim mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,73 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Jeden za drugim mobi epub

Najbardziej przerażający thriller z serii o przygodach Roberta Huntera Detektyw Robert Hunter ze specjalnej jednostki wydziału zabójstw policji Los Angeles odbiera dziwny telefon. Anonimowy rozmówca podaje mu adres strony internetowej i zmusza, by dokonał szokującego wyboru. Hunter może jedynie...
Wybrane bestsellery
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
48,85 zł 51,73 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula