eBook Aleja cichych szeptów pdf mobi epub

Darmowy fragment:
Ebook
11,85 zł
Książka
52,99 zł
od 14,29 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Rodzaj pliku: epub,mobi,pdf
Licencja: znak wodny
Wydawnictwo: E-Bookowo
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 300
Opis
Aleja Cichych Szeptów to powieść obyczajowa, której bohaterowie muszą zmierzyć się z najbardziej nieprzewidywalną loterią - własnym losem. Życie dyktuje im twarde warunki, ale i pozytywnie zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie. Rodzina Jodłowskich boryka się z bolesną przeszłością, która nie jest łatwa do zaakceptowania. Każdy członek rodziny usiłuje odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Samotność i izolacja, brak wsparcia, a także piętrzące się problemy nie wróżą szczęśliwego zakończenia. Mimo wszystko to książka o nadziei, o upartym dążeniu do celu, o niepoddawaniu się wyznaczonemu przez ślepy los przeznaczeniu. W powieści nie brakuje wzruszających, ale i dramatycznych scen, romansu, szczypty sensacji i magicznych miejsc, w których można spotkać... Ciiiii... One nie lubią, gdy się mówi o nich głośno. Tylko szeptem...

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii pozostałe

Szczegóły
  • Autor: Izabella Agaczewska
  • Wydawnictwo E-Bookowo
  • Rodzaj pliku: epub,mobi,pdf
  • Licencja: znak wodny
  • Rok wydania: 2018
  • Ilość stron: 300
  • Stan: plik elektroniczny, do pobrania po opłaceniu
  • Model: @9788394997601_54
  • Język: polski
  • ISBN: 9788394997601
  • Dane producenta: A3M Agencja Internetowa (wydawnictwo e-bookowo), Baczyńskiego 25, 42-500 Będzin, Polska, wydawnictwo@e-bookowo.pl, tel. 322631209
Recenzje ebooka Aleja cichych szeptów (2)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Izabela H. w dniu 2021-06-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Muszę przyznać, że książka totalnie mnie zaskoczyła a czytając ją wylałam dużo łez. Jest to przepiękna, wzruszająca powieść, przepełniona przeróżnymi uczuciami i chwytająca za serce. Czytałam z zapartym tchem i nie mogłam się oderwać od lektury. Autorka przepięknie pisze, ma lekki i zrozumiały styl, opisy przyrody, krajobrazu są jak żywe i nie są zbyt obszerne. Historia ukazana w lekturze jest bardzo autentyczna, taka jaka może dopaść każdego z nas. Przewrotny i złośliwy los może pokrzyżować plany każdego człowieka i zburzyć nawet najsolidniejsze fundamenty życia.

    Tutaj poznajemy z bliska rodzinę Jodłowskich. Ewa jeszcze podczas studiów traci ukochaną mamę, która umiera na raka. Gdyby nie jej chłopak Piotr, dziewczyna chyba nigdy nie doszłaby do siebie. Cierpliwy i dbający o nią mężczyzna został jej mężem, dobrze zarabiał utrzymując ich rodzinę. Pełnią szczęścia były narodziny trzeciego dziecka Magdusi, którą wszyscy kochali. Niestety paskudna choroba zaatakowała dziewczynkę, która po ciężkim czasie leczenia odeszła. To traumatyczne doświadczenie zaważyło na życiu tej rodziny. Piotr się załamał, przestał pracować i odsunął się od wszystkich. Ewa by utrzymać rodzinę zaharowywała się, nie dbając o siebie. Dzieci widząc co się dzieje wpadły w złe towarzystwo. Jakby tego było mało na kobietę spada kolejny cios.

    Czy myślicie, że Ewa udźwignie te wszystkie pasma nieszczęść. Czy ma jeszcze szansę na odrobinę szczęścia. A może podda się i połączy się z Madzią? Oczywiście wszystkie odpowiedzi znajdziecie czytając tę powieść. Na pewno zasługuje na Waszą uwagę bo cała historia jest wspaniała, pełna nadziei, miłości do rodziny, poświęcenia. Mnie zmusiła do przemyśleń, zastanowienia się czy aby na pewno dobrze postępuję, czy nie popełniam błędów. Musimy nauczyć się doceniać to co mamy, szanować uczucia, rodzinę i poświęcać jej jak najwięcej uwagi. Życie jest zbyt krótkie by marnować je na głupstwa. Spełniajmy swe marzenia oraz naszych bliskich, cieszmy się z czasu spędzanego razem, bo życie jest za cenne by pozwolić mu przepłynąć przez palce. Gorąco polecam tę wartościową powieść.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Ewelina G. w dniu 2020-11-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: ebook
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Aleja cichych szeptów" to przepełniona emocjami opowieść o stracie, radzeniu sobie z żałobą i poszukaniu nadziei. Jest to historia o chorobie i zagubieniu, szczerej przyjaźni i prawdziwej miłości, która pokona wszystkie trudności.

    To opowieść o tym co najważniejsze i najcenniejsze w naszym życiu, a zarazem wskazówka jak bardzo ważne jest słuchanie siebie i spełnianie swoich najskrytszych marzeń. Bo to musimy pamiętać... życie mamy tylko jedno i jest ono niezwykle kruche.

    Autorka zaserwowała czytelnikowi cały wachlarz emocji i jestem pod ogromnym wrażeniem tej powieści. Dawno już tak bardzo nie płakałam...

    Fabuła powieści tak bardzo wciąga, że nie sposób się od niej oderwać (480 stron wchłonęło mnie na całe popołudnie i część nocy).

    Historia została przedstawiona z perspektywy kilku osób- dzięki temu zabiegowi możemy "wejść" w skórę bohaterów i towarzyszyć im w najtrudniejszych i najpiękniejszych momentach, zrozumieć ich emocje i motywy, które nimi kierowały.

    Bohaterowie są niezwykle realistyczni, pod względem psychologicznym dopracowani w najdrobniejszych szczegółach. Wyzwalają całą gamę uczuć, od sympatii poprzez złość i niedowierzanie, po współczucie a momentami nawet litość.

    Akcja dzieje się szybko, jej zwroty zaskakują w najmniej spodziewanych momentach- w wielu z nich moje serce pękało na tysiące kawałków.

    Barwne i plastyczne opisy pobudzają wyobraźnię, a przy okazji pozwalają poznać i odwiedzić realne miejsca, i "przejść się" po nich wraz z bohaterami, i spotkać się z tymi, których już nie ma wśród nas...

    "Aleja cichych szeptów" to jedna z tych powieści, która niesie nadzieję, jestem pewna, że jeszcze do niej wrócę. Jak dla mnie to jedna z lepszych powieści, które przeczytałam w tym roku!

    Czy polecam?

    Zdecydowanie tak. To powieść, która zmusi Was do refleksji, pokaże, co jest w życiu najważniejsze. Wskaże drogę...

    POLECAM...

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula