Eat Pretty. Jedz i bądź piękna

Książka
28,56 zł
Outlet
18,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Znak
Ilość stron: 208
Opis

Opróżnij szafę pełną chemicznych kosmetyków i zadbaj o to, co masz w lodówce. Bo:

• zdrowe włosy to: orzech włoski, botwinka, kokos, maliny, pietruszka, seler
• płaski brzuch to: ananas, grejpfrut, karczochy, kiwi, szałwia
• piękna cera to: awokado, bataty, brzoskwinie, marchew
• doskonały nastrój to: pestki dyni, banany, cukinia, proso.

Jolene Hart na własnym przykładzie udowadnia, że prawdziwe piękno drzemie w każdej z nas. By zapomnieć o wahaniach wagi, przesuszonej skórze czy niedoskonałościach i rozbłysnąć pełnym blaskiem potrzebujesz tylko zdrowego, naturalnego pożywienia.
Będzie pięknie… i pysznie!

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii książki o zdrowiu i urodzie

Szczegóły
  • Tytuł: Eat Pretty. Jedz i bądź piękna
  • Autor: Jolene Hart
  • Wydawnictwo Znak
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2017
  • Ilość stron: 208
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324037834
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Eat Pretty
  • Tłumacz: Aleksandra Żak
  • ISBN: 9788324037834
  • EAN: 9788324037834
  • Wymiary: 160x200
  • Dane producenta: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o., ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków, Polska, sekretariat@znak.com.pl, tel. 12 61 99 500
Recenzje książki Eat Pretty. Jedz i bądź piękna (2)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Katarzyna G. w dniu 2017-03-31
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Polecam książkę wszystkim którzy interesują się zdrowym odżywianiem i chcą na długo cieszyć się piękną i młodą skórą ;) w książce znajdziemy też ciekawe przepisy, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie ;) ciekawym pomysłem jest podzielenie książki na cztery pory roku i opisanie jakie produkty najlepiej wykorzystać w danym okresie.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Martyna K. w dniu 2017-01-25
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    10 z 13 osób uznało recenzję za przydatną

    Czasami sobie myślę, że wszystko co dobre jest niezdrowe, niemoralne lub nieetyczne. Czy potraciłybyście wykluczyć ze swoich posiłków mięso, nabiał, gluten, alkohol, kofeinę, napoje gazowane, fast food, cukier, smażone i grillowane jedzenie, puszki oraz przetworzoną żywność? Co nam właściwie wtedy zostaje? Owoce i warzywa, oczywiście jedynie surowe lub gotowane no i ewentualnie ryby. Ja nie jestem w stanie przenieść się na taką dietę, ale szczerze podziwiam kobiety, które to potrafią.

    Okazuje się, że większość tego co jem powoduje starzenie skóry, powstawanie wyprysków, złe samopoczucie, tendencje do wytworzenia się raka czy chorób wątroby i Bóg jeden wie czego jeszcze. Zgadzam się z tym, że istnieje wiele niezdrowego jedzenia, ale nie wyobrażam sobie bym mogła swojemu mężowi zamiast tradycyjnego obiadu, składającego się na przykład z ziemniaków, kotletów mielonych i pomidorów w śmietanie, po ciężkim dniu pracy zaserwować tofu z warzywami gotowanymi na parze. Sama jestem osobą szczupłą, odżywiam się bez żadnej diety, a tego co mi potrzeba, to ćwiczeń, by poprawić swoją kondycję i ujędrnić ciało. Ludzie widząc obrączkę na moim palcu mówią: „Boże, to dziecko ma męża?”, a mam dwadzieścia siedem lat. Nic mi się chyba w takim razie jeszcze nie starzeje. Wszystkie kobiety na diecie, w tym momencie pomyślą, że jestem głupia i niesubordynowana, ale takie jest moje zdanie.

    Nie lubię poradników psychologicznych i motywacyjnych, wydaje mi się, że nie mam do nich cierpliwości. Nie wierzę w te wszystkie pokrzepiające słowa, które mają sprawić, że moje życie stanie się piękniejsze. Muszę przyznać jednak, że w ”Eat pretty” poznałam wiele ciekawych zagadnień. Wiem już czym dokładnie są enzymy, antyoksydanty, elektrolity i mikroelementy. Dowiedziałam się tego gdzie występują i jak wpływają na mój organizm poszczególne składniki odżywcze oraz fitochemiczne. Jakie są roślinne wspomagacze piękna w postaci cieciorki, gryki, komosy ryżowej i innych produktów. Poznałam parę fajnych przepisów na zdrowe dania. Przyswoiłam porady na temat tego, co zrobić by być zdrowszą oraz piękniejszą. Bardzo spodobał mi się podział na pory roku. Czytelnik może dowiedzieć się co jest najważniejsze wiosną, latem, jesienią i zimą. Znalazłam też rozdział dla siebie, dotyczył ON oddychania, masażu, ćwiczeń oraz snu. Jestem pewna, że dzięki temu poradnikowi wprowadzę w swoje życie parę zmian, ale całkowicie nie przeniosę się na proponowaną dietę. Za bardzo lubię czekoladę, herbatę z cukrem, smażone potrawy i piwo ;)

    Nie mogę zakończyć recenzji, nie wspominając o przepięknej szacie graficznej, Zarówno książka jak i dołączony do niej „osobisty kalendarz piękna” prezentują się fenomenalnie, aż chce się zaglądać do środka, a po skończeniu lektury „przystroić” nimi prywatną biblioteczkę.

    Wspomniany kalendarz spodobał mi się bardziej od książki właściwej. Nawiązuje ON do niej swą treścią, ale informacje w nim podane mają formę skrótu. Najbardziej podoba mi się alfabetyczne zestawienie zalet zdrowych produktów. Z całą pewnością do niego wrócę. Wiecie, że ananas dba o zdrowy kolor włosów, brzoskwinia dba o czystą cerę, a cebula zapobiega powstawaniu zmarszczek? Nie? To koniecznie musicie poznać sto pięćdziesiąt prezentowanych produktów. Dodatek posiada również miejsca do wypełnienia przez czytelnika. Jedyny warunek korzystania z książeczek, to bycie szczerym z samym sobą!

    Pamiętajcie moje drogie kobietki, jesteście piękne takie jakie jesteście: niskie, wysokie, szczupłe, grubsze, z problemami z cerą, z rzadkimi włosami, z dużym nosem, krzywym kręgosłupem, mniejszym okiem i innymi defektami. Nikt nie jest idealny. Najważniejsze by zaakceptować siebie samych, a jeśli potrzebujecie zmian, to róbcie to dla siebie, a nie dla innych, bo nikt za Was życia nie przeżyje. Czy polecam „Eat pretty”? Tak. Wiem, że wielu kobietom pomoże, a pozostałym, tak jak mi, pomoże wzbogacić swoją wiedzę o ważne informacje.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula