Dziwny jest ten świat. Opowieść o Waldemarze Milewiczu

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
424
Rok wydania
2021
Nasza cena: 40,91 zł 54,99 zł Taniej o: 26%

Poruszająca historia jednego z najwybitniejszych polskich korespondentów wojennych. Książka "Dziwny jest ten świat. Opowieść o Waldemarze Milewiczu" przedstawia losy człowieka, który przez lata przybliżał swoim widzom konflikty zbrojne z całego świata i zapłacił za to życiem.

Waldemar Milewicz był dziennikarzem z krwi i kości. Takim, dla którego liczyła się prawda, wolność słowa i prawo widza do informacji. Nigdy nie bał się wyjazdów w najbardziej niebezpieczne rejony świata, skąd nadawał swoje korespondencje. Z bliska obserwował wojny w Zatoce Perskiej, byłej Jugosławii, Rwandzie, Etiopii i wielu innych miejscach. W maju 2004 roku zginął w Iraku w wyniku ostrzału samochodu polskiej ekipy dziennikarskiej.

Honorata Zapaśnik w swojej książce przedstawia portret znakomitego dziennikarza, kreślony przez opowieści ludzi, którzy znali go najlepiej: członków rodziny, przyjaciół i współpracowników. Ich wspomnienia pozwalają lepiej zrozumieć jego pasję do zawodu, który dał mu tak wiele radości, a jednocześnie doprowadził do śmierci. To wyjątkowa historia niezwykłego człowieka, który zarażał innych swoim entuzjazmem i zawsze dawał świadectwo wielkiej odwagi.


O autorce

Honorata Zapaśnik jest dziennikarką, reporterką, absolwentką "Laboratorium Reportażu" Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książki "Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali".

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Kim był Waldemar Milewicz ? Pewnie wielu z Was zadaje sobie to pytanie. Zanim przejdę do recenzji na temat książki Hinoraty Zapaśnik, przybliżę Wam pokrótce życiorys Waldemara Milewicza.

  Urodził się w 20 sierpnia 1956 roku w Dobrym Mieście. Zaraz po skończeniu studiów, w 1981 rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej jako redaktor i dokumentalista Dziennika Telewizyjnego, gdzie prowadził część zagraniczną. Rozwijając swoją karierę w telewizji nigdy nie przypuszczał, że po dziesięciu latach pracy zostanie korespondentem wojennym. Przez trzynaście lat, Waldemar Milewicz relacjonował nam wydarzenia z miejsc, w których trwał konflikt wojenny. W 2004 roku dziennikarz wraz ze swoją ekipą pojechał do Iraku, by nakręcić kolejny odcinek programu "Dziwny jest ten świat". Miał to być jego ostatni wyjazd. I był. 7 maja 2004 roku samochód, którym podróżował z Bagdadu do Nadżafu został ostrzelany. Milewicz zginął na miejscu. Do dnia dzisiejszego nie wiemy, dlaczego Irakijczycy zabili polskiego dziennikarza.

  "Dziwny jest ten świat" to książka, w której autorka w oparciu o rozmowy z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami, przybliża nam portret jednego z najbardziej znanych dziennikarzy polskich. Sięgając po tę książkę poznamy bliżej nie tylko jego dzieciństwo i czasy młodości, przeczytamy również o jego pracy w telewizji, jako korespondenta wojennego, o jego wyjazdach i tragicznej śmierci.

  Dla mnie, osoby, która tak naprawdę niewiele wie o życiu i pracy Milewicza, była to niezwykle wartościowa lektura. Z przyjemnością zagłębiałam się w życiorysie dziennikarza. Choć nie ukrywam, część w której autorka opisuje jego wyjazdy, i pracę w najgorszych z możliwych warunków, w czasie kiedy trwała wojna, była najbardziej intrygująca. Widać, że autorka wykonała kawał rzetelnej pracy, za co należą się ogromne brawa. Dzięki jej zaangażowaniu, możemy przybliżyć sobie historię jednego z najbardziej znanych polskich korespondentów wojennych. Niezwykle wciągająca, intrygująca i poruszająca historia, wydana w pięknej postaci, bo zawiera nie tylko ogrom informacji ale również zdjęcia.

  Lubisz reportaże? Jeżeli tak, to polecam Ci z całego serca.

  Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji♥️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Jestem z tych roczników, które dobrze pamiętają relacje telewizyjne, z miejsc najbardziej niebezpiecznych konfliktów zbrojnych Waldemara Milewicza. Także jego autorski program Dziwny jest ten świat. Kiedy więc nadażyła się okazja przeczytania jego biografii, nie oparłem się pokusie. Z doskonale napisanej książki Honoraty Zapaśnik , wyłania się pełny obraz jednego z najlepszych polskich korespondentów wojennych. Na początku poznajemy dzieje jego rodziny i to jak przyszedł na świat. Jego edukację i dalsze zawodowe życie. Okazuje się, że był to człowiek z krwi i kości. Pełnokrwisty, pełen wad, ale i zalet, dobrze wiedzący czego chce i dużo wymagający od innych. Autorka pokazuje nam jak wyglądała kariera Waldemara Milewicza od najwcześniejszych lat kiedy zaczął pracować telewizji, jeszcze za czasów poprzedniego ustroju. Czytamy jak krok po kroku osiągał to co chce, pokazując nam obrazy wojny i z niszczeń z takich krajów jak Bośnia, Kosowo, Rwanda, Kambodża czy Somalia. Zawsze z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością, co spotykało się z uznaniem widzów, branży w jakiej pracował, ale też nieraz z zazdrością kolegów po fachu. Ksiązka pokazuje też życie prywatne dziennikarza. To jak bardzo liczyła się dla niego rodzina i jakim był tak naprawdę człowiekiem, który lubił robić dowcipy, miał cięty jezyk, ale i duże ego. Dowiadujemy się, że cenił dobrą kuchnię, samochody, muzykę, kobiety i podróże, nie tylko te związane z jego pracą. Na pytanie czemu robi to co robi miał kiedyś odpowiedzieć, że ktoś to musi robić, by pokazywać ludziom świat, taki jaki jest, bez upiększania. Czy się bał? Tak bał się na każdym ze swoich wyjazdów, ale praca była dla niego w pewnym sensie uzależnieniem i przede wszystkim pasją. Zginał podczas relacjonowania wojny w Iraku w 2004 roku, śmiertelnie postrzelony, podczas wyjazdu, który miał być jego ostatnim i jak się niestety okazało był nim...Książkę Wam serdecznie polecam!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Z pewnością Waldemar Milewicz jest jednym z najbardziej znanych korespondentów wojennych w Polsce. Pamięć o nim jest wciąż żywa być może dlatego nie potrafię napisać o nim w czasie przeszłym. Charakterystyczny wygląd, skórzane kurtki i kamizelki, program „Dziwny jest ten świat”, pokazywanie Polakom, odległych krajów pogrążonych w chaosie – to jest to co przypomina mi się kiedy słyszę jego nazwisko. Kiedy Waldemar Milewicz zginał w Iraku miałam siedem lat, ale okładka Super Ekspresu i to jakie emocje wywołała w Polsce pamiętam do dziś. To spowodowało, że kiedy wydawnictwo Otwarte zaproponowało mi zrecenzowanie reportażu, nie wahałam się ani chwili, to co dostałam przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania.

  Zzazwyczaj biografie są napisane w taki sposób, że ich bohater wznoszony jest na piedestał, pokazane są tylko te dobre, szlachetne cechy, To z czasem może męczyć, przeszkadzać a Honorata Zapaśnik uniknęła paździerzu w tak cudowny sposób, że nie pozostaje mi nic innego jak pochylenie czoła nad jej umiejętnościami.

  Książkę czyta się rewelacyjnie, jest przeinteresujaca, fascynująca i uwierzcie mi na słowo napisana tak, że nie da się od niej oderwać. Ani przez sekundę nie czulam się znudzona, ani na chwilę nie okrzepły we mnie emocje a ostatnie strony wywołały ucisk w gardle i lekką wilgoć w oczach.

  Jak możecie wywnioskować jestem pod wielkim wrażeniem tej książki i nikogo nie zaskoczę, że ze wszystich sił, serdecznie ją wam polecam. To nie tylko wspomnienia o Milewiczu i pewnego rodzaju pominik postawiony reporterowi to też historia słabości, odwagi i lęku ubrana przez autorkę w piękna choć smutną opowieść. Warto się nad nią pochylić bo kiedy po nią sięgniecie, zapadnie wam w pamięć na długo

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jako absolwentka liceum im. Waldemara Milewicza miałam w głowie obraz wyjątkowego i nieustraszonego korespondenta wojennego, postaci niemalże pomnikowej. Jednak za sprawą książki Honoraty Zapaśnik pomnik ten przybrał formę ludzką. Człowieka z zaletami, ale i mnóstwem wadami. Milewicz jawi się tu jako osoba niezwykle wymagająca zarówno w stosunku do siebie, swoich współpracowników, a także najbliższych. Szczególnie wywieranie ciągłej presji na ukochanej córce Monice irytowało mnie i wywoływały uczucie współczucia do tej młodej wtedy dziewczyny. Wiele osób wspomina także o dużym poczuciu humoru Milewicza, jednak opisy tych żartów wzbudzały moje zażenowanie, to po prostu nie moje poczucie humoru.

  Jednak Milewiczowi nie można odmówić pracowitości. Chociaż pojawia się tu kilka opinii, że tworzył swoje reportaże pod publiczkę, zbyt efekciarsko, a nawet dobierał materiały, tak by pasowały pod jego scenariusz to mnóstwo nagród i docenienie przez publiczność świadczą o tym, że po prostu znał się na swojej robocie. Jednocześnie zaczęłam się zastanawiać, do czego służy korespondencja wojenna. Czy do informowania, uwrażliwiania a może podnoszenia słupków oglądalności? Niemniej opowieści o kulisach powstawania dokumentów z miejsc konfliktów, a także realia pracy w telewizji w latach 90 i początku XXI wieku niezaprzeczalnie są największym atutem książki.

  Zresztą to modelowo napisana biografia. Autorki nie ma w niej wcale (i bardzo dobrze!), to świetnie zredagowany zbiór wspomnień i opowieści najbliższych oraz współpracowników Waldemara Milewicza, który z czystym sumieniem mogę polecić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Honorata Zapaśnik
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 424
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381351157
 • Język: polski
 • Podtytuł: Opowieść o Waldemarze Milewiczu
 • ISBN: 9788381351157
 • EAN: 9788381351157
 • Wymiary: 155x215
Warto zwrócić uwagę na...
Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali

Przez piętnaście lat jeździłem w miejsca konfliktów. [...] Kiedy zrobiło się zbyt niebezpiecznie, stwierdziłem, że trzeba z tym skończyć. [...] Nie chciałem robić z siebie bohatera, leżeć na Powązkach w grobie przysypanym liśćmi i odwiedzanym przez kogoś raz na rok. Poza tym założyłem rodzinę....
Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia 5/5 Nasza cena:
37,72 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia

Autobiografia jednego z najlepszych obrońców na świecie Ta książka to coś więcej niż tylko autobiografia. Giorgio opowiada o Chiellinim, Chiellini odkrywa Giorgia. A dzieje się to w bardzo trudnym momencie życia piłkarza - w wieku 35 lat na początku najważniejszego sezonu w karierze zrywa więzadła...
Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Haft. Historia boksera z Bełchatowa. Od piekła Auschwitz do walki z Rockym Marciano

Hercka Haft, polski Żyd z Bełchatowa, miał czternaście lat, gdy wybuchła wojna, a szesnaście, gdy trafił do Auschwitz. W piekle na ziemi stracił bliskich i wiarę w Boga. Zmuszony do walki z innymi Żydami na gołe pięści stał się Animal Jew – żydowskim zwierzęciem dostarczającym rozrywki nazistowskim...
Ja. Pierwsza i jedyna autobiografia Eltona Johna 0/5 Nasza cena:
40,91 zł 54,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja. Pierwsza i jedyna autobiografia Eltona Johna

W pierwszej i jedynej autobiografii Elton John, właściwie Reginald Dwight, ujawnia prawdę o swoim niezwykłym życiu. To szczera, zabawna, ale i wzruszająca historia charyzmatycznego artysty. Elton wraca myślami do trudnego dzieciństwa, które spędził na przedmieściach Londynu, i pierwszych porażek w...
Ewangelia według węgorza 5/5 Nasza cena:
30,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ewangelia według węgorza

Węgorz ma dla ciebie dobrą nowinę. Jeśli popatrzysz na jego żywot z odpowiedniej perspektywy, może dostrzeżesz, że i twoje życie - tak nieubłaganie podległe prawom natury - jedynie się zmienia, a nie kończy. Przynajmniej nie w taki sposób, jak myślisz… Patrik, autor tej książki, i jego ojciec...
Aktor musi grać, by żyć 5/5 Nasza cena:
37,72 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aktor musi grać, by żyć

Niemal wszyscy znają go z serialu "Ranczo", gdzie brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta. Nieco starsi zapamiętali płochliwego "inżyniera instalacji podziemnych", Tadeusza Norka, trzymanego krótko przez żonę Danutę, w którego wcielał się w "Miodowych latach", oraz jego role w...
Wszechświat w twojej dłoni 5/5 Nasza cena:
29,43 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszechświat w twojej dłoni

Gdy wieczorami patrzysz w niebo, widzisz tylko tajemniczą i niepokojącą przestrzeń. Granatowa otchłań przetykana mrugającymi gwiazdami stanowi zagadkę, nad którą pewnie się zastanawiasz. Jednak naukowy język, którym zwykle opisuje się Wszechświat, sprawia, że zamiast zgłębiać teorię Wielkiego...
Pszczelarz z Sindżaru 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pszczelarz z Sindżaru

Prawdziwa historia pszczelarza, który ryzykuje życie, by ratować kobiety porwane przez ISIS. Dawniej prowadziłem interesy w Iraku i Syrii, ale odkąd nastała ta zaraza Daeszu, moją rolą jest ratowanie branek. Telefon dzwoni bez przerwy. Czasem to sami bojownicy sprzedają mi porwane kobiety. Wczoraj...
Duchowe życie zwierząt 4/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Duchowe życie zwierząt

Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi? Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i...
Z kim tak ci będzie źle jak ze mną? Historia Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata 5/5 Nasza cena:
37,72 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z kim tak ci będzie źle jak ze mną? Historia Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata

Kalina Jędrusik. Stanisław Dygat. Uwodziciele. Hipnotyzerzy. Królowie życia. Byli dla siebie stworzeni. I byli dla siebie przekleństwem. Kalina przez całe życie była wpatrzona w ojca libertyna, który żył w trójkącie z żoną i jej siostrą. Stanisław pod względem obyczajów bardzo go przypominał....
Chwilowa anomalia. O chorobach współistniejących naszego świata 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwilowa anomalia. O chorobach współistniejących naszego świata

Znajomy negocjator policyjny powiedział mi kiedyś: „Obserwuj ludzi, gdy wszystko wokół się wali. W chwilach kryzysu dużo można zobaczyć”. Gdy więc wybuchła pandemia, obserwowałem uważnie. I robiłem notatki. Sytuacja globalnego zagrożenia odsłoniła wiele chorób współistniejących, które trapią naszą...
Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza 5/5 Nasza cena:
36,30 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza

Kardynał Dziwisz od samego początku pontyfikatu Jana Pawła II wiernie służył polskiemu papieżowi. Zapewne chciałby, byśmy tak go zapamiętali. Ale czy powinniśmy? I czy powinniśmy mu ufać? Może kardynał ma drugą twarz? Rozmówcy Marcina Gutowskiego sugerują, że tak. Z ich słów wyłania się obraz...
Wybrane bestsellery
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,75 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Zbrodnia i kara 5/5 Nasza cena:
16,77 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia i kara

Wydanie Zbrodni i kary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,98 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,67 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula