Płyta "Dziewczyny z sąsiedztwa" zebrała bardzo dobre recenzje w mediach (Wojciech Mann w Polityce napisał(...)Dziewczyny wraz dopełniającymi grupę muzykami bawią się na swojej debiutanckiej płycie bluesem, jazzem, rock and rollem. Robią to na wysokim, profesjonalnym poziomie i z prawdziwym wdziękiem
Album spotkał się również z ciepłym przyjęciem fanów.
Wokalistki zespołu - Anna Karamon i Ola Nowak wzięły udział w pierwszej polskiej edycji słynnego talent show "X Factor", gdzie dotarły do finałowej piątki w programach na żywo. Ich występy spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem u widzów. Zespół Dziewczyny nieprzerwanie koncertuje i zaczyna już pracę nad kolejnym albumem.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii pop, dance
