Co się skrywa między nami?

Autor:

John Marrs

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 28
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
400
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Nasza cena: 25,63 zł 42,90 zł Taniej o: 40%

"Co się skrywa między nami?" to trzymający w napięciu thriller psychologiczny o dwóch kobietach: matce i córce, które łączy... nienawiść.

Pokój na poddaszu. W oknach antywłamaniowe szyby, które zresztą zazwyczaj przysłonięte są żaluzjami. Wszystko po to, aby nikt przypadkiem nie zajrzał do środka. Ściany zostały wytłumione. Dzięki temu żaden przechodzień nie usłyszy krzyków uwięzionej w pokoju kobiety. Kobieta leży na łóżku. Do nogi przytwierdzoną ma obręcz z ograniczającym jej ruchy łańcuchem. Nie może wychodzić nawet do toalety. W kącie pokoju stoi wiadro, do którego ma załatwiać swoje potrzeby. Kobieta ma na imię Maggie. Jest tu więźniem, a uwięziła ją Nina, jej własna córka...

Co musiało się wydarzyć w ich przeszłości, że córka w tak okrutny sposób mści się na swojej matce? Cokolwiek to było, Nina nie może się tego dowiedzieć. Maggie zrobi wszystko, aby uchronić swoje jedyne dziecko przed poznaniem przerażającej prawdy. Uchroni ją, choćby miała przypłacić to swoim własnym życiem.

"Co się skrywa między nami?" to thriller psychologiczny w dosłownym tych słów znaczeniu. John Marrs koncentruje się tu przede wszystkim na uczuciach i emocjach swoich bohaterek. Docieka motywów ich zachowań, często ukrytych w odległej przeszłości oraz takich, z których ani Nina, ani Maggie nie zdają sobie do końca sprawy. Relacja między nimi i wewnętrzna walka, jaką każda z nich toczy ze sobą, stanowią motor napędowy powieści. Powieści, której akcja płynie niezwykle wartko, z każdą kolejną stroną wciągając czytelnika coraz bardziej. Bo jest to przecież thriller, gdzie napięcie i niepokój ogarnia nas niemal na każdym kroku.

Autor rzuca czytelnika na głęboką wodę, umiejętnie igrając z jego odczuciami. Udało mu się przy tym stworzyć poruszającą opowieść o sile prawdziwej miłości. Miłości, która zdolna jest do największych nawet poświęceń.


O autorze

John Marrs to brytyjski pisarz i dziennikarz. Przez dwadzieścia pięć lat pisał do rozmaitych brytyjskich czasopism, między innymi: "The Guardian's Guide" i "Guardian Online", "Total Film", "Imperium", "Q", "GT" oraz "Independent". Przeprowadził wiele wywiadów z celebrytami ze świata telewizji, filmu i muzyki. Jego debiutancka powieść, "The Wronged Sons", ukazała się w 2013 roku. Po wydaniu w 2018 roku thrillera policyjnego "Her Last Move" mógł w pełni poświęcić się pisarstwu. W Polsce ukazały się jak dotąd dwie jego powieści: "Dopasowani" (z wątkiem fantastyczno-naukowym) oraz właśnie prezentowany w tym miejscu thriller.

Recenzje (28)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  “Co się skrywa między nami?” to kryminał autorstwa Johna Marrsa. Na podstawie jego poprzedniej książki, “Dopasowani”, powstał serial o tym samym tytule. Nie miałam jeszcze możliwości jej przeczytać, jednak po przeczytaniu paru książek głównie obyczajowych miałam ochotę na coś bardziej niepokojącego. Dlatego zdecydowałam się sięgnąć po jego najnowszą książkę.

  “Co się skrywa między nami?” - co skrywa książka?

  Najkrócej rzecz ująć można by tak: Nina i Maggie w jednym mieszkały domu. Maggie na górze, a Nina na dole. A tak już bardziej serio, to Maggie i Nina to matka i córka. Ninę poznajemy, gdy ma mniej więcej 38 lat. Na pozór to zwyczajna kobieta, pracująca w bibliotece. Nikt poza Maggie nie wie, jaką przeszłość ukrywa. Co więcej - Maggie poniekąd do tej przeszłości doprowadziła, za co odbywa karę. Mieszka w pokoju, totalnie wyciszonym, przykuta do łańcucha. Na taki los skazała ją córka. Wszystkim wokół wmówiła, że matka z przyczyn zdrowotnych przebywa w specjalnym ośrodku. Nikt nie zna prawdy...

  Problemy z Niną zaczęły się, gdy była nastolatką. Pewnego dnia matka oznajmiła jej, że ojciec odszedł do innej kobiety. Dziewczyna winą obarczyła matkę. Wpadła w złe towarzystwo. Chociaż właściwie to za mało powiedziane. Nina jak przez mgłę pamięta czas, kiedy zaszła w ciążę z chłopakiem o fatalnej reputacji. Pamięta, że matka odebrała poród, ale jej córeczka urodziła się martwa. Gdy po kilku latach Nina w piwnicy znajduje walizkę z ciuchami ojca, a także opakowania po mocnych środkach nasennych, próbuje poskładać swoją przeszłość w całość. Wydaje się, że w całkiem logiczną całość.

  “Co się skrywa między nami?” - recenzja książki

  Jako że książka składa się z rozdziałów opowiadanych naprzemiennie przez obie kobiety, na dodatek wędrują one do wydarzeń sprzed wielu lat, nie jest łatwo stwierdzić, która z kobiet tak naprawdę zasłużyła na karę. Włos się jeży, gdy czytamy, jak matka faszerowała Ninę środkami nasennymi przez wiele miesięcy. Jednak gdy poznamy jej motywy... Na dodatek jeszcze do Niny na Facebooku odzywa się tajemnicy Bobby sprawy wydają się komplikować. Jednak dla Maggie mężczyzna może okazać się wybawieniem.

  Ta książka doskonale pokazuje, że nie każdy jest wyłącznie dobry lub zły. Gdy już zaczynasz domyślać się, o co chodzi, kolejna strona wszystko rujnuje! Zarówno Maggie jak i Nina mają swoje sekrety, których nie wyjawia tej drugiej. Kłamstwo rodzi kłamstwo. Tak szokującej historii dawno nie czytałam. Gdyby nie czas na sen i obowiązki, nie oderwałabym się od niej do końca! À propos końca - ha! Tego się zupełnie nie spodziewałam. Szczękę z podłogi musiałam zbierać. To była doprawdy intensywna lektura.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Co sie skrywa między nami " John Marrs to pozycja, która na pewno zostanie mi w głowie na dłużej, wśród nowości, które przeczytałam w tym rokuta jest zdecydowanie nr 1 na mojej liście .

  Fabuła książki, zamysł autora wprowadziła mnie w zdumienie i wywołała u mnie całe spektrum emocji.

  Książka Hohna Marssa opowiada o relacjach, które łączą matkę i córkę, o miłości i nienawiści, pewnej współzależności, o sekretach i tragedii rodzinnej, która wpłynęła na dalsze życie kobiet... Kobiet , które łączy przecież najbliższa więź, bo czyż jest ktoś bliższy matce niż jej dziecko i czy dziecku jest ktoś bliższy od rodzica...? Potrzeba chronienia i bezgraniczna miłość do córki doprowadziła jedną z głównych bohaterek Maggie do sytuacji bez wyjścia , do działań w konsekwencji których Nina znienawidziła swoją rodzicielkę...

  Podczas lektury nie raz i nie dwa, a wiele razy robiłam wielkie oczy ze zdumienia, potępiałam i negowałam zachowanie raz jednej , raz drugiej kobiety - nie mogac zrozumieć jak tak bliskie sobie osoby moga się tak nawzajem traktować. Dzięki zabiegowi retrospekcji stopniowo poznajemy wydarzenia z przeszłości kobiet, możemy odkryć , co kierowało działanimai zarówno Maggie jak i Niny... Strona za stroną chłonęłam ich historię i zastanawiałam się dokąd doprowadzą ich czyny...?

  Jak daleko była w stanie posunąć się Maggie by w swoim mniemaniu chronic córkę, oraz, czy Nina zdoła wybaczyc matce... ? Co pchnęło młoda kobietę do uwięzienia Maggie na strychu...? Jakie tajemnice skrywa starsza już kobieta i czy prawda powinna ujrzeć światło dzienne...?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Maggie i Nina. Matka i córka. Więźnień i oprawca. Dom i więźnienie. Kłamstwa i sekrety.

  Meggie kocha swoją córkę ponad wszystko. Zrobi wszystko, aby ją chronić. Nie ze wszystkiego jest dumna.

  Kiedy Nina odkrywa skrywane sekrety postanawia ukarać matkę. Przykuwa matce łańcuch do nogi. Meggie zostaje skazana na niewolę.

  Matka wie, że jej córka nie odkryła wszystkiego. I za wszelką cenę chce chronić córkę przed całą prawdą.

  "Co się skrywa między nami?" to genialny thriller. Książkę czyta się błyskawicznie. Pochłania od pierwszej strony.

  Skomplikowana relacja matki i córki. Każda opowiada swoją historię. Swój punkt widzenia. Czytelnik ma okazję wczuć się w sytuację obu kobiet.

  Co mogło sprawić, że córka pała taką nienawiścią do matki?

  Z jednej strony współczujemy matce, z drugiej próbujemy zrozumieć złość córki. Jedna błędna decyzja powoduje trudne do przewidzenia następstwa. A wszystko prowadzi do nieuchronnej tragedii.

  Autor stopniuje napięcie i powoli odkrywa przed czytelnikiem kolejne karty. Co doprowadziło do obecnej sytuacji? Co jeszcze skrywa Maggie?

  Pewne wydarzenia udało mi się odkryć, a część wywołała zaskoczenie.

  Jest to jeden z lepszych thrillerów jakie ostatnio czytałam. Jeżeli szukacie dobrej książki tego gatunku to tą pozycję Wam polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Matka i córka. Czy na świecie może być mocniejsza więź? „Łączą nas więzy krwi. Nie zawsze muszę cię lubić, ale nigdy nie przestałam cię kochać”. Jednak między miłością a nienawiścią jest bardzo cienka prawie niewidoczna granica. Co się stanie, kiedy między matką a córką pojawia się szczelina? Z każdym gestem, słowem, uczynkiem rozszerza się do przepaści, której żadna już nie będzie w stanie zasypać. Z miłości rodzi się najpierw niechęć, później odraza aż w końcu przeogromna złość. Czy jednak sekrety i złe, bolesne decyzje podjęte przez matkę mogą usprawiedliwić zamknięcie jej na odizolowanym, wyciszonym poddaszu i trzymanie na łańcuchu? Tak dobrze przeczytaliście – na łańcuchu...

  „Jest osobą, z którą mieszkam pod jednym dachem, to tyle. Nie znaczy dla mnie więcej niż te żaluzje, które ukrywają wszystko, co się dzieje w naszym domu, niż te deski podłogowe, po których stąpam, albo drzwi, które wykorzystujemy, by separować się od siebie nawzajem”.

  Matka Maggie i jej córka Nina żyją pod jednym dachem osaczone miłością i nienawiścią. Matka zamknięta w sensie dosłownym, a córka jest więźniem swoich wyobrażeń i złych emocji czających się w zakamarkach umysłu. W tej historii nie ma bohaterek pozytywnych, raz jedna raz druga kobieta może być chwilowo usprawiedliwiona, ale każda popełniła błędy, za które płaci ogromną cenę. Denerwowała mnie zarówno matka, jak i córka. Córka, bo tak okrutnie i bezlitośnie traktowała matkę, odbierając jej bezpieczeństwo i nawet najmniejsze przyjemności. Maggie, która za wszelką cenę chciała zachować dla siebie pewne mroczne sekrety z przeszłości i zachowanie Niny traktowała jako pokutę. Jednocześnie bezkrytyczną miłość do córki uważała za swój bezgraniczny, niekończący się obowiązek. Czy naprawdę można uczynić WSZYSTKO dla swojego dziecka?

  Autor z wielką wprawą kreślił zdania i wzmagał napięcie. Intrygował, tym bardziej że narracja biegła nie tylko dwutorowo, ale w trzech ujęciach czasowych. W momencie, w którym chciałoby się już jednoznacznie ocenić jedną z bohaterek, w następnej odsłonie Autor przechodził do drugiej kobiety i ciągnął jej losy przez kilka rozdziałów wzbudzając znów szereg wątpliwości. Tym szybciej przerzucałam strony, by dowiedzieć się w końcu, co konkretnie spowodowało tą zdumiewającą i szokującą sytuację. Historii, mimo lekkiego pióra Autora, nie czytało się szybko. Każde słowo było ważne a czytelnik, co rozdział był sprowadzany na manowce, ponieważ nie mógł się zorientować w zmieniających się obrazach. Kto zawinił i czym konkretnie? Autor zastosował bardzo interesujący zabieg, ponieważ obie narratorki, matka, córka i ich relacje budowały kręgosłup fabuły. Każda przedstawiała sytuacje ze swojego punktu widzenia, skracając dystans między sobą a czytelnikiem i próbując wzbudzić jego zaufanie i współczucie. Dodatkowym smaczkiem był fakt, że jedna i druga kobieta były narratorkami niewiarygodnymi i gubiłam się w domysłach. Której zaufać i uwierzyć?

  Zakończenie mnie nie tylko zaskoczyło, ale też przeraziło. Krótkie rozdziały napędzały tempo i do samego końca trzymały w napięciu. Dobra, mocna, pokręcona, niebanalna, wzbudzająca emocje i mroczna książka. Ukazuje nie tylko znieczulicę społeczną, bo nikogo nie zainteresowało nagłe zniknięcie Maggie, ale narastające w społeczeństwie różnego typu zaburzenia emocjonalne. Jak dobrze znamy swoich bliskich? W jakim stopniu ufamy sąsiadom? Każdy ma coś do ukrycia…

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję Wydawnictwu Burda.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dawno nie czytałam thrillerów psychologicznych, więc postanowiłam sięgnąć po jedną z nowości. Zaintrygował mnie opis, fabuła wydawała się być dość oryginalna. Czy tak się okazało?

  'Nasze wspólne lata nauczyły mnie jednego: wszystko, co jest ze mną nie tak, stanowi odbicie tego, co jest nie tak z tobą. Jesteśmy takie same. Gdy ja umrę, twój płomień też zostanie zduszony.'

  Nina ma bardzo specyficzną relację ze swoją matką, od dwóch lat więzi ją na poddaszu. Nogę przywiązuje łańcuchem do przygotowanej obręczy, a kobieta może opuszczać pomieszczenie wyłącznie na stałe posiłki i to niecodziennie. Co sprawiło, że córka postanowiła posunąć się do tego, aby ograniczyć w tak brutalny sposób wolność Maggie? Czy kobiety wspólnie zapracowały na to, jak aktualnie wygląda ich życie?

  Każdego człowieka w życiu spotykają różne rzeczy. Nie wszyscy potrafią sobie jednak z nimi poradzić. Główne bohaterki stawały przed różnymi wyborami, ale jedno jest pewne. Matka za wszelką cenę chciała chronić swoją córkę. Zazwyczaj jest właśnie tak, że nad dzieckiem rozkłada się szklany klosz, a wszystkie negatywne skutki działań kierowane są w stronę rodziców. Czy tak było w tym przypadku? Jakie wydarzenia sprawiły, że matka i córka stały się dla siebie więźniem i katem?

  'Jeśli się do kogoś przywiążesz, prędzej czy później ta osoba cię zawiedzie. Może nie zrobi tego z premedytacją, ale jeśli tylko nadarzy się lepsza okazja, zawsze cię dla niej porzuci.'

  Historia o dość niecodziennej tematyce, wciąga od początku. I o ile zdarzały się momenty dość absurdalne, o tyle całość odebrałam pozytywnie i nie mogę jej zarzucić wiele. Nie udało mi się trafnie przewidzieć jak całość się skończy i jakie wydarzenia doprowadziły do teraźniejszych decyzji bohaterek. Polecam!

  'Często zastanawiam się, czy najlepsze chwile w moim życiu to przypadkiem nie te, których nie pamiętam.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 23 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -36%
  Terapeutka

  Terapeutka

  Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,45 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Afekt. Joanna Chyłka. Tom 13

  Afekt. Joanna Chyłka. Tom 13

  W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,42 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem – Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której nie można się oderwać. Znana z poruszających, pełnych wielkich uczuć i pasjonujących opowieści Dilerka Emocji świetnie odnalazła się w nowym gatunku....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Idealna rodzina

  Idealna rodzina

  Jeden dom Dwie rodziny Trzy ciała Niedługo po swoich dwudziestych piątych urodzinach Libby Jones dostaje list, na który czekała przez całe życie. Wkrótce poznaje tożsamość swoich biologicznych rodziców oraz dowiaduje się, że jest wyłączną dziedziczką wartej fortunę posiadłości. Dziewczyna zaczyna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,42 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -34%
  Blef

  Blef

  Twoje dziecko znika. A teraz, gdy wraca po latach do domu, czujesz, że to chyba jakiś blef... Twoje dziecko zniknęło bez śladu. Miało wtedy zaledwie sześć lat. Wszędzie rozwieszono plakaty, policja prowadziła śledztwo. Niestety bez skutku. Ale teraz, po dwunastu latach, twoje dziecko wraca do domu....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,67 zł 42,00 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -23%
  Ty będziesz następna

  Ty będziesz następna

  Jak głęboko można pogrzebać tajemnice i ukrywać rozpacz? Jak długo można kłamać? Jak długo można z tym żyć? Kiedy szesnastoletnia Angela Wong, najpopularniejsza dziewczyna w szkole, znika bez śladu, nikt z jej przyjaciół nie ma pojęcia, co się mogło stać – ani Georgina Shaw, jej najlepsza...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 34,71 zł 44,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -50%
  Zabawka

  Zabawka

  Jej śmierć pozostaje zagadką. On pozostaje bezkarny. Mroczny kryminał oparty na prawdziwych wydarzeniach. Siedemnastoletnia Katarzyna D. zaginęła w maju 2000 roku i dotąd jej nie odnaleziono. Zostawiła po sobie pamiętnik z szokującą zawartością. W latach 2000–2006 na warszawskich Bródnie i Pradze...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Gdzie poniesie wiatr

  Gdzie poniesie wiatr

  Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów "Słowik“, "Wielka samotność“, "Zimowy ogród“ i "Firefly Lane" - książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych. Jaką cenę ma amerykański sen? Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,97 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Będziesz tego żałować

  Będziesz tego żałować

  Początek nowej serii autorki bestsellerów „Stażystka” i „Służąca”! Uciekała przed niebezpieczeństwem. Azyl okazał się pułapką. Po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę Iga nie czuje się już bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -22%
  Schronisko

  Schronisko

  Trzynastoletnia Elissa, utalentowana młoda szachistka, bierze właśnie udział w najważniejszym wydarzeniu swojego życia: Ogólnoangielskim Młodzieżowym Grand Prix w Szachach. W trakcie turnieju zostaje porwana i budzi się w podziemnej celi gdzieś w Lesie Pamięci. Elijah ma dwanaście lat, ale zna całą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,77 zł 41,99 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Dopasowani 5/5 Nasza cena:
26,25 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dopasowani

Książka, na podstawie której powstał serial NETFLIXA. Jak daleko się posuniesz, by znaleźć miłość? Od czasu, gdy naukowcy odkryli, że każdy człowiek posiada gen, który dzieli tylko z jedną osobą na całym świecie, miliony ludzi zdecydowały się na badania DNA, aby znaleźć idealnego partnera. Oto pięć...
eBook Co się skrywa między nami? mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Co się skrywa między nami? mobi epub

Ten thriller to prawdziwe wyzwanie! Gdy zaczynasz się domyślać, co jest grane, Marrs wywraca wszystko do góry nogami! Mroczna i szokująca opowieść o sekretach, kłamstwach i rodzinnej nienawiści. Matki i córki. Nie ma więzi mocniejszej niż ta. Zwłaszcza gdy zamiast miłości napędza ją nienawiść....
Pod wodą 3/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pod wodą

Jedna decyzja może zmienić twoje życie na zawsze… Erin już to wie. Właśnie kogoś zabiła i teraz musi pozbyć się ciała. A jeszcze niedawno planowała podróż poślubną, stała u progu kariery i wiodła doskonałe życie w pięknym domu w Londynie. Erin kochała Marka, a Mark kochał Erin. To była miłość z...
Zmowa 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmowa

Są miasta, w których zmowę milczenia nazywa się dyskrecją. Są miejsca, w których zło określa się jako nieszczęśliwy wypadek. Są ludzie, którzy widzą tylko to, co trzeba, a nie to, co powinni. Potworne czyny zdarzają się najczęściej w najzwyklejszych miejscach. Na przykład na prowincji w północnych...
Obca inspektor charlie lager Tom 2 4/5 Nasza cena:
19,48 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obca inspektor charlie lager Tom 2

Nowa szwedzka królowa kryminału! Trudno być dzieckiem, którego nie da się kochać... Wciągająca i sugestywna kontynuacja głośnej i nagradzanej Annabelle. Druga z serii książek o inspektor Charlie Lager. Francesca zaginęła wiele lat temu. Jej tajemnica miała pozostać ukryta na zawsze... Kiedy Paul,...
Bez powrotu 5/5 Nasza cena:
23,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez powrotu

Bywa tak, że morderca nie czuje wyrzutów sumienia. Wtedy rachunek musi zapłacić ktoś inny. Jessica Shaw, porywcza, nieustraszona detektywka znana czytelnikom z doskonałych thrillerów „We mgle” i „Ukryte”, powraca z nowym śledztwem. Tym razem w kalifornijskiej Venice Beach. Pustynia kryje w sobie...
Zimny strach 4/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zimny strach

Bohaterowie bestsellera Dziewczyna bez skóry powracają w kolejnym mrożącym krew w żyłach thrillerze! Mroczna Grenlandia, zagadki z przeszłości, młody dziennikarz i uparta dziewczyna zdeterminowani, by poznać prawdę. Przyrodnia siostra Matthew znika podczas weekendowej wycieczki do opuszczonej...
Bezmiar 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezmiar

Już dawno w żadnej sensacyjnej powieści Warszawa nie była taka mroczna i taka piękna. Warszawie kończy się zima. Podkomisarz Olga Suszczyńska ściga pedofila. Bandyta jest uzbrojony i niebezpieczny. Wbija się pomiędzy miesięcznicę smoleńską a antypisowską opozycję. W tłumie podnieconym polityką nikt...
Tylko jedna noc 5/5 Nasza cena:
23,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko jedna noc

Jess Ryder, autorka porywających Wszystkich moich kłamstw, powraca z kolejnym elektryzującym thrillerem. Ta książka przykuje was do fotela, zaskoczy i napełni paranoiczną nieufnością do każdego z bohaterów. Ktoś obserwował Amber z daleka. Ktoś, kto jej nienawidzi i zazdrości. Amber i George to...
Anatomia skandalu 4/5 Nasza cena:
7,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anatomia skandalu

Jeden mężczyzna oskarżony o zbrodnię. I trzy kobiety, w których rękach spoczywa jego los. Ta historia powinna trafić na pierwsze strony gazet. Ostra i trzymająca w napięciu powieść o skandalu wśród brytyjskich elit oraz o kobietach, które muszą walczyć o prawdę. Anatomia skandalu stopniowo odkrywa...
Bezruch 4/5 Nasza cena:
30,06 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bezruch

Kiedy zdesperowany ojciec porywa syna, policjanci i wojskowi, postawieni w stan najwyższej gotowości, muszą zaryzykować własne bezpieczeństwo i zdrowie, by odnaleźć chłopca. Nie spodziewają się, co przy okazji odkryją w posowieckim bunkrze koło Łącka. Śledztwo, sięgające polityków najwyższego...
Prezent 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prezent

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać... Nigdy nie pozwolę ci odejść... Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców... Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie, która dostaje od życia drugą szansę....
Wybrane bestsellery
Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15 5/5 Nasza cena:
23,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Ugly Love 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ugly Love

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje...
Zbuduj swój dom wokół mojego ciała 5/5 Nasza cena:
31,74 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała Powieść „Zbuduj swój dom wokół mojego ciała” została uznana przez  „The New York Times” i „Kirkus” za jedną z najlepszych książek 2021 roku, znalazła się w finale 2021 First Novel Prize, jest określana jako „fantastyczna” („The Sunday Times”), „ robiąca ogromne...
Iskra. Żywioły Podkarpacia. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Iskra. Żywioły Podkarpacia. Tom 2

Kiedy zbrodnia staje się punktem zapalnym niechcianych wspomnień… Jest czerwiec, gdy w wypadku samochodowym ginie dziennikarz śledczy Grzegorz Treter. Policja uznaje wydarzenie za tragiczny wypadek, jednak Baśka, córka zmarłego, uważa, że okoliczności śmierci jej ojca są co najmniej podejrzane....
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie 5/5 Nasza cena:
39,04 zł 43,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie

Książka jest cegiełką, ze sprzedaży której część dochodu przekazana zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz pomocy Ukrainie. Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie, to – przygotowane specjalnie na potrzeby tej książki – wywiady z reporterami, pisarzami, dziennikarzami i specjalistami od...
LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Spider-Man Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię

Kurtyny zostały rozsunięte, po czym naczelnik zapytał skazaną, czy chce wygłosić mowę pożegnalną do wiszącego nad jej głową mikrofonu. - Chcę jedynie powiedzieć, że pożegluję z Rockiem i wrócę jak Dzień Niepodległości z Jezusem, szóstego czerwca, jak w filmie, z tym wielkim statkiem i tak dalej. Ja...
LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
35,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Życzę mu śmierci 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzę mu śmierci

Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula