Biały pył. Piekło na K2

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Rok wydania
2021
Nasza cena: 25,92 zł 39,99 zł Taniej o: 35%

W górach wysokich od lat działa seryjna morderczyni. Nazywa się K2.

Największa ambicja himalaisty? Zdobyć zimą najniebezpieczniejszy szczyt świata. Przez dekady nie udawało się to nikomu, ale kiedy u podnóża K2 melduje się polska wyprawa, cel wydaje się osiągalny. W bazie na wierzch wychodzą jednak wzajemne pretensje, środowiskowe konflikty i sprzeczne dążenia. Czy grupa wybitnych indywidualności potrafi w ogóle współpracować?

W gronie tych słynnych wspinaczy jest też dwójka outsiderów: Zuza Niska, doświadczona himalaistka, której do tej pory drogę do przełomowych sukcesów blokował zwykły pech, oraz Krzysiek Garda, amator wspinaczki i dziennikarz oddelegowany do relacjonowania zmagań z górą. Wkrótce okazuje się, że w skonfliktowanym zespole to właśnie tych dwoje najciężej pracuje na zbiorowy sukces. Niska dostrzega w tym szansę na przerwanie złej passy, a Garda zaczyna ulegać hipnotycznemu wpływowi szczytu… Może i dla niego znalazłoby się miejsce w grupie szturmowej?

Kiedy głupi błąd prowadzi do poważnego wypadku, Garda staje przed dylematem: jego lojalność wobec partnerki może stanowić zagrożenie dla pozostałych uczestników wyprawy. Wkrótce śmierć jednego z nich wywoła szereg wątpliwości: co naprawdę stało się na stoku K2 i czy ktoś poza morderczą górą przyłożył rękę do tej tragedii…?

Krzysztof Koziołek w Białym pyle odświeża najlepsze tradycje powieści przygodowej i literatury wysokogórskiej. Efekt: górski thriller, w którym napięcie rośnie wraz z wysokością.

Recenzje (16)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Ekstremalnie wciągający górski kryminał

  Nie trzeba się wcale wspinać żeby poczuć prawdziwy dreszczyk emocji towarzyszący wprawionym himalaistom. Arcy ciekawie napisane sceny grozy i realistyczne opisy przyrody, od których czuć było wydobywający się z wnętrza książki chłod. Tym razem Krzysztof Koziołek zabiera czytelnika na drugi najwyższy szczyt na świecie - mordercze K2.

  Do obozu startowego dociera zespół z Polski, a także indywidualistka Zuza Niska i oddelegowany dziennikarz Krzysiek Garda, który nie ma pojęcia o wspinaczce wysokogórskiej. Okazuje się, że wszystkie warunki sprzyjają zdobyciu szczytu, lecz po drodze pojawia się szereg niespodziewanych problemów. Zespół nie może się ze sobą dogadać, gdyż każdemu przyświeca inny cel. Niska i Garda są jednak skupieni na jednym - dotarciu na szczyt góry. Przed Krzyśkiem Gardą staje wyzwanie. Musi ON wybrać między lojalnością do swojej partnerki a bezpieczeństwem całej grupy.

  Mimo tego, że autor przyznaje, że sam nie ma doświadczenia we wspinaczce wysokogórskiej, to opisy w książce są niezwykle realistyczne. Koziołek bowiem podczas pisania zasięgnął licznych porad od specjalistów w tej dziedzinie. Co nam to daje? Książkę ekstremalnie realistyczną. Nie doszukamy się tam ani grama wydarzeń nieprawdopodobnych, a co za tym idzie czytanie tej pozycji jest naprawdę intrygujące. Polecam wszystkim, nie tylko górołazom i miłośnikom kryminałów górskich, ale również tym, którzy w górach nigdy nie byli.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zdobywanie ośmiotysięczników w wielu z nas budzi przerażenie, ale też zachwyt. Dla niektórych znajduje się to w sferze marzeń albo na liście rzeczy, które pragną zrobić przed śmiercią. Jeśli mamy ochotę choć trochę liznąć tematu zapraszam do sięgnięcia po nową książkę Krzysztofa Koziołka „Biały pył. Piekło na K2”. A oto kilka powodów, dlaczego warto. Po pierwsze, książka jest bardzo rzetelna i oddaje w detalach jak wyglądają zaawansowane górskie wyprawy. Wszystko dzięki dobremu przygotowaniu autora, który zanim przystąpił do pisania przeczytał liczne publikacje oraz odbył wywiady z pionierami światowego himalaizmu. Po drugie, przez całą lekturę towarzyszyć nam będą zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. Po trzecie, będziemy mieć do czynienia z ciekawymi postaciami i otrzymamy bogaty wachlarz różnych osobowości (wśród nich nie zabranie czarnych charakterów). Zmierzymy się z ludzkimi słabościami, przerostem ambicji, pierwotnymi instynktami, ekstremalnymi warunkami i wieloma innymi wyzwaniami. I wisienka na torcie - w książce nie zabraknie niespodziewanych zawrotów akcji, nawet tak ekstremalnych jak śmierć jednego z uczestników wyprawy. Nie ma czasu do stracenia - chwyć „Biały pył” w dłoń i ruszaj na wyprawę życia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Biały pył. Piekło na K2" to premiera sprzed tygodnia i ciut, ciut od Wydawnictwa Agora. Przyznaję się bez bicia, że czaiłam się na nią od dłuższego czasu i wypatrywałam za każdym razem jak zmierzał do mnie kurier. Miałam nadzieję, że będę mogła Wam o niej opowiedzieć jeszcze przed premierą, ale dojechała do mnie w dniu premiery, dlatego dziś dopiero o niej Wam opowiem, ale wierzcie mi, nic straconego, bo zamiast czekać jeszcze tydzień, dwa, miesiąc na premierę, możecie pognać nawet dziś do empiku i kupić!

  No dobrze, ale o czym ona właściwie jest? Już się pewnie domyślacie, że o śniegu, że o K2, że o wyprawie, która wyciąga z człowieka wszelką energię, o tym, że ta góra pochłania ludzkie życia...

  No właśnie i tego szczytu przez dekady nikt nie zdobył w zimie, a nagle pojawiła się grupa śmiałków, totalnych indywidualistów, co by nie powiedzieć, nieco szaleńców, którzy postanowili, że musi im się udać. W tym wszystkim pojawiają się dwie osoby, które są amatorami i tu zaczyna się problem, bo o ile wydają się być najsłabsi w zespole, to właśnie ta dwójka zdaje się dawać z siebie najwięcej. Ale cała historia nie skupia się jedynie na wejściu na najniebezpieczniejszą górę świata, ale także na tym, że tam zdarzaj się wypadki, tam umierają i zostają ludzie. Taką właśnie sytuację przedstawia nam autor w tej książce powodując też, że czytelnik zadaje sobie całą masę pytań, a zaczyna od tego, czy ktoś postarał się, żeby ten wypadek się wydarzył lub czy to aby na pewno był wypadek...?

  Pomiędzy całą masą thrillerów i kryminałów ten wybija się tym, że nie znajdziecie w środku śledztwa, typowego morderstwa lub seryjnych mordów, ale jest to dreszczowiec, przy którym nie ma czasu sięgnąć po kubek z herbatą. Dlaczego? Przez napięcie, które autor buduje od pierwszej strony i dosłownie ciężko odłożyć tę książkę nawet na chwilę. Do tego góry! Te najwyższe, najpiękniejsze i najbardziej niebezpieczne, co dla wielu osób będzie ogromną zachętą do przeczytania, tak jak dla mnie.

  Pomijając sam klimat, muszę szepnąć słówko o bohaterach, których posądziłabym o to, że są stworzeni na obraz jakichś postaci, które faktycznie K2 zdobyły i nie wiem, czy tak przypadkiem nie było. I ta grupka, mimo że to nie jest jakieś tam małe miasteczko, tylko zespół stworzony z osób, które mają wejść na tę górę, to autor postarał się, aby każda była inna, była indywidualnością i co ciekawe, aby każda skrywała w sobie pewne niespodzianki. Jedni tajemnice, sekrety, a inni pragnienia... najróżniejsze.

  Podsumowując, to thriller genialny, który ciężko odłożyć, zanim nie dobrnie się do ostatniego zdania i momentami czuć powiewy wiatru, ból, jaki odczuwają bohaterowie podczas wspinaczki i niepokój, bo wydarzyło się coś okropnego, wypadek albo i ktoś dopuścił się paskudnego czynu, ale to już musicie sami doczytać, a gwarantuję, że warto!

  Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Agora!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Na górę się nie wchodzi, tylko się ją zdobywa".

  Zdobycie zimą najniebezpieczniejszego ze szczytów świata, jakim jest K2 to jedno z największych marzeń każdego himalaisty.

  U jej podnóża melduje się polska wyprawa, złożona z wybitnych indywidualności. Czy będą potrafili współpracować?

  W oczekiwaniu na próbę zdobycia szczytu na wierzch wychodzą wzajemne pretensje, środowiskowe konflikty i sprzeczne dążenia.

  Wkrótce dochodzi do tragedii. Czy ktoś poza morderczą górą przyłożył do niej rękę?

  Choć to fikcyjna historia nic nie stoi na przeszkodzie, by mogła wydarzyć się naprawdę. Z każdej strony przebija skrupulatny research, potęgujący realizm i wywołujący ciary.

  Narastające napięcie, wyrzut adrenaliny, buzujące emocje, zazdrość, ambicja i pierwsze spory, to wszystko sprawia, że atmosfera staje się trudna do zniesienia. Wystarczy iskra, by nastąpił wybuch.

  Autor z niezwykłą precyzją oddał nie tylko wszystkie emocje, ale i całą otoczkę: warunki pogodowe, codzienne czynności, obowiązujący kierat. Dowiedziałam się tak wielu rzeczy, o których nie miałam żadnego wyobrażenia, a dzięki tej wiedzy, jestem jeszcze bardziej zszokowana, na ile poświęceń gotowi są ludzie, byle osiągnąć cel. To nie tylko nieustanna walka z wszystkimi czynnikami zewnętrznymi, których jest naprawdę mnóstwo, lecz przede wszystkim walka z samym sobą, z własnymi słabościami, wiąże się z przekraczaniem własnych granic. Zdawało mi się, że to balansowanie na granicy życia i śmierci, igranie z Białą Panią, która czai się za ich plecami, jest tak bardzo porywające, ale ponoć śmierć, to ostatnie, o czym myślą, choć ocierają się o nią nader często. Jedno jest pewne, zazdroszczę determinacji, a całej reszty pojąć nie potrafię. Dla mnie góry to przerażające piękno, które podziwiam z odpowiedniej perspektywy. Z daleka.

  "W góry się idzie, bo są".

  "Biały pył. Piekło na K2" to niezwykle pouczająca, ale i przerażająca historia, która mogłaby wydarzyć się naprawdę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Przez całkowity przypadek w moje ręce wpadła książka popełniona przez Krzysztofa Koziołka. To już jest dwudziesta historia w jego karierze, ale do tej pory nazwisko nie było mi znane. Może dlatego, że nie interesuję się specjalnie wspinaczką wysokogórską. Od gór zawsze wolałam szum morza i lasu a znanych himalaistów mogę wymienić zaledwie kilku, znam za to nazwiska całej kadry siatkówki. Jak wspinacze sami mówią: „W góry się idzie, bo są”. Nie jest łatwo ich zrozumieć, pojąć pasję, która nie tylko jest bardzo droga, ale jeszcze może kosztować zdrowie i życie.

  Głównym bohaterem historii jest dziennikarz, który dostał propozycję poruszającą jego serce. Miał wybrać się wraz z ekipą himalaistów pod K2 i relacjonować zimowy atak na szczyt. Sam wspinał się amatorsko i miał nadzieję, że zdoła z bazy wejść do któregoś z wyżej położonych obozów szturmowych. A może i nawet na samą Górę Gór? W ekipie, która była mieszaniną bardziej i mniej zdolnych wspinaczy, bardziej i mniej doświadczonych indywidualności była tylko jedna kobieta. Zuza miała pecha, zawsze coś stawało na przeszkodzie w zdobywaniu szczytów. Już w samym obozie między członkami wyprawy zaistniały liczne niesnaski, konflikty i kłótnie a co dopiero w drodze na sam szczyt? Każdy z trzynastoosobowej ekipy, łącznie z kierownikiem był zdesperowany, by osiągnąć sukces. U każdego obudziła się dusza wojownika. Co z tego wyniknie? Gdzie jest granica dzieląca motywację od ryzyka? Czy górę weźmie ambicja, czy zwycięży braterstwo liny?

  „Na K2 się nie wchodzi, K2 się zdobywa”.

  Na początku aż mi się w głowie kręciło, nie tylko z opisywanej wysokości i od przedstawionych warunków pogodowych, ale również od nieznanej mi terminologii: obozy szturmowe, depozyty, seraki, strefa śmierci, atak szczytowy, jet stream itp. Chwilę zabrało mi oswojenie się z tym nieznanym, obcym słownictwem. Początki opływały też w rozmowy między członkami wyprawy o etosie gór, etyce, idei wspinaczki, braterstwie liny itp. z jednej strony trochę mnie to nużyło, ale po czasie stwierdziłam, że to całkiem niezłe wprowadzenie w klimaty wysokogórskie całkowitego laika, jakim w końcu jestem.

  Nawiązując do treści książki, im wyżej tym robiło się ciekawiej. Wraz z bohaterami niecierpliwie czekałam na okno pogodowe. Ze strony na stronę klimat historii się zagęszczał, wiatr nawiewał tytułowy biały pył, a mróz odczuwalny do -50 stopni sprawiał, że po plecach biegły ciarki! Akcja rozpędziła się jak lawina, a jej gwałtowne zwroty były równie niespodziewane, jak pogoda w górach na tych wysokościach. Ja bez asekuracji siedziałam wbita w fotel i nie mogłam się oderwać od książki. Opisywane wydarzenia zapierały dech, emocjonowały i rozpalały wyobraźnię do tego stopnia, że chybabym nie odczuwała mrozu tak jak bohaterowie. Zakończenie w pełni satysfakcjonujące. Książka rozbudziła moje zainteresowanie tematyką wysokogórską oraz zostawiła na parę dni z pytaniem: gdzie przebiega granica między moralnym obowiązkiem niesienia pomocy a poświęceniem własnego życia?

  Za możliwość zapoznania się z treścią książki dziękuję PRart Media oraz Wydawnictwu Agora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Święta tajemnica 0/5 Nasza cena:
24,60 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święta tajemnica

Ksiądz Sambor wysłuchuje wyznań zabójcy ośmiolatka. Związany tajemnicą spowiedzi nie może o tym poinformować policji. Kiedy ginie kolejne dziecko, wikary podejmuje własne śledztwo. Ale schwytanie mordercy to dopiero początek jego problemów. Święta tajemnica jest pierwszym polskim kryminałem typu...
Chiński wirus 4/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chiński wirus

"Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Nikt? Nieprawda. Jest ktoś, kto wiedział wcześniej."Ilario Incerto – światowej sławy piłkarz i zawodnik Juventusu Turyn – z powodu koronawirusa traci najbliższą osobę. Nieoczekiwanie kontaktuje się z nim pracownik polskiego Ministerstwa Spraw...
Imię Pani Misja 0/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Imię Pani Misja

Lipiec 1936 roku. Na Górze Wisielców w Liebau in Schlesien (Lubawce) zostają znalezione zwłoki Alfonsa Dermutha, miejscowego przedsiębiorcy należącego do śmietanki towarzyskiej.Szef powiatowej żandarmerii Felix Walsleben nie wierzy w oficjalną wersję o samobójstwie forsowaną przez policję...
Ława przysięgłych 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ława przysięgłych

Damian Kanclerz razem z rodziną robią zakupy w osiedlowym markecie. Już na parkingu zostają brutalnie zaatakowani przez dwóch mężczyzn. Jeden z nich ciężko rani szwagra, wtedy Kanclerz, walcząc o życie swoje i rodziny, zabija obu napastników.Mimo że następnego dnia media okrzykują go bohaterem, to...
Góra synaj 5/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Góra synaj

Anton Habicht za psie pieniądze pracuje w policji porządkowej Glogau (Głogowa). Gdy na jego drodze staje śledczy Matzke z policji kryminalnej i proponuje, żeby pracował razem z nim, Habicht nie może uwierzyć we własne szczęście. Pomaga Matzkemu przy śledztwie w sprawie śmierci chłopca, którego...
Będę Cię szukał, aż Cię odnajdę 4/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Będę Cię szukał, aż Cię odnajdę

Wespazjan Cudny – dla przyjaciół Wally – wraca ze szkoły w dniu 18. urodzin. W domu, zamiast przyjęcia niespodzianki, czekają na niego ciała brutalnie zamordowanych rodziców oraz zabójcy, którzy próbują zgładzić także jego. Chłopak jednego mordercę śmiertelnie rani, drugiemu ucieka na deskorolce. ...
Premier musi zginąć 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Premier musi zginąć

Ktoś zatruwa wodociągi w miastach zachodniej Polski. Następnego dnia przestaje działać sygnalizacja świetlna we Wrocławiu i Warszawie, oba miasta ogarnia komunikacyjny chaos. Nieznani sprawcy paraliżują ruch pociągów w całym kraju. Milkną sieci telefonii komórkowych, przestaje działać internet....
Bóg nie wezmie w tym udziału 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bóg nie wezmie w tym udziału

Bóg nie weźmie w tym udziału to lektura obowiązkowa dla miłośników literatury sensacyjnej. Najnowsza powieść Koziołka jest dynamiczna i błyskotliwa, wciągająca od pierwszej strony, z akcją osadzoną w polskich realiach, ale rozgrywającą się w iście amerykańskim tempie. Na dodatek jest to książka,...
Miecz zdrady 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miecz zdrady

Żużlowiec Falubazu Zielona Góra Marcin Malicki zostaje oskarżony o zamordowanie kolekcjonera antyków za pomocą średniowiecznego miecza. W sprawę zostaje wmieszany nowosolski dziennikarz Andrzej Sokół, który trafia na trop niewyobrażalnych skarbów gromadzonych 300 lat przez rodzinę von Schönaichów....
Droga bez powrotu 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga bez powrotu

Droga bez powrotu - trzecie wydanie debiutanckiej powieści Krzysztofa Koziołka. Andrzej Sokół, nowosolski dziennikarz, trafia na ślad międzynarodowej afery mogącej zagrozić bezpieczeństwu Polski. W wyniku skrzętnie uknutej intrygi zostaje wrobiony w potrójne morderstwo. Ścigany przez polską policję...
Nie pozwól mi umrzeć 0/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie pozwól mi umrzeć

Z jednej strony potężny koncern farmaceutyczny. Z drugiej troje obcych sobie ludzi. Damian Saran zgłasza na policji zaginięcie żony, która nie wróciła do domu z pracy w agencji reklamowej. Dalia Chyba przeżywa trudne chwile po rozwodzie będącym efektem rodzinnej tragedii. Komisarz Ryszard Grodzki...
Operacja Aksamit 0/5 Nasza cena:
26,10 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Operacja Aksamit

Na terenie opuszczonej fabryki w Nowej Soli policja znajduje ciało bezdomnego. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna zapił się na śmierć. W tym czasie w warszawskiej restauracji minister spraw wewnętrznych spotyka się z prezesem Narodowego Banku Polskiego. Przy ośmiorniczkach popijanych wykwintnym...
Wybrane bestsellery
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Uwikłana 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Pierwsza miłość 5/5 Nasza cena:
22,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Anka i Rozalia to dwie kobiety z tego samego rodu. Dzielą je dziesiątki lat. Jedna mieszka we współczesnej Warszawie, druga w starym dworze w dziewiętnastym wieku. Pozornie dzieli je wszystko. Realia, problemy, ludzie, czasy. Ale niespodzianie okazuje się, że bardzo wiele łączy. Czy to prawda, że...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula