Bezpieczna przystań. Bracia Warner. Tom 2

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 9
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
328
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 23,25 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

"Bezpieczna przystań" to kolejny tom magnetyzującej serii powieściowej "Bracia Warner".

Przekonaj się, jak bardzo wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć na teraźniejszość. Czy warto się przy niej zatrzymywać?

"Bezpieczna przystań" to powieść z silnie zarysowanym wątkiem romantycznym. Sutton Warner ma poważne wyrzuty sumienia, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Wciąż wyrzuca sobie, że zawiódł wszystkich tych, na których naprawdę mu zależało. Najgorsze, że wśród tych skrzywdzonych osób znalazła się także ona, kobieta, która ciągle pozostaje w jego pamięci. A ON niemal doprowadził do jej śmierci… Czy jest coś, co mógłby zrobić, by poczuć się lepiej, albo by inni mogli się poczuć lepiej dzięki niemu?

Emry także nie potrafi się pozbierać. Jej życie jest puste i pozbawione sensu. Chce jednak wziąć sprawy w swoje ręce, mając dość stanu, w jakim się znajduje. Chciałaby wrócić do początku, przenieść się tam, gdzie mieszka Sutton. Tylko czy to w obecnej chwili możliwe? A jeśli tak, jakie będzie pociągało za sobą konsekwencje?

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Jay Crownover jest amerykańską pisarką, która specjalizuje się w tworzeniu romansów zaliczających się do prozy z nurtu Young Adult. Pozycje wychodzące spod jej pióra często trafiają na listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych. Jej pierwszą książką był "Buntownik", romans rozpoczynający cykl powieściowy "Naznaczeni mężczyźni". Dzięki dobremu przyjęciu tej powieści Crownover mogła się dalej realizować jako pisarka elektryzujących historii miłosnych.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Dzikie pragnienie” to pierwsza książka autorstwa Jay Crownover, którą miałam w ręce i muszę powiedzieć, że wiedziałam, że nie będzie ona ostatnia. Bardzo podobał mi się klimat dzikiego zachodu, lasy, góry, które można pobyło wręcz dojrzeć na własne oczy, kiedy czytało się książkę. Wiele razy miałam ochotę rzucić wszystko i wyjechać, gdzieś gdzie będę z dala od ludzi i zmartwień, tylko ja i przyroda. Góry lub las, który szczególnie jest mi bliski. Kiedy zobaczyłam, że Bracia Warner doczekali się drugiego tomu, nie mogłam się doczekać, kiedy wpadnie ON w moje ręce. To opowieść o tym, że wiele złego może spotkać ludzi, wiele krzywd i win czujemy walcząc w samotności i to jest błąd, z problemami nie należy zostawać samemu.

  Główną bohaterką książki „Bezpieczna przystań” jest Emmerson, kobieta, która straciła w życiu bardzo wiele. Część historii dziewczyny mogliśmy poznać w pierwszym tomie powieści „Dzikie pragnienie”. Dziewczyna nigdy nie była zbyt waleczna, zamiast stawiania czoła problemom i rzeczywistości zazwyczaj uciekała, bo tak było łatwiej i wygodniej. Jednak stało się coś, co sprawiło, a może ktoś, kto sprawił, że zdecydowała się walczyć. Zarówno Sutton, jak i Em przeżyli piekło, które z pewnością nie będzie łatwo wymazać i wyrzucić z pamięci. Chociaż kobieta zdecydowała się na powrót, chciała spotkać człowieka, który dla niej walczył i cierpiał równie mocno, tak jak ona. Kiedy przyjeżdża na miejsce widzi, że Sutton jest przybity i rozpada się na drobne kawałki, do tego nie pozwala nikomu się do siebie zbliżyć, nawet jej. Jednak, czy Em go posłucha? Sama także cierpi, a w tym miejscu przeżyła koszmar, mimo wszystko pojawiła się w nim próbując zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. Czy uda się mężczyźnie wrócić do normalności? Czy pozwoli kobiecie do siebie dotrzeć i się zbliżyć? Jak długa i bolesna będzie powrót do normalności?

  „Bezpieczna przystań” jest powieścią, która ma w sobie wiele przykrych wydarzeń dramatów i ukazuje walkę bohaterów, którą toczą zarówno osobno, jak i wspólnie. Pragną jedynie przetrwać i wrócić do normalności, spróbować stanąć na własne nogi, chociaż czasem wydaje się to wręcz niemożliwe do wykonania. Każdy z nas jest inny, inaczej przechodzi chwile załamania, jednak w samotności jest to o wiele trudniejsze niż we dwoje. Kiedy się polubiło klimat i styl Jay Crownover, czytało pierwszą część i było z niej się zadowolonym, z pewnością ta przypadnie Wam do gustu. Akcja jest rozbudowana, na nudę nie można narzekać, mimo pewnych chwil, kiedy udało mi się przewidzieć dalsze wydarzenia, było też wiele niewiadomych. Trzymałam mocno kciuki za bohaterów chcąc dla nich jak najlepiej, czy im się to udało? Tego Wam nie zdradzę. Musicie odkryć to samodzielnie. „Bezpieczna przystań” mnie pochłonęła, przeczytałam ją w kilka godzin nie chcąc odkładać nawet na niewielką chwilę, a to o czymś świadczy, prawda?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Bezpieczna przystań” to drugi tom serii Bracia Warner. Wyprawa na ranczo Warnerów była pomysłem Emerson, miała być lekarstwem dla Leo i tak było. Jednak dla niej samej okazała się tragiczna w skutkach. W tym tomie możemy się przyjrzeć bliżej Em i Suttonowi, tam w górach oboje przeżyli tragedię. Nie da się tego wymazać. Emerson jeszcze niedawno była cieszącą się życiem piękną dziewczyną, teraz przypomina wrak człowieka. Została okaleczona, spoglądając na siebie widzi blizny. Choć te na twarzy udało się skrzętnie ukryć poprzez operacje, zostały jeszcze te na ciele, lecz najgłębsze pozostają w sercu. Dziewczyna postanawia wrócić na ranczo, odwiedzi swoją przyjaciółkę, od której się odcięła. Przy okazji rozmówi się z Suttonem i podziękuje za uratowanie życia.

  Sutton tak samo jak Em nie potrafi poradzić sobie z tym, co się stało, cały czas przed oczami ma tragedię, jaka ich spotkała. Nie umie sobie wybaczyć, że nie ochronił kobiety, choć sam ledwo uszedł z życiem. Kiedyś twardo stąpający po ziemi, dziś wrak człowieka. Swoje smutki topi w alkoholu, przez co zaniedbuje córkę, którą udało mu się odebrać matce alkoholiczce. Kiedy sięga dna postanawia zawalczyć o swoje życie, córka jest dla niego najważniejsza. Na dodatek widok pięknej Em budzi w nim ludzkie uczucia. Czy Em i Sutton poradzą sobie z przeszłością? Czy oboje będą mogli ruszyć dalej? Jakie zło czai się za rogiem? Czy Suttonowi uda się oczyścić swoje dobre imię?

  Drugi tom serii opowiada o walce z samym sobą, ze swoimi słabościami. Każdy z nas pragnie mieć kogoś, na kim może polegać i mimo iż popełni w życiu wiele błędów. Dla Suttona takimi osobami byli bracia, którzy choć mieli go dość nie odwrócili się. Na każdym kroku pomagali, choć widzieli, że się stacza. Bezpieczna przystań to historia o miłości, rodzinie przyjaźni, odbudowie zaufania, a także o podniesieniu się z tragedii, wybaczeniu i walce o siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bezpieczna przystań" to drugi tom serii o braciach Warner. Tym razem bliżej poznamy Suttona i Emerson. Dwójkę bohaterów, których połączyła wspólna tragedia. Przeżyli coś z czym nie mogą sobie poradzić. Oboje próbują walczyć, jednak coraz trudniej idzie im stawianie czoła problemom. Emerson z kobiety, która miała wszystko stała się wrakiem człowieka z bliznami. Sutton natomiast coraz bardziej się stacza. Szuka zapomnienia w alkoholu i tabletkach. Mężczyzna nie może pogodzić się z tym co miało miejsce i nie chce widzieć Emerson. Ona jednak tym razem nie ma zamiaru się poddać i wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło i gdzie mieszka Sutton. Ma zamiar walczyć i stawić czoła przeszłości. "Bezpieczna przystań" to niezwykle wzruszająca, piękna, pochłaniająca, bolesna książka o dwójce poranionych bohaterów, którzy nie potrafią pogodzić się z przeszłością i wciąż na nowo przeżywają to co się stało. Lektura, która pokazuje jak ważne jest wsparcie i pomoc bliskich. Jak wciąż prześladujące bohaterów demony przeszłości sprawiają, że nie potrafią ruszyć naprzód i wciąż rozpamiętują wszystko od nowa. Historia o rodzinie, przyjaźni, miłości. O walce z własnymi słabościami i chęci zmiany. O tym, że nigdy nie jest za późno, aby coś zmienić. O tym jak ważne jest, aby potrafić wybaczyć samemu sobie i ruszyć dalej. O uczuciu, które coraz trudniej ignorować, gdyż osoba, której pragniemy jest tuż obok wystarczy tylko o nią zawalczyć. Książka, która zapewnia mnóstwo emocji. Łzy, smutek, momentami uśmiech i radość. Nie brakuje w niej również chwil grozy i niebezpieczeństwa. Lektura pełna namiętności i pożądania, tajemnic i zawirowań, a także niespodziewanych zwrotów akcji. Bohaterowie, którzy mają swoje wady, jednak ja bardzo ich polubiłam i z całych sił im kibicowałam. Pierwszy tom bardzo mi się podobał, jednak to drugi wywołałem we mnie większe emocje. Sprawił, że wspólnie z bohaterami wszystko przeżywałam i z zapartym tchem śledziłam ich losy. "Bezpieczna przystań" to rewelacyjna, wciągająca, poruszająca historia od której trudno się oderwać. Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest to druga część braci Warner, gdzie dowiadujemy się więcej o ich życiu pełnym problemów. Dla Emerson wyprawa na ranczo Warnerów okazała się prawdziwym koszmarem. Z kobiety mającej wszystko stała się wrakiem człowieka z bliznami, które nigdy się nie zagoją. Sutton również nie potrafił się pozbierać pop tragicznych wydarzeniach. Po wielkim kowboju nie zostało ani śladu, jego miejsce zajął alkoholik uzależniony od tabletek. Em decyduje się

  wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło. Tam, gdzie mieszka Sutton. Wierzy, że jedyną szansą na wyleczenie się z przeszłości jest stawianie jej czoła. Czy miłość pomoże

  im w problemach? Jestem pozytywnie zaskoczona lekturą. Nie miałam okazji czytać pierwszej części, więc było mi

  trudno odnaleźć się w sytuacji, ale dałam radę i wszystko zrozumiałam. Trudno było mi w pewnych momentach czytać dalej. Wczułam się w rolę bohatera tej historii i tragedie, które miały w niej miejsce bardzo mnie zabolały. Autorka przekazuje w niej mnóstwo uczuć i wrażeń. Jestem szczęśliwa, że dostałam

  możliwość przeczytania jej i poznania historii braci Warnerów. Ocena 12/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Książkę tę dedykuję wszystkim osobom, które przygodę z romansem rozpoczęły, kradnąc książkę mamie. Jesteście moimi bratnimi duszami!"

  Przyznać się kto tak zaczął swoją przygodę z romansami? Ja na pewno tak. Od razu gdy to przeczytałam na pierwszych stronach uśmiech pojawił się na mojej twarzy i przypomniałam sobie jak podkradałam mamie książki Diany Palmer, najczęściej te o kowbojach więc bezpieczna przystań była takim sentymentalnym powrotem do przystojniaków z rancza.

  Dwójkę bohaterów poznaliśmy w poprzedniej części i szczerze powiem, że po zakończeniu nie mogłam się doczekać drugiego tomu. Emry i Sutton przeszli bardzo wiele, tylko czy wspólna przeszłość pełna cierpienia, bólu, wyrzutów sumienia może zbliżyć czy oddalić ich na zawsze. Każdy z nich inaczej na te wydarzenia zareagował i w inny sposób sobie z nimi postanowił poradzić. Jedno jest pewne tą historia czyta się jednym tchem a emocji znajdziecie w niej multum. Fajnie było wrócić na ranczo Warnerów i spotkać się z wszystkimi jeszcze raz. Teraz zostaje czekać na tom 3 by poznać historię najmłodszego z braci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Jay Crownover
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Bracia Warner
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 328
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366611399
 • Język: polski
 • Podtytuł: Bracia Warner. Tom 2
 • Oryginalny tytuł: Shelter
 • Tłumacz: Karolina Bochenek
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366611399
 • EAN: 9788366611399
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1

Ognista miłość na Dzikim Zachodzie Załamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt na ranczu blisko natury jest tym, czego teraz potrzebuje. Nikt jej jednak nie ostrzegł, że będzie miała do czynienia nie tylko z żywiołami ziemi, ale także z...
eBook Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1 mobi epub

Ognista miłość na Dzikim Zachodzie Załamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt na ranczu blisko natury jest tym, czego teraz potrzebuje. Nikt jej jednak nie ostrzegł, że będzie miała do czynienia nie tylko z żywiołami ziemi, ale także z...
Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1

Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie. Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną...
Royals. Tom 2. Sekret księcia 4/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Royals. Tom 2. Sekret księcia

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło...
Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5 4/5 Nasza cena:
14,79 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczne pożądanie. Mroczne światło. Tom 1.5

Historia Jake’a i Abby jeszcze nie dobiegła końca! Jake w końcu wraca do domu. Jednak mężczyzną targają wątpliwości. Czy jego ukochana wciąż na niego czeka? Czy jest bezpieczna? Czy zaakceptuje to, jakim mężczyzną naprawdę jest Jake? Jake nigdy nie sądził, że w końcu ktoś stanie się dla niego...
Manwhore 5/5 Nasza cena:
21,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Manwhore

Pierwszy tom bestsellerowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Książka, o której mówią wszyscy! Ona – delikatna, wrażliwa, kobieca… On – tajemniczy, władczy, męski do bólu… Młoda, piękna i niezwykle wrażliwa Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką....
Sexy Bastard. Tom 3. Knox 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sexy Bastard. Tom 3. Knox

Trzeci tom serii o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma...
Uwikłani. Tom 4. Grzeszne noce 4/5 Nasza cena:
17,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Tom 4. Grzeszne noce

Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani autorstwa Laurelin Paige! Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. W pracy to ona jest szefem i wydaje polecenia podwładnym, jednak jest sfera życia, w której...
Uwikłani. Hudson 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani. Hudson

W końcu doczekaliśmy się historii Uwikłanych, tym razem sugestywnie opisanej z perspektywy przystojnego biznesmena Hudsona Pierce’a. Jego życie można podzielić na dwie części: przed nią i po niej…
Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Tym razem przyszła pora, aby miłośnicy bestsellerowej serii King poznali historię Jake’a 17-letnia Abby jak na tak młody wiek, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń. I kiedy jedyna dobra osoba w jej życiu umiera, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, żeby nie trafić do systemu opieki...
Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

Są bogaci, uparci i uwielbiają dominować. Nowa powieść Laurelin Paige przekracza granice grzechu! Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym...
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki! Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia....
Wybrane bestsellery
Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 1, obejmujący Młodą Polskę, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są podzielone na czytelnie oznaczone...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
40,72 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
21,62 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
40,66 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
50,51 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula