Alicia Silverstone

Alicia Silverstone to amerykańska aktorka, modelka i autorka książek, w których promuje wegański styl żywienia i dzieli się własnymi doświadczeniami macierzyńskimi.

Alicia Silverstone - była modelka, aktorka - pisze poradniki adresowane przede wszystkim do rodziców. Popularność przyniosły jej występy w teledyskach grupy Aerosmith. Ponadto ma w swoim dorobku role w hollywoodzkich hitach, takich jak "Słodkie zmartwienia" oraz "Batman i Robin"; w drugim filmie wcieliła się w postać Batgirl.

Autorka urodziła się w San Francisco 4 października 1976 roku. Jej matka była stewardessą, ojciec natomiast inwestorem nieruchomości. Uczęszczała do Hillsborough City School District, później natomiast do San Mateo High School w San Mateo. Jej kariera zaczęła się od występu w reklamie, później zdobyła rolę w jednym z odcinków popularnego serialu "Cudowne lata". W 1993 roku zagrała główną bohaterkę w dreszczowcu erotycznym "Zauroczenie", za co zdobyła dwie nagrody MTV. Po premierze filmu "Batman i Robin" Silverstone stała się obiektem krytyki prasy bulwarowej. Aktorce zarzucano, że zanadto ponoć przytyła. Miało to istotny wpływ na jej dalsze życie: w roku 2009 na półkach amerykańskich księgarń ukazał się "The Kind Diet", wegański poradnik kulinarny jej autorstwa.

Szczególną popularność przyniosła jej książka "Fajna mama: Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę poród i pierwsze wspólne chwile". W Polsce ukazała się ona nakładem Wydawnictwa Kobiecego.
 • -42%
  Fajna mama

  Fajna mama

  Alicia Silverstone przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Słynna amerykańska aktorka dzieli się w nim swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 35,00 zł 59,90 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -50%
  Fajna mama

  Fajna mama Outlet

  Alicia Silverstone przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Słynna amerykańska aktorka dzieli się w nim swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,95 zł 59,90 zł
  w magazynie

Bestsellery - poradniki dla kobiet w ciąży i rodziców

Nowości

więcej