Audiobook Amulet Aniołów mp3

Audiobook
9,99 zł
eBook
9,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Lektor:Krzysztof Baranowski
Licencja:FRAUNHOFER
Wydawnictwo:Ridero
Rok wydania:2024
Rodzaj pliku:mp3
Opis

Monika, Ola i Paulina mieszkają i chodzą do szkoły w Gdańsku. Pewnego dnia do mieszkania obok wprowadza się tajemniczy mężczyzna, który ciągle się śmieje, wzbudzając zaniepokojenie dorosłych. Kiedy dziewczyny ratują mu życie, nie wiedzą, że właśnie rozpoczyna się ich wielka przygoda. Amulet, który otrzymują, otwiera portal do innego świata, gdzie czeka na nie niezwykle ważne zadanie. Czy dziewczyny zdołają zmienić człowieka, którego serce jest czarne jak smoła?

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii literatura piękna

Szczegóły
  • Autor: R. K. Jaworowski
  • Wydawnictwo Ridero
  • Rok wydania: 2024
  • Rodzaj pliku: mp3
  • Licencja: FRAUNHOFER
  • Lektor: Krzysztof Baranowski
  • Stan: plik elektroniczny, do pobrania po opłaceniu
  • Model: @9788383847856_31
  • ISBN: 9788383847856
  • Dane producenta: FABER Wyka Wojciech, Rzuchowa 267, 33-114 Rzuchowa, Polska, wonder.kontakt@onet.pl, tel. 795993696
Recenzje audiobooka Amulet Aniołów (1)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Mirela M. w dniu 2025-03-01
    Recenzja dotyczy produktu typu: audiobook
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    RECENZJA

    „AMULET
    ANIOŁÓW”

    AUTOR: Rafał Krzysztof Jaworowski

    Wydawnictwo: Ridero

    „Bardzo trudno jest w kimś zaszczepić miłość do drugiego człowieka. Zwłaszcza że zło kusi i czasem łatwiej być samolubnym chamem niż uśmiechniętym, pomocnym człowiekiem....”

    „Amulet Aniołów” to piękna, ciepła, pouczająca historia, która jest bardzo wartościowa i niesie za sobą ważne przesłanie. Otulona nutką fantazy, która dodaje barwnego i bajkowego twista tej opowieści. Historia składa się z dwóch historii, które są nierozerwalnie ze sobą połączone. Każde zdarzenie, sytuacja stworzona przez autora, ma swoje przeznaczenie i zamierzony cel.

    Otwiera oczy i pokazuje, co tak naprawdę ważne jest w życiu, i czym jest prawdziwe szczęście. Z początku dostajemy ciepłą, pełna codziennych spraw opowieść, przeplataną trudnymi momentami, okraszona sporą dawką emocji, a gdy dodamy do tego historię pewnego antagonisty i jego rodzinę, historia nabiera innego znaczenia. Możecie liczyć na nieoczekiwane wydarzenia, bajkowe momenty i zwroty akcji. Zobaczymy, że nawet drobne, małe rzeczy mogą zmienić czyjeś życie, a nawet najczarniejsze serce, może rozjaśnić promyk dobra.

    Dziewczynki utożsamiają dobro, niewinność i czystość serca. Lukas pokazuje osobę, bezwzględną, która zatraciła się, w pogoni za pieniądzem, a to doprowadziło do tego, że one stały się jedynym celem i sensem w życiu, nic i nikt nie był ważniejszy, dopiero pewne zdarzenie pomału otwiera mu oczy i serce dla drugiego człowieka.

    Napisana prostym, lekkim i przyjemnym językiem. Książkę czyta się bardzo szybko, mnie wciągnęła, dając wiele przyjemności z lektury.

    Idealna nie tylko dla młodego odbiorcy, ponieważ dorosły czytelnik odnajdzie w niej wiele przyjemności i refleksji.

    Bohaterzy ciekawie wykreowani, różnorodni, barwni, wyraziści.

    „Czasem w życiu wystarczy ruszyć jeden mały kamyczek, aby wywołać lawinę”.

    Monika, Paulina i Ola to siostry, które mieszkają w Gdańsku. Bardzo się kochają i lubią razem spędzać czas. Brakuje im taty, który spędza w pracy każdą chwilę, a im poświęca bardzo mało czasu, po prostu im go brakuje.

    Do ich bloku wprowadza się nowy tajemniczy sąsiad Bogdan, jednak nie przypuszczają, ile wniesie do ich życia. Pewnego dnia dziewczynki ratują życie Bogdanowi, a ten w podziękowaniu ofiaruje im bardzo cenny amulet, który otwiera portal do innego świata. Początkowo myślą, że sąsiad postradał rozum i opowiada niestworzone rzeczy. Jednak ich ciekawość bierze w górę, postanawiają sprawdzić amulet. Okazuje się, że tajemniczy jegomość mówił, prawdę a one przenoszą się w zaczarowane miejsce, w którym czeka na nie bardzo ważne zadanie, które może odmienić życie wielu ludzi. Tak zaczyna się ich niesamowita przygoda.

    -Czy dziewczynki wypełniają swoją misję i odmienią bieg wydarzeń?

    -Czy tata dziewczyn w końcu zrozumie, że nie tylko praca i awans jest najważniejszy?

    -Czy spełnią się ich marzenia?

    -Czy Lukas otworzy swoje serce i zmieni się na lepsze?

    Polecam.

    RECENZJA

    „AMULET ANIOŁÓW”

    AUTOR: Rafał Krzysztof Jaworowski

    Wydawnictwo: Ridero

    „Bardzo trudno jest w kimś zaszczepić miłość do drugiego człowieka. Zwłaszcza że zło kusi i czasem łatwiej być samolubnym chamem niż uśmiechniętym, pomocnym człowiekiem....”

    „Amulet Aniołów” to piękna, ciepła, pouczająca historia, która jest bardzo wartościowa i niesie za sobą ważne przesłanie. Otulona nutką fantazy, która dodaje barwnego i bajkowego twista tej opowieści. Historia składa się z dwóch historii, które są nierozerwalnie ze sobą połączone. Każde zdarzenie, sytuacja stworzona przez autora, ma swoje przeznaczenie i zamierzony cel.

    Otwiera oczy i pokazuje, co tak naprawdę ważne jest w życiu, i czym jest prawdziwe szczęście. Z początku dostajemy ciepłą, pełna codziennych spraw opowieść, przeplataną trudnymi momentami, okraszona sporą dawką emocji, a gdy dodamy do tego historię pewnego antagonisty i jego rodzinę, historia nabiera innego znaczenia. Możecie liczyć na nieoczekiwane wydarzenia, bajkowe momenty i zwroty akcji. Zobaczymy, że nawet drobne, małe rzeczy mogą zmienić czyjeś życie, a nawet najczarniejsze serce, może rozjaśnić promyk dobra.

    Dziewczynki utożsamiają dobro, niewinność i czystość serca. Lukas pokazuje osobę, bezwzględną, która zatraciła się, w pogoni za pieniądzem, a to doprowadziło do tego, że one stały się jedynym celem i sensem w życiu, nic i nikt nie był ważniejszy, dopiero pewne zdarzenie pomału otwiera mu oczy i serce dla drugiego człowieka.

    Napisana prostym, lekkim i przyjemnym językiem. Książkę czyta się bardzo szybko, mnie wciągnęła, dając wiele przyjemności z lektury.

    Idealna nie tylko dla młodego odbiorcy, ponieważ dorosły czytelnik odnajdzie w niej wiele przyjemności i refleksji.

    Bohaterzy ciekawie wykreowani, różnorodni, barwni, wyraziści.

    „Czasem w życiu wystarczy ruszyć jeden mały kamyczek, aby wywołać lawinę”.

    Monika, Paulina i Ola to siostry, które mieszkają w Gdańsku. Bardzo się kochają i lubią razem spędzać czas. Brakuje im taty, który spędza w pracy każdą chwilę, a im poświęca bardzo mało czasu, po prostu im go brakuje.

    Do ich bloku wprowadza się nowy tajemniczy sąsiad Bogdan, jednak nie przypuszczają, ile wniesie do ich życia. Pewnego dnia dziewczynki ratują życie Bogdanowi, a ten w podziękowaniu ofiaruje im bardzo cenny amulet, który otwiera portal do innego świata. Początkowo myślą, że sąsiad postradał rozum i opowiada niestworzone rzeczy. Jednak ich ciekawość bierze w górę, postanawiają sprawdzić amulet. Okazuje się, że tajemniczy jegomość mówił, prawdę a one przenoszą się w zaczarowane miejsce, w którym czeka na nie bardzo ważne zadanie, które może odmienić życie wielu ludzi. Tak zaczyna się ich niesamowita przygoda.

    -Czy dziewczynki wypełniają swoją misję i odmienią bieg wydarzeń?

    -Czy tata dziewczyn w końcu zrozumie, że nie tylko praca i awans jest najważniejszy?

    -Czy spełnią się ich marzenia?

    -Czy Lukas otworzy swoje serce i zmieni się na lepsze?

    Polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula